nooit van gehoordquote:Op donderdag 26 mei 2011 19:53 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik schat Downistie hoger in dan Oh Oh Cherso, GTST, Idols, X-Factor, Boer Zoekt Vrouw, Op Zoek Naar... en ONM...
quote:Op donderdag 26 mei 2011 19:53 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik schat Downistie hoger in dan Oh Oh Cherso, GTST, Idols, X-Factor, Boer Zoekt Vrouw, Op Zoek Naar... en ONM...
Vioolhomoquote:Op donderdag 26 mei 2011 20:01 schreef Specularium het volgende:
Ja, nu weten we wel dat je eigenlijk fantastisch bent, ouwe vioolhomo.
Zeg dan stijve tepels :p.quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:09 schreef Specularium het volgende:
Vrouwen die harde piemel zeggen is nooit grappig.
Volgend jaar zondag reserve klasse 6quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:15 schreef DrDentz het volgende:
Als dit programma ook weer flopt gaat hij dan definitief van de buis? Je kunt toch niet 10x degraderen
Dan mag hij naar de regionale televisie.quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:15 schreef DrDentz het volgende:
Als dit programma ook weer flopt gaat hij dan definitief van de buis? Je kunt toch niet 10x degraderen
Dat gevoel bekruipt me ook een beetje.quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:20 schreef DrDentz het volgende:
Soort Try before you die maar dan alleen met Beau?
Ik kan er ook niet meer van maken dan dat.quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:20 schreef DrDentz het volgende:
Soort Try before you die maar dan alleen met Beau?
wie? watquote:Op donderdag 26 mei 2011 20:24 schreef Van_Poppel het volgende:
En nu Brittje naar de finale schreeuwen
Het is een waardeloze snol die denkt dat ze kennis van 100 miljoen miljard zaken heeft.quote:
Ha, vertel dat maar aan Gordon. En dat is slechts één voorbeeld.quote:Op donderdag 26 mei 2011 23:43 schreef Ofyles2 het volgende:
Het is een waardeloze snol die denkt dat ze kennis van 100 miljoen miljard zaken heeft.
Ik verwacht van BN'ers dat ze hun kop moeten houden als ze van niets weten...
En Lieke, en Nicolette, en Chantal, en Winston, en Jan Kooijmans...quote:Op donderdag 26 mei 2011 23:47 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ha, vertel dat maar aan Gordon. En dat is slechts één voorbeeld.
De Nederlandse variant van Tomtesterom denk ik. Was succesvol in Belgie.quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:20 schreef DrDentz het volgende:
Soort Try before you die maar dan alleen met Beau?
inderdaad, het verschil ligt hem echter dat ze in Nederland geen gek vonden die zaken als de marathon des sables (6 dagen lopen in de sahara met één etappe van 82km) te lopen. En dat maakte het net zo'n succes werd, het kanaal overzwemmen is een wereldprestatie, maar zoiets zit aan het extreme.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 00:16 schreef marcodej het volgende:
[..]
De Nederlandse variant van Tomtesterom denk ik. Was succesvol in Belgie.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |