Ik ook wel, maar alleen in de hoop dat Edgar volledig in elkaar wordt geslagen. Heb een behoorlijke afkeer tegen hem ontwikkeld, maar ik heb geen flauw idee waarom. Denk dat ik zijn gevechten tegen Penn te saai vond. Overigens wel gewoon slim gevochten hoor.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 22:17 schreef Fenomeno het volgende:
Jammer dat Edgar en Maynard blessures hadden, daar keek ik echt naar uit eigenlijk
quote:Op dinsdag 24 mei 2011 22:18 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Oh nice, ik had deze automatisch als bookmark omdat het een reeks is?
Ik dacht 2e quarter van 2012 pas, maark an mis zitten, moet je even googlen.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 22:06 schreef Fenomeno het volgende:
Heeft iemand enig idee wanneer UFC Undisputed 2011 uitkomt voor de ps3/xbox, als me dat te lang duurt haal ik 2010 nog.
Haat? Ik kreeg meer respect voor Edgar juist.. BJ Penn stond jaren lang om zijn bizar goede takedown defende en Frankie Edgar pakte hem op en gooide hem meerdere keer neer, meerdere takedowns. Ook zijn snelheid en boks/precisie was heel mooi om te zien, nee hij heeft geen KO power en finished niet veel fights.. dat klopt maar de techniek is mooi. En dat van een BJ Penn fanquote:Op dinsdag 24 mei 2011 22:18 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Ik ook wel, maar alleen in de hoop dat Edgar volledig in elkaar wordt geslagen. Heb een behoorlijke afkeer tegen hem ontwikkeld, maar ik heb geen flauw idee waarom. Denk dat ik zijn gevechten tegen Penn te saai vond. Overigens wel gewoon slim gevochten hoor.
http://www.sherdog.com/news/articles/1/With-Eyes-Wide-Open-32552quote:“My jiu jitsu, striking and wrestling have improved. I’m smarter, faster and stronger,” Nelson says about his development as a fighter, “but the biggest thing was the Junior dos Santos fight. I think that’s the only fight I had where I felt the better man actually won. That’s the only time I had that feeling. When you go into a fight, you’ve got to throw more punches than the other guy, and Junior is probably the guy who hit me the hardest in my whole career. That forced me to become a better fighter.”
Geweldig gevecht, ik gebruik die altijd om mensen over te halen om UFC te gaan kijkenquote:Op woensdag 25 mei 2011 00:12 schreef Geo3kant het volgende:
Ik zag net nog wat beelden via MMAthleticts van dat gevecht en JDS kreeg een paar raken klappen op zijn slaap en schudden het weg alsof het niks was, en Nelson heeft genoeg KO's / TKO's op zijn naam
Nee geen haat. Dat is echt te sterk. En zoals ik zei, het was een slimme tactiek en dat maakt hem een terechte kampioen. Maar toch, ik weet het ook niet precies hoor, iets zorgt dat ik afkerig jegens hem ben.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 22:57 schreef Geo3kant het volgende:
Haat? Ik kreeg meer respect voor Edgar juist.. BJ Penn stond jaren lang om zijn bizar goede takedown defende en Frankie Edgar pakte hem op en gooide hem meerdere keer neer, meerdere takedowns. Ook zijn snelheid en boks/precisie was heel mooi om te zien, nee hij heeft geen KO power en finished niet veel fights.. dat klopt maar de techniek is mooi. En dat van een BJ Penn fan
Veel mensen hadden ook een 'hekel' aan het laatste gevecht van Miquel Torres, in zijn UFC debuut. Ik vond het juist een perfect uitgevoerde strategie met mooi bokswerk. Het moet geen habbit worden, want dan wordt je de Fitch of GSP van de standup.
cerrone vs henderson, dacht wec 44, i stood the whole fight even duren breaks!quote:Op woensdag 25 mei 2011 02:54 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Nee geen haat. Dat is echt te sterk. En zoals ik zei, het was een slimme tactiek en dat maakt hem een terechte kampioen. Maar toch, ik weet het ook niet precies hoor, iets zorgt dat ik afkerig jegens hem ben.
Iets anders:
Ik zit wat WEC-events te kijken en dat gevecht tussen Leonard Garcia en The Korean Zombie... Damn wat is dat vet om te zien zeg!
Waarschijnlijk ben ik de laatste hier die dit gevecht voor t eerst ziet, maar stel dat er nog iemand is. Je MOET dat gevecht zien!
Ik ben nu bij 49.quote:Op woensdag 25 mei 2011 07:06 schreef THEFXR het volgende:
[..]
cerrone vs henderson, dacht wec 44, i stood the whole fight even duren breaks!
Heb je alle Ultimate Fighter episodes al gezien?quote:Op woensdag 25 mei 2011 07:53 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Ik ben nu bij 49.
48 was met The Korean Zombie (zag net trouwens ook dat dat gevecht door 1 of ander magazine was uitgeroepen tot fight of the year 2010).
Dus de laatste tijd alle UFC's die ik kon vinden gezien, bijna klaar met de WEC, welke moet ik daarna gaan kijken? Bellator?
Niet allemaal, maar de meeste wel. Ik zit te twijfelen tussen bellator en strikeforce.quote:Op woensdag 25 mei 2011 14:00 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Heb je alle Ultimate Fighter episodes al gezien?
Ik ben zelf pas vanaf seizoen 12 begonnen, maar ik heb zojuist seizoen 1 op mijn telefoon gekopieerd! Heb genoeg om te kijken!
Seizoen 5 is by far het beste seizoen van TUF!quote:Op woensdag 25 mei 2011 14:00 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Heb je alle Ultimate Fighter episodes al gezien?
Ik ben zelf pas vanaf seizoen 12 begonnen, maar ik heb zojuist seizoen 1 op mijn telefoon gekopieerd! Heb genoeg om te kijken!
Daar ben ik ook zwaar benieuwd naar! Maar ik ga netjes vanaf 1 beginnen.... WAR Griffin!quote:Op woensdag 25 mei 2011 14:31 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Seizoen 5 is by far het beste seizoen van TUF!Uitglijende paarden, street fights, fruitoorlog, intense ping pong, slangen in gaten waar ze niet horen, twee gekke coaches in Pulver en Penn. En boordevol talent met Diaz, Lauzon, Wiman, Miller, Maynard, Emerson, Gamburyan.. en natuurlijk de legendarische warrior Andy Wang!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |