Vorige topic niet mee gelezen maar al op internet gekeken naar meer mensen met deze fout?quote:
Ja, maar kan nog niet echt fatsoenlijke oplossing er voor vinden.quote:Op zondag 27 maart 2011 20:25 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Vorige topic niet mee gelezen maar al op internet gekeken naar meer mensen met deze fout?
Eeej. 4.3.1 ftw, ik heb hetidee dat mijn accu aardig minder snel leeg looptquote:
Ik heb sinds de update wel problemen met push berichten van whatsapp.quote:Op zondag 27 maart 2011 20:37 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Eeej. 4.3.1 ftw, ik heb hetidee dat mijn accu aardig minder snel leeg loopt
Net op mn MBP geprobeerd ipv de normale Windows 7-pc maar daar hetzelfde probleem.quote:Op zondag 27 maart 2011 20:25 schreef Q. het volgende:
[..]
Ja, maar kan nog niet echt fatsoenlijke oplossing er voor vinden.
Ooit zoiets met me classic ipod geprobeerd, en die was daarna dood verklaard.quote:Op zondag 27 maart 2011 21:16 schreef Q. het volgende:
[..]
Net op mn MBP geprobeerd ipv de normale Windows 7-pc maar daar hetzelfde probleem.
Alleen updaten zou moeten kunnen. Syncen moet je niet doen.quote:Op zondag 27 maart 2011 21:28 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Ooit zoiets met me classic ipod geprobeerd, en die was daarna dood verklaard.
Nog nix van gemerkt tbhquote:Op zondag 27 maart 2011 21:12 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Ik heb sinds de update wel problemen met push berichten van whatsapp.
En dat is óf in juli óf in september toch? Mijn abo loopt in juli af... en op die dag smijt ik m'n slome 3g tegen een muur. Dus ik moet dan al wel een andere phone hebbenquote:
Waarom niet een paar centen sparen en dan voor de, mogelijk, betere iPhone 5 gaan.quote:Op zondag 27 maart 2011 23:16 schreef Basson het volgende:
[..]
En dat is óf in juli óf in september toch? Mijn abo loopt in juli af... en op die dag smijt ik m'n slome 3g tegen een muur. Dus ik moet dan al wel een andere phone hebben
Voor mij zou alleen de snelheid een plus zijn, en dat zal bij de 5 wel snor zitten. Maar ten opzichte van de 3g is de 4 al waanzinnig veel sneller. Geen 4 seconden wachten tot het instellingen menu opent. En nog eens 4 seconden voordat het wifi menu opent...quote:Op zondag 27 maart 2011 23:22 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Waarom niet een paar centen sparen en dan voor de, mogelijk, betere iPhone 5 gaan.
iPhone 4 is overigens wel gewoon keihard baas. Ik veeg mijn reed af met "antenna gate".
Dat betwijfel ik. De 3GS was immers ook niet opeens goedkoop toen de 4 uitkwam. Het werd een model met slechts 8GB geheugen en de prijs liegt er nog niet om. Een losse iPhone 4 kost hier £510 (16GB) en de 3GS (8GB) kost geloof ik £428quote:
lolwut zo lang? Ik check het nu net ff, en het openen van beide menu's duurt minder dan een halve seconde @ mijn iPhone 4quote:Op zondag 27 maart 2011 23:37 schreef Basson het volgende:
[..]
Voor mij zou alleen de snelheid een plus zijn, en dat zal bij de 5 wel snor zitten. Maar ten opzichte van de 3g is de 4 al waanzinnig veel sneller. Geen 4 seconden wachten tot het instellingen menu opent. En nog eens 4 seconden voordat het wifi menu opent...
Precies, de 3g is op alle fronten een gruwelijk slome drolquote:Op zondag 27 maart 2011 23:47 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
lolwut zo lang? Ik check het nu net ff, en het openen van beide menu's duurt minder dan een halve seconde @ mijn iPhone 4
Als je dan eenmaal upgrade, ben je echt in de hemel.quote:Op zondag 27 maart 2011 23:51 schreef Basson het volgende:
[..]
Precies, de 3g is op alle fronten een gruwelijk slome drol
Jup het retina display is al een grote plus voor mij, als ik de 3Gs van me vriendin pak schrik ik steeds weer over het giga verschil! Het is ideaal voor browsen ook, je hoeft niet steeds te zoomen om iets te kunnen lezen.quote:Op zondag 27 maart 2011 23:53 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Als je dan eenmaal upgrade, ben je echt in de hemel.
En dan heb ik het alleen nog maar over de snelheid, want hetRetina Display
zal je in in complete extase brengen.
[/iPhone 4 fanboy mode off]
Jaquote:Op maandag 28 maart 2011 00:23 schreef wolfrolf het volgende:
Losse iPhone4 16GB bij MyCom ¤599! LINK
32GB variant 699 euroLINK
Hehehehe,quote:
De iPhone 4 kan hetzelfde als de iPad, heeft alleen een kleiner scherm en je kunt er wel mee telefonerenquote:Op zondag 27 maart 2011 23:08 schreef Basson het volgende:
Wanneer zakt die iPhone 4 eens in prijs. De iPad is nota bene goedkoper... kan alleen niet bellen pfffrrt
Hij is kleiner dus duurder... Ik kan een prepaid mobieltje voor 20 Euro kopen. Het lijkt mij niet dat een telefoonfunctie dat prijsverschil goed praat.quote:Op maandag 28 maart 2011 06:19 schreef Misan het volgende:
[..]
De iPhone 4 kan hetzelfde als de iPad, heeft alleen een kleiner scherm en je kunt er wel mee telefonerenlijkt me logisch dat 'ie duurder is
In de Apple Store op de website van Apple zijn ze inmiddels ook los te koop, voor die prijzen. Plus, de 3GS is ook nog verkrijgbaar voor ¤499.quote:Op maandag 28 maart 2011 00:23 schreef wolfrolf het volgende:
Losse iPhone4 16GB bij MyCom ¤599! LINK
32GB variant 699 euroLINK
oh okee top toch? Het lijkt me een goede zaak dat de prijs is gezakt. Verder beetje jammer dat er over de links die ik postte alleen maar gezeken kan worden.quote:Op maandag 28 maart 2011 09:14 schreef Orbis het volgende:
[..]
In de Apple Store op de website van Apple zijn ze inmiddels ook los te koop, voor die prijzen. Plus, de 3GS is ook nog verkrijgbaar voor ¤499.
Bronquote:Weer problemen met wekfunctie iPhone
Uitgegeven: 28 maart 2011 08:48
AMSTERDAM Veel iPhone-gebruikers lijken maandag weer last te hebben van een fout in de alarmfunctie van de telefoon. De wekker ging vanwege de zomertijd in sommige gevallen een uur eerder af.
Op sociale netwerken zoals Twitter klagen veel mensen dat zij een uur eerder wakker waren dan gepland.
Problemen met de wekfunctie van de iPhone deden zich al eerder voor bij de overgang naar wintertijd en op 1 januari 2011. Het probleem zat bij de jaarwisseling in de herhaalde alarmfunctie die niet meer goed werkte.
De problemen zouden inmiddels opgelost zijn, maar toch gaat er maandag weer iets fout. De iPhone past automatisch de klok aan, maar laat de wekker mogelijk op wintertijd staan waardoor 8.00 uur voor de wekfunctie 7.00 uur is.
Apple heeft nog niet gereageerd op de klachten.
Waar was je toen bekend werd gemaakt dat android market een toegegeven fail was? en bleek dat er apps op stonden die via je backdoor toegang gaven tot je gehele telefoon?quote:Op maandag 28 maart 2011 10:32 schreef Adolecens het volgende:
Gaat lekker met die superphone!
[..]
Bron
Iets basics als een alarmpje juist instellen is al te moeilijk
_________________________________________________________________________________________
Send from my Android
Geen last van gehad en mijn iPhone heeft tenminste wel een fatsoenlijk werkende spellingscorrectiequote:Op maandag 28 maart 2011 10:32 schreef Adolecens het volgende:
_________________________________________________________________________________________
Send from my Android
Geef toe, het is lekker trollen zo'n post, iedereen weet het al, en iedereen is het erover eens.quote:
Is gewoon dezelfde prijs als online via de Apple Storequote:Op maandag 28 maart 2011 07:11 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Overal waar ik kijk zijn beide modellen 100¤ duurder.
De prijs is niet gezakt, hij is nu gewoon beter verkrijgbaar. Eerst was het erg moeilijk om hem los te kopen. De prijzen in combinatie met een abonnement zijn nog steeds gewoon hetzelfde.quote:Op maandag 28 maart 2011 10:18 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
oh okee top toch? Het lijkt me een goede zaak dat de prijs is gezakt. Verder beetje jammer dat er over de links die ik postte alleen maar gezeken kan worden.
quote:Op maandag 28 maart 2011 11:24 schreef gamefreek het volgende:
[..]
Geen last van gehad en mijn iPhone heeft tenminste wel een fatsoenlijk werkende spellingscorrectie
Niemand? het is best belangrijk, woensdag repetitie met de band, en ik moet opnemen..quote:Op zondag 27 maart 2011 21:56 schreef Braddie het volgende:
Gatverdamme!, wat werkt zo`n iPhone super chill..
Is er nog ergens een App waarmee ik het opname volume kan instellen op - zoveel db?
dan doe je dat toch met iets anders dan een iPhone?quote:Op maandag 28 maart 2011 12:53 schreef Braddie het volgende:
[..]
Niemand? het is best belangrijk, woensdag repetitie met de band, en ik moet opnemen..
Er is alleen nog maar een tethered versie. Dus als je telefoon uitvalt, heb je een computer nodig om weer te booten, niet ideaal dus. Ik weet verder even geen naam, maar Google zal wel wat vinden met 'tethered 4.3'.quote:Op maandag 28 maart 2011 13:01 schreef Norrage het volgende:
iPhone
Kan iemand me snel vertellen hoe het zit met de huidige jailbreak van de 3GS met 4.3? Is die er al en werkt ie fatsoenlijk? Ik had ernstige problemen met de vorige firmware (ik kreeg het niet aan de praat terwijl ik sinds iphone-heugenis al jailbreak)
Ow echt? Kan je mss een indicatie geven hoeveel KB de meeste sites/streams kosten?quote:Op maandag 28 maart 2011 02:33 schreef Merkie het volgende:
Wordt lastig. Ik adviseer je om helemaal geen internet te gebruiken in het buitenland en dataroaming gewoon uit te zetten.
Dat verschilt heel erg, daarom zou ik het gewoon niet doen. Ik weet niet welke provider je hebt, maar bij bijv. Vodafone (en T-Mobile dacht ik ook) kan je voor een paar euro data voor in het buitenland kopen (wel beperkt).quote:Op maandag 28 maart 2011 14:13 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Ow echt? Kan je mss een indicatie geven hoeveel KB de meeste sites/streams kosten?
bij T-Mobile kun je een maximum van 60 euro per maand instellen voor roaming data, maar als je bedenkt dat je vaak 2 euro per MB betaalt dan zit je er zo aanquote:Op maandag 28 maart 2011 14:27 schreef Merkie het volgende:
[..]
Dat verschilt heel erg, daarom zou ik het gewoon niet doen. Ik weet niet welke provider je hebt, maar bij bijv. Vodafone (en T-Mobile dacht ik ook) kan je voor een paar euro data voor in het buitenland kopen (wel beperkt).
Voor T-Mobile komt zoiets ook nog binnenkort dus.quote:Travel & Surf
In het tweede kwartaal introduceren we Travel & Surf. Dit zijn internet dagpassen en internet weekpassen die T-Mobile klanten in de verschillende zones kunnen aanschaffen. Wanneer we dit daadwerkelijk op de markt brengen, zullen ook de prijzen en andere specificaties beschikbaar zijn. Vrienden en familie kunnen straks in ieder geval lekker genieten van de mooie vakantiekiekjes via Facebook of Hyves!
Je hebt geen creditcard nodig om in de iTunes Store te kunnen betalen hoor, ik betaal al jaren via Click & Buy. Wordt gewoon van mijn rekening afgeschrevenquote:Op maandag 28 maart 2011 14:50 schreef Nevermind.. het volgende:
T-Mobile![]()
Ik had een nog lopende contract van relax 20 + 1000 sms en Instandemail = 42 euro p.m.
Dus ik had vandaag lichte hoop dat mijn abo kon worden omgezet in een I-plan abo.
De t-mobile verkoper wist niet of dat kon, maar na enige overleg met de baas. Zei de baas: 'Eigenlijk mag het niet, maar zet hem maar over'.
Dus nu heb ik 150 minuten (15 meer als eerst) + 150 sms + onbeperkt internet voor 29.95.
I hate love T-mobile![]()
En even nog een vraagje.. Ik wil die spel angry birds kopen, maar ik heb geen creditcard. Kan ik ook gewoon een itunes kaard kopen en het daarmee betalen?
Over Click & Buy zijn niet altijd even goede berichten, ik zou gewoon zo'n iTunes-card nemen, heb ik ook gedaan trouwensquote:Op maandag 28 maart 2011 14:53 schreef Merkie het volgende:
[..]
Je hebt geen creditcard nodig om in de iTunes Store te kunnen betalen hoor, ik betaal al jaren via Click & Buy. Wordt gewoon van mijn rekening afgeschreven.
Nou ik wilde 'm op cd zetten maar dat ging dus niet. Misschien tijd voor een nieuw brandprogrammaquote:Op maandag 28 maart 2011 12:29 schreef Merkie het volgende:
Nee, je krijgt geen .mp3. Is dat zo erg? Praktisch elk programma/speler kan ook met .m4a bestanden overweg.
Ik doe bij click and buy gewoon alles via ideal, zodat ik zeker weet dat het geld erop staat.quote:Op maandag 28 maart 2011 15:32 schreef braddofiel het volgende:
[..]
Over Click & Buy zijn niet altijd even goede berichten, ik zou gewoon zo'n iTunes-card nemen, heb ik ook gedaan trouwens
Werkt prima.
quote:Op maandag 28 maart 2011 14:35 schreef Merkie het volgende:
Bij Vodafone kan je voor ¤2 per dag 35MB in het buitenland gebruiken. Prima te doen als je op vakantie gaat bijv. vind ik.
Wow! En dan te bedenken dat ik hem gewoon de dag na bestelling in huis had via studentmobiel.nl . Dus er is niet een groot tekort, maar meer een bizar slechte distributie?quote:Op maandag 28 maart 2011 16:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
Blijven bizar, die aantallen reserveringen voor de iPhone 4 bij een Belgische winkel: http://www.sands.be/content/iphone-4-reservatietool
Ik denk dat Apple de Belgische markt klein houdt omdat ze daar simlockvrij moeten zijn. Zoiets zal 't wel zijn.quote:Op maandag 28 maart 2011 16:52 schreef Orbis het volgende:
[..]
Wow! En dan te bedenken dat ik hem gewoon de dag na bestelling in huis had via studentmobiel.nl . Dus er is niet een groot tekort, maar meer een bizar slechte distributie?
http://www.macrumors.com/(...)ements-at-wwdc-2011/ En deze zegt dat er niks komt. Kortom er is nog niks bevestigd. Allemaal weer geruchten.quote:Op maandag 28 maart 2011 17:16 schreef Catch22- het volgende:
Apple verkoopt de iPhone nu ook los via de Store op hun site, simlockvrij.
dus dat lijkt me niet de goede reden.
Zal wel iets te maken hebben met de aankondiging van de iPhone 5 > http://www.allaboutphones(...)i-bekendgemaakt.html . Even oude voorraad dumpen.
Oke, sorry.quote:
Jep, storingquote:Op maandag 28 maart 2011 17:44 schreef KneusTeun het volgende:
Meer mensen met t-mobile issue's? mijn vriendin kan opeens niet meer gebeld worden, het blijft erg lang stil en dan een paar korte tonen en niks.
al ruim 10 jaar klant, nooit gezeik gehadquote:Op maandag 28 maart 2011 18:07 schreef KneusTeun het volgende:
t-mobile is ook echt de slechte provider die ik ooit heb meegemaakt, als ik kijk hoeveel gezeur er met ontvangst is met me vriendin's telefoon.
Ik weet wel zeker dat Apple deze zomer met een nieuwe iPhone komt. Anders rennen mensen van wie het contract verloopt hard naar een ander merk....quote:Op maandag 28 maart 2011 19:18 schreef TC03 het volgende:
Ik gok ook dat we in de zomer geen nieuwe iPhone gaan krijgen. Ik denk dat Apple het aantal events wil verminderen door de iPod en iPhone-events (iPod was voorheen altijd in het najaar) samen te voegen omdat nu ook de iPad 2 in het voorjaar er weer bij komt.
iPhone gebruikers staan juist bekend om hun loyaliteit aan het apparaat.quote:Op maandag 28 maart 2011 22:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik weet wel zeker dat Apple deze zomer met een nieuwe iPhone komt. Anders rennen mensen van wie het contract verloopt hard naar een ander merk....
Ik denk niet dat na 3 jaar een iPhone (2 jaar in Nederland) er nog zo'n heel groot verschil zit tussen mensen die hem vanaf het begin hebben en mensen die hem later hebben. Mijn gok is dat Apple het zich best kan veroorloven om de iPhone nu iets later aan te brengen.quote:Op maandag 28 maart 2011 22:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik weet wel zeker dat Apple deze zomer met een nieuwe iPhone komt. Anders rennen mensen van wie het contract verloopt hard naar een ander merk....
Ja, werkt 't goed? Het schijnt alleen wel nogal wat van je batterij te vergen, klopt dat?quote:
Zoveel alternatieven om naartoe te rennen zijn er nietquote:Op maandag 28 maart 2011 22:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik weet wel zeker dat Apple deze zomer met een nieuwe iPhone komt. Anders rennen mensen van wie het contract verloopt hard naar een ander merk....
Ze raden ook aan om telefoon ingeplugd te laten.quote:Op maandag 28 maart 2011 22:56 schreef Orbis het volgende:
[..]
Ja, werkt 't goed? Het schijnt alleen wel nogal wat van je batterij te vergen, klopt dat?
Hoe prettig ik een iPhone ook vond werken, heb wel serieus overwogen om een toestel met aan te schaffen omdat ik daarbij zelf kan bepalen wat erop staat qua software en bestanden zonder allerlei toeren (bv jailbreak) uit te moeten halenquote:Op maandag 28 maart 2011 22:53 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
iPhone gebruikers staan juist bekend om hun loyaliteit aan het apparaat.
I loll'ed...quote:Op maandag 28 maart 2011 22:57 schreef Stuart het volgende:
[..]
Zoveel alternatieven om naartoe te rennen zijn er niet
fanboy of niet, het is toch raar dat Apple de enige fabrikant die moeite heeft met het meest banale dat een telefoon doet (naast communiceren)quote:Op maandag 28 maart 2011 10:48 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Waar was je toen bekend werd gemaakt dat android market een toegegeven fail was? en bleek dat er apps op stonden die via je backdoor toegang gaven tot je gehele telefoon?
Zit je dan huilend in een hoekje alleen thuis?
Tuurlijk heeft de iphone fouten, maar om nou van een wekker functie zo'n probleem te maken![]()
Als je echt denk dat het zo makkelijk is dan ben ik benieuwd of jij het kan oplossen.
Kut fanbois
Lang leve mijn fup. Ik stream me een breuk en ik hoor geen piep vanuit vodafone. Zit nu toch al dik op 3,5 GB ofzoquote:
4e is een WM-screenshot.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 20:56 schreef retorbrapi het volgende:
Dit is waarom je een open OS wil: http://fuglyandroid.tumblr.com/
Accu verrot. Mijn accu is nu juist efficienter met 4.3.1.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:10 schreef boem-dikkie het volgende:
Mijn batterij is echt tering sinds 4.3.1.. laadt terwijl ik hem in Flightmode heb staan van 23:00 - 9:00 maar tot 90-95% op en is binnen no-time weer leeg.
Lijkt me bijzonder sterk dat mijn accu sinds ik mijn update heb uitgevoerd 'opeens' verrot is.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:25 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Accu verrot. Mijn accu is nu juist efficienter met 4.3.1.
Oh waggeffe jij hebt een 3GS toch?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:31 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Lijkt me bijzonder sterk dat mijn accu sinds ik mijn update heb uitgevoerd 'opeens' verrot is.
Om een nieuw thema (springboard/summerboard/desktop/blah) in te stellen? Ben ik met je eens. Grijs is een beetje saai. Apple mag best wel een aantal variaties inbouwen wat mij betreft.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 20:56 schreef retorbrapi het volgende:
Dit is waarom je een open OS wil: http://fuglyandroid.tumblr.com/
vind ze niet eens allemaal even lelijk, daarnaast zijn er ook genoeg iphone 'skins' die echt FOEI lelijk zijn. maar ja, gelukkig heeft iedereen zijn eigen smaak en kan het dus naar smaak aangepast worden. Wat jij laat zien is dus eigenlijk een pluspunt van een open OS.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 20:56 schreef retorbrapi het volgende:
Dit is waarom je een open OS wil: http://fuglyandroid.tumblr.com/
In welke wereld is het een pluspunt dat de gebruiker vrij wordt gelaten in het verpesten van de GUI en de daarbij behorende user experience? Natuurlijk heeft iedereen z'n eigen smaak, maar dit is toch wel het andere uiterste.quote:Op woensdag 30 maart 2011 04:28 schreef skittelman het volgende:
[..]
vind ze niet eens allemaal even lelijk, daarnaast zijn er ook genoeg iphone 'skins' die echt FOEI lelijk zijn. maar ja, gelukkig heeft iedereen zijn eigen smaak en kan het dus naar smaak aangepast worden. Wat jij laat zien is dus eigenlijk een pluspunt van een open OS.
Dat eerste, lijkt me. Weet 't niet 100% zeker.quote:Op woensdag 30 maart 2011 09:19 schreef JDude het volgende:
Zeg, die statistieken bij Settings > General > Usage... daar staat Last Reset: Never.
Gaan de getoonde statistieken nu echt over de hele periode dat ik m'n iPhone heb, of worden ze bijvoorbeeld ook gereset bij een herstelprocedure?
iddquote:Op woensdag 30 maart 2011 09:45 schreef boem-dikkie het volgende:
Maar serieus mensen, vinden jullie het nou echt jammer dat je geen verschillende thema's kunt instellen op je iPhone?
eindelijk iemand die normaal doetquote:Op woensdag 30 maart 2011 05:24 schreef Henno het volgende:
iPhone 4 gebruiker meldt zich!
Ik heb de Samsung Galaxy S van m'n broer er eens naast gelegd, en resoluties zijn beide prima, zijn scherm is iets groter maar ietsje blauwiger en minder helder vergeleken met mijn scherm (op maximum setting dan). De iPhone is verder net iets platter, maar Galaxy S ligt beter in de hand.
Toch wel de beste telefoons op de markt nu denk ik.
I don't give a flying fuck.quote:Op woensdag 30 maart 2011 09:45 schreef boem-dikkie het volgende:
Maar serieus mensen, vinden jullie het nou echt jammer dat je geen verschillende thema's kunt instellen op je iPhone?
Zei je nou pluspunt? Heb je de link wel bekeken?quote:Op woensdag 30 maart 2011 04:28 schreef skittelman het volgende:
[..]
vind ze niet eens allemaal even lelijk, daarnaast zijn er ook genoeg iphone 'skins' die echt FOEI lelijk zijn. maar ja, gelukkig heeft iedereen zijn eigen smaak en kan het dus naar smaak aangepast worden. Wat jij laat zien is dus eigenlijk een pluspunt van een open OS.
Weet niet wat je hebt ingesteld bij je account? Click&Buy, Creditcard?quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:01 schreef Nevermind.. het volgende:
Even noobvraag, gewoon omdat het kanIk heb net een app gekocht (blijkbaar) Want toen ik er op klikte begon hij al te downloaden. Waar wordt het geld nu van af getrokken?
Nee, sinds een paar dagen.quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:24 schreef Roel_Jewel het volgende:
Was dat altijd al, dat je de iPhone 4 simlockvrij in de online Apple Store kon kopen? http://goo.gl/rCx2H
Net.quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:24 schreef Roel_Jewel het volgende:
Was dat altijd al, dat je de iPhone 4 simlockvrij in de online Apple Store kon kopen? http://goo.gl/rCx2H
Ja ik heb een acount,quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:13 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Weet niet wat je hebt ingesteld bij je account? Click&Buy, Creditcard?
Hoefde je geen wachtwoord in te voeren? Even kijken waar je dat kunt instellen dan. Voor zover ik weet de enige beveiliging tegen het zomaar kopen van apps, wanneer je eenmaal een betaalmiddel gekoppeld hebt.quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:01 schreef Nevermind.. het volgende:
Even noobvraag, gewoon omdat het kanIk heb net een app gekocht (blijkbaar) Want toen ik er op klikte begon hij al te downloaden. Waar wordt het geld nu van af getrokken?
Ik moest inloggen toen ik de appstore binnen wilde via mijn apple ID.quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:38 schreef JDude het volgende:
[..]
Hoefde je geen wachtwoord in te voeren? Even kijken waar je dat kunt instellen dan. Voor zover ik weet de enige beveiliging tegen het zomaar kopen van apps, wanneer je eenmaal een betaalmiddel gekoppeld hebt.
logische redenatiequote:Op woensdag 30 maart 2011 12:43 schreef kcidymkcus het volgende:
Nu sinds een aantal dagen de iPhone 4 los te kopen is ga ik zeker voor de iPhone 3. Ik heb de iPhone 3G gehad maar ik had genoeg van T-mobile.
Dus omdat de iPhone 4 los te krijgen, is ga je voor de iPhone 3?quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:43 schreef kcidymkcus het volgende:
Nu sinds een aantal dagen de iPhone 4 los te kopen is ga ik zeker voor de iPhone 3. Ik heb de iPhone 3G gehad maar ik had genoeg van T-mobile.
ja dan ben je al ingelogd en ben je ook al door de verificatie heen dus hoef je niet apart weer in te loggen om te betalenquote:Op woensdag 30 maart 2011 12:41 schreef Nevermind.. het volgende:
[..]
Ik moest inloggen toen ik de appstore binnen wilde via mijn apple ID.
Daarna even gezocht naar apps. Toen een betaalde app gedownload en dit ging zonder inloggen.
Met een computer.quote:Op woensdag 30 maart 2011 15:14 schreef Nevermind.. het volgende:
Hoe krijg je HD music video's op een iPhone 4?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ten percent faster with a sturdier frame
Ah, nice! Fijn dat we nu eindelijk ook kunnen communiceren Amsterdam Zuidoost en Rotterdam Zuid.quote:Op woensdag 30 maart 2011 18:24 schreef braddofiel het volgende:
http://www.iphoneclub.nl/(...)pril-naar-de-iphone/
Binnenkort kunnen ook de iPhone-gebruikers zich aansluiten bij de BlackBerry pingcultuur![]()
wi3 piingUh dann,,? :$:$
Uhh.. Wáárom in godsnaam. We hebben WhatsApp, Ping, en sinds een korte tijd ook die messenger van MSN.quote:Op woensdag 30 maart 2011 18:24 schreef braddofiel het volgende:
http://www.iphoneclub.nl/(...)pril-naar-de-iphone/
Binnenkort kunnen ook de iPhone-gebruikers zich aansluiten bij de BlackBerry pingcultuur![]()
wi3 piingUh dann,,? :$:$
Nuttige informatie, neem ik mee voor de volgende OP.quote:Op woensdag 30 maart 2011 18:17 schreef ScarFace- het volgende:
Internet werkt wel nice in het park op een bankje
quote:Op woensdag 30 maart 2011 18:51 schreef Merkie het volgende:
[..]
Nuttige informatie, neem ik mee voor de volgende OP.
Kan ik eindelijke chattuhhh met een irritante collega die resoluut weigert WhatsApp of PingChat op zijn CrapBerry te installerenquote:Op woensdag 30 maart 2011 18:47 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Uhh.. Wáárom in godsnaam. We hebben WhatsApp, Ping, en sinds een korte tijd ook die messenger van MSN.
en alle pubers en kantoorpikkiesquote:Op woensdag 30 maart 2011 18:33 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ah, nice! Fijn dat we nu eindelijk ook kunnen communiceren Amsterdam Zuidoost en Rotterdam Zuid.
Ik heb ook wel eens dat mijn batterij niet goed oplaadt. Na uitzetten staat het percentage dan vaak op 98 of 99% en dan een kwartier bijladen en het is weer 100. Geen idee waarom dat is eigenlijk. Heb het misschien 1x per 2 weken ofzoquote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:10 schreef boem-dikkie het volgende:
Mijn batterij is echt tering sinds 4.3.1.. laadt terwijl ik hem in Flightmode heb staan van 23:00 - 9:00 maar tot 90-95% op en is binnen no-time weer leeg.
quote:Op woensdag 30 maart 2011 20:38 schreef Merkie het volgende:
Is alweer ontkracht.
http://www.bgr.com/2011/0(...)phone-on-april-26th/
Waarschijnlijk vooral een kwestie van een foute batterij-indicatie. De batterij helemaal leeg laten lopen kan wel helpen. Apple raadt aan dat sowieso eens per maand te doen. Overigens duurt het laatste stukje opladen altijd wel het langst (maar een kwartier voor 1% is wel erg veel).quote:Op woensdag 30 maart 2011 20:41 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ik heb ook wel eens dat mijn batterij niet goed oplaadt. Na uitzetten staat het percentage dan vaak op 98 of 99% en dan een kwartier bijladen en het is weer 100. Geen idee waarom dat is eigenlijk. Heb het misschien 1x per 2 weken ofzo
Overigens is mijn batterijduur verder nog prima
Goed punt. Omdat ik mijn telefoon elke avond in de dock stop is het eigenlijk nooit 'leger' dan 35%. Zal hem eens leegmaken inderdaad, thanksquote:Op woensdag 30 maart 2011 20:44 schreef Orbis het volgende:
[..]
Waarschijnlijk vooral een kwestie van een foute batterij-indicatie. De batterij helemaal leeg laten lopen kan wel helpen. Apple raadt aan dat sowieso eens per maand te doen. Overigens duurt het laatste stukje opladen altijd wel het langst (maar een kwartier voor 1% is wel erg veel).
Volgens mij wel als je 'em synced met iTunes... Carrier update ofzeauquote:Op woensdag 30 maart 2011 22:34 schreef kikoooooo het volgende:
Een vriendin van me heeft een launch iphone4 met simlock meegenomen uit de vs toen ter tijd. T ding is nog nooit gebruikt. Is die lock inmiddels al te verwijderen?
Is de kwaliteit van de Galaxy verbeterd op alle fronten? want de normale is echt waardeloos in elkaar gezet qua behuizing en software.quote:Op donderdag 31 maart 2011 10:10 schreef remlof het volgende:
Dilemma, of volgende week een iPhone4 halen, of wachten op de Samsung Galaxy S2
Geen idee, hij moet nog verschijnen, maar de specs zijn subliem.quote:Op donderdag 31 maart 2011 10:13 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Is de kwaliteit van de Galaxy verbeterd op alle fronten? want de normale is echt waardeloos in elkaar gezet qua behuizing en software.
Probleem vind ik een beetje dat de specs wel mooi zijn bij veel toestellen, maar dat er zo weinig mee kan. Veel android telefoons laten nu mooie specs zien maar lopen vaak vast en zijn vanaf de dag dat je ze koopt een aflopende zaak. Maar dat is mijn ervaring met HTC's en galaxy.quote:Op donderdag 31 maart 2011 10:27 schreef remlof het volgende:
[..]
Geen idee, hij moet nog verschijnen, maar de specs zijn subliem.
Of "even" wachten op de 5.quote:Op donderdag 31 maart 2011 10:10 schreef remlof het volgende:
Dilemma, of volgende week een iPhone4 halen, of wachten op de Samsung Galaxy S2
Duurt denk ik nog wel ff.quote:
Lijkt mij wel.quote:Op donderdag 31 maart 2011 10:58 schreef remlof het volgende:
[..]
De iPhone 5 zal toch dit jaar nog wel komen?
Ik meen al ergens geruchten te hebben gelezen dat 'ie begin 2012 pas gaat komen. De productie is in ieder geval nog niet gestart, en dat is al een vrij veeg teken. bronquote:Op donderdag 31 maart 2011 10:58 schreef remlof het volgende:
[..]
De iPhone 5 zal toch dit jaar nog wel komen?
Die ik gezien heb waren allemaal waardeloos in elkaar gezet, behuizingen scheef en inderdaad vastlopers.quote:Op donderdag 31 maart 2011 11:21 schreef Catch22- het volgende:
de Galaxy S is echt wel een goede telefoon hoor. Vastlopers klinken mij niet bekend in de oren (heb er zelf 1)
Ik las dat er nog niet eens onderdelen zij besteld door Apple, voor de iPhone5. Dus het duurt nog zeker een half jaar voor hij aangekondigd wordt. Zou mij verbazen als hij voor oktober/december in de winkel ligt.
Hij wordt verbeterd: grotere accu, snellere processor en metalen behuizing.quote:Op donderdag 31 maart 2011 10:13 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Is de kwaliteit van de Galaxy verbeterd op alle fronten? want de normale is echt waardeloos in elkaar gezet qua behuizing en software.
dat is niet dé S2. De S2 krijgt een Dualcore 1ghz cpu, zelfde basis als die van de iPad2quote:Op donderdag 31 maart 2011 12:29 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Hij wordt verbeterd: grotere accu, snellere processor en metalen behuizing.
http://tweakers.net/nieuw(...)-komma-4ghz-cpu.html
ik zeg toch, het gros is inderdaad behoorlijk lelijk. Maar dat wil niet zeggen dan een open Os gelijk slecht is. Juist fijner dat je het kan aanpassen op je eigen smaak. Ik zou graag een aantal dingen veranderen aan de lay-out van mn iphone.quote:Op woensdag 30 maart 2011 10:55 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Zei je nou pluspunt? Heb je de link wel bekeken?
En dat waren 5 stuks op de 5miljoen (data uit okto2010)? Gimme a break, kritiek mag maar ga niet lopen bashen nadat je er twee heb gezien die in jou ogen brak eruit zagenquote:Op donderdag 31 maart 2011 12:14 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Die ik gezien heb waren allemaal waardeloos in elkaar gezet, behuizingen scheef en inderdaad vastlopers.
Kijk als je nu zo reageert kom je inderdaad nog ergens. ben het inderdaad eens dat het verschil tussen een Desire z (800mhz) en Desire (1ghz) of Galaxy S (1ghz) nauwelijks merkt. Tevens programma's die zoveel rekenkracht nodig hebben (spellen bv) zijn er op Android niet dus je hebt er bar weinig aan.quote:Op donderdag 31 maart 2011 10:51 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Probleem vind ik een beetje dat de specs wel mooi zijn bij veel toestellen, maar dat er zo weinig mee kan. Veel android telefoons laten nu mooie specs zien maar lopen vaak vast en zijn vanaf de dag dat je ze koopt een aflopende zaak. Maar dat is mijn ervaring met HTC's en galaxy.
Je hebt gelijk. Best verwarrend al die Galaxy's.quote:Op donderdag 31 maart 2011 14:15 schreef Catch22- het volgende:
[..]
dat is niet dé S2. De S2 krijgt een Dualcore 1ghz cpu, zelfde basis als die van de iPad2
Interessant stuk.quote:Op donderdag 31 maart 2011 19:21 schreef Blaxje het volgende:
So much for Android as "open": http://www.businessweek.c(...)5/b4223041200216.htm
Goed leesvoer, vooral voor de mensen die Apple bashen omdat ze zo in control van hun OS willen zijn, blijkbaar ziet Google er nu ook de voordelen van in.
Ze pakken terecht wat controle terug van de providers/producten. Vooral de providers hebben bewezen Android vakkundig te kunnen verneuken.quote:Op donderdag 31 maart 2011 19:21 schreef Blaxje het volgende:
So much for Android as "open": http://www.businessweek.c(...)5/b4223041200216.htm
Goed leesvoer, vooral voor de mensen die Apple bashen omdat ze zo in control van hun OS willen zijn, blijkbaar ziet Google er nu ook de voordelen van in.
quote:Op donderdag 31 maart 2011 19:40 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Die zei gewoon Hallo, dit een Iphone.
Dickbar eliminatedquote:Op donderdag 31 maart 2011 21:49 schreef braddofiel het volgende:
Twitter for iPhone heeft een update gekregen
O.a die irritante zwarte balk is weg!
Welkom remlofquote:Op donderdag 31 maart 2011 23:33 schreef remlof het volgende:
Ok, ik haal wel gewoon een aaifoon zaterdag
Maar ik jailbreak 'm wel meteen
Zal wel aan de gebruiker liggenquote:Op donderdag 31 maart 2011 23:42 schreef clumsy_clown het volgende:
Inmiddels zit ik aan m'n derde iPhone 4, na 2 defecte toestellen. Maar! Met deze is zowaar te bellen!
God, ik hoop dat de 5 beter uit de productie komt dan deze.
Het hangt een beetje af van het type gebruiker denk ik. Jailbreak / custom rom praktijken openen natuurlijk wel weer een hoop mogelijkheden waarin dingen mis kunnen gaan tot het punt dat je een factory restore moet doen. Zaken als de authenticiteit van software en het gebrek aan sandbox waarin ze draaien zonder jailbreak e.d.... Voor de mensen die daar geen trek in hebben (zeg maar de zakenlui en niet-tweakers) is geslotenheid geen issue, want die zullen hun telefoon niet gaan 'rooten', of het nu iOS of Android is... Dan gaan zaken als de relaxtheid van de user interface en uiterlijk meer tellen.quote:Op woensdag 30 maart 2011 10:13 schreef Catch22- het volgende:
[..]
eindelijk iemand die normaal doet
De iPhone is een erg fijn apparaat, maar wel erg gesloten. Heb zelf een SGS en moet wel zeggen dat die 0,3" extra scherm wel prettig is. Ik vind de iPhone heel tof, maar de geslotenheid en het kleine scherm staan mij persoonlijk tegen. Daarbij zie ik niet in waarom ik de helft meer zou moeten betalen voor een iPhone, terwijl die lang niet zoveel beter is dan een SGS oid.
De komende maanden komen er meer en meer DualCore Android telefoons die echt wel een stuk sneller gaan werken dan iPhones. Om over gimmicks als 3d-schermen nog maar te zwijgen. Apple MOET wel een hele dikke iPhone neerzetten en voor het einde van het jaar gaan leveren als ze de klantbase zo groot willen houden als dat hij nu is. Tuurlijk blijven er een hoop mensen bij hun iPhone, maar de concurrentie haalt ze nu wel bij.
Lithium-ion batterijen doen altijd vrij lang over het laatste beetje, dat is op zich niet heel vreemd. Zelfde bij m'n Macbook Pro, van 0 naar 80% gaat net zo snel als de laatste 20%quote:Op woensdag 30 maart 2011 20:41 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ik heb ook wel eens dat mijn batterij niet goed oplaadt. Na uitzetten staat het percentage dan vaak op 98 of 99% en dan een kwartier bijladen en het is weer 100. Geen idee waarom dat is eigenlijk. Heb het misschien 1x per 2 weken ofzo
Overigens is mijn batterijduur verder nog prima
Ideaal voor in de auto vooralquote:Op vrijdag 1 april 2011 00:23 schreef Merkie het volgende:
Audio streamen via BT werkt zo goed op de iPhone he. Toegegeven, het duurde wat lang voordat iOS het ondersteunde, maar het werkt zo soepel, overzichtelijk en snel.
Dit is trouwens een cool dingetje, heb hem net besteld.
Klopt, batterij is voor je het weet leeg. Als ik audio stream in de auto, sluit ik de telefoon aan op de lader!quote:Op vrijdag 1 april 2011 07:42 schreef Misan het volgende:
[..]
Ideaal voor in de auto vooralgeen gedoe meer met cd's of kabels, maar hij slurpt de batterij wel snel leeg zo
Lekker een Totally Spies achtergrondje en bijbehorende roze icoontjes instellen!quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:33 schreef remlof het volgende:
Ok, ik haal wel gewoon een aaifoon zaterdag
Maar ik jailbreak 'm wel meteen
Weet je wat?quote:Op vrijdag 1 april 2011 11:53 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Lekker een Totally Spies achtergrondje en bijbehorende roze icoontjes instellen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Europese iPhones zijn gelimiteerd qua volumequote:Op vrijdag 1 april 2011 11:35 schreef RickoKun het volgende:
Hey gasten, andere mensen die vinden dat de Iphone met oordopjes best wel zachte volume heeft? Ik zit nu in de bus met oordopjes in, en als ik kalmpjes op mijn knie sla hoor ik het petsje gewoon door mn geluid heen, net zoals Pratende mensen, de motor en al het andere geluid
Voor in de auto heb ik een autoradio met BT besteldquote:Op vrijdag 1 april 2011 07:42 schreef Misan het volgende:
[..]
Ideaal voor in de auto vooralgeen gedoe meer met cd's of kabels, maar hij slurpt de batterij wel snel leeg zo
quote:Op vrijdag 1 april 2011 12:38 schreef remlof het volgende:
[..]
Weet je wat?1 april!!!1! Alsof jij kunt leven met een telefoon zónder je waardevolle Totally Spies achtergrond.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
Als ik dat ding op zijn hardst doe hoor ik niks meer hoorquote:Op vrijdag 1 april 2011 11:35 schreef RickoKun het volgende:
Hey gasten, andere mensen die vinden dat de Iphone met oordopjes best wel zachte volume heeft? Ik zit nu in de bus met oordopjes in, en als ik kalmpjes op mijn knie sla hoor ik het petsje gewoon door mn geluid heen, net zoals Pratende mensen, de motor en al het andere geluid
Vergeet niet dat een iPhone 4 heel veel pixels moet aandrijven he.quote:Op zaterdag 2 april 2011 14:18 schreef Merkie het volgende:
http://www.engadget.com/2(...)-the-competition-in/
iPhone 4 staat toch wel stijf onderaan zeg.
HEEL LEUK ALLEMAAL MAAR HEB JE DAT DING GEJAILBREAKT OF NIETquote:Op zaterdag 2 april 2011 19:38 schreef remlof het volgende:
Ok, heb de aaifoon, nu nog proberen aaitjoens te laten communiceren met m'n foon in een xp virtualbox onder Ubuntu
Straks moet ik nog Windows installeren op m'n netbook ofzo om die iPhone aan de praat te krijgen
Nee, ik heb de simkaart er ng niet eens ingestokenquote:Op zaterdag 2 april 2011 19:40 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
HEEL LEUK ALLEMAAL MAAR HEB JE DAT DING GEJAILBREAKT OF NIET
groetjes
Ali
Geen idee, nog niet gebruikt. Hij is wel zwaar.quote:Op zaterdag 2 april 2011 20:06 schreef Baghdaddy het volgende:
Haha had ik ook niet gedaan bij mijn jailbreak. Bevalt de telefoon een beetje?
Euh ja, en dan lees je daar dit:quote:Op zaterdag 2 april 2011 14:18 schreef Merkie het volgende:
http://www.engadget.com/2(...)-the-competition-in/
iPhone 4 staat toch wel stijf onderaan zeg.
Als de resoluties verschillen, kan je onmogelijk een eerlijke vergelijking maken met FPS getallen.quote:P.S. - Do take note that the Qualcomm dev platform was plugged into the wall during these tests and was not subject to any power management software that may have otherwise restrained its performance as on the retail chips under test. Moreover, the Egypt benchmark can only run at native resolution, which is what's causing some seemingly aberrant results such as the iPhone 4 (960 x 640) ranking below the iPhone 3GS (480 x 320).
Aha, dus je komt de dag niet door met 1 lading, maar gelukkig heb je wel een dual core!!quote:A little word of caution however. The MDP isn’t exactly optimized for the real world, meaning very little is done with regards to power consumption.
Precies.quote:Op zondag 3 april 2011 00:05 schreef retorbrapi het volgende:
En voorlopig heb ik iets als Infinity Blade nog niet op andere smartphones gezien
Mijn filosofie, nooit zoiets unieks en leuks als een vakantie opofferen voor zoiets materialistisch als een telefoon (ook al is het een iPhone). Zelfs een versterker zou voor gaan voor mij omdat je daar langer plezier van hebt.quote:Op zondag 3 april 2011 09:47 schreef Dae1337 het volgende:
Ik zit er heel erg over na te denken om ook zon ding aan te schaffen. Maar ik ben bang dat ik het zonde ga vinden van mn geld. Andere opties om het te besteden zijn nl. Een vakantie met vrienden of een buizenversterker voor gitaar, wat toch 1 van mn leukste hobbies is..
Wat vinden jullie? Zou je je geld als je het weer terughad aan iets anders uitgeven?
Iets anders is nl. wachten op de iPhone 5 of de iPhone 4 nu kopen. En 2e hands of niet? Scheelt toch een paar honderd euro voor 5 krasjes. Maar als ik de iPhone 5 2ehands wil kopen dan moet ik nog langer wachten dan de release..
Hopelijk kunnen jullie me inlichten
Ja maar abonnementskosten zijn ook hoogquote:Op zondag 3 april 2011 10:42 schreef Agiath het volgende:
[..]
Mijn filosofie, nooit zoiets unieks en leuks als een vakantie opofferen voor zoiets materialistisch als een telefoon (ook al is het een iPhone). Zelfs een versterker zou voor gaan voor mij omdat je daar langer plezier van hebt.
Ik zou wachten tot je abonnement afloopt en dan eens kijken, icm een abbo daalt de prijs al aanzienlijk
Zelf was ik maar ¤20 euro kwijt voor m'n iPhone 3GS 16GB icm 2 jarig abbo en een actie van de ING
abonnementskosten zijn net zo hoog als je zelf wiltquote:Op zondag 3 april 2011 10:45 schreef Dae1337 het volgende:
[..]
Ja maar abonnementskosten zijn ook hoogEn veel van die abbonementen voor iphones zijn zoveel smsjes en belminuten dat ik dat toch nooit op krijg, wat best zonde is. Ik zat te denken om een los toestel te kopen en dan een Ben abbonnement van niet zo veel belminuten en wel onbeperkt internet want dat wil ik wel.
Bovendien heb ik nu geen abbo maar een AH mobiel van 20,- prepaid.
Maar toch zie ik bij elke provider abbonementen startend vanaf 30 euro pm wat ik al erg veel vind..quote:Op zondag 3 april 2011 10:59 schreef Misan het volgende:
[..]
abonnementskosten zijn net zo hoog als je zelf wiltje kunt ook een goedkoper abonnement nemen en wat meer voor het toestel betalen
Bij studentmobiel.nl kun je ook 'gewone' abonnementen afsluiten met een iPhone. En wat betreft je afweging: de iPhone 4 is een briljant apparaat, wachten op de 5 lijkt me onzinnig. Ik heb nu in ieder geval niet het idee 'had ik maar gewacht tot de volgende iPhone, er kan zoveel beter'. Maar als je er een vakantie of versterker voor moet laten schieten, wordt 't lastiger. Ik zou dan eens zoeken naar een tweedehands iPhone 4?quote:Op zondag 3 april 2011 11:17 schreef Dae1337 het volgende:
[..]
Maar toch zie ik bij elke provider abbonementen startend vanaf 30 euro pm wat ik al erg veel vind..
2e hands prijzen vallen ook rond de 500 euro, en ik weet niet of ik dan wel waard voor m'n geld krijg. Maar ik denk dat ik toch eerst voor de versterker ga aangezien ik daar waarschijnlijk meer plezier aan heb.quote:Op zondag 3 april 2011 11:31 schreef Orbis het volgende:
[..]
Bij studentmobiel.nl kun je ook 'gewone' abonnementen afsluiten met een iPhone. En wat betreft je afweging: de iPhone 4 is een briljant apparaat, wachten op de 5 lijkt me onzinnig. Ik heb nu in ieder geval niet het idee 'had ik maar gewacht tot de volgende iPhone, er kan zoveel beter'. Maar als je er een vakantie of versterker voor moet laten schieten, wordt 't lastiger. Ik zou dan eens zoeken naar een tweedehands iPhone 4?
500? Da's dan behoorlijk veel. Zeker als je voor een nieuwe 600 betaalt. Maar versterkers zijn altijd een goede aankoop, als je het mij vraagtquote:Op zondag 3 april 2011 11:45 schreef Dae1337 het volgende:
[..]
2e hands prijzen vallen ook rond de 500 euro, en ik weet niet of ik dan wel waard voor m'n geld krijg. Maar ik denk dat ik toch eerst voor de versterker ga aangezien ik daar waarschijnlijk meer plezier aan heb.
Haha oke;) Ja als ik op marktplaats kijk dan liggen de prijzen van (hele) iphone 4's tussen de 400 - 550 euro en die van 400 zijn dan biedingen.quote:Op zondag 3 april 2011 11:54 schreef Orbis het volgende:
[..]
500? Da's dan behoorlijk veel. Zeker als je voor een nieuwe 600 betaalt. Maar versterkers zijn altijd een goede aankoop, als je het mij vraagt.
Ik gebruik zulke apps op regelmatige basis. Heel handog en werkt perfect! Je kan zelfs navigatie instellen voor de fiets of lopendquote:Op zondag 3 april 2011 11:59 schreef Nevermind.. het volgende:
Zijn hier ook mensen die een navigatie app; navigon (alleen voor tmobile gebruikers) gebruiken. En werkt het ook goed voor in de auto?
Dus navigon is goed voor in de autoquote:Op zondag 3 april 2011 12:00 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Ik gebruik zulke apps op regelmatige basis. Heel handog en werkt perfect! Je kan zelfs navigatie instellen voor de fiets of lopend
Waarom zou je vliegtuigmodus aanzetten in het buitenland?quote:Op zondag 3 april 2011 11:34 schreef Baghdaddy het volgende:
Kan ik navigatie apps gebruiken in het buitenland (GPS) zonder dat ik torenhoge kosten krijg?
Met vliegtuigmodus gaat GPS kennelijk ook uit.
Super zelfs! Daarnaast staat er Tomtom en iGo op mijn telefoon. Tomtom werkt ook super maar heb liever navigon, is wat minder drukquote:Op zondag 3 april 2011 12:35 schreef Nevermind.. het volgende:
[..]
Dus navigon is goed voor in de auto, welke apps gebruik je nog meer dan?
Zodat alle datanetwerken op uit staan, met data roaming twijfel ik nog.quote:Op zondag 3 april 2011 12:40 schreef Merkie het volgende:
[..]
Waarom zou je vliegtuigmodus aanzetten in het buitenland?
Waarom zou je daarover twijfelen? Dataroaming uit betekent dat er geen roaming van data plaatsvindt. Lijkt me duidelijk.quote:Op zondag 3 april 2011 12:43 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Zodat alle datanetwerken op uit staan, met data roaming twijfel ik nog.
Dataroaming uit betekent geen data in het buitenland. Zet je ook je telefoon op vliegtuigmodus als je zeker wilt zijn dat BT en WiFi uitstaanquote:Op zondag 3 april 2011 12:43 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Zodat alle datanetwerken op uit staan, met data roaming twijfel ik nog.
Zozo. En die kan ik gewoon via iTunes erop zetten ofzo?quote:Op zondag 3 april 2011 16:59 schreef Merkie het volgende:
AVPlayer speelt moeiteloos .avi-bestanden af.
Ja. App kost wel ¤2,39 maar vind het persoonlijk veruit de beste app die er is om videobestanden mee af te spelen.quote:Op zondag 3 april 2011 17:01 schreef Misan het volgende:
[..]
Zozo. En die kan ik gewoon via iTunes erop zetten ofzo?
en die avi-bestanden kan ik gewoon via itunes op m'n iphone rossen?quote:Op zondag 3 april 2011 17:07 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ja. App kost wel ¤2,39 maar vind het persoonlijk veruit de beste app die er is om videobestanden mee af te spelen.
Ja.quote:Op zondag 3 april 2011 17:39 schreef Misan het volgende:
[..]
en die avi-bestanden kan ik gewoon via itunes op m'n iphone rossen?
Handbrake is een doodeenvoudig en gratis programma om van ieder beeldformaat een .avi te maken, werkt als een trein. Je kunt ook gelijk de resolutie instellen, zo neemt een 1080p-film veel minder ruimte in (je kunt de 1080p-resolutie immers toch niet benutten).quote:Op zondag 3 april 2011 16:40 schreef Misan het volgende:
Hoe kun je trouwens makkelijk gedownloade films of films vanaf dvd op je iPhone zetten?
Via een windows pc op m'n werkquote:Op zondag 3 april 2011 19:12 schreef wolfrolf het volgende:
Yo Remrofls, hoe heb je het uiteindelijk aan de gang gekregen?
Hulde aan presetsquote:Op zondag 3 april 2011 18:38 schreef Orbis het volgende:
[..]
Handbrake is een doodeenvoudig en gratis programma om van ieder beeldformaat een .avi te maken, werkt als een trein. Je kunt ook gelijk de resolutie instellen, zo neemt een 1080p-film veel minder ruimte in (je kunt de 1080p-resolutie immers toch niet benutten).
Ik gebruik FolderEnhancer en heb zodoende folders binnen folders en veel folders met 12 apps ipv de standaard 6 apps. Dat wordt niet gebackupt.quote:
Daar is geen restore file voor, dat wordt alles opnieuw ordenen.quote:Op zondag 3 april 2011 21:55 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik gebruik FolderEnhancer en heb zodoende folders binnen folders en veel folders met 12 apps ipv de standaard 6 apps. Dat wordt niet gebackupt.
quote:The 4.3.1 untether works on all devices that actually support 4.3.1 except for the iPad2:
• iPhone3GS
• iPhone4 (GSM)
• iPod touch 3G
• iPod touch 4G
• iPad1
• AppleTV 2G (PwnageTool only for now)
The reason the untether wont work as-is on the iPad2 is that it requires a bootrom or iBoot-level exploit to install, and the iPad2 is not susceptible to either the limera1n or SHAtter bootrom exploits.
De lopende ananas verschijnt nu op me schermquote:
Zag dit ook staan in dat artikel, best tof:quote:Op maandag 4 april 2011 13:09 schreef Agiath het volgende:
JB draait weer soepel.
Leuke tweak, FakeClockUp, maakt het allemaal nog wat sneller en snappy'er
http://www.iphoneclub.nl/(...)nt-undeletable-apps/
Vanavond ook maar weer eens aan de JBquote:De tweak ManualCorrect voorkomt dat de standaard aanwezige autocorrectie-functionaliteit ongevraagd je woorden verbetert. Na installatie van de tweak ManualCorrect zullen suggesties voor verbeteringen verschijnen die je goed kunt keuren door er op te drukken.
daarom ga ik 'm vanavond ook maar eens JBenquote:Op maandag 4 april 2011 13:24 schreef Martijn85 het volgende:
Deze lijkt me ook best handig:
[..]
Vanavond ook maar weer eens aan de JB
Jailbreaken en niet weten wat je ermee kan??quote:Op maandag 4 april 2011 13:33 schreef Jappiie het volgende:
Net voor t eerst mn iphone gejailbreakd, maar wat kan ik er nu eigenlijk meer mee? Gratis apps enzo, maar waar kan ik die vinden?
Want jij probeert nooit wat?quote:Op maandag 4 april 2011 13:38 schreef Norrage het volgende:
[..]
Jailbreaken en niet weten wat je ermee kan??
Jailbreak is niet primair bedoeld om gratis apps te installeren, maar om extra tweaks te kunnen gebruiken. Lees je eerst eens in ofzo.quote:
Illegaal apps downloaden zou ik niet doen. Apple kan dat zien en je provider op de hoogte stellen, of zelfs je toestel op afstand bricken.quote:Op maandag 4 april 2011 13:33 schreef Jappiie het volgende:
Net voor t eerst mn iphone gejailbreakd, maar wat kan ik er nu eigenlijk meer mee? Gratis apps enzo, maar waar kan ik die vinden?
Ik wens hem er veel succes mee.quote:Op maandag 4 april 2011 13:48 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Illegaal apps downloaden zou ik niet doen. Apple kan dat zien en je provider op de hoogte stellen, of zelfs je toestel op afstand bricken.
quote:Op maandag 4 april 2011 13:48 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Illegaal apps downloaden zou ik niet doen. Apple kan dat zien en je provider op de hoogte stellen, of zelfs je toestel op afstand bricken.
Dat heb ik ook. heb maar even gereboot. Nu is AptBackup al mijn Cydia-apps aan het restoren.quote:Op maandag 4 april 2011 08:51 schreef Agiath het volgende:
Vreemd, zodra ik in Cydia iets wil zoeken komt er een apple logo en een laadbalkje (alsof hij een firmware update doet) en gaat mijn beeld erg flikkeren. Het rare is dat dat logo en balkje overal blijven staan, wat ik ook doe.
Updates volgen
Duurt lang.quote:Op maandag 4 april 2011 15:03 schreef Skv het volgende:
[..]
Dat heb ik ook. heb maar even gereboot. Nu is AptBackup al mijn Cydia-apps aan het restoren.
Het was na een keer rebooten bij mij ook verdwenenquote:Op maandag 4 april 2011 15:03 schreef Skv het volgende:
[..]
Dat heb ik ook. heb maar even gereboot. Nu is AptBackup al mijn Cydia-apps aan het restoren.
Dat dacht ik inderdaad ook al. Daarna nog maar eens jailbreaken en AptBackup draaien.quote:Op maandag 4 april 2011 15:46 schreef Merkie het volgende:
Appdata staat in de backup die iTunes maakt, dus met een restore zou je die terug moeten hebben.
Wat raar. Welk tijdstip staat er dan voor de restore?quote:Op maandag 4 april 2011 16:51 schreef Skv het volgende:
Heb de oude gekozen, maar na het restoren is er geen app te zien. Probeer nu eerst mijn Cydia apps eens terug te krijgen, daarna alle gewone apps maar syncen.
14.14.. Maar als ik die restore heb ik dus nog steeds 4.3.1 (zoals verwacht), maar geen enkele app. Settings en foto's en dergelijke zijn wel aanwezig.quote:Op maandag 4 april 2011 16:58 schreef Merkie het volgende:
[..]
Wat raar. Welk tijdstip staat er dan voor de restore?
quote:Op maandag 4 april 2011 16:31 schreef Skv het volgende:
Nou mooi niet dus, godverdomme. Al mijn apps staan er niet meer op (nog wel in iTunes), dus ik ben mooi alle appdata kwijt. Kolereding.
Ligt dat aan het "ding" of omdat je hem probeert te jailbreaken....quote:Op maandag 4 april 2011 16:31 schreef Skv het volgende:
Nou mooi niet dus, godverdomme. Al mijn apps staan er niet meer op (nog wel in iTunes), dus ik ben mooi alle appdata kwijt. Kolereding.
Aan het ding, jwzquote:Op maandag 4 april 2011 18:24 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Ligt dat aan het "ding" of omdat je hem probeert te jailbreaken....
Strange. Als je een restore doet heb je trouwens idd niet automatisch je backup terug, die moet je nog handmatig terugzetten. Rechtermuisknop op je iPhone in het linkermenu > backup terugzetten gedaan?quote:Op maandag 4 april 2011 17:13 schreef Skv het volgende:
[..]
14.14.. Maar als ik die restore heb ik dus nog steeds 4.3.1 (zoals verwacht), maar geen enkele app. Settings en foto's en dergelijke zijn wel aanwezig.
En, hoe bevalt hij/zij/het?quote:Op maandag 4 april 2011 19:13 schreef remlof het volgende:
Ik heb m'n aaifoon al meer dan een dag volop in gebruik en ik heb 'm nog niet gejustinbiebert
Dat zou je ook zeggen als je Windows phone 7 zou hebben.quote:Op maandag 4 april 2011 19:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Perfect, so far
Hele verademing na meer dan 10 jaar Symbian
Heb 'm met TinyUmbrella en 4.2.1-ipsw teruggezet naar FW 4.2.1 en opnieuw gejailbreakt met greenpois0n, nu mijn reservekopie weer terugzetten. Ben benieuwd.quote:Op maandag 4 april 2011 18:59 schreef Merkie het volgende:
[..]
Strange. Als je een restore doet heb je trouwens idd niet automatisch je backup terug, die moet je nog handmatig terugzetten. Rechtermuisknop op je iPhone in het linkermenu > backup terugzetten gedaan?
Je moet gewoon iets fout doen, je pre-4.3.1-backup (dat is die van 14:14 neem ik aan?) kan niet zomaar ineens veranderd zijn. Als ik een kale iPhone aansluit op mijn iTunes kan ik hem gewoon syncen zodat het een 1:1-kopie is van mijn huidige iPhone.
Nee.quote:Op maandag 4 april 2011 20:19 schreef Merkie het volgende:
Spannend. En dan weer updaten en redsn0wen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |