Flip is Jo duidelijk helemaal zat.quote:Op maandag 25 april 2011 21:08 schreef beequeen het volgende:
Volgens mij heeft Flip inmiddels de balen van Djoon, maar het script hè?
Dat dacht ik ook, wat heeft ze er aan? Het geld verdwijnt uit het spel nu. En dan vertellen te wachten met haar exit tot donderdag omdat ze de anderen niet wil benadelen en zichzelf opoffert voor de groep. Vind het nogal in tegenspraak, had dan bijv.Sharon getipt. Daarvan zei ze dat ze haar de overwinning en het geld gunde.quote:Op maandag 25 april 2011 21:07 schreef Thea-ter-Stuk het volgende:
Ik vind het wel raar dat Mo een poging deed, erg egoistisch en ten nadele van de groep als ze er donderdag toch uitgaat en al dat geld uit het spel is. Had dan een ander laten raden.
alstuquote:Op maandag 25 april 2011 21:07 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
aaaww kun je daar een ui van maken pretty pleassseeeeee?
ik zou het ook niet kunnen!quote:Op maandag 25 april 2011 21:10 schreef Deisyy het volgende:
Sharon vindt het een afgang dat ze niet eens 2 minuten op de stier kon blijven zitten.
Maar idd zoals bull ook zegt, wel raar dat ze nog aktief meedoet terwijl ze weg wil. Ik heb haar horen zeggen dat ze de inhoud van haar kluis niet hoog genoeg vindt om daar 3 weken voor te blijven,quote:Op maandag 25 april 2011 21:08 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Mo zei nog toen ze op de bank zaten: "Hij heeft meegedaan aan een Bollywoodfilm, dus een acteur."
Een paard en een stier is toch heel iets anders.quote:
Dacht dat karim meer had ivm verdwijnmissie een enorm bedrag gekregen. En Sharon al een paar keer 5 k kwijt door mislukken van missies.quote:Op maandag 25 april 2011 21:09 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Kan niet, ook al heeft ze het geraden dan heeft ze nog niet de hoogste kluis:
[ afbeelding ]
Inderdaad. Is Nogal hypocriet van haar.quote:Op maandag 25 april 2011 21:12 schreef bull1966 het volgende:
Sharon lult ook met iedereen mee gaat me steeds meer opvallen
Daarom vrees ik ook dat er weer zo'n nominatie constructie komt en dat Mo erin blijft. Ben er echt bang voor.quote:Op maandag 25 april 2011 21:10 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook, wat heeft ze er aan? Het geld verdwijnt uit het spel nu. En dan vertellen te wachten met haar exit tot donderdag omdat ze de anderen niet wil benadelen en zichzelf opoffert voor de groep. Vind het nogal in tegenspraak, had dan bijv.Sharon getipt. Daarvan zei ze dat ze haar de overwinning en het geld gunde.
\\\ik denk dat mo iedereen belazerdquote:Op maandag 25 april 2011 21:12 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Maar idd zoals bull ook zegt, wel raar dat ze nog aktief meedoet terwijl ze weg wil. Ik heb haar horen zeggen dat ze de inhoud van haar kluis niet hoog genoeg vindt om daar 3 weken voor te blijven,
Of ze wil proberen het interessanter voor haarzelf te maken(qua geld) of ze naait ze hiermee een oor aan.
Ik begrijp haar beweegredenen in deze echt niet meer.
Glad gepolijst ja, Ze had minstens chaps moeten hebben.quote:Op maandag 25 april 2011 21:14 schreef Chanel5 het volgende:
Hebben jullie gezien hoe glas dat gedeelte was waarop je moet zitten, gaat hem idd echt niet worden. Dus Sharon hoeft zich helemaal nergens voor te schamen.
yip, vind ik ook.quote:Op maandag 25 april 2011 21:14 schreef Chanel5 het volgende:
Hebben jullie gezien hoe glad dat gedeelte was waarop je moet zitten, gaat hem idd echt niet worden. Dus Sharon hoeft zich helemaal nergens voor te schamen.
ik denk dat ze daar zo'n speciale broek voor zou moeten hebben, met van die lederen inzetstukken, dan was het wel geluktquote:Op maandag 25 april 2011 21:14 schreef Chanel5 het volgende:
Hebben jullie gezien hoe glas dat gedeelte was waarop je moet zitten, gaat hem idd echt niet worden. Dus Sharon hoeft zich helemaal nergens voor te schamen.
Je hebt gelijk, ze hebben helemaal niets laten zien, wat hij heeft gekregen voor die dagen op zolder. Kan er ook niets van op de site vinden.quote:Op maandag 25 april 2011 21:13 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Dacht dat karim meer had ivm verdwijnmissie een enorm bedrag gekregen. En Sharon al een paar keer 5 k kwijt door mislukken van missies.
Maar misschien heeft zelfs dan Shar nog de hoogste kluis, kan het ook niet helemaal meer bijhouden.
hahaha je neemt me in de maling hè?quote:Op maandag 25 april 2011 21:16 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Glad gepolijst ja, Ze had minstens chaps moeten hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |