Mo heeft vandaag gedrukt op geheim van Karim vlak nadat Flip er ook op gedrukt had van Flip weten we dat het fout was van Mo nog niet op de rode bank geweestquote:
dank uquote:Op maandag 25 april 2011 21:05 schreef bull1966 het volgende:
[..]
Mo heeft vandaag gedrukt op geheim van Karim vlak nadat Flip er ook op gedrukt had van Flip weten we dat het fout was van Mo nog niet op de rode bank geweest
dat dus, sneakyquote:Op maandag 25 april 2011 21:07 schreef Thea-ter-Stuk het volgende:
Ik vind het wel raar dat Mo een poging deed, erg egoistisch en ten nadele van de groep als ze er donderdag toch uitgaat en al dat geld uit het spel is. Had dan een ander laten raden.
iemand hier zei dat Mo acteren tegen Karim fluisterde en dat karim haar toen een kus gafquote:Op maandag 25 april 2011 21:06 schreef Chanel5 het volgende:
Mo heeft idd een poging gedaan om het geheim van karim te raden. Ze vonden het vreemd dat de Stem er niet gelijk op terugkwam. Misschien zat ze er zo dichtbij dat ze nadenken over, "erg dicht in de buurt" of "geraden". De KVDW ging wel gelijk dicht daarna.
Mo zei nog toen ze op de bank zaten: "Hij heeft meegedaan aan een Bollywoodfilm, dus een acteur."quote:Op maandag 25 april 2011 21:06 schreef Chanel5 het volgende:
Mo heeft idd een poging gedaan om het geheim van karim te raden. Ze vonden het vreemd dat de Stem er niet gelijk op terugkwam. Misschien zat ze er zo dichtbij dat ze nadenken over, "erg dicht in de buurt" of "geraden". De KVDW ging wel gelijk dicht daarna.
Ja, vind ik ookquote:Op maandag 25 april 2011 21:08 schreef Poezewoes het volgende:
Vind iemand hier ook dat segrdo gegroeit is??
Yup is duidelijk te zienquote:Op maandag 25 april 2011 21:08 schreef Poezewoes het volgende:
Vind iemand hier ook dat Segredo gegroeit is??
die pups groeien met de minuutquote:Op maandag 25 april 2011 21:08 schreef Poezewoes het volgende:
Vind iemand hier ook dat segrdo gegroeit is??
quote:Op maandag 25 april 2011 21:08 schreef beequeen het volgende:
Volgens mij heeft Flip inmiddels de balen van Djoon, maar het script hè?
Kan niet, ook al heeft ze het geraden dan heeft ze nog niet de hoogste kluis:quote:Op maandag 25 april 2011 21:03 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
ja, dus nu heeft Mo de hoogste kluis. Min 5 k
Flip is Jo duidelijk helemaal zat.quote:Op maandag 25 april 2011 21:08 schreef beequeen het volgende:
Volgens mij heeft Flip inmiddels de balen van Djoon, maar het script hè?
Dat dacht ik ook, wat heeft ze er aan? Het geld verdwijnt uit het spel nu. En dan vertellen te wachten met haar exit tot donderdag omdat ze de anderen niet wil benadelen en zichzelf opoffert voor de groep. Vind het nogal in tegenspraak, had dan bijv.Sharon getipt. Daarvan zei ze dat ze haar de overwinning en het geld gunde.quote:Op maandag 25 april 2011 21:07 schreef Thea-ter-Stuk het volgende:
Ik vind het wel raar dat Mo een poging deed, erg egoistisch en ten nadele van de groep als ze er donderdag toch uitgaat en al dat geld uit het spel is. Had dan een ander laten raden.
alstuquote:Op maandag 25 april 2011 21:07 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
aaaww kun je daar een ui van maken pretty pleassseeeeee?
ik zou het ook niet kunnen!quote:Op maandag 25 april 2011 21:10 schreef Deisyy het volgende:
Sharon vindt het een afgang dat ze niet eens 2 minuten op de stier kon blijven zitten.
Maar idd zoals bull ook zegt, wel raar dat ze nog aktief meedoet terwijl ze weg wil. Ik heb haar horen zeggen dat ze de inhoud van haar kluis niet hoog genoeg vindt om daar 3 weken voor te blijven,quote:Op maandag 25 april 2011 21:08 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Mo zei nog toen ze op de bank zaten: "Hij heeft meegedaan aan een Bollywoodfilm, dus een acteur."
Een paard en een stier is toch heel iets anders.quote:
Dacht dat karim meer had ivm verdwijnmissie een enorm bedrag gekregen. En Sharon al een paar keer 5 k kwijt door mislukken van missies.quote:Op maandag 25 april 2011 21:09 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Kan niet, ook al heeft ze het geraden dan heeft ze nog niet de hoogste kluis:
[ afbeelding ]
Inderdaad. Is Nogal hypocriet van haar.quote:Op maandag 25 april 2011 21:12 schreef bull1966 het volgende:
Sharon lult ook met iedereen mee gaat me steeds meer opvallen
Daarom vrees ik ook dat er weer zo'n nominatie constructie komt en dat Mo erin blijft. Ben er echt bang voor.quote:Op maandag 25 april 2011 21:10 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook, wat heeft ze er aan? Het geld verdwijnt uit het spel nu. En dan vertellen te wachten met haar exit tot donderdag omdat ze de anderen niet wil benadelen en zichzelf opoffert voor de groep. Vind het nogal in tegenspraak, had dan bijv.Sharon getipt. Daarvan zei ze dat ze haar de overwinning en het geld gunde.
\\\ik denk dat mo iedereen belazerdquote:Op maandag 25 april 2011 21:12 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Maar idd zoals bull ook zegt, wel raar dat ze nog aktief meedoet terwijl ze weg wil. Ik heb haar horen zeggen dat ze de inhoud van haar kluis niet hoog genoeg vindt om daar 3 weken voor te blijven,
Of ze wil proberen het interessanter voor haarzelf te maken(qua geld) of ze naait ze hiermee een oor aan.
Ik begrijp haar beweegredenen in deze echt niet meer.
Glad gepolijst ja, Ze had minstens chaps moeten hebben.quote:Op maandag 25 april 2011 21:14 schreef Chanel5 het volgende:
Hebben jullie gezien hoe glas dat gedeelte was waarop je moet zitten, gaat hem idd echt niet worden. Dus Sharon hoeft zich helemaal nergens voor te schamen.
yip, vind ik ook.quote:Op maandag 25 april 2011 21:14 schreef Chanel5 het volgende:
Hebben jullie gezien hoe glad dat gedeelte was waarop je moet zitten, gaat hem idd echt niet worden. Dus Sharon hoeft zich helemaal nergens voor te schamen.
ik denk dat ze daar zo'n speciale broek voor zou moeten hebben, met van die lederen inzetstukken, dan was het wel geluktquote:Op maandag 25 april 2011 21:14 schreef Chanel5 het volgende:
Hebben jullie gezien hoe glas dat gedeelte was waarop je moet zitten, gaat hem idd echt niet worden. Dus Sharon hoeft zich helemaal nergens voor te schamen.
Je hebt gelijk, ze hebben helemaal niets laten zien, wat hij heeft gekregen voor die dagen op zolder. Kan er ook niets van op de site vinden.quote:Op maandag 25 april 2011 21:13 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Dacht dat karim meer had ivm verdwijnmissie een enorm bedrag gekregen. En Sharon al een paar keer 5 k kwijt door mislukken van missies.
Maar misschien heeft zelfs dan Shar nog de hoogste kluis, kan het ook niet helemaal meer bijhouden.
hahaha je neemt me in de maling hè?quote:Op maandag 25 april 2011 21:16 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Glad gepolijst ja, Ze had minstens chaps moeten hebben.
het feit dat sharon nog steeds de hoogste kluis heeft zegt genoeg!quote:Op maandag 25 april 2011 21:17 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, ze hebben helemaal niets laten zien, wat hij heeft gekregen voor die dagen op zolder. Kan er ook niets van op de site vinden.
Die van Sharon heb ik allemaal al verwerkt.
Nee, echt niet! Chaps zijn van die leren cowboy-broekspijpen, dan heb je wel grip.quote:
inderdaad, nu je het zegt. ff vragen aan sstquote:Op maandag 25 april 2011 21:19 schreef Chanel5 het volgende:
Ik heb nooit gehoord welk bedrag Karim heeft gekregen voor zijn verdwijnmissie. Maik kreeg er 10.000 en dat was een enorm bedrag.
heeft hij er wel geld voor gekregen??quote:Op maandag 25 april 2011 21:19 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
inderdaad, nu je het zegt. ff vragen aan sst
Ja ik weet wel wat dat zijn, sorry ik dacht dat je zat te dollen.quote:Op maandag 25 april 2011 21:19 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Nee, echt niet! Chaps zijn van die leren cowboy-broekspijpen, dan heb je wel grip.
Oke, was mij ook niet duidelijk, begreep alleen van Karim dat hij een nogal hoog bedrag had daardoor.quote:Op maandag 25 april 2011 21:17 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, ze hebben helemaal niets laten zien, wat hij heeft gekregen voor die dagen op zolder. Kan er ook niets van op de site vinden.
Die van Sharon heb ik allemaal al verwerkt.
ja net zoals met die missie die ze toen niet uitgevoerd hebben met het ontvoeren van laura heb je ook nooit wat over gehoordquote:Op maandag 25 april 2011 21:22 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Oke, was mij ook niet duidelijk, begreep alleen van Karim dat hij een nogal hoog bedrag had daardoor.
Ze zijn weer eens vergeten een verhaallijntje netjes af te werken. Maar ze vergeten wel vaker iets.
quote:Op maandag 25 april 2011 21:23 schreef Chanel5 het volgende:
Het spul wordt uitgelaten
[ link | afbeelding ]
quote:Op maandag 25 april 2011 21:23 schreef Chanel5 het volgende:
Het spul wordt uitgelaten
[ link | afbeelding ]
Mooi plaatjequote:Op maandag 25 april 2011 21:23 schreef Chanel5 het volgende:
Het spul wordt uitgelaten
[ link | afbeelding ]
Die foto is wel heel erg gefotoshopt. Hij lijkt amper op Karim.quote:
En de leugendedector en...quote:Op maandag 25 april 2011 21:24 schreef Ytsmi het volgende:
[..]
ja net zoals met die missie die ze toen niet uitgevoerd hebben met het ontvoeren van laura heb je ook nooit wat over gehoord
Dat is inderdaad engquote:Op maandag 25 april 2011 21:26 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Mooi plaatje![]()
Vind het eng hoe Mo helemaal in haar rol opgaat.
klopt lijkt wel een meisjequote:Op maandag 25 april 2011 21:27 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die foto is wel heel erg gefotoshopt. Hij lijkt amper op Karim.
Het is net een klein meisje.quote:Op maandag 25 april 2011 21:26 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Mooi plaatje![]()
Vind het eng hoe Mo helemaal in haar rol opgaat.
wou ook de score tussen haar en flip op 3-2 hebbenquote:Op maandag 25 april 2011 21:29 schreef danilel het volgende:
Als Mo iets moet doen, dan gaat ze er heel fanatiek voor!!
Ja dat is zo en in dit geval gaat het om 5000quote:Op maandag 25 april 2011 21:29 schreef danilel het volgende:
Als Mo iets moet doen, dan gaat ze er heel fanatiek voor!!
Wanneer is het ooit goed wat mo doet???????quote:Op maandag 25 april 2011 21:26 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Mooi plaatje![]()
Vind het eng hoe Mo helemaal in haar rol opgaat.
ja, dat fanatisme op het agressieve af, dat vind ik dus eng.quote:Op maandag 25 april 2011 21:29 schreef danilel het volgende:
Als Mo iets moet doen, dan gaat ze er heel fanatiek voor!!
Even gegoogled, nou snap ik je wel, je dacht meer aan zulke foto'squote:Op maandag 25 april 2011 21:25 schreef Chanel5 het volgende:
Hoe belachelijk het ook is Mo kwijt zich goed van haar taak.
Maar snel aan baby's beginnen Maik!!!!
Wordt ze rustig van
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dienst Justitiële Inrichtingen ?
nou nooit!quote:Op maandag 25 april 2011 21:30 schreef kreta2010 het volgende:
[..]
Wanneer is het ooit goed wat mo doet???????
Dat beest moet even over 9 al dat hok in. Dat is veel te vroeg.quote:
dussssssssssss nooitquote:Op maandag 25 april 2011 21:31 schreef vuurvliegje52 het volgende:
[..]
Nou dat heeft ze zelf verpest hoor
Bij mij niet zo snel.quote:Op maandag 25 april 2011 21:30 schreef kreta2010 het volgende:
[..]
Wanneer is het ooit goed wat mo doet???????
Idd maar daar heeft Sharon vandaag over op haar kop gekregen van de Stem en er wordt verder niet over gesproken.quote:Op maandag 25 april 2011 21:31 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat beest moet even over 9 al dat hok in. Dat is veel te vroeg.
ze zei ook :quote:Op maandag 25 april 2011 21:32 schreef vuurvliegje52 het volgende:
Ik zag in de dailey over de missie van Jo en dan moet ik toch wel om haar lachen hoor, ze heeft best humor, zei ik dat? Ja ik, pffttt
Er was maar 1 iemand die ik echt niet kon hebben en die was er snel uit. De rest vd bewoners deden het niet slecht, maar op het eind van hun logies was het ook echt gedaanquote:Op maandag 25 april 2011 21:33 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Bij mij niet zo snel.Om met Jo te spreken, heb het helemaal met haar gehad.
![]()
Maar heb ook wel eens iets positiefs over haar gezegd. En ik vind het nu echt een beetje sneu worden. Wat dat betreft ook beter voor haar dat ze gaat.
Heb overigens aan niemand een hekel, vind haar gewoon al wekenlang het minst sympathiek.
Ik geef toe dat ze het goed deed en moest er ook om lachen maar dat zegt niet dat ik het een leuk mens vind.quote:Op maandag 25 april 2011 21:32 schreef vuurvliegje52 het volgende:
Ik zag in de dailey over de missie van Jo en dan moet ik toch wel om haar lachen hoor, ze heeft best humor, zei ik dat? Ja ik, pffttt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |