Nee, ademen onder water kan niet omdat meneer Vladimir verdronken is terwijl hij dat probeerde.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:29 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Dat had hele andere redenen. Jouw opmerking komt neer op zeggen dat ademen onder water niet kan omdat de lucht blauw is.
de Sovjet Unie is niet failliet gegaan door het socialisme maar door gekke races tegen andere landen om zo proberen oppermachtig te worden, dat past helemaal niet in een socialistische gedachte, ze waren theoretisch socialistisch maar in de praktijk probeerde ze boven iedereen uit te komen door machtswellust van een aantal verkapte kapitalisten aan het roer, dat botst nu eenmaal.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:22 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat deed de (nu failliete) Sovjet Unie ook.
Gaan we weer. Het is zwart of wit bij jouquote:Op donderdag 21 april 2011 13:28 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja wat is zijn beleid enorm Republikeins joh, echt, je hebt volkomen gelijk, ik buig voor je wijsheid.
Natuurlijk had het voorkomen kunnen worden.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Haha, tuurlijk. Je houdt vast aan zelf bedachte dogma's, terwijl je dondersgoed weet dat de crisis voorkomen had kunnen worden als men anders had gehandeld. Door te bezuinigen en ged in de economie te pompen koop je slechts tijd. Als het systeem niet verandert dan krijgen we op termijn te maken met een nieuwe crisis.
Ach ja, alles wat niet precies doet zoals Voorschrift het wilt is socialistisch. Beetje de houding van een klein kind.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gaan we weer. Het is zwart of wit bij jou
Ja, omdat de mens nou eenmaal zo in elkaar zit.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:29 schreef betyar het volgende:
[..]
de Sovjet Unie is niet failliet gegaan door het socialisme maar door gekke races tegen andere landen om zo proberen oppermachtig te worden, dat past helemaal niet in een socialistische gedachte, ze waren theoretisch socialistisch maar in de praktijk probeerde ze boven iedereen uit te komen door machtswellust van een aantal verkapte kapitalisten aan het roer, dat botst nu eenmaal.
Aha, de banken waren het slachtoffer? Maar natuurlijkquote:Op donderdag 21 april 2011 13:30 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Natuurlijk had het voorkomen kunnen worden.
Banken hadden gewoon niet Amerikaanse schulden moeten kopen, en regeringen hadden niet banken moeten verplichten tot het uitschrijven van idiote leningen. Maar die situatie bestaat nu niet meer, dus ik zie je paniek niet.
Ook goed, Obama is Republikein.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gaan we weer. Het is zwart of wit bij jou
Bestaat de wereld louter uit Republikeinen en Socialisten?quote:Op donderdag 21 april 2011 13:32 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ook goed, Obama is Republikein.
Nu blij?
Dat schrijf ik nergens.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Aha, de banken waren het slachtoffer? Maar natuurlijk
Nee, je hebt ook nog Pechtold.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Bestaat de wereld louter uit Republikeinen en Socialisten?
Ik kwam niet aanzetten met persoonlijke aanvallen en geneuzel over zwart-/wit.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:34 schreef GSbrder het volgende:
Jammer, het was zo'n leuke discussie om mee te lezen
En dit systeem werkt zeker wel? Marktwerking bestaat niet, marktwerking is een tijdelijke concurrentie waarvan degene met het meeste geld overblijft door de andere partijen of kapot te concurreren of over te nemen, waardoor het zo groot wordt dat enige marktwerking niet meer mogelijk is.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:27 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nou, hou het maar lekker bij theorie dan als praktijk al heeft uitgewezen dat het niet werkt.
Succes.
De mens wordt zo gemaakt.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:31 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja, omdat de mens nou eenmaal zo in elkaar zit.
Daarom is het systeem inherent fout.
Dan moet je ook eens een krant lezen want die hebben niet zo'n rooskleurig beeld. Zeker niet aangaande de noodsteun in Europa die onvermijdelijk is.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:24 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Waar springt de financiële wereld volgens jou nu uit hun vel dan?
Lees wat financiële bladen, en je ziet dat het overal in de wereld weer op de rails zit, landen als Duitsland maken kwartaalcijfers die we in jaren niet gezien hebben. Staatssteun wordt overal terugbetaald alsof het niets is, fondsen zitten weer op bezettingsgraden als weleer, sectoren en werkgelegenheid neemt weer toe, banken lenen weer uit, rente-percentages van centrale banken worden weer aangepast richting normaal.
Mens, je paniekt om niks.
Ach dat gaat ook lang niet altijd op, machtige organisaties zijn niet "in perpetuum", er zijn genoeg grote bedrijven die vroeger de scepter zwaaiden die nu nergens meer te bekennen zijn. Ook bedrijven die door de overheid overgekocht zijn om erger te voorkomen vallen hieronder. Het idee dat systeembanken dus na deze steuntoezegging eeuwig bestaan is onzin.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:35 schreef betyar het volgende:
[..]
En dit systeem werkt zeker wel? Marktwerking bestaat niet, marktwerking is een tijdelijke concurrentie waarvan degene met het meeste geld overblijft door de andere partijen of kapot te concurreren of over te nemen, waardoor het zo groot wordt dat enige marktwerking niet meer mogelijk is.
Ironisch is het niet? Dat het falen van een regering nu moet worden opgelost. Landen als Griekenland, Ierland en Portugal zijn een perfect voorbeeld van waarom of regeringen niet altijd gelijk hebben, en volledige aansturing en vertrouwen hierop gewoonweg dom is.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:37 schreef Tem het volgende:
[..]
Dan moet je ook eens een krant lezen want die hebben niet zo'n rooskleurig beeld. Zeker niet aangaande de noodsteun in Europa die onvermijdelijk is.
Onzin, zelfs kleine kinderen zonder enig besef van hoe de wereld in elkaar steekt willen meer knikkers dan hun vriendjes, grotere knikkers, mooiere knikkers en ga zo maar door. Zelfs als alle knikkers gelijk zijn, willen ze winnen en willen ze meer.quote:
Dan heb jij een ander beeld bij de geboden kwaliteit dan ik :pquote:Op donderdag 21 april 2011 11:11 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Och, met remote control invoeren is dat zo opgelost.
Had ik ook in Afrika, waar ze het ook uitbesteed hadden aan India (I know ). Maar echt slecht is het niet ofzo, ze doen hun werk, alleen ze zijn zo slecht verstaanbaar.
Ach, in Nederland zijn ze ook slecht.quote:Op donderdag 21 april 2011 14:13 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Dan heb jij een ander beeld bij de geboden kwaliteit dan ik :p
Obama heeft zich linkser voorgedaan dan dat hij in werkelijkheid is.quote:Op donderdag 21 april 2011 13:28 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja wat is zijn beleid enorm Republikeins joh, echt, je hebt volkomen gelijk, ik buig voor je wijsheid.
Zal mij een worst wezen, Republikeins is hij in ieder geval niet.quote:Op donderdag 21 april 2011 14:33 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Obama heeft zich linkser voorgedaan dan dat hij in werkelijkheid is.
Zal mij een worst zijn. Ik woon daar niet.quote:Op donderdag 21 april 2011 14:36 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zal mij een worst wezen, Republikeins is hij in ieder geval niet.
Tijdens de verkiezingen inderdaad niet nee, maar hij is op tal van essentiële punten toch wel behoorlijk naar rechts gegaan hoor. Niet dat hij een andere keus had na de Senaatsverkiezingen daar.quote:Op donderdag 21 april 2011 14:36 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zal mij een worst wezen, Republikeins is hij in ieder geval niet.
Bedoel je dat in positieve of negative zin?quote:Op donderdag 21 april 2011 14:36 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zal mij een worst wezen, Republikeins is hij in ieder geval niet.
quote:Op donderdag 21 april 2011 14:39 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Bedoel je dat in positieve of negative zin?
Negatief.quote:Op donderdag 21 april 2011 14:39 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Bedoel je dat in positieve of negative zin?
Positief.quote:Op donderdag 21 april 2011 14:36 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Tijdens de verkiezingen inderdaad niet nee, maar hij is op tal van essentiële punten toch wel behoorlijk naar rechts gegaan hoor. Niet dat hij een andere keus had na de Senaatsverkiezingen daar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |