Oftewel, Jokkebrok, de eerste stap naar een totaal fucked-up bestaan heb je al gezet. Je voorbeelden voor de toekomst kun je hier vinden.quote:Op zondag 8 mei 2011 00:47 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
de 09/11 hoax is wel een voorbeeld van mind-control dmv media en mass manipulation, dus die stap naar mind-control heb je al gezet.
Vind je het gek als ik zeg dat ik geen idee heb? Ik ben dan misschien geïnteresseerd in wetenschap, maar dit soort vragen kan ik niet beantwoorden omdat ik niet weet hoe vuur, kerosine en zware metalen die vrijkomen zich onder deze omstandigheden gedragen. Het zou een vorm van backdraft kunnen zijn.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 21:04 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Hier wil ik nog wel ff op reageren. Er zijn genoeg filmpjes waarop vliegtuigen te zien zijn. Hiermee impliceer jij dus dat je gelooft wat je op TV ziet. In Independence day hing er een gigantisch buitenaards moederschip boven een stad in de V.S.
Stel dat ze dergelijke beelden nu in het nieuws over de gehele wereld zouden laten zien... zou je het dan blindelings geloven?
Kijk eens goed naar onderstaande...
[ afbeelding ]
Dit is dus de befaamde "nose-out" scene, maar dan vanaf de tegenovergestelde kant. Hoe verklaar jij het 2D deel van de explosie, zoals de pijlen op onderstaande afbeeldingen aanwijzen? Wat is dit dan volgens jou? Is het echt of is er geknoeid met deze beelden?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ben je dat plaatje vergeten dat a tuin hek in een stuk of tien threads standaard heeft gepost?quote:Op zondag 8 mei 2011 01:39 schreef J0kkebr0k het volgende:
Hey Hoppa... wat bedoelde je nou met:
[..]
[ afbeelding ]
????
Beetje Hoppahondenpoep in je ogen?
Edit: Neemt niet weg dat ik ook graag zie dat je mijn ander posts in dit deeltje doorneemt.
Een langzaam vliegende 707 die bijna geen brandstof meer had ja... en puur de inslag van dat ding. Wat dat betreft hebben de torens het erg goed gedaan. Ze hebben een inslag die veel heftiger was dan die 707 waar ze rekening mee hebben gehouden overleeft.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 21:29 schreef THEFXR het volgende:
het is toch algemeen bekend dat de towers een 707 konden weerstaan!
Mjah, het is zo'n mooi plaatje die zoveel zegtquote:Op zondag 8 mei 2011 09:55 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ben je dat plaatje vergeten dat a tuin hek in een stuk of tien threads standaard heeft gepost?
Wat is trouwens de situatie met de papier ontziende nukes? Heb ik een uitleg gemist of moet die nog komen Bankfurt / THEFXR?
Een tijdje althans. Zodat diverse mensen nog veilig konden vluchten.quote:Op zondag 8 mei 2011 10:00 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Een langzaam vliegende 707 die bijna geen brandstof meer had ja... en puur de inslag van dat ding. Wat dat betreft hebben de torens het erg goed gedaan. Ze hebben een inslag die veel heftiger was dan die 707 waar ze rekening mee hebben gehouden overleeft.
Waar staat dat plaatje?quote:Op zondag 8 mei 2011 10:07 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Mjah, het is zo'n mooi plaatje die zoveel zegtHet blijft alleen totaal niet hangen ofzo.
De Pharma Mafia hoort er ook bij ja, of meer nog: "de wereld van de gezondheidszorg"quote:Op zondag 8 mei 2011 07:12 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Project Blue Brain, Project blue beam, BigPharma deceptie. Vernietiging van de middenklasse. Het gehele financiele stelsel dat klapt maar we zijn wel compleet verplicht om via banken te werken.
De creatie van beide wereldoorlogen, Bilderberg, JFK, Watergrate, verborgen wetenschap, m.n. vrije energie, mind-control;quote:Op zondag 8 mei 2011 07:18 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
wat was voor jouw het opzetje op verder de rabbit hole in te gaan?!
waarom zou men bommen plaatsen als men aan een vliegtuig al genoeg heeft?quote:Op zondag 8 mei 2011 11:01 schreef Loppe het volgende:
Mij is het ook begonnen met 9/11. De no-plane theorie is me te ver gegrepen. Ik denk wel dat er bommen geplaatst zijn (building 7 dat neergaat na een klein brandje?). In Reptillians (als fysieke vorm en niet als demonische) geloof ik niet.
Krijg hem zo snel even niet gevonden maar is een foto van het WTC waar je de ndergaande zon door ziet schijnen.quote:
building 7 is niet door een vliegtuig geraaktquote:Op zondag 8 mei 2011 11:36 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
waarom zou men bommen plaatsen als men aan een vliegtuig al genoeg heeft?
Er is een foto waarbij de zon dwars door het gebouw schijnt. Meer niet. Om op basis van die ene foto te beweren dat het gebouw een glazen aangezicht had gaat nergens over.quote:Op zondag 8 mei 2011 11:36 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
waarom zou men bommen plaatsen als men aan een vliegtuig al genoeg heeft?
[..]
Krijg hem zo snel even niet gevonden maar is een foto van het WTC waar je de ndergaande zon door ziet schijnen.
Ze terroriseren heel de wereld hiermee.quote:Op zondag 8 mei 2011 11:49 schreef netolk het volgende:
Tja, inside job zou kunnen maar heel boeiend is het niet aangezien het Amerika is...
Waar maken wij ons dan druk om laat ze lekker hun eigen land terroriseren als ze dat willen
Ik weet dat building 7 niet door een vliegtuig was geraakt, maar:quote:Op zondag 8 mei 2011 11:43 schreef Loppe het volgende:
[..]
building 7 is niet door een vliegtuig geraakt
Ik ken jouw standpunt niet maar je denkt dat het een inside job was?
Mss omdat ze ervan uitgaan dat iedereen zoals jij denkt?quote:Op zondag 8 mei 2011 11:59 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik weet dat building 7 niet door een vliegtuig was geraakt, maar:
Als je claimt dat er bommen zijn gebruikt, neem ik aan dat je denkt dat het een inside job was.
Als het een inside job was, zijn de vliegtuigen dus ook met opzet gebruikt.
De vliegtuigen werkten goed.
Waarom zouden ze dan toch nog bommen gebruiken en niet een extra vliegtuig als ze niet genoeg vertrouwen er in hadden dat het door brand + puin wel neer zou storten?
Waarom dan niet meteen zoiets? Gelijk goed doen dan...quote:Op zondag 8 mei 2011 11:59 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik weet dat building 7 niet door een vliegtuig was geraakt, maar:
Als je claimt dat er bommen zijn gebruikt, neem ik aan dat je denkt dat het een inside job was.
Als het een inside job was, zijn de vliegtuigen dus ook met opzet gebruikt.
De vliegtuigen werkten goed.
Waarom zouden ze dan toch nog bommen gebruiken en niet een extra vliegtuig als ze niet genoeg vertrouwen er in hadden dat het door brand + puin wel neer zou storten?
Dus ondanks dat ze een heel goed werkend plan hadden; vliegtuigen laten "kapen" en wtc invliegen. Iets dat nooit aangetoond zou kunnen worden dat ze dat express hebben gedaan en iets waarvoor je slechts een enkeling de waarheid hoeft te vertellen, dachten ze: "Hey, die vliegtuigen allemaal leuk en aardig, maar, we kunnen beter ook nog even een groep mensen inhuren die dan onopvallend het hele gebouw moeten riggen met explosieven en die we dan ongezien in laten storten terwijl dat technisch gezien helemaal niet nodig is.quote:Op zondag 8 mei 2011 12:04 schreef Loppe het volgende:
[..]
Mss omdat ze ervan uitgaan dat iedereen zoals jij denkt?
Mij lijkt het allemaal één groot opgezet spel, nu ook met de vangst van Osama.
Juist jij zou het met me eens moeten zijn dat de combinatie echte vliegtuigen en bommen heel vreemd is. de enige reden om namelijk bommen nodig te hebben is als de vliegtuigen niet zouden werken.quote:Op zondag 8 mei 2011 12:07 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Waarom dan niet meteen zoiets? Gelijk goed doen dan...![]()
[ afbeelding ]
Daar zijn de meningen dus nogal verdeeld over.quote:Op zondag 8 mei 2011 12:25 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Dus ondanks dat ze een heel goed werkend plan hadden; vliegtuigen laten "kapen" en wtc invliegen. Iets dat nooit aangetoond zou kunnen worden dat ze dat express hebben gedaan en iets waarvoor je slechts een enkeling de waarheid hoeft te vertellen, dachten ze: "Hey, die vliegtuigen allemaal leuk en aardig, maar, we kunnen beter ook nog even een groep mensen inhuren die dan onopvallend het hele gebouw moeten riggen met explosieven en die we dan ongezien in laten storten terwijl dat technisch gezien helemaal niet nodig is.
[..]
Juist jij zou het met me eens moeten zijn dat de combinatie echte vliegtuigen en bommen heel vreemd is. de enige reden om namelijk bommen nodig te hebben is als de vliegtuigen niet zouden werken.
Als je niet gelooft in vliegtuigen is het dus heel logisch dat er explosieven gebruikt zouden moeten zijn.
Maar als je wel in vliegtuigen gelooft, waarom dan ook nog bommen?
Dat ben ik wel met je eens ja.quote:Op zondag 8 mei 2011 12:25 schreef oompaloompa het volgende:
Juist jij zou het met me eens moeten zijn dat de combinatie echte vliegtuigen en bommen heel vreemd is. de enige reden om namelijk bommen nodig te hebben is als de vliegtuigen niet zouden werken.
Als je niet gelooft in vliegtuigen is het dus heel logisch dat er explosieven gebruikt zouden moeten zijn.
Maar als je wel in vliegtuigen gelooft, waarom dan ook nog bommen?
Dat is niet iets waar meningen van belang zijn, is namelijk gewoon uit te rekenen. De enige natuurkundigen die ooit geclaimed hebben dat het niet zou kunnen, hebben allemaal aantoonbare fouten in hun berekeningen gemaakt :/quote:Op zondag 8 mei 2011 12:34 schreef Loppe het volgende:
[..]
Daar zijn de meningen dus nogal verdeeld over.
Wie had dat ooit gedacht, wij het met elkaar eensquote:Op zondag 8 mei 2011 12:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Dat ben ik wel met je eens ja.
Zoiets geldt ook voor de aanslag op het Pentagon. Veel mensen geloven niet dat daar een vliegtuig in is gevlogen. Maar daarbij vergeten ze dan wel even voor het gemak dat er dan ook geen passagiers omgekomen moeten zijn. Vicsims, daar willen ze dan weer niet aan.. want dat is gestoord.
idd, alleen de vernietiging met nukes niet,nee!quote:Op zondag 8 mei 2011 10:00 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Een langzaam vliegende 707 die bijna geen brandstof meer had ja... en puur de inslag van dat ding. Wat dat betreft hebben de torens het erg goed gedaan. Ze hebben een inslag die veel heftiger was dan die 707 waar ze rekening mee hebben gehouden overleeft.
ik denk dat wtc 7 samen met de towers moest vallen,maar dat het mis is gegaan is, oftewel een failed demolition, omdat te herstellen hadden ze nogal wat tijd nodig.quote:Op zondag 8 mei 2011 12:51 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Dat is niet iets waar meningen van belang zijn, is namelijk gewoon uit te rekenen. De enige natuurkundigen die ooit geclaimed hebben dat het niet zou kunnen, hebben allemaal aantoonbare fouten in hun berekeningen gemaakt :/
nee,daar weet ik niks van, ik heb juis vaak gelezen dat NIST fouten heeft gemaakt!
vooral engineers for truth hebben dit aangetoond.
Maar wat geloof jij dan precies, dat er twee vliegtuigen in wtc1 & 2 zijn gevlogen die opzettelijk door de US goverment geregeld zijn. Dat tegelijkertijd wtc7 vol explosieven is gestopt omdat dat niet in zou storten door het rondvliegend puin en de branden terwijl het wel neer moest (waarom dan geen 3e vliegtuig?). Dat toevallig (gelukkig?) die explosieven niet afgegaan zijn terwijl de hele kiet in de fik stond, maar dat er expres 3 uur gewacht is waarna de explosieven zijn ontstoken? (hoe? en waarom?)
Je hebt GELEZEN dat NIST fouten heeft gemaakt. Maar je hebt het dus niet nagerekend. Waarom geloof je klakkeloos wat je leest?quote:
nu hebt je het over jezelf.quote:Op zondag 8 mei 2011 14:06 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Je hebt GELEZEN dat NIST fouten heeft gemaakt. Maar je hebt het dus niet nagerekend. Waarom geloof je klakkeloos wat je leest?
ik moet idd toegeven, dat het een geniale engineer is, die dat heeft uitgedacht.quote:Op zondag 8 mei 2011 14:08 schreef Loppe het volgende:
Soit, ik kan er moeilijk inkomen dat vooral wtc7 op zo'n perfecte manier ingestort is.
Mede, ongetwijfeld. Ik wijs je er alleen op dat je zelf doet wat je andere verwijt. Vervelend he....quote:
Dat je vervelend bent is idd al heel erg lang bekend,vandaar ook de verschillende bans die je hebt ontvangen. waarom was je ook alweer in dit topic aanwezig?quote:Op zondag 8 mei 2011 14:15 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Mede, ongetwijfeld. Ik wijs je er alleen op dat je zelf doet wat je andere verwijt. Vervelend he....
Dit is wel het meest luie antwoord dat je kunt verzinnen.quote:Op zondag 8 mei 2011 12:04 schreef Loppe het volgende:
[..]
Mss omdat ze ervan uitgaan dat iedereen zoals jij denkt?
niemand is hier om overtuigd te geraken van iemand anders meningquote:Op zondag 8 mei 2011 14:22 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Dit is wel het meest luie antwoord dat je kunt verzinnen.
Nee, dat blijkt.quote:Op zondag 8 mei 2011 14:25 schreef Loppe het volgende:
[..]
niemand is hier om overtuigd te geraken van iemand anders mening
Dat is helemaal niet raar of frappant. Juíst mensen die direct dan wel indirect betrokken zijn bij 9/11 zoeken dit soort onderwerpen op. Dat geldt voor alle onderwerpen op internet. Als er bijvoorbeeld iets gebeurt in jouw woonplaats of met mensen die jij kent, dan ga jij ook bewust op zoek naar onderwerpen daarover.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 21:06 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
OMG!!!111!!111!1 weer een of FOK die nu dan een ooggetuige kent! Het wordt nu een beetje flauw kinders!
dat klopt,jaquote:Op zondag 8 mei 2011 14:44 schreef Dribedabou het volgende:
[..]
Dat is helemaal niet raar of frappant. Juíst mensen die direct dan wel indirect betrokken zijn bij 9/11 zoeken dit soort onderwerpen op. Dat geldt voor alle onderwerpen op internet. Als er bijvoorbeeld iets gebeurt in jouw woonplaats of met mensen die jij kent, dan ga jij ook bewust op zoek naar onderwerpen daarover.
Yawn, je valt in herhaling. Zet eens een andere plaat op.quote:Op zondag 8 mei 2011 14:17 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Dat je vervelend bent is idd al heel erg lang bekend,vandaar ook de verschillende bans die je hebt ontvangen. waarom was je ook alweer in dit topic aanwezig?
lol. wie valt er in herhaling?quote:Op zondag 8 mei 2011 15:12 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Yawn, je valt in herhaling. Zet eens een andere plaat op.
Zo perfect is het niet gegaan hoorquote:Op zondag 8 mei 2011 14:08 schreef Loppe het volgende:
Soit, ik kan er moeilijk inkomen dat vooral wtc7 op zo'n perfecte manier ingestort is.
Ik denk idd niet dat ze daar mee rekening hebben gehouden nee, toen ze die gebouwen ontwierpen...quote:Op zondag 8 mei 2011 13:48 schreef THEFXR het volgende:
[..]
idd, alleen de vernietiging met nukes niet,nee!
Kan me niet herinneren dat ze fouten hebben gemaakt, alleen dat die Chalmers (? Chandler ?) vond dat er meer informatie moest komen dat ze toen gedaan hebben. Maar sowieso als ze fouten hebben gemaakt, geven ze dat toe en passen ze het aan, dus ik zie het probleem daar niet zo mee. Het probleem ligt bij mensen die stug vol blijven houden dat wat ze zeggen waar is terwijl de berekening niet klopt.quote:Op zondag 8 mei 2011 14:02 schreef THEFXR het volgende:
[..]nee,daar weet ik niks van, ik heb juis vaak gelezen dat NIST fouten heeft gemaakt!
vooral engineers for truth hebben dit aangetoond.
Dat denk ik ook niet, het is niet bepaald iets gebruikelijks, vliegtuigen die een gebouw invliegen.quote:Op zondag 8 mei 2011 17:30 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ik denk idd niet dat ze daar mee rekening hebben gehouden nee, toen ze die gebouwen ontwierpen...
Ik doelde op de nukequote:Op zondag 8 mei 2011 17:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat denk ik ook niet, het is niet bepaald iets gebruikelijks, vliegtuigen die een gebouw invliegen.
hoe kom je erbij dat die nuke selectief is?quote:Op zondag 8 mei 2011 17:15 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Zo perfect is het niet gegaan hoor
Maar de vraag is of je gevoel de beste manier is om dit soort dingen te interpreteren. Mijn gevoel vind het namelijk ook heel erg raar dat er dingen van duizenden kilo's door de lucht kunnen vliegen, dat licht zich zowel als een deeltje als een golf gedraagt, dat er dingen als materiegolven bestaan en voornamelijk dat ik slechts 1 van de driebiljoen mensen ben die op slechts 1 van de 3 biljoen planeten leven die in een oneindig heelal zitten.
Bankfurt / THEFXR nog steeds geen behoefte om uit te leggen hoe zo'n nuke selectief dingen vergruist terwijl het andere dingen heel laat?
Voordat men een vergunning kreeg voor de bouw van de towers, was het ook vereist dat er een demo plan moest bijzitten voor het geval dat het gebouw op/oud was.quote:Op zondag 8 mei 2011 17:30 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ik denk idd niet dat ze daar mee rekening hebben gehouden nee, toen ze die gebouwen ontwierpen...
Door deze post:quote:Op zondag 8 mei 2011 18:01 schreef THEFXR het volgende:
[..]
hoe kom je erbij dat die nuke selectief is?
En jouw reactie daarop:quote:Op vrijdag 6 mei 2011 19:20 schreef Bankfurt het volgende:
Nope, idd er is sprake van "selectie".
papier is veel minder gevoelig voor sterk wisselende magnetische fluxen dan ijzer, staal en gewapende betonconstructies.
quote:Op vrijdag 6 mei 2011 19:33 schreef THEFXR het volgende:
[..]
joh, dat snappen ze toch echt niet, je moet je echt inlezen in de materie en daar zijn ze toch te lui voor! gewoon roekeloos geblaat, als je niet weet waar het over gaat, kan je ook niet verwachten van een fotograafie
En waar haal je dat 'feit' nou weer vandaan?quote:Op zondag 8 mei 2011 18:08 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Voordat men een vergunning kreeg voor de bouw van de towers, was het ook vereist dat er een demo plan moest bijzitten voor het geval dat het gebouw op/oud was.
dat demo plan was gemaakt door Controlled Demolition Inc en daar stond in dat men het alleen met nukes konden neerhalen, een gewone cd ging niet!
als je nu eens wat leest wat er allemaal besproken wordt in plaats van sneu achterlijke te trollen van je zolderkamerquote:Op zondag 8 mei 2011 18:10 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En waar haal je dat 'feit' nou weer vandaan?
Ik ben die "oneliners" van Tuinhek ook wel een beetje zat eigenlijk. Beter zegt ie gewoon niets. We weten inmiddels wel dat ie graag bovenop de lip van THEFXR en jou zit.quote:Op zondag 8 mei 2011 18:41 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
als je nu eens wat leest wat er allemaal besproken wordt in plaats van sneu achterlijke te trollen van je zolderkamer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |