Het geld wat ze in haar kluis heeft, als ze het mee mag nemen dat wilde ze als investering gebruiken voor een appartement.Niet die 100.000 moch ze dit halen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 12:34 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Ik snap dat sowieso niet. Geloof echt wel dat Sharon iets goed wil doen met het geld maar laatst had ze het erover met Jo en Flip en toen zei ze dat ze met een deel van het geld een huisje wilde kopen maar hoe gaat dat dan?
Ieder zijn voorkeur, ik vind het maar een verdrietig beeld. We hebben meer kleur nodig!quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:02 schreef Stability het volgende:
ok...maar ik vroeg welke foto er op moest, toen kwamen users hier met deze foto van gerard aan..en daar heb ik hem dus van gemaakt
Andersom.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:02 schreef Mylene het volgende:
Wat zei Aafke ook alweer over Gerard? Dat hij haar ongevraagd op de mond had gepakt?
doe ik op andere bewerkingen..delfsblauw is nou eenmaal blauwquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:04 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ieder zijn voorkeur, ik vind het maar een verdrietig beeld. We hebben meer kleur nodig!
Dat valt volgens mij ook wel mee. Karim kan het toch best goed vinden met Flip. En Sharon en Jo kunnen ook goed met elkaar opschieten. Deze verdeling komt volgens mij beetje door het gestook van Moquote:Op woensdag 4 mei 2011 12:58 schreef danilel het volgende:
[..]
hij verveelt zich te pletter,ocherm..........
hoop dat mo druit gaat.
dan wordt het 2 tegen 2, ben benieuwd hoe het dan gaat.......
ik hou er niet van. vergelijk het met cameltoe'squote:Op woensdag 4 mei 2011 13:04 schreef Roguee het volgende:
Ookal kan Philip dat broekje hebben, ik blijf hem afschuwelijk vinden.
heb er tot mijn 18e gewoond, eerst in de Bumastraat en vanaf mn 11e aan de Rolklaver. Zat op school op het Almere College in Kampen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:03 schreef mieppie77 het volgende:
Gerard, kom je eigenlijk echt uit Kampen of heb je daar alleen op school gezeten.....
Heb mijn vriend daar namelijk weggetrokkenVandaar dat ik nieuwsgierig ben
Toen ze geboeid waren had ze een heel verhaal over iemand dat later Gerard was over dat hij niet te vertrouwen was en nog veel meer weet het niet meer precies Maar het was heel negatief over Gerard.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:02 schreef Mylene het volgende:
Wat zei Aafke ook alweer over Gerard? Dat hij haar ongevraagd op de mond had gepakt?
Gelijk trekken mocht toen niet omdat ze maar 2.000 uit hun kluis moesten uitgeven maar waarom zij toen ook nog geld aan hem heeft uitgegeven snapte ik ook niet goedquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:04 schreef Mylene het volgende:
Philip en Joanna hadden hun kluis tijdens de vrijmarkt beter gelijk kunnen trekken. Nu heeft Philip veel meer dan Joanna.
Toch best wel hoogbegaafd dusquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:06 schreef Roguee het volgende:
Sharon: Wie denk je dat er uit gaat?
Mo: IK!
Vrijdag vertrekt de Steady uit La Coruna en dan komen ze een dag of 4 later aan in Falmouth. Verwachte aankomst in Ijmuiden is 15 mei. Ik vaar vanaf daar zelf naar Lelystad.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:05 schreef MargrietV het volgende:
[..]
is je boot goed aangekomen in Falmouth?
Nee ze heeft een keer tegen Jo gezegd dat ze een deel van die 100.000 aan een huisje wou uitgevenquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:03 schreef bamby het volgende:
[..]
Het geld wat ze in haar kluis heeft, als ze het mee mag nemen dat wilde ze als investering gebruiken voor een apparetement.Niet die 100.000 moch ze dit halen.
Joh! De foto doelde ik op ...quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:05 schreef Stability het volgende:
doe ik op andere bewerkingen..delfsblauw is nou eenmaal blauw
Mo weet heus wel hoe vals ze bezig is geweest en dat de streamers dat hebben gezien.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:07 schreef Roguee het volgende:
Mo: Ik ga er uit, want niemand heeft nog ooit op mij hoeven stemmen. Mensen die bijvoorbeeld al eerder op jou hebben gestemd denken nu 'nou leuk monique maar ik stem nu al zo lang op sharon, dat blijf ik doen'.
Sure meid.
al met al zou ik het geld ook aan mezelf besteden hoorquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:07 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Nee ze heeft een keer tegen Jo gezegd dat ze een deel van die 100.000 aan een huisje wou uitgeven
Tuurlijk ze heeft alvast een verklaring...Denk dat ze wel heel erg onzeker is hoor....!!!quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:07 schreef Roguee het volgende:
Mo: Ik ga er uit, want niemand heeft nog ooit op mij hoeven stemmen. Mensen die bijvoorbeeld al eerder op jou hebben gestemd denken nu 'nou leuk monique maar ik stem nu al zo lang op sharon, dat blijf ik doen'.
Sure meid.
Ja joh, zit zichzelf gewoon vast in te dekken.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:08 schreef shomila het volgende:
[..]
Mo weet heus wel hoe vals ze bezig is geweest en dat de streamers dat hebben gezien.
Leuk!quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:07 schreef Gerard_Secret_Story het volgende:
[..]
Vrijdag vertrekt de Steady uit La Coruna en dan komen ze een dag of 4 later aan in Falmouth. Verwachte aankomst in Ijmuiden is 15 mei. Ik vaar vanaf daar zelf naar Lelystad.
Ze probeert zichzelf goed in te dekken wat haar gevoel betreft, dan is de klap wat minder hard....ze voelt het aan haar water (geen blaasontsteking...;) )quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:08 schreef mangalie het volgende:
[..]
Tuurlijk ze heeft alvast een verklaring...Denk dat ze wel heel erg onzeker is hoor....!!!
Hij heeft op de Mirt gezeten en op het Greijdanus. Hij heeft er gewoond tot hij 34 was.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:05 schreef Gerard_Secret_Story het volgende:
[..]
heb er tot mijn 18e gewoond, eerst in de Bumastraat en vanaf mn 11e aan de Rolklaver. Zat op school op het Almere College in Kampen.
Dat bedoelde ik ook...En ze wil graag naar Maikie toe...Ondanks blaasontstekingquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:09 schreef Sorry... het volgende:
[..]
Ze probeert zichzelf goed in te dekken wat haar gevoel betreft, dan is de klap wat minder hard....ze voelt het aan haar water (geen blaasontsteking...;) )
Ja ik heb geen idee wat ik zou doen met het geldquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:08 schreef suzi1 het volgende:
[..]
al met al zou ik het geld ook aan mezelf besteden hoor
maar zou dus ook niet over eoa goed doel lopen zeuren. al deed jaap dat dan weer wel heel hilarisch
Denk wel iets meer dan een beetje. Ze heeft weken lang de sfeer in het hele huis bepaald met haar gejank en gestook (iets dat ze nu Karim verwijt, wat een gotspe !).quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:05 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Dat valt volgens mij ook wel mee. Karim kan het toch best goed vinden met Flip. En Sharon en Jo kunnen ook goed met elkaar opschieten. Deze verdeling komt volgens mij beetje door het gestook van Mo
Zo hoor ik het graagquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:11 schreef MartineLongchamp het volgende:
Mo maakt vast plannen voor na haar exit donderdag.
Wij komen er maar niet achter waarom het in de buurt van Gouda moet zijn....quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:10 schreef Mylene het volgende:
Monique gaat meteen voor een last-minute hotel in de omgeving van Gouda om met Maik te neuken.
Het is dat ik een hele zooi filmpjes kwijt ben, anders had ik nog wel een paar filmpjes voor je dat ze ook over jou aan het roddelen waren, zoals ze nu doen over Karim.quote:
Dat wordt dan een schimmeltje voor Maik !quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:11 schreef mangalie het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik ook...En ze wil graag naar Maikie toe...Ondanks blaasontsteking
ijmuiden naar lelystad?heel dat eind?quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:07 schreef Gerard_Secret_Story het volgende:
[..]
Vrijdag vertrekt de Steady uit La Coruna en dan komen ze een dag of 4 later aan in Falmouth. Verwachte aankomst in Ijmuiden is 15 mei. Ik vaar vanaf daar zelf naar Lelystad.
Daaromquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:11 schreef Ginosa het volgende:
[..]
Denk wel iets meer dan een beetje. Ze heeft weken lang de sfeer in het hele huis bepaald met haar gejank en gestook (iets dat ze nu Karim verwijt, wat een gotspe !).
De oud bewoners doen daar toch niks mee ze blijven elkaar allemaal lief vinden.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:12 schreef Flashbox het volgende:
[..]
Het is dat ik een hele zooi filmpjes kwijt ben, anders had ik nog wel een paar filmpjes voor je dat ze ook over jou aan het roddelen waren, zoals ze nu doen over Karim.
Mo woont zelf in Gouda als ik het goed begrepen heb. Ze wil een hotel tussen gouda en??? Waar Maik woont...quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wij komen er maar niet achter waarom het in de buurt van Gouda moet zijn....
Woont die vriendin die haar twitteraccount beheert in Gouda?
Ik wens ze veel plezier in de vd Valk langs de A12
En dit -dames en heren- noemt men nu het hebben van een bord voor de kop.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:12 schreef Roguee het volgende:
Mo had gehoopt dat men zou denken 'leuk limburgs grietje' maar ze snapt maar niet waarom men dat niet denkt...echt niet. 'Ik dacht dat ik echt goed zou liggen, dacht ik echt, omdat ik veel van mezelf heb laten zien. Misschien denken ze zij heeft het niet nodig, zij heeft maik al"
![]()
![]()
Helemaal met je eens !quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:13 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
DaaromIk denk dat als Mo weg is de overige 4 bewoners echt wel voor een gezellige sfeer kunnen zorgen. Tuurlijk gunnen ze het de een meer dan de andere maar dan is er tenminste niet dat gezeik achter iedereens rug
niet allemaal hoor, Gerard heeft paar leuke tweets geretweet over het achterbakse geroddel nu over Karim.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:13 schreef delfse het volgende:
[..]
De oud bewoners doen daar toch niks mee ze blijven elkaar allemaal lief vinden.
Goedenmiddag Fokkers. Wat een binnenkomer! Hahaquote:
Nou, Gerard was net al lekker bezig over Mo on twitterquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:13 schreef delfse het volgende:
[..]
De oud bewoners doen daar toch niks mee ze blijven elkaar allemaal lief vinden.
Guido heeft anders vandaag in zijn twitter laten weten dat hij Karim teleurstellend vond.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:13 schreef delfse het volgende:
[..]
De oud bewoners doen daar toch niks mee ze blijven elkaar allemaal lief vinden.
Ze heeft heel veel van haar zelf laten zien zeker haar blote reet en haar k*t.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:12 schreef Roguee het volgende:
Mo had gehoopt dat men zou denken 'leuk limburgs grietje' maar ze snapt maar niet waarom men dat niet denkt...echt niet. 'Ik dacht dat ik echt goed zou liggen, dacht ik echt, omdat ik veel van mezelf heb laten zien. Misschien denken ze zij heeft het niet nodig, zij heeft maik al"
![]()
![]()
En Guido blijft het maar opnemen voor Moquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:14 schreef Roguee het volgende:
[..]
niet allemaal hoor, Gerard heeft paar leuke tweets geretweet over het achterbakse geroddel nu over Karim.
Go Go Geer ! Mmmmm lekker, bijdehandjes !quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:14 schreef Roguee het volgende:
[..]
niet allemaal hoor, Gerard heeft paar leuke tweets geretweet over het achterbakse geroddel nu over Karim.
Monique woont in Gouda?quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:14 schreef mangalie het volgende:
[..]
Mo woont zelf in Gouda als ik het goed begrepen heb. Ze wil een hotel tussen gouda en??? Waar Maik woont...
Die jongen is sowieso snel op ze pik getrapt.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:15 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
En Guido blijft het maar opnemen voor Mo
Nee, tuurlijk niet. Dat wordt door Mo steeds heel goed uitgekiend: pas ouwehoeren als het onderwerp van gesprek (of iemand die daar positief tegen over staat) niet aanwezig is.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:14 schreef Chanel5 het volgende:
Heeft Sharon al eens de uitspraken van Mo over Karim gehoord?
Toen Mo gister zo lekker bezig was zat Sharon bij Karim.
Dat was toch andersom? Toen Aaf zo straalbezopen was?quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:02 schreef Mylene het volgende:
Wat zei Aafke ook alweer over Gerard? Dat hij haar ongevraagd op de mond had gepakt?
mike woont in duivenquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:15 schreef Leandra het volgende:
[ code verwijderd ]
[..]
Monique woont in Gouda?
Die woont toch in Limburg??
Het is wel wat met die Goudse RLS-mutsen hè, de vorige was ook al bang voor de douche.
Ghehehehequote:Op woensdag 4 mei 2011 13:16 schreef Roguee het volgende:
[..]
Die jongen is sowieso snel op ze pik getrapt.
Verschrikkelijk echt. Ik snap dat gewoon echt niet. Tuurlijk als hij achter Mo blijft staan moet ie zelf weten maar waarom gaat ie dan ineens negatief doen over Karimquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:16 schreef Roguee het volgende:
[..]
Die jongen is sowieso snel op ze pik getrapt.
Hoi gerard wat een leuk filmpje van jou met eric en sylviaquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:05 schreef Gerard_Secret_Story het volgende:
[..]
heb er tot mijn 18e gewoond, eerst in de Bumastraat en vanaf mn 11e aan de Rolklaver. Zat op school op het Almere College in Kampen.
Viel wel mee, enige wat hij zei is dat Karim wat saaier, zakelijker vond dan in de tijd met Gerardquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:16 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Verschrikkelijk echt. Ik snap dat gewoon echt niet. Tuurlijk als hij achter Mo blijft staan moet ie zelf weten maar waarom gaat ie dan ineens negatief doen over Karim
oke thnx, denk dat Sharon dan haar mond wel zou opentrekken.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:16 schreef Ginosa het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk niet. Dat wordt door Mo steeds heel goed uitgekiend: pas ouwehoeren als het onderwerp van gesprek (of iemand die daar positief tegen over staat) niet aanwezig is.
Denk dat dat over eieren ging hoor. Een week later was ze weg...quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:06 schreef delfse het volgende:
[..]
Toen ze geboeid waren had ze een heel verhaal over iemand dat later Gerard was over dat hij niet te vertrouwen was en nog veel meer weet het niet meer precies Maar het was heel negatief over Gerard.
Guido is niet goed die kan alleen maar positief over Mo praten.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:14 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Guido heeft anders vandaag in zijn twitter laten weten dat hij Karim teleurstellend vond.
Dat wordt dus sowieso een hotel langs de A12, als ze ergens halverwege Gouda en Duiven in een hotel wilquote:
niet geinteresseerd in wel of niet scheren.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:18 schreef Mylene het volgende:
Heeft Monique haar poes inmiddels geharst? Die heeft ze expres niet meer geschoren sinds Maik het huis moest verlaten.
Waar heb je dat gezien dan dat ie negatief over Karim schrijft?! Niet op zn twitter in ieder geval. Guido neemt het in het algemeen op voor Mo, maar niet alleen voor haar specifiek, maar voor iedereen. Ik snap zijn standpunt wel, je kan niet goed oordelen als je er zelf niet zit.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:16 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Verschrikkelijk echt. Ik snap dat gewoon echt niet. Tuurlijk als hij achter Mo blijft staan moet ie zelf weten maar waarom gaat ie dan ineens negatief doen over Karim
Inderdaad het zal mij aan mijn derriere oxyderen !quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:18 schreef MargrietV het volgende:
[..]
niet geinteresseerd in wel of niet scheren.
Op z'n eigen account zei hij dat hij Karim zonder gerard een beetje saai vindt. That's all. Hij neemt het verder wel op voor Mo, omdat hij vindt dat Mo nu het zwarte schaapje is.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:19 schreef rico80 het volgende:
[..]
Waar heb je dat gezien dan dat ie negatief over Karim schrijft?! Niet op zn twitter in ieder geval. Guido neemt het in het algemeen op voor Mo, maar niet alleen voor haar specifiek, maar voor iedereen. Ik snap zijn standpunt wel, je kan niet goed oordelen als je er zelf niet zit.
Wat niet wegneemt dat ik Mo een achterbaks wijf vind natuurlijk.
in de buurt van de a12 een stuk of wat.zelfs een in duivenquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat wordt dus sowieso een hotel langs de A12, als ze ergens halverwege Gouda en Duiven in een hotel wil
Zo ter hoogte van Maarsbergen gok ik even in het wilde weg.
Zit daar ook niet een vd Valk langs de snelweg?!
quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:07 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Nee ze heeft een keer tegen Jo gezegd dat ze een deel van die 100.000 aan een huisje wou uitgeven
Nee er was ook iets dat hij vond dat Mo gelijk had omdat het Karim alleen om het spel ging! En daar klopt dus geen zak vanquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:17 schreef afca_oc het volgende:
[..]
Viel wel mee, enige wat hij zei is dat Karim wat saaier, zakelijker vond dan in de tijd met Gerard
Vind ik de tweets van Gerard over Mo meer zeggen
Daarom zal de nasmaak van de bewoners alleen maar bitterder zijn als ze haar gaan treffen en kotsen ze haar net zo uit als velen in NL.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:20 schreef Chanel5 het volgende:
Ook niet te geloven dat de bewoners Mo nooit door hebben gehad, ze heeft ze allemaal om haar geniepige, valse, roddelende vingertje gewonden.
Helemaal mee eens.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:20 schreef Kaat38 het volgende:
Dit programma is volkomen om zeep geholpen door redaktie, personen, voortrekkerij, zwakke regie enz enz......
Afsluiten die hap en Karim met de poet naar huis, ik kokhals van de andere bewoners!
quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:14 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Guido heeft anders vandaag in zijn twitter laten weten dat hij Karim teleurstellend vond.
Ik lees het nu na. Nou ja das niet zo'n vreemde tweet toch. Ik haal er in ieder geval niet uit dat ie pro-Mo en anti-Karim is zoals hierboven gesteld wordt..quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:20 schreef Roguee het volgende:
[..]
Op z'n eigen account zei hij dat hij Karim zonder gerard een beetje saai vindt. That's all. Hij neemt het verder wel op voor Mo, omdat hij vindt dat Mo nu het zwarte schaapje is.
OJa die zie ik nu pas!quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:21 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Nee er was ook iets dat hij vond dat Mo gelijk had omdat het Karim alleen om het spel ging! En daar klopt dus geen zak van
Nou kan ik wel weer gaan zeggen dat het wel zo isquote:
Nee het ging erom dat hij vind dat Mo gelijk had en dat het Karim alleen om het spel zou gaan! Misschien even terug lezen andersquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:19 schreef rico80 het volgende:
[..]
Waar heb je dat gezien dan dat ie negatief over Karim schrijft?! Niet op zn twitter in ieder geval. Guido neemt het in het algemeen op voor Mo, maar niet alleen voor haar specifiek, maar voor iedereen. Ik snap zijn standpunt wel, je kan niet goed oordelen als je er zelf niet zit.
Wat niet wegneemt dat ik Mo een achterbaks wijf vind natuurlijk.
Een deel?? Net zo'n percentage als Mo aan stemmen krijgt zeker?!quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:07 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Nee ze heeft een keer tegen Jo gezegd dat ze een deel van die 100.000 aan een huisje wou uitgeven
Flashback naar een feestje waarbij ze zelf al trommelend muziek maakte en aafke al koprollend door het huis gingquote:
Weet ik veelquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:23 schreef Ginosa het volgende:
[..]
Een deel?? Net zo'n percentage als Mo aan stemmen krijgt zeker?!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |