het IS niet de light versie. Het is ALLE lays chips die ze naar de klote hebben geholpen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:28 schreef cherishable het volgende:
Dan koop je toch de niet-light versie? Volgens is die 'light-chips' ook absoluut niet gezonder of minder vet. 'T is allemaal troep!
en wel heel duidelijk ookquote:
En je kunt er ook tegelijk ook over klagenquote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:33 schreef Ennas het volgende:
je kan toch ook andere chips kopen die je wel lekker vindt?
ik kocht lays omdat ik die juist lekker vond. nu niet meer en dus moet ik eerst weer tig andere merken gaan proberen. lays komt er iig niet meer in. Heb twee zakken zo weg kunnen flikkeren.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:33 schreef Ennas het volgende:
je kan toch ook andere chips kopen die je wel lekker vindt?
Kan je die overal kopen?quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:31 schreef sc00p het volgende:
Nu zit je na 10 chipjes in plaats van 8 op je dagelijkse hoeveelheid zout.
En trouwes, echte bazen eten:
[ afbeelding ]
Ik niet hoorquote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:35 schreef ukga het volgende:
Iedereen gaat opeens politiek correct lullen in dit topic omdat Danny de TS is___!
Probeer Kettle eens zou ik zeggen!quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:35 schreef Danny het volgende:
[..]
ik kocht lays omdat ik die juist lekker vond. nu niet meer en dus moet ik eerst weer tig andere merken gaan proberen. lays komt er iig niet meer in. Heb twee zakken zo weg kunnen flikkeren.
Bij een knappe supermarkt wel.quote:
Binnenkort eens kopenquote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:36 schreef sc00p het volgende:
[..]
Probeer Kettle eens zou ik zeggen!
[..]
Bij een knappe supermarkt wel.
TS faalt.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:35 schreef ukga het volgende:
Iedereen gaat opeens politiek correct lullen in dit topic omdat Danny de TS is___!
Lekker ja, mits je toch al toe bent aan een nieuw gebit.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:31 schreef sc00p het volgende:
Nu zit je na 10 chipjes in plaats van 8 op je dagelijkse hoeveelheid zout.
En trouwes, echte bazen eten:
[ afbeelding ]
Zoals? Lays was toch wel altijd mijn favoriete chipsquote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:33 schreef Ennas het volgende:
je kan toch ook andere chips kopen die je wel lekker vindt?
Wel lekker, beetje prijzig.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:31 schreef sc00p het volgende:
Nu zit je na 10 chipjes in plaats van 8 op je dagelijkse hoeveelheid zout.
En trouwes, echte bazen eten:
[ afbeelding ]
Daar is alleen de bolognese lekker van.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:40 schreef Panzermaus het volgende:
Probeer Croky, vind ik al jaren stukken beter te vreten dan Lays. De weinige keren dat ik nog chips eet dan, lege kcals en een hoop rotzooi.
En saté.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:44 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Daar is alleen de bolognese lekker van.
Klopt!quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:44 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Daar is alleen de bolognese lekker van.
quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:54 schreef Buitendam het volgende:
Volwassen mannen die klagen over producten die je als kind vreet.
Volgende topic over de dropsleutel van Haribo, TS?
Slechte troll dit.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:54 schreef Buitendam het volgende:
Volwassen mannen die klagen over producten die je als kind vreet.
Volgende topic over de dropsleutel van Haribo, TS?
Nou "volwassen kerel" Vertel dan maar eens wat voor versnaperingen jij in je bakkes steekt?quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:54 schreef Buitendam het volgende:
Volwassen mannen die klagen over producten die je als kind vreet.
Volgende topic over de dropsleutel van Haribo, TS?
Chips, hoezo? Maar gaan lopen klagen over het zoet/zouheidsgehalte om daarna 2 volle zakken weg te kenkeren doet mij vermoeden dat TS is opgegroeid met 1 liter appelmoes bij het avondeten, omdat ie geen flikker lust.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:59 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Nou "volwassen kerel" Vertel dan maar eens wat voor versnaperingen jij in je bakkes steekt?
niceequote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:54 schreef Buitendam het volgende:
Volwassen mannen die klagen over producten die je als kind vreet.
Volgende topic over de dropsleutel van Haribo, TS?
Dan is het mij echt een raadsel waarom je dat volwassen mannen "argument" er dan bijhaalt.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:01 schreef Buitendam het volgende:
Chips, hoezo? Maar gaan lopen klagen over het zoet/zouheidsgehalte om daarna 2 volle zakken weg te kenkeren doet mij vermoeden dat TS is opgegroeid met 1 liter appelmoes bij het avondeten, omdat ie geen flikker lust.
Klagen over chips.
Opnemen omdat de TS danny is...quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:05 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Dan is het mij echt een raadsel waarom je dat volwassen mannen "argument" er dan bijhaalt.
Chips worden namelijk van jong tot oud gegeten. De klacht is dat de dingen anders smaken als voorheen en dat kan ik beamen. Chips is sowieso geen gezond product. Al die kansloze pogingen om het dan een gezonder imago te geven zijn een klacht waard.
Verzin zelf eens iets. Die opmerking is inmiddels al meerdere keren gemaakt naar mensen die ontopic reageren.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:07 schreef ukga het volgende:
Opnemen omdat de TS danny is. Als Richcaliber met zo een topic zou komen had je hem allang een note gegeven en het topic opslot gegooid
Omdat een volwassen kerel zegt dat zijn chipjes bah zijn en daarna 2 zakken wegflikkert, daarom.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:05 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Dan is het mij echt een raadsel waarom je dat volwassen mannen "argument" er dan bijhaalt.
Chips worden namelijk van jong tot oud gegeten. De klacht is dat de dingen anders smaken als voorheen en dat kan ik beamen. Chips is sowieso geen gezond product. Al die kansloze pogingen om het dan een gezonder imago te geven zijn een klacht waard.
Dat doen ze. Er zijn van die light meuk versie's op de markt. Toch willen ze ook het originele product lighter maken. Imago gok ik zo. Net als dat "verstandige keuze" logo wat gewoon door de fabrikanten zelf wordt uitgegeven.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:08 schreef Daffodil31LE het volgende:
In plaats van dat zo'n fabrikant dan een extra variant op de markt gooit waar bewust 25% minder zout inzit en dat verkoopt - of probeert te verkopen - naast de gewone versie...
Echt, men zit niet op dat soort bagger te wachten! Vroeger was Dr. Pepper lekker, totdat ze er de helft van de suiker uithaalden en vervingen door aspartaam. Nu moet de consument Dr. Foots zoeken om ongeveer in de buurt van de originele smaak te blijven.
Enne... Dat consumenten machteloos staan is ook niet helemaal waar. Vraag dat maar aan Coca-Cola, die het lumineuze idee hadden om "New Coke" te gaan maken. Verkocht ook voor geen meter.
Omdat die light-rommel voor geen meter verkoopt, maken de fabrikanten dus elke keuze om bewust het echte spul te kopen onmogelijk.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:12 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Dat doen ze. Er zijn van die light meuk versie's op de markt. Toch willen ze ook het originele product lighter maken. Imago gok ik zo. Net als dat "verstandige keuze" logo wat gewoon door de fabrikanten zelf wordt uitgegeven.
Zou dat het zijn ja? Ik blijf toch meer neigen naar het "kies bewust" marketing geneuzel op het moment.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:13 schreef TBAND het volgende:
Nonsens, het gaat niet om imago of 'gezond'. Het gaat om geld. Minder zout, minder kosten, simpel.
Vuile rodenten die gleufdieren. Allemaal.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:12 schreef Guus Muisarm het volgende:
[..]
Flikker op als je ergens geen verstand van hebt. Ga wortels knagen. Het gaat over chips hier.
Dat is wat ze willen dat je denktquote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:16 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Zou dat het zijn ja? Ik blijf toch meer neigen naar het "kies bewust" marketing geneuzel op het moment.
Ja, en? Prettig te weten dat er tenminste nog koolhydraten inzitten, maar alles wat een mens verder nodig heeft, zoals zout, vet, suiker enzo wordt eruitgehaald.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:16 schreef ukga het volgende:
het mooie van al die producten is dat er altijd opstaat LIGHT en MINDER VET
maar het zit nog steeds BOMVOL met koolhydraten_!
Nee, omdat er minder zout in zit (waarvan wij teveel eten) dan normale chips zijn normale chips precies hetzelfdequote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:28 schreef cherishable het volgende:
Dan koop je toch de niet-light versie? Volgens is die 'light-chips' ook absoluut niet gezonder of minder vet. 'T is allemaal troep!
Niet iedereen wil een gratenpakhuis zijn.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:53 schreef ukga het volgende:
[..]
voornamelijk door koolhydraten wordt men dik
Ja weet Danny veelquote:Op dinsdag 17 mei 2011 23:04 schreef richnigger het volgende:
Als het 25% minder zout is, is het 25% zoeter? De logica ontgaat me.
Oh nee, er moet nog 12k naar Ted.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 23:52 schreef brood_met_aarbeien het volgende:
TS denkt dat hij stoer is dat hij merkchips kan betalen omdat hij geld aftroggelt van naïve mensen op het internet![]()
![]()
![]()
![]()
²
AH Huismerk is duurder dan Lays zelf failquote:Op woensdag 18 mei 2011 00:18 schreef pussywillow het volgende:
En ook het AH huismerk heeft nu ineens 25% minder zoutEigenlijk zouden we gewoon massaal moeten stoppen met het te kopen.
nee, in dit specifieke geval. paprikachips die smaakt naar suikerklontjes is natuurlijk niet te vreten.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 23:04 schreef richnigger het volgende:
Als het 25% minder zout is, is het 25% zoeter? De logica ontgaat me.
Goed punt, maar ik denk het wel, omdat ze het altijd kunnen manoevreren in de richting van de subjectiviteit van smaak en beleving enzo.quote:Op woensdag 18 mei 2011 06:52 schreef Danny het volgende:
Ik vraag me af of ze met 'de smaak is 100% hetzelfde' mogen adverteren als dat duidelijk NIET het geval is trouwens.
ik niet. zag laatst toevallig dat de xenos de oude paprika crispy chips nog verkochten. tien zakken meegenomen. Doe ik een jaar mee. Daarna overstappen naar croky of voor mijn part Aldi als die nog chips hebben waar een beetje smaak aan zit.quote:Op woensdag 18 mei 2011 06:58 schreef Aukje83 het volgende:
[..]
Goed punt, maar ik denk het wel, omdat ze het altijd kunnen manoevreren in de richting van de subjectiviteit van smaak en beleving enzo.
Maar ik ben het eens met de klacht hoor, elke keer als ik zo'n zak chips in de schappen zie staan dan denk ik van 'oh ja da's wel lekker' en ik weet altijd dat ik weer teleurgesteld ga worden met de eerste hap. En dan toch weer zwichten en een week later dezelfde fout maken
Zo is het maar net.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:28 schreef BasEnAad het volgende:
Teregten klagt. Als je wil afvallen, dan moet je maar geen chips eten. Ik wil graag vette en zoute chips als ik daar zin in heb.
Oei, verrotte smaakpapillen. Zou ik eens naar laten kijken! (of je werkt bij/voor Lays, dat kan ookquote:Op woensdag 18 mei 2011 08:55 schreef Mozy het volgende:
Ik vind het eigenlijk wel lekker. Ik proef eigenlijk geen verschil
Meer chips is alleen handig als die chips niet enorm ranzig is.quote:Op woensdag 18 mei 2011 09:02 schreef tja77 het volgende:
Onterechte klacht, minder zout, is meer chips....
Waar koop je die?quote:Op woensdag 18 mei 2011 09:12 schreef Danny het volgende:
[..]
Oei, verrotte smaakpapillen. Zou ik eens naar laten kijken! (of je werkt bij/voor Lays, dat kan ook)
[..]
Meer chips is alleen handig als die chips niet enorm ranzig is.
Maar deze geproefd en die is wel lekker pittig
[ afbeelding ]
Die worden door boeren gebakken!quote:Op woensdag 18 mei 2011 09:15 schreef Ghostbuster het volgende:
Koop deze onwijs lekker
http://www.ambachtelijkechips.nl/index.html
Al het zout is zeezout ? weet niet uit wat voor ei jij komtquote:Op woensdag 18 mei 2011 09:41 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Die worden door boeren gebakken!En de enige toevoeging is 'zee'-zout.
Al het zout is 'zee'-zout!
Yeah right!
Terechte klacht overigens.
Klopt, tenzij het zoete troep wordt zoals bij de nieuwe Laysquote:
alles is ongezond. fuck gezond, ik wil lekker.quote:zout is ongezond.
Al het zout, ook uit de grond, is ooit eens ingedampt uit zeewater. Verder is zout, zout. Een verbinding moleculen die in zout niet anders is dan in... Zout.quote:Op woensdag 18 mei 2011 09:44 schreef Ghostbuster het volgende:
Al het zout is zeezout ? weet niet uit wat voor ei jij komt, maar ze zijn hardstikke zout en vet.
Onzin verhaal maar leuk verzonnenquote:Op woensdag 18 mei 2011 09:50 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Al het zout, ook uit de grond, is ooit eens ingedampt uit zeewater. Verder is zout, zout. Een verbinding moleculen die in zout niet anders is dan in... Zout.![]()
'Zee'-zout is een marketingterm.
En dit is het ei waar ik ongeveer uitgekomen ben:
[ afbeelding ]
Als je Danny tegenspreekt krijg je een ban.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:35 schreef ukga het volgende:
Iedereen gaat opeens politiek correct lullen in dit topic omdat Danny de TS is___!
Waarbij de Honey Dijon die meesterlijk is, niet in Europa wordt verkochtquote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:31 schreef sc00p het volgende:
Nu zit je na 10 chipjes in plaats van 8 op je dagelijkse hoeveelheid zout.
En trouwes, echte bazen eten:
[ afbeelding ]
Gek, ik heb meestal het idee dat ik iets snel te zout vindt, doordat ik redelijk zoutloos dieet volg.quote:Op woensdag 18 mei 2011 08:55 schreef Mozy het volgende:
Ik vind het eigenlijk wel lekker. Ik proef eigenlijk geen verschil, maar misschien komt dat omdat ik niet op alles zout doe en er vervolgens 2 ton in mijn chipszak moet zitten voordat ik het proef.
Lidl.quote:
maar daar staat ook lays tussen en die hoort qua smaak inmiddels bijquote:Op woensdag 18 mei 2011 10:30 schreef ukga het volgende:
Speciaal voor Dannie
http://fok.beslist.nl/pro(...)nken_574525/r/chips/
zoekfunctie op fok is rot, groot gelijk dat hij hem niet geprobeerd heeftquote:Op woensdag 18 mei 2011 11:10 schreef Spek_boy7 het volgende:
hier zijn al hele veel berichten over geweest danny gebruik is de zoekfunctie ofzo maar voor de rest is wel rot dat ze dat doen jah hoekom je trouwens aan een rode naam lol you take the red pill or the blue pill xD
Hoe weet jij hoe condooms smaken?quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:52 schreef Danny het volgende:
[..]
maar daar staat ook lays tussen en die hoort qua smaak inmiddels bij
http://fok.beslist.nl/products/r/suikerklontjes/
of
http://fok.beslist.nl/products/gezond_mooi/gezond_mooi_562520/
quote:Op woensdag 18 mei 2011 12:51 schreef Danny het volgende:
[..]
Ik heb de nieuwe '25% minder zout' Lays chips gegeten.
Het is dan ook een ergerlijke klacht. Hoe kan je nou zo'n simpel basic product als bijv. Lays paprika chips zodanig verneuken dat het gewoon niet meer lekker is. Wat eist een consument aan chips? Smaak, dikte/krokantheid en evt. nog in welke olie gebakken, that's all. Daar kan niks mis mee gaanquote:Op woensdag 18 mei 2011 18:02 schreef ukga het volgende:
Je bent er wel mee bezig he? op je twidda stond het ook al;
quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:28 schreef BasEnAad het volgende:
Teregten klagt. Als je wil afvallen, dan moet je maar geen chips eten. Ik wil graag vette en zoute chips als ik daar zin in heb.
quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:31 schreef sc00p het volgende:
Nu zit je na 10 chipjes in plaats van 8 op je dagelijkse hoeveelheid zout.
En trouwes, echte bazen eten:
[ afbeelding ]
Niet alleen je nieuwsberichten zijn dus goedkoop, je hele levensstijl is hetquote:Op woensdag 18 mei 2011 18:42 schreef Djeez het volgende:
[..]Of de Lidl-variant, kost slechts de helft en smaakt net zo baas
quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:43 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Niet alleen je nieuwsberichten zijn dus goedkoop, je hele levensstijl is het.
quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:43 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Niet alleen je nieuwsberichten zijn dus goedkoop, je hele levensstijl is het.
Waarom zou men geen nieuwe Lays chips willen eten? En als geen hond ze meer wilt eten nemen ze dat bij de voedselbank vanzelfsprekend niet aan, hè. Mislukte poging, pauperrr.quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:46 schreef Djeez het volgende:
[..]Jij krijgt straks van de voedselbank allemaal nieuwe Lays-chips die geen hond meer wil eten
Omdat hier op FOK! staat dat ze niet te vreten zijn. En alles wat te lang in de schappen blijft liggen, gaat naar de voedselbank. Of naar Afrika...quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:49 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Waarom zou men geen nieuwe Lays chips willen eten? En als geen hond ze meer wilt eten nemen ze dat bij de voedselbank vanzelfsprekend niet aan, hè. Mislukte poging, pauperrr.
ik bestel altijd een aardbeienmilkshake. ik doe niet aan kankerverwekkende light-produktenquote:Op woensdag 18 mei 2011 18:53 schreef Pizza_Boom het volgende:
OP doet me denken aan mensen die een go large Big Mac menu bestellen met een extra portie friet, maar er een cola light bij nemen omdat ze niet willen aankomen.
Aspartaam doel je op? Dat scheen volgens mij een hoax te zijn, not sure though.quote:Op woensdag 18 mei 2011 19:16 schreef Danny het volgende:
[..]
ik bestel altijd een aardbeienmilkshake. ik doe niet aan kankerverwekkende light-produkten
Not provenquote:Op woensdag 18 mei 2011 19:16 schreef Danny het volgende:
[..]
ik bestel altijd een aardbeienmilkshake. ik doe niet aan kankerverwekkende light-produkten
Nooit,quote:Op woensdag 18 mei 2011 19:57 schreef Danny het volgende:
[..]
dan houden we het op smakeloze, ranzige light zooi, ook goed
die heeft Lays dus niet meer. Lays is nu alleen voor healthfreaks die smaakloze rommel waarderen.quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:53 schreef ukga het volgende:
Koop in het vervolg een andere zak zonder LIGHT, MINDER ZOUT of VET VRIj
dat dusquote:Op donderdag 19 mei 2011 00:32 schreef YoshiBignose het volgende:
Minder zout... minder suiker... minder vet... ik word er helemaal niet goed van. Voor zover ik weet zijn zout suiker en vet gewoon natuurproducten die elk mens verdomme gewoon nodig heeft, maar omdat er zoveel van die lompe vetzakken zijn die porties vreten van een gemiddelde olifant moet ineens alles naar light. En het erge is dat die in de supermarkten gewoon de normale producten verdringen. Ik ben woestEn de smaak van al die producten wordt slechter en slechter totdat er zoveel zoet- en smaakstoffen inzitten dat het gewoon een chemische hap is en ze net zo goed alleen nog maar tabletjes hoeven uit te delen met alle soorten smaken.
Helemaal niet raar. Light/no-fat etc is marketing. Niets meer en niets minder. Als je normaal beweegt wordt je echt niet opeens moddervet als je volle melk of lekkere chips eet zo nu en dan.quote:Op donderdag 19 mei 2011 07:49 schreef female81 het volgende:
Soms is het gebrek aan keuze best vervelend, omdat het voor mij (laag gewicht, deels veroorzaakt door diabetes) goed is om gewoon volle producten te kopen. Maar dan zijn er alleen maar halfvol- of 0% vet-opties. Bij fruityoghurt bijvoorbeeld, waar ik een groot liefhebster van ben. Dus daar schiet je niks mee op. Als je zelf níet mager wilt zijn, wordt je gewicht mede door de voedselindustrie alsnog laag gehouden.![]()
Ik vind het sowieso iets truttigs hebben om persé een dergelijke variant te willen hebben kopen. Vroeger aten mensen ook gewoon volle producten, en waren ze gemiddeld genomen zéker niet dikker dan nu. Rááár...
Mensen die blind geloven in reclamepraatjes.quote:Wat die stomme dieetmanie betreft, ietwat offtopic: Ik zag in de supermarkt een enorm schap met Modifast-troep die in de reclame is, en het vliegt echt de winkel uit. Wat zijn dat voor idioten, die dat zo graag willen hebben?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |