Ow echt? Kan je mss een indicatie geven hoeveel KB de meeste sites/streams kosten?quote:Op maandag 28 maart 2011 02:33 schreef Merkie het volgende:
Wordt lastig. Ik adviseer je om helemaal geen internet te gebruiken in het buitenland en dataroaming gewoon uit te zetten.
Dat verschilt heel erg, daarom zou ik het gewoon niet doen. Ik weet niet welke provider je hebt, maar bij bijv. Vodafone (en T-Mobile dacht ik ook) kan je voor een paar euro data voor in het buitenland kopen (wel beperkt).quote:Op maandag 28 maart 2011 14:13 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Ow echt? Kan je mss een indicatie geven hoeveel KB de meeste sites/streams kosten?
bij T-Mobile kun je een maximum van 60 euro per maand instellen voor roaming data, maar als je bedenkt dat je vaak 2 euro per MB betaalt dan zit je er zo aanquote:Op maandag 28 maart 2011 14:27 schreef Merkie het volgende:
[..]
Dat verschilt heel erg, daarom zou ik het gewoon niet doen. Ik weet niet welke provider je hebt, maar bij bijv. Vodafone (en T-Mobile dacht ik ook) kan je voor een paar euro data voor in het buitenland kopen (wel beperkt).
Voor T-Mobile komt zoiets ook nog binnenkort dus.quote:Travel & Surf
In het tweede kwartaal introduceren we Travel & Surf. Dit zijn internet dagpassen en internet weekpassen die T-Mobile klanten in de verschillende zones kunnen aanschaffen. Wanneer we dit daadwerkelijk op de markt brengen, zullen ook de prijzen en andere specificaties beschikbaar zijn. Vrienden en familie kunnen straks in ieder geval lekker genieten van de mooie vakantiekiekjes via Facebook of Hyves!
Je hebt geen creditcard nodig om in de iTunes Store te kunnen betalen hoor, ik betaal al jaren via Click & Buy. Wordt gewoon van mijn rekening afgeschrevenquote:Op maandag 28 maart 2011 14:50 schreef Nevermind.. het volgende:
T-Mobile![]()
Ik had een nog lopende contract van relax 20 + 1000 sms en Instandemail = 42 euro p.m.
Dus ik had vandaag lichte hoop dat mijn abo kon worden omgezet in een I-plan abo.
De t-mobile verkoper wist niet of dat kon, maar na enige overleg met de baas. Zei de baas: 'Eigenlijk mag het niet, maar zet hem maar over'.
Dus nu heb ik 150 minuten (15 meer als eerst) + 150 sms + onbeperkt internet voor 29.95.
I hate love T-mobile![]()
En even nog een vraagje.. Ik wil die spel angry birds kopen, maar ik heb geen creditcard. Kan ik ook gewoon een itunes kaard kopen en het daarmee betalen?
Over Click & Buy zijn niet altijd even goede berichten, ik zou gewoon zo'n iTunes-card nemen, heb ik ook gedaan trouwensquote:Op maandag 28 maart 2011 14:53 schreef Merkie het volgende:
[..]
Je hebt geen creditcard nodig om in de iTunes Store te kunnen betalen hoor, ik betaal al jaren via Click & Buy. Wordt gewoon van mijn rekening afgeschreven.
Nou ik wilde 'm op cd zetten maar dat ging dus niet. Misschien tijd voor een nieuw brandprogrammaquote:Op maandag 28 maart 2011 12:29 schreef Merkie het volgende:
Nee, je krijgt geen .mp3. Is dat zo erg? Praktisch elk programma/speler kan ook met .m4a bestanden overweg.
Ik doe bij click and buy gewoon alles via ideal, zodat ik zeker weet dat het geld erop staat.quote:Op maandag 28 maart 2011 15:32 schreef braddofiel het volgende:
[..]
Over Click & Buy zijn niet altijd even goede berichten, ik zou gewoon zo'n iTunes-card nemen, heb ik ook gedaan trouwens
Werkt prima.
quote:Op maandag 28 maart 2011 14:35 schreef Merkie het volgende:
Bij Vodafone kan je voor ¤2 per dag 35MB in het buitenland gebruiken. Prima te doen als je op vakantie gaat bijv. vind ik.
Wow! En dan te bedenken dat ik hem gewoon de dag na bestelling in huis had via studentmobiel.nl . Dus er is niet een groot tekort, maar meer een bizar slechte distributie?quote:Op maandag 28 maart 2011 16:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
Blijven bizar, die aantallen reserveringen voor de iPhone 4 bij een Belgische winkel: http://www.sands.be/content/iphone-4-reservatietool
Ik denk dat Apple de Belgische markt klein houdt omdat ze daar simlockvrij moeten zijn. Zoiets zal 't wel zijn.quote:Op maandag 28 maart 2011 16:52 schreef Orbis het volgende:
[..]
Wow! En dan te bedenken dat ik hem gewoon de dag na bestelling in huis had via studentmobiel.nl . Dus er is niet een groot tekort, maar meer een bizar slechte distributie?
http://www.macrumors.com/(...)ements-at-wwdc-2011/ En deze zegt dat er niks komt. Kortom er is nog niks bevestigd. Allemaal weer geruchten.quote:Op maandag 28 maart 2011 17:16 schreef Catch22- het volgende:
Apple verkoopt de iPhone nu ook los via de Store op hun site, simlockvrij.
dus dat lijkt me niet de goede reden.
Zal wel iets te maken hebben met de aankondiging van de iPhone 5 > http://www.allaboutphones(...)i-bekendgemaakt.html . Even oude voorraad dumpen.
Oke, sorry.quote:
Jep, storingquote:Op maandag 28 maart 2011 17:44 schreef KneusTeun het volgende:
Meer mensen met t-mobile issue's? mijn vriendin kan opeens niet meer gebeld worden, het blijft erg lang stil en dan een paar korte tonen en niks.
al ruim 10 jaar klant, nooit gezeik gehadquote:Op maandag 28 maart 2011 18:07 schreef KneusTeun het volgende:
t-mobile is ook echt de slechte provider die ik ooit heb meegemaakt, als ik kijk hoeveel gezeur er met ontvangst is met me vriendin's telefoon.
Ik weet wel zeker dat Apple deze zomer met een nieuwe iPhone komt. Anders rennen mensen van wie het contract verloopt hard naar een ander merk....quote:Op maandag 28 maart 2011 19:18 schreef TC03 het volgende:
Ik gok ook dat we in de zomer geen nieuwe iPhone gaan krijgen. Ik denk dat Apple het aantal events wil verminderen door de iPod en iPhone-events (iPod was voorheen altijd in het najaar) samen te voegen omdat nu ook de iPad 2 in het voorjaar er weer bij komt.
iPhone gebruikers staan juist bekend om hun loyaliteit aan het apparaat.quote:Op maandag 28 maart 2011 22:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik weet wel zeker dat Apple deze zomer met een nieuwe iPhone komt. Anders rennen mensen van wie het contract verloopt hard naar een ander merk....
Ik denk niet dat na 3 jaar een iPhone (2 jaar in Nederland) er nog zo'n heel groot verschil zit tussen mensen die hem vanaf het begin hebben en mensen die hem later hebben. Mijn gok is dat Apple het zich best kan veroorloven om de iPhone nu iets later aan te brengen.quote:Op maandag 28 maart 2011 22:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik weet wel zeker dat Apple deze zomer met een nieuwe iPhone komt. Anders rennen mensen van wie het contract verloopt hard naar een ander merk....
Ja, werkt 't goed? Het schijnt alleen wel nogal wat van je batterij te vergen, klopt dat?quote:
Zoveel alternatieven om naartoe te rennen zijn er nietquote:Op maandag 28 maart 2011 22:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik weet wel zeker dat Apple deze zomer met een nieuwe iPhone komt. Anders rennen mensen van wie het contract verloopt hard naar een ander merk....
Ze raden ook aan om telefoon ingeplugd te laten.quote:Op maandag 28 maart 2011 22:56 schreef Orbis het volgende:
[..]
Ja, werkt 't goed? Het schijnt alleen wel nogal wat van je batterij te vergen, klopt dat?
Hoe prettig ik een iPhone ook vond werken, heb wel serieus overwogen om een toestel met aan te schaffen omdat ik daarbij zelf kan bepalen wat erop staat qua software en bestanden zonder allerlei toeren (bv jailbreak) uit te moeten halenquote:Op maandag 28 maart 2011 22:53 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
iPhone gebruikers staan juist bekend om hun loyaliteit aan het apparaat.
I loll'ed...quote:Op maandag 28 maart 2011 22:57 schreef Stuart het volgende:
[..]
Zoveel alternatieven om naartoe te rennen zijn er niet
fanboy of niet, het is toch raar dat Apple de enige fabrikant die moeite heeft met het meest banale dat een telefoon doet (naast communiceren)quote:Op maandag 28 maart 2011 10:48 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Waar was je toen bekend werd gemaakt dat android market een toegegeven fail was? en bleek dat er apps op stonden die via je backdoor toegang gaven tot je gehele telefoon?
Zit je dan huilend in een hoekje alleen thuis?
Tuurlijk heeft de iphone fouten, maar om nou van een wekker functie zo'n probleem te maken![]()
Als je echt denk dat het zo makkelijk is dan ben ik benieuwd of jij het kan oplossen.
Kut fanbois
Lang leve mijn fup. Ik stream me een breuk en ik hoor geen piep vanuit vodafone. Zit nu toch al dik op 3,5 GB ofzoquote:
4e is een WM-screenshot.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 20:56 schreef retorbrapi het volgende:
Dit is waarom je een open OS wil: http://fuglyandroid.tumblr.com/
Accu verrot. Mijn accu is nu juist efficienter met 4.3.1.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:10 schreef boem-dikkie het volgende:
Mijn batterij is echt tering sinds 4.3.1.. laadt terwijl ik hem in Flightmode heb staan van 23:00 - 9:00 maar tot 90-95% op en is binnen no-time weer leeg.
Lijkt me bijzonder sterk dat mijn accu sinds ik mijn update heb uitgevoerd 'opeens' verrot is.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:25 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Accu verrot. Mijn accu is nu juist efficienter met 4.3.1.
Oh waggeffe jij hebt een 3GS toch?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:31 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Lijkt me bijzonder sterk dat mijn accu sinds ik mijn update heb uitgevoerd 'opeens' verrot is.
Om een nieuw thema (springboard/summerboard/desktop/blah) in te stellen? Ben ik met je eens. Grijs is een beetje saai. Apple mag best wel een aantal variaties inbouwen wat mij betreft.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 20:56 schreef retorbrapi het volgende:
Dit is waarom je een open OS wil: http://fuglyandroid.tumblr.com/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |