Heb ze laatst beiden binnen twee weken gezien maar Katinka is toch leukerquote:Op donderdag 12 mei 2011 16:52 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Wel erg Kaandorpiaans, maar ziet er wel stukken beter uit.
De titel van het filmpje deed mij hier aan denken:quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:52 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Wel erg Kaandorpiaans, maar ziet er wel stukken beter uit.
golden oldiequote:Op donderdag 12 mei 2011 19:14 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
De titel van het filmpje deed mij hier aan denken:
Hoe haar naam vragen?.
Echt de slappe lach gehad van dat topic, jammer van de anti-climaxquote:Op donderdag 12 mei 2011 19:14 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
De titel van het filmpje deed mij hier aan denken:
Hoe haar naam vragen?.
Fijnquote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:06 schreef Lips het volgende:
Eefje de Visser is inmiddels ook bevestigd voor Lowlands
hopelijk niet in die Juliet theater tent.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:06 schreef Lips het volgende:
Eefje de Visser is inmiddels ook bevestigd voor Lowlands
Ik gok op de India, zondagochtend.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:33 schreef ranja het volgende:
[..]
hopelijk niet in die Juliet theater tent.
Must-see hear.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:06 schreef Lips het volgende:
Eefje de Visser is inmiddels ook bevestigd voor Lowlands
Heerlijk in het zonnetjequote:
Toch maar eens gaan beluisteren dan, heb er veel goede verhalen over gehoord.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:06 schreef Lips het volgende:
Eefje de Visser is inmiddels ook bevestigd voor Lowlands
Is wel uit de categorie 'je moet er van houden' maar ik vind haar helemaal geweldigquote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:07 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Toch maar eens gaan beluisteren dan, heb er veel goede verhalen over gehoord.
quote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:39 schreef Bol_Wan het volgende:
Leuk ja, al denk ik ik niet dat ik erheen ga
Eefjequote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:07 schreef Mexicaantje. het volgende:
Toch maar eens gaan beluisteren dan, heb er veel goede verhalen over gehoord.
Wat een nonsens. LL is altijd al het festival voor nieuwe bands geweest. Met hier en daar een oude er tussen. PP is dat niet, de line up is dus altijd vrij anders. Gelukkig maar want ik hoef geen festival met 80 bands die ik al tig keer heb gezien.quote:Op donderdag 12 mei 2011 14:56 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Lowlands laat nu al heel wat jaren goeie, wat langer bestaande bands aan zich voorbij gaan, terwijl PP dat niet doet. Zeker als ze wat hardere gitaren bevatten. Weet niet waarom, het kan niet het hipster wannabe zijn, want het zo-goed-als Pitchfork-festival Primavera in Spanje heeft juist heel wat van die oude knakkers geprogrammeerd. En tsja, Pitchfork is toch hét summum van hipster?
you just made my dayquote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:06 schreef Lips het volgende:
Eefje de Visser is inmiddels ook bevestigd voor Lowlands
D'r moeten er nog een hoop komen (rond de 150..?) dus no worriesquote:Op vrijdag 13 mei 2011 16:56 schreef ranja het volgende:
Ik zie liever een paar bands die ik goed vind en al een paar keer eerder heb gezien (met kaarten van 20 euro per concert) dan dat ik een paar uur op het gras zit terwijl nergens een band staat die me aanspreekt.
Geen enkel probleem dus met oudere bands (alsof Sebadoh elk jaar een rondje Nederland doet) of met Nederlandse bands (Eefje!) die ik goed vind.
Zit jij over Pinkpop te lullen ofzo? Pukkelpop heeft altijd bijna dezelfde lineup, alleen waar Lowlands de Lima-kant opgaat met Klezmer/Balkan-hoempa (best leuker verder), doet Pukkelpop dan aan de wat bekendere, langer meelopende gitaarbands. En die komen echt niet zo vaak, zoals ranja al zei.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 16:47 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Wat een nonsens. LL is altijd al het festival voor nieuwe bands geweest. Met hier en daar een oude er tussen. PP is dat niet, de line up is dus altijd vrij anders. Gelukkig maar want ik hoef geen festival met 80 bands die ik al tig keer heb gezien.
Ik denk dat hij het inderdaad over Pinkpop heeft.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 20:42 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Zit jij over Pinkpop te lullen ofzo? Pukkelpop heeft altijd bijna dezelfde lineup, alleen waar Lowlands de Lima-kant opgaat met Klezmer/Balkan-hoempa (best leuker verder), doet Pukkelpop dan aan de wat bekendere, langer meelopende gitaarbands. En die komen echt niet zo vaak, zoals ranja al zei.
Leuk item was dat ja. Ik had nog nooit van de beste man gehoord? Maar in de producers wereld schijnt het dus een echte ster te zijn.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 20:18 schreef PiRANiA het volgende:
Die Chew Fu (DWDD gisteren) maakt wel lache remixes. Niet veel gehoord van hem maar het klinkt lache.
Ja dat vond ik dus zo bizar, zo'n grote ster...quote:Op vrijdag 13 mei 2011 23:25 schreef TWP het volgende:
[..]
Leuk item was dat ja. Ik had nog nooit van de beste man gehoord? Maar in de producers wereld schijnt het dus een echte ster te zijn.
En een enorm vrolijke, enthousiaste, sympathieke gast was het.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 23:29 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Ja dat vond ik dus zo bizar, zo'n grote ster...
Preciesquote:Op vrijdag 13 mei 2011 23:36 schreef TWP het volgende:
[..]
En een enorm vrolijke, enthousiaste, sympathieke gast was het.
Oh, ik lag gister met een dronken kop te chillen op bed, ogen dicht, Aphex Twin aan en ik viel heeeerlijk in slaap.quote:
Daar heb ik laatst wat over gelezen... eens even zoeken.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 18:45 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik heb een Fleetwood Mac maand, komen die nu ook?
Zekerrrrquote:Op zaterdag 14 mei 2011 18:50 schreef Mexicaantje. het volgende:
OMG beter komen ze naar Nederland enzo. Daar wil ik best wat geld voor neerleggen.
Nee, Pukkelpop. Uiteraard is er veel overlap, maar daar waar het niet overlapt pakt PP doorgebroken bands en LL nieuwe bands.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 20:45 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
Ik denk dat hij het inderdaad over Pinkpop heeft.Wordt vaak door elkaar gehaald met die afkorting.
LL en nieuwe bands? Mwah nee. Pukkelpop is veel progressiever met de programmering van kleine bands vind ik.quote:Op zondag 15 mei 2011 17:29 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nee, Pukkelpop. Uiteraard is er veel overlap, maar daar waar het niet overlapt pakt PP doorgebroken bands en LL nieuwe bands.
Mag je vinden. De realiteit is anders.quote:Op zondag 15 mei 2011 18:03 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
LL en nieuwe bands? Mwah nee. Pukkelpop is veel progressiever met de programmering van kleine bands vind ik.
Neuh Lowlands is zijn 'edge' al lang kwijt wat dat betreft. Pukkelpop is vaak scherper.quote:Op zondag 15 mei 2011 19:36 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Mag je vinden. De realiteit is anders.
De X-Rayquote:Op zondag 15 mei 2011 20:25 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Mja, kijkend naar bijvoorbeeld vorig jaar had Pukkelpop alle 'hippe' acts die Lowlands ook had, maar ook nog bijv.Toro Y Moi, These New Puritans, Hurts, Stornoway, Ou est le Swimming Pool, Jamaica, Harlem, Everything Everything, Steve Aoki, Ellie Goulding, D.I.M., Chapel Club etc.
En wat had Lowlands daar dan tegenover wat Pukkelpop niet had?
Das precies wat ik bedoel jaquote:Op zondag 15 mei 2011 20:25 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Mja, kijkend naar bijvoorbeeld vorig jaar had Pukkelpop alle 'hippe' acts die Lowlands ook had, maar ook nog bijv.Toro Y Moi, These New Puritans, Hurts, Stornoway, Ou est le Swimming Pool, Jamaica, Harlem, Everything Everything, Steve Aoki, Ellie Goulding, D.I.M., Chapel Club etc.
En wat had Lowlands daar dan tegenover wat Pukkelpop niet had?
Plastikman live.quote:Op zondag 15 mei 2011 20:25 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Mja, kijkend naar bijvoorbeeld vorig jaar had Pukkelpop alle 'hippe' acts die Lowlands ook had, maar ook nog bijv.Toro Y Moi, These New Puritans, Hurts, Stornoway, Ou est le Swimming Pool, Jamaica, Harlem, Everything Everything, Steve Aoki, Ellie Goulding, D.I.M., Chapel Club etc.
En wat had Lowlands daar dan tegenover wat Pukkelpop niet had?
Stond ook op Pukkelpopquote:
Veel plezier in Belgiequote:Op maandag 16 mei 2011 00:02 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
Stond ook op Pukkelpop
Garcia plays Kyuss stond wel op PP, niet op LL. Als alternatief festival wil je zo'n act toch hebben, zeker toen er een buzz omheen hing sinds Roadburn
Dit dus.quote:Op maandag 16 mei 2011 00:33 schreef conobram het volgende:
Wat zit iedereen nou weer te zaniken over het verschil tussen Pukkelpop en Lowlands? Als je Pukkelpop leuker vindt dan Lowlands ga je daar toch heen? Daarnaast was er vorig jarig op Lowlands genoeg te zien dus ik weet niet waarom die line-up nu al weer onder de loep gaat.
Hoezo lompe actie? Bands touren nou eenmaal.quote:Op maandag 16 mei 2011 06:27 schreef MOD het volgende:
Ik ben één keer naar PP geweest en vond het toen niet zo heel veel. Beetje een kaal festival zonder aankleding. Maar dat was toen in 2006 of zo. Wat wel was dat mn alltime favorite Turbonegro wél op PP stond en niet op LL, maar een dag later ergens in Deventer of zo. Meest lompe actie wat mij betreft. Het jaar erna stond TN trouwens wel op LL.
Laten we het leuk houden en over campings pratenquote:Op maandag 16 mei 2011 08:32 schreef TripleP het volgende:
[..]
Hoezo lompe actie? Bands touren nou eenmaal.
1quote:Op maandag 16 mei 2011 08:37 schreef MOD het volgende:
Ja maar zo'n act niet uitnodigen voor op LLNiet dat ik er een nacht om gehuild heb want op PP was het optreden geniaal. Het was alleen een enorme misser voor LL.
Dus Faye, welke camping doe je aan dit jaar?
Rust en ver = Alles voor de brug. (5, 6, 7)
Feest en dichtbij = Alles na de brug. (1, 2, 3, 4)
quote:Op maandag 16 mei 2011 00:33 schreef conobram het volgende:
Wat zit iedereen nou weer te zaniken over het verschil tussen Pukkelpop en Lowlands? Als je Pukkelpop leuker vindt dan Lowlands ga je daar toch heen? Daarnaast was er vorig jarig op Lowlands genoeg te zien dus ik weet niet waarom die line-up nu al weer onder de loep gaat.
Waarom is elke vorm van kritisch denken over de line-up van Lowlands uitgeslotenquote:
Die gast komt gratis op Metropolis in Rotterdam.quote:Op maandag 16 mei 2011 11:13 schreef WeezerButler het volgende:
Gister bij Kurt Vile geweest, was superconcert. Weggeblazen !!!!
Mag op LL komen. Wat een gast. Superstrakke band ook.
It wasn't me.quote:Op maandag 16 mei 2011 14:51 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Zeg, theodoor..waren er toevallig een aantal jaren geleden wat vrienden van je op zoek naar je op Lowlands?
Was live hoor.quote:Op maandag 16 mei 2011 14:45 schreef theodoor9 het volgende:
Bloody beetroots deathcrew (wel dj-set),
Of ze moeten nog bevestigd worden voor lowlands;)quote:Op maandag 16 mei 2011 15:48 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Crystal Fighters was 1 van de eerste namen die bevestigd waren voor Lowlands, maar zijn vreemd geneog op een gegeven moment doorgeschoven naar Pitch.
alleen voor Daft Punk koop ik al een ticketquote:Op maandag 16 mei 2011 17:57 schreef Mexicaantje. het volgende:
Zul je zien dat ik volgend jaar niet ga en dat Daft Punk dan komt.
Ja da's wel waar, ik roep altijd dat ik 300 euro voor ze zou betalen.quote:Op maandag 16 mei 2011 17:58 schreef leeell het volgende:
[..]
alleen voor Daft Punk koop ik al een ticket
eens!quote:Op maandag 16 mei 2011 20:14 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ja da's wel waar, ik roep altijd dat ik 300 euro voor ze zou betalen.
hont is net dood dusja jammerquote:
nou zie je daar dan he je herkent me aan me petquote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:21 schreef julian6 het volgende:
[..]
ha ria kees hier wij kunne ook nie wachten om me de camper op de dijk te staan!!
[ afbeelding ]
hey ansquote:
Hoe kan je hier in hemelsnaam een keuze maken waar je heen gaat?quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:45 schreef N-E-R-D het volgende:
Glastonbury: http://www.glastonburyfestivals.co.uk/line-up-poster/
Jezus wat een line-up. Ze hebben zeker geld over omdat ze in 2012 niet zijn.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:56 schreef TWP het volgende:
[..]
Hoe kan je hier in hemelsnaam een keuze maken waar je heen gaat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |