Niet vreemd dat ze 400k kijkers verliezen, er stond namelijk voetbal tegenover, waar meer dan 3 miljoen mensen naar keken.quote:Op zondag 29 mei 2011 11:29 schreef pberends het volgende:
DWHN verplettert Comedy Live opnieuw
Viel me mee dat ze nog boven een miljoen zaten. Echter wordt het kijkcijfergat wel groter versus Jongens met de Meisjes.
Niet écht een argument om tegenstanders te overtuigen. Kun je het toelichten of heb jij een bepaald licht gezien die je doet horen tot 'de begrijpelijken'?quote:Op zondag 29 mei 2011 13:57 schreef Skull-splitter het volgende:
Al die mensen die janken dat Kluun het Kwaad zelve is hebben het boek niet begrepen...
Dat Kluun soms een uitermate vervelend mannetje is staat daar los van.
Ik had eigenlijk slechts een half miljoen verwacht omdat iedereen voetbal zou gaan kijken. Maar dit valt eigenlijk reuze mee.quote:Op zondag 29 mei 2011 14:43 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Niet vreemd dat ze 400k kijkers verliezen, er stond namelijk voetbal tegenover, waar meer dan 3 miljoen mensen naar keken.Volgende week weer meer kijkers.
daar hebben ew raoul voorquote:Op zondag 29 mei 2011 00:07 schreef pberends het volgende:
[..]
Leuk, dan hadden we de hele avond gezanik over Wilders gehad. Liever niet.
Probleemgeval met drank dan. Tijdje geleden zat hij diep in de put, gaf aan 2 flessen per wijn en meer per dag te drinken. Maar hij is er wel afhankelijk van. Cabaretiers drinken graag alcohol. Zo'n geheim is dit niet, er zijn meerdere probleemgevallen onder cabaretiers bekend die te vaak in het glaasje kijken.quote:
De mensen die dat denken snappen er niks van, het enige dat RTL boeit zijn de kijkcijfers.quote:Op zondag 29 mei 2011 15:56 schreef pberends het volgende:
Overigens bewees de uitzending van gisteren dat RTL totaal geen censuur heeft aangebracht aan DWHN, wat sommigen beweerden.
1 op de 10 ongeveer heeft min of meer problemen met alcohol. Heeft niks met beroep te maken.quote:Op zondag 29 mei 2011 16:06 schreef Bostonian het volgende:
[..]
Probleemgeval met drank dan. Tijdje geleden zat hij diep in de put, gaf aan 2 flessen per wijn en meer per dag te drinken. Maar hij is er wel afhankelijk van. Cabaretiers drinken graag alcohol. Zo'n geheim is dit niet, er zijn meerdere probleemgevallen onder cabaretiers bekend die te vaak in het glaasje kijken.Depressie komt ook veel voor onder cabaretiers.
Bedankt voor de link. Om een of andere reden blokkeert RTL de uitzendingen vanuit het buitenland. Compleet achterlijk met een Nederlandstalig programma, maar goed.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 23:01 schreef michaeld het volgende:
http://adaptive.rtl.nl/ne(...)_Het_Nieuws_s2_a.mp4
ik ook verderquote:Op zondag 29 mei 2011 16:48 schreef RedGuy het volgende:
Ik erger me totaal niet aan Thomas Acda, vind dat ie het prima doet.
belgie, suriname, nederlandse antillenquote:Op zondag 29 mei 2011 16:50 schreef Cubeforc3 het volgende:
[..]
Bedankt voor de link. Om een of andere reden blokkeert RTL de uitzendingen vanuit het buitenland. Compleet achterlijk met een Nederlandstalig programma, maar goed.
Ah joh, laat gaan joh.quote:Op zondag 29 mei 2011 16:51 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
ik ook verdermaar het zou zonde zijn wat betreft dat drankgebruik
Ik nooit hoorquote:Op zondag 29 mei 2011 16:41 schreef TargaFlorio het volgende:
Hadden jullie dan echt censuur verwacht?
Precies. Zolang het geld oplevert zal het ze jeuken.quote:Op zondag 29 mei 2011 16:08 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
De mensen die dat denken snappen er niks van, het enige dat RTL boeit zijn de kijkcijfers.
Het is geen geheim dat RTL4 een PVV-zender is...quote:Op zondag 29 mei 2011 16:08 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
De mensen die dat denken snappen er niks van, het enige dat RTL boeit zijn de kijkcijfers.
quote:Op zondag 29 mei 2011 19:01 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Het is geen geheim dat RTL4 een PVV-zender is...
quote:Op zondag 29 mei 2011 19:01 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Het is geen geheim dat RTL4 een PVV-zender is...
Je achterban schofferen kost kijkcijfers
Ik heb het ook gemist maar ga het zeker terugkijkenquote:Op zondag 29 mei 2011 21:44 schreef Adelante het volgende:
Was ie de moeite om te kijken? Heb gisteren gemist ivm finale CL.
geniet er nog maar van zo lang 't duurtquote:Op zondag 29 mei 2011 21:45 schreef Specularium het volgende:
Adelante, weet je dat ik jou een hele fijne mod vind?
[/nohomo]
dit is de tweede, zal wel op rtlgemist staan of niet?quote:Op zondag 29 mei 2011 22:05 schreef Aalbers het volgende:
Zijn ergens de hele afleveringen terug te vinden? Dit is niet de eerste van het seizoen toch?
Ja, daar is hij terug te kijken. Volgens mij moet je het wel binnen een week doen, anders moet je een euro betalen.quote:Op zondag 29 mei 2011 22:05 schreef alors het volgende:
[..]
dit is de tweede, zal wel op rtlgemist staan of niet?
Jeps, staan ze allebei op.quote:Op zondag 29 mei 2011 22:05 schreef alors het volgende:
[..]
dit is de tweede, zal wel op rtlgemist staan of niet?
Echt hequote:Op zondag 29 mei 2011 22:51 schreef Adelante het volgende:
Die vrouw naast Raoul zit er echt voor spek en bonen man
Dat is wel eens anders geweestquote:Op zondag 29 mei 2011 22:56 schreef Specularium het volgende:
En volgens mij doen ze het expres, nietszeggende gasten uitnodigen zodat de captains
de show kunnen stelen.
De uitzondering bevestigt de regel in dit geval.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:06 schreef zoem het volgende:
[..]
Dat is wel eens anders geweest
Zie de aflevering met Maarten van Rossum, die is epic
Maarten heeft gewoon over alles en iedereen een heerlijk zeurende mening, zulke gasten moet je hebbenquote:Op zondag 29 mei 2011 23:09 schreef Specularium het volgende:
[..]
De uitzondering bevestigt de regel in dit geval.
Maarten is er ook wel een van het kaliber dat het nieteens uitmaakt wat ie zegt.
Zijn genoeg leuke gasten geweest, Kamagurka was episch. Hanneke Groenteman, Pierre van Hooijdonk, Martin Ros en nog wel meer.quote:Op zondag 29 mei 2011 22:56 schreef Specularium het volgende:
Linda van Dyck, bekend actrice.
En volgens mij doen ze het expres, nietszeggende gasten uitnodigen zodat de captains
de show kunnen stelen.
Meestal wordt er toch 2 uur lang opgenomen... misschien heeft ze heel veel gezegd, maar was het niet grappig genoeg. Wie herinnert zich de juni-uitzending van 2010 nog, met Roemer en Thieme die werkelijk niets zeidenquote:Op zondag 29 mei 2011 22:56 schreef Specularium het volgende:
Linda van Dyck, bekend actrice.
En volgens mij doen ze het expres, nietszeggende gasten uitnodigen zodat de captains
de show kunnen stelen.
Vannacht weer die hele aflevering zitten kijken, geniaal.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:06 schreef zoem het volgende:
[..]
Dat is wel eens anders geweest
Zie de aflevering met Maarten van Rossum, die is epic
Ze moeten acht minuten tot de reclame, het programma begint daarna pas. Who cares waar ze over lullen.quote:Op zondag 29 mei 2011 00:31 schreef pberends het volgende:
[..]
Je hebt gelijk dat anekdotes wel iets minder kunnen,
Dit sowieso. Had het programma deels kunnen slopen.quote:Op maandag 30 mei 2011 12:05 schreef Stefan het volgende:
Wees blij dat ze geen RTL-moetjes als gasten hebben.
Ik zou anders toch graag eens Genee, v/d Gijp en Derksen in dit programma zien.quote:Op maandag 30 mei 2011 12:05 schreef Stefan het volgende:
Wees blij dat ze geen RTL-moetjes als gasten hebben.
Dat zijn ook geen mensen die bij RTL in dienst zijn. Gewoon freelancers. RTL moetjes zijn mensen als Martijn Krabbe enzo.quote:Op maandag 30 mei 2011 20:25 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ik zou anders toch graag eens Genee, v/d Gijp en Derksen in dit programma zien.
Het is juist jammer dat ze niet wat RTL-sterren erbij hebben zitten. Hopelijk volgend seizoen Johan Derksen en co.quote:Op maandag 30 mei 2011 12:05 schreef Stefan het volgende:
Wees blij dat ze geen RTL-moetjes als gasten hebben.
derksen is geen RTL ster, hij betaalt zn programma zelf en RTL zendt t uitquote:Op maandag 30 mei 2011 22:53 schreef pberends het volgende:
[..]
Het is juist jammer dat ze niet wat RTL-sterren erbij hebben zitten. Hopelijk volgend seizoen Johan Derksen en co.
quote:Op maandag 30 mei 2011 22:56 schreef Specularium het volgende:
Jullie met je Derksen.
Door al dat geejaculeer zijn de verwachtingen nu al veel te hoog.
quote:3 juni 2011: Paul Witteman en Frans Bromet
Opnames.quote:Op donderdag 2 juni 2011 20:30 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Wat morgenavond al? Of zijn dat de opnamedata?
Ik verwacht niet heel veel van de gasten, maar ben wel benieuwd hoe hard Witteman lacht om de harde cynische grappen van Harm Edens.quote:Op donderdag 2 juni 2011 20:45 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Opnames.
Maar kan knallen, hopen dat Paul zijn lolbroek en Bromet zijn mopperbroek aan hebben
quote:‘Dit Was Het Nieuws zal wennen aan reclamebreaks’
Geplaatst op Sat 04 Jun 2011 om 15:00
Joep van Deudekom verwacht dat de heren van Dit Was Het Nieuws wel zullen wennen aan de reclamebreaks op RTL 4. Ook Van Deudekom verhuisde met zijn programma ooit van de publieke naar commerciële omroep. “Opvallend bij Dit Was Het Nieuws is het ongemakkelijke gevoel bij de commercials tussendoor. Ik herken het wel uit mijn eigen tijd bij Net5. Ik deed het bij Tussen de oren: altijd met een ironische ondertoon de commercial break aankondigen, alsof je er niet bij hoort“, zegt hij.
Toch mag Dit Was Het Nieuws de adverteerder dankbaar zijn, stelt Van Deudekom. “Je wil er niet aan toegeven dat je daarvan afhankelijk bent. Maar het is wel zo. Je weet stiekem ook wel dat je programma alleen maar bestaat dankzij de commercials. Je hypotheek wordt nu betaald door Lenen.nl, je auto door Huggies en je vakantie door Sperti aambeienzalf.”
“Als al die commerciële bedrijven niet om jouw programma willen staan, heb je geen programma. Zo simpel is het. Het doet misschien in het begin een beetje pijn, maar ik kan uit ervaring melden dat het went. Maar nooit helemaal.”
Frans Brometquote:
1. Het is RTL XL.quote:Op zaterdag 4 juni 2011 15:58 schreef Karina het volgende:
[..]
Frans Brometdie is zo lekker droog en kan zo lekker zuigen... heerlijke aflevering gaat dat worden.
aflevering van vanavond maar weer via uitzendinggemist kijken, is weer gelijk met voetbal zie ik net
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |