abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_93525190
Game on...

Laatste reactie:

quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 02:28 schreef VonHinten het volgende:

[..]

Je hebt twee keuzes: doorgaan zoals het nu gaat, of een nieuwe stap nemen in je leven. Bij beide voel je je niet gelukkig, dus je gevoel kun je in dit dilemma wegstrepen als meewegende factor. Dan blijft alleen nog over: welke keuze zal het beste zijn voor je toekomst (lees: meer sociale contacten). Dan weten jij, ik en heel Fok gelijk welke keuze de beste is.
pi_93525198
mylifeisgrey : het meeste wat ik voor zoenen betaald heb is 800 euro alleen voor zoenen

dus tyf op met je paarduizend euro. also male or female? want ik krijg het wel voor elkaar om gratis jongens te zoenen(gebeurd dus true storie, en ik kan het zo weer doen als ik zou willen. ik kan binnen 30 minuten een jongen zoenen denk ik als ik dat wil... gegarandeert)


DUDE! :' )

Ik ben een meisje hoor. Maar wie heeft er eens niet een kansloze jongen/meid gezoend bij het uitgaan toen ze nog jong waren? Ik zou prima zoenen voor 8000 euro, zelfs een hoer verdient minder voor een neukbeurt :D
  woensdag 2 maart 2011 @ 02:56:50 #3
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93525217
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 02:54 schreef HetNoorderlicht het volgende:
mylifeisgrey : het meeste wat ik voor zoenen betaald heb is 800 euro alleen voor zoenen

dus tyf op met je paarduizend euro. also male or female? want ik krijg het wel voor elkaar om gratis jongens te zoenen(gebeurd dus true storie, en ik kan het zo weer doen als ik zou willen. ik kan binnen 30 minuten een jongen zoenen denk ik als ik dat wil... gegarandeert)

DUDE! :' )

Ik ben een meisje hoor. Maar wie heeft er eens niet een kansloze jongen/meid gezoend bij het uitgaan toen ze nog jong waren? Ik zou prima zoenen voor 8000 euro, zelfs een hoer verdient minder voor een neukbeurt :D
8honderd, niet 8duizend

quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 02:50 schreef iwannabehigh het volgende:
Nou mylifeisgrey ik versier niemand, dat is dan weer jou beleving maar uhm ik weet niet of ik het nog moet geloven wat je zegt..
fine! bewijzen kan i khet niet.
maar ik heb er eerder over gepost, moet ik die er weer gaan bijhalen?

ik had ee nkeer gepost dat ik met een vriend van me had gezoend onder het mom van :"ik kan geen meisjes krijgen"
also een andere jongen. later is hij homo geworden, of dat was hij al....maargoed.

also, in een cafe heb ik heel gemakkelijk sjans met homo's

en zelfs hetero jongens kunnen gaan zoenen lukt me ook. dat is denk ik moeilijker dan een hetero meisje zoenen, maargoed niet voor mij omdat ik nogal moeite heb om met meisjes te praten.

[ Bericht 0% gewijzigd door mylifeisgrey op 02-03-2011 04:18:16 ]
pi_93525233
Ik moest heel hard lachen om de laatste aantal posts in het vorige topic. _O-

Er volgt zo een lange post van mij.
  woensdag 2 maart 2011 @ 03:01:54 #5
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93525250
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 02:59 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik moest heel hard lachen om de laatste aantal posts in het vorige topic. _O-

Er volgt zo een lange post van mij.
@ jij.
true storie dat ik mannen zie die me gewoon willen gaan zoenen..., dan zijn ze stil en dan herken ik dat gewoon dat ze gewoon willen beginnen

en als je script leest wat ik had geschreven over een meisje-versierpogingen. werd ik ook betast door een biseksueel ofzo. hem had ik ook wel naar een hoekje kunnen sleuren en kunnen bekken. maar ik keek hem eventjes gemeen aan omdat ik geen homo ben en geen zin in hem heb.

en ook als ze niet naar mij toekomen. het is heel makkelijk om homo-jongens te versieren. en ook om hetero-jongens zon goede vriendschap mee te krijgen dat je ze kan bekken.
pi_93525252
quote:
15s.gif Op woensdag 2 maart 2011 02:38 schreef iwannabehigh het volgende:
Ik vind Strawberry leuk, ze komt lief over O+
WAT?! :D Heb je koorts of zo?

Jij haat mij, waar komt dit ineens vandaan!

quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 02:34 schreef Supersoep het volgende:
Ik moest een paar maanden geleden eens dansen met iemand, ik voelde me Job Cohen x 10.

Doe ik nooit meer. En ik zou je energie beter op Schenkstroop gooien, die is nog te redden.
Over energie beter gebruiken heb je gelijk.

Het enige wat ik met mijn posts aan Mylifeisgrey wil zeggen is dat hij psychische hulp moet zoeken, want er is echt wel meer met hem aan de hand dan slechts het niet hebben van een vriendin. Hij lijkt me een enorm verwarde, naieve persoonlijkheid die weinig in contact staat met de werkelijkheid. Ergens is dat behoorlijk eng.

Schenkstroop...tja, die is ook al wat ouder hè? In de tijd dat hij hier op het forum zit heeft nog niemand tot hem door kunnen dringen en itt tot Richard heeft hij nog nooit een foto laten zien, dus weten we niet hoe 'erg' het met hem gesteld is.

En met Richard gaat het nog altijd niet goed dus...uhm...

Datingadvies is prima, maar bepaalde problemen die hier voorbij komen zijn te complex. Daar zijn bepaalde medicijnen en/of therapieën voor nodig. Het gaat bij bovenstaande personen niet enkel om versieren dat niet lukt. Schenkstroop en Richard hebben door de jaren heen zo’n enorme zelfhaat en walging ontwikkeld, een zelfbeeld dat totaal scheef is, waardoor ze eerst hun eigenwaarde moeten herstellen voordat ze überhaupt aan daten kunnen denken.

Dit topic is eerder bedoeld voor verlegen/onhandige jongens, die niet goed weten hoe met meisjes om te gaan. Grote probleemgevallen met tal van andere issues moeten eerst op andere vlakken ‘beter’ worden voordat ze aan versieren kunnen denken. Anders slaan ze een aantal stappen over en krijgen ze een terugval zoals Richard, of gaan ze hun 'vriendin' stalken zoals Mylifeisgrey omdat zij dan hun redding of enige hoop is.
  woensdag 2 maart 2011 @ 03:08:00 #7
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93525276
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:02 schreef -Strawberry- het volgende:

*knip*

Dit topic is eerder bedoeld voor verlegen/onhandige jongens, die niet goed weten hoe met meisjes om te gaan.
klinkt precies als mijn geschiedenis hoe ik zo geworden ben.

terugkomende op een post eerder hier in de topicreeks van mij. er stond in:
-x jaar terug had ik geen uitkering
-x jaar terug had ik geen studieachterstand
-x jaar terug had ik........

jammer dat ik de laatste jaren beetje psychotischa acties heb gedaan omdat ik dacht dat het zou helpen. nu wordt ik hier niets meer dan een pscyhopaat gevonden :(

edit:
deze post:
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 februari 2011 19:46 schreef mylifeisgrey het volgende:

[..]

5 jaar terug toen had ik een dagelijks leven
toen durfde ik naar buiten
toen had ik geen studieachterstand van 5 jaar
toen had ik nog geen uitkering
toen had ik nog geen 20 duizend euro(Weet ik veel). aan drank /hoeren en omliggende zaken besteed
(omliggende zaken, denk aan taxis omdat ik bezopen autosleutel kwijtraakde in amsterdam en dan 2X heen en weer moest. bedelende zwervers. hoeren zonder medelijden die me lichtelijk misbruiken wegens gebrek aan medelijden. dat meisje hierboven waar 8K is heengegaan. al die andere prostituees. boetes/ema cursus wegens rijden onder invloed. drank in cafes naast thuis drinken)

wat toen wel al mis was was altijd maar het gevoel van kansloosheid voor altijd! met vrouwen
en waar doe je het leven dan nog voor vraag je je op een gegeven moment af. en dat is niet zo erg als je je dat 10X afvraagt. maar ik voelde me steeds kutter, en me acties werden steeds belachelijker.

daarom is het misgegaan.

daarom heeft versieren iets meer prioriteit dan weer eens een maandje naar school proberen te gaan, tot weer een totale burn-out of weet ik het wat. en totaal kansloosheid altijd/overal/ want waar doe ik het voor gevoelens
edit: vind ik dan
ik denk dat ik me prima naar me geestelijke gezondheid van 5 jaar terug kan verplaatsen, en dat een vriendin of zelfs al de kans daarop door vrouwelijke vrienden al me problemen nu zal oplossen.
dus stop met zeggen dat een vriendin me niet gaat redden

[ Bericht 23% gewijzigd door mylifeisgrey op 02-03-2011 03:23:30 ]
pi_93525313
Ik haat niemand. Jij haat mij :P
pi_93525347
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:08 schreef mylifeisgrey het volgende:

[..]

klinkt precies als mijn geschiedenis hoe ik zo geworden ben.

terugkomende op een post eerder hier in de topicreeks van mij. er stond in:
-x jaar terug had ik geen uitkering
-x jaar terug had ik geen studieachterstand
-x jaar terug had ik........

jammer dat ik de laatste jaren beetje psychotischa acties heb gedaan omdat ik dacht dat het zou helpen. nu wordt ik hier niets meer dan een pscyhopaat gevonden :(

Je bent geen psychopaat, je staat gewoon een beetje buiten de realiteit.

En eventuele psychische problemen daargelaten, valt er bovenal vanalles aan je leven te verbeteren toch? Dat moet je écht eerst doen voordat je een vriendin gaat zoeken en deze versiertips in de praktijk probeert te brengen. Anders kan je nog lang wachten op een relatie met een meisje. Misschien dat een one night stand zal lukken, maar dat is dan ook alles. Als zij hoort dat je te bang bent naar de supermarkt te gaan, over de hoeren, over je onafgemaakte studie en de bijstand...en je slechte relatie met je ouders, gebrek aan hobbies en sociale vaardigheden, hoe denk je dat het dan verder gaat? Dat ze toch bij je blijft? Ik denk dat ze hard wegrent tenzij ze dezelfde soort problemen heeft als jij. En dan zal ze je zeker niet redden maar enkel meer problemen bezorgen.

Sorry voor de harde woorden, maar dringt het nou echt niet door wat bij jou de prioriteit behoort te hebben? Zorg eerst dat je het leuk kan hebben met jezelf en dat je een eigen leven opbouwt, voordat je het met een ander gaat proberen.

Weet je hoeveel druk jij op een meisje en jou relatie met haar legt als jouw hele leven afhankelijk is van haar, omdat zij je redding is? Dat is onmogelijk. Jij moet jezelf redden door hulp te zoeken bij iemand die er verstand van heeft, een psycholoog of zo.
pi_93525354
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:16 schreef iwannabehigh het volgende:
Ik haat niemand. Jij haat mij :P
Je vond me stom dan, ook goed. :P

Ik ga slapen. :W
pi_93525360
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:02 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

WAT?! :D Heb je koorts of zo?

Jij haat mij, waar komt dit ineens vandaan!

[..]

Over energie beter gebruiken heb je gelijk.

Het enige wat ik met mijn posts aan Mylifeisgrey wil zeggen is dat hij psychische hulp moet zoeken, want er is echt wel meer met hem aan de hand dan slechts het niet hebben van een vriendin. Hij lijkt me een enorm verwarde, naieve persoonlijkheid die weinig in contact staat met de werkelijkheid. Ergens is dat behoorlijk eng.

Schenkstroop...tja, die is ook al wat ouder hè? In de tijd dat hij hier op het forum zit heeft nog niemand tot hem door kunnen dringen en itt tot Richard heeft hij nog nooit een foto laten zien, dus weten we niet hoe 'erg' het met hem gesteld is.

En met Richard gaat het nog altijd niet goed dus...uhm...

Datingadvies is prima, maar bepaalde problemen die hier voorbij komen zijn te complex. Daar zijn bepaalde medicijnen en/of therapieën voor nodig. Het gaat bij bovenstaande personen niet enkel om versieren dat niet lukt. Schenkstroop en Richard hebben door de jaren heen zo’n enorme zelfhaat en walging ontwikkeld, een zelfbeeld dat totaal scheef is, waardoor ze eerst hun eigenwaarde moeten herstellen voordat ze überhaupt aan daten kunnen denken.

Dit topic is eerder bedoeld voor verlegen/onhandige jongens, die niet goed weten hoe met meisjes om te gaan. Grote probleemgevallen met tal van andere issues moeten eerst op andere vlakken ‘beter’ worden voordat ze aan versieren kunnen denken. Anders slaan ze een aantal stappen over en krijgen ze een terugval zoals Richard, of gaan ze hun 'vriendin' stalken zoals Mylifeisgrey omdat zij dan hun redding of enige hoop is.
Ja ik ben inelkaar gestort omdat ik een te grote terug val kreeg. Zondag voelde ik me nog goed, maandag draaide ik door en heb ik mezelf verminkt.

Ik ben er even klaar mee ook met de dames. Van mij hoeft het op dit moment niet meer zo nodig. Eerst een weekje bijkomen voordat ik weer actie onderneem.

Er staat in elk geval een afspraak geplanned voor volgende week donderdag met een nieuwe dame waar ik contact mee heb via msn. Dit wordt geen date maar gewoon een vriendschappelijke afspraak. Dit is eigenlijk mijn beste vriendin om het zomaar even te zeggen. Ze weet ook van mijn BDD af enzo. Ze beweert dat ze mijn onzekerheid kan wegnemen. Ik ben benieuwd.
Zo'n vriendin heb ik ook wel nodig eigenlijk. Eentje die niet in mijn vriendengroep zit en die ik alles kan vertellen en vertrouwen.
Ze is een beetje Strawberry achtig.

[ Bericht 1% gewijzigd door richard_prf op 02-03-2011 03:30:45 ]
  woensdag 2 maart 2011 @ 03:25:58 #12
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93525372
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:22 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Je bent geen psychopaat, je staat gewoon een beetje buiten de realiteit.

En eventuele psychische problemen daargelaten, valt er bovenal vanalles aan je leven te verbeteren toch? Dat moet je écht eerst doen voordat je een vriendin gaat zoeken en deze versiertips in de praktijk probeert te brengen. Anders kan je nog lang wachten op een relatie met een meisje. Misschien dat een one night stand zal lukken, maar dat is dan ook alles. Als zij hoort dat je te bang bent naar de supermarkt te gaan, over de hoeren, over je onafgemaakte studie en de bijstand...en je slechte relatie met je ouders, gebrek aan hobbies en sociale vaardigheden, hoe denk je dat het dan verder gaat? Dat ze toch bij je blijft? Ik denk dat ze hard wegrent tenzij ze dezelfde soort problemen heeft als jij. En dan zal ze je zeker niet redden maar enkel meer problemen bezorgen.

Sorry voor de harde woorden, maar dringt het nou echt niet door wat bij jou de prioriteit behoort te hebben? Zorg eerst dat je het leuk kan hebben met jezelf en dat je een eigen leven opbouwt, voordat je het met een ander gaat proberen.

Weet je hoeveel druk jij op een meisje en jou relatie met haar legt als jouw hele leven afhankelijk is van haar, omdat zij je redding is? Dat is onmogelijk. Jij moet jezelf redden door hulp te zoeken bij iemand die er verstand van heeft, een psycholoog of zo.
ik heb niet zoveel 'problemen' zoals jij het noemt... het valt allemaal wel mee
ik moet me gewoon eventjes over sommige dingen een beetje beter kunnen heen zetten.

enige probleem wat wel blijft is dat ik een aantal jaar me leven heb vergooit.
je zegt:
-onafgemaakte studie.... moet gewoon heen gaan, met wat goede moed. probleem opgelost
-durf niet naar de supermarkt.... ik durf wel, ik vind het alleen moeilijk. ik moet me daar alleen eventjes overheenzetten.
-bijstand.... daar kom ik wel weer uit
-geen hobbies.... ik heb wel hobbies en passies, daar doe ik alleen momenteel vanwege depressie niets aan.

een vriendin kan dat allemaal oplossen, omdat ik me beter voel, en het dingen gemakkelijker maakt
  woensdag 2 maart 2011 @ 03:33:28 #13
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93525414
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:23 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ja ik ben inelkaar gestort omdat ik een te grote terug val kreeg. Zondag voelde ik me nog goed, maandag draaide ik door en heb ik mezelf verminkt.
stop daar dan mee :Y
quote:
Ik ben er even klaar mee ook met de dames. Van mij hoeft het op dit moment niet meer zo nodig. Eerst een weekje bijkomen voordat ik weer actie onderneem.
niet te lang bijkomen en grienen. dan wordt het meer een terugval.
quote:
Er staat in elk geval een afspraak geplanned voor volgende week donderdag met een nieuwe dame waar ik contact mee heb via msn. Dit wordt geen date maar gewoon een vriendschappelijke afspraak. Dit is eigenlijk mijn beste vriendin om het zomaar even te zeggen. Ze weet ook van mijn BDD af enzo. Ze beweert dat ze mijn onzekerheid kan wegnemen. Ik ben benieuwd.
Zo'n vriendin heb ik ook wel nodig eigenlijk. Eentje die niet in mijn vriendengroep zit en die ik alles kan vertellen en vertrouwen.
Ze is een beetje Strawberry achtig.
wat goed! ben beetje jaloers
jij bent wel al gered
pi_93525422
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:25 schreef mylifeisgrey het volgende:

[..]

ik heb niet zoveel 'problemen' zoals jij het noemt... het valt allemaal wel mee
ik moet me gewoon eventjes over sommige dingen een beetje beter kunnen heen zetten.

enige probleem wat wel blijft is dat ik een aantal jaar me leven heb vergooit.
je zegt:
-onafgemaakte studie.... moet gewoon heen gaan, met wat goede moed. probleem opgelost
-durf niet naar de supermarkt.... ik durf wel, ik vind het alleen moeilijk. ik moet me daar alleen eventjes overheenzetten.
-bijstand.... daar kom ik wel weer uit
-geen hobbies.... ik heb wel hobbies en passies, daar doe ik alleen momenteel vanwege depressie niets aan.

een vriendin kan dat allemaal oplossen, omdat ik me beter voel, en het dingen gemakkelijker maakt

Alleen jammer dat zo'n meid dan wel meteen afhaakt als je bent zoals je nu bent vrees ik omdat je teveel achterloopt op andere vlakken. En ik weet nu hoe dames een beetje in elkaar zitten.

En ook de negatieve dingen. Zo kunnen ze dingen doen waarvan ze weten dat ze achteraf spijt van krijgen maar het toch doen om er vervolgens alsnog over te klagen en zich naar gaan voelen. Waarbij de man op hun gevoel moet inspelen om het gevoel te rechtvaardigen.
pi_93525424
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:23 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ja ik ben inelkaar gestort omdat ik een te grote terug val kreeg. Zondag voelde ik me nog goed, maandag draaide ik door en heb ik mezelf verminkt.

Ik ben er even klaar mee ook met de dames. Van mij hoeft het op dit moment niet meer zo nodig. Eerst een weekje bijkomen voordat ik weer actie onderneem.
Ja weet ik, daar schrok ik dus best wel van. Ik weet niet of het de schuld is van het advies, dat je te snel wilde veranderen, maar voor verandering moet je meer tijd nemen en daarom die enorme terugval...

Als je altijd zo'n slecht zelfbeeld hebt gehad verandert dat niet door een paar positieve ervaringen, terwijl één slechte ervaring alles weer helemaal overhoop kan halen, de hele vooruitgang. Het is ook gewoon zo dat wanneer je een onzeker iemand 99 complimenten geeft en 1 puntje van kritiek, dat die persoon alleen waarde hecht aan de kritiek.

Als ik een feest geef of iets organiseer onthou ik vaak de dingen die mis gingen. Alles wat goed ging, kan ik me de dag erna niet meer goed voor de geest halen.

Nu moet ik wel echt slapen. :O

[ Bericht 1% gewijzigd door -Strawberry- op 02-03-2011 03:41:40 ]
pi_93525430
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:33 schreef mylifeisgrey het volgende:

wat goed! ben beetje jaloers
jij bent wel al gered
Jij kan heel goed selectief lezen of niet?
pi_93525437
Truste Strawberry.

Nu ik me erg down voel merk ik ook dat mijn vriendengroep wel wat meer druk op mijn schouders gaat leggen als ik niks van me laat horen.
pi_93525458
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:25 schreef mylifeisgrey het volgende:

[..]

ik heb niet zoveel 'problemen' zoals jij het noemt... het valt allemaal wel mee
ik moet me gewoon eventjes over sommige dingen een beetje beter kunnen heen zetten.

Doe dat dan!

quote:
enige probleem wat wel blijft is dat ik een aantal jaar me leven heb vergooit.
je zegt:
-onafgemaakte studie.... moet gewoon heen gaan, met wat goede moed. probleem opgelost

Doe dat dan!

quote:
-durf niet naar de supermarkt.... ik durf wel, ik vind het alleen moeilijk. ik moet me daar alleen eventjes overheenzetten.
Waar wacht je op, een wonder? Doe het dan! Als je het kan.

quote:
-bijstand.... daar kom ik wel weer uit
Wanneer dan? Doe er nu wat aan in plaats van uitstellen.
quote:
-geen hobbies.... ik heb wel hobbies en passies, daar doe ik alleen momenteel vanwege depressie niets aan.
Doe dan iets aan die depressie!

Pas als je bovenstaande hebt opgelost, zal een meisje jouw vriendin willen zijn. Niet andersom.
  woensdag 2 maart 2011 @ 03:43:27 #19
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93525480
@strawberry

lees wat benzin post, dat hij met een meisje op de bank wil zitten, gewoon 1 ding wat eens goed gaat in ze leven
lees zoveel hier!
je onderschat het 'vriendin willen hebben' van sommige jongens hier. is dat omdat je een jonge vrouw bent en je je dat helemaal niet kan voorstellen omdat jij als jonge vrouw de mannen voor het uitzoeken hebt.

stelling de onomstotelijke waarheid is:
een vriendin zal mij (en ons,benzin,richard,schenkstroop) redden!

dan
-voel je je veel gelukkiger,
-er staat iemand achter je,
-geen kansloos gevoel meer voor altijd.
-geen gevoelens meer van :" waar doe ik het voor, nooit houdt iemand van me".
-geen confrontatie met pijn meer overal als je wel andere stelletjes ziet.
-etc,etc.
dus daarom

alle andere bezigheden die ons leven nodig heeft, en dingen doen om 'problemen op te lossen' vallen dan vanzelf wel op hun plek.
dan ben ik gered
( met andere woorden een vriendin hebben, zal alles oplossen)

[ Bericht 0% gewijzigd door mylifeisgrey op 02-03-2011 04:07:10 ]
pi_93525552
De enige vrouw die jou red mylifeisgrey is een vrouwelijke psychiater.
pi_93525566
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:43 schreef mylifeisgrey het volgende:
@strawberry

lees wat benzin post, dat hij met een meisje op de bank wil zitten, gewoon 1 ding wat eens goed gaat in ze leven
lees zoveel hier!
je onderschat het 'vriendin willen hebben' van sommige jongens hier. is dat omdat je een jonge vrouw bent en je je dat helemaal niet kan voorstellen omdat jij als jonge vrouw de mannen voor het uitzoeken hebt.

stelling de onomstotelijke waarheid is:
een vriendin zal mij (en ons,benzin,richard,schenkstroop) kunnen gaan redden!

dan
-voel je je veel gelukkiger,
-er staat iemand achter je,
-geen kansloos gevoel meer voor altijd.
-geen gevoelens meer van :" waar doe ik het voor, nooit houdt iemand van me".
-geen confrontatie met pijn meer overal als je wel andere stelletjes ziet.
-etc,etc.
dus daarom

alle andere bezigheden die ons leven nodig heeft, en dingen doen om 'problemen op te lossen' vallen dan vanzelf wel op hun plek.
dan ben ik gered
( met andere woorden een vriendin hebben, zal alles oplossen)
de vraag is, wie wil jou nou redden?

dat dringt maar niet in je botte harsen door :{
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
  woensdag 2 maart 2011 @ 04:00:58 #22
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_93525577
PUA verschaft toch wel inzicht in wat vrouwen beweegt met daarbij oefeningen waar je altijd wel wat aan hebt. Dat er mensen die-hard hun leven inrichten rondom het meisjes versieren. Hoeft niet te betekenen dat 'Pua' maar flauwekul is denk ik.

Verder merk ik dat de wanhoop die richard_prf, ik en mylifeisgrey ea. uiten. In meer of (in de meeste gevallen dus) mindere mate wel in elke jongen schuilgaat. Het kan dus eigenlijk elke jongen overkomen. En heb je er geen last van betekent dat dus dat je genoeg liefde/sex hebt in je leven.

[ Bericht 34% gewijzigd door Schenkstroop op 02-03-2011 04:24:51 ]
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
  woensdag 2 maart 2011 @ 04:01:27 #23
45180 Dennis_enzo
Geen usericon nee
pi_93525582
Geen vrouw zit te wachten op een wanhopige kerel die haar alleen maar ziet als soort van uitweg uit zijn mislukte bestaan. En trouwens, als je zonder vriendin niet gelukkig kan zijn, word je dat met vriendin ook niet.
Ook geen sig dus
  woensdag 2 maart 2011 @ 04:06:15 #24
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_93525614
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 04:01 schreef Dennis_enzo het volgende:
Geen vrouw zit te wachten op een wanhopige kerel die haar alleen maar ziet als soort van uitweg uit zijn mislukte bestaan. En trouwens, als je zonder vriendin niet gelukkig kan zijn, word je dat met vriendin ook niet.
Ik denk dat jongens vooral sex willen en daarnaast ook leuke dingen samen willen doen met een meisje. Zonder dat mis je toch wel wat en gaat het kriebelen. Dat is gewoon ' natuur' . Je hoeft dus niet perse een mislukt bestaan te hebben om dat verlangen te hebben. Verrder hoeft het ook niet automatisch optegaan voor ons wanhopige jongens, dat wij per se een lange relatie willen. Iedereen hier gaat daar wel vanuit. Maar wat ik zelf wil bijvoorbeeld, is voornamelijk sex. Leuke dingen samendoen sure waarom niet maar wel zonder die rare verplichtingen. Als ik op fok lees over relaties wil ik me nieteens storten in een lange relatie. Het lijkt gewoon alsof je teveel opgelegd krijgt.

[ Bericht 8% gewijzigd door Schenkstroop op 02-03-2011 04:27:31 ]
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
  woensdag 2 maart 2011 @ 04:09:16 #25
45180 Dennis_enzo
Geen usericon nee
pi_93525625
Begrijp me goed, ik ben zelf 25 en heb ook nog nooit succes gehad, ik weet wat het is :) Maar als je, zoals mylifeisgrey denkt, dat een vriendin je gaat 'redden', dan is dat toch vrij wanhopig en ook gewoon niet waar. Ik zou ook graag een relatie hebben, maar ik realiseer me dat depressief in een hoekje zitten mijn zaak niet gaat helpen, integendeel. En daarom zorg ik eerst dat ik zelf een leuk leven heb.
Ook geen sig dus
  woensdag 2 maart 2011 @ 04:22:34 #26
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_93525698
Ik denk dat mylifeisgrey bedoelt dat iets van een relatie heel veel zou schelen voor hem.
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_93525706
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 04:09 schreef Dennis_enzo het volgende:
Begrijp me goed, ik ben zelf 25 en heb ook nog nooit succes gehad, ik weet wat het is :) Maar als je, zoals mylifeisgrey denkt, dat een vriendin je gaat 'redden', dan is dat toch vrij wanhopig en ook gewoon niet waar. Ik zou ook graag een relatie hebben, maar ik realiseer me dat depressief in een hoekje zitten mijn zaak niet gaat helpen, integendeel. En daarom zorg ik eerst dat ik zelf een leuk leven heb.
Ik denk dat je gelijk hebt. Ik ben eigenlijk ook niet klaar voor een relatie en ik ga me nu volledig op andere dingen richten zoals mijn hobby's, werk, sporten.
Ik mag blij zijn dat ik tenminste 1 goede vriendin heb en ook nog 2 anderen die ik in het echt ken en regelmatig mee praat, op die manier ben ik niet helemaal zonder contact met meiden.
Komt het wel dan komt het en zo niet jammer dan. Ik heb er vrij weinig hoop op maar het is onnodig om me kut te voelen hierover.
pi_93525720
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 04:24 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ik denk dat je gelijk hebt. Ik ben eigenlijk ook niet klaar voor een relatie en ik ga me nu volledig op andere dingen richten zoals mijn hobby's, werk, sporten.
Ik mag blij zijn dat ik tenminste 1 goede vriendin heb en ook nog 2 anderen die ik in het echt ken en regelmatig mee praat, op die manier ben ik niet helemaal zonder contact met meiden.
Komt het wel dan komt het en zo niet jammer dan. Ik heb er vrij weinig hoop op maar het is onnodig om me kut te voelen hierover.
Maar dan ben je goed bezig toch?

Mannen die niet teveel met vrouwen bezig zijn, zijn er juist aantrekkelijk voor..

beetje rare tegenstelling dit, maarja, vrouwen zijn nu eenmaal raar...
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
  woensdag 2 maart 2011 @ 09:58:55 #29
238453 hasjman
utter madness
pi_93529061
quote:
stelling de onomstotelijke waarheid is:
een vriendin zal mij (en ons,benzin,richard,schenkstroop) redden!

dan
-voel je je veel gelukkiger,
-er staat iemand achter je,
-geen kansloos gevoel meer voor altijd.
-geen gevoelens meer van :" waar doe ik het voor, nooit houdt iemand van me".
-geen confrontatie met pijn meer overal als je wel andere stelletjes ziet.
-etc,etc.
dus daarom

alle andere bezigheden die ons leven nodig heeft, en dingen doen om 'problemen op te lossen' vallen dan vanzelf wel op hun plek.

:')

Waar komt toch het idee van dat een vriendin je leven "beter maakt" of plotseling alles oplost? De wereld biedt je een ongelofelijke hoeveel mogelijkheden, maar jij fixeert je alleen op het krijgen van vriendin. Kappen met dat gejank, en ga wat met je leven doen. (oh maar wacht, je hebt niks, je kan niks dus ja logisch een vriendin is dan het enige wat er toe doet :') )
  woensdag 2 maart 2011 @ 10:06:29 #30
238453 hasjman
utter madness
pi_93529269
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 04:24 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Komt het wel dan komt het en zo niet jammer dan. Ik heb er vrij weinig hoop op maar het is onnodig om me kut te voelen hierover.
Whoa, wat is er met jou gebeurd?? :D
  woensdag 2 maart 2011 @ 10:30:02 #31
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93530020
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 09:58 schreef hasjman het volgende:

[..]

:')

Waar komt toch het idee van dat een vriendin je leven "beter maakt" of plotseling alles oplost? De wereld biedt je een ongelofelijke hoeveel mogelijkheden, maar jij fixeert je alleen op het krijgen van vriendin. Kappen met dat gejank, en ga wat met je leven doen.
(oh maar wacht, je hebt niks, je kan niks dus ja logisch een vriendin is dan het enige wat er toe doet :') )
edit2: *knip*
daar ben ik het mee oneens
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 10:06 schreef hasjman het volgende:

[..]

Whoa, wat is er met jou gebeurd?? :D
een soort van terugval ofzo, ik heb alleen maar strawberrys analyse in #6 gelezen.
ik weet er verder ook niet zoveel van :@

edit1: alsjeblieft, niemand antwoorden op deze post met de intentie me van gedachtes af te brengen. dat doe ik toch niet.
ik meld het alleen eventjes.
of het eigenwijsheid of wat anders is weet ik niet. maar er is niet snel resultaat om mij van bepaalde gedachtes af te brengen

[ Bericht 3% gewijzigd door mylifeisgrey op 02-03-2011 11:07:22 ]
  woensdag 2 maart 2011 @ 10:47:07 #32
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93530572
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 04:09 schreef Dennis_enzo het volgende:
Begrijp me goed, ik ben zelf 25 en heb ook nog nooit succes gehad, ik weet wat het is :) Maar als je, zoals mylifeisgrey denkt, dat een vriendin je gaat 'redden', dan is dat toch vrij wanhopig en ook gewoon niet waar. Ik zou ook graag een relatie hebben, maar ik realiseer me dat depressief in een hoekje zitten mijn zaak niet gaat helpen, integendeel. En daarom zorg ik eerst dat ik zelf een leuk leven heb.
En dan komt de rest meestal vanzelf, zoals ik ook postte, stuk of vijf, zes delen terug.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_93531861
Het wil maar niet doordringen hè....

We spreken je over een paar jaar wel als je op hetzelfde punt zit.
Misschien wat one night stands rijker, maar zeker geen gezonde relatie of een redding.
  woensdag 2 maart 2011 @ 11:28:34 #34
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93531931
quote:
13s.gif Op woensdag 2 maart 2011 11:26 schreef -Strawberry- het volgende:
Het wil maar niet doordringen hè....
Nee, ik had ook echt niet gedacht dat dit topic inmiddels aan zijn zevende deel bezig zou zijn.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_93532013
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 11:28 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

Nee, ik had ook echt niet gedacht dat dit topic inmiddels aan zijn zevende deel bezig zou zijn.
Ik ben bang dat er nog veel meer delen gaan komen. ;) Alleen voor de verkeerde personen.
  woensdag 2 maart 2011 @ 11:36:00 #36
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93532186
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 11:31 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik ben bang dat er nog veel meer delen gaan komen. ;) Alleen voor de verkeerde personen.
Hoe bedoel je verkeerde personen?
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_93532273
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 11:36 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

Hoe bedoel je verkeerde personen?
Voor personen die geen baat hebben bij datingtips omdat ze eerst hun leven of eigenwaarde op de rails moeten krijgen. :)
  woensdag 2 maart 2011 @ 11:40:30 #38
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93532341
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 11:38 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Voor personen die geen baat hebben bij datingtips omdat ze eerst hun leven of eigenwaarde op de rails moeten krijgen. :)
Oh zo, ja dat is niks dan waarheid.

Als je jezelf voor gaat houden dat je het toch niet kan en het ook nooit zal lukken, zal het ook nooit lukken. Zelfvertrouwen krijg je niet zomaar maar het moet ook niet doorschemeren dat je eigenlijk zo onzeker en wanhopig als de neten bent.

En ook al ben je vaak afgewezen, zet het dan in zelfspot zodat mensen een beetje met je kunnen lachen, dan wordt je gewaardeerd en een grappige jongen is veel aantrekkelijker dan iemand die alleen maar loopt te janken dat hij altijd afgewezen wordt.

Zo denk ik erover.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_93532460
na zeven delen nog steeds niet kunnen versieren , word het dan niet tijd voor een slotje
  woensdag 2 maart 2011 @ 11:50:12 #40
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93532746
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 11:43 schreef formerjellybean het volgende:
na zeven delen nog steeds niet kunnen versieren , word het dan niet tijd voor een slotje
Waar hebben ze het de hele tijd over gehad in die zeven delen? :{
With my pack on my back, down the road I will stray.
  woensdag 2 maart 2011 @ 11:51:16 #41
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93532782
quote:
13s.gif Op woensdag 2 maart 2011 11:26 schreef -Strawberry- het volgende:
Het wil maar niet doordringen hè....

We spreken je over een paar jaar wel als je op hetzelfde punt zit.
Misschien wat one night stands rijker, maar zeker geen gezonde relatie of een redding.
in een rare manier neem ik dat jij ook denkt dat ik misschien zover kan komen als een o.n.s. als een heel erg groot compliment.
weet je waarom? omdat een ons miljoen keer dicchter bij een relatie al is dan dat ik nu ben.

ik hoop dat je snapt hoe antiegelijk moeilijk het is voor een jongen om een meid te kunnen seksen.(Gratis)
zoals een vrouwelijke user ergens postte in een topic"wat zou jij doen als je een tijdje van het andere geslacht zou zijn":
"ik zou dan een man zijn, en dan zou ik willen neuken met een vrouw. al heb ik geen idee hoe ik dat dan ooit voor elkaar moet krijgen, en zal ik die tijd waarschijnlijk alleen blijven"

verder over je compliment,....
even zeggen na een ons :" ik vind je heel leuk, ik hoop dat we dit vaker kunnen doen" en vastklampen, en dergelijke. geeft al veel meer kans op een relatie, dan dat doen bij een totale willekeurige meid waarvan je elkaars naam nieteens weet.

en over het slotje, zoals me eerste posts in deel 2 van de reeks. ik heb niet zo heel veel (nog) bij te dragen, omdat ik eigenlijk moet wachten tot ik nuttig advies heb voor anderen.

en advies hier geven aan mij heeft geen zin.
ik ben het toch er niet mee eens
en ik volg het toch niet op

[ Bericht 7% gewijzigd door mylifeisgrey op 02-03-2011 12:00:30 ]
pi_93532787
denk niet over versieren :N
pi_93533075
|:(
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:00:41 #44
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93533126
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 11:51 schreef mylifeisgrey het volgende:
ik hoop dat je snapt hoe antiegelijk moeilijk het is voor een jongen om een meid te kunnen seksen.(Gratis)
Dat vind ik reuze meevallen.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:02:15 #45
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93533179
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 11:51 schreef mylifeisgrey het volgende:
en advies hier geven aan mij heeft geen zin.
ik ben het toch er niet mee eens
en ik volg het toch niet op
Alle adviezen waren juist bedoelt om je verder te helpen, dan moet je het ook niet raar vinden dat het nooit lukt als je het volgens jou niet eens binnen je capaciteit ligt.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:06:25 #46
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93533306
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:00 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

Dat vind ik reuze meevallen.
ja dat vind jij meevallen. omdat jij kans hebt gehad om het te leren(versieren).
en anders heb jij een leven met a lgenoeg vrouwen.

ik, schenk, richard, benzin hebben dat niet

ik vertel weer eens wat over mezelf wat klopt, wat misschien begrijpbaar is.

in mijn dagelijks leven was het net of vrouwen niet bestaan.
al is er een meid. dan denk ik " iehl eng, nare ervaringen, aan de kant blijven"
dat haalt 95% van zelfs al vrouwen ontmoeten weg
dat gaat vanzelf.

als ik me ergens bevind, en ik vraag me iets af. probeer ik juist het niet aan vrouwen te vragen. dat is eng.
lees schenkstroops klaagbaak topic over kassameisjes ontwijken bijv.
zo eng heb ik het ook weer niet, heb wel vaker iets moeten afrekenen, maar het komt dichtbij.

al is er een meisje wat onverwacht dichterbij komt dan: bron Zekerder overkomen bij vrouwen. 2
"
ook laatst. werd ik ergens naar binnen gevraagd.
en toen ineens was er een meisje.
ik schrok me dood, dat had ik niet verwacht.
dus meteen wat woordjes stamelen, omdat ik langs haar moest lopen. en nouja, totale doorzichtigheid van 'angst, verlegenheid, weet ik het'
nu zijn 'we'(de meisjes en ik) oud genoeg, dat ik niet meer wordt uitgelachen. maar het is..... erg
"

wat ik voel als ze eenmaal weg dan is is totale opluchting.

mocht op de 1 of andere manier ze wel dichterbij komen, dat er bijna contact moet zijn dan:
even een voorbeeld:
ik zat toen ik 19/20 was nog op uni met een werkgroep in een lokaaltje. ik was alleen samen met iemand anders.
ineens komt er een meisje binnen. ik bekramp me meteen naar de andere kant van de kamer. alle angsten van blozen en al de andere rotzooi komen in me hoofd naar boven.

andere jongen, en toen de rest van werkgroep terugkwam konden met haar converseren. ik niet
ik dacht..... als ik haar netzoals een jongen behandelde... ik moet haar lief behandelen.... ik moetr juist een beetje gemener zijn dan normaal... ik moet..... ik moet.... weetjewat laat ik gewoon als een asociaal persoon hier blijven zitten zover mogelijk bij haar vandaan, en een beetje een asociale indruk geven dat zij niet de enige is die ik ontwijk.
ja goed idee, dan kom ik niet heel vreemd over alsof ik bang voor haar ben.
(btw dat is al beter dan jezelf excuseren en gewoon weggaan)
uiteindelijk gebeurd er dan dus niets.

mocht er wel iets gebeuren dat ik iets uit me mond krijg/ zij lang genoeg in de buurt is/ ik al me moed bijeen raap/ ik me over dingen heen zet.

anything dat er meer zou moeten kunnen komen dan " vrouwen bestaan niet / ontwijken"

dan gaat dat natuurlijk helemaal fout.
dat is weer 95% die afvalt.

dan moet je om vriendjes te worden lang genoeg met elkaar kunnen converseren (een reden), of een katalysator(medevrienden ) hebben waardoor je haar blijft zien.
weer 95% dat afvalt

zo zijn er nog een paar stappen.

dan kom je uiteindelijk op 0,05^10 (bijvoorbeeld 10 stappen) = bijna 0 kans op ooit een relatie.
en dat kan gezien mijn ervaringen kloppen.

nu jij:
jij durft meisjes te ontmoeten, geen nare angsten of weet ik het wat waardoor je ze vanzelf ontwijkt.
jij hebt al vrienden(ik ook maar die kunnen me niet vaak tot vrouwen introduceren)

laatste jaren zit ik grotendeels huilend binnen. helemaal 0 game is er dan.
jij komt ergens.

jij weet al iets wat je moet zeggen. iets inner game waardoor je niet toaal flipt als er een vrouw in de buurt is

jij hebt ervaring wat 'werkt' bij vrouwen.

etc,etc

[ Bericht 3% gewijzigd door mylifeisgrey op 02-03-2011 12:26:28 ]
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:10:58 #47
202930 Salamando
Altijd sarcastisch
pi_93533445
JIj probeert wel erg veel theoretisch / berekenend aan te pakken mylifeisgrey, tering.
Op donderdag 20 mei 2010 10:53 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
Salamando is beter :@
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:20:20 #48
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93533800
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:06 schreef mylifeisgrey het volgende:

[..]

ja dat vind jij meevallen. omdat jij kans hebt gehad om het te leren(versieren).
en anders heb jij een leven met a lgenoeg vrouwen.

ik, schenk, richard, benzin hebben dat niet

ik vertel weer eens wat over mezelf wat klopt, wat misschien begrijpbaar is.

in mijn dagelijks leven was het net of vrouwen niet bestaan.
al is er een meid. dan denk ik " iehl eng, nare ervaringen, aan de kant blijven"
dat haalt 95% van zelfs al vrouwen ontmoeten weg
dat gaat vanzelf.

als ik me ergens bevind, en ik vraag me iets af. probeer ik juist het niet aan vrouwen te vragen. dat is eng.

mocht op de 1 of andere manier ze wel dichterbij komen, dat er bijna contact moet zijn dan:
even een voorbeeld:
ik zat toen ik 19/20 was nog op uni met een werkgroep in een lokaaltje. ik was alleen samen met iemand anders.
ineens komt er een meisje binnen. ik bekramp me meteen naar de andere kant van de kamer. alle angsten van blozen en al de andere rotzooi komen in me hoofd naar boven.

andere jongen, en toen de rest van werkgroep terugkwam konden met haar converseren. ik niet
ik dacht..... als ik haar netzoals een jongen behandelde... ik moet haar lief behandelen.... ik moetr juist een beetje gemener zijn dan normaal... ik moet..... ik moet....
uiteindelijk gebeurd er niets.

mocht er wel iets gebeuren dat ik iets uit me mond krijg/ zij lang genoeg in de buurt is/ ik al me moed bijeen raap/ ik me over dingen heen zet.

anything dat er meer zou moeten kunnen komen dan " vrouwen bestaan niet / ontwijken"

dan gaat dat natuurlijk helemaal fout.
dat is weer 95% die afvalt.

dan moet je om vriendjes te worden lang genoeg met elkaar kunnen converseren (een reden), of een katalysator(medevrienden ) hebben waardoor je haar blijft zien.
weer 95% dat afvalt

zo zijn er nog een paar stappen.

dan kom je uiteindelijk op 0,05^10 (bijvoorbeeld 10 stappen) = bijna 0 kans op ooit een relatie.
en dat kan gezien mijn ervaringen kloppen.

nu jij:
jij durft meisjes te ontmoeten, geen nare angsten of weet ik het wat waardoor je ze vanzelf ontwijkt.
jij hebt al vrienden(ik ook maar die kunnen me niet vaak tot vrouwen introduceren)

laatste jaren zit ik grotendeels huilend binnen. helemaal 0 game is er dan.
jij komt ergens.

jij weet al iets wat je moet zeggen. iets inner game waardoor je niet toaal flipt als er een vrouw in de buurt is

jij hebt ervaring wat 'werkt' bij vrouwen.

etc,etc

Denk je dat het bij mij altijd maar vanzelf gegaan is? Want dat is dus helemaal niet zo. Ik heb ook een periode gekend dat ik 'bang' was voor vrouwen en dat ik ook dacht altijd alleen te zijn (pestverleden e.d. maar dat doet er verder niet toe).

Wat ik deed is juist zoveel mogelijk met vrouwen/meisjes omgaan zodat ik wel zou leren hoe je ermee om moest gaan, letterlijk proberen dus en wat niet lukt nooit meer herhalen. Op die manier heb ik geleerd dat vrouwen niet zitten te wachten op je problemen en dat je zo min mogelijk moet laten merken dat je een groot probleem op je schouders hebt. Ik bestudeerde het gedrag van mensen die wel succes hadden bij vrouwen ook goed en opvallende punten nam ik mee om zelf ook toe te passen, zo leerde ik dat humor en zelfvertrouwen onmisbaar zijn.

Die ervaring bouw je op door niet bang te zijn voor vrouwen, het ergste wat er kan gebeuren is dat ze je afwijst en het ligt helemaal aan jezelf hoe erg je dat vindt. Met het afschuiven op dat het eng zou zijn vind ik een beetje makkelijk, natuurlijk is het eng, dat vond ik ook, maar als je wil dat het veranderd zul je toch echt je nek uit moeten steken. Ervaring komt niet vanzelf.

Je neemt ook een aantal punten wat ik al zou weten, zoals wat je moet doen en wat je moet zeggen maar die dingen heb ik ook maar geleerd door ze eerst een keer gruwelijk fout te doen. En dan nog is dat geen vrijbrief dat ik iedereen maar zou kunnen versieren, het moet ook van twee kanten komen namelijk. En als ik een meid echt heel leuk vind word ik ook verlegen natuurlijk.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:34:39 #49
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93534363
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:20 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

Denk je dat het bij mij altijd maar vanzelf gegaan is? Want dat is dus helemaal niet zo. Ik heb ook een periode gekend dat ik 'bang' was voor vrouwen en dat ik ook dacht altijd alleen te zijn (pestverleden e.d. maar dat doet er verder niet toe).

Wat ik deed is juist zoveel mogelijk met vrouwen/meisjes omgaan zodat ik wel zou leren hoe je ermee om moest gaan, letterlijk proberen dus en wat niet lukt nooit meer herhalen. Op die manier heb ik geleerd dat vrouwen niet zitten te wachten op je problemen en dat je zo min mogelijk moet laten merken dat je een groot probleem op je schouders hebt. Ik bestudeerde het gedrag van mensen die wel succes hadden bij vrouwen ook goed en opvallende punten nam ik mee om zelf ook toe te passen, zo leerde ik dat humor en zelfvertrouwen onmisbaar zijn.

mag ik vragen hoe je die mensen dan hebt bestudeerd?

ik bestudeer ook andere mensen, van een afstandje, dan zie ik wat er gebeurd kan..... mannen kunnen meisjes krijgen
meisjes hebben seks (begrijpelijk).
ik heb geen seks(logisch dat gaat naar alle andere mannen)

meisjes hebben even veel seks als mannen (op homo dingen na dan). onbegrijpelijk! als een gemiddeld meisje seks kan hebben, waarom ik dan niet.!

quote:
Die ervaring bouw je op door niet bang te zijn voor vrouwen, het ergste wat er kan gebeuren is dat ze je afwijst en het ligt helemaal aan jezelf hoe erg je dat vindt. Met het afschuiven op dat het eng zou zijn vind ik een beetje makkelijk, natuurlijk is het eng, dat vond ik ook, maar als je wil dat het veranderd zul je toch echt je nek uit moeten steken. Ervaring komt niet vanzelf.
komt nog wel
quote:
Je neemt ook een aantal punten wat ik al zou weten, zoals wat je moet doen en wat je moet zeggen maar die dingen heb ik ook maar geleerd door ze eerst een keer gruwelijk fout te doen. En dan nog is dat geen vrijbrief dat ik iedereen maar zou kunnen versieren, het moet ook van twee kanten komen namelijk. En als ik een meid echt heel leuk vind word ik ook verlegen natuurlijk.
ja oke, snap ik.

wil even weten hoe je het dan bestudeerd heb. want zien/weten/lezen wat er daadwerkelijk gebeurd is vorige maand voor mij 1 grote openbaring geweest(pua materiaal, infield footage, boeken).
enige wat ik wist was de voor de hand liggende valkuilen en dingetjes die je kan bedenken zonder zelf veel meegemaakt te hebben wat goed verliep. zeg maar de ervaring van een 14 jarige, erop na dat hij volwassener is geworden(natuurlijk). maar daarmee ook banger voor meisjes, en ze maar altijd uit de weg gaat.
pi_93534446
Wat is er zo raar aan schenkstroop? Hij komt hier redelijk over. Een beetje wanhopig misschien, maar je moet echt gestoord zijn zoals mylifeisgrey om 800!!! euro aan zoenen uit te geven. Hoe kom je aan het geld? Je lijkt me te labiel om een baan te houden. Tenzij je schoonmaker/verpakker bent ofzo...
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:39:12 #51
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93534526
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:34 schreef mylifeisgrey het volgende:
mag ik vragen hoe je die mensen dan hebt bestudeerd?

ik bestudeer ook andere mensen, van een afstandje, dan zie ik wat er gebeurd kan..... mannen kunnen meisjes krijgen
meisjes hebben seks (begrijpelijk).
ik heb geen seks(logisch dat gaat naar alle andere mannen)

meisjes hebben even veel seks als mannen (op homo dingen na dan). onbegrijpelijk! als een gemiddeld meisje seks kan hebben, waarom ik dan niet.!
Door goed op te letten, of te vragen aan vrouwen wat ze bijvoorbeeld leuk vinden aan bepaalde mannen. Veel vragen en goed opletten dus eigenlijk.

En dat de seks naar alle andere mannen gaat is onzin, er zijn genoeg mensen die er net zo bijzitten als jezelf, die vallen alleen een heel stuk minder op, ook voor de vrouwen.

quote:
komt nog wel
Dacht je dit ook in het eerste deel van dit topic?

quote:
ja oke, snap ik.

wil even weten hoe je het dan bestudeerd heb. want zien wat er daadwerkelijk gebeurd is vorige maand voor mij 1 grote openbaring geweest(pua materiaal, infield footage, boeken).
enige wat ik wist was de voor de hand liggende valkuilen en dingetjes die je kan bedenken zonder zelf veel meegemaakt te hebben wat goed verliep.
Je kan het allemaal wel van sites en boeken halen maar je leert het pas echt in de praktijk. En wat als het nou een keer verkeerd gaat bij vrouwen ben je tenminste wel een ervaring rijker en dat maakt je alleen maar sterker voor de volgende keer.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_93534603
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 11:43 schreef formerjellybean het volgende:
na zeven delen nog steeds niet kunnen versieren , word het dan niet tijd voor een slotje
Ik denk het niet. Wij kunnen er ook niets aan doen dat jullie zo ingewikkeld zijn :D

quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:02 schreef -Strawberry- het volgende:

Dit topic is eerder bedoeld voor verlegen/onhandige jongens, die niet goed weten hoe met meisjes om te gaan. Grote probleemgevallen met tal van andere issues moeten eerst op andere vlakken ‘beter’ worden voordat ze aan versieren kunnen denken. Anders slaan ze een aantal stappen over en krijgen ze een terugval zoals Richard, of gaan ze hun 'vriendin' stalken zoals Mylifeisgrey omdat zij dan hun redding of enige hoop is.
Als je heel eerlijk mag zijn he, in welke categorie val ik dan? :@

quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 03:43 schreef mylifeisgrey het volgende:
@strawberry

lees wat benzin post, dat hij met een meisje op de bank wil zitten, gewoon 1 ding wat eens goed gaat in ze leven
lees zoveel hier!

stelling de onomstotelijke waarheid is:
een vriendin zal mij (en ons,benzin,richard,schenkstroop) redden!

dan
-voel je je veel gelukkiger,
-er staat iemand achter je,
-geen kansloos gevoel meer voor altijd.
-geen gevoelens meer van :" waar doe ik het voor, nooit houdt iemand van me".
-geen confrontatie met pijn meer overal als je wel andere stelletjes ziet.
-etc,etc.
dus daarom

alle andere bezigheden die ons leven nodig heeft, en dingen doen om 'problemen op te lossen' vallen dan vanzelf wel op hun plek.
Ik ben het gedeeltelijk met je eens, maar toch niet helemaal.

Die vriendin op de bank, die zou fantastisch zijn. En zeker op dagen dat ik mezelf rot voel verlaang ik daar echt heel erg naar. Eindelijk iets in mijn leven dat wel gaat zoals ik wil zou fantastisch zijn. Een vriendin zou zo'n grote opluchting zijn.

Ja, er staat dan iemand achter me, ik zou meer hoop hebben, minder pijn hebben als ik stelletjes zie of bij belangrijke gelegenheden als verjaardagen, valentijnsdag, mijn verjaardag, kerst, begrafenissen etc.

Ik weet alleen niet of de aanname dat je dan ook gelukkiger zou zijn fout is. Heb bijna een jaar geleden voor het eerst een meisje gehad waarmee 'het lukte' en achteraf ben ik daar alleen maar verwarder van geworden. In ieder geval niet gelukkiger. Daarnaast is dat geen relatie geworden en daar zou ik dus meer waarde aan hechten denk ik.

Maar een vriendin gaat me hoe dan ook niet redden. Gelukkig worden en mijn leven op orde krijgen is iets wat ik, met of zonder steun van een vriendin, uiteindelijk toch zelf zou moeten doen. Dat gaat niet helemaal vanzelf op zijn plek vallen.

Je hebt hele hoge verwachtingen. Stel je voor dat het je straks lukt, en het wordt niet zoveel beter en gelukkiger dan je nu verwacht? Wat doe je dan, hoe moet je dan verder alles beter maken? Je wedt teveel op één paard.

Weetje, ik snap het wel hoor en ik denk dat veel mensen het niet snappen. Op dagen waarop ik mezelf echt slecht voel en meerdere keren achter mijn computer of in bed ga liggen huilen dan denk ik exact zoals jij denkt. Dan gaat dat meisje het allemaal oplossen. Ik weet alleen niet hoe realistisch dat is.

Dat beeld van dat meisje dat alles gaat oplossen komt voort uit verdriet, eenzaamheid, somberheid, angst en pure wanhoop. Het is niet realistisch en op betere dagen besef ik dat mezelf. Op die slechte dagen denk ik aan mensen die er wel gelukkig uitzien, stelletjes die er gelukkig uitzien. En dat is op die momenten iets waar ik vreselijk jaloers op ben. Ik wil ook gelukkig zijn, ik wil ook niet meer eenzaam zijn, ik wil ook weer een toekomst zien. Maar op die momenten vergeet ik gemakshalve even dat er ook heel veel stelletjes ongelukkig zijn of grote problemen hebben. Het feit dat je verschillende mensen bent maakt dat er altijd conflicten zullen optreden. Een relatie heeft behalve die prachtige kanten ook een duistere, droevige kant.

Ik snap het echt, en ik heb ook het idee dat het hebben van die vriendin geweldige kanten heeft. Maar het is ook hard werken. En wat gebeurt er als het misgaat? Als die vriendin alles is waar je voor leeft en waardoor je gelukkig bent dan betekent het einde van een relatie of een dipje dat ook je leven weer kut is. Ik weet niet of we dat willen.

Ik ben er van overtuigd dat heel veel mensen, vooral vrouwen, dit niet snappen. Ze snappen niet hoe ik me voel en niet waarom ik die vriendin wil. Ze zien mijn pijn niet, ze zien niet wat ik zie ls ik gelukkige stelletjes zie. Als je niet blij bent met je leven, en je ziet mensen die dat in elk geval lijken te zijn, dan wil je dat ook. Dat is toch niet zo gek? Op de dagen dat ik me goed voel zie ik ook dat dat niet werkt, maar het klinkt zo verleidelijk.

Overigens heb ik behalve dat ik die vriendin wel zie zitten gewoon een groot probleem met vrouwen. Ik vermijd situaties met vrouwen omdat ik het gewoon niet voor elkaar krijg om goed met ze om te gaan (gewoon normaal). Ik haat het dat ik niet gewoon in staat ben om, zonder er heel hard over te moeten denken, een leuk spontaan gesprekje kan voeren met een meisje. Ik haat het dat ik me angstig en zenuwachtig voel rond vrouwen. Het is voor mij een groot probleem dat ik veel dingen niet kan en/of wil/durf te doen doordat ik dit niet kan. Dat is echt een probleem.
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:45:25 #53
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93534722
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:39 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

Door goed op te letten, of te vragen aan vrouwen wat ze bijvoorbeeld leuk vinden aan bepaalde mannen. Veel vragen en goed opletten dus eigenlijk.

En dat de seks naar alle andere mannen gaat is onzin, er zijn genoeg mensen die er net zo bijzitten als jezelf,
ik bedoel alle seks gaat naar andere mannen dan mezelf. naja maakt niet uit

quote:
.die vallen alleen een heel stuk minder op, ook voor de vrouwen.
ja ik denk het. ten eerste als ik 100X zo vaak buiten zou komen als ik nu kwam, en gewoon 100X zo vaak sociale dingen deed, zou ik ook 100X zoveel kans moeten hebben.
nu val ik niet op. niemand kent me hier zelfs. woon al 5 jaar hier, en heb 0 vrienden. ik zit alleen maar binnen.

quote:
[..]

Dacht je dit ook in het eerste deel van dit topic?

[..]
zo lang loopt het topic nog niet.
quote:
Je kan het allemaal wel van sites en boeken halen maar je leert het pas echt in de praktijk. En wat als het nou een keer verkeerd gaat bij vrouwen
nou wat ik dan dacht is : "zie je wel dat ik het nooit zal kunnen"...
vervolgens zie ik een andere dude wel een gesprek gaan hebben met een meisje, en i kdenk dan:" ik zal dat nooit kunnen".
quote:
ben je tenminste wel een ervaring rijker en dat maakt je alleen maar sterker voor de volgende keer.
niet dus.
maar ik kom er misschien ooit nog wel.
pi_93534827
dubbel
pi_93534921
Ergens hoop ik dat mensen als mylifeisgrey nooit een vrouw strikken om zich mee voort te planten. Arm kind.

Schenkstroop heeft goede medische zorg nodig (mbt zijn huid) en een psycholoog. Mylifeisgrey veel meer dan dat.
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:52:01 #56
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93534978
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:45 schreef mylifeisgrey het volgende:
ik bedoel alle seks gaat naar andere mannen dan mezelf. naja maakt niet uit
Dat bedoelde ik ook, 'de' impliceert dat.

quote:
ja ik denk het. ten eerste als ik 100X zo vaak buiten zou komen als ik nu kwam, en gewoon 100X zo vaak sociale dingen deed, zou ik ook 100X zoveel kans moeten hebben.
nu val ik niet op. niemand kent me hier zelfs. woon al 5 jaar hier, en heb 0 vrienden. ik zit alleen maar binnen.
Nu begint het te dagen bij je volgens mij, je moet natuurlijk wel opvallen anders weten vrouwen niet dat je bestaat of hoe je bent en dat is wel essentieel.

quote:
zo lang loopt het topic nog niet.
Zeven is misschien niet lang maar wel veel.

quote:
nou wat ik dan dacht is : "zie je wel dat ik het nooit zal kunnen"...
vervolgens zie ik een andere dude wel een gesprek gaan hebben met een meisje, en i kdenk dan:" ik zal dat nooit kunnen".
Dat is dus een grote fout, je kan het zeker wel, iedereen kan het. Zoals ik hierboven ergens al zei, als je denkt dat het buiten je capaciteit ligt is dat alleen een nadeel voor jezelf.

quote:
niet dus.
maar ik kom er misschien ooit nog wel.
Wel dus, hoe meer je met vrouwen omgaat hoe minder eng ze worden.

[ Bericht 0% gewijzigd door Id_do_her op 02-03-2011 13:14:42 ]
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_93535067
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 04:22 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik denk dat mylifeisgrey bedoelt dat iets van een relatie heel veel zou schelen voor hem.
Dit is waarschijnlijk al behandeld, maar ik vind dit echt een foute opvatting.

Ik heb redelijk lang zonder vriendin gezeten, en vorig jaar tot januari ofzo weer één gehad. Ik kan je zeggen dat mijn gedachtes over relaties tot dat punt wel aardig aansluitte bij mylife's mening hierover en misschien ook wel de jouwe; dat alles dan goed komt en dat je dan ineens een energy shot krijgt.

Dat is gewoon niet waar, misschien enkel bij heel speciale meisjes en die zijn best zeldzaam. Ik vond de relatie redelijk stressvol en vermoeiend en het liep gewoon in de weg. Dat je een relatie met iemand hebt, betekent niet dat je automatisch een geweldige klik met die persoon hebt waardoor je haar volledig accepteert en het louter een positieve ervaring is.

Jouw leven is na het hebben van sex met zo'n hoertje ook niet sterk verbetert, al dacht je eerst van wel, toch?
Ron Paul 2012
pi_93535132
Die vriendin, di jullie zo gelukkig zou maken, wordt niet gelukkig van een labiele aanhankelijke vent. Jullie lijken me zo'n vriend die helemaal flipt van jaloezie als zij een keer met een knappe gozer praat.

Ik ben ook gepest. Ik ben een vrouw, en niet lelijk, maar vroeger was ik gewoon een nerdje en daar ben ik ook overheengegroeid met de puberteit. Het lijkt wel alsof jullie vrouwen als een soort aliens zien, vrouwen denken en voelen hetzelfde als mannen hoor. Sommige vrouwen zijn hyperemotioneel en houden alleen van van roze en schattige diertjes, anderen houden van gamen, groffe humor en weer anderen zitten er tussen in. DE vrouw bestaat niet, net als DE man. Waarom is het toch zo moeilijk dat te snappen, en gewoon als je een meisje tegenkomt waarmee je wat deelt (muzieksmaak, films, sport) het daar over te hebben?
  woensdag 2 maart 2011 @ 12:57:22 #59
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93535180
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:55 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Die vriendin, di jullie zo gelukkig zou maken, wordt niet gelukkig van een labiele aanhankelijke vent. Jullie lijken me zo'n vriend die helemaal flipt van jaloezie als zij een keer met een knappe gozer praat.

Ik ben ook gepest. Ik ben een vrouw, en niet lelijk, maar vroeger was ik gewoon een nerdje en daar ben ik ook overheengegroeid met de puberteit. Het lijkt wel alsof jullie vrouwen als een soort aliens zien, vrouwen denken en voelen hetzelfde als mannen hoor. Sommige vrouwen zijn hyperemotioneel en houden alleen van van roze en schattige diertjes, anderen houden van gamen, groffe humor en weer anderen zitten er tussen in. DE vrouw bestaat niet, net als DE man. Waarom is het toch zo moeilijk dat te snappen, en gewoon als je een meisje tegenkomt waarmee je wat deelt (muzieksmaak, films, sport) het daar over te hebben?
Zeg het ze!
With my pack on my back, down the road I will stray.
  woensdag 2 maart 2011 @ 13:09:12 #60
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93535637
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:55 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Die vriendin, di jullie zo gelukkig zou maken, wordt niet gelukkig van een labiele aanhankelijke vent. Jullie lijken me zo'n vriend die helemaal flipt van jaloezie als zij een keer met een knappe gozer praat.
niet waar, want dan vertrouwen we elkaar (hopelijk!).
en dat meen ik echt, want als je close bent met elkaar enzo, en alles wat meer dan is dat er gewoon.
quote:
Ik ben ook gepest. Ik ben een vrouw, en niet lelijk, maar vroeger was ik gewoon een nerdje en daar ben ik ook overheengegroeid met de puberteit. Het lijkt wel alsof jullie vrouwen als een soort aliens zien, vrouwen denken en voelen hetzelfde als mannen hoor. Sommige vrouwen zijn hyperemotioneel en houden alleen van van roze en schattige diertjes, anderen houden van gamen, groffe humor en weer anderen zitten er tussen in. DE vrouw bestaat niet, net als DE man. Waarom is het toch zo moeilijk dat te snappen, en gewoon als je een meisje tegenkomt waarmee je wat deelt (muzieksmaak, films, sport) het daar over te hebben?
als je nooit vrouwen tegenkomt zijn alle vrouwen nog hetzelfde. dan zijn ze allemaal " een vrouw, iets wat ik nooit zal maar wel wil hebben"

ik heb wel wat moed van dat pua hoor. later, later komt het allemaal wel goed. nu er over
babbelen erover heeft even geen zin. ik zou hier even weg moeten gaan eigenlijk

quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:54 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Dit is waarschijnlijk al behandeld, maar ik vind dit echt een foute opvatting.

Ik heb redelijk lang zonder vriendin gezeten, en vorig jaar tot januari ofzo weer één gehad. Ik kan je zeggen dat mijn gedachtes over relaties tot dat punt wel aardig aansluitte bij mylife's mening hierover en misschien ook wel de jouwe; dat alles dan goed komt en dat je dan ineens een energy shot krijgt.
oeh nou wat erg dat je redelijk lang zonder vriendin zat. het is pas erg als je er helemaal niet meer in gelooft ooit een vriendin te hebben.
of zoals ik dacht, misschien ooit in het bejaardentehuis(vrouwenoverschot), of andere wanhopige dingen die ik serieus bedacht en onderzocht.
quote:
Dat is gewoon niet waar, misschien enkel bij heel speciale meisjes en die zijn best zeldzaam. Ik vond de relatie redelijk stressvol en vermoeiend en het liep gewoon in de weg. Dat je een relatie met iemand hebt, betekent niet dat je automatisch een geweldige klik met die persoon hebt waardoor je haar volledig accepteert en het louter een positieve ervaring is.
dat is jammer
quote:
Jouw leven is na het hebben van sex met zo'n hoertje ook niet sterk verbetert, al dacht je eerst van wel, toch?
wel eventjes inderdaad.
pi_93535643
Hoe komt mylifeisgrey aan al dat geld? Ik heb niet eens 800 euro op mijn rekening en gezien de posts die mylifeisgrey maakt en op welke tijdstippen lijkt me dat hij geen baan heeft. Uitkering is toch ook niet zoveel dat je 800 euro kan missen?
pi_93535688
Waar woon je mylifeisgrey?
pi_93536022
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 13:09 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Hoe komt mylifeisgrey aan al dat geld? Ik heb niet eens 800 euro op mijn rekening en gezien de posts die mylifeisgrey maakt en op welke tijdstippen lijkt me dat hij geen baan heeft. Uitkering is toch ook niet zoveel dat je 800 euro kan missen?
Van z'n pappie en mammie die niet weten waar hij hun geld aan uitgeeft. Verder geeft hij nauwelijks geld uit aan zichzelf. Hij hongert zichzelf liever uit om wat euries te sparen zodat hij meisjes kan betalen.
Ron Paul 2012
  woensdag 2 maart 2011 @ 13:26:59 #64
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93536432
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 13:10 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Waar woon je mylifeisgrey?
enschede
en ouders in noordholland

over dat geldvraag, die 800 euro voor zoenen is niet het enige.

ik ben ontmaagd door een hoertje op me 19de.
boel opgelicht ook door hoertjes

toen wilde ik weten hoe sex zonder condoom voelde, het frustreerde me(ik ga het niet weer heel uitgebreid uitleggen). dat een aantal keer op verschillende manier proberen te brengen bij hoeren. maar dat lukte niet.

kan wel helemaal over van alles gaan hebben, dat meisjes bang zijn dan vooral ziek te worden, maar dan ook WAAROM IS HET ONMOGEOLIJK VOOR ME OM HET TE KRIJGEN. dat was zo kut!. en ik kon inderdaad wel ziek zijn, maar ik had alleen maar veilige seks gehad heel me leven.

toen had ik eindelijk iemand, en 1 keer gehad. die had me toen verlaten. trrouwens ook de 2e keer in me leven dat ik een meisje zoende was zij.

toen had ik de 2de, die heeft me verlaten ook na 1 keer

daar dus 2 X +- 800 euro voor betaald.

toen had ik het opgegeven het weer op te zoeken, vond het zowiezo nogal riskant van me(niet voor mezelf maar voor hun), en had 3de hoertje gewoon begonnen met onveilige seks, zonder hele hoge bedragen zelfs te gaan af te spreken van te voren, omdat zij dat zelf wilde en ik was er zelfs te laat bij om er iets over op te merken(ik ben echt een kneus).

en toen weer allemaal standaardtarieven van hoeren dus. en proberen een random hoer over te halen voor dingen..... waaronder tot 800 euro bij gaan bieden voor alleen maar zoenen
(staat nog post over op fok).
nog een boel faal dingen die tijd.

8000 euro naar meid 2 van hierboven gegaan omdat ze zo zielig was / me relatieperspectief bood.

en toen had ik een uitkering aangevraagd, en ben ik maar gestopt met geld spenderen.

staan wel allemaal op fok overal een beetje, ook links beetje naar specifiek dat soort dingen eerder in deze reeks Is versieren op latere leeftijd nog goed te leren #5 hier.

ik heb trouwens geen interesse in ooit nog een keer voor 800 euro te gaan zoenen. als je dat wilt(Grapje) dan had je me moeten treffen op dat moment dat ik het zo erg mistte, en niemand kon vinden.
Hoe Voel Je Je NU #611
dat moment. toen schreef ik de dag erna erover op fok.

mensen vinden zonder sociale skills is hartstikke moeilijk, heb weleens meisjes in cafe 1000 euro geboden als ze met me naar bed gingen. en dat was 5X een keiharde afwijzing.
dat is allemaal door me social proof, en me gedrag van in een hoekje staan in een enge omgeving.
dat was vorig jaar, en toen postte ik erover hier Seks voor Geld tot pagina 12

eigenlijk is het zo oneerlijk heel de wereld. ik lees op hookers.nl allemaal 40 en 50 jarigers die voor kwart van de prijzen hetzelfde doen met hoertjes als ik. en ik ben een 18 tot 23 jarige gedurende die tijd, die niet zo vadsig is als hun. en er nog best goed(op wat te mager na) uitziet.

ik had een keer een eind 20iger (hoerenloper). aangesproken. ik kan wel normaal omgaan met mannen. hij zei dat hij seks had ook gratis, ik vroeg hoe, en wat, want ik kreeg dat niet, ik had dat niet.
hij zei dat een hoertje liever met iemand als mij als met hem opzich seks heeft. maar waarom lukt het me dan niet gratis en hem wel!
niet dat alleen die gedachte zo heel erg is, op na dat je nooit 'normale seks hebt'. maar het is ook heel frustrerend /triest om te realiseren: "nog nooit gratis geneukt" en ook nooit kans daarop
was wel grappig dat toen met rondlopen al die hoertjes vooral mij zaten te lokken, en hem niet.
dat is wel iets wat ik sinds me ontmaagding steeds beter durfde. meisjes aankijken ipv meteen verlegen naar de grond kijken.
daar ben ik thanksgod vanaf, van die verlegenheid
(een boel meisjes zeggen, awwww verlegen is schattig.... geloof me het is het niet als man zijnde. je krijgt er helemaal 0 game van ! )

ik heb nog steeds eeuwig spijt dat ik ontmaagd ben door een hoertje, die ik 0,1 seconde had gezien, toen alleen nog maar naar de grond durfde te kijken. toen deed ze haar deur open(klanten sneller uitnodigen) voor me, en 'moest' ik wel naar binnen.
het was een vette korte blonde trien, waarvan ik dacht dat ze engels was omdat ze engels sprak.
haar looks leken ook wel een beetje op een engelse(als je ervan uitgaat dat engelse trienen dik en lelijk zijn). nu weet ik dat ze waarschijnlijk wel iets oost-europees is geweest.
het leven is kut

[ Bericht 0% gewijzigd door mylifeisgrey op 02-03-2011 14:14:31 ]
pi_93536481
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:55 schreef HetNoorderlicht het volgende:

Het lijkt wel alsof jullie vrouwen als een soort aliens zien, vrouwen denken en voelen hetzelfde als mannen hoor. DE vrouw bestaat niet, net als DE man. Waarom is het toch zo moeilijk dat te snappen?
Nja, omdat vrouwen helemaal niet hetzelfde denken en voelen als mannen volgens mij. Jullie zijn ingewikkeld, veel van jullie zijn vaak nodeloos gemeen en jullie gedragen je anders dan mannen.
  woensdag 2 maart 2011 @ 13:34:52 #66
291725 Premium_Quality
Natuurlijk gebrouwen
pi_93536789
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:55 schreef HetNoorderlicht het volgende:Ik ben ook gepest. Ik ben een vrouw, en niet lelijk, maar vroeger was ik gewoon een nerdje en daar ben ik ook overheengegroeid met de puberteit.
Die vergelijking gaat totaal niet op. Een vrouw hoeft niet veel meer te doen dan er redelijk uit zien om met mannen in contact te komen (en bij sommige mannen is alleen een kut hebben al genoeg). Een wanhopige onzekere man zal NOOIT een vrouw kunnen scoren, waardoor hij in een spiraal van onzekerheid komt: Onzekerheid -> geen sjans bij vrouwen -> meer onzekerheid.

De enige manier om eruit te komen is lef tonen, aan zichzelf werken en vrouwen aanspreken (vrouwen hoeven alleen te wachten totdat iemand anders haar aanspreekt.)

DE man en DE vrouw bestaan uiteraard niet, maar er zijn veel gedragingen die behoorlijk overeen komen. Mannen voelen zich aangetrokken tot vrouwelijke vormen en vrouwelijk gedrag, terwijl vrouwen over het algemeen aangetrokken worden tot status, mannelijk en dominant gedrag.

[ Bericht 5% gewijzigd door Premium_Quality op 02-03-2011 13:40:56 ]
pi_93539502
Dat is wel waar, maar ik ken echt lelijke vrouwen die door elke man als een soor t trol worden gezien (hele dikke vrouwen, veel puisten, zweetlucht) En ik denk dat die ook maagd zijn.
  woensdag 2 maart 2011 @ 15:18:21 #68
305427 mylifeisgrey
amor omnia vincit
pi_93540884
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 14:42 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Dat is wel waar, maar ik ken echt lelijke vrouwen die door elke man als een soor t trol worden gezien (hele dikke vrouwen, veel puisten, zweetlucht) En ik denk dat die ook maagd zijn.
toen ik nog maagd was had ik zelfs over dat soort vrouwen fantasieen.

tegenwoordig zie ik eigenlijk helemaal geen lelijke meisjes meer.

eigenlijk in dat topic Seks voor Geld vanaf daar, krijg ik ook een heleboel versieradvies.
maar al dat advies is maar gedeeltelijk goed.

quote:
Hey dude, even zonder grap, ik weet echt wel hete vrouwen die zich voor 1000 een nacht willen uitlenen. Als je ze op de juiste manier benadert denk ik dat er meer vrouwen "ja" zouden zeggen dan je in eerste instantie denkt.

Kwestie van niet met de deur in huis vallen
ik kan/kon niet vrouwen op de goede manier benaderen.

quote:
Misschien een gekke vraag hoor, maar heb je het wel eens geprobeerd zonder te betalen? Dus zoals alle andere mannen doen? Ik weet zeker dat wanneer je op een meisje afstapt en zegt: je krijgt 500 euro als je met me naar bed gaat je bedrogen uit kan komen, terwijl je met een paar mooie woordjes wel zal lukken. Zelfbeeld is erg belangrijk, en ze willen voor zichzelf niet overkomen als een hoer.. Plus dat het mij gewoon echt zonde van het geld lijkt
niet dus. zoals ik dat met dat advies zou doen is dan zonder social proof, en zonder dhv's of ook maar iets over mezelf vertellen haar ongevraagd blijven complimenteren zogauw ik maar een gesprek had.
ik had zelf toen ook al wel door dat dat niet werkte

quote:
Dude, voor een fractie van dat geld pik je toch gewoon met hetzelfde gemak een leuke meisje op bij de plaatselijke disco of kroeg? Dit is desperate.
hij heeft totaal verkeerde indruk van "mijn game" wat ik had/heb

quote:
[quote]1s.gif Op maandag 14 juni 2010 23:11 schreef fs180 het volgende:
Je woont in een klein dorpje gok ik? Er is vast wel een stad in de buurt waar iedereen in het weekend uitgaat, Als mensen weken lang geen meid naar huis kunnen krijgen geven ze het nog niet op, waarom zou jij dat wel doen? De vrouwen die met je mee gaan zullen toch ook niet in zijn voor een relatie en puur alleen seks willen.. Niet elke vrouw is daar echter naar op zoek, daarom moet je het niet meteen opgeven... Over welke leefitjd hebben we het ongeveer, kan groot verschil maken :+
mja niet meteen opgeven. dan had ik het uiteindelijk wel geleerd. netzoals het grote gedeelte van de mannen die 100erden benaderingen hebben gedaan en het zelf hebben uitgevogelt/bijgehouden met hun leeftijd

quote:
Loop als een baas de club in. Laat zien dat je geld en swagger hebt. Drink veel dure drank. Wordt lam. Maak oogcontact. Maak een praatje. Geef geen geld uit aan haar behalve voor een sporadisch drankje (lees, wanneer ze nuchter wordt). Neem d'r mee naar huis. ^)
dat had ik kunnen doen. dan loop ik iets zekerder de kroeg in, en dan is mijn enige doel die avond de lieve ethanol. en dan vraag ik me af hoe ik in hemelsnaam in contact kan komen met meisjes....

quote:
[quote]1s.gif Op zaterdag 19 juni 2010 17:58 schreef HSG-BOMBER het volgende:

[..]

Jezus wat kansloos, :'). Waarschijnlijk had je zo'n chick wel kunnen regelen als je geen geld had aangeboden, stom!
hoe het ging, is dat ik 'een gesprek' van enkele zinnen had met die meid.
elke keer leunde ik in, en zei wat tegen haar.
elke keer struggelde ik om iets te zeggen dat het niet meteen uberfaal zou zijn geweest. elke zin probeerde ik haar een beetje aan het lachen te brengen, of iets slims te zeggen, of iets wat dan ook!.
het werkte gewoon niet.
advies is dan de hele avond met haar praten en haar aan het eind van de avond mee naar huis nemen. dat is dan gewoon onmogelijk.
totaal verkeerd beeld van me dus weer , en daarom vaag incompleet advies.

quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juni 2010 18:02 schreef fs180 het volgende:
Godver _O-

Natuurlijk willen ze het liefste gillend wegrennen als je vraagt "wil jij met me mee voor 1000 euro"
1) ze geloven je niet
2) ze denken dat iets achter zit
3) jij gaat niet naar de hoeren, maar speciaal naar haar, seriemoordenaar bijv
4) ze willen zichzelf niet als hoer bestempelen

Vergeet het geld, maar belangrijkste! vraag niet of ze voor geld met je wilt boemsen :') Je kunt dat geld ook gebruiken om dr een leuke avond te geven en uit te horen over hoe vrouwen denken... Als je een hele avond lang in gesprek bent met een vrouw, zonder haar meteen dronken te willen voeren, kun je een hoop te weten komen. Moet er wel een gelegenheid voor zijn, discotheek valt dus snel af omdat je niet rustig kunt zitten. Als je merkt dat het toch niets wordt, doe dan gewoon vriendschappelijk, ten eerste wordt je dan vreemd genoeg vaak aantrekkelijker (houding en geen druk om te versieren). Je bent niet enorm lelijk toch, alleen wat onhandig?

En ja, lees je in over verschillende escortservices, niet dat je meteen gebruik van moet maken,maar er is zoveel meer dan een dikke negerin op de wallen _O-
weer een totaal verkeerd beeld van me. hoe kan ik geld aan vrouwen spenderen en ze een goede tijd bezorgen, en vragen hoe vrouwen denken als ik nieteens in comfort kan komen
en zowiezo vriendschappelijk zijn, zegt niets over de structuur van het gesprek. allemaal weer incompleet advies.

quote:
pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Waarom zeg je niet gewoon dat je haar er leuk vindt uitzien en dat ze erg aantrekkelijk is?
Jezelf voorstellen en vragen of ze wat wil drinken?

Ja raar, hè dat ze denkt wat is dat voor gast als je out of the blue een geldbedrag gaat neertellen?
dus
1. naar haar toe lopen,
2zeggen dat ze er leuk en aantrekkelijk uitziet
3 mezelf voorstellen
4 drankje kopen.

makkelijk uit te voeren is dat, maar hangt wel van af hoe goed sociaal proof en de uitstraling op dat moment is.

ik post zelf een reply over het advies:
quote:
1s.gif Op maandag 21 juni 2010 01:56 schreef mylifeisgrey het volgende:

[..]

dat kan wel. ik had heleboel dingen bedacht die ik kon zeggen.
maar hoe moet dat dan?! als het me nog nooit gelukt is, weet ik ook niet hoe dat precies gaat.
moet je dan om haar heen blijven hangen, in gesprek blijven, totdat ze van plan is om naar huis te gaan?

en elk moment kans op uberfaal natuurlijk, ik kan zoiets op elk willekeurig moment verkloten.
en + ook nog, dat iedereen wild aan het dansen was, en ik daar niet echt zin in had dus al buiten de boot daar viel.

gasten die dit lukt! weten hoe het moet, en kunnen alle meiden krijgen ofzo
schenkstroop ik , en zoveel onder ons. is het nog nooit gelukt, en faal al rondom ons(mij in ieder geval)
en als ik meteen wordt afgewezen dan leer ik het ook nooit
wat ik poste daar van : "ik weet niet precies hoe het moet"
"elk moment kans op uberfaal"
etc, dat komt omdat ik geen ervaring heb.
thanksgod voor pua, eindelijk basis voor de opzet van een gesprek wat werkt bij meisjes. anders had ik het pas na heel lang misschien uitgevogelt.
wat je kan zeggen wat nodig is in een gesprek is:
vragen stellen/ geintereseerd zijn in haar
ook niet te geintereseerd meteen zijn, dus genoeg desinteresse tonen
ook iets over jezelf vertellen

en een perfecte pua kan haar ook geintereseerd houden, zonder het aan het toeval over te laten.

ik post verder:
quote:
ik kan me voorstellen, dat als ik had gezegd van((1 van de redelijk extreme zinnen die ik had bedacht) " blauwe ogen en donker haar is een schoonheidsideaal , wist je dat" dat ze dan zegt van..
ehmmm ja, je bent niet me type.
handig om te weten zo vroeg misschien, maar 'kent' ze me dan.
en zo ben ik helemaal niet dat ik met vage complimentjes die uit het niets lijken te komen(maar ik wel echt meen!) op dingen doel

dat had een realistisch scenario kunnen zijn en inderdaad kunnen gebeuren. nu weet ik wat ik wel moet doen, en waarom dat had kunnen gebeuren.
zomaar een compliment geven, niets over jezelf vertellen, haar lastigvallen ermee, vast wel de foute uitstraling en ook geen social proof, etc,etc.
wat zij dan doet is iets zeggen wat ervoor zorgt dat ik oprot. dat kan zijn :"ehm ja, je bent niet me type" had ik toen als voorbeeldje bedacht. zelfs volgens de boeken is het een typisch excuus. wel apart dat me gevoel daar klopte wat ik nu ook denk wat er zou gebeuren. en dat terwijl het dat excuus me nooit naar me hoofd is geslingerd, en ik er toen nog nooit van gehoord had.

@benzin:
wat een mooie duidelijke post.
ieder mens verschilt, hangt er vanaf wat de mate die voor jouw persoonlijk geld over of alles op ze plek valt met een vriendin, of dat je het zelf vooral moet doen
en andere verschillen tussen ons zoals nadelen vanvriendin tegenover de voordelen.

je hebt het ook over mij, je post heeft me persoonlijke plan niet verandert.
enige andere optie is de psycholoog voor mij, wat natuurlijk voorlopig zeker nog eventjes niet gaat gebeuren.

ik zou eigenlijk weg moeten gaan uit dit topic, ik denk helemaal geen nuttig advies hier meer te kunnen ontvangen en moet eerst wat zelf gaan doen(infield dingen oefenen).

quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:41 schreef benzin het volgende:

Als je heel eerlijk mag zijn he, in welke categorie val ik dan? :@

in de catogory die helemaal niet weet wat hij eigenlijk wil (als ik dat mag zeggen als klein grapje :@ )

[ Bericht 0% gewijzigd door mylifeisgrey op 02-03-2011 16:08:28 ]
pi_93544687
What the fuck? Zo iemand als mylifeisgrey is compleet handelingsonbekwaam. Dat ber niemand contact op neemt met die ouders, vinden zij het niet raar dat mylifeisgrey zoveel geld van ze krijgt en dan toch zo mager is etc.?
  woensdag 2 maart 2011 @ 16:42:37 #70
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93544831
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 16:39 schreef HetNoorderlicht het volgende:
What the fuck?
Dat heb ik hier ook vaak gedacht.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_93545080
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 16:39 schreef HetNoorderlicht het volgende:
What the fuck? Zo iemand als mylifeisgrey is compleet handelingsonbekwaam. Dat ber niemand contact op neemt met die ouders, vinden zij het niet raar dat mylifeisgrey zoveel geld van ze krijgt en dan toch zo mager is etc.?
Waarom denk je dat ik in het vorige topic nog zei dat het nutteloos is enzo. Zeg ik niet voor niks. Gewoon negeren.
Ron Paul 2012
pi_93545137
Ik vind het bizar dat niemand het doorheeft hoe raar die gozer is. Als mijn zoon zou kappen met zijn studie, duizenden euro's verbraste aan geld in een maand (ik woon op mezelf, studeer en koop boeken en eten en alsnog heb ik geen 8000 euro kwijt in een maand) dan zou ik hem eens confronteren, dit is niet normaal man.

Ik vraag me af of er mensen zijn die mylifeisgrey irl kennen, Enschede is niet zo klein.
pi_93545240
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 16:47 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Waarom denk je dat ik in het vorige topic nog zei dat het nutteloos is enzo. Zeg ik niet voor niks. Gewoon negeren.
Mja maar zo iemand kan ik moeilijk negeren. Bij mij voor de supermarkt staat een zwerver die heel wereldvreemd is. Mensen (voornamelijk redbull pubers) geven hem altijd geld en dan doet hij een dansje ofzo. Zo is mylifeisgrey ook. Zelfs een kind met Downs weet dat j e geen geld moet geven aan vreemden. Waarom zitten die met beveiliging en iemand als mylifeisgrey gewoon op straat?
pi_93545744
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 16:39 schreef HetNoorderlicht het volgende:
What the fuck? Zo iemand als mylifeisgrey is compleet handelingsonbekwaam. Dat ber niemand contact op neemt met die ouders, vinden zij het niet raar dat mylifeisgrey zoveel geld van ze krijgt en dan toch zo mager is etc.?
Misschien heeft hij geen vrienden? Alleen vrienden zien zoiets, mensen kijken niet om naar mensen die ze niet kennen. Is helaas echt zo.

Edit: En hij heeft ook geen studiegenoten en collega's
pi_93545878
ja ik sta op een opleiding ingeschreven, betaal collegeld, ontvang studiefinanciering. ik zou dat overdag moeten doen . maar dat doe ik al bijna jaren niet op enkele uitzonderingen van een paar uur per jaar na.
ergste is dat ik erover tegen me ouders lieg, ze weten dat het niet 100% gaat, maar niet dat het zo erg is. ze denken dat ik P en al bijna me bachelor gehaald heb.(omdat ik afentoe een beetje vage antwoorden geef op hun vragen, en dus lieg)

quote van mylifeisgrey op een ander topic... WTF. Mijn ouders weten of ik mijn jaar heb gehaald of niet, het is hun geld waarmee ze mijn studie betalen... ze weten ook hoe hoog mijn schuld is (ze hebben mijn schuld afebetaald toen ik mijn BA kreeg)
pi_93545905
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:00 schreef benzin het volgende:

[..]

Misschien heeft hij geen vrienden? Alleen vrienden zien zoiets, mensen kijken niet om naar mensen die ze niet kennen. Is helaas echt zo.

Edit: En hij heeft ook geen studiegenoten en collega's
Hij heeft toch ouders???
pi_93546036
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:03 schreef HetNoorderlicht het volgende:

[..]

Hij heeft toch ouders???
Die zijn vast net zo, hij heeft het vast niet van een vreemde :')
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_93546197
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:03 schreef HetNoorderlicht het volgende:

[..]

Hij heeft toch ouders???
Als hij net zo met zijn ouders omgaat als ik, dan weten zij helemaal niets.
pi_93546250
Zijn ouders hebben veel geld denk ik. Ze geven hem super veel geld, betalen zijn appartement en hij kent duidelijk de waarde van geld niet. maar wel raar, rijke mensen hebben vaak een decorum als het gedrag aan komt. Manieren en opleiding zijn erg belangrijk als het op de buitenwereld aan komt. Maar met geld is alles te koop en Gooische sletjes spreiden zo hun benen op de miljonair Fair.

Ik las in het seks voor geld topic (lees nu die topics van mylifeisgrey) dat hij zich schaamt voor zijn bed en kamer... als je 8000 euro over hebt voor een hoer heb je zat geld voor een make over. Ook doen zijn ouders de was.. volgens mij heeft hij van die ouders gehad die over hem heen walsten waardoor hij geen enkele eigenwaarde heeft en alles voor hem betalen om zich goed te voelen. Moet wel, anders hadden ze het allang door
pi_93546270
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:09 schreef benzin het volgende:

[..]

Als hij net zo met zijn ouders omgaat als ik, dan weten zij helemaal niets.
Betalen jouw ouders alles voor je? ik zou willen weten waar mijn geld aan uit gaat.
pi_93546305
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 15:18 schreef mylifeisgrey het volgende:
[quote]1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 13:26 schreef mylifeisgrey het volgende:

mensen vinden zonder sociale skills is hartstikke moeilijk, heb weleens meisjes in cafe 1000 euro geboden als ze met me naar bed gingen. en dat was 5X een keiharde afwijzing.
dat is allemaal door me social proof, en me gedrag van in een hoekje staan in een enge omgeving.
dat was vorig jaar, en toen postte ik erover hier Seks voor Geld tot pagina 12

Echt jongen, als ik dat jou had zien doen, had ik jou door security de tent uit laten rammen... Dat vind ik echt te ver gaan...
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_93546390
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:10 schreef HetNoorderlicht het volgende:

[..]

Betalen jouw ouders alles voor je? ik zou willen weten waar mijn geld aan uit gaat.
Mijn ouders verdienen minder dan modaal. Ik betaal zelf mijn collegegeld, mijn verzekeringen, alles. Ik betaal ook een beetje mee aan elektriciteit en eten. (Ik woon nog thuis (dus hoef geen huur te betalen), maar heb heel weinig contact met ze omdat ik en mijn ouders heel erg verschillen denk ik. )
  woensdag 2 maart 2011 @ 17:14:19 #83
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93546428
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:11 schreef Godshand het volgende:

[..]

Echt jongen, als ik dat jou had zien doen, had ik jou door security de tent uit laten rammen... Dat vind ik echt te ver gaan...
Het is ook te creepy voor woorden.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_93546472
Ja dan ben je ze niet veel verschuldigd. MLIG krijgt alles betaald en dan vind ik het raar dat hij zooo lang over zijn =studie doet en zijn ouders niks doorhebben.

Als ik een man was en je bood een vriendin van me geld aan voor seks zou ik je fucking hard slaan MLIG
pi_93546526
Volgens mij hebben de buren ook al vanalles door hoor mylifeisgrey, ookal kom je amper buiten. De vrienden en vriendinnen van de meisjes die je zulke oneerbare voorstellen hebt gedaan kennen je natuurlijk ook allang, je zal nooit meer een vriendin uit die stad krijgen omdat iedereen weet wat voor weirdo je bent. Het enige wat je nog kan helpen is een psychiater.
  woensdag 2 maart 2011 @ 17:23:20 #86
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93546829
Als een vrouw in de kroeg op me af komt en zegt: "Voor duizend euro mag je het nu met me doen." zou ik denk ik eerder denken dat het een grap of truc was of zo. :')
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_93546864
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:14 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

Het is ook te creepy voor woorden.
Het is ook ongewoon onrespectvol met vrouwen omgaan in een publieke plaats zoals het café.

Dit doe je gewoon niet bij vrouwen. Andersom doen ze dat wel (in de disco's in Praag dan, heb je af en toe geinteresseerde vrouwen, die vragen met je mee te gaan maar dan voor wat hoort wat :') )
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_93546929
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:16 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Volgens mij hebben de buren ook al vanalles door hoor mylifeisgrey, ookal kom je amper buiten. De vrienden en vriendinnen van de meisjes die je zulke oneerbare voorstellen hebt gedaan kennen je natuurlijk ook allang, je zal nooit meer een vriendin uit die stad krijgen omdat iedereen weet wat voor weirdo je bent. Het enige wat je nog kan helpen is een psychiater.
Nou, nou zo sterk denk ik ook weer niet.

Het menselijk brein vergeet net zo snel weer, als ze verder met hem niet in aanraking komen...
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_93547080
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:16 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Volgens mij hebben de buren ook al vanalles door hoor mylifeisgrey, ookal kom je amper buiten. De vrienden en vriendinnen van de meisjes die je zulke oneerbare voorstellen hebt gedaan kennen je natuurlijk ook allang, je zal nooit meer een vriendin uit die stad krijgen omdat iedereen weet wat voor weirdo je bent. Het enige wat je nog kan helpen is een psychiater.
Zou je hem nog steeds zoenen voor 800 euro?
Ron Paul 2012
pi_93547096
Ik zou dat echt niet vergeten, ik zou inderdaad denken dat hij een crimineel is ofzo. Als cafehouder zou ik de politie inschakelen.
pi_93547111
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:28 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Zou je hem nog steeds zoenen voor 800 euro?
Je begrijpt dat het ene grapje was he:p
pi_93547372
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:29 schreef HetNoorderlicht het volgende:

[..]

Je begrijpt dat het ene grapje was he:p
Nou...

Ik zou het waarschijnlijk wel doen. 800 euro! Maar ik ben dan ook een man, zulke dingen maken mij geen slet. :')

Bij vrouwen ligt dat weer wat gevoeliger. Het leven is oneerlijk.
Ron Paul 2012
pi_93547380
mijn leven in de praktijk is:
thuis alleen zitten
savonds in bed huilen
stemmingswisselingen
naar het cafe gaan, dronken worden, 1000X zo makkelijk is het om jongens aan te spreken, en daar praat ik dan een beetje mee.
te verlegen voor meisjes.

wat ik wil weet ik ook niet zo goed, stemmingswisselingen:
soms iedereen neerknallen, a la columbine / virginia tech /
vaak altijd het beste in iedereen blijf ik zien, en ik kan echt heimelijk verliefd worden op iemand.

WTF

Waarom word een meisje die openlijk op tiwtter een grap maakt over aanslagn opgepakt maar deze gozer die serieus dit soort dingen post op FOK mag gewoon rond blijven lopen? Als er straks een aanslag in Enschede plaats vindt in een cafe ofzo dan ben ik de eerste die zegt Told You So...
pi_93547417
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:35 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Nou...

Ik zou het waarschijnlijk wel doen. 800 euro! Maar ik ben dan ook een man, zulke dingen maken mij geen slet. :')

Bij vrouwen ligt dat weer wat gevoeliger. Het leven is oneerlijk.
Ik heb genoeg rondgeslet en ik zou prima voor een weddenschap voor 800 euro zoenen maar niet met hem, hij is echt gestoord straks stalkt hij me nog
pi_93547448
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:36 schreef HetNoorderlicht het volgende:

[..]

Ik heb genoeg rondgeslet en ik zou prima voor een weddenschap voor 800 euro zoenen maar niet met hem, hij is echt gestoord straks stalkt hij me nog
Waarschijnlijk stalkt hij je nu al.
Ron Paul 2012
pi_93547538
Hij stuurt me geen pms;p
  woensdag 2 maart 2011 @ 18:27:40 #97
202930 Salamando
Altijd sarcastisch
pi_93549792
Dat komt nog.
Op donderdag 20 mei 2010 10:53 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
Salamando is beter :@
pi_93553684
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 12:55 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Die vriendin, di jullie zo gelukkig zou maken, wordt niet gelukkig van een labiele aanhankelijke vent. Jullie lijken me zo'n vriend die helemaal flipt van jaloezie als zij een keer met een knappe gozer praat.

Ik ben ook gepest. Ik ben een vrouw, en niet lelijk, maar vroeger was ik gewoon een nerdje en daar ben ik ook overheengegroeid met de puberteit. Het lijkt wel alsof jullie vrouwen als een soort aliens zien, vrouwen denken en voelen hetzelfde als mannen hoor. Sommige vrouwen zijn hyperemotioneel en houden alleen van van roze en schattige diertjes, anderen houden van gamen, groffe humor en weer anderen zitten er tussen in. DE vrouw bestaat niet, net als DE man. Waarom is het toch zo moeilijk dat te snappen, en gewoon als je een meisje tegenkomt waarmee je wat deelt (muzieksmaak, films, sport) het daar over te hebben?
Ze zullen je nu wel zeggen dat jij een vrouw bent en daarom niet kan begrijpen hoe het voor een man is om onsuccesvol in de liefde te zijn en zo... :{

Goeie post verder. ^O^
pi_93554092
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 13:28 schreef benzin het volgende:

[..]

Nja, omdat vrouwen helemaal niet hetzelfde denken en voelen als mannen volgens mij. Jullie zijn ingewikkeld, veel van jullie zijn vaak nodeloos gemeen en jullie gedragen je anders dan mannen.
Dan ontmoet je de verkeerde vrouwen misschien?

De vrouwelijke nerds of meer verlegen vrouwen zijn echt niet zo meedogenloos.
pi_93554323
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 16:39 schreef HetNoorderlicht het volgende:
What the fuck? Zo iemand als mylifeisgrey is compleet handelingsonbekwaam. Dat ber niemand contact op neemt met die ouders, vinden zij het niet raar dat mylifeisgrey zoveel geld van ze krijgt en dan toch zo mager is etc.?
Hij krijgt geen geld meer van ze, alleen bijstand geloof ik.
Ik heb al wel eens geprobeerd hen in te lichten, toen heeft hij het uiteindelijk zelf gedaan voor een deel, maar het contact is nu alsnog slecht. Door hem hoor, hij houdt ze op een afstand en zij denken dat hij nog braaf z'n studie volgt.

Er is wel een manier om het te achterhalen, maar laat ik dat maar niet doen want dat wordt hij weer paranoid en krijg ik elke dag 3 berichten 'of ik iets gedaan heb'.
  woensdag 2 maart 2011 @ 19:53:36 #101
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93554635
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:24 schreef Godshand het volgende:

[..]

Het is ook ongewoon onrespectvol met vrouwen omgaan in een publieke plaats zoals het café.

Dit doe je gewoon niet bij vrouwen. Andersom doen ze dat wel (in de disco's in Praag dan, heb je af en toe geinteresseerde vrouwen, die vragen met je mee te gaan maar dan voor wat hoort wat :') )
Ja, op sommige plaatsen is dat wel, maar in Nederland doe je dat toch niet? :')

En respect hebben voor vrouwen, dat is ook een turn-on voor veel van ze.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_93554724
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 17:03 schreef HetNoorderlicht het volgende:
ja ik sta op een opleiding ingeschreven, betaal collegeld, ontvang studiefinanciering. ik zou dat overdag moeten doen . maar dat doe ik al bijna jaren niet op enkele uitzonderingen van een paar uur per jaar na.
ergste is dat ik erover tegen me ouders lieg, ze weten dat het niet 100% gaat, maar niet dat het zo erg is. ze denken dat ik P en al bijna me bachelor gehaald heb.(omdat ik afentoe een beetje vage antwoorden geef op hun vragen, en dus lieg)

quote van mylifeisgrey op een ander topic... WTF. Mijn ouders weten of ik mijn jaar heb gehaald of niet, het is hun geld waarmee ze mijn studie betalen... ze weten ook hoe hoog mijn schuld is (ze hebben mijn schuld afebetaald toen ik mijn BA kreeg)
Mylifeisgrey is heel goed in de schone schijn ophouden. Wat ik van zijn ouders heb gelezen is dat zij echt wel betrokken willen worden bij zijn leven (zijn pa is BNer of zo), maar hij negeert hun e-mails vaak en wil nooit afspreken. Sowieso is het allemaal een beetje apart met dat gezin, maar zijn ouders kwamen op mij wel redelijk normaal over.
pi_93554769
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 19:48 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Hij krijgt geen geld meer van ze, alleen bijstand geloof ik.
Ik heb al wel eens geprobeerd hen in te lichten, toen heeft hij het uiteindelijk zelf gedaan voor een deel, maar het contact is nu alsnog slecht. Door hem hoor, hij houdt ze op een afstand en zij denken dat hij nog braaf z'n studie volgt.

Er is wel een manier om het te achterhalen, maar laat ik dat maar niet doen want dat wordt hij weer paranoid en krijg ik elke dag 3 berichten 'of ik iets gedaan heb'.
Als dat de enige reden is dat je het niet doet, moet je het eigenlijk wel doen.
Ron Paul 2012
pi_93554975
quote:
wat ik wil weet ik ook niet zo goed, stemmingswisselingen:
soms iedereen neerknallen, a la columbine / virginia tech /
:o

Serieus, wáárom krijgt die gast niet verplichte gesprekjes met een psycholoog. De universiteit ziet hem al jaren niet meer, toch staat hij nog ingeschreven, hij zit in de bijstand wat je ook niet zo maar krijgt...ik snap het niet, dat iemand maar gewoon steeds verder kan afglijden zonder dat iemand het doorheeft of er wat aan kan doen.
pi_93555089
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 19:55 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Als dat de enige reden is dat je het niet doet, moet je het eigenlijk wel doen.
Dat is niet de enige reden....het gaat wel heel ver om zijn ouders te informeren.
Komt nog bij dat het niet makkelijk te achterhalen is, maar niet onmogelijk.
pi_93555291
Het zal in ieder geval afgelopen zijn met z'n lanterfanterij op de universiteit dankzij mijnheer Rutte.

Maar het is niet makkelijk in de liefde, dat zal ik hem geven. Ik ben bijvoorbeeld net een date misgelopen op m'n fobo dankzij Strawberry, maar het is haar vergeven.
Ron Paul 2012
  woensdag 2 maart 2011 @ 20:06:27 #107
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93555553
quote:
14s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:02 schreef Supersoep het volgende:
Ik ben bijvoorbeeld net een date misgelopen op m'n fobo dankzij Strawberry, maar het is haar vergeven.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  woensdag 2 maart 2011 @ 20:08:33 #108
202930 Salamando
Altijd sarcastisch
pi_93555704
quote:
14s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:02 schreef Supersoep het volgende:
Het zal in ieder geval afgelopen zijn met z'n lanterfanterij op de universiteit dankzij mijnheer Rutte.

Maar het is niet makkelijk in de liefde, dat zal ik hem geven. Ik ben bijvoorbeeld net een date misgelopen op m'n fobo dankzij Strawberry, maar het is haar vergeven.
_O-
Op donderdag 20 mei 2010 10:53 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
Salamando is beter :@
pi_93556307
quote:
14s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:02 schreef Supersoep het volgende:
Het zal in ieder geval afgelopen zijn met z'n lanterfanterij op de universiteit dankzij mijnheer Rutte.

Maar het is niet makkelijk in de liefde, dat zal ik hem geven. Ik ben bijvoorbeeld net een date misgelopen op m'n fobo dankzij Strawberry, maar het is haar vergeven.
Wacht...ik heb iets gemist blijkbaar.... :P

*gaat naar fobo
pi_93557951
Ja inderdaad, of vinden de leerlingen hem niet raar? Ze letten toch juist om van die Cho figuren... als ik zijn hele naam kende zou ik de politie waarschuwen, dit soort enge dingen op fora posten word ik bang van
pi_93558015
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:40 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Ja inderdaad, of vinden de leerlingen hem niet raar? Ze letten toch juist om van die Cho figuren... als ik zijn hele naam kende zou ik de politie waarschuwen, dit soort enge dingen op fora posten word ik bang van
Je kan hem alsnog aangeven en dan vragen ze Danny wel om z'n gegevens.
Ron Paul 2012
pi_93558164
Ik denkt rouwens dat een psycholoog niet helpt. Deze gozer is gewoon inherent ene beetje raar. Alsof hij zwakbegaafd is ofzo. Met geld kan je elk kind naar universiteit sturen maar kom op zeg... Ik denk dat zijn hele persoonlijkheid onherstelbaar verknipt is.
pi_93558271
Ik woon niet in Enschede en wat moet ik zeggen dan? Hallo, ik wil een forumlid aangeven van fok omdat hij vrouwen lastigvalt met de vraag voor geld voor seks en dreigingen uit dat hij mensen wil afschieten a la columbine? Ik denk dat ze Danny eerder geloven dan een anonieme fokker,
pi_93558412
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:40 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Ja inderdaad, of vinden de leerlingen hem niet raar? Ze letten toch juist om van die Cho figuren... als ik zijn hele naam kende zou ik de politie waarschuwen, dit soort enge dingen op fora posten word ik bang van
Wat denk je te bereiken door hem aan te geven dan? Dus hij fantaseert soms over mensen neerschieten. Daar kan je iemand niet voor oppakken...anders had Richard in zijn periode van 'ik wil worden als Ted Bundy' ook wel opgepakt kunnen worden. Er roepen mensen hier zo vaak dingen.

Ipv de politie waarschuwen is het nuttiger om zijn ouders in te lichten, maar misschien gaat hij daar ook heel slecht op reageren of helpt het helemaal niet, net zoals de laatste keer. Hij is volwassen, zij hebben niets over hem te zeggen.
pi_93558584
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:43 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Ik denkt rouwens dat een psycholoog niet helpt. Deze gozer is gewoon inherent ene beetje raar. Alsof hij zwakbegaafd is ofzo. Met geld kan je elk kind naar universiteit sturen maar kom op zeg... Ik denk dat zijn hele persoonlijkheid onherstelbaar verknipt is.
Ben je zelf psycholoog? Anders is het nogal een gedurfde uitspraak om te stellen dat zelfs een professional hem niet zou kunnen helpen. Ja hij is een beetje raar en staat buiten de realiteit, maar alsof er bij de psycholoog niet vaker vreemde figuren komen met een sociale fobie.

Al denk ik dat je tegen zijn zin met een psycholoog niets bereikt, want hij heeft al vaker met een psych gesproken en deed zich dan 'beter' voor dan hij is. Natuurlijk weet ik niet of hij dan ook normaal over kwam, maar hij zegt zelf van wel.

Zwakbegaafd denk ik niet, hij heeft ook VWO gedaan...
Maar ik heb een periode gedacht dat hij schizofreen is of iets. Tinoz klinkt een beetje als hij.
pi_93558719
Ik geloof niks van wat hij zegt. Ik kan zijn ouders niet bereiken maar de politie wel. Als de ouders door de politie gewaarschuwd worden (ik zeg dat hij afhankelijk is van hen) dan zien ze hopelijk in hoe erg het met hem is.

En hij moet eerste en psychiater voordat hij gesprekjes aan kan.
pi_93558756
Als zijn ouders al zijn geld intrekken moet hij wel luisteren
pi_93558763
Misschien moeten we hem gewoon eens negeren nu ipv zijn kenmerken te voeden met aandacht, waar hij volgens mij toch wel op kickt want je krijgt gelijk een heel A4'tje terug als antwoord waar hij zich nog gekker voordoet dan voorheen. En dan keren we lekker terug naar de essentie van dit topic of versieren nog te leren is op latere leeftijd.
Ron Paul 2012
pi_93559266
Maar ja ik kan niet bellen, het is niet aan mij, alleen ben ik stomverbaasd hoe passief de maatschappij is naar dit soort figuren toe. En dan komt er een Fritzl, Robert M , Mohammed B en iedereen roept OH WAT ERG DAT DIT KAN IN NEDERLAND.

Ik ken die ene schizofreen niet, hoe post hij dan? En schizofrenen hebben toch vooral waanbeelden dacht ik? Niet dat ze enorm naief en dom zijn>?
pi_93559331
Supersoep, waarom maakt hij dan geen topic als hij aandacht wil?
pi_93559421
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:51 schreef Supersoep het volgende:
Misschien moeten we hem gewoon eens negeren nu ipv zijn kenmerken te voeden met aandacht, waar hij volgens mij toch wel op kickt want je krijgt gelijk een heel A4'tje terug als antwoord waar hij zich nog gekker voordoet dan voorheen. En dan keren we lekker terug naar de essentie van dit topic of versieren nog te leren is op latere leeftijd.
Wie zegt dat hij daar op kickt? Hij heeft gewoon niets beters te doen. Mss heeft hij een ziekelijke neiging om zijn wirwar van ideeën neer te typen. Sowieso is het nogal apart hoe hij hier post en wat hij hier post, nietwaar? Allemaal niet ter zake doende details en verhalen waar een normaal persoon van zou denken: "Misschien moet je dat voor jezelf houden."

quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:51 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Als zijn ouders al zijn geld intrekken moet hij wel luisteren
Hij ontvangt bijstand en verder geen geld meer van z'n ouders heeft hij me verteld.

Niet om nou met diagnoses te gaan strooien alsof ik er verstand van heb, maar hoe meer ik lees over het schizofrene spectrum, hoe meer ik hem er in herken. En juist die mensen zijn heel onberekenbaar.
pi_93559710
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:58 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Maar ja ik kan niet bellen, het is niet aan mij, alleen ben ik stomverbaasd hoe passief de maatschappij is naar dit soort figuren toe. En dan komt er een Fritzl, Robert M , Mohammed B en iedereen roept OH WAT ERG DAT DIT KAN IN NEDERLAND.

Ik ken die ene schizofreen niet, hoe post hij dan? En schizofrenen hebben toch vooral waanbeelden dacht ik? Niet dat ze enorm naief en dom zijn>?
Ik zat vooral hier te lezen: http://nl.wikipedia.org/wiki/Schizo%C3%AFde_spectrum

Indicaties zijn bijvoorbeeld vreemde gedragingen en gedachtepatronen die moeilijk te volgen zijn.

SPOILER: Schizotypische
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Schizofreen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:05:10 #123
337354 HetNoorderlicht
pi_93559746
Ugh, dus het enige wat we kunnen doen is wachten tot hij iemand wat aandoet?
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:05:53 #124
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_93559787
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 21:05 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Ugh, dus het enige wat we kunnen doen is wachten tot hij iemand wat aandoet?
Tot zover doet hij alleen zichzelf van alles aan.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:06:08 #125
119554 -Strawberry-
pi_93559809
Verder een beetje flauw dat je mensen als Fritzl en Robert M erbij haalt.

Als iemand geen hulp wil en behalve een geisoleerd bestaan te hebben normaal 'lijkt' kan je toch niet gaan ingrijpen.
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:07:16 #126
119554 -Strawberry-
pi_93559908
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 21:05 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Ugh, dus het enige wat we kunnen doen is wachten tot hij iemand wat aandoet?
Wie zegt dat hij dat zal doen? Hij is verward, maar vooralsnog vooral bezig met zijn PUA.

Hij post werkelijk alles op dit forum, al zijn gedachten. Voor veel users dingen die ze zelf nooit zouden posten, hij kent geen schaamte. Dan natuurlijk zal hij ook posten dat hij wel eens denkt een virginia tech te doen. Zo lang hij die sociale fobie heeft, durft hij niet eens een school in te lopen. ;)

Ik heb ook wel eens nagedacht over de perfecte moord en of ik een moord zou kunnen plegen. Ik denk meer dat je het meer op die manier moet zien en niet als een daadwerkelijke dreiging. Al heeft hij wat mij betreft uiteraard hulp nodig, just in case. Vooral omdat ik hem zelf zijn eigen leven niet op de rails zie krijgen, zonder hulp van vrienden, familie of een psych.

[ Bericht 21% gewijzigd door -Strawberry- op 02-03-2011 21:30:58 ]
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:10:08 #127
119573 Supersoep
pi_93560151
Ik hoor die afkorting nu al een paar keer voorbij komen, wat is een PUA eigenlijk? :@
Ron Paul 2012
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:11:15 #128
134195 benzin
pi_93560261
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:58 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Maar ja ik kan niet bellen, het is niet aan mij, alleen ben ik stomverbaasd hoe passief de maatschappij is naar dit soort figuren toe. En dan komt er een Fritzl, Robert M , Mohammed B en iedereen roept OH WAT ERG DAT DIT KAN IN NEDERLAND.
Omdat niemand zich met 'dit soort figuren' bemoeid. Mensen zullen hooguit uit de buurt blijven van zo iemand, maar ze zullen er zich niet mee bemoeien of helpen dus gebeurt er niets. En die mensen die niets doen vragen zich dan af 'hoe dat kan in Nederland'.
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:15:09 #129
202930 Salamando
Altijd sarcastisch
pi_93560591
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 21:10 schreef Supersoep het volgende:
Ik hoor die afkorting nu al een paar keer voorbij komen, wat is een PUA eigenlijk? :@
Pick up Artist.
Op donderdag 20 mei 2010 10:53 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
Salamando is beter :@
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:17:06 #130
119554 -Strawberry-
pi_93560762
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 21:11 schreef benzin het volgende:

[..]

Omdat niemand zich met 'dit soort figuren' bemoeid. Mensen zullen hooguit uit de buurt blijven van zo iemand, maar ze zullen er zich niet mee bemoeien of helpen dus gebeurt er niets. En die mensen die niets doen vragen zich dan af 'hoe dat kan in Nederland'.
Nou, je voelt je geroepen om er iets aan te doen?
Succes, ga een volwassen persoon maar eens tegen zijn zin helpen.
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:17:34 #131
134195 benzin
pi_93560805
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 21:04 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik zat vooral hier te lezen: http://nl.wikipedia.org/wiki/Schizo%C3%AFde_spectrum

Indicaties zijn bijvoorbeeld vreemde gedragingen en gedachtepatronen die moeilijk te volgen zijn.

[...spoilers...]

Ik weet nooit hoe serieus ik zulke informatie moet nemen. Ik zie er altijd wel wat van mezelf in terug, in dit geval de volgende punten:

• De persoon heeft gebrek aan goede vrienden of vertrouwelingen anders dan de naaste familieleden.
• Geen vrienden maken of hooguit korte oppervlakkige contacten hebben
• Onzeker zijn.
• Emotioneel erg gevoelig zijn.
• Veel moeite hebben om zich te verzorgen; zichzelf verwaarlozen.

Moet ik me nu zorgen maken? ;(
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:19:22 #132
134195 benzin
pi_93560954
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 21:17 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Nou, je voelt je geroepen om er iets aan te doen?
Succes, ga een volwassen persoon maar eens tegen zijn zin helpen.
Nja, tegen zijn zin in is moeilijk. Maar ik denk dat er veel mensen zijn die juist blij zouden zijn.

Mijn problemen zijn dan ook veel minder erg, zit vooral gewoon niet lekker in mijn vel, weet niet wat ik wil en heb problemen met socializen en in het bijzonder met vrouwen. Maar ik zou best blij zijn als iemand die zou zien dat ik niet lekker in mijn vel zit me zou helpen :)
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:19:37 #133
119554 -Strawberry-
pi_93560972
Nee bezin, je moet wel aan wat meer punten voldoen natuurlijk. ;)
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:21:11 #134
329869 iwannabehigh
pi_93561110
Mylifeisgrey maakt geen topics WANT hij kaapt gewoon verschillende topics en lult over zijn zogenaamde problemen zodat het hele topic weer over hem gaat (dit topic is weer een keihard bewijs). Ik snap niet waarom jullie je er iets van aantrekken en hem maar aandacht blijven geven aangezien het totaal geen zin heeft en het misschien niet eens nodig is. Misschien zit hij nu wel lachend achter zijn pc'tje omdat hij weer alle aandacht krijgt :) En aangifte doen heeft al helemaal geen zin, de politie heeft wel wat beters te doen. Sowieso vind ik dat ook meer de taak voor de familie aangezien hun blijkbaar ook op de hoogte zijn van zijn rare dingen.
  woensdag 2 maart 2011 @ 21:29:07 #135
119554 -Strawberry-
pi_93561638
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 21:19 schreef benzin het volgende:

[..]

Nja, tegen zijn zin in is moeilijk. Maar ik denk dat er veel mensen zijn die juist blij zouden zijn.

Mijn problemen zijn dan ook veel minder erg, zit vooral gewoon niet lekker in mijn vel, weet niet wat ik wil en heb problemen met socializen en in het bijzonder met vrouwen. Maar ik zou best blij zijn als iemand die zou zien dat ik niet lekker in mijn vel zit me zou helpen :)
Tja wij zijn geen psychologen, dus als mensen een psychisch probleem hebben zoals BDD of een persoonlijkheidsstoornis, dan is het logisch dat adviezen hier weinig nut hebben. Wij moeten het ook maar doen met de info die we krijgen, terwijl we dan niet altijd op de hoogte zijn van de werkelijke oorzaak van het probleem en hoe daar mee om te gaan.

Dingen als advies met versieren kan je sowieso beter van vrienden of kennissen krijgen dan online. Die mensen hebben jou dan 'in actie' gezien en weten wat je fout doet. Wij kunnen alleen maar gokken wat je fout doet op basis van de info die jij ons geeft. Je moet dan wel heel zelfbewust zijn wil je precies kunnen vertellen wat je fout doet. Als je al eenmaal zo zelfbewust bent, dan zijn de adviezen hier ook een open deur.
  woensdag 2 maart 2011 @ 22:36:22 #136
319871 richard_prf
pi_93566646
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 20:46 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Wat denk je te bereiken door hem aan te geven dan? Dus hij fantaseert soms over mensen neerschieten. Daar kan je iemand niet voor oppakken...anders had Richard in zijn periode van 'ik wil worden als Ted Bundy' ook wel opgepakt kunnen worden. Er roepen mensen hier zo vaak dingen.

Ipv de politie waarschuwen is het nuttiger om zijn ouders in te lichten, maar misschien gaat hij daar ook heel slecht op reageren of helpt het helemaal niet, net zoals de laatste keer. Hij is volwassen, zij hebben niets over hem te zeggen.
Ik ben nog altijd aan het bestuderen hoe hij zo charmant en charismatisch overkomt.
  woensdag 2 maart 2011 @ 22:39:58 #137
119554 -Strawberry-
pi_93566934
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 22:36 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ik ben nog altijd aan het bestuderen hoe hij zo charmant en charismatisch overkomt.
Waarom bestudeer je niet liever een andere charmante man, zoals George Clooney?
Niemand herinnert Ted Bundy als die charmante, charismatische man.
  woensdag 2 maart 2011 @ 22:49:30 #138
119573 Supersoep
pi_93567635
Of misschien Al Bundy. Vrouwenmagneet man.
Ron Paul 2012
  donderdag 3 maart 2011 @ 00:11:47 #139
319871 richard_prf
pi_93573114
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 22:39 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Waarom bestudeer je niet liever een andere charmante man, zoals George Clooney?
Niemand herinnert Ted Bundy als die charmante, charismatische man.
Omdat ik een bepaalde energie nodig heb om mijn leven te kunnen veranderen en ik ben aan het onderzoeken hoe Ted Bundy het voor elkaar kreeg om van de een op andere dag zo sterk sociaal kon overkomen met een top uitstraling en niet meer gehaat werd voordat hij verdacht werd van moord maar ook hoe hij het volhield zijn "masker" op te houden.
Ik identificeer me dan ook wel een beetje met hem door zijn vervelende jeugd.
  donderdag 3 maart 2011 @ 00:18:45 #140
119554 -Strawberry-
pi_93573483
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 00:11 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Omdat ik een bepaalde energie nodig heb om mijn leven te kunnen veranderen en ik ben aan het onderzoeken hoe Ted Bundy het voor elkaar kreeg om van de een op andere dag zo sterk sociaal kon overkomen met een top uitstraling en niet meer gehaat werd voordat hij verdacht werd van moord maar ook hoe hij het volhield zijn "masker" op te houden.
Ik identificeer me dan ook wel een beetje met hem door zijn vervelende jeugd.
Ik zou me toch laten inspireren door een beter persoon als ik jou was...
  donderdag 3 maart 2011 @ 00:39:54 #141
319871 richard_prf
pi_93574507
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2011 04:06 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Ik denk dat jongens vooral sex willen en daarnaast ook leuke dingen samen willen doen met een meisje. Zonder dat mis je toch wel wat en gaat het kriebelen. Dat is gewoon ' natuur' . Je hoeft dus niet perse een mislukt bestaan te hebben om dat verlangen te hebben. Verrder hoeft het ook niet automatisch optegaan voor ons wanhopige jongens, dat wij per se een lange relatie willen. Iedereen hier gaat daar wel vanuit. Maar wat ik zelf wil bijvoorbeeld, is voornamelijk sex. Leuke dingen samendoen sure waarom niet maar wel zonder die rare verplichtingen. Als ik op fok lees over relaties wil ik me nieteens storten in een lange relatie. Het lijkt gewoon alsof je teveel opgelegd krijgt.
Denk het ook, maar ik wil gewoon samen zijn en dingen ondernemen liever ook geen relatie. En sex is al helemaal niet voor mij weggelegd, ik houd niet van aanrakingen omdat ik mezelf extreem veel haat en het bestaat niet dat een vrouw mij zou willen aanraken. Ik ben daar simpel weg veel te lelijk voor.
Ik vind het geen probleem om een meid aan te raken als dat mogelijk was maar andersom absoluut niet.
  donderdag 3 maart 2011 @ 01:11:43 #142
109533 MichielPH
Let maar niet op mij.
pi_93575860
Richard, mag ik vragen of je masturbeert?
'To alcohol, the cause of and the solution to all of life's problems' - Homer J. Simpson
  donderdag 3 maart 2011 @ 01:17:34 #143
319871 richard_prf
pi_93576098
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 01:11 schreef MichielPH het volgende:
Richard, mag ik vragen of je masturbeert?
:D, Nee dat deed ik in mijn puberteit tot ik 19 of 20 was. Dus nu al 8 jaar niet meer ofzo.
  donderdag 3 maart 2011 @ 01:18:08 #144
45180 Dennis_enzo
Geen usericon nee
pi_93576121
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 01:17 schreef richard_prf het volgende:

[..]

:D, Nee dat deed ik in mijn puberteit tot ik 19 of 20 was. Dus nu al 8 jaar niet meer ofzo.
Misschien is dat het probleem wel :')
Ook geen sig dus
  donderdag 3 maart 2011 @ 01:19:16 #145
319871 richard_prf
pi_93576168
Ik heb impotentie problemen vanwege mijn extreme zelfhaat.
Ik ben zelfs nog onaantrekkelijk voor de lelijkste vrouw op de wereld. Ik ben gewoon niet goed genoeg voor vrouwen. En ik heb geen zin meer om nog te blijven proberen. Het is allemaal hopeloos.
Ik ben gewoon een persoon dat alleen moet leven zonder sociale contacten want ik krijg toch alleen maar negatieve aandacht.

Het is niet dat ik heel lelijk ben maar meer dat alles wat een man fysiek aantrekkelijk maakt niet bij mij aanwezig is. Dus het is onopvallend maar wel degelijk waar. Het is onmogelijk dat een vrouw zich aangetrokken kan voelen tot mijn uiterlijk. En dit is de waarheid. Ik leef niet zoals jullie omschrijven van MLiG in een surrealistische wereld maar ik weet dat ik gewoon NIKS bezit aan mijn uiterlijk dat een man aantrekkelijk kan maken. Dit zie ik zowel in de spiegel als in het echt waar ik dagelijks genegeerd wordt alsof ik niet besta waar ik ook kom of ben door alle vrouwen.

het verschil is alleen dat ik heel goed door heb van mezelf dat ik niet aantrekkelijk ben en anderen blijkbaar niet.

[ Bericht 42% gewijzigd door richard_prf op 03-03-2011 01:43:32 ]
  donderdag 3 maart 2011 @ 01:51:02 #146
109533 MichielPH
Let maar niet op mij.
pi_93577124
quote:
1s.gif Op donderdag 3 maart 2011 01:19 schreef richard_prf het volgende:
het verschil is alleen dat ik heel goed door heb van mezelf dat ik niet aantrekkelijk ben en anderen blijkbaar niet.
Deze quote ik snel voor dat je hem weer ninja-edit :D Vrouwen zien dus niet dat je onaantrekkelijk bent? Zonder dubbele ontkenning: vrouwen zien dat je aantrekkelijk bent?

Verder heb je de laatste toch meegemaakt dat het ook om je houding gaat? En denk anders even terug aan het meisje die jij de rug toekeerde, zij was toch ook niet lelijk? Het is gewoon geen simpele optelsom.
'To alcohol, the cause of and the solution to all of life's problems' - Homer J. Simpson
  donderdag 3 maart 2011 @ 02:03:16 #147
319871 richard_prf
pi_93577375
Een gemiddelde man van 80 jaar ziet er ook niet raar uit maar hij ziet er niet aantrekkelijk meer uit. Dit is precies het geval bij mij, ik heb niks aantrekkelijks aan mijn uiterlijk. Ik ben simpelweg niemands type.

Dat ik die chick me rug toekeerde kan zijn omdat ik het verkeerd interpreteerde omdat ik toen al 9 biertjes op had (harde muziek, alcohol, vrolijke gezichten, andere energie stromen). Dus ik vermoed dat ik me alles verbeelde en al mijn negatieve gedachtes uitschakelde.

Ik voel me nog altijd precies hetzelfde als deze kerel als die uitgaat. Alleen laat ik er niks van merken.



[ Bericht 25% gewijzigd door richard_prf op 03-03-2011 02:09:26 ]
  donderdag 3 maart 2011 @ 02:13:36 #148
319871 richard_prf
pi_93577579
Maar dit is nog een beter voorbeeld:


Allen het verschil is dat ik verborgen lelijkheden bezit die onbewust afkeer en afstotelijkheid teweeg brengen bij vrouwen.

[ Bericht 13% gewijzigd door richard_prf op 03-03-2011 02:20:15 ]
  donderdag 3 maart 2011 @ 02:22:46 #149
109533 MichielPH
Let maar niet op mij.
pi_93577745
Het briljantste hiervan is nog wel dat het personage zich later alleen nog maar inbeeldde dat hij zo'n gezicht had, terwijl z'n gezicht weer normaal was.

En over dat meisje: het gaat er dus om dat zij zich allemaal in kan beelden waarom jij haar afwees, terwijl jij haar niet om haar uiterlijk of gedrag afwees. Misschien denkt zij nu wel dat jij haar lelijk vindt, terwijl dat helemaal niet zo was.
'To alcohol, the cause of and the solution to all of life's problems' - Homer J. Simpson
  donderdag 3 maart 2011 @ 06:06:55 #150
332366 San_Andreas
Begin your tour here!
pi_93579538
ja het is mogelijk, geen enkel probleem zelfs, je zal echter je skills minder vaak in de praktijk kunnen uitoefenen omdat je op latere leeftijd minder vaak geschikte kandidaten ontmoet. Daarvoor is de periode 18 - 28 toch echt het belangrijkst.
"Ik quote graag mezelf."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')