Perruche | donderdag 24 februari 2011 @ 18:22 |
Kan iemand aub de OP maken..? |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 18:23 |
quote: Wtf is er met haar gebeurd? .
Eveneens lol @ plaatje van Maria.
@ Perr, is goed! |
Ewelina | donderdag 24 februari 2011 @ 18:23 |
Hoi. Mijn pizza zit in de oven  |
Blurred86 | donderdag 24 februari 2011 @ 18:24 |
quote: toevallig, die van mij ook!  |
Perruche | donderdag 24 februari 2011 @ 18:24 |
ik heb een error en kan niet editen, en de "nieuw topic" knop werkt niet  |
XcUZ_Me | donderdag 24 februari 2011 @ 18:24 |

 |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 18:24 |
Uhm... ik zie dat we vorige keer van deeltje 1363 naar deeltje 1368 zijn gesprongen . Dus eigenlijk is dit deeltje 1365 . |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 18:25 |
quote: Gadverdamme (en dat zei ik hardop ) |
Perruche | donderdag 24 februari 2011 @ 18:26 |
Ik weet niet waarom maar ik kan niet editten, sorry! En ik ga zo naar huis  |
Chicolate | donderdag 24 februari 2011 @ 18:26 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 18:24 schreef Viking84 het volgende:Uhm... ik zie dat we vorige keer van deeltje 1363 naar deeltje 1368 zijn gesprongen  . Dus eigenlijk is dit deeltje 1365  . We hebben ook nog een 1367 gehad . |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 18:26 |

Het vorige deel: Slank #1368: met allerhande mogelijkheden... De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.
Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.
Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).
Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!
Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!
Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden |
MariaEtcetera | donderdag 24 februari 2011 @ 18:26 |
Ik heb mn witlofsalade al bijna op

quote:  |
DevilsAndDust | donderdag 24 februari 2011 @ 18:29 |
Meligerds. .
M'n beeldgedicht hangt! Met gevaar voor eigen leven opgehangen - de kop van m'n hamer zit los. En nee hoor, dat is geen reep chocolade, wat je ziet liggen. |
Siral | donderdag 24 februari 2011 @ 18:30 |
lijstje..
nog te weinig volgens mij..
O: bruine bth met 30+ kaas, glas sinaasappelsap. T: appel. L: bruine bth met philadelphia light, bruine bth met pindakaas. T: paar eetlepels magere kwark met stukjes komkommer erin, cappuccino. D: bord spaghettie met wokgroente, saus, gehakt. en sla/tomaat. T: weet nog niet.
[ Bericht 1% gewijzigd door Siral op 24-02-2011 18:38:02 ] |
Pinnenmutske | donderdag 24 februari 2011 @ 18:31 |
quote: 
Garfield is  |
XcUZ_Me | donderdag 24 februari 2011 @ 18:40 |
RPMen  |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 18:40 |
Nachtwacht en ik zijn via MSN in binaire getallen aan het communiceren . |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 18:40 |
quote: Fiets ze . |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 18:44 |
0011100000010110101101110 1001001011000000110101010010000010010010 |
sigme | donderdag 24 februari 2011 @ 18:53 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 18:29 schreef DevilsAndDust het volgende:Meligerds.  . M'n beeldgedicht hangt! Met gevaar voor eigen leven opgehangen - de kop van m'n hamer zit los. En nee hoor, dat is geen reep chocolade, wat je ziet liggen. Ik kan het gedicht niet goed genoeg zien!
En bij de weg, ik ben nog altijd Stadjer. Vandaag mij nog bij de gemeente vervoegd, de bezoekersparkeerpas was laatst bij een bezoeker weggegleden naar een plaats waar het duurder was om 'm door de garage er weer uit te laten vissen (lees: nieuwe voorruit plaatsen) dan de borg betalen en een nieuwe halen. En toen ik dan toch aan het Zuiderdiep was gelijk maar even bij toko Melati langs geweest. Buit: rode rijst, verse tahoe, gember en een rare sambal. |
Tinkepink | donderdag 24 februari 2011 @ 18:58 |
vandaag een appel met bestrijdingsmiddel gegeten. Na een branderige mond heb ik nu lippen en tong vol blaren |
sigme | donderdag 24 februari 2011 @ 19:00 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 18:58 schreef Tinkepink het volgende:vandaag een appel met bestrijdingsmiddel gegeten. Na een branderige mond heb ik nu lippen en tong vol blaren Gatver! Hoe kom je aan een appel met zulke rotzooi erop?
Oh, en een kusje erop . |
DevilsAndDust | donderdag 24 februari 2011 @ 19:02 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 18:53 schreef sigme het volgende:[..] Ik kan het gedicht niet goed genoeg zien! En bij de weg, ik ben nog altijd Stadjer. Vandaag mij nog bij de gemeente vervoegd, de bezoekersparkeerpas was laatst bij een bezoeker weggegleden naar een plaats waar het duurder was om 'm door de garage er weer uit te laten vissen (lees: nieuwe voorruit plaatsen) dan de borg betalen en een nieuwe halen. En toen ik dan toch aan het Zuiderdiep was gelijk maar even bij toko Melati langs geweest. Buit: rode rijst, verse tahoe, gember en een rare sambal. Het is deze: 
En sorry dat ik niet aan je had gedacht als Groninger (ik noem mezelf geen Stadjer). . |
Ewelina | donderdag 24 februari 2011 @ 19:04 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 18:58 schreef Tinkepink het volgende:vandaag een appel met bestrijdingsmiddel gegeten. Na een branderige mond heb ik nu lippen en tong vol blaren wat naar! |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 19:07 |
TVP
Straks bijlezen en PM'en  |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 19:09 |
quote: Oh, dat is zo'n Plint-poster! Leuk! Ik heb er ook 1 hangen . |
sigme | donderdag 24 februari 2011 @ 19:09 |
quote: Dank! Voor het gedicht natuurlijk. Mooi .
Je mag me best als Stadjer vergeten hoor. Hoewel, was jij mij niet ook al eens vergeten op de lijst ooit-ontmoette-slankies? Ja hè? Hmm. Dat Kan Geen Toeval Zijn. Hmpf. |
DevilsAndDust | donderdag 24 februari 2011 @ 19:21 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 19:09 schreef sigme het volgende:[..] Dank! Voor het gedicht natuurlijk. Mooi  . Je mag me best als Stadjer vergeten hoor. Hoewel, was jij mij niet ook al eens vergeten op de lijst ooit-ontmoette-slankies? Ja hè? Hmm. Dat Kan Geen Toeval Zijn. Hmpf. Ik kan alleen maar zeggen dat jouw geheugen blijkbaar een stuk beter is dan het mijne. |
uniekhoorn | donderdag 24 februari 2011 @ 19:29 |
Mooi DaD! 
V1: 10.1 was het aantal kilometers.. mijn gem. was maar 9.2 km/uur.. Dat moet beter! |
MarMar | donderdag 24 februari 2011 @ 19:33 |
Doet me denken aan Lemniscaat posters die mn ouders altijd hadden DaD, mooi!! |
Goodbye | donderdag 24 februari 2011 @ 19:35 |
quote: Jaaaaa, PM  |
Goodbye | donderdag 24 februari 2011 @ 19:38 |
En een lijstje dan maar!
O: 3 volk. knackebrod, 1 met jam, 2 met paté T: 2 volk. knackebrod met paté, 1 beker warme melk L: halve italiaanse bol met tonijnsalade, 1 boterham met pure hageslag T: stuk chocola, banaan D: burrito's |
Tinkepink | donderdag 24 februari 2011 @ 19:51 |
quote: gewoon. uit de supermarkt Auw. |
Tinkepink | donderdag 24 februari 2011 @ 19:52 |
Mijn lijstje o. 2 crackers kaas t. de gewraakte appel + 2 caramelrijstwafels l. 2 roggenbrood met smeerkaas t. 4 caramelrijstwafels + 3 paaseitjes d. zodirect: 3 rolletjes sperziebonen met spek uit de oven |
Goodbye | donderdag 24 februari 2011 @ 19:53 |
quote: Noh! Wat balen!  |
Goodbye | donderdag 24 februari 2011 @ 19:54 |
Wat een karig lijstje voor jouw doen, Tink. |
MarMar | donderdag 24 februari 2011 @ 19:54 |
Jemig tink!! hoe ist nu? |
Tinkepink | donderdag 24 februari 2011 @ 19:55 |
quote: Ja. Auw. En de rijstwafels vullen nogal. Ik heb een plofbuik. |
Chicolate | donderdag 24 februari 2011 @ 19:57 |
Klinkt pijnlijk Tink .
Nou ik ga maar eens een poging doen tot sporten. Nog een beetje dikke tong maar het moet er toch eens van komen. Al roept de film wel heel erg nu . |
Goodbye | donderdag 24 februari 2011 @ 19:58 |
quote: Oh, die link had ik ook wel kunnen leggen, ja Hopelijk ben je er snel weer van af! |
Tinkepink | donderdag 24 februari 2011 @ 20:00 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 19:57 schreef Chicolate het volgende:Klinkt pijnlijk Tink  . Nou ik ga maar eens een poging doen tot sporten. Nog een beetje dikke tong maar het moet er toch eens van komen. Al roept de film wel heel erg nu  . Hoe gaat het eten ondertussen? Ben je al van de vloeibare voeding af? |
sigme | donderdag 24 februari 2011 @ 20:03 |
Bijna bedtijd hier, daarom de rituele vraag voor vandaag: Rituals, hoe is het lijstje vandaag gegaan? |
uniekhoorn | donderdag 24 februari 2011 @ 20:04 |
Hier ook bedtijd
Terusten Sigme  |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 20:05 |
Volgens mij heeft iedereen die wil (en vast ook een paar mensen die helemaal niet zo nodig willen ) een PM.
En nu ga ik pannenkoeken bakken! In m'n nieuwe trui. |
Goodbye | donderdag 24 februari 2011 @ 20:06 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 20:05 schreef Merel het volgende:Volgens mij heeft iedereen die wil (en vast ook een paar mensen die helemaal niet zo nodig willen  ) een PM. En nu ga ik pannenkoeken bakken! In m'n nieuwe trui. Tof! |
uniekhoorn | donderdag 24 februari 2011 @ 20:06 |
Supertof Merel!!
Gratis trui  |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 20:06 |
En jullie hebben veel te veel gepost vandaag en ik zag allerlei dingen voorbijkomen waar ik op wilde reageren, maar ik ben ze alweer vergeten  |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 20:08 |
Hoei, supertof, Merel! Ik hoop ook echt dat je dit gevoel kunt vasthouden! . |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 20:08 |
Zag nog wel iets over vrijgezellenfeesten. Had ik wel eens verteld over het vrijgezellenfeestje waar een 'consulente' van Ladies Night haar waren kwam uitstallen? Absoluut niet mijn ding  |
MariaEtcetera | donderdag 24 februari 2011 @ 20:11 |
Merel, gratis trui! En aanverwante artikelen zijn dan mooi meegenomen he Ik hoop dat alles leuk en fijn en weetikwatallemaal wordt/blijft!
Ennn toch niet Zumba vandavond.
SPOILER Stond te twijfelen ivm niet veel zin en toen moest vriendje even zn frustraties kwijt over werk, en aangezien meneer zelden over zijn frusti's praat vond ik dat even belangrijker. Dan mezelf zaterdagochtend mn bed uit schoppen en misschien morgen nog wat doen om toch aan de 3x sport per week te komen. En nu even samen tv kijken
|
Tinkepink | donderdag 24 februari 2011 @ 20:12 |
Nieuwe trui.
Er is een bakje ijs bij mijn lijstje gekomen. Tong verbrand aan een ovenschaaltje (vraag maar niets ) |
DevilsAndDust | donderdag 24 februari 2011 @ 20:14 |
Merel, zo tof. Wat een heerlijk gevoel moet dat zijn. Geniet ervan! . |
ihatefastcars | donderdag 24 februari 2011 @ 20:21 |
Wat ontzettend fijn voor je Merel! Geniet ervan! |
MarMar | donderdag 24 februari 2011 @ 20:21 |
* MarMar is blij voor Merel  |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 20:24 |
Jullie zijn lief 
En nu weer een ander onderwerp hoor  |
uniekhoorn | donderdag 24 februari 2011 @ 20:25 |
q luiteren ik ben zo voor  |
MarMar | donderdag 24 februari 2011 @ 20:26 |
whut? |
Tinkepink | donderdag 24 februari 2011 @ 20:26 |
quote: Oke. Laten we het over ijs hebben. Ik heb net een tweede schaaltje op (totaal 5 bolletjes met chocosaus nu) |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 20:28 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 20:26 schreef Tinkepink het volgende:[..] Oke. Laten we het over ijs hebben. Ik heb net een tweede schaaltje op (totaal 5 bolletjes met chocosaus nu) Ja maar jij mag dat, jij moet de blaren in je mond koelen. |
Tinkepink | donderdag 24 februari 2011 @ 20:30 |
quote: Jij niet? Of hebben jullie niet zoveel gezoend? |
uniekhoorn | donderdag 24 februari 2011 @ 20:32 |
Wow, ik zit in de finale voor kaarten van The Black eyed Peas in Parijs  |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 20:32 |
quote:
 |
Tinkepink | donderdag 24 februari 2011 @ 20:32 |
quote: Cool! Wanneer hoor je of je gewonnen hebt? |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 20:33 |
quote: Gaaf! Wat voor wedstrijd is dat? |
uniekhoorn | donderdag 24 februari 2011 @ 20:33 |
quote: Morgenavond is de finale... haha, nou kan ik natuurlijk niet meer slapen  |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 20:34 |
Zoveel zoenen dat je er blaren van krijgt lijkt me best ernstig. Hooguit een overwerkte tong . Of een geïrriteerde kin als 'ie een baardje heeft . Heeft 'ie een baardje, Merel? . |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 20:34 |
Cool zeg! Hoeveel finalisten zijn er?
Lees: wie moeten we even elimineren met de slankknokploeg? . |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 20:35 |
quote: Er is maar één echte Baardmans hè! |
DevilsAndDust | donderdag 24 februari 2011 @ 20:38 |
quote: Dat dat even duidelijk is. . |
XcUZ_Me | donderdag 24 februari 2011 @ 20:40 |
Merel! Klinkt goeoed! |
MarMar | donderdag 24 februari 2011 @ 20:41 |
spannend uniek!! |
MariaEtcetera | donderdag 24 februari 2011 @ 20:42 |
quote: Variatiemogelijkheden te over toch!
Haarineenstaartbaard Haarvaartbaard Wittepaardbaard
Ad inf! |
MariaEtcetera | donderdag 24 februari 2011 @ 20:42 |
Leuk Uniekje! *duim* |
XcUZ_Me | donderdag 24 februari 2011 @ 20:43 |
quote: Ik las het al op feestboek! Nou, ik duim voor je heur . |
MevrouwPuff | donderdag 24 februari 2011 @ 20:48 |
Wat een pechdag Tink! Jeeh voor merel en lief! Met yoga zijn we nu aanbeland bij de oefeningen die ik niet kan. De 'crow' oftewel, vanuit hurkzit met de handen op de grond, je knieën inklemmen tussen je armen, zodat je alleen op je handen steunt. Ben benieuwd of ik dat ooit ga kunnen 
Dit dus.
[ Bericht 85% gewijzigd door MevrouwPuff op 24-02-2011 20:55:45 ] |
Viking84 | donderdag 24 februari 2011 @ 20:56 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 20:48 schreef MevrouwPuff het volgende:Wat een pechdag Tink! Jeeh  voor merel en lief! Met yoga zijn we nu aanbeland bij de oefeningen die ik niet kan. De 'crow' oftewel, vanuit hurkzit met de handen op de grond, je knieën inklemmen tussen je armen, zodat je alleen op je handen steunt. Ben benieuwd of ik dat ooit ga kunnen  [ afbeelding ] Dit dus. Wow. Maar zij heeft haar knieën toch niet tussen haar armen ingeklemd? . |
MevrouwPuff | donderdag 24 februari 2011 @ 20:58 |
Nee inderdaad, het is een beetje anders dan op het plaatje. Als je je benen meer inklemt, zit je zwaartepunt meer rond je armen, ipv lager, dus ik denk dat dat makkelijker is dan die op het plaatje. |
MarMar | donderdag 24 februari 2011 @ 21:00 |
* MarMar gaat de laptop afsluiten
tot morgen! |
Swietje | donderdag 24 februari 2011 @ 21:27 |
Niet bijgelezen, het was gezellig en ik weet nu wel dat ik nog liever op mezelf wil wonen. Wat heerlijk lijkt me dat. |
XcUZ_Me | donderdag 24 februari 2011 @ 21:30 |
Viel je cadeautje in de smaak?  |
Swietje | donderdag 24 februari 2011 @ 21:32 |
Zeker En ik moet nog een keer langs, dan gaat 'ie voor me koken.  |
XcUZ_Me | donderdag 24 februari 2011 @ 21:32 |
Goed geregeld! |
Swietje | donderdag 24 februari 2011 @ 21:36 |
Lijstje van vandaag
O: boterham fricandeau, halfvolle melk L: pannenkoek met poedersuiker, verse jus d'orange T: 3 koekjes D: kaiserbroodje (half met kip kerrie salade, half met huzarensalade), rauwkostsalade met yoghurtdressing T: vers geperst sinaasappelsap |
MevrouwPuff | donderdag 24 februari 2011 @ 21:41 |
Lijstje O: boterham hagelslag en pindakaas L: kippesoep T: 3 stronken witlof T: appel D: tosti hamkaas T: banaan T: halfvolle vanilleyoghurt met muesli |
XcUZ_Me | donderdag 24 februari 2011 @ 21:43 |
O: 200 gr magere kwark met muesli T: grapefruit L: 3 bth: 1x kaas, 1x cervelaat, 1x appelstroop T: minneola T: handje rozijnen S: RPM D: rijst met ca. 100 gr kipfilet en chicken hawai-achtige saus, met ananasblokjes
We hadden alleen nog een potje rode kool en dat vond ik niet echt matchen met de rest van het avondeten . |
Blurred86 | donderdag 24 februari 2011 @ 21:43 |
ik post vandaag maar geen lijstje want morgen een nieuwe dag |
_aurum_ | donderdag 24 februari 2011 @ 21:44 |
lijstje:
O: havermoutpap T: restje gehaktbrood L: restje kipfilet T: handje noten, 1/2 komkommer en bekertje huttenkase D: curry S: rug T: kwark en nootjes
Heb een beetje een kriebelhoest  |
MevrouwPuff | donderdag 24 februari 2011 @ 21:45 |
quote: Ging de chocola toch op  |
Blurred86 | donderdag 24 februari 2011 @ 21:47 |
quote: haha nee dat niet, maar een heleboel andere dingen wel  |
Ml-etje | donderdag 24 februari 2011 @ 22:20 |
Merel wat leuk
1 uur RPM en 1 uur Spinning  |
Jagärtrut | donderdag 24 februari 2011 @ 22:23 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 20:12 schreef Tinkepink het volgende:Nieuwe trui. Er is een bakje ijs bij mijn lijstje gekomen. Tong verbrand aan een ovenschaaltje (vraag maar niets  ) hoe dat?
Zo, weer thuis. Gezellig bij een vriendin gegeten, jammer dat je daarna gelijk naar bed moet en niet even rustig thuis kan komen. Het nadeel van het werkende leven.
Vraagje: Het vriendje is de laatste tijd nogal gek van sneeuwleopaarden (snow leopards). Ja, hij is wat vreemd. Nu is hij volgende week jarig, en zit ik te denken hem een poster van zo'n beest te geven. Is dat leuk? |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 22:27 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 22:23 schreef Jagärtrut het volgende:Vraagje: Het vriendje is de laatste tijd nogal gek van sneeuwleopaarden (snow leopards). Ja, hij is wat vreemd. Nu is hij volgende week jarig, en zit ik te denken hem een poster van zo'n beest te geven. Is dat leuk? Even gegoogeld, toffe beesten!
Waarom zou een poster niet leuk kunnen zijn? Of anders een ingelijste poster, zodat je niet alleen een opgerold stuk papier geeft?  |
conleche | donderdag 24 februari 2011 @ 22:28 |

Ik zou een echte halen. Het zijn zo'n beetje de mooiste beesten ter wereld!  |
Jagärtrut | donderdag 24 februari 2011 @ 22:28 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 22:27 schreef Merel het volgende:[..] Even gegoogeld, toffe beesten! Waarom zou een poster niet leuk kunnen zijn? Of anders een ingelijste poster, zodat je niet alleen een opgerold stuk papier geeft?  het probleem is dat het naar Duitsland moet gaan, want ik vlieg zonder enige bagage. Nog maar even bedenken. Of, een knuffeldier en nog wat anders erbij ofzo. |
Jagärtrut | donderdag 24 februari 2011 @ 22:28 |
quote: Net iets boven m'n budget!  |
Swietje | donderdag 24 februari 2011 @ 22:28 |
Ja dat is leuk trutje! En dan wel zeker weten dat 'ie 'm ook ophangt natuurlijk.  |
conleche | donderdag 24 februari 2011 @ 22:29 |
quote: Omdat je ook een tijgertemmer erbij moet kopen?  |
Jagärtrut | donderdag 24 februari 2011 @ 22:29 |

maar 10 euro!
Of die poster, op A1, en op linnen:

Maar, die vertrouw ik niet zo, want dat is maar 15 euro en dat is belachelijk goedkoop voor zoiets, lijkt me. |
Jagärtrut | donderdag 24 februari 2011 @ 22:31 |
En dan koop ik voor mezelf deze erbij:
 |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 22:33 |
 |
XcUZ_Me | donderdag 24 februari 2011 @ 22:36 |
En dan even grommen op bepaalde momenten . |
Ml-etje | donderdag 24 februari 2011 @ 22:40 |
 |
conleche | donderdag 24 februari 2011 @ 22:40 |
quote: Ik zocht op rawr:

Ik geloof dat ik dat googelzoeken beter aan jou kan overlaten.  |
_aurum_ | donderdag 24 februari 2011 @ 22:42 |
quote: wat is het verschil? Ik dacht dat het allebei hetzelfde was  |
Ml-etje | donderdag 24 februari 2011 @ 22:47 |
quote: RPM is met snelle verschillen qua zwaarte en snelheid en meer afwisseling. Spinning is langer eenzelfde tempo vasthouden. Allebei op muziek dat wel. We hadden RPM 49.
|
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 22:53 |
Het is dat ik fietsen op een stilstaande fiets zo suf vind, maar de nummers die ze gebruiken zijn altijd wel lekker! |
MariaEtcetera | donderdag 24 februari 2011 @ 23:02 |
quote:
Mijn konijn gromt ook als je haar voerbak probeert te pakken  |
XcUZ_Me | donderdag 24 februari 2011 @ 23:11 |
quote:
 |
Merel | donderdag 24 februari 2011 @ 23:15 |
Ik ontdek opeens allemaal DM's die ik nooit gezien heb! Billy en Vik, sorry dat ik niet reageerde dus, maar je krijgt geen popup op mobiel en in de text-only, dus dan zie je die dingen niet! Stom systeem. |
Chicolate | donderdag 24 februari 2011 @ 23:36 |
@Tink: ja ik eet sinds maandag weer vast voedsel. Maar in het begin nog heel langzaam. Nu gaat alles, behalve kruimelige dingen, prima (daarvan blijven overal restjes in je mond zitten). Hoop wel dat het laatste beetje zwelling nog weggaat, en dat het niet allemaal litteken weefsel is. Want het is irritant om niet bij je kiezen te kunnen. |
loveli | donderdag 24 februari 2011 @ 23:45 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 20:08 schreef Merel het volgende:Zag nog wel iets over vrijgezellenfeesten. Had ik wel eens verteld over het vrijgezellenfeestje waar een 'consulente' van Ladies Night haar waren kwam uitstallen? Absoluut niet mijn ding  Hm.. of toch pottenbakken?
Voor de werklozen onder ons: http://www.ladiesnightparties.nl/consulente-worden/ |
progje | donderdag 24 februari 2011 @ 23:54 |
Dochter van vriend is hier. Super gezellige avond. Kunnen ook overal over praten. Heerljk  |
MevrouwPuff | vrijdag 25 februari 2011 @ 01:10 |
Welterusten allemaal  |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 07:45 |
quote: . Die knuffel is cool. |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 07:47 |
Goeiemorgen. Zo hardlopen en dan weer aan de brieven  |
Blurred86 | vrijdag 25 februari 2011 @ 07:57 |
goedemorgen. pff ik heb me vanochtend weer eens gewogen, en heb spontaan geen honger meer voor mijn ontbijt morgen hardlopen. |
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:06 |
quote: 01001001 01110011 00100000 01101000 01100101 01110100 00100000 01100010 01101001 01101110 01100001 01110010 01111001 00100000 01101001 01101110 00100000 01100010 01110010 01100001 01101001 01101100 01101100 01100101 00111111 00100000 01010111 01100001 01101110 01110100 00100000 01101001 01101011 00100000 01101011 01100001 01101110 00100000 01100101 01110010 00100000 01100111 01100101 01100101 01101110 00100000 01100011 01101000 01101111 01100011 01101111 01101100 01100001 00100000 01110110 01100001 01101110 00100000 01101101 01100001 01101011 01100101 01101110 00101110 00101110 00101110  |
Ml-etje | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:16 |
mogge! Heb geen spierpijn  |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:17 |
Mogge!
Phaidra, van harte gefeli met je verjaardag  |
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:17 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 20:05 schreef Merel het volgende:Volgens mij heeft iedereen die wil (en vast ook een paar mensen die helemaal niet zo nodig willen  ) een PM. * Gooit al z'n slankie fan boy spullen op marktplaats
* kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:21 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 08:06 schreef VulcanJ het volgende:[..] 01001001 01110011 00100000 01101000 01100101 01110100 00100000 01100010 01101001 01101110 01100001 01110010 01111001 00100000 01101001 01101110 00100000 01100010 01110010 01100001 01101001 01101100 01101100 01100101 00111111 00100000 01010111 01100001 01101110 01110100 00100000 01101001 01101011 00100000 01101011 01100001 01101110 00100000 01100101 01110010 00100000 01100111 01100101 01100101 01101110 00100000 01100011 01101000 01101111 01100011 01101111 01101100 01100001 00100000 01110110 01100001 01101110 00100000 01101101 01100001 01101011 01100101 01101110 00101110 00101110 00101110  Ha Eindelijk een reactie . Straks even ontcijferen .
En ik ben een beetje boos, want ik ben het Handboek Online Marketing aan het lezen en dat boek staat vól met slechtlopende zinnen, taalfouten (d's en t's, jou ipv jouw etc) en spelfouten. Echt: het lezen van het boek is verzand in het spelletje 'Zoek de fout' en ik kan me niet meer concentreren op de inhoud . Schandalig dat het boek in deze staat op de markt is gebracht, zeker als je bedenkt dat het gebruikt wordt in het onderwijs . |
motorbloempje | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:27 |
o hai 
plannen vandaag wrsch iets anders dan gepland: schoonmams is gisteravond met ambulance naar 't ziekenhuis vervoerd: ze is al sinds vorige week erg zwak door chemopillen, kan nauwelijks eten en gisteren was 'de maat vol', ze heeft 40,4 graden aan koorts en ligt nu in 't ziekenhuis aan de zoutoplossing en energieleveranciers.. dus vanmiddag maar even daarheen in plaats van naar de motorbeurs..
 |
Merel | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:27 |
Goeiemorgen!  |
motorbloempje | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:28 |
oh, en nog voor Merel! |
Merel | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:28 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 08:17 schreef VulcanJ het volgende:[..] * Gooit al z'n slankie fan boy spullen op marktplaats* kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras kras Aaaah wilde jij ook? Ik wilde ook geen mensen er lastig mee vallen die het misschien helemaal niet boeiend vonden  |
Merel | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:29 |
Oh jee Mo Sterkte voor haar! |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:29 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 08:27 schreef motorbloempje het volgende:o hai  plannen vandaag wrsch iets anders dan gepland: schoonmams is gisteravond met ambulance naar 't ziekenhuis vervoerd: ze is al sinds vorige week erg zwak door chemopillen, kan nauwelijks eten en gisteren was 'de maat vol', ze heeft 40,4 graden aan koorts en ligt nu in 't ziekenhuis aan de zoutoplossing en energieleveranciers.. dus vanmiddag maar even daarheen in plaats van naar de motorbeurs..  He gets Mo . Dat klinkt niet goed. Wel beter dat ze dan nu in het ziekenhuis is. Sterkte!! |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:30 |
Er is er één jarig, hoera, hoera! (en ik ben het dus niet ). |
motorbloempje | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:30 |
hadden we ineens allebei een gemiste oproep van schoonpaps, dus 't moest of iets met schoonzusje (zwanger) of schoonmams zijn..
ik vind 't maar stom  |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:30 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 08:29 schreef XcUZ_Me het volgende:[..] He gets Mo  . Dat klinkt niet goed. Wel beter dat ze dan nu in het ziekenhuis is. Sterkte!! Wat ^^ zegt . |
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:31 |
quote: stom2
Sterkte! |
motorbloempje | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:32 |
SPOILER ik vind kanker maar een kankerziekte
|
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:35 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 08:28 schreef Merel het volgende:Aaaah wilde jij ook? Ik wilde ook geen mensen er lastig mee vallen die het misschien helemaal niet boeiend vonden  Ik lees elk topic (maar dat zien jullie niet natuurlijk )
Ik dacht eerder dat je zoiets had VulcanJ whoisthat  |
Merel | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:38 |
Nou je hebt PM hoor  |
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:43 |
 |
Syrena | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:47 |
quote: Zwaar mee eens  |
MevrouwPuff | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:47 |
Goeiemorgen Mo, wat een rotnieuws sterkte |
Jagärtrut | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:53 |
he Mo, wat balen zeg. Sterkte! |
sigme | vrijdag 25 februari 2011 @ 08:57 |
MoBlo, Wolve: Sterkte. |
Phaidra | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:02 |
Hè Mo, wat naar. Nou ja, het uitermate kut natuurlijk . Sterkte, hopelijk voelt ze zich in het ziekenhuis snel wat beter. |
Phaidra | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:04 |
Hee, nu ik FB heb, kan ik ineens niet meer stiekem jarig zijn . |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:08 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 08:06 schreef VulcanJ het volgende:[..] 01001001 01110011 00100000 01101000 01100101 01110100 00100000 01100010 01101001 01101110 01100001 01110010 01111001 00100000 01101001 01101110 00100000 01100010 01110010 01100001 01101001 01101100 01101100 01100101 00111111 00100000 01010111 01100001 01101110 01110100 00100000 01101001 01101011 00100000 01101011 01100001 01101110 00100000 01100101 01110010 00100000 01100111 01100101 01100101 01101110 00100000 01100011 01101000 01101111 01100011 01101111 01101100 01100001 00100000 01110110 01100001 01101110 00100000 01101101 01100001 01101011 01100101 01101110 00101110 00101110 00101110  01001001 01101110 00100000 01110000 01101100 01100001 01100001 01110100 01110011 00100000 01110110 01100001 01101110 00100000 01100011 01101000 01101111 01100011 01101111 01101100 01100001 00100000 01111010 01100101 01100111 01100111 01100101 01101110 00100000 01110111 01100101 00100000 01101100 01101001 01100101 01110110 01100101 01110010 00100000 01110011 01110101 01110000 01100101 01110010 01100110 01110010 01110101 01101001 01110100 00101110 |
Merel | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:08 |
Ik heb geen Facebook, dus ik kan je verjaardag prima negeren  |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:10 |
quote: ^^ sterkte!!!! |
anna82 | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:11 |
quote: Veel sterkte voor jullie en de familie! He bah, wat naar...
SPOILER En een volmondig eens. De vader van mijn beste vriendinnetje heeft het al heel lang en nu lijkt het einde echt in zicht. Ik vind het zo erg voor haar  En gister werd ik gebeld door een andere vriendin die met afwijkende bloedwaarden is opgenomen in het ziekenhuis. Het kan van alles zijn, maar ik denk meteen aan die klote ziekte
|
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:12 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 09:08 schreef loveli het volgende:[..] 01001001 01101110 00100000 01110000 01101100 01100001 01100001 01110100 01110011 00100000 01110110 01100001 01101110 00100000 01100011 01101000 01101111 01100011 01101111 01101100 01100001 00100000 01111010 01100101 01100111 01100111 01100101 01101110 00100000 01110111 01100101 00100000 01101100 01101001 01100101 01110110 01100101 01110010 00100000 01110011 01110101 01110000 01100101 01110010 01100110 01110010 01110101 01101001 01110100 00101110 Hehehe . Ik ben het bestandje kwijt waarin staat welke combinatie voor welke letter staat en ik kan hem ook nergens meer vinden, dus ik zie ook een boel nulletjes en eentjes . |
anna82 | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:12 |
en merel, fijn!
en Phaidra Gefeliciteerd! x3 |
Perruche | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:19 |
Hoi.
Eens met mo. Vannacht ook naar over gedroomd... Laatste dag. Vanavond lekker naar huia  |
progje | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:21 |
Gadver wat naar Mo  |
V1z0R | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:40 |
Mogguh!
Ai, vervelend om zo wakker te worden Mo... Sterkte voor je schoonma, Wolve, jou en de rest van de familie!
Feli Phaidra! 
Hele week keihard getraind, raar genoeg elke avond rond 12uur op bed i.p.v. rond 1 omdat ik echt uitgeput was. Merk wel dat je met supplementen dus harder door kunt gaan. Normaal kakte ik na 30min. krachttraining een beetje in, kon dan nog maar max. 80% maar heb nu volle 45min. steeds volgehouden om door te doen. De hele week dus flinke spierpijn, maar wel fijne spierpijn... Volgende week de gratis pre-workout booster eens proberen, kijken wat dat voor verschil maakt.
9,2km/u een heel uur lang vind ik nog super uniek!  |
motorbloempje | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:41 |
dank allen 
bezoekuur is van 4 tot 8, dus we gaan nog wel even naar de beurs en daarna door naar D'chem  |
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:48 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 09:08 schreef loveli het volgende:01001001 01101110 00100000 01110000 01101100 01100001 01100001 01110100 01110011 00100000 01110110 01100001 01101110 00100000 01100011 01101000 01101111 01100011 01101111 01101100 01100001 00100000 01111010 01100101 01100111 01100111 01100101 01101110 00100000 01110111 01100101 00100000 01101100 01101001 01100101 01110110 01100101 01110010 00100000 01110011 01110101 01110000 01100101 01110010 01100110 01110010 01110101 01101001 01110100 00101110 SPOILER 01000100 01101111 01101000 00100001 00100000 00111010 01000100 00001101 00001010 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00101110 00100111 00101111 00101100 00101101 01011001 00100010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100010 01111110 00101101 00101110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 01101100 00101110 01011001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011110 00101110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00101111 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011100 01011111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 01101001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 00101111 00100010 00100000 00100000 00100000 00100010 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 01111100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00101111 00100010 00100000 00100000 00100000 00100010 01011100 00100000 00100000 00100000 01101111 00100000 00100001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 01101100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011101 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01101111 00100000 00100001 01011111 01011111 00101110 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 01011100 00100000 01011111 00100000 00100000 01011111 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00101110 01011111 01011111 01011111 00101110 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100010 01111110 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 01011000 00100000 01011100 00101111 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 00101110 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00101000 00100000 01011100 00100000 01011111 01011111 01011111 00101110 00100000 00100000 00100000 01011111 00101110 00101110 00101101 00101101 01111110 01111110 00100010 00100000 00100000 00100000 01111110 01100000 00101101 00101110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 01100000 00100000 01011010 00101100 00101101 00101101 00100000 00100000 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 01011111 01011111 00101110 00100000 00100000 00101000 00100000 00100000 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 00101001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 01101100 00100000 00100000 00101111 00101101 00101101 00101101 00101101 00101101 01111110 01111110 00100010 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011001 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01111100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100010 01111000 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 00101110 01011110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01111100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01101010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 Vertaler Alle 0'en en 1'en in veldje nr 2. kopieren ( 2 [ BINARY ] ) en dan op 'decode' drukken. De tekst verschijnt dan in het 1e veldje.  |
MarMar | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:49 |
En als je het hier roept al helemaal niet meer Phaidra gefeliciteerd 
en goedemorgen!
en een knuf voor Moblo |
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:50 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 09:12 schreef Viking84 het volgende:Hehehe  . Ik ben het bestandje kwijt waarin staat welke combinatie voor welke letter staat en ik kan hem ook nergens meer vinden, dus ik zie ook een boel nulletjes en eentjes  . zie ^^^.
Dat gaat iets sneller dan met een bestandje...  |
_aurum_ | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:53 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 08:06 schreef VulcanJ het volgende:[..] 01001001 01110011 00100000 01101000 01100101 01110100 00100000 01100010 01101001 01101110 01100001 01110010 01111001 00100000 01101001 01101110 00100000 01100010 01110010 01100001 01101001 01101100 01101100 01100101 00111111 00100000 01010111 01100001 01101110 01110100 00100000 01101001 01101011 00100000 01101011 01100001 01101110 00100000 01100101 01110010 00100000 01100111 01100101 01100101 01101110 00100000 01100011 01101000 01101111 01100011 01101111 01101100 01100001 00100000 01110110 01100001 01101110 00100000 01101101 01100001 01101011 01100101 01101110 00101110 00101110 00101110 
 |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:55 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 09:48 schreef VulcanJ het volgende:[..] SPOILER 01000100 01101111 01101000 00100001 00100000 00111010 01000100 00001101 00001010 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00101110 00100111 00101111 00101100 00101101 01011001 00100010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100010 01111110 00101101 00101110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 01101100 00101110 01011001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011110 00101110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00101111 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011100 01011111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 01101001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 00101111 00100010 00100000 00100000 00100000 00100010 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 01111100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00101111 00100010 00100000 00100000 00100000 00100010 01011100 00100000 00100000 00100000 01101111 00100000 00100001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 01101100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011101 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01101111 00100000 00100001 01011111 01011111 00101110 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 01011100 00100000 01011111 00100000 00100000 01011111 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00101110 01011111 01011111 01011111 00101110 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100010 01111110 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 01011000 00100000 01011100 00101111 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 00101110 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00101000 00100000 01011100 00100000 01011111 01011111 01011111 00101110 00100000 00100000 00100000 01011111 00101110 00101110 00101101 00101101 01111110 01111110 00100010 00100000 00100000 00100000 01111110 01100000 00101101 00101110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 01100000 00100000 01011010 00101100 00101101 00101101 00100000 00100000 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 01011111 01011111 00101110 00100000 00100000 00101000 00100000 00100000 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 00101001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 01101100 00100000 00100000 00101111 00101101 00101101 00101101 00101101 00101101 01111110 01111110 00100010 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011001 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01111100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100010 01111000 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 00101110 01011110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01111100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01101010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 VertalerAlle 0'en en 1'en in veldje nr 2. kopieren ( 2 [ BINARY ] ) en dan op 'decode' drukken. De tekst verschijnt dan in het 1e veldje.  De decodeknop blijft grijs .
Edit: oh, tis al gelukt. Maar de tekst in die decodeknop moet zwart zijn . |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:56 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 09:48 schreef VulcanJ het volgende:[..] SPOILER 01000100 01101111 01101000 00100001 00100000 00111010 01000100 00001101 00001010 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00101110 00100111 00101111 00101100 00101101 01011001 00100010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100010 01111110 00101101 00101110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 01101100 00101110 01011001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011110 00101110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00101111 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011100 01011111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 01101001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 00101111 00100010 00100000 00100000 00100000 00100010 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 01111100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00101111 00100010 00100000 00100000 00100000 00100010 01011100 00100000 00100000 00100000 01101111 00100000 00100001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 01101100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011101 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01101111 00100000 00100001 01011111 01011111 00101110 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 01011100 00100000 01011111 00100000 00100000 01011111 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00101110 01011111 01011111 01011111 00101110 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100010 01111110 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 01011000 00100000 01011100 00101111 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 00101110 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00101000 00100000 01011100 00100000 01011111 01011111 01011111 00101110 00100000 00100000 00100000 01011111 00101110 00101110 00101101 00101101 01111110 01111110 00100010 00100000 00100000 00100000 01111110 01100000 00101101 00101110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 01100000 00100000 01011010 00101100 00101101 00101101 00100000 00100000 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 01011111 01011111 00101110 00100000 00100000 00101000 00100000 00100000 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 00101001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 01101100 00100000 00100000 00101111 00101101 00101101 00101101 00101101 00101101 01111110 01111110 00100010 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011001 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00101111 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01111100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100010 01111000 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 01011111 00101110 01011110 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01111100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011100 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01101010 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 01011001 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00100000 00001101 00001010 VertalerAlle 0'en en 1'en in veldje nr 2. kopieren ( 2 [ BINARY ] ) en dan op 'decode' drukken. De tekst verschijnt dan in het 1e veldje.  Niet elke vertaler pakt deze  |
_aurum_ | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:56 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 08:27 schreef motorbloempje het volgende:o hai  plannen vandaag wrsch iets anders dan gepland: schoonmams is gisteravond met ambulance naar 't ziekenhuis vervoerd: ze is al sinds vorige week erg zwak door chemopillen, kan nauwelijks eten en gisteren was 'de maat vol', ze heeft 40,4 graden aan koorts en ligt nu in 't ziekenhuis aan de zoutoplossing en energieleveranciers.. dus vanmiddag maar even daarheen in plaats van naar de motorbeurs..  sterkte! |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:57 |
Oh en in die van mij stond trouwens: Hallo Slankies Dat was tenminste de bedoeling . |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:58 |
quote: Uh-uh.. ik las: 8·I`jI |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 09:59 |
quote: Dan heeft Mark het verkeerd gedaan, want hij heeft een schema voor mij gemaakt . |
_aurum_ | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:00 |
Hmmz, ik heb nu van de partij waar ik woensdag geweest ben een uitnodiging tot 2e gesprek gehad. Dus nu moet ik een soort van een keuze gaan maken  |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:01 |
quote: Te veel moeite. Hij had je een linkje moeten geven. |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:02 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 10:00 schreef _aurum_ het volgende:Hmmz, ik heb nu van de partij waar ik woensdag geweest ben een uitnodiging tot 2e gesprek gehad. Dus nu moet ik een soort van een keuze gaan maken  Wat een luxe ..
@ loveli: tja . |
V1z0R | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:22 |
Ik bedenk mij net, het word weer zomer... Tijd voor festivals en outdoor-feesten! Kan niet wachten...
Zo Aurum... Luxe probleempje?  |
Swietje | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:22 |
Veel sterkte Mo  |
progje | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:23 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 10:22 schreef V1z0R het volgende:Ik bedenk mij net, het word weer zomer... Tijd voor festivals en outdoor-feesten! Kan niet wachten... Ja  |
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:25 |
quote: Hence de link En dan nog lukt'ie niet echt helemaal lekker eigenlijk -> geen proportioneel lettertype.
Ik zei lekker: superfruit!
ontopic: is weetabix echt goed goed? Ik vind brinta en andere papjes echt een kwelling. Ik eet nu weetabix en een handje van deze en ben nu die choco superfruit dingen aan het afbouwen om uiteindelijk alleen de weetabix over te houden. ( de pakken van die choco superfruit-dingen moeten op... ) |
V1z0R | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:30 |
Progje is dus ook een stampertje! 
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 10:25 schreef VulcanJ het volgende:[..] Hence de link  En dan nog lukt'ie niet echt helemaal lekker eigenlijk -> geen proportioneel lettertype. Ik zei lekker: superfruit! ontopic: is weetabix echt goed goed? Ik vind brinta en andere papjes echt een kwelling. Ik eet nu weetabix en een handje van deze en ben nu die choco superfruit dingen aan het afbouwen om uiteindelijk alleen de weetabix over te houden. ( de pakken van die choco superfruit-dingen moeten op... ) Het is volkoren, dus lijkt mij wel goed... Zolang je dus niet teveel neemt! |
Blurred86 | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:32 |
Sterkte Mo
@Vulcan: volgens mij is weetabix vergelijkbaar met brinta qua voedingswaarden (qua smaak ook vind ik trouwens, bij mij word het uiteindelijk alsnog een soort pap) |
MariaEtcetera | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:32 |
Mo & MeneerWolf
Phaidra!
 |
Blurred86 | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:32 |
en gefeliciteerd Phaidra!  |
Blurred86 | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:33 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 10:30 schreef V1z0R het volgende:Progje is dus ook een stampertje!  [..] Het is volkoren, dus lijkt mij wel goed... Zolang je dus niet teveel neemt! uhm, duh? dat is toch voor alles zo? |
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:36 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 10:32 schreef Blurred86 het volgende:@Vulcan: volgens mij is weetabix vergelijkbaar met brinta qua voedingswaarden (qua smaak ook vind ik trouwens, bij mij word het uiteindelijk alsnog een soort pap) Het wordt idd een soort pap. Ik denk dan ook dat het de warme melk + geur is die ik niet trek bij pap/brinta.
De smaak is erg neutraal, de grootste stap was bij mij de structuur: pap /jeugdtrauma |
progje | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:36 |
quote:
 |
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:37 |
quote: Wat is veel? Ik neem 2.5 blok, straks(zonder de superfruit zooi) dus 3 blokjes. |
Blurred86 | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:37 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 10:36 schreef VulcanJ het volgende:[..] Het wordt idd een soort pap. Ik denk dan ook dat het de warme melk + geur is die ik niet trek bij pap/brinta. De smaak is erg neutraal, de grootste stap was bij mij de structuur: pap  /jeugdtrauma oh, ik eet weetabix met warme melk  |
Blurred86 | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:40 |
quote: 3 van die dingen is ongeveer 200 kcal en daar komen dan nog de kcal van de melk bij, lijkt me prima! (dit staat ook allemaal op de verpakking/website he ) |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:43 |
 |
VulcanJ | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:43 |
quote: Oef!  quote: Op vrijdag 25 februari 2011 10:40 schreef Blurred86 het volgende:3 van die dingen is ongeveer 200 kcal en daar komen dan nog de kcal van de melk bij, lijkt me prima! (dit staat ook allemaal op de verpakking/website he  ) Ja daarom, ik vroeg mij dan ook af wat V1 veel vond. |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:44 |
Happy bday Phaidra! <3
Mo, wat een rotnieuws om mee wakker te worden. Hopelijk gaat het snel wat beter en mag ze weer naar huis. Sterkte jullie! |
progje | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:49 |
Phaidra gefeliciteerd  |
DevilsAndDust | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:54 |
Van harte gefeliciteerd, Phaidra! |
V1z0R | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:55 |
quote: Sommige mensen overdrijven het nog wel eens wanneer ze iets lekker vinden en weten dat het goed is, dus gaan ze 3x op een dag hetzelfde eten... In die context bedoelde ik het dus. 200kcal is dus niet teveel  |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 10:55 |
quote: Op donderdag 24 februari 2011 20:08 schreef Merel het volgende:Zag nog wel iets over vrijgezellenfeesten. Had ik wel eens verteld over het vrijgezellenfeestje waar een 'consulente' van Ladies Night haar waren kwam uitstallen? Absoluut niet mijn ding  Een vriendin van mij heeft me hier een keer mee naar toe gesleept. Ik vind vooral de sfeer raar. Bedoel, als ik iets wil hebben dan ga ik naar een winkel en koop ik het. Dat gegiebel en dat "oh kijk nou, ik heb een vibrator vast en hij trilt hihihihi " dat vind ik zo onnozel
Bijna iedereen verandert dan ineens weer met terugwerkende kracht in een stel pubers  |
motorbloempje | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:01 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 10:55 schreef Cocotrimonium het volgende:[..] Een vriendin van mij heeft me hier een keer mee naar toe gesleept. Ik vind vooral de sfeer raar. Bedoel, als ik iets wil hebben dan ga ik naar een winkel en koop ik het. Dat gegiebel en dat "oh kijk nou, ik heb een vibrator vast en hij trilt  hihihihi " dat vind ik zo onnozel Bijna iedereen verandert dan ineens weer met terugwerkende kracht in een stel pubers  dat lijkt me ook echt de hel als iemand dat voor me had geregeld had ik echt gezegd "srsly, wtf, stuur d'r weg en haal bier " |
DevilsAndDust | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:01 |
Mo en Mr. Mo, heel veel sterkte... |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:02 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:01 schreef motorbloempje het volgende:[..] dat lijkt me ook echt de hel  als iemand dat voor me had geregeld had ik echt gezegd "srsly, wtf, stuur d'r weg en haal bier  "
! |
Syrena | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:03 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 10:55 schreef Cocotrimonium het volgende:[..] Een vriendin van mij heeft me hier een keer mee naar toe gesleept. Ik vind vooral de sfeer raar. Bedoel, als ik iets wil hebben dan ga ik naar een winkel en koop ik het. Dat gegiebel en dat "oh kijk nou, ik heb een vibrator vast en hij trilt  hihihihi " dat vind ik zo onnozel Bijna iedereen verandert dan ineens weer met terugwerkende kracht in een stel pubers  En dan de tenenkrommende foto's op Hyves zetten (zoals mijn vriendin, die had zo'n party met haar werk ) |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:04 |
Ik wil dat soort dingen sowieso helemaal niet met vriendinnen doen geloof ik. Ben ik toch wat te preuts voor. Voel me al opgelaten genoeg in zo'n winkel, laat staan met anderen erbij en allerhande demonstraties . |
V1z0R | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:04 |
Dildo-feestjes 
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:03 schreef Syrena het volgende:[..] En dan de tenenkrommende foto's op Hyves zetten  (zoals mijn vriendin, die had zo'n party met haar werk  ) Je zal het als kerel maar doen, een avondje met je maten cockringen bekijken en de foto's op je Hyves zetten...  |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:04 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:01 schreef motorbloempje het volgende:[..] dat lijkt me ook echt de hel  als iemand dat voor me had geregeld had ik echt gezegd "srsly, wtf, stuur d'r weg en haal bier  " Op mijn vrijgezellenfeestje had men bedacht dat het 'leuk' zou zijn als ik 's avonds met een kroontje (prima), sjerp (vooruit) en een grote-roze-piemel-van-zeep-aan-een-koordje-om-mijn-nek moest rondlopen (hell no).
Dat laatste heb ik ook echt geweigerd  |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:05 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:04 schreef XcUZ_Me het volgende:Ik wil dat soort dingen sowieso helemaal niet met vriendinnen doen geloof ik. Ben ik toch wat te preuts voor. V oel me al opgelaten genoeg in zo'n winkel, laat staan met anderen erbij en allerhande demonstraties  . ?? |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:05 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:04 schreef XcUZ_Me het volgende:Ik wil dat soort dingen sowieso helemaal niet met vriendinnen doen geloof ik. Ben ik toch wat te preuts voor. Voel me al opgelaten genoeg in zo'n winkel, laat staan met anderen erbij en allerhande demonstraties  . Oh, ik ben helemaal niet preuts wat dat betreft, maar ik snap de meerwaarde van zo'n feestje gewoon niet. Is dat om te laten zien dat we allemaal nog zo 'lekker gek' zijn?
En dan vooral foto's plaatsen ja  |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:06 |
gelopen! Stomme iPod die niet goed reageerde, waardoor Nike+ niet stopte en de tijd die ik stil stond om met dat ding te prutsen mijn gemiddelde snelheid omlaag heeft gehaald . |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:06 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:03 schreef Syrena het volgende:[..] En dan de tenenkrommende foto's op Hyves zetten  (zoals mijn vriendin, die had zo'n party met haar werk  ) Linkje?  |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:07 |
 |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:08 |
quote: Ik kom ook wel eens buiten . |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:10 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:04 schreef V1z0R het volgende:Je zal het als kerel maar doen, een avondje met je maten cockringen bekijken en de foto's op je Hyves zetten...  Mijn man vond dat toen best een geslaagde party anders.  |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:11 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 10:25 schreef VulcanJ het volgende:[..] Hence de link  En dan nog lukt'ie niet echt helemaal lekker eigenlijk -> geen proportioneel lettertype. Ik zei lekker: superfruit! ontopic: is weetabix echt goed goed? Ik vind brinta en andere papjes echt een kwelling. Ik eet nu weetabix en een handje van deze en ben nu die choco superfruit dingen aan het afbouwen om uiteindelijk alleen de weetabix over te houden. ( de pakken van die choco superfruit-dingen moeten op... ) Hangt er een beetje vanaf. Ik ben geen promotor van tarwe, liever havermout. Tarwe is vrij agressief voor de darmen, haver is beter en heeft meer gezonde stofjes die goede dingen doen voor suiker/insulinespiegel enzo. De kcals die erin zitten interesseren me verder weinig, gewoon eten wat je nodig hebt 
Als je het combineert met bronnen van omega-vetzuren (avocado, olijfolie, vette vis, noten), voldoende eiwitten en veel groente klaag ik nergens over. |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:11 |
quote: Pics? |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:12 |
quote: Kan ik wel voor zorgen . |
progje | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:17 |
ik denk dat ik geen vrijgezellenfeest krijg *jippie* 
Ik heb niet zoveel vriendinnen, maar 2 echt goede vriendinnen, maar die 2 mogen elkaar weer niet zo  Verder heb ik veel meer goede vrienden maar ik zie die nog geen feestje organiseren. |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:19 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:17 schreef progje het volgende:ik denk dat ik geen vrijgezellenfeest krijg *jippie*  Ik heb niet zoveel vriendinnen, maar 2 echt goede vriendinnen, maar die 2 mogen elkaar weer niet zo  Verder heb ik veel meer goede vrienden maar ik zie die nog geen feestje organiseren. Voor mij had t ook niet gehoeven eerlijk gezegd. Het was wel gezellig hoor, maar kan niet zeggen dat 't meerwaarde had t.o.v. de bruiloft/het feest/het huwelijk. |
V1z0R | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:20 |
quote:
 |
MariaEtcetera | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:21 |
Ik zou denk ik ook gewoon iets gezelligs willen doen met een groepje, en dan met wederzijdse vrienden van mij en vriendje. We hebben toch zoveel dezelfde vrienden Zou me dan lam lijken als hij alle mannen krijgt Met vriendje erbij bedoel ik dan ook. Ik hoef ook geen zepen dildo's om mn nek ofzoiets
Beh mn filet americain smaakte raar Ging bijna over mn nek. De helft weggemikt, en nu eet ik brood met hagelslag  |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:22 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:21 schreef MariaEtcetera het volgende:Beh mn filet americain smaakte raar  Ging bijna over mn nek. De helft weggemikt, en nu eet ik brood met hagelslag  Knap dat je toch nog de helft hebt weggekregen dan  |
MariaEtcetera | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:23 |
quote: Het was niet bij de eerste hap Ineens een hap die heel vies smaakte, huuu  |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:23 |
quote:
 |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:24 |
quote: Ow, ieuw. Vooral het idee dat er al meerdere happen in je zitten dan. Hopelijk blijven ze er in ^^ |
Jagärtrut | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:24 |
quote: oeh, een boterham met hagelslag. Zin in! |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:24 |
Ik word een beetje gek van al die sites / programma's die verschillende afstanden aangeven . Volgens Nike+ en die Engelse pedometersite ( ) heb ik 5,4 gedaan en volgens afstandmeten.nl maar 5? Ik ga echt zó een Garmin kopen hè als ik weer genoeg geld heb . |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:25 |
quote:

O hai! |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:27 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:04 schreef XcUZ_Me het volgende:Ik wil dat soort dingen sowieso helemaal niet met vriendinnen doen geloof ik. Ben ik toch wat te preuts voor. Voel me al opgelaten genoeg in zo'n winkel, laat staan met anderen erbij en allerhande demonstraties  . Boks.
En ik durf nog niet eens zo'n winkel in te stappen . Discrete pakketjes ftw . |
MariaEtcetera | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:27 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:24 schreef Cocotrimonium het volgende:[..] Ow, ieuw. Vooral het idee dat er al meerdere happen in je zitten dan. Hopelijk blijven ze er in ^^ Vast wel, kotsen doe ik niet zo snel! *ijzeren maagje* En ik heb dat wel vaker gehad met filet americain, maar nog niet zo erg als nu Voor mij voorlopig geen filet americain meer
Jätje: heb je hagelslag daaro?  |
Goodbye | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:28 |
Phaidra, gefeliciteerd met je verjaardag!  |
Blurred86 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:28 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:24 schreef Viking84 het volgende:Ik word een beetje gek van al die sites / programma's die verschillende afstanden aangeven  . Volgens Nike+ en die Engelse pedometersite (  ) heb ik 5,4 gedaan en volgens afstandmeten.nl maar 5? Ik ga echt zó een Garmin kopen hè als ik weer genoeg geld heb  . lol, het gaat er om dat je lekker hardloopt toch? ik zou echt moe worden van al dat gedoe er omheen ik gebruik looptijden.nl, daar kun je je vaste routes opslaan en daar dan steeds tijden van invoeren  |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:29 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:27 schreef MariaEtcetera het volgende:[..] Vast wel, kotsen doe ik niet zo snel! *ijzeren maagje* En ik heb dat wel vaker gehad met filet americain, maar nog niet zo erg als nu  Voor mij voorlopig geen filet americain meer Jätje: heb je hagelslag superfruit daaro?  Fixed .
Ff glaasje suuderansj drinken nu . |
MevrouwPuff | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:29 |
Fijne verjaardag Phaidra! Naar de lidl voor ui en bleekselderij, want vanavond eten we stoofvlees. Vriendje is dan altijd zo blij met me  |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:30 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:28 schreef Blurred86 het volgende:[..] lol, het gaat er om dat je lekker hardloopt toch? ik zou echt moe worden van al dat gedoe er omheen  ik gebruik looptijden.nl, daar kun je je vaste routes opslaan en daar dan steeds tijden van invoeren  Neehee, het gaat erom dat ik steeds verder loop én steeds sneller . Dank voor de site, zal eens kijken wat die zegt . Al weet ik niet of die site wél de juiste informatie geeft . |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:31 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:27 schreef Viking84 het volgende:[..] Boks. En ik durf nog niet eens zo'n winkel in te stappen  . Discrete pakketjes ftw  . Discrete pakketjes van de thuiszorgwinkel  |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:31 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:29 schreef MevrouwPuff het volgende:Fijne verjaardag Phaidra! Naar de lidl voor ui en bleekselderij, want vanavond eten we stoofvlees. Vriendje is dan altijd zo blij met me Anders niet? |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:31 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:27 schreef Viking84 het volgende:[..] Boks. En ik durf nog niet eens zo'n winkel in te stappen  . Discrete pakketjes ftw  . Joh, juist in die winkels is 't zoooo normaal. Is echt niks aan  |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:32 |
quote: Ik moet nog een keer over m'n schroom heenstappen . Maar dat ga ik evengoed niet met een Slankie doen . |
Jagärtrut | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:32 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:27 schreef MariaEtcetera het volgende:[..] Vast wel, kotsen doe ik niet zo snel! *ijzeren maagje* En ik heb dat wel vaker gehad met filet americain, maar nog niet zo erg als nu  Voor mij voorlopig geen filet americain meer Jätje: heb je hagelslag daaro?  ik heb nog een heeeeeel klein beetje. En dan is het weer tijd om te importeren. |
Blurred86 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:33 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:30 schreef Viking84 het volgende:[..] Neehee, het gaat erom dat ik steeds verder loop én steeds sneller  . Dank voor de site, zal eens kijken wat die zegt  . Al weet ik niet of die site wél de juiste informatie geeft  . mijn punt is ook eigenlijk dat je nooit 100% exact kunt weten hoe ver je precies hebt gelopen en hoe hard precies, je moet gewoon 1 meetmethode kiezen en die consequent gebruiken, dan zie je of je vooruit gaat. het heeft geen nut om op 10 verschillende manieren te meten, want die zullen altijd allemaal een andere uitkomst geven en dan weet je nog niet wat nu 'echt' is. |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:34 |
quote: Wat ben je veranderd!  |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:34 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:32 schreef Viking84 het volgende:[..] Ik moet nog een keer over m'n schroom heenstappen  . Maar dat ga ik evengoed niet met een Slankie doen  . Oh. Jammer. Wilde net een leuke suggestie doen voor de volgende meet.  |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:34 |
quote: En de postbode met zo'n grote grijns voor je deur . |
MevrouwPuff | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:34 |
Dealextreme.com dan lijkt het een of ander saai nerdpakketje 
quote: Zal het vanavond vragen! |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:35 |
quote: Nooit gehad hoor . En vaak nam Nachtwacht mijn pakketjes aan . |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:35 |
Er zit wél een verschil in die winkels!! Christine leDuc is prima: schoon, licht, niks aan de hand, daar loop ik zo naar binnen. Maar ik zag een keer in de etalage van zo'n winkel een soort kerstpakje hangen ( ) kon verder niet in de winkel kijken, want het was een dichte etalage. Ik de stoute schoenen aangetrokken en naar binnen en dat was echt heul naar!! Vies, bedompt en 3 enge mannetjes binnen, waaronder de verkoper. Ik was hééeéel snel weer buiten. Zonder kerstpakje. |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:36 |
quote: Positief of negatief? |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:37 |
 |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:37 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:35 schreef conleche het volgende:Er zit wél een verschil in die winkels!! Christine leDuc is prima: schoon, licht, niks aan de hand, daar loop ik zo naar binnen. Maar ik zag een keer in de etalage van zo'n winkel een soort kerstpakje hangen (:') ) kon verder niet in de winkel kijken, want het was een dichte etalage. Ik de stoute schoenen aangetrokken en naar binnen en dat was echt heul naar!! Vies, bedompt en 3 enge mannetjes binnen, waaronder de verkoper. Ik was hééeéel snel weer buiten. Zonder kerstpakje. Ik moet inderdaad wel zeggen dat ik alleen de Christine ken. En die is prima  |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:37 |
quote:  |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:37 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:33 schreef Blurred86 het volgende:[..] mijn punt is ook eigenlijk dat je nooit 100% exact kunt weten hoe ver je precies hebt gelopen en hoe hard precies, je moet gewoon 1 meetmethode kiezen en die consequent gebruiken, dan zie je of je vooruit gaat. het heeft geen nut om op 10 verschillende manieren te meten, want die zullen altijd allemaal een andere uitkomst geven en dan weet je nog niet wat nu 'echt' is. Dat is waar, maar door Co ben ik aan het twijfelen gebracht over de accuracy van Nike+, ook omdat je Nike+ moet kalibreren en nu denk ik dat niet vooruit ben gegaan, maar dat dat ding gewoon van slag is .
Maar als mijn armband binnen is ga ik met een running app op m'n foon lopen. |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:43 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:37 schreef Viking84 het volgende:[..] Dat is waar, maar door Co ben ik aan het twijfelen gebracht over de accuracy van Nike+, ook omdat je Nike+ moet kalibreren en nu denk ik dat niet vooruit ben gegaan, maar dat dat ding gewoon van slag is  . Maar als mijn armband binnen is ga ik met een running app op m'n foon lopen. Bij Nike+, als je daar verder niet aan de instellingen zat, had ik wel het idee dat de afwijking constant was. De stem zei bij mij wel altijd op hetzelfde punt dat ik terug moest, want op de helft. Nu weet ik, dat hij dat dat te vroeg was, maar goed, daar valt op zich mee te leven natuurlijk.
Ik heb gisteren voor het eerst met het horloge gelopen, maar ik had nog niet de gebruiksaanwijzing echt gelezen. Dus ik lopen en ik dacht wtf, loop ik maar 9 km per uur? Even versnellen dan maar, maar het ging maar heel langzaam omhoog. Op een gegeven moment was ik echt aan het sprinten, de meeste fietsers voorbij en nog was het niet eens 12. Toen begon het me te dagen dat ik hem op miles had staan. En toen was ik al zo moe van alle tempowisselingen dat ik maar ben gaan lopen en met de knopjes ben gaan spelen om te kijken of ik het goed kreeg. 
Deed ook een beetje zeer aan mijn pols, voortaan maar een longsleeve onder doen. |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:45 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:43 schreef conleche het volgende:[..] Bij Nike+, als je daar verder niet aan de instellingen zat, had ik wel het idee dat de afwijking constant was. De stem zei bij mij wel altijd op hetzelfde punt dat ik terug moest, want op de helft. Nu weet ik, dat hij dat dat te vroeg was, maar goed, daar valt op zich mee te leven natuurlijk. Ik heb gisteren voor het eerst met het horloge gelopen, maar ik had nog niet de gebruiksaanwijzing echt gelezen. Dus ik lopen en ik dacht wtf, loop ik maar 9 km per uur? Even versnellen dan maar, maar het ging maar heel langzaam omhoog. Op een gegeven moment was ik echt aan het sprinten, de meeste fietsers voorbij en nog was het niet eens 12. Toen begon het me te dagen dat ik hem op miles had staan. En toen was ik al zo moe van alle tempowisselingen dat ik maar ben gaan lopen en met de knopjes ben gaan spelen om te kijken of ik het goed kreeg. Deed ook een beetje zeer aan mijn pols, voortaan maar een longsleeve onder doen. Sorry, maar: .
Niks mis met 9 km/u trouwens . |
Goodbye | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:45 |
Yoghurt op mijn zere maag was geen goed idee  |
Blurred86 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:47 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:43 schreef conleche het volgende:[..] Bij Nike+, als je daar verder niet aan de instellingen zat, had ik wel het idee dat de afwijking constant was. De stem zei bij mij wel altijd op hetzelfde punt dat ik terug moest, want op de helft. Nu weet ik, dat hij dat dat te vroeg was, maar goed, daar valt op zich mee te leven natuurlijk. Ik heb gisteren voor het eerst met het horloge gelopen, maar ik had nog niet de gebruiksaanwijzing echt gelezen. Dus ik lopen en ik dacht wtf, loop ik maar 9 km per uur? Even versnellen dan maar, maar het ging maar heel langzaam omhoog. Op een gegeven moment was ik echt aan het sprinten, de meeste fietsers voorbij en nog was het niet eens 12. Toen begon het me te dagen dat ik hem op miles had staan. En toen was ik al zo moe van alle tempowisselingen dat ik maar ben gaan lopen en met de knopjes ben gaan spelen om te kijken of ik het goed kreeg.  Deed ook een beetje zeer aan mijn pols, voortaan maar een longsleeve onder doen. wow maar 9 miles is 14.5 km/u en 12 miles 19km/u! dat kan toch ook niet kloppen dan? |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:48 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:47 schreef Blurred86 het volgende:[..] wow maar 9 miles is 14.5 km/u  en 12 miles 19km/u! dat kan toch ook niet kloppen dan?
. |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:48 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:47 schreef Blurred86 het volgende:[..] wow maar 9 miles is 14.5 km/u  en 12 miles 19km/u! dat kan toch ook niet kloppen dan? Nee, maar bij de 9 was ik al versneld geloof ik. Want ik loop normaal zo'n 11 km per uur. En die 11,9 was echt maar gedurende 10 seconden of zo, een echte sprint, toen ik het idee had dat het ding stuk was. |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:49 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:48 schreef conleche het volgende:[..] Nee, maar bij de 9 was ik al versneld geloof ik. Want ik loop normaal zo'n 11 km per uur. En die 11,9 was echt maar gedurende 10 seconden of zo, een echte sprint, toen ik het idee had dat het ding stuk was. Holy fuck, 19 km/u . Heb jij een Keniaanse voorouder ofzo? . |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:49 |
Ik ga vanavond een workshop taarten bekleden volgen met een vriendin!
Ben benieuwd  |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:50 |
quote: Als je sprint kan je wel zo hard hoor!!! Marathonlopers lopen zelfs 2 uur zo hard!! (dat vind ik weer moeilijk te geloven, dat zou voor mij dus zijn: een sprint 2 uur volhouden) |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:53 |
Maar goed, als het goed is heb ik hem bij de volgende keer goed ingesteld en kan ik aan het einde gewoon kijken hoe hard het ging. Ik schat dat het zo'n 11 km per uur is.
Met Nike+ was het tegen de 12 km per uur altijd. (Iets daaronder, record was iets van 25:05 op de 5k, maar meestal rond de 25:20) |
MariaEtcetera | vrijdag 25 februari 2011 @ 11:59 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 11:49 schreef Cocotrimonium het volgende:Ik ga vanavond een workshop taarten bekleden volgen met een vriendin! Ben benieuwd  Leuk, heb ik ook eens gedaan! Wel foto posten he?  |
sigme | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:02 |
Conleche, had je niet je gemiddelde snelheid in beeld? Die loopt maar erg langzaam op namelijk (en ligt laag als je je meting start voordat je rent). |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:04 |
quote: Ligt eraan. Als dit het resultaat wordt, dan dus niet
 |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:05 |
Ahh, gun ons nou ook een lolletje  |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:08 |
quote: Idd. We hebben al zo'n saai kutleven . |
motorbloempje | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:08 |
*burp* |
sigme | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:09 |
quote: Dat was Maria's filet americain? |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:09 |
Hebben jullie het nou tegen mij? 
Echt, ik ben heel creatief met woorden, maar niet met dingen. Wacht, ik zal eens een foto plaatsen van een schilderij dat ik een tijd terug heb gemaakt. En dan een van een schilderij dat mijn neefje (2) pas geleden heeft gemaakt. |
MevrouwPuff | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:12 |
Lunchtijd! Daarna evy doen. Les 18 geloof ik. |
MariaEtcetera | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:13 |
quote:
*groen* |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:16 |
Schilderij van mij:

Van mijn neefje:
 upload is scheef, maar goed, het idee is duidelijk...
Talent he?  |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:17 |
Oh, en een foto van mijn piggie <3 Omdat ik 'm zo win vind
 |
MevrouwPuff | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:20 |
Stomme eetmeter. 'Uw voeding bevat teveel eiwit en de koolhydraten is aan de krappe kant'.  |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:20 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:02 schreef sigme het volgende:Conleche, had je niet je gemiddelde snelheid in beeld? Die loopt maar erg langzaam op namelijk (en ligt laag als je je meting start voordat je rent). Zou kunnen!! Want die 11,9 zag ik pas terug in de computer, als maximum snelheid en ik wist dat ik even had gesprint, dus die kon ik wel herleiden. Ik vind het best lastig aflezen terwijl je rent. Maar het was ook best schemerig al.
Maar het was sws in mijlen, want dat zag ik toen ik eenmaal gewoon liep.
Nu heb ik 4 dataveldjes aangemaakt. 1 met de tijd, 1 met het tempo (in km.), 1 met de afstand en 1 met de kcals. Heb jij die ook? |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:21 |
quote: Hij is blind . |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:22 |
Ik wil nog wel eens een echt varkentje trouwens . Niet hier, maar als ik nog eens terug ga naar het platteland. En die mag dan gewoon in huis rondlopen enzo . |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:23 |
quote: V1z0R? Hmm? Wat bedoel je hiermee?  |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:24 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:22 schreef Viking84 het volgende:Ik wil nog wel eens een echt varkentje trouwens  . Niet hier, maar als ik nog eens terug ga naar het platteland. En die mag dan gewoon in huis rondlopen enzo  . Ik ook! Heb ik altijd geroepen. Maar dat is ook pas als wij een fatsoenlijke tuin hebben enzo.
Ooit  |
Syrena | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:24 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:22 schreef Viking84 het volgende:Ik wil nog wel eens een echt varkentje trouwens  . Niet hier, maar als ik nog eens terug ga naar het platteland. En die mag dan gewoon in huis rondlopen enzo  . Als onze Ozzie ooit het hoekje omgaat kunnen mijn ouders ook beter een varkje nemen Die zijn netjes en verharen niet zo. En ze houden ook van knuffels  |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:24 |
quote: Hihi. Het is ook heul geen echt varkentje  |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:25 |
quote: Hij wil niet te veel manspersonen hier hebben, geeft 'em het gevoel van exclusiviteit en een harem  |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:25 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:25 schreef loveli het volgende:[..] Hij wil niet te veel manspersonen hier hebben, geeft 'em het gevoel van exclusiviteit en een harem 
. |
V1z0R | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:26 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:25 schreef loveli het volgende:[..] Hij wil niet te veel manspersonen hier hebben, geeft 'em het gevoel van exclusiviteit en een harem  Dit dus!  |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:26 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:25 schreef loveli het volgende:[..] Hij wil niet te veel manspersonen hier hebben, geeft 'em het gevoel van exclusiviteit en een harem 
! |
Siral | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:29 |
http://ffoodd.tumblr.com/
Waarom volg ik deze blog op tumblr, ik krijg er honger van Wel echt een aanrader die blog btw Krijg je wel veel inspiratie, worden ook gezondje plaatjes gepost  |
Probability | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:31 |
quote: Haha... Co, zeg er eens wat over! |
sigme | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:32 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:20 schreef conleche het volgende:[..] Zou kunnen!! Want die 11,9 zag ik pas terug in de computer, als maximum snelheid en ik wist dat ik even had gesprint, dus die kon ik wel herleiden. Ik vind het best lastig aflezen terwijl je rent. Maar het was ook best schemerig al. Maar het was sws in mijlen, want dat zag ik toen ik eenmaal gewoon liep. Nu heb ik 4 dataveldjes aangemaakt. 1 met de tijd, 1 met het tempo (in km.), 1 met de afstand en 1 met de kcals. Heb jij die ook? Bij het hardlopen heb ik een schermpje aan met 4 gegevens: • actuele snelheid • gemiddelde snelheid • gelopen afstand • verstreken tijd
De actuele snelheid vind ik eigenlijk niet belangrijk, de gemiddelde snelheid zegt me het meest. |
sigme | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:34 |
En varkentjes zijn leuk . Als deze weg zijn neem ik komende winter even geen varkens, maar daarna wil ik wel weer nieuwe, en dan wel echte biggetjes. |
MariaEtcetera | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:35 |
Nou Coco, ik vind die van jou toch mooier heur En leuk bigje! |
motorbloempje | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:36 |
huiswaarts  |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:36 |
quote: hihi ^^ |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:37 |
Planning:
O: 200 gr magere kwark met wat muesli T: - L: 3 (kleine) boterhammen: 2x 1/2 plak kaas, 1x cervelaat B: fysio T: wat olijfjes en gevulde peppadews D: champignon/spinazierisotto, paar wijntjes |
Cocotrimonium | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:37 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:34 schreef sigme het volgende:En varkentjes zijn leuk  . Als deze weg zijn neem ik komende winter even geen varkens, maar daarna wil ik wel weer nieuwe, en dan wel echte biggetjes. De ouders van een vriend van mij wonen op een soort boerderijtje. En zij hebben allemaal beestjes, waaronder twee dikke varkens Zo lief!
Edit: waarom even geen varkens meer eigenlijk? |
MevrouwPuff | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:38 |
Dude, varkens zijn echt HUUGE hoor! Hoe lang wil je zo'n ding in je keukentje rond hebben hobbelen...?  |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:41 |
Plus: geen gft-afval apart houden. Min: mest. |
sigme | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:41 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:37 schreef Cocotrimonium het volgende:[..] De ouders van een vriend van mij wonen op een soort boerderijtje. En zij hebben allemaal beestjes, waaronder twee dikke varkens  Zo lief! Edit: waarom even geen varkens meer eigenlijk? De varkens moeten echt tweemaal daags gevoerd worden, 's winters. Deze varkens gaan dit jaar nog wel weg, en om dan met nieuwe varkentjes te beginnen in de winter lijkt me veel werk en niet speciaal leuk, dan liever een winter wat meer vrijheid en in de lente / zomer vrolijke biggetjes.
Dan zouden we komend winter alleen maar koeien, schapen, kippen, katten en de hond hebben. Die moeten natuurlijk allemaal dagelijks bekeken en gevoerd worden, maar die kunnen allemaal toe met eenmaal daags voeren (of minder) en dat steekt allemaal niet zo nauw. |
Syrena | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:44 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:38 schreef MevrouwPuff het volgende:Dude, varkens zijn echt HUUGE hoor! Hoe lang wil je zo'n ding in je keukentje rond hebben hobbelen...?  Ik wil dan wel zo'n designvarken dat klein blijft  |
sigme | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:44 |
Er zijn ook wel kleinere varkentjes. En de mest doet prima in de tuin (en anders is dát toch je gft-afval?). Ze maken mooie drollen. Mijn varkens vreten geen sinaasappelschillen, en uienschillen zijn ze ook niet dol op. |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:45 |
Over het Sigme-varkentje niets dan lof tot nog toe. Ik heb alleen nog maar het gehakt gegeten en de ribkarbo's, maar dat was in ieder geval erg smakelijk!
@Sigme: En ik heb dus hetzelfde rijtje als jij, op de gemiddelde snelheid na. Die ga ik denk ik ook maar doen, want die kcals interesseren me niet zo. Tenminste niet tijdens het rennen zelf. 
Over de kunst van Coco: expressief hoor!  |
sigme | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:49 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:45 schreef conleche het volgende:Over het Sigme-varkentje niets dan lof tot nog toe. Ik heb alleen nog maar het gehakt gegeten en de ribkarbo's, maar dat was in ieder geval erg smakelijk! Fijn!
Ik heb gister een ribkarbonade gegeten, en ik heb al wel wat meer onderdelen op. Ik proef geen verschil met het varkensvlees dat ik in de winkel koop, jij wel? |
conleche | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:50 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:49 schreef sigme het volgende:[..] Fijn! Ik heb gister een ribkarbonade gegeten, en ik heb al wel wat meer onderdelen op. Ik proef geen verschil met het varkensvlees dat ik in de winkel koop, jij wel? Ik heb het idee dat het minder 'waterig' smaakt. Maar ik koop niet zo heel vaak ribkarbo's, dus weet het ook niet zeker. |
MarMar | vrijdag 25 februari 2011 @ 12:55 |
* MarMar doet maar weer een soepje
meer dan vloeibaar en puree-ish gaat nog niet echt.. mekkerendeblaat |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:00 |
Ik bedenk me net dat ik al een varkentje héb! Hij knort, hij loopt en wiebelt met z'n staartje . |
sigme | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:00 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 12:50 schreef conleche het volgende:[..] Ik heb het idee dat het minder 'waterig' smaakt. Maar ik koop niet zo heel vaak ribkarbo's, dus weet het ook niet zeker. Karbonade heb ik ook zelden. Wel altijd biologisch varkensvlees, net als jij. Het ras dat ik heb zou meer intermusculair vet moeten hebben, waardoor het vlees in z'n geheel iets vetter is, en vooral smaakvoller. Maar ik merk dat niet, eigenlijk. Hoewel het wel erg lekker is, dat wel.
Ik ga maar eens naar ze toe (naar de nog buitenlopende exemplaren dan). Er moeten omgezaagde boompjes versleept worden. Hond heb ik alvast afgemat met een fietsritje, dus die kan gezellig mee en dan rustig een beetje rondhangen. |
Merel | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:00 |
Ja verdorie, de schoenen die ik had besteld zijn nog steeds niet binnen. Dus gemaild waar ze bleven, blijkt dat er ergens iets is misgegaan, maar ze gaan het oplossen. Alleen weet ik nu al dat ik dan over twee dagen een mailtje ga krijgen met "oeps, de schoenen die je besteld hebt zijn niet meer op voorraad", want ze staan nu al niet meer op de website dus ze zijn op. Waarom kunnen ze dat nou niet meteen goed regelen?!  |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:03 |
Ik vermoed sabotage van McCollega, aangezien hij ze moest betalen . |
Viking84 | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:03 |
http://www.nu.nl/binnenla(...)laan--zich-heen.html
Meisjes uit Drachten . |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:04 |
quote: Op vrijdag 25 februari 2011 13:00 schreef Merel het volgende:Ja verdorie, de schoenen die ik had besteld zijn nog steeds niet binnen. Dus gemaild waar ze bleven, blijkt dat er ergens iets is misgegaan, maar ze gaan het oplossen. Alleen weet ik nu al dat ik dan over twee dagen een mailtje ga krijgen met "oeps, de schoenen die je besteld hebt zijn niet meer op voorraad", want ze staan nu al niet meer op de website dus ze zijn op. Waarom kunnen ze dat nou niet meteen goed regelen?!  Met McCollega en z'n creditcard een nieuw paar scoren. |
MarMar | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:04 |
quote: Dat heb ik al voorbij zien komen idd, vanmorgen eerst op twitter. Diep triest en ik vraag me in zulke gevallen toch af waarom die kindjes niet gewoon kind zijn... what happend en is het nog te fiksen? :x |
Merel | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:06 |
Was de naam McCollega niet al gebruikt voor een sportschoolcollega van Cali? |
V1z0R | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:07 |
McMarried was het toch? |
XcUZ_Me | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:07 |
Ik weet het niet meer. Houd het niet meer bij met al die Mc's! |
loveli | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:08 |
quote: Deze gewoon Mc noemen?  |
Jagärtrut | vrijdag 25 februari 2011 @ 13:08 |
quote: McShoes! |