Voor de statistiekfreaks heeft Piles een overzichtje met stats gemaakt: Piles' statsquote:In memoriam: SebasserOp zondag 15 november 2009 bereikte ons het droevige bericht dat KSC'er van het eerste uur Sebasser op veel te jonge leeftijd is overleden na een slopende ziekte. Tussen 6 maart 2007 en 2 november 2009 dronk hij hier regelmatig een bakkie mee.
Sebasser, rust in vrede.
quote:Op donderdag 10 februari 2011 00:59 schreef KapiteinGasthof het volgende:
Ik neem aan dat er over onderstaande al is gepraat:
[quote](Kamers delen op basis van beschikbaarheid)
- Overnachting van zaterdag 12 op zondag 13 maart
- Inclusief ontbijt
- Inclusief diner op zaterdagavond, 3 gangen menu
- Inclusief toeristenbelasting en reserveringskosten
Per persoon voor 40 euro
quote:Hier wil ik de volgende zaken even aan toevoegen:
Het diner kost normaal gesproken 29,50, het ontbijt 13,50, toeristenbelasting 2,50. Even rekenen en iedereen snapt dat dit niet bepaald een winstpakker is voor mijn hotel - het is gewoon leuk en gezellig
Ik heb vooralsnog 4 driepersoons kamers gereserveerd met als optiedatum 15 februari. Hier zijn nog dingen in mogelijk (er zijn nog 4 1-persoons kamers, tweepersoonskamers op basis van beschikbaarheid). In principe gaat iedereen op indeling: geen gezeur om kamers en nee, het pornobad is voor gasten die daar wel de volle prijs voor betalen
Ik heb graag voor 14 februari het volgende van mensen die willen reserveren via PM:
- Naam
- Adres
- Postcode/Woonplaats
- Telefoonnummer
- E-mailadres
- Aantal gasten op jouw boeking + namen
Mocht je dit niet via Fok! willen doen dan kun je ook mailen naar mij op hotel, mailadres geef ik alleen per PM.
Iedereen die voor 15 februari een bericht heeft gestuurd ontvangt 15 februari een reserveringsbevestiging. Deze moet voor akkoord terug gestuurd worden.
Annuleren kan niet zomaar! Ik hou de kamers vrij en stel ze voor een zeer lage prijs ter beschikking, maar als uiteindelijk iedereen denkt dat het weer toch niet mooi genoeg is zit ik met een probleem. Kosteloos annuleren mag voor jullie tot 1 maart, daarna gelden de Uniforme Voorwaarden Horeca (WEBSITE). Dit betekent dat er stapsgewijs een gedeelte in rekening zal worden gebracht naar mate je dichter bij aankomst annuleert. Ben je ziek? Dan vooral je eigen annuleringsverzekering bellen.
Mocht je wel gezellig een avondje mee willen maar niet willen overnachten kan dit ook. Speciaal voor die mensen kan er een 3-gangen diner geboekt worden voor 19,50. Dit wil ik wel graag van tevoren weten.
Drankjes betaal je zelf, zit je krap neem dan vooral een fles cola mee voor op de kamer. Eigen drank in het restaurant stel ik niet op prijs, neem dan vooral een glas water.
Parkeren kan op parkeerplaats "Het Wantveld" op 7 minuten lopen van het hotel. Per kamer heb ik 1 vergunning beschikbaar, deze is echter alleen op zondag nodig. Vergunningen op? Dan zelf een dagkaart van 7,50 halen of per uur betalen, afhankelijk van hoe laat je zondag wilt vertrekken.
Wat betreft de High Tea: Gezellig, kunnen we doen, maar zit niet bij de prijs in. Ik wil wel aanbieden om voor 7,50 per persoon de high tea te doen. Mochten jullie dit willen dan stel ik het wel op prijs als jullie dat niet in het hotel hardop roepen ivm andere gasten.
Alles duidelijk? Wie wilt?
Kindje lief, de BBA staat voor Brabantsche Buurtspoorwegen en Autodiensten.quote:
mogen ze dan geen BB hebben?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 00:56 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Kindje lief, de BBA staat voor Brabantsche Buurtspoorwegen en Autodiensten.
Je mag mijn camera lenen hoorquote:Op dinsdag 15 februari 2011 00:55 schreef Koen66 het volgende:
voor gratis toegang wilde ik wel foto's komen maken, mja , k heb ook alleen maar een crappy Sony ding
"Schat, ik ben er morgenavond ff niet"quote:
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:01 schreef goldfinger1963 het volgende:
ging even wat mis hier
per ongeluk me pc uitgezet ipv een lamp
ohohquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:01 schreef goldfinger1963 het volgende:
ging even wat mis hier
per ongeluk me pc uitgezet ipv een lamp
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:01 schreef goldfinger1963 het volgende:
ging even wat mis hier
per ongeluk me pc uitgezet ipv een lamp
good reason tochquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:01 schreef Koen66 het volgende:
[..]
"Schat, ik ben er morgenavond ff niet"
"wat ga je doen"
"ehhh foto's maken in een parenclub"
quote:Top 100 van maandag 14 februari 2011
Plaats / aantal berichten / gebruiker
005. 407 RockNijntje
010. 292 Marijkezwolle
013. 276 Symphonic
014. 271 LovelyLady
021. 193 MPG
024. 191 TheFamousMan
026. 189 Trevland
037. 162 Koen66
039. 160 pgrferrari
045. 145 suikertaartje
049. 140 Barretje80
052. 136 Stuart
086. 104 OA
trusten koenquote:
als ik niet oplet dusquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:03 schreef friemelaar het volgende:
[..]
sinds wanneer pak jij het verkeerde knopje
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:01 schreef Koen66 het volgende:
[..]
"Schat, ik ben er morgenavond ff niet"
"wat ga je doen"
"ehhh foto's maken in een parenclub"
slaap ze rockyquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:09 schreef RockNijntje het volgende:
woah ik sliep net evenlaten we daar 6 uur van maken
quote:(i) Top 20 in de KoffieSC-reeks op 14-02-2011 (i)
Plaats / aantal berichten / gebruiker
01. 392 RockNijntje
02. 292 Marijkezwolle
03. 189 MPG
04. 186 Trevland
05. 181 Symphonic
06. 163 LovelyLady
07. 163 TheFamousMan
08. 142 suikertaartje
09. 133 Toekito
10. 129 Barretje80
11. 125 pgrferrari
12. 115 Koen66
13. 113 Stuart
14. 104 OA
15. 067 wel.o.k
16. 057 DaMart
17. 057 goldfinger1963
18. 032 PeZu
19. 029 Muck
20. 029 Dr_Flash
Reeks-statistieken!
Truste Rockyquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:09 schreef RockNijntje het volgende:
woah ik sliep net evenlaten we daar 6 uur van maken
ben je nou nog opquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:11 schreef RockNijntje het volgende:
Eerst nog wat eten, ik kan zo echt niet slapen
Nee had BH in BB veranderdquote:Op dinsdag 15 februari 2011 00:59 schreef friemelaar het volgende:
[..]
jawel hoormaar Rocky had verkeerd gelezen
voor je leeftijd ben je wel een extreme nachtbrakerquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:14 schreef RockNijntje het volgende:
OMG die hongerknor ging harder dan mijn wekker
dan zit ik al in de autoquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:17 schreef friemelaar het volgende:
Ik pak ook nog ff iets te eten en dan is het voor mij ook weer hoge tijd, 6:45 loopt de wekker weer af
Ben ik lekker fit de volgende dagquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:17 schreef Symphonic het volgende:
[..]
voor je leeftijd ben je wel een extreme nachtbraker
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:19 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Ben ik lekker fit de volgende dag
Serieus
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 07:21 schreef wel.o.k het volgende:
mogge![]()
ik heb een hoofd als een kanonskogel
Goedemorgenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 07:46 schreef candygirl het volgende:
Morge,
Zo nu eens kijken of ik jullie bijhoud! Rustige dag op werk!
En ben ook op zoek naar wat anders,ik haat die diensten zoals gsiteravond tot 23 uur en nu om 6.45 er weer zijn.
Daarbij meegeteld dat je geen ORT krijgt, pff
Ohja kan alleen vanaf mijn werk geen smileys posten of iets qouten of wijzigen, strange
Morgen Barquote:Op dinsdag 15 februari 2011 07:48 schreef Barretje80 het volgende:
goeie morgen..
hier geen kanonskogel maar een spons..
maar wel beter dan gister!
lekker de hele dag op m'n bal zitten.. das weer goed voor de rug
en nu.. lekker douchen een aankleden..
het is weer rokjes dag!
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 07:40 schreef Marijkezwolle het volgende:
Goedemorgen allemaal![]()
[..]op je kanonskogel lieve wok
zullen we mixen? misschien komt het dan met allebei goedquote:Op dinsdag 15 februari 2011 07:48 schreef Barretje80 het volgende:
goeie morgen..
hier geen kanonskogel maar een spons..
maar wel beter dan gister!
lekker de hele dag op m'n bal zitten.. das weer goed voor de rug
en nu.. lekker douchen een aankleden..
het is weer rokjes dag!
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 07:46 schreef candygirl het volgende:
Morge,
Zo nu eens kijken of ik jullie bijhoud! Rustige dag op werk!
En ben ook op zoek naar wat anders,ik haat die diensten zoals gsiteravond tot 23 uur en nu om 6.45 er weer zijn.
Daarbij meegeteld dat je geen ORT krijgt, pff
Ohja kan alleen vanaf mijn werk geen smileys posten of iets qouten of wijzigen, strange
Liebchenquote:
Google chrome gaan gebruiken, dan gaat het stukken beter! Ik had dat in IE ook altijdquote:Op dinsdag 15 februari 2011 07:57 schreef candygirl het volgende:
Benodigde javascript kon niet worden geactiveerd. Dit kan wellicht te maken hebben met het gebruik van adblockers. Schakel plugins als adblockplus en dergelijke uit op FOK! en probeer het daarna nog eens.
Belangrijke onderdelen van deze site kunnen niet (goed) werken indien er delen van de code geblokkeerd worden... (code: 16:0)
dit staat er, dus zou eigenlijk iets in fok zelf moeten zijn wat ik kan veranderen?
MPGquote:
Duckiequote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:01 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Google chrome gaan gebruiken, dan gaat het stukken beter! Ik had dat in IE ook altijdtrouwens
Das een instelling van je browser.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 07:57 schreef candygirl het volgende:
Benodigde javascript kon niet worden geactiveerd. Dit kan wellicht te maken hebben met het gebruik van adblockers. Schakel plugins als adblockplus en dergelijke uit op FOK! en probeer het daarna nog eens.
Belangrijke onderdelen van deze site kunnen niet (goed) werken indien er delen van de code geblokkeerd worden... (code: 16:0)
dit staat er, dus zou eigenlijk iets in fok zelf moeten zijn wat ik kan veranderen?
oe, verloren zelfs... zo erg?quote:
Vandaag weer beter mijn best doen, want niet vermeldquote:
Toch erin vermeld dankzij gisterenavondquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:10 schreef goldfinger1963 het volgende:
nog maar een keer voor de ochtendploeg
[..]
Damartquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:12 schreef DaMart het volgende:
Goedemorgen.
Ik heb een probleem met wakker worden vandaag![]()
.
je was er een paar dagen nietquote:
Slaapkop!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:12 schreef DaMart het volgende:
Goedemorgen.
Ik heb een probleem met wakker worden vandaag![]()
.
klopt.. vorige week was feMaleDuck flink ziek, dus had geen tijd om te SC-en... en de laatste tijd had ik maar tijd om 1 SC bij te houden en dat was GRTD... Maar vandaag ook weer druk dus ben ook wel best verloren denk ik...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:15 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
Damartgeliefde
[..]
je was er een paar dagen niet
Hoi schat, die wilde nacht hakt er nog steeds in qua energiequote:
* DaMart gooit de telefoon van MPG uit het raam.quote:
Goedemorgenquote:
Goedemorgen PeZuquote:
Hier ook vreselijk moe, maar verder voel ik me wel redelijk okquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:32 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
GoedemorgenWel ok hoor, vooral moe
Met jou?
nog steeds niet helemaal fixed de klaptop?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:43 schreef Toekito het volgende:
mogguh mensen![]()
ff koffie pakken en verder met de Mucktop
huisdierquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:43 schreef Toekito het volgende:
mogguh mensen![]()
ff koffie pakken en verder met de Mucktop
sympquote:
Goedemorgen Peterquote:
koenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:42 schreef Koen66 het volgende:
wat een rust hier
ik ben er ook nauwelijks vandaag
Zit in training.....
hij is bezig met updates maar ben na paar updates gisteren gestopt. Nu nog stuk of 60 doenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:46 schreef Koen66 het volgende:
[..]
nog steeds niet helemaal fixed de klaptop?
Goedemorgen Koenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:42 schreef Koen66 het volgende:
wat een rust hier
ik ben er ook nauwelijks vandaag
Zit in training.....
He Toekquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:43 schreef Toekito het volgende:
mogguh mensen![]()
ff koffie pakken en verder met de Mucktop
Haiquote:
Formatteren e.d. ging vrij snel. Alleen die 98 updates downloaden duurde lang. En dan nog installeren. Na 10 updates gedaan te hebben ben ik gaan slapen. Nu weer verderquote:
Succes!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:52 schreef Koen66 het volgende:
goedemorgen allemaal![]()
Heb een training forms design voor ons nieuwe ERP systeem.
Dus interessant, mwahhhh
Haphaphapquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:52 schreef Toekito het volgende:
[..]
Formatteren e.d. ging vrij snel. Alleen die 98 updates downloaden duurde lang. En dan nog installeren. Na 10 updates gedaan te hebben ben ik gaan slapen. Nu weer verder
Hai meisjequote:
He Solquote:
Solquote:
Toekquote:
Koenquote:
En als die 60 klaar zijn, vindt hij waarschijnlijk weer 40 of zoquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:49 schreef Toekito het volgende:
[..]
hij is bezig met updates maar ben na paar updates gisteren gestopt. Nu nog stuk of 60 doen
Mmhhhhh koffiequote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:56 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Sol![]()
[..]
Toek![]()
[..]
Koen![]()
Marijke![]()
Zo en nu koffie
Ook als je wel eet hap jequote:
Goedemorgen Martquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:59 schreef DaMart het volgende:
[..]
En als die 60 klaar zijn, vindt hij waarschijnlijk weer 40 of zo.
ja daaromquote:Op dinsdag 15 februari 2011 08:59 schreef DaMart het volgende:
[..]
En als die 60 klaar zijn, vindt hij waarschijnlijk weer 40 of zo.
Toen ik eind vorig jaar Windows opnieuw heb geïnstalleerd op mijn laptop, bleef hij ook bezig...quote:
je hebt het over Windhoos Fiesta héquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:06 schreef DaMart het volgende:
[..]
Toen ik eind vorig jaar Windows opnieuw heb geïnstalleerd op mijn laptop, bleef hij ook bezig....
Dat moet toch efficiënter kunnen lijkt me.
daarom Ramen 7quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:07 schreef Toekito het volgende:
[..]
je hebt het over Windhoos Fiesta hé
O ja, de beta voor Windows 7quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:07 schreef Toekito het volgende:
[..]
je hebt het over Windhoos Fiesta hé
doppiequote:
quote:
nah, onder linux is het net zo hoor, kom ik net achterquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:06 schreef DaMart het volgende:
[..]
Toen ik eind vorig jaar Windows opnieuw heb geïnstalleerd op mijn laptop, bleef hij ook bezig....
Dat moet toch efficiënter kunnen lijkt me.
ja man en als je te lang niet update of een te oude versie hebt is het al helemaal dramaquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:10 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
nah, onder linux is het net zo hoor, kom ik net achter
en dat is een beta voor Windows 8 want die zou echt vanaf dag 1 goed moeten zijn aldus Bill Gaaiesquote:
windows 7 was vanaf dag 1 gewoon goedquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:11 schreef Toekito het volgende:
[..]
en dat is een beta voor Windows 8 want die zou echt vanaf dag 1 goed moeten zijn aldus Bill Gaaies
Dan moet je de nieuwste versie installerenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:10 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
nah, onder linux is het net zo hoor, kom ik net achter
dan moeten ze wil de nieuwste versies maken van bepaalde speciale variantenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:12 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dan moet je de nieuwste versie installeren![]()
nee niet helemaal maar kwam aardig in de richting.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:12 schreef PeZu het volgende:
[..]
windows 7 was vanaf dag 1 gewoon goed
ja op wat ondersteuning van randapparatuur na.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:13 schreef Toekito het volgende:
[..]
nee niet helemaal maar kwam aardig in de richting.
die heb ikquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:12 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dan moet je de nieuwste versie installeren![]()
www.gratisaftehalen.nlquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:13 schreef LovelyLady het volgende:
Iemand toevallig nog een tft schermpje waar hij/zij af moet ?
nee sorryquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:13 schreef LovelyLady het volgende:
Iemand toevallig nog een tft schermpje waar hij/zij af moet ?
kras in het beeldscherm? of op de behuizingquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:14 schreef Toekito het volgende:
[..]
nee sorryen btw er zit in de mijne een kras en zoiets geef ik jou dus niet.
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:17 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
kras in het beeldscherm? of op de behuizingdas nog een heel verschil
Nee sorryquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:13 schreef LovelyLady het volgende:
Iemand toevallig nog een tft schermpje waar hij/zij af moet ?
Unix is user-friendly, it's just picky about who its friends arequote:
Ik zit wel te denken om een wat groter scherm te kopen, maar voordat ik die knoop heb doorgehakt en iets heb gekocht, kunnen er weer maanden verstreken zijnquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:13 schreef LovelyLady het volgende:
Iemand toevallig nog een tft schermpje waar hij/zij af moet ?
schermquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:17 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
kras in het beeldscherm? of op de behuizingdas nog een heel verschil
ja daar heb ik niks aanquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:19 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik zit wel te denken om een wat groter scherm te kopen, maar voordat ik die knoop heb doorgehakt en iets heb gekocht, kunnen er weer maanden verstreken zijn.
dus datquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:19 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik zit wel te denken om een wat groter scherm te kopen, maar voordat ik die knoop heb doorgehakt en iets heb gekocht, kunnen er weer maanden verstreken zijn.
bekend probleemquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:20 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
ja daar heb ik niks aan
als ik iets in mijn hoofd heb.. dan het liefst meteen
Ik wil me altijd goed oriënteren en zoquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:20 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
ja daar heb ik niks aan
als ik iets in mijn hoofd heb.. dan het liefst meteen
dat zegt mijn pa ook altijdquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:21 schreef PeZu het volgende:
mien omi zei altijd: als iets in je kop zit zit het niet in je kont
Ja dat weet ik, mijn vriend heeft dat net zoquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:23 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik wil me altijd goed oriënteren en zo. Maar heb nu een 17 inch TfT, een grotere zou wel handiger zijn
.
nou, als je de hele kernel moet compileren omdat je weer iets speciaals wil is het niet echt userfriendly hoorquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:19 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Unix is user-friendly, it's just picky about who its friends are
Alleen maar verstandig, anders doe je nog wel eens een miskoopquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:23 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik wil me altijd goed oriënteren en zo. Maar heb nu een 17 inch TfT, een grotere zou wel handiger zijn
.
ervaring?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:24 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Alleen maar verstandig, anders doe je nog wel eens een miskoop![]()
je bent echt net Muckquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:24 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Alleen maar verstandig, anders doe je nog wel eens een miskoop![]()
ik moet mijn pc onder het stof vandaan halen en kijken wat ik er mee kan...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:24 schreef Toekito het volgende:
Ik wil mijn hele pc verbouwen maar heb andere prioriteiten @ the moment.
Tsja, je hebt friends en friends natuurlijkquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:24 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
nou, als je de hele kernel moet compileren omdat je weer iets speciaals wil is het niet echt userfriendly hoor![]()
but hey, thats just me
Neuhquote:
Kan dat niet op de laptop?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:25 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
ik moet mijn pc onder het stof vandaan halen en kijken wat ik er mee kan...
misschien voor onz-radio
blijkbaar nietquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:26 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
NeuhIk denk overal wel redelijk goed overna
[..]
Kan dat niet op de laptop?
Kloptquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:24 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Alleen maar verstandig, anders doe je nog wel eens een miskoop![]()
STquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:28 schreef suikertaartje het volgende:
heeft gf die foto's nou nog steeds niet geregeld?
Ja heerlijkquote:
Ahquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:27 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
blijkbaar nietniet als ik wil multitasken
Blijkbaarquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:28 schreef suikertaartje het volgende:
heeft gf die foto's nou nog steeds niet geregeld?
Ja vooral dat, stelletje eikels tegenwoordigquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:29 schreef DaMart het volgende:
[..]
Klopt.
En ik ga vooral kijken wáár ik zoiets zou kopen dan.
Hoiquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:29 schreef DaMart het volgende:
ST![]()
.
Ging je wekkertje nog op een redelijk tijdstip af?.
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:30 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ja vooral dat, stelletje eikels tegenwoordig
Ik weet één zaak die al afvaltquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:30 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ja vooral dat, stelletje eikels tegenwoordig
Ja, dan is het ook gewoon zijn eigen schuld hoorquote:
Ik weet er meerderen die afvallenquote:
Vrolijke Thijsquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:30 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Hoi![]()
![]()
Nou..ik vind 07:55 niet heel erg geweldig, maar ach..hij was heel vrolijk, dat maakt een hoop goed!
Maar hooooooiquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:31 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ja, dan is het ook gewoon zijn eigen schuld hoor
Ik vind dat je niet mag klagenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:30 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Hoi![]()
![]()
Nou..ik vind 07:55 niet heel erg geweldig, maar ach..hij was heel vrolijk, dat maakt een hoop goed!
Jaquote:
Haaaaaaaaaaaaaaaiquote:
Hoi liefjequote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:32 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ik vind dat je niet mag klagen![]()
Ik wou dat Koen uitsliep tot 8 uur
En hoe vindt hij het? Wil hij nog wel iets anders voorgelezen krijgen?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:32 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ja![]()
Oeh, ik heb hem gister een nieuw boek gegeven![]()
Van Thomas
Hoi snoetjequote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:33 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Hoi liefje![]()
Als je 10 uur gewend bent, dan is voor 8 uur erg vroeg
Het is een uitklapboek, dus hij leest 'zelf'quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:34 schreef DaMart het volgende:
[..]
En hoe vindt hij het? Wil hij nog wel iets anders voorgelezen krijgen?
goedemorgenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:33 schreef Barretje80 het volgende:
op werk
rustig aan.. de dag is lang genoeg
en koen en thijs
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:25 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Tsja, je hebt friends en friends natuurlijk![]()
quote:
Ja, Koen niet?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:35 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Hoi snoetje
Maar Thijs is wel vrolijk![]()
Same herequote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:33 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Haaaaaaaaaaaaaaai![]()
Moe![]()
Hoe is het daar?![]()
Hoi Barquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:33 schreef Barretje80 het volgende:
op werk
rustig aan.. de dag is lang genoeg
en koen en thijs
Morgen Trevquote:
Haiquote:
Hee snuitjequote:
wokkeltjequote:
Hey Marijkequote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:38 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Same hereKapot
Maar verder wel ok
![]()
[..]
Hoi Bar
[..]
Morgen Trev
Kom, dan zetten we onze piekers uit en dan gaan we leuke dingen denken en doenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:38 schreef Marijkezwolle het volgende:
Same hereKapot
Maar verder wel ok
![]()
die heb ik welquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:40 schreef Marijkezwolle het volgende:
Heeft iemand een voorbeeld sollicitatiebrief voor me?Ik ben inspiratieloos
Valt reuze mee... Ik vond 05.15 ook niet heel erg fijn...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:30 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Hoi![]()
![]()
Nou..ik vind 07:55 niet heel erg geweldig, maar ach..hij was heel vrolijk, dat maakt een hoop goed!
Ikke welquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:40 schreef Marijkezwolle het volgende:
Heeft iemand een voorbeeld sollicitatiebrief voor me?Ik ben inspiratieloos
Hey Stquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:38 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Hai
[..]
Hee snuitje
[..]
wokkeltje
om te solliciterenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:41 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ikke wel![]()
Waar wil je hem hebben?
Ik heb nog steeds weekend he, en voor 8 uur is vroeg in het weekendquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:41 schreef OA het volgende:
[..]
Valt reuze mee... Ik vond 05.15 ook niet heel erg fijn...
nee, WAAAR, niet waaromquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:41 schreef Toekito het volgende:
[..]
om te solliciteren
Ik ga naar supermarkt en dan naar werk![]()
Ik denk dat dat te laat isquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:40 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Kom, dan zetten we onze piekers uit en dan gaan we leuke dingen denken en doen
Zou je die willen mailen naar m'n gmail?quote:
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:41 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ikke wel![]()
Waar wil je hem hebben?
ik heb nog wel een oude, maar je hebt al genoeg denk ik....quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:40 schreef Marijkezwolle het volgende:
Heeft iemand een voorbeeld sollicitatiebrief voor me?Ik ben inspiratieloos
ohw, sorry flesquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:42 schreef Dr_Flash het volgende:
![]()
"neem uw pas terug en wacht op uw geld"
Hoe lang dan??? Schijt abn amro
Hmm..dus OF wokkeltje moet je even komen masseren, OF ik breng vanavond mijn massagekussen even langsquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:42 schreef Marijkezwolle het volgende:
Ik denk dat dat te laat isEn mijn rug en nek doen zo'n pijn
![]()
Kee!quote:gmail asseblief
Adem in adem uitquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:42 schreef Dr_Flash het volgende:
![]()
"neem uw pas terug en wacht op uw geld"
Hoe lang dan??? Schijt abn amro
Als je em bij de hand hebt dan wil ik die ook welquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:42 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
ik heb nog wel een oude, maar je hebt al genoeg denk ik....
Veel succes en werk ze Toekquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:41 schreef Toekito het volgende:
[..]
om te solliciteren
Ik ga naar supermarkt en dan naar werk![]()
geeft niet hoor snoedelewoepsjequote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:44 schreef Toekito het volgende:
[..]
het is nog vroeg, sorry suikertje
Alleen als je koffie blijft drinken mag je vanavond langs komenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:44 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Hmm..dus OF wokkeltje moet je even komen masseren, OF ik breng vanavond mijn massagekussen even langs
[..]
Kee!
Ik pm je welquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Goedemorgen trouwens allerliefst fokkertjes
Je moet de lat hoog genoeg leggen om eronder door te kunnen
If life gives you lemons make lemonade
Behind every bitch there is a man who made her that way :)
Suikertaartje heeft altijd gelijk
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:35 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Het is een uitklapboek, dus hij leest 'zelf'
En nou zit hij er al de hele ochtend naar te kijken en verhaaltjes te verzinnen wat ze allemaal doen
Heb jij altijd 4 dagen weekend?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:41 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds weekend he, en voor 8 uur is vroeg in het weekend![]()
Morgen mag ik ook weer om 06:15
* wel.o.k maakt vingers losquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:44 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Hmm..dus OF wokkeltje moet je even komen masseren, OF ik breng vanavond mijn massagekussen even langs
[..]
Kee!
ik zoek hem even opquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:44 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Adem in adem uit
[..]
Als je em bij de hand hebt dan wil ik die ook welVoor de vergelijk
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:46 schreef Panda72 het volgende:
Zijn er hier nog brabanders in de zaal. Ik heb namelijk een heel heel heel belangrijke vraag.
Hey BeertjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Goedemorgen trouwens allerliefst fokkertjes![]()
;*
Doe mij dat recept ook![]()
Kan nietquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:45 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Alleen als je koffie blijft drinken mag je vanavond langs komen![]()
Dankje
Nee, deze week heb ik 5 dagen weekend, komende week maar 4 dagenquote:
Hij kan zoveel willenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:47 schreef DaMart het volgende:
[..]
.
Pas maar op, straks wil hij nog een Thomastreinbaan.
Niks mis mee jaquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:47 schreef DaMart het volgende:
[..]
.
Pas maar op, straks wil hij nog een Thomastreinbaan.
Oeh, nicequote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:48 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
* wel.o.k maakt vingers los
[..]
ik zoek hem even op
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:49 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Kan niet![]()
Ik ga Marieke helpen vanavond...
Als het goed is heb je hem nu
Koffie wel, eten denk ik nietquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:51 schreef Marijkezwolle het volgende:
Maar gaat vrijdag dan nog wel door?
Het is Thomas, dus dan kan er sowieso niks mis mee zijn!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:51 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Niks mis mee ja![]()
die zijn vet tof
Oh okee, zal ik ook tegen Jou zeggen als je voor 100 euro gedupeerd wordtquote:
J. gaat zaterdag de vliering bij zijn moeder opruimen dus misschien komt hij nog meer treintjes tegen. En hij mist ook nog een lego trein van zichzelf, dus wie weetquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:53 schreef DaMart het volgende:
[..]
Het is Thomas, dus dan kan er sowieso niks mis mee zijn!.
Het is dat ik al een treinbaan heb....
lieverd, je krijgt het heus wel terugquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:55 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh okee, zal ik ook tegen Jou zeggen als je voor 100 euro gedupeerd wordt![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 15% gewijzigd door #ANONIEM op 15-02-2011 09:56:28 ]
Oh, maar je weet dat ik op vrijdag werk he?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:52 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Koffie wel, eten denk ik niet
Dat krijg je terug lieve schatquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:55 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh okee, zal ik ook tegen Jou zeggen als je voor 100 euro gedupeerd wordt![]()
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:50 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Nee, deze week heb ik 5 dagen weekend, komende week maar 4 dagen
En wanneer gaat hij een treinbaan maken dan?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:55 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
J. gaat zaterdag de vliering bij zijn moeder opruimen dus misschien komt hij nog meer treintjes tegen. En hij mist ook nog een lego trein van zichzelf, dus wie weet
Als bij ons de zolder opgeruimd isquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:59 schreef DaMart het volgende:
[..]
En wanneer gaat hij een treinbaan maken dan?.
quote:Maandcijfers februari 2010 over de eerste helft
007 03176 Stuart
009 03071 Trevland
011 02763 Marijkezwolle
012 02724 Symphonic
013 02709 RockNijntje
014 02669 MPG
026 02150 suikertaartje
028 02099 LovelyLady
031 01976 Koen66
042 01680 DaMart
045 01596 Whiskers2009
Ja, ik bedoel ook 's avondsquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:56 schreef Marijkezwolle het volgende:
Oh, maar je weet dat ik op vrijdag werk he?
leuke cijfertjesquote:
hebbie nog wat bij de hema gescoord?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:02 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ja, ik bedoel ook 's avonds
Jaja, het leven van parttime werkende moeders, een eitjequote:
thuiswerkende moedersquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:03 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Jaja, het leven van parttime werkende moeders, een eitje
Zolang ik er nog niet tussen staat is het goed.quote:
Als ik het heb dan krijg je dat van mijquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:49 schreef Trevland het volgende:
[..]
Hey Beertje![]()
;*
Doe mij dat recept ook
jaquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:03 schreef LovelyLady het volgende:
hebbie nog wat bij de hema gescoord?
die hebben het helemaaaaaaaaaaaal makkelijkquote:
coolquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:05 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
ja![]()
beddengoed, een slaapzak voor Thijs, een nieuwe zwembroek voor Thijs en een jurkje voor mezelf
ontzettend makkelijkquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:05 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
die hebben het helemaaaaaaaaaaaal makkelijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 33% gewijzigd door #ANONIEM op 15-02-2011 10:06:59 ]
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:03 schreef suikertaartje het volgende:
Jaja, het leven van parttime werkende moeders, een eitje
Suikertaartje lieffiequote:
ja, en vandaag ga ik nog in de stad kijken of ze het rokje daar wel hebbenquote:
quote:ontzettend makkelijkjaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ils qui sont décédés
ne sont pas partis
ils sont seulement invisibles
quote:
En dan zijn er ook nog dezequote:
Ik heb nu in anderhalve maand al meer dan de helft van het aantal posts dat ik in heel 2010 hadquote:Jaarcijfers 2011 t/m de eerste helft van februari
002 16076 Stuart
005 11023 Trevland
010 10011 goldfinger1963
012 09304 Symphonic
014 08799 suikertaartje
017 08067 Koen66
022 07356 MPG
029 06475 Marijkezwolle
030 06457 LovelyLady
040 05484 RockNijntje
041 05376 Whiskers2009
044 05228 DaMart
050 04571 TheFamousMan
Toekie honger, Toekie ook recept per pm aubquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:05 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Als ik het heb dan krijg je dat van mij
Ik hou het op wel aardig, is dat goed?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:07 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Suikertaartje lieffie![]()
Alles goed met jou, Suikerkind en suikermeneer?
en weer sta ik er niet inquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:08 schreef DaMart het volgende:
[..]
En dan zijn er ook nog deze.
[..]
Ik heb nu in anderhalve maand al meer dan de helft van het aantal posts dat ik in heel 2010 had.
okequote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:08 schreef Toekito het volgende:
[..]
Toekie honger, Toekie ook recept per pm aub
Het enige dat je hoeft te doen is voor je kind zorgen, het huishouden doen, boodschappen doen, vent tevreden houden, koffie drinken bij moeders en FOK!kenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:03 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Jaja, het leven van parttime werkende moeders, een eitje
Okidokiquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:02 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ja, ik bedoel ook 's avonds
Marijke en LL hebben nu al net zo veel als ik in heel 2010quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:08 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik heb nu in anderhalve maand al meer dan de helft van het aantal posts dat ik in heel 2010 had.
ja ik ben ineens een stuk actiever sinds ik hier zitquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:10 schreef OA het volgende:
[..]
Marijke en LL hebben nu al net zo veel als ik in heel 2010
precies!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:09 schreef OA het volgende:
[..]
Het enige dat je hoeft te doen is voor je kind zorgen, het huishouden doen, boodschappen doen, vent tevreden houden, koffie drinken bij moeders en FOK!ken
Zal ik ze in elkaar beuken?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:42 schreef Dr_Flash het volgende:
![]()
"neem uw pas terug en wacht op uw geld"
Hoe lang dan??? Schijt abn amro
gezellig is het hier he?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:11 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
ja ik ben ineens een stuk actiever sinds ik hier zit
Thanksquote:
Tsja, het is een gavequote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:10 schreef OA het volgende:
[..]
Marijke en LL hebben nu al net zo veel als ik in heel 2010
Waar anderhalf jaar spammen (en nu al 2,5 jaar niet) al niet goed voor is...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:38 schreef Arcee het volgende:
Update.Wie hebben het hoogste postgemiddelde op het forum?
125 034.56 054124 2006-11-02 1566 OA
Ja, precies! En dan af en toe een beetje werkenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:09 schreef OA het volgende:
Het enige dat je hoeft te doen is voor je kind zorgen, het huishouden doen, boodschappen doen, vent tevreden houden, koffie drinken bij moeders en FOK!ken
Details...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:16 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Ja, precies! En dan af en toe een beetje werken
Nee, dat is heel belangrijk, want op mijn werk kom ik helemaal tot rustquote:
Oh, dat heb ik gistermiddag ook gedaanquote:
Dat moet ik vanmiddag nodig eens doenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:18 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Oh, dat heb ik gistermiddag ook gedaan
Hoeveel heb je er nu eigenlijk? (hoezen dus dan hequote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:19 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dat moet ik vanmiddag nodig eens doenEn even de bankhoes vervangen en wassen enzo
Ik ga tijdelijk weer voor de paarse met de coole grand foulard van LL
Ik heb mijn zwarte, de oude paarse en die van je zus (maar die past niet echt meer bij de muur vind ikquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:20 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Hoeveel heb je er nu eigenlijk? (hoezen dus dan he)
Gewoon, omdat ik dacht zo, zwart, paars, die van mijn zus..veel!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:22 schreef Marijkezwolle het volgende:
Ik heb mijn zwarte, de oude paarse en die van je zus (maar die past niet echt meer bij de muur vind ik) Hoezo?
Mmmhhh... Ja, die paarse is stiekem verkleurdquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:23 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Gewoon, omdat ik dacht zo, zwart, paars, die van mijn zus..veel!
En ik denk dat ik die juist heel tof vind bij je muur
Dan ben je in de minderheid denk ik zoquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:18 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Nee, dat is heel belangrijk, want op mijn werk kom ik helemaal tot rust
ik heb de vaatwasser uitgeruimd zuigen doe ik na het etenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:18 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Oh, dat heb ik gistermiddag ook gedaan
voor het eten is inderdaad zonde, kan je het daarna nog eens doen, vooral met hagelslagquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:28 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
ik heb de vaatwasser uitgeruimd zuigen doe ik na het eten
Jaquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:26 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Mmmhhh... Ja, die paarse is stiekem verkleurd![]()
Dus eigenlijk had ik alleen de zwarte en toen kwam die van je zus erbij
Zal die eens testen anders
![]()
Zelfs als ik het druk heb op mijn werk, dan nogquote:
oja, vaatwasser uitruimen...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:28 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
ik heb de vaatwasser uitgeruimd zuigen doe ik na het eten
havelslagggggggggggggggquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:32 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
voor het eten is inderdaad zonde, kan je het daarna nog eens doen, vooral met hagelslag
Beter dan afwassenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:33 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
oja, vaatwasser uitruimen...
Ik heb geen vaatwasser, dus ook nooit in- en uitruimenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:33 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
oja, vaatwasser uitruimen...
wokquote:
Op je blootjequote:
Ik ben hier thuis de vaatwasserquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:37 schreef OA het volgende:
[..]
Ik heb geen vaatwasser, dus ook nooit in- en uitruimen
hier eet alleen Sander hagelslag, Koen lust geen chocola en de oppaskinderen eten meestal kaas/worst etc op brood op verzoek van moedersquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:32 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
voor het eten is inderdaad zonde, kan je het daarna nog eens doen, vooral met hagelslag
het is toch wat..quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:50 schreef RockNijntje het volgende:
Heb je tussenuur, moet je Engels maken
Ach jee, moet je op school nog schoolwerk doen ook...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:50 schreef RockNijntje het volgende:
Heb je tussenuur, moet je Engels maken
Neequote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:52 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
het is toch wat..
post hier dan in het engels
Ja huiswerk eigenlijkquote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:55 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ach jee, moet je op school nog schoolwerk doen ook....
quote:
Alle meneertjes en mevrouwtjesquote:
Wie wil je allemaalquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |