Check dit topic nog eens goed.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:04 schreef ReplaR het volgende:
[..]
De Telegraaf lees ik uit principe niet (de SBS onder de kranten).
Maar zo'n filmpje zegt meer dan 1000 woorden en kan niet verdraait worden.
Kun je even normaal doen? Ik reageer normaal op jou en dan kun je ook normaal op mij reageren. De vraag was: WAAR in dat filmpje zie jij dat dat meisje, zoals jij zelf beweert, in elkaar geramd wordt?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Och flikker toch op met me. Altijd maar inleven in de arme dader. Een meisje dat op straat zo wordt aangevallen heeft het daarna gewoon zwaar, klaar.
Dat je dit zo DURFT te brengen, in deze westerse samenleving moet IEDEREEN gewoon over straat kunnen en dit soort beestengedrag moet gewoon de kop worden ingeramd.
En JA, ongeacht wie het doet...
deze neem ik welquote:
Waarom loop je daar zo op te hameren? bang dat je je gelijk niet krijgt? Even voor de duidelijkheid...dat zijn mijn woorden ook helemaal niet, dat staat zo beschreven in het artikel van TS. Ik zie alleen een meisje dat bang is, achter haar eigen fiets aanmoet terwijl ze onder luid gejoel nog wat trappen krijgt ook, en dat is op zich erg genoeg.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:56 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Er zijn nog andere kleuren dan zwart en wit. Ik praat niks goed.
Wijs jij nog even aan waar we in dit filmpje "gruwelijke mishandeling", "in elkaar rammen" en " terrorisme" zien?
Nou, ik denk van wel.quote:
och ik heb geen TR gemaakt en geen FB gepost, dus je had kunnen zien hoe serieus ik dat neem. Maar als dit de manier is om mensen met wie je het niet eens bent de mond te snoeren is het niveau weer bijzonder laag. Doe liever eens iets aan het voortdurend mensen woorden in de mond leggen als reactie op een wat kritischer mening.quote:
precies, dus vanwaar het opblazen? En vanwaar is het slecht als je daar op wijst? Omdat dan al die hyperbolen van terrorisme nergens meer op slaan en het gewoon lichte criminaliteit is van stoer doenende pubers zoals we dat altijd al kennen? (Die laatste vraag is hypothetischquote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:01 schreef Hathor het volgende:
[..]
Waarom loop je daar zo op te hameren? bang dat je je gelijk niet krijgt? Even voor de duidelijkheid...dat zijn mijn woorden ook helemaal niet, dat staat zo beschreven in het artikel van TS. Ik zie alleen een meisje dat bang is, achter haar eigen fiets aanmoet terwijl ze onder luid gejoel nog wat trappen krijgt ook, en dat is op zich erg genoeg.
Juist. Dat is al erg genoeg, maar geen "gruwelijke mishandeling" en "in elkaar rammen".quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:01 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik zie alleen een meisje dat bang is, achter haar eigen fiets aanmoet terwijl ze onder luid gejoel nog wat trappen krijgt ook, en dat is op zich erg genoeg.
Ik vraag me wel af hoe dat meisje zich daar onder voelt, en of ze ooit nog op de fiets door die wijk zal gaan.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:12 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Juist. Dat is al erg genoeg, maar geen "gruwelijke mishandeling" en "in elkaar rammen".
Dat denk ik wel.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:16 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik vraag me wel af hoe dat meisje zich daar onder voelt, en of ze ooit nog op de fiets door die wijk zal gaan.
Nee, juist niet (kun je aan andere topics zien) Het enige verschil is dan, dat iedereen dan hetzelfde denkt en de daders veroordeelt, dus het topic gauw weg zakt.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:14 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Als ditzelfde filmpje was opgedoken maar dan met roomblanke achterhoekse boerenzonen in de hoofdrol dan was het ongetwijfeld weggezet als een onschuldige kwajongensstreek van een paar verveelde pubers.
Het begint gewoon normaal gevonden te worden. Pesters/treiteraars/mishandelaars/dieven etc krijgen in Nederland een aai over de bol. De slachtoffers hadden gewoon bij de daders uit de buurt moeten blijven. Je kan beter geen aangifte doen want wij kunnen je niet beschermen etcetc. Hadden hun eigendommen gewoon kapot moeten laten maken. Hadden niets mogen zeggen, worden van school gehaald omdat het slachtoffer van pesterijen er maar één is, en de pesters in meervoud dus scheelt geld. Het is in Nederland gewoon de omgekeerde wereld.quote:het incident is MISSCHIEN nog redelijk onschuldig te noemen (tot het jou of je kind is) maar het gaat om de totale mentaliteit van de daders, zij vinden dit normaal gedrag en blijkbaar denken heel veel mensen hier hezelfde.
lol, da's exact wat je te horen krijgt van de schoolleiding als je kind getreitert wordt op school. da's nu juist het punt van sommigen hier: die (kut)houding heeft weinig met kleur of afkomst te maken. die hebben velen. kind wordt gepest op school? dan is komt dat omdat er iets mis is met dat kind. dus die moet weerbaar worden en op cursus terwijl de pesters een "foei toch, dat mag niet" krijgen.quote:Het begint gewoon normaal gevonden te worden. Pesters/treiteraars/mishandelaars/dieven etc krijgen in Nederland een aai over de bol. De slachtoffers hadden gewoon bij de daders uit de buurt moeten blijven. Je kan beter geen aangifte doen want wij kunnen je niet beschermen etcetc.
Mij valt het ook op dat de hele groep mee doet en steeds groter wordt. Ik vind dat echt wel iets verder gaan dan een gewoon treiterij. Zou me ook aardig bedreigd voelen met zo'n joelende sarcastisch lachende groep die het blijkbaar allemaal heel normaal vond. En vind ze dan ook allemaal medeschuldig wanneer niemand er wat aan doet.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:44 schreef arkanteas het volgende:
Middag, Goudse hier![]()
En eigenlijk zie ik helaas niet iets waar ik nou echt van schrik.. misschien ervaring, kan.
Wat me ook niet verbaast is dat de omgeving weer is niks doet.. Politie lost het maar weer op. Terwijl er genoeg mensen in de buurt waren.
en overdreven? Duh het is media wat verwacht je.. "Buurt kinderen treiteren een schoolmeisje." das geen nieuws..bestaat al min. 20 jaar. (ben 26)
Echt, in Nederland breien ze tegenwoordig alles recht wat krom is, en krom wat recht isquote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:57 schreef simmu het volgende:
[..]
lol, da's exact wat je te horen krijgt van de schoolleiding als je kind getreitert wordt op school. da's nu juist het punt van sommigen hier: die (kut)houding heeft weinig met kleur of afkomst te maken. die hebben velen. kind wordt gepest op school? dan is komt dat omdat er iets mis is met dat kind. dus die moet weerbaar worden en op cursus terwijl de pesters een "foei toch, dat mag niet" krijgen.
Dat is niet waar. Ik heb nog niemand in dit topic het wangedrag van die jongens zien goedkeuren. Maar dat wordt je wel voortdurend in de mond gelegd als je bezwaar maakt tegen onjuiste kwalificaties als "zware mishandeling" en "in elkaar rammen".quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:53 schreef paddy het volgende:
Het begint gewoon normaal gevonden te worden. Pesters/treiteraars/mishandelaars/dieven etc krijgen in Nederland een aai over de bol.
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:00 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat is niet waar. Ik heb nog niemand in dit topic het wangedrag van die jongens zien goedkeuren. Maar dat wordt je wel voortdurend in de mond gelegd als je bezwaar maakt tegen onjuiste kwalificaties als "zware mishandeling" en "in elkaar rammen".
het is geen aardige wereld neequote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:59 schreef paddy het volgende:
[..]
Echt, in Nederland breien ze tegenwoordig alles recht wat krom is, en krom wat recht is
Goedkeuren is iets anders dan goedpraten natuurlijk. Menigeen in het topic heeft het over 'ach, het zijn maar pesterijtjes' en 'dit gebeurde vroeger ook al' en 'mensen moeten weerbaarder worden' en maken er daarmee eigenlijk een non-probleem van.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:00 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat is niet waar. Ik heb nog niemand in dit topic het wangedrag van die jongens zien goedkeuren. Maar dat wordt je wel voortdurend in de mond gelegd als je bezwaar maakt tegen onjuiste kwalificaties als "zware mishandeling" en "in elkaar rammen".
Ligt eraan wat het doel is van (strenger) straffen. Als je met strenger straffen wilt voorkomen dat andere mensen dezelfde misdaad begaan helpt het niet. Als je met strenger straffen wil voorkomen dat deze jongeren dit opnieuw doen werkt het ook niet. Als je de samenleving in z'n algemeen en het slachtoffer in het bijzonder een gevoel van gerechtigheid wil geven, dan helpt het weldegelijk.quote:Op maandag 7 februari 2011 21:49 schreef The_Silver_Surfer het volgende:
Ik ben bang voor deze ontwikkeling. Iedereen weet toch dat strenger straffen niet helpt
Het politiekorps Hollands Midden zegt dat de maximumstraf voor 'diefstal in vereniging' en openlijke geweldpleging kan oplopen tot zes jaar. Hun identiteit is achterhaald.quote:Op maandag 7 februari 2011 21:49 schreef The_Silver_Surfer het volgende:
GOUDA - De groep Marokkanen die een 15-jarig meisje in Gouda heeft belaagd en haar fiets stal, hangt volgens de politie forse celstraffen boven het hoofd.
Het politiekorps Hollands Midden zegt dat de maximumstraf voor 'diefstal in vereniging' en openlijke geweldpleging kan oplopen tot zes jaar. Hun identiteit is achterhaald. De politie verwacht dat het tuig snel kan worden opgepakt, meldt Westonline.
Vrijdag dook er op internet een video op van de brute misdaad. Op de beelden van de gruwelijek mishandeling is te zien hoe het meisje onder luid gejoel van achteren meermalen getrapt wordt.
Het doodsbange slachtoffer heeft aangifte gedaan.
http://www.telegraaf.nl/b(...)link_straffen__.html
Ik ben bang voor deze ontwikkeling. Iedereen weet toch dat strenger straffen niet helpt
http://www.telegraaf.nl/b(...)link_straffen__.htmlquote:Politie gaat tuig Gouda flink straffen
als ik afga op dat fimplje is het idd enkel kleinzielig gepest. zover klopt je post. ik zeg nergens dat het mikpunt maar weerbaarder moet worden.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:07 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Goedkeuren is iets anders dan goedpraten natuurlijk. Menigeen in het topic heeft het over 'ach, het zijn maar pesterijtjes' en 'dit gebeurde vroeger ook al' en 'mensen moeten weerbaarder worden' en maken er daarmee eigenlijk een non-probleem van.
Het probleem is dat we in onze competitieve maatschappij ook ergens wel bewondering hebben voor mensen die met veel wegkomen. En omgekeerd dat we eigenlijk ook wel een beetje neerkijken op mensen die zich laten koeioneren.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:25 schreef simmu het volgende:
kleinzielig gepest is van alle tijden, kleuren en geloven. triest en sneu en volkomen onacceptabel. maar doe daar dan wat aan in plaats van met zijn allen zoiets in de media op te blazen tot enorme proporties op een manier waarmee je racisme enkel in de hand werkt.
Het zal toch minimaal een halt-straf worden voor degenen onder de 16.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:24 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Maar wat klopt er eigenlijk van dat bericht? De Telegraaf kopt zelfs:
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)link_straffen__.html
En half Nederland slikt dat voor zoete koek terwijl de politie dat niet eens kan.
Maar je zegt nu zelf dat het probleem in principe niet opgelost wordt en het misschien zelfs vergroot.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:29 schreef Gia het volgende:
[..]
Het zal toch minimaal een halt-straf worden voor degenen onder de 16.
Die ouder zijn, kunnen zwaarder gestraft worden.
Maar ook de halt-straffen hebben behoorlijke consequenties. Probeer maar eens een stageplaats te vinden als MBO-er met een haltstraf verleden.
En och arme, worden ze dubbel gestraft. Dat moeten we niet goed vinden. Wegpoetsen die haltstraffen, want anders ligt het daaraan dat ze straks nog verder afglijden.
Sorry hoor, gedraag je dan normaal. Vanaf je 12de mag van je verwacht worden dat je weet hoe je je hoort te gedragen. Doe je dat niet, dan draag je de consequenties zelf maar.
Smaadschrift van de Telegraaf bijvoorbeeld. Daar staat ook gevangenisstraf op.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:59 schreef paddy het volgende:
[..]
Echt, in Nederland breien ze tegenwoordig alles recht wat krom is, en krom wat recht is
smaadschrift en de videobeelden.. dat gaat hem niet wordenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:38 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Smaadschrift van de Telegraaf bijvoorbeeld. Daar staat ook gevangenisstraf op.
quote:Meisjes aangehouden na mishandeling Gouda
GOUDA - Twee meisjes van 13 en 14 jaar zijn dinsdag aangehouden in verband met de mishandeling van een 15-jarig meisje in Gouda. Dat liet de politie weten.
Het incident gebeurde enkele weken geleden. Het werd gefilmd en op internet gezet.
De aangehouden meisjes komen uit Gouda en Stolwijk. De politie verwacht dat nog meer jongeren worden aangehouden in deze zaak.
Heb ik dan ooit gezegd dat het de problemen wel oplost?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:31 schreef arucard het volgende:
[..]
Maar je zegt nu zelf dat het probleem in principe niet opgelost wordt en het misschien zelfs vergroot.
Maar, zoals jij net ook zei ,dat ze misschien verder afglijden is toch ook niet de bedoeling?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:57 schreef Gia het volgende:
[..]
Heb ik dan ooit gezegd dat het de problemen wel oplost?
Nee, dat heb ik niet gezegd. Ik ben zelfs voorstander van heropvoedingsinstellingen.
Dat neemt niet weg dat ze wel gestraft moeten worden en dat dit voorlopig consequenties mag hebben voor hun toekomst.
Kinderen van 12 gestraft worden prima. Echter consequenties voor hun toekomst? Ben blij dat de kattenkwaad/problemen die ik uit gehaald heb mijn toekomst niet in de weg zaten. En dat was egt wel erger dan tegen een fiets schoppen en fiets afpakken.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:57 schreef Gia het volgende:
[..]
Heb ik dan ooit gezegd dat het de problemen wel oplost?
Nee, dat heb ik niet gezegd. Ik ben zelfs voorstander van heropvoedingsinstellingen.
Dat neemt niet weg dat ze wel gestraft moeten worden en dat dit voorlopig consequenties mag hebben voor hun toekomst.
Die is wellicht een illusie armer, of een vooroordeel rijker. Het leven is niet altijd een feest, rottigheid die je overkomt hoort er bij. gezien haar gedrag denk ik wel dat het goed met d'r komt, ze komt voor zichzelf op waar velen er gewoon vandoor waren gegaan.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:16 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik vraag me wel af hoe dat meisje zich daar onder voelt, en of ze ooit nog op de fiets door die wijk zal gaan.
Dan heb je geluk gehad dat de haltstraffen toen nog niet bestonden.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:04 schreef arkanteas het volgende:
Kinderen van 12 gestraft worden prima. Echter consequenties voor hun toekomst? Ben blij dat de kattenkwaad/problemen die ik uit gehaald heb mijn toekomst niet in de weg zaten. En dat was egt wel erger dan tegen een fiets schoppen en fiets afpakken.
http://www.telegraaf.nl/b(...)innenland,buitenlandquote:Aanhoudingen na mishandeling
Gouda GOUDA - Twee meisjes van 13 en 14 jaar zijn dinsdag aangehouden in verband met de mishandeling van een 15-jarig meisje in Gouda. Dat liet de politie weten. Het incident gebeurde enkele weken geleden. Het werd gefilmd en op internet gezet.
Het 15-jarige slachtoffer werd door een groep jongeren geslagen en haar fiets werd afgepakt.
De aangehouden meisjes komen uit Gouda en Stolwijk. De politie verwacht de komende dagen nog meer jongeren te kunnen aanhouden in deze zaak.
En (hier komt een vooroordeel) vooral door vrouwen valt me op. Emotioneler betrokken bij het geheel en daardoor minder rationeel zo lijkt het.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:00 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat is niet waar. Ik heb nog niemand in dit topic het wangedrag van die jongens zien goedkeuren. Maar dat wordt je wel voortdurend in de mond gelegd als je bezwaar maakt tegen onjuiste kwalificaties als "zware mishandeling" en "in elkaar rammen".
Halt straffen bestonden wel en ook gehad. En wat ik persoonlijk gedaan heb is niet de issue hier. Verschil is dat scholen, ouders en politie toen op 1 lijn zaten. En niet de verantwoording naar elkaar wezen. Plus wat er al 15 jaar gebeurd met de betiteling van een groep met een etnische achtergrond had ik ook geen last van. Ik was een jeugdige schavuit die verkeerd bezig was maar gecorrigeerd werd en verder niet bestempeld werd. Grote voordeel aan een boeren Hollandse jongen zijn. Maar als ik een andere (voor)ouder/achtergrond had was ik een probleem groep.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:16 schreef Gia het volgende:
[..]
Dan heb je geluk gehad dat de haltstraffen toen nog niet bestonden.
Nu bestaan die wel en er zijn zat werkgevers die liever geen stagiair met een haltstraf verleden aannemen.
Vraag me ook af wat jij dan voor ergs hebt uitgevroten wat je onder kattekwaad vindt vallen.
Jij hebt er weer veel van begrepenquote:Op maandag 7 februari 2011 22:15 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
voor een moord krijg je in dit land nieteens zoveel jaar
[..]
Een walgelijke houding. Geweld tegen volkomen onschuldigen mag nooit "geen enorm drama" zijn, maar dient juist veeeel serieuzer genomen te worden.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:15 schreef kingmob het volgende:
[..]
Die is wellicht een illusie armer, of een vooroordeel rijker. Het leven is niet altijd een feest, rottigheid die je overkomt hoort er bij. gezien haar gedrag denk ik wel dat het goed met d'r komt, ze komt voor zichzelf op waar velen er gewoon vandoor waren gegaan.
En nee, dat betekend niet dat je het maar moet accepteren of goed vinden, gewoon dat het ook weer niet een enorm drama is en dat er veel ergere dingen zijn.
Tja, dat jij zwakzinnig bent is al helemaal niet mijn probleem.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:34 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Een walgelijke houding. Geweld tegen volkomen onschuldigen mag nooit "geen enorm drama" zijn, maar dient juist veeeel serieuzer genomen te worden.
Dat daarbij jouw en gans linkse favoriete knuffelminderheid wellicht wat harder aangepakt gaat worden, vind jij begrijpelijkerwijs niet leuk. Het is echter wel keihard nodig, zeker getuige deze walgelijke -trollende- houding van jou.
Schijnbaar hebben die straffen geholpen, want je lijkt me goed opgedroogd.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:26 schreef arkanteas het volgende:
[..]
Halt straffen bestonden wel en ook gehad. En wat ik persoonlijk gedaan heb is niet de issue hier. Verschil is dat scholen, ouders en politie toen op 1 lijn zaten. En niet de verantwoording naar elkaar wezen. Plus wat er al 15 jaar gebeurd met de betiteling van een groep met een etnische achtergrond had ik ook geen last van. Ik was een jeugdige schavuit die verkeerd bezig was maar gecorrigeerd werd en verder niet bestempeld werd. Grote voordeel aan een boeren Hollandse jongen zijn. Maar als ik een andere (voor)ouder/achtergrond had was ik een probleem groep.
straf was niet de reden voor mij "werkte" inzien begrip en Balkenende's normen en waarde beseffen wel. En daar heeft school, omgeving en ouders bij geholpen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:43 schreef Gia het volgende:
[..]
Schijnbaar hebben die straffen geholpen, want je lijkt me goed opgedroogd.
Dus, straffen die hap in Gouda.
och. voor erbij staan als anderen fikkie stoken kom je al bij halt terecht.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:16 schreef Gia het volgende:
[..]
Dan heb je geluk gehad dat de haltstraffen toen nog niet bestonden.
Nu bestaan die wel en er zijn zat werkgevers die liever geen stagiair met een haltstraf verleden aannemen.
Vraag me ook af wat jij dan voor ergs hebt uitgevroten wat je onder kattekwaad vindt vallen.
tel ik niet als vrouw danquote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:18 schreef kingmob het volgende:
[..]
En (hier komt een vooroordeel) vooral door vrouwen valt me op. Emotioneler betrokken bij het geheel en daardoor minder rationeel zo lijkt het.
Als jij meisjes op zo'n manier lastig valt onder stoer doen wilt plaatsen, dan zit er bij jou ook een steekje los.quote:
Wacht maar tot dit type kereltjes 18 - 20 is. Moet jij eens opletten hoeveel plezier je er dan van gaat belevenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 12:56 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Er zijn nog andere kleuren dan zwart en wit. Ik praat niks goed.
Wijs jij nog even aan waar we in dit filmpje "gruwelijke mishandeling", "in elkaar rammen" en " terrorisme" zien?
Maar in dit filmpje dus niet?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:04 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Wacht maar tot dit type kereltjes 18 - 20 is. Moet jij eens opletten hoeveel plezier je er dan van gaat beleven
Natuurlijk is dat niet goedquote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:06 schreef arkanteas het volgende:
Weet je wat we doen? We zoeken ze op en doen het zelfde terugof is dat ook weer niet goed?
Wie zegt dat er in dit geval niet samengewerkt gaat worden met de ouders en school?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:49 schreef arkanteas het volgende:
[..]
straf was niet de reden voor mij "werkte" inzien begrip en Balkenende's normen en waarde beseffen wel. En daar heeft school, omgeving en ouders bij geholpen.
wanneer school zegt: Ouders hun probleem
Ouders zegge: Politie oplossen
Omgeving: wat erg wat er gebeurdmaar vervolgens niet iets zeggen..
Dan voed niemand het kind op. bedoel we hebben over kinderen van +/- 12 jaar.
Terecht. Ik heb mijn kinderen altijd voorgehouden met het op straat spelen dat ze naar huis moesten komen als iemand van hun groepje iets deed, waarvan ze zelf dachten dat dat niet mocht. Heb ze verteld dat ze medeschuldig zijn, ook al staan ze er alleen maar bij.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:53 schreef simmu het volgende:
och. voor erbij staan als anderen fikkie stoken kom je al bij halt terecht.
We moeten vaststellen dat jij geen enkel argument tegen mijn punten hebt. Zoals gewoonlijk.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:38 schreef kingmob het volgende:
[..]
Tja, dat jij zwakzinnig bent is al helemaal niet mijn probleem.
dus als iemand op zn 12de erbij stond met fikkie stoken en in aanraking kwam met halt, dat mag dan gerust dan diezelfde persoon na zn 16de zijn of haar stage (en dus opleiding he. geen stage --> geen diploma) kosten? dat is namelijk de consequentie van deze houding.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:22 schreef Gia het volgende:
[..]
Wie zegt dat er in dit geval niet samengewerkt gaat worden met de ouders en school?
De daders zullen thuis opgepakt gaan worden en zullen bestraft worden. Lijkt me dat er ook wel overleg zal zijn met de ouders en eventueel de school. (indien ze nog naar school gaan)
[..]
Terecht. Ik heb mijn kinderen altijd voorgehouden met het op straat spelen dat ze naar huis moesten komen als iemand van hun groepje iets deed, waarvan ze zelf dachten dat dat niet mocht. Heb ze verteld dat ze medeschuldig zijn, ook al staan ze er alleen maar bij.
oh zo. ach ja. zo zonder enige nuance kom je idd lekker ver zo!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Fysiek geweld tegen onschuldigen als "geen groot drama" afdoen, dat komt dichter bij zwakzinnigheid dan mijn stukje lijkt mij zo.
De discussie over "harder straffen" wordt vooral door links totaal niet begrepen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:28 schreef simmu het volgende:
[..]
dus als iemand op zn 12de erbij stond met fikkie stoken en in aanraking kwam met halt, dat mag dan gerust dan diezelfde persoon na zn 16de zijn of haar stage (en dus opleiding he. geen stage --> geen diploma) kosten? dat is namelijk de consequentie van deze houding.
tuig moet niet pesten, punt uit. maar er was ergens ook nog zoiets als "oordeelt niet opdat gij niet beoordeelt wordt". beide kanten zijn imho even erg: zowel degenen die goedpraten, als degenen die enkel gillen over harder straffen. beide standpunten zijn iig niet constructief.
Jij wil werkelijk een serieuze vergelijking trekken tussen een kind van 2 die niet beter weet en pubers van 13 en 14 die dondersgoed weten dat iemand in de rug (! hoe laf!) schoppen pijn doet bij die persoon??quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:32 schreef simmu het volgende:
[..]
oh zo. ach ja. zo zonder enige nuance kom je idd lekker ver zo!
mijn dochter van 2 schopte daarstraks tijdens het luierverschonen tegen mijn bril. dat deed zeer! zelfs een wondje. zal ik de politie maar bellen dan? is tenslotte fysiek geweld tegen onschuldigen
voor wie het zich afvraagt: ik heb haar stevig op der falie gegeven, want het was de derde keer al deze week en ik ben niet gediend van dergelijke ongein
oh mijn god. mag ik deze inlijsten en in het museum van debiele vergelijkingen plaatsen?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:32 schreef simmu het volgende:
[..]
oh zo. ach ja. zo zonder enige nuance kom je idd lekker ver zo!
mijn dochter van 2 schopte daarstraks tijdens het luierverschonen tegen mijn bril. dat deed zeer! zelfs een wondje. zal ik de politie maar bellen dan? is tenslotte fysiek geweld tegen onschuldigen
voor wie het zich afvraagt: ik heb haar stevig op der falie gegeven, want het was de derde keer al deze week en ik ben niet gediend van dergelijke ongein
Nee jij bent gelukkig wel serieus te nemen met je sneue uitgekauwde links/rechts gejank.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:35 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Jij wil werkelijk een serieuze vergelijking trekken tussen een kind van 2 die niet beter weet en pubers van 13 en 14 die dondersgoed weten dat iemand in de rug (! hoe laf!) schoppen pijn doet bij die persoon??
En jij wil dan ook nog serieus genomen worden met die vergelijking?![]()
![]()
Heel graag.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:38 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
oh mijn god. mag ik deze inlijsten en in het museum van debiele vergelijkingen plaatsen?
Het verbaasd me dat er überhaupt nog mensen bestaan die met je in discussie gaan eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
We moeten vaststellen dat jij geen enkel argument tegen mijn punten hebt. Zoals gewoonlijk.
Fysiek geweld tegen onschuldigen als "geen groot drama" afdoen, dat komt dichter bij zwakzinnigheid dan mijn stukje lijkt mij zo.
ventjes van 10 dan die als groepje de nerd van de klas opwachten en in elkaar slaan?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:35 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Jij wil werkelijk een serieuze vergelijking trekken tussen een kind van 2 die niet beter weet en pubers van 13 en 14 die dondersgoed weten dat iemand in de rug (! hoe laf!) schoppen pijn doet bij die persoon??
En jij wil dan ook nog serieus genomen worden met die vergelijking?![]()
![]()
sta je vaak verbaasd over jezelf?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:40 schreef kingmob het volgende:
[..]
Het verbaasd me dat er überhaupt nog mensen bestaan die met je in discussie gaan eerlijk gezegd.
Als het zo "sneu" en "uitgekauwd" is, kun je vast wel een mooie set tegenargumenten bieden, niet?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:40 schreef 2dope het volgende:
[..]
Nee jij bent gelukkig wel serieus te nemen met je sneue uitgekauwde links/rechts gejank.
Jij maakt zelf en vergelijking tussen criminelen/geweldsdelicten en etterende pubers, uiteraard gepaard met de bekende schreeuwerige 'het land uit trappuhhh' argumentatie terwijl dit waarschijnlijk gewoon Nederlandse jonkjes zijn
ah! als het in de topictitel staat van een topic op fok is het waarquote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:44 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Als het zo "sneu" en "uitgekauwd" is, kun je vast wel een mooie set tegenargumenten bieden, niet?
De TT zegt zelf:
Marokkaans tuig krijgt forse straffen in Gouda
Dus mijn punt staat gewoon.
Ik weet niet wat jij onder discussie verstaat, maar voor mij is dit dat nietquote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:42 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
sta je vaak verbaasd over jezelf?
Het gaat hier om DIT voorbeeld, niet om eventuele 10-jarigen die nerds in elkaar slaan. Ik bekijk elk incident apart, maar dat neemt niet weg dat er een tendens is waar te nemen. Die tendens moet je met beleid tegengaan.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:41 schreef simmu het volgende:
[..]
ventjes van 10 dan die als groepje de nerd van de klas opwachten en in elkaar slaan?
waar trek jij de grens dan? want ik zie in het filmpje gepest, getreiter en geklier. maar geen schokkend geweld waarvoor iemand dan 6 jaar de bak in dient te draaien, of zijn paspoort dient in te leveren of meer van de maatregelen die hier genoemd zijn.
verdienen die ettertjes uit het fimpje straf? jazeker. maar de straf moet wel in proportie zijn met het vergrijp imho. daarnaast (maar nu kom je op een disutabel puntje) zou het prettig zijn als de straf een corrigerende invloed heeft.
Zolang jouw "tegenbewijs" blijft bij "terwijl dit waarschijnlijk gewoon Nederlandse jonkjes zijn", staat de informatie uit een krantenartikel natuurlijk als een huis, dat begrijp je.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:45 schreef simmu het volgende:
[..]
ah! als het in de topictitel staat van een topic op fok is het waar
Dat zei ik. Tevens komt de TT geenszins overeen met het 'het krantenartikel'.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:50 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zolang jouw "tegenbewijs" blijft bij "terwijl dit waarschijnlijk gewoon Nederlandse jonkjes zijn", staat de informatie uit een krantenartikel natuurlijk als een huis, dat begrijp je.![]()
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:49 schreef appelvssinasappel het volgende:
het meisje vroeg er zelf wel een beetje om door zo overdreven te reageren.
Ach ja, trollen heb je overal.quote:
Die PI ookquote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:16 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ach ja, trollen heb je overal.
Geweld is een actieve daad van een dader. Alleen als zelfverdediging zou je deze opmerking kunnen maken, maar daar lijkt me weinig sprake van als een roedel rifapen een onschuldig meiske van haar fiets berooft.
Als jij jezelf zo gedraagt, dat filmt en vervolgens op internet zet. Dan ben je met recht een aap, veel hersens hebben ze niet in ieder geval. Dus ik vraag me eigenlijk af of we de aap niet tekort doen, rif amoebe lijkt me meer op zijn plaats.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:22 schreef 2dope het volgende:
[..]
Die PI ook![]()
Ja erg stoer hoor, jongetjes van amper 12 uitmaken voor rifapen. Kankerkneusje.
De meisjes zijn 13 en 14. De leeftijd van de jongens is onbekend. En zelf vind je het ok om degene met wie je een mislukte poging tot discussie doet met "kankerkneusje" aan te spreken...quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:22 schreef 2dope het volgende:
[..]
Die PI ook![]()
Ja erg stoer hoor, jongetjes van amper 12 uitmaken voor rifapen. Kankerkneusje.
Arme jongetjesquote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:22 schreef 2dope het volgende:
[..]
Die PI ook![]()
Ja erg stoer hoor, jongetjes van amper 12 uitmaken voor rifapen. Kankerkneusje.
Van mij mag je peskoppen best hard aanpakken, maar iets zegt me dat het in dit geval vooral gebeurt omdat het gaat om Marokkanen en omdat het uitgebreid in het nieuws is geweest. Terwijl dit soort dingen vrijwel dagelijks gebeuren. Alleen nu is het gefilmd.quote:Op maandag 7 februari 2011 22:37 schreef BansheeBoy het volgende:
Huh, zo erg was het toch ook weer niet? Het was niet meer dan wat pesten toch?²
Ik zou dat eerder als iets mens-eigens beschouwen. Het werkt niet alleen zo bij Marokkanen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:25 schreef El_Matador het volgende:
Rifaapjes zijn kutMarokkanen die immer en altijd in groepjes eropuit trekken om anderen te treiteren, geweld aan te doen en te bestelen. Precies zoals aapjes in de dierentuin dat doen. Allemaal tegen 1.
Mwoah ze hebben er toch wel enigsins paten op hoorquote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:30 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik zou dat eerder als iets mens-eigens beschouwen. Het werkt niet alleen zo bij Marokkanen.
Ach kom op zeg!?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:30 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik zou dat eerder als iets mens-eigens beschouwen. Het werkt niet alleen zo bij Marokkanen.
Dat is de consequentie van een halt-straf.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:28 schreef simmu het volgende:
dus als iemand op zn 12de erbij stond met fikkie stoken en in aanraking kwam met halt, dat mag dan gerust dan diezelfde persoon na zn 16de zijn of haar stage (en dus opleiding he. geen stage --> geen diploma) kosten? dat is namelijk de consequentie van deze houding.
Ik vind dan ook niet dat deze schoffies 6 jaar moeten gaan zitten, maar een pittige haltstraf lijkt me zeker op zijn plaats.quote:tuig moet niet pesten, punt uit. maar er was ergens ook nog zoiets als "oordeelt niet opdat gij niet beoordeelt wordt". beide kanten zijn imho even erg: zowel degenen die goedpraten, als degenen die enkel gillen over harder straffen. beide standpunten zijn iig niet constructief.
Ik poog nergens een discussie met je aan te gaan hoor? Ik constateer alleen mongoloïde tokkiegedrag en hap daar altijd graag even op.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:25 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De meisjes zijn 13 en 14. De leeftijd van de jongens is onbekend. En zelf vind je het ok om degene met wie je een mislukte poging tot discussie doet met "kankerkneusje" aan te spreken...
Exact, je stelt apen dus gelijk aan marokkanen zonder enige nuance te maken of ook maar enigszins in algemeenheid te spreken over puberale kutventjes. Dát is pas debiel, maar helaas dagelijkse kost in NWS.quote:Rifaapjes zijn kutMarokkanen die immer en altijd in groepjes eropuit trekken om anderen te treiteren, geweld aan te doen en te bestelen. Precies zoals aapjes in de dierentuin dat doen. Allemaal tegen 1.
Vind je? Ik vind het vervelende kutventjes die terecht moeten worden gewezen.quote:
Klasse-post.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:35 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ach kom op zeg!?
Het typische gedrag. 1 provoceert, liefst op een plek met veel mensen (tram, uitgaansgebied, etc.). Bij een tegenreactie springt aapje nummer 2 erop. Bij geen reactie (nog steeds de meest gebruikte methode door slachtoffers) verhevigt de pesterij zich. Aan spullen zitten, bespugen, uitschelden, trappen, slaan, etc. Dan, als de vlam lekker in de pan is, dan duiken al die aapjes er met zijn allen op, 1 staat op wacht en als de pliesie komt, rennen ze weg en spelen ze de vermoorde onschuld. Het stramien is bijna altijd hetzelfde.
En jij wil werkelijk beweren dat "alle Nederlanders" dit doen????
Ik had je verstandiger ingeschat. Nee, niet alle Marokkanen doen dit, en gelukkig niet. De meeste Marokkanen hebben gewoon een baantje en een school af te maken. Maar DAT er onder de Marokkanen in Nederland OOK een heel grote (en vooral hardnekkige) groep rifapen is, dat valt niet te ontkennen. Dat is geen stigmatisering. Juist het in Nederland houden van die aapjes zorgt voor stigmatisering.
Paspoort inleveren en ga het ergens anders maar proberen.
Precies wat elke school met wangedrag doet. En deze lieden hebben dan nog het voordeel nog bij een andere school ingeschreven te staan; Het Koninkrijk Marokko.
Stel je niet zo aan. Bovendien heeft hij het duidelijk over deze specifieke groep jongens die je in dat filmpje ziet. Jij begint meteen te schreeuwen en te flamen en dan heb -jij- het over tokkiegedragquote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:39 schreef 2dope het volgende:
Exact, je stelt apen dus gelijk aan marokkanen zonder enige nuance te maken of ook maar enigszins in algemeenheid te spreken over puberale kutventjes. Dát is pas debiel, maar helaas dagelijkse kost in NWS.
Inderdaad. Een belediging voor die apen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:39 schreef 2dope het volgende:
Exact, je stelt apen dus gelijk aan marokkanen zonder enige nuance te maken
Als in: Nooit meer doen jongetjes zeker?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:39 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik poog nergens een discussie met je aan te gaan hoor? Ik constateer alleen mongoloïde tokkiegedrag en hap daar altijd graag even op.
[..]
Exact, je stelt apen dus gelijk aan marokkanen zonder enige nuance te maken of ook maar enigszins in algemeenheid te spreken over puberale kutventjes. Dát is pas debiel, maar helaas dagelijkse kost in NWS.
[..]
Vind je? Ik vind het vervelende kutventjes die terecht moeten worden gewezen.
Jij "constateert" maar een eind weg. Voorlopig blijft het bij gescheld van jouw kant, waar ik poog argumenten aan te dragen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:39 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik poog nergens een discussie met je aan te gaan hoor? Ik constateer alleen mongoloïde tokkiegedrag en hap daar altijd graag even op.
Please, ga terug naar school, dit is TE ernstig.quote:Exact, je stelt apen dus gelijk aan marokkanen
Het ene "puberale kutventje" is het andere niet. Waarom zou je wel "puberale kutventjes" zo mogen noemen, maar kutMarokkanen ineens niet benoemen? Waar komt die selectiedrang van jou toch vandaan? Moeten Marokkanen uit de wind gehouden worden? Zijn ze -standaard- zieliger dan anderen? Worden gewone Marokkanen gekwetst als ik juist diegenen die hen een slechte naam bezorg zo benoem zoals ze die zelf ook vol schaamte zouden benoemen?quote:zonder enige nuance te maken of ook maar enigszins in algemeenheid te spreken over puberale kutventjes. Dát is pas debiel, maar helaas dagelijkse kost in NWS.
Bij deze door jou toegevoegdquote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:42 schreef Gia het volgende:
[..]
Klasse-post.![]()
Je vergat alleen de mobieltjes en scooters te vermelden, zodra de vlam in de pan slaat.
Ver genoeg om je dochter zindelijk te laten worden?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 16:40 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Heel graag.![]()
Debiliteit krijgt een nieuwe standaard zo. Opzettelijke mishandeling middels trappen in de rug door een groep rifapen vergelijken met de onbedoelde schopacties van een 2-jarige peuter.
Hoe ver heen ben je dan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |