SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De laatste paar topics:
Huizenmarkt # 101: Waar 'de complexe factoren' de markt bepalen
Huizenmarkt # 102: Waar we lekker op de HRA aftrekken.
Huizenmarkt # 103: Waar de huizenmarkt-zeepbel wordt ontkend
Huizenmarkt # 104: Waar de huizenmarkt voorlopig op slot blijft
Huizenmarkt #105: Waar huurders wachten op de val... en wachten...'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
Nee. Nou ja, ik snap wat je bedoelt, maar niet waarom je dat zou doen. Klinkt asociaal, onverantwoordelijk en nog meer "tokkie" dan het gewoon niet kúnnen betalen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:01 schreef Asfyxia het volgende:
[..]
Dat ik m'n huur niet meer betaalde, wil natuurlijk helemaal niet zeggen dat ik geen geld meer had. Snap je dat?
Uiteraard word je uit je huurhuis gezet als je de huur niet betaald, lijkt mij vrij logisch. Wel is het een teken dat huurprijzen te hoog zijn imoquote:[quote]Op vrijdag 18 februari 2011 10:44 schreef Whuzz het volgende:
Aahahaha! Ik zou zeggen, google even op aantallen huisuitzettingen uit huurhuizen per jaar (25.000 ofzo was het, waarvan 18.000 door wanbetaling) en het aantal gedwongen verkopen door hypotheekachterstanden (1300 per jaar ofzo). Is vorig topic nog uitgebreid besproken.
Whuzz... die stijging is toch alleen op toepassing voor 'rijke' scheefhuurders? Die betalen gewoon hun huur, dus ik verwacht geen stijging van het aantal uitzettingen op basis van die verhoging.quote:Huurders worden vrij massaal hun krotjes uitgeflikkerd als ze niet betalen. Normaal is een betalingsachterstand van 3 maanden voldoende. Ik voorspel dat die 18.000 hard zal oplopen na de huurstijgingen. Gelukkig zijn er veel huizenbezitters met een oprit. Die mogen jullie dan komen vegen voor wat bijverdienste![]()
Die 80k wachtenden hebben vast onderdak, want de laatste keer dat ik onder de brug keek was er niemand om een praatje mee te makenquote:En wie dat dan gaat betalen? Die 80.000 andere huurders die op wachtlijsten staan. Voor jouw wanbetalende ass nog 10 andere gewillige slachtlammeren
In het krantje van de verhuurder stond deze maand nog een stukje over de soepele manier waarmee men met wanbetalers om gingquote:Op vrijdag 18 februari 2011 10:51 schreef Asfyxia het volgende:
Jahoor. Met ¤150-¤300 huurachterstand kom je zeker weg. Met tweeduizend euro achterstand ook nog wel, en daarna wordt het tricky. Dat weet ik uit ervaring.
lolwut? Als iemand zijn huur niet betaald is de huur te hoog? Ik denk dat die iemand dan gewoon boven zijn stand leeft een kleiner moet gaan wonen. Of beter op zijn financieën moet letten en prioriteiten stellen. Huur betalen > 100 blikken schultenbrau kopen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:41 schreef xenobinol het volgende:
Uiteraard word je uit je huurhuis gezet als je de huur niet betaald, lijkt mij vrij logisch. Wel is het een teken dat huurprijzen te hoog zijn imo
Huh? En hierboven zei je nog dat je het zo logisch vond dat als je huur niet betaalde je er uit werd getieft. Dat jij jezelf constant tegenspreekt is bekend, maar dat je het in twee opvolgende posts doet is wel een nieuw recordquote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:43 schreef xenobinol het volgende:
In het krantje van de verhuurder stond deze maand nog een stukje over de soepele manier waarmee men met wanbetalers om ging![]()
Uitzetten kost ook geld en aangezien ik in Dronten woon en daar eigenlijk niemand wil wonen smeken ze je haast om te blijven zitten
Verveelde je je zo in de trein dat je deze reeks ging doorlezenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:05 schreef capricia het volgende:
Eeeuwigdurend afgekocht nogwel. In utrecht is niet veel anders mogelijk.lol!
Wil iemand anders een nieuw deeltje aabmaken? Mobiel lukt dat moeilijk.
Gewoon overstappen op de spiritus veel goedkoperquote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:47 schreef Whuzz het volgende:
lolwut? Als iemand zijn huur niet betaald is de huur te hoog? Ik denk dat die iemand dan gewoon boven zijn stand leeft een kleiner moet gaan wonen. Of beter op zijn financieën moet letten en prioriteiten stellen. Huur betalen > 100 blikken schultenbrau kopen.
Over het algemeen... Dronten was een uitzondering toch?quote:Huh? En hierboven zei je nog dat je het zo logisch vond dat als je huur niet betaalde je er uit werd getieft. Dat jij jezelf constant tegenspreekt is bekend, maar dat je het in twee opvolgende posts doet is wel een nieuw record
Ach.... de hoge rente kan gewoon gecompenseerd worden door het EWF tot 2 a 3% van de WOZ waarde op te voerenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 10:55 schreef HansvD het volgende:
Mijn rente staat 30 jaar vast, dus kom maar op met die rente stijging, goed voor mijn spaargeld :-)
Tja.... januari is historisch gezien een slechte maand, seizoensinvloeden noemt men dat toch?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:56 schreef Bayswater het volgende:
Hadden we die al:
8,6% stijging verkochte woningen in januari 2011
Het aantal verkochte woningen is in januari 2011 met 8,6% gestegen ten opzichte van dezelfde maand vorig jaar. Ten opzichte van december 2010 is er sprake van een daling van 40,5%. Traditiegetrouw worden er in de maand december veel akten bij het Kadaster aangeboden. Van de verschillende woningtypen stijgen de 2-onder-1-kapwoningen met 21,2% het meest ten opzichte van januari 2010. De kleinste stijging is te zien bij de appartementen (4,0%
bron Kadaster
Februari ook, maar zitten sowieso al twee verkopen inquote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:58 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Tja.... januari is historisch gezien een slechte maand, seizoensinvloeden noemt men dat toch?
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:02 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Februari ook, maar zitten sowieso al twee verkopen in
Ééntje verkocht, ééntje gekocht (en allebei notarieel overgedragen in februari).quote:
Aah... jouw oude en nieuwe woningquote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:07 schreef Bayswater het volgende:
Ééntje verkocht, ééntje gekocht (en allebei notarieel overgedragen in februari).
Ben jij nooit jong geweest ofzo?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 11:09 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Nee. Nou ja, ik snap wat je bedoelt, maar niet waarom je dat zou doen. Klinkt asociaal, onverantwoordelijk en nog meer "tokkie" dan het gewoon niet kúnnen betalen.
En in dat geval zou je al helemáál een eeuwig durende BKR registratie moeten hebben en geen enkele vorm van krediet mogen krijgen. (dus ook geen vorm van abonnementen waarbij iets achteraf betaald moet worden... je weet bij jou kennelijk niet of je uberhaupt wel betaalt)
Eigenlijk oude woning vriendin, die van mij was in oktober al overgedragen. Respectievelijk binnen 6 en 1,5 maand verkocht. Het kan wel.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:19 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Aah... jouw oude en nieuwe woning
Uiteraard..... alles is verkoopbaar voor de juiste prijsquote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:26 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Eigenlijk oude woning vriendin, die van mij was in oktober al overgedragen. Respectievelijk binnen 6 en 1,5 maand verkocht. Het kan wel.
Jawel, maar daarbij nooit een huurachterstand gehad. Ik woon al sinds mijn 17e op mijzelf en ondanks dat ik best wel eens behoorlijk krap bij kas zat heb ik nog nooit een rekening te laat betaald.quote:
En jij durft iets te zeggen over mensen die een lening aan gaan voor een huisquote:Tegenwoordig betaal ik alles braaf. En ik heb volgens mij geen negatieve BKR meer, want ik kreeg laatst nog meer ruimte om rood te staan op m'n betaalrekening en een duurdere CC.
Dat heb ik ook van mijn ouders geleerd. Maar ik ben nou eenmaal niet zo'n Goody Two-Shoes.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:37 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Jawel, maar daarbij nooit een huurachterstand gehad. Ik woon al sinds mijn 17e op mijzelf en ondanks dat ik best wel eens behoorlijk krap bij kas zat heb ik nog nooit een rekening te laat betaald.
Ik kan er écht niet bij dat mensen huurachterstanden oplopen, tenzij door onvermijdbare rampspoeden ofzo. Ik heb gewoon van mijn ouders geleerd dat je verantwoordelijk met je financiën om gaat en dat als je een verplichting aan gaat, je je daar ook aan houd.
Ik ben geen lening aangegaan hoor. Ik ben mogelijkheden tot kortlopend lenen aangegaan, meer niet. Ik sta eigenlijk vrijwel nooit rood en die CC gebruik ik alleen voor het bestellen van spullen in de VS.quote:En jij durft iets te zeggen over mensen die een lening aan gaan voor een huis
Waarom is dat ironisch? Een huurachterstand is nogal wat anders dan persoonlijk aansprakelijk zijn voor een dikke restschuld bij dat bankentuig.quote:Het is natuurlijk nogal ironisch dat jij een hele grote mond opzet tegen mensen hier op het forum die een lening hebben afgesloten voor hun huis, ze zelfs toewenst dat ze financieel op hun bek gaan, terwijl jij zelf ooit een dikke huurachterstand hebt gehad en dat kennelijk normaal vind...
Dat is inderdaad héél wat anders jaquote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:42 schreef Asfyxia het volgende:
Waarom is dat ironisch? Een huurachterstand is nogal wat anders dan persoonlijk aansprakelijk zijn voor een dikke restschuld bij dat bankentuig.
Tsja. Ik had ooit ¤2.000 schuld bij een woningbouwvereniging. Jij nu ¤200.000 bij een tuigbank, met als onderpand een onverkoopbare stapel bakstenen. Wie kan er dan beter met z'n geld omgaan?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:46 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Dat is inderdaad héél wat anders ja
Ik vind het gewoon... frappant... en een beetje wereldvreemd dat iemand die kennelijk een periode behoorlijk financieel mismanagement heeft gepleegd een grote mond opzet tegen mensen die hun financieën wél op orde hebben en dat altijd hebben gehad. Komt op mij over als een zedendelinquent die op een forum gaat roepen dat mensen die films downloaden maar een keihard aangepakt moeten worden
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:49 schreef Asfyxia het volgende:
[..]
Tsja. Ik had ooit ¤2.000 schuld bij een woningbouwvereniging. Jij nu ¤200.000 bij een tuigbank, met als onderpand een onverkoopbare stapel bakstenen. Wie kan er dan beter met z'n geld omgaan?
De tijd heelt alle wonden. En iedere persoon verdient een tweede kans.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:49 schreef Whuzz het volgende:
Daarnaast is het natuurlijk verbazingwekkend dat iemand die een dikke huurachterstand heeft gehad (en die kennelijk wel kon maar niet wilde betalen) gewoon een CC heeft en rood mag staan.
Oh, die kans kun je best krijgen zonder CC en roodstand natuurlijk. Onder financiële curatele kun je ook prima leven hoor.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:53 schreef Asfyxia het volgende:
De tijd heelt alle wonden. En iedere persoon verdient een tweede kans.
lol, ik denk dat zaadbal door het linken naar delen uit mijn post history in dit topic al had aangetoond dat áls ik al gelovig was de kerk mij al lang en breed vriendelijk zou hebben verzocht om mijn verdorven ziel uit hun pand (zonder betalingsachterstand) te verwijderenquote:Ben jij soms gereformeerd, of heb je een gereformeerde achtergrond?
Nee, in de VS hebben ze juist nog niet door dat je mensen die niet met financieën om kunnen gaan NOOIT een CC moet geven of andere leningen moet laten aangaan. Dat is juist een van de core-issues daar.quote:Het is wel heel erg calvinistisch namelijk, om mensen na 15 jaar nog geen nieuwe kans te gunnen. In de VS werkt dat bijvoorbeeld heel anders, en dat is ook juist wat die economie zo veerkrachtig maakt.
LOL.... juist in de VS hebben ze door dat je mensen alles op krediet moet laten kopenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:57 schreef Whuzz het volgende:
Nee, in de VS hebben ze juist nog niet door dat je mensen die niet met financieën om kunnen gaan NOOIT een CC moet geven of andere leningen moet laten aangaan. Dat is juist een van de core-issues daar.
LOL dat zal allemaal wel meevallen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 12:57 schreef Whuzz het volgende:
lol, ik denk dat zaadbal door het linken naar delen uit mijn post history in dit topic al had aangetoond dat áls ik al gelovig was de kerk mij al lang en breed vriendelijk zou hebben verzocht om mijn verdorven ziel uit hun pand (zonder betalingsachterstand) te verwijderen
Asfixia. Die heeft geen krediet nodig om toch een enorme stapel schulden te makenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:00 schreef xenobinol het volgende:
[..]
LOL.... juist in de VS hebben ze door dat je mensen alles op krediet moet laten kopen![]()
Wie houdt anders de economie op gang
Nooit een note gehad, nooit gebanned. Moet dat dan om er bij te horen ofzo? Of om aan te tonen dat je niet gereformeerd bent? Als ik zou willen denk ik dat ik vrij snel gebanned zou kunnen zijnquote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:01 schreef Asfyxia het volgende:
Heb je op fok weleens een note gehad? Ben je weleens geband? Volgens mij ben jij IRL gewoon een hele brave jongen.
Ik denk het niet hoor. Ik denk niet dat jij dat in je hebt. Dat tegendraadse. Dat schoppen tegen de gevestigde orde. Het kunnen doen van uitspraken die vér over het randje gaan, zonder dat het een scheldpartij is.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:03 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Nooit een note gehad, nooit gebanned. Moet dat dan om er bij te horen ofzo? Of om aan te tonen dat je niet gereformeerd bent? Als ik zou willen denk ik dat ik vrij snel gebanned zou kunnen zijn
Want? Je hebt stoute seks ofzo, net als de rest van Nederland?quote:Ik ben op sommige vlakken een hele brave jongen en daar trots op. Op andere vlakken misschien minder braaf, maar daar zal de bank in elk geval niet over klagen
Voor sommige mensen reserveren ze zelfs extra serverruimtequote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:01 schreef Asfyxia het volgende:
LOL dat zal allemaal wel meevallen.
Heb je op fok weleens een note gehad? Ben je weleens geband? Volgens mij ben jij IRL gewoon een hele brave jongen.
Ja, heel stout. Ik heb een keer heel lang geen seks met mijn vriendin gehad tot ik zo'n achterstand had dat er problemen van kwamen. Gelukkig kreeg ik een tweede kansquote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:06 schreef Asfyxia het volgende:
Want? Je hebt stoute seks ofzo, net als de rest van Nederland?
LOLquote:Op vrijdag 18 februari 2011 13:12 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Ja, heel stout. Ik heb een keer heel lang geen seks met mijn vriendin gehad tot ik zo'n achterstand had dat er problemen van kwamen. Gelukkig kreeg ik een tweede kans
Dat was echt superstout
Ondertussen doet Elco Brinkman huilie huilie, want de economie is immers de motor voor de huizenmarktquote:Flinke stijging verkoop nieuwbouwwoningen
Het afgelopen jaar werden in ons land 26.500 nieuwbouwwoningen verkocht, tegen 17.700 in 2009. Dit stelt de Neprom, de vereniging van projectontwikkelaars.
Het herstel in de nieuwbouw was mede mogelijk doordat ontwikkelaars op grote schaal goedkopere woningen op de markt brachten. Vooral starters profiteerden daarvan; zij konden in 2010 de stap van de huur- naar de koopsector maken. In 2011 dreigt de verkoop opnieuw in te zakken door beperking van de hypotheekverstrekking en de oplopende rente.
Terwijl in de nieuwbouw de verkoop in 2010 met de helft toenam, bleef in de bestaande woningvoorraad het aantal kooptransacties op het zelfde niveau als het jaar daarvoor. Het vermogen van projectontwikkelaars om hun producten aan te passen aan de nieuwe woningmarktsituatie blijkt doorslaggevend voor het herstel van de nieuwbouwmarkt.
In bepaalde regio's blijft het herstel van de nieuwbouwmarkt flink achter. Zo ligt in Noord-Holland (sterk bepaald door Amsterdam) het aantal verkochte nieuwbouwwoningen nog steeds 40 procent onder het niveau van voor de crisis tegen 25 procent landelijk.
De Neprom baseert haar woningmarktrapportages op de cijfers afkomstig uit het onderzoek Monitor Nieuwe Woningen dat in samenwerking met het ministerie van Binnenlandse Zaken elk kwartaal wordt uitgevoerd. Daaruit blijkt ook dat in het derde kwartaal van 2010 de nieuwbouwmarkt kortstondig wat teruggezakte, maar dat dit vooral werd veroorzaakt doordat in de zomer aanzienlijk minder nieuwe projecten in verkoop werden gebracht.
Volgens de Neprom zijn de starters de katalysator van het woningmarktherstel. Eerdere berekeningen tonen aan dat als een starter een bestaand huis koopt dit leidt tot gemiddeld mimimaal drie andere verhuisbewegingen. Aan het eind van de verhuisketen bevindt zich in veel gevallen een nieuwbouwwoning.
De organisatie vindt het dan ook zeer ongelukkig dat uitgerekend starters het meeste last hebben van de beperking in de hypotheekverstrekking. Als gevolg van de aanscherping van de regels van Nationale Hypotheekgarantie (NHG) en het verscherpte toezicht van de AFM op tophypotheken zijn banken steeds terughoudender geworden. Vooral inkomens beneden modaal - waar de meeste starters zijn te vinden - zijn daar de dupe van. Hun leencapaciteit is fors afgenomen, oplopend tot zelfs 25 procent.
bron: NVM
Zeepsop is niet de enige grefo die er zo over denktquote:Hoe staat het met de huizenmarkt?
Voor het eerst viel er een huizenblaadje op de mat waar de makelaars toegaven dat de huizen wat prijs betreft 9/14% in waarde gezakt waren. Men deed alsof de grootste daling nu wel gepasseerd was en dat het dus een ideale tijd was om in te stappen. Niets is minder waar! Ik geloof dat er nog zeker 50% lucht in de huizenmarkt aanwezig is. Ons eigen huis is in zegge twaalf jaar tijd ruim verdriedubbeld aan zogenaamde marktwaarde. Je behoeft geen grote rekenaar of econoom te zijn om te beseffen dat dit niets met de reële waarde te maken heeft. Door het dalen van de huisprijs ontstaat er op den duur een zogenaamde onderwaarde. Waar eerst overwaarde was en de bank stond te trappelen om de eigenaar extra geld te lenen, zal een ommekeer komen waarin de bank wederom op de stoep staat. Niet om extra aan je te lenen maar met het verzoek de onderwaarde aan te vullen, omdat de banken hun onderpand kwijt raken. De banken lenen steeds minder en steeds voorzichtiger. De werkeloosheid zal in de komende jaren een stijgende lijn blijven vertonen en de bezuinigingen zullen steeds beter merkbaar worden. Al met al reden om de lucht die nog volop in de opgepompte huizenmarkt aanwezig is, er de komende tijden uit te zien lopen.
bron
quote:Het herstel in de nieuwbouw was mede mogelijk doordat ontwikkelaars op grote schaal goedkopere woningen op de markt brachten. Vooral starters profiteerden daarvan; zij konden in 2010 de stap van de huur- naar de koopsector maken.
In 2011 dreigt de verkoop opnieuw in te zakken door beperking van de hypotheekverstrekking en de oplopende rente.
Het vermogen van projectontwikkelaars om hun producten aan te passen aan de nieuwe woningmarktsituatie blijkt doorslaggevend voor het herstel van de nieuwbouwmarkt.
Als ik centjes bij de SNS bank had ging ik ze vandaag nog halen mensenquote:Patrick Beijersbergen: SNS koerst langs een zwart gat
Zwarte gaten in de kosmos hebben de neiging alles in de buurt op te slokken en steeds groter te worden, totdat het geheel onder zijn eigen gewicht implodeert. De vastgoedportefeuille van SNS Reaal heeft vergelijkbare kenmerken, stelt VEB's Patrick Beijersbergen.
Waar ING zich herstelt van de crisis en de vastgoedportefeuille bijna volledig weet te verkopen, nemen de problemen bij SNS Reaal juist toe. De bankverzekeraar boekte over 2010 een nettoverlies van 225 miljoen euro, tegen een klein winstje vorig jaar.
Belangrijkste oorzaak is de afboeking van 790 miljoen bij de vastgoeddivisie Property Finance. Het verlies bij de vastgoedtak was 593 miljoen, terwijl het resultaat over 2009 nog maar 219 miljoen euro negatief was.
Het feit dat het grootste deel van de afschrijvingen op vastgoedkredieten in de tweede helft van vorig jaar viel is een signaal dat de problemen nog niet afnemen.
De vastgoeddivisie is sinds 1 januari in tweeën gedeeld. Property Finance behoudt de internationale kredietportefeuille en een deel van de Nederlandse kredietportefeuille, dat bestaat uit projectfinancieringen en overige Nederlandse kredieten. De rest van de Nederlandse portefeuille wordt ondergebracht in SNS Zakelijk.
Het idee is dat Property Finance (het Zwarte Gat dus) in twee tot vier jaar wordt ontmanteld. Het is daarbij de uitdaging om het ruimteschip met daarin de rest van SNS Reaal voldoende snelheid te laten houden, omdat het anders onvermijdelijk terugvalt in het Zwarte Gat.
SNS Reaal heeft geluk dat de resultaten van het bankbedrijf en de verzekeringsactiviteiten wel uitstekend zijn. Afgezien van de vastgoedellende steeg de nettowinst met 56 procent tot 368 miljoen euro. Bij SNS Retail Bank werd 162 miljoen euro verdiend, het verzekeringsbedrijf (inclusief de vermogensbeheerdivisies) maakte een winst van 227 miljoen.
Als gevolg van de afwaarderingen is de balans er in 2010 op achteruitgegaan. De kern tier-1 ratio, die sommige balansposten een lagere weging geeft, daalde naar 8,1 procent (vorig jaar 8,3 procent). Er zijn in 2010 enkele zaken verkocht, waaronder een deel van de hypotheekportefeuille, maar met een balanstotaal van 127,7 miljard is het eigen vermogen van 4,8 miljard (dat is inclusief de nog niet terugbetaalde staatssteun) nog steeds geen al te grote buffer.
De totale kredietlimieten van Property Finance zijn weliswaar met 2 miljard teruggebracht, maar deze uiterst fragiele kredietportefeuille is met 12,6 miljard euro nog altijd een veelvoud van het eigen vermogen.
Voorlopig kan SNS Reaal het terugkopen van de staatssteun beter uit haar hoofd zetten. Eerst maar eens om het zwarte vastgoedgat heen sturen en er voldoende afstand van nemen.
bron: Z24
LOL, eerst Zaadbel met bronnen als vivaforum.nl en nujij.nl en nu kom jij met een nog dubieuzere weblog op de proppen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:23 schreef xenobinol het volgende:
Zeepsop is niet de enige grefo die er zo over denkt![]()
Iemand moet het evangelie toch verkondigen als zeepsop het niet meer doetquote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:34 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
LOL, eerst Zaadbel met bronnen als vivaforum.nl en nujij.nl en nu kom jij met een nog dubieuzere weblog op de proppen.
wacht maar de bouw wil blijven bouwen en verkopen en gemeentes willen geld hebbenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:34 schreef Istrilyin het volgende:
Bouw en starters zouden de handen ineen moeten slaan en een vuist moeten maken tegen de hoge grondprijzen. Als die zakken, dan maakt het niet meer uit wat voor prijzen verkopers vragen: je laat gewoon voor minder je eigen huisje bouwen.
Helaas zijn wij potentiele starters totaal ongeorganiseerd, het enige politieke machtsmiddel dat we hebben is niet kopen.
Uh nee? Hij is gebanned omdat het onwijs irritant, kinderachtig en stompzinnig was. Daarnaast heeft hij al een eigen kloon waaronder hij gewoon door gaat met onzin uitkramen, dus dat hoef jij niet van hem over te nemen... Jij moet gewoon hard werken om mijn HRA te financieren en mijn oprit komen vegen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:35 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Iemand moet het evangelie toch verkondigen als zeepsop het niet meer doet
Heb je een kavel? Dan komen diverse aannemers er voor ~150k een vrijstaande woning + garage opzetten. Hier in de lokale kranten staan advertenties van diverse aannemers, dat was tot een half jaar geleden ondenkbaar. Ook heb ik wat documenten van raadsvergaderingen gelezen dat B&W bereid is zijn grondprijzen met 10% te verlagen met de hoop dat dit de ontwikkeling van nieuwbouw zal bevorderen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:34 schreef Istrilyin het volgende:
Bouw en starters zouden de handen ineen moeten slaan en een vuist moeten maken tegen de hoge grondprijzen. Als die zakken, dan maakt het niet meer uit wat voor prijzen verkopers vragen: je laat gewoon voor minder je eigen huisje bouwen.
Helaas zijn wij potentiele starters totaal ongeorganiseerd, het enige politieke machtsmiddel dat we hebben is niet kopen.
Verhuren aan arme bijstandsmoedertjes met een hoop huursubsidiequote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:41 schreef Asfyxia het volgende:
Nieuwbouw. En dan? Weer afbreken omdat er toch niemand voor komt?
We zagen eerder dat nieuwbouw weer in de lift zit. Geeft het nog een jaartje ofzo en wie weet!quote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:41 schreef Asfyxia het volgende:
Nieuwbouw. En dan? Weer afbreken omdat er toch niemand voor komt?
Of aan jou en mij. Als antikraakwacht.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:47 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Verhuren aan arme bijstandsmoedertjes met een hoop huursubsidie
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:48 schreef Whuzz het volgende:
[..]
We zagen eerder dat nieuwbouw weer in de lift zit. Geeft het nog een jaartje ofzo en wie weet!
Ik hoopte dat Xeno zou happen, maar dan moet je hem wel even de kans geven he!quote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:49 schreef Asfyxia het volgende:
[..]
Geloof je dit echt, of zit je de boel nu gewoon te fukken?
Mmm... goed plan... ik wil best wel even de kale betonnen binnenkant van wat leuke tekeningen voorzien tegen vergoedingquote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:49 schreef Asfyxia het volgende:
[..]
Of aan jou en mij. Als antikraakwacht.
Is een oprit vegen tegen vergoeding ook goed?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:52 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Mmm... goed plan... ik wil best wel even de kale betonnen binnenkant van wat leuke tekeningen voorzien tegen vergoeding
Aah... jij wacht nog op mijn maandelijkse HRA betaling voordat je bij de bouwmarkt langs kan. Ik geloof niet dat je daarmee erg kredietwaardig bentquote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:54 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Is een oprit vegen tegen vergoeding ook goed?
Je mag er dan gratis en voor niks bij op de woonkamer muren tekenen. Die moeten toch nog gestucced worden nadat ik de lichtkoof heb aangelegd. (RGB ledverlichting ftw!)
Nee hoor, die heb ik al binnen. Ik wacht op de aankomst van de ledstrips en de installatie van mijn lamellenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 14:56 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Aah... jij wacht nog op mijn maandelijkse HRA betaling voordat je bij de bouwmarkt langs kan. Ik geloof niet dat je daarmee erg kredietwaardig bent
wat?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:14 schreef Asfyxia het volgende:
[..]
Asjeblieft, doe jezelf een groot plezier, en doe dit niet.
Oké. Maar verwacht geen mededogen van mij en xeno.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:17 schreef farscapevr8 het volgende:
[..]
wat?
tis geen huilebalk gedoe hoor, tis huis van me vriendin ik huurde hiervoor. weet heus wel hoe de markt nu in elkaar zit en dat t waarschijnlijk nnog wel een jaar kan duren
Nouja, of je verlaagt het niet met 50k. Maar dan verkoop je het ook niet. En ook niet over een jaar of over 2 jaar. Het is maar wat je wilt natuurlijk.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:20 schreef Whuzz het volgende:
Xenobinol gaat je in de hieropvolgende post adviseren om de prijs met zo'n 50k omlaag te doen. Alles is verkoopbaar voor de juiste prijs immers. Dat je zo'n verlies niet kunt dragen is niet relevant verder. Ook niet wanneer de bank je niet eens laat verkopen voor die prijs. 50k moet er van af.
Disclaimer: Dat is niet mijn mening vriend.
Bij ¤175,- p/maand aan servicekosten is 50k nog te weinig. Daar kan een leentokkie immers geen HRA over terugkrijgenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:20 schreef Whuzz het volgende:
Xenobinol gaat je in de hieropvolgende post adviseren om de prijs met zo'n 50k omlaag te doen. Alles is verkoopbaar voor de juiste prijs immers. Dat je zo'n verlies niet kunt dragen is niet relevant verder. Ook niet wanneer de bank je niet eens laat verkopen voor die prijs. 50k moet er van af.
Disclaimer: Dat is niet mijn mening vriend.
snap ik maar praatje met plaatje is wat duidelijker.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:20 schreef xenobinol het volgende:
Wat Asfyxia bedoelt is dat je je woning hier ook niet het komende jaar verkocht krijgt
nee hoeven niet weg maar KUNNEN meer (groter tuin omgeving enz.)quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:23 schreef Whuzz het volgende:
De woning ziet er netjes uit verder, alhoewel dat plafond in de keuken niet zo stijlvol is.
Maar goed, 145k voor 75m2 woonruimte met 3 kamers... Dat gaat niet meevallen.
Hoe is de situatie verder? MOET je er van af? Zo niet... lekker blijven zitten
zit al een gedeelte van de energiekosten inquote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:24 schreef xenobinol het volgende:
Wat krijg je eigenlijk voor die ¤175,-? Dat je dagelijks over op de galerij over het tuinmeubilair van de buren mag struikelen? Het heet niet voor niets "tuinmeubilair"
mensen hebben een tiegelijke hekel aan die galerij dingen met blokverwarming en veel servicekostenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:12 schreef farscapevr8 het volgende:
inmiddels 8 maanden in de verkoop, nu dik ondergemiddelde prijs van vergelijkbaar in de buurt en pas 2 kijkers gehad, geen biedingen.
we hoeven niet direct weg maar willen uiteindelijk wel een gewoon huis kopen.
helemaal super opknappen doe je ook weer niet met in achterhoofd eventuele verkoop.
http://www.funda.nl/koop/(...)slaan-200/kenmerken/
LOL ik ben per maand al minder dan ¤175 euro aan totale woonlasten kwijt. Geef mij nog eens een reden om een huis te kopen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:22 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Bij ¤175,- p/maand aan servicekosten is 50k nog te weinig. Daar kan een leentokkie immers geen HRA over terugkrijgen
Dat het nogal winderig is in je kartonnen doos?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:25 schreef Asfyxia het volgende:
[..]
LOL ik ben per maand al minder dan ¤175 euro aan totale woonlasten kwijt. Geef mij nog eens een reden om een huis te kopen.
En 'erfpachtcanon'quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:25 schreef farscapevr8 het volgende:
[..]
zit al een gedeelte van de energiekosten in
Crewed?quote:
ik ook;)quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:29 schreef meth77 het volgende:
Als ik op zo een flat zou wonen wilde ik ook weg, dan maar 10.000 inleveren
Dat had ik nog niet eens gezien!quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:27 schreef xenobinol het volgende:
[..]
En 'erfpachtcanon'![]()
Dude..... you're so crewed
ja prijs lijkt me ook wel redelijk in vergelijking en wil ook best 10k inleveren, maja wat moet ik nog verder zakken met minder speling in de onderhandelingen?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:34 schreef Whuzz het volgende:
Naja, na even in de buurt te hebben gekeken is jullie flatje niet eens zo dramatisch geprijst. Er zitten er een paar wat lager, maar het gros een stuk hoger. En er zijn er een paar net verkocht voor meel geld dan die van jullie.
Ik zou toch gaan zakken en een bom bij die coporatie brengen, erfpacht is helemaal uit de gratiequote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:37 schreef farscapevr8 het volgende:
[..]
ja prijs lijkt me ook wel redelijk in vergelijking en wil ook best 10k inleveren, maja wat moet ik nog verder zakken met minder speling in de onderhandelingen?
startersleningen zijn hier weg en in amersfoort, hier 5 kilometer vandaan halen ze wel veel uit de kast om starters te stimuleren. schijtdorp is t
Dit lijkt me typisch een gevalltje van óf blijven zitten óf nog 10k er af en verlies nemen. De prijs is redelijk, maar er staat zat te koop en die prijzen zijn ook redelijk. Dus tenzij je er flink uitspringt in prijs of in afwerking (bij concurrerende prijs) kan het zo nog maaaaanden duren. Of morgen verkocht zijn. Kwestie van kiezenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:37 schreef farscapevr8 het volgende:
ja prijs lijkt me ook wel redelijk in vergelijking en wil ook best 10k inleveren, maja wat moet ik nog verder zakken met minder speling in de onderhandelingen?
Maar hoe zit het met de erfpacht? De corporatie heeft zo te zien op tijd zijn shit gedumptquote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:34 schreef Whuzz het volgende:
Naja, na even in de buurt te hebben gekeken is jullie flatje niet eens zo dramatisch geprijst. Er zitten er een paar wat lager, maar het gros een stuk hoger. En er zijn er een paar net verkocht voor meel geld dan die van jullie.
Gewoon lekker blijven zitten joh en je vooral niet te druk maken. Meer zit er voorlopig niet in voor jullie, verwacht ik. Of je moet de Postcodeloterij winnen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:37 schreef farscapevr8 het volgende:
[..]
ja prijs lijkt me ook wel redelijk in vergelijking en wil ook best 10k inleveren, maja wat moet ik nog verder zakken met minder speling in de onderhandelingen?
startersleningen zijn hier weg en in amersfoort, hier 5 kilometer vandaan halen ze wel veel uit de kast om starters te stimuleren. schijtdorp is t
Je bent veel te duur.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:12 schreef farscapevr8 het volgende:
inmiddels 8 maanden in de verkoop, nu dik ondergemiddelde prijs van vergelijkbaar in de buurt en pas 2 kijkers gehad, geen biedingen.
we hoeven niet direct weg maar willen uiteindelijk wel een gewoon huis kopen.
helemaal super opknappen doe je ook weer niet met in achterhoofd eventuele verkoop.
http://www.funda.nl/koop/(...)slaan-200/kenmerken/
Dit is geen particuliere erfpacht toch? Dus geen probleem voor de bank. En zoals je zelf altijd zegt, alles is verkoopbaar voor de juiste prijs. Als hij 10k onder de rest gaat zitten denk ik dat het best resultaat kan opleveren.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:43 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Maar hoe zit het met de erfpacht? De corporatie heeft zo te zien op tijd zijn shit gedumpt
In vergelijk met de rest is hij gewoon veel te duurquote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:46 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Dit is geen particuliere erfpacht toch? Dus geen probleem voor de bank. En zoals je zelf altijd zegt, alles is verkoopbaar voor de juiste prijs. Als hij 10k onder de rest gaat zitten denk ik dat het best resultaat kan opleveren.
En hey, misschien doet de rest alles dan ook met 10k omlaag en komt Xeno's voorspelling na 3 jaar ein-de-lijk uit!
En die eerste heeft een betere makelaar. Stuk beter opgezet die funda-page.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:45 schreef meth77 het volgende:
[..]
Je bent veel te duur.
http://www.funda.nl/koop/(...)n-138/fotos/#foto-20
http://www.funda.nl/koop/(...)slaan-138/kenmerken/
inderdaad, daar is werk in gaan zittenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:47 schreef Whuzz het volgende:
[..]
En die eerste heeft een betere makelaar. Stuk beter opgezet die funda-page.
Ik wist niet dat de 'Hooglandse ziekte' nu ook overgewaaid was naar Soestquote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:37 schreef farscapevr8 het volgende:
startersleningen zijn hier weg en in amersfoort, hier 5 kilometer vandaan halen ze wel veel uit de kast om starters te stimuleren. schijtdorp is t
De servicekosten bedragen ¤ 180,- per maand, dit is inclusief stookkosten verwarming, exclusief ¤ 125,= per maand voor groot onderhoud.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:41 schreef meth77 het volgende:
[..]
Ik zou toch gaan zakken en een bom bij die coporatie brengen, erfpacht is helemaal uit de gratie
Als je 130.000 krijgt zou ik het snel doen
Heeft 's ochtends wel prachtige files binnen de wijk.....quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:52 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ik wist niet dat de 'Hooglandse ziekte' nu ook overgewaaid was naar Soest![]()
Maar goed.... Vathorst is inderdaad een schijtwijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |