abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_91313920
Whoopdidoo, ik heet geen Christel, maar ik zag een tweet dat er een derde boekje met diertjes komt :)

@spiegelei Ik redde Koosje net niet met 1 bol Catania (wel de gewone), ik had er net 2 nodig. :P

Ik denk dat de meet in het midden van het land het meest handig is voor iedereen. (Al heb ik geen bezwaar om bijvoorbeeld naar Groningen te reizen, dat doe ik vanavond ook :') ).
  vrijdag 14 januari 2011 @ 14:02:27 #102
38674 Spiegelei
sunny side up!
pi_91314642
Gek die bollen catania color zijn ook gewoon 50g, ik heb Koosje gehaakt met haaknaald 3, maar ik ben er al achter dat die maten van mij niet overeenkomen met die van anderen! Ik heb vrijwel al mijn naalden ook van mijn moeder gekregen die ze ook weer jaren had, dus waar ze vandaan komen, ik heb geen idee.
Of misschien haak ik wel vaster dan jij, dat kan ook.
Van waaruit reis jij naar Groningen Herfstblad?
klerkje
pi_91315334
Wat gaan jullie hard zeg! Er komen echt leuke dingen voorbij! Vooral dat zeepaardje en Koosje vond ik heel leuk!
Mijn Pip heeft trouwens ook een beetje rare voetjes, echt platvoeten, maar dat komt ook doordat mijn zwart wat dikker is dan mijn grijs (en de rest), hij heeft ook een vrij groot hoofd. Maar af is hij nog steeds niet, het pomponnetje ligt er al een paar dagen bijna af naast in de kast.
GSjes heb ik ook nog nooit gemaakt, lijkt me wel leuk, maar ik weet niet wat ik ervan zal maken. Een deken voor op de bank ben ik al aan het breien, dus die hoef ik niet meer te haken. Ik heb wel voor de kerst een stel van die granny trees gemaakt en daar een slinger van gemaakt.

Let niet op de rommel erachter, het is niet mijn huis. Het zijn er 9 in totaal, 3 van elke kleur. Dat sneeuwpopje eronder heb ik ook gehaakt.
pi_91315349


Uploaded with ImageShack.us

Hier is de foto van het oor van Zoey. Ik hoop dat jullie hier iets aan hebben, zoniet laat even weten wat er onduidelijk is, dan kan ik het proberen uit te leggen.

Het klopt inderdaad dat er een derde boekje komt. Deze zal in juni verschijnen, ik weet alleen nog niet precies welke beestjes hierin komen.
pi_91315424
Leuk! Nog een boekje, ik heb nu alleen nog de tweede, die andere wilde ik ook wel kopen maar hadden ze toen niet hier in de boekwinkel en in deze staan nog genoeg beestjes die ik wil maken, dus daarna ga ik wel verder kijken.
pi_91315590
misschien ook leuk om te horen Christel, ik ben echt tegen het kopen van patronen op het internet, want er is ook zoveel leuks gratis te krijgen, maar toen ik jouw Jip zag, was ik verliefd en heb ik meteen je boekje gekocht! :)
de foto's zijn al van een tijdje terug en de aap is al gegeven, maar speciaal voor jou:

  vrijdag 14 januari 2011 @ 14:35:10 #107
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_91316091
hm was druk bezig met doosje haken en heb half gelezen, wou het terug lezen maar toen waren er weer 2 pagina's biJ!!! (dus nu geen zin meer in ;))
Maar uhh meet midden nederland is inderdaad het handigst denk ik...(als in: de strook midden nederland :P) en zolang het met OV te bereiken is doe ik niet moeilijk :D

Ik zag allemaal lieve schaapjes enzo :D en nu moet ik die dus gaan zoeken en opslaan :P maar dat deel heb ikds maar voor de helft gelezen. Oh ja dat schaap waarvoor je geen pluizige wol hoeft te hebben, waar staat het patroon??

Christel, is inderdaad vervelend als je naam negatief naar voren komt. Denk niet dat het "onze" bedoeling is (en whoop is een beetje scheel ;)).
Oh en hetzelfde als Mijsje: vind dat er genoeg gratis haakpatronen zijn, maar jouw beestjes zijn zo leuk dat ik die boekjes echt niet kan laten liggen! :D:D En JEEEJ er komt een nieuw boekje :D *verheug me er nu al op*

goed nu gaat het doosje in elkaaar
pi_91316654
Ik vind die aap en die giraf zo leuk! Ik moet het eerste boekje ook maar snel kopen. En dan ergens geel vandaan halen, want nu heb ik vrijwel alleen van de zeeman en die heeft geen geel :(.
Nog een paar foto's van mij. Mijn up-sleutelhangers, de groene is van mijn vriend en de rode van mij:

En mijn varkentje, een beetje mislukt, maar toch wel leuk:


[ Bericht 6% gewijzigd door Eleofant op 14-01-2011 15:36:18 ]
pi_91316859
ik ben bezig met wildhaken

of toch met een creatie zonder patroon

[ Bericht 49% gewijzigd door Pinnenmutske op 14-01-2011 15:01:10 ]
Werewolf
  vrijdag 14 januari 2011 @ 14:52:12 #110
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_91316911
Eleofant bij de Wibra hebben ze ook geel! :D best wel dun, ik vind het katoen lijken maar het is acryl! (heb er nog niet mee gehaakt, gister gekocht, ziet er ZOOO mooi uit :D) (dus niet die standaard Saskia Bollen, heb het niet bij me dus kan de naam even niet geven)
Is trouwens 1,50 ofzo :P

Leuk je Up sleutelhangers :D ik heb een groene n m'n vriend de rode :P (aan de autosleutels :D)
en lief varkentje :D

wildhaken, saraats, dat is tof! :D fleurt de wereld lekker op :D
pi_91317103
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 14:52 schreef EsseEi het volgende:
wildhaken, saraats, dat is tof! :D fleurt de wereld lekker op :D
normaal heb ik er geen geduld voor maar probeer het gewoon ;)

ik heb bij Veritas mooie haakwol gevonden met heel veel kleuren door elkaar.
Werewolf
pi_91317165
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 14:02 schreef Spiegelei het volgende:
Gek die bollen catania color zijn ook gewoon 50g, ik heb Koosje gehaakt met haaknaald 3, maar ik ben er al achter dat die maten van mij niet overeenkomen met die van anderen! Ik heb vrijwel al mijn naalden ook van mijn moeder gekregen die ze ook weer jaren had, dus waar ze vandaan komen, ik heb geen idee.
Of misschien haak ik wel vaster dan jij, dat kan ook.
Van waaruit reis jij naar Groningen Herfstblad?
Ik heb het ook met een 3 gedaan, alleen dan een Clover :) Maar ik zag het bij een vriendin van mij. Ze had 2 Koosjes gehaakt in blauw en groen Bravo-acryl met dezelfde naald. Bij de blauwe had ze nog 5 gram over, bij de groene 1 draadje. Dus denk dat het gewoon per keer verschilt.
Ik reis vanuit Zeist naar Groningen.

Maar in principe maakt de plaats me niet uit, zolang het inderdaad maar te bereiken is met het OV. :)

En ik vind de patroontjes van jou ook zo leuk, Christel. Ik blijf Zoey geweldig vinden. :)
pi_91317856
Ah ik was het topic kwijt! Maar nu heb ik het subforum gevonden :P
pi_91318156
O ja! Eigenlijk heb ik dat laatst gezien bij de wibra. En die is zelfs nog dichterbij dan de zeeman ( de een 150 en de ander misschien 200 meter lopen, maar toch :) ). Heeft een van jullie al ervaring met die geel van de wibra? Ik denk niet dat het heel mooi is om die te combineren met wat ik nu al heb, omdat die gele er meer uitziet als katoen en die ik heb meer als wol. Of valt dat niet op als je ermee gehaakt hebt?
pi_91318730
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 15:17 schreef Eleofant het volgende:
O ja! Eigenlijk heb ik dat laatst gezien bij de wibra. En die is zelfs nog dichterbij dan de zeeman ( de een 150 en de ander misschien 200 meter lopen, maar toch :) ). Heeft een van jullie al ervaring met die geel van de wibra? Ik denk niet dat het heel mooi is om die te combineren met wat ik nu al heb, omdat die gele er meer uitziet als katoen en die ik heb meer als wol. Of valt dat niet op als je ermee gehaakt hebt?
Ik vind het als het gehaakt is, wel meer op acryl lijken dan op katoen. Toch pluiziger en zo.
pi_91319841
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 15:29 schreef Herfstblad het volgende:
Ik vind het als het gehaakt is, wel meer op acryl lijken dan op katoen. Toch pluiziger en zo.
Ah, dan ga ik die denk ik binnenkort maar eens halen. Maar eerst moet Zoey af en Kirby en Pip ook
  vrijdag 14 januari 2011 @ 16:01:34 #117
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_91320365
oh ja k wou nog even zeggen: spiegelei: inderdaad als ik nu gewoon niks zou gaan doen en alleen maar haken zou ik volgens mij nog niet alles kunnen maken....
maar er komt natuurlijk ook steeds meer leuks bij! :D

Nog maar 2 flapjes vasthaken en de deksel ^^ gaat best vlot :D
  vrijdag 14 januari 2011 @ 16:34:23 #118
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_91322024
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 14:51 schreef sararaats het volgende:
ik ben bezig met wildhaken

of toch met een creatie zonder patroon
ah, freeform? ik ben benieuwd! ik kwam daar toevallig kort geleden ook wat van tegen, en vond dat wel heel mooi.
in de haak.
  vrijdag 14 januari 2011 @ 16:35:59 #119
161748 Loqi
Hoezo sarcastisch?
pi_91322102
Ik heb net 10 bollen gehaald *O* in allerlei kleurtjes
voor een schildpad en een sjaal van grannies
Knoei
  vrijdag 14 januari 2011 @ 16:46:49 #120
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_91322677
ja, en anders kun je dat online misschien nog wel ergens krijgen lemijn! op e-bay misschien?
in de haak.
pi_91323565
ow, btw, ik voel een zondag-13-maart-meet opkomen... :P
van de 12 mensen kunnen er alleen 12 op 13 maart... *O* echt superhandig dat doodlesysteem! :D (maar ik zal nog even afwachten voor er misschien nog meer mensen hebben ingevuld...)

ik ben bijna klaar met het visje dat ik maak voor een zwangere collega. maandag ga ik het geven.
  vrijdag 14 januari 2011 @ 17:13:57 #122
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_91324083
wohooo doosje is klaar! :D:D zeer geslaagd zo met foto's!

even spullen pakken/optutten (moet zo weg) en dan zal ik foto's maken en posten :P

1273 maart klinkt wel als een mooie datum;)
pi_91324280
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 17:13 schreef EsseEi het volgende:
wohooo doosje is klaar! :D:D zeer geslaagd zo met foto's!

even spullen pakken/optutten (moet zo weg) en dan zal ik foto's maken en posten :P

1273 maart klinkt wel als een mooie datum;)
wow... wanneer is dat? :P klinkt inderdaad wel mooi... ;)
pi_91324432
12/13 maart klinkt voor mij prima in elk geval, maar goed, ik kan in principe dus altijd. :)

Haha 1273 maart! _O-

Zo lekker treinen voor 2,50 ipv 13,20 e. Hopelijk is het rustig en kan ik haken ;)
  vrijdag 14 januari 2011 @ 17:31:39 #125
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_91325071
uhm ja 13 maart dus, en ik kan niet zo goed op delete klikken ofzo? ;)


buitenkant

de binnenkant

principe is zelfde als vorige doosje dus ga niet van alle kanten een foto maken ;) links van de voorkant ben ik met vriend :P maar ja niet echt duidelijk en binnenkant ben ik met mams :) (en nichtjes :D)
  vrijdag 14 januari 2011 @ 18:14:00 #126
112545 Muck
Meine Sprache: International
pi_91327103
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 08:58 schreef Whoopdidoo het volgende:

[..]

Ja echt niet cool voor een 20 jarige :P

Maar een GS-tas voor een 25-jarige dan? ;)

It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
pi_91327303
Die tas is leuk, Muck! Die kleuren vind ik echt O+ . Misschien ga ik ook een keer zoiets maken. Ik gebruik alleen niet zo vaak een tas, dus ik ben bang dat hij dan ergens in de kast komt te liggen.
  vrijdag 14 januari 2011 @ 18:31:40 #128
161748 Loqi
Hoezo sarcastisch?
pi_91327920
Kan iemand mij helpen met dit patroon wat ik gevonden heb? Ik vind de manier dat t opgeschreven is zo vreemd, maar ik kom er niet uit met wat ze dan bedoelt :?

Chain 2
R1: Work 6 sc in second ch from hook; join with slip st in first sc.
R2: Ch1, 2sc in each st around; join with slip st in first sc (12 sc)
R3: Ch1 [sc in next st, 2 sc in next st] 6times; join with slip st in first sc (18sc)
R4: Ch1 [sc in next st, 3 sc in next st] 6times; join with slip st in first sc (24sc)
R5: Ch1 [sc in next st, 4 sc in next st] 6times; join with slip st in first sc (30sc)
R6: Ch1 [sc in next st, 5 sc in next st] 6times; join with slip st in first sc (36sc)
R7: Ch1 [sc in next st, 6 sc in next st] 6times; join with slip st in first sc (42sc)
R8: Ch1 [sc in next st, 7 sc in next st] 6times; join with slip st in first sc (48sc)
R9: Ch1 [sc in next st, 8 sc in next st] 6times; join with slip st in first sc (54sc)
R10: Ch1 [sc in next st, 9 sc in next st] 6times; join with slip st in first sc (60sc)


en zo voort...
Doet ze nou bij ronde 10 bijvoorbeeld echt steeds een enkele en dan 9 in 1 steek om te vermeerderen? :? want bij rij 18 moeten er dan dus 17 steken in 1 geduwd worden.. en dan heb je sowieso al die steken over die je dan leeg laat?
En waarom elke keer ch1 en die dan op t einde vast maken met een sl st?

Van Dit patroon

[ Bericht 3% gewijzigd door Loqi op 14-01-2011 18:37:20 ]
Knoei
pi_91328156
Dat ziet er inderdaad vreemd uit! En de totalen kloppen inderdaad ook niet xD Ik zou maar gewoon van de totalen uitgaan (18sc, 24sc etc.). Volgens mij moet het 2 sc. in next st. and 9 st. in de volgende 9 [x6]

Post het anders in het topic :D
  vrijdag 14 januari 2011 @ 18:38:12 #130
161748 Loqi
Hoezo sarcastisch?
pi_91328195
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 18:37 schreef Lyssa het volgende:
Dat ziet er inderdaad vreemd uit! En de totalen kloppen inderdaad ook niet xD Ik zou maar gewoon van de totalen uitgaan (18sc, 24sc etc.). Volgens mij moet het 2 sc. in next st. and 9 st. in de volgende 9 [x6]
maar dat is toch 66 dan?.. dat klopt ook niet
Knoei
pi_91328245
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 18:38 schreef Loqi het volgende:

[..]

maar dat is toch 66 dan?.. dat klopt ook niet
Sowieso na een chain stitch moet je weer in dezelfde stitch een vaste maken, dus dat is ook vreemd, want die moet je niet elke keer herhalen, dan heb je dus 6 teveel.
  vrijdag 14 januari 2011 @ 18:55:08 #132
161748 Loqi
Hoezo sarcastisch?
pi_91328921
zo moet t wel kloppen toch? als ik dit voor heel t patroon zo aanpas dan zou t toch gewoon gelijk moeten blijven aan wat zij gedaan heeft?

Chain 2
R1: Work 6 sc in second ch from hook; join with slip st in first sc.
R2: 2sc in each st around (12 sc)
R3: [2sc in next st, sc in next st] 6times;(18sc)
R4: [2sc in next st, sc in next 2st] 6times;(24sc)
R5: [2sc in next st, sc in next 3st] 6times;(30sc)
R6: [2sc in next st, sc in next 4st] 6times; 36sc)
R7: [2sc in next st, sc in next 5st] 6times;(42sc)
R8: [2sc in next st, sc in next 6st] 6times;(48sc)
R9: [2sc in next st, sc in next 7st] 6times;(54sc)
R10: [2sc in next st, sc in next 8st] 6times;(60sc)
Knoei
pi_91329200
Doodle ingevuld! Ik kijk er nu al naar uit haha
pi_91329376
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 18:55 schreef Loqi het volgende:
zo moet t wel kloppen toch? als ik dit voor heel t patroon zo aanpas dan zou t toch gewoon gelijk moeten blijven aan wat zij gedaan heeft?

Chain 2
R1: Work 6 sc in second ch from hook; join with slip st in first sc.
R2: 2sc in each st around (12 sc)
R3: [2sc in next st, sc in next st] 6times;(18sc)
R4: [2sc in next st, sc in next 2st] 6times;(24sc)
R5: [2sc in next st, sc in next 3st] 6times;(30sc)
R6: [2sc in next st, sc in next 4st] 6times; 36sc)
R7: [2sc in next st, sc in next 5st] 6times;(42sc)
R8: [2sc in next st, sc in next 6st] 6times;(48sc)
R9: [2sc in next st, sc in next 7st] 6times;(54sc)
R10: [2sc in next st, sc in next 8st] 6times;(60sc)
Dat lijkt me wel kloppend ja!
  vrijdag 14 januari 2011 @ 19:05:54 #135
161748 Loqi
Hoezo sarcastisch?
pi_91329516
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 19:03 schreef Lyssa het volgende:

[..]

Dat lijkt me wel kloppend ja!
nou dan probeer ik dat gewoon :D ik neem aan dat als ik de hoeveelheid rondes gelijk hou en de hoeveelheid steken per ronde, t wel goed moet komen (alleen ander staartje voor t beessie verzinnen, want daar kan ik echt niks van maken )
Knoei
pi_91329727
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 19:05 schreef Loqi het volgende:

[..]

nou dan probeer ik dat gewoon :D ik neem aan dat als ik de hoeveelheid rondes gelijk hou en de hoeveelheid steken per ronde, t wel goed moet komen (alleen ander staartje voor t beessie verzinnen, want daar kan ik echt niks van maken )
En anders ff een berichtje naar haar sturen. Ze zegt dat het haar eerste patroon is, dus ze wil graag deze feedback denk ik!

Gewoon vanuit een magic ring van 6 naar 12 ofzo en dan een aantal rondes 12 (al zegt zij 14, maar daar klopt idd weinig van).
  vrijdag 14 januari 2011 @ 19:12:56 #137
161748 Loqi
Hoezo sarcastisch?
pi_91329884
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 19:09 schreef Lyssa het volgende:

[..]

En anders ff een berichtje naar haar sturen. Ze zegt dat het haar eerste patroon is, dus ze wil graag deze feedback denk ik!

Gewoon vanuit een magic ring van 6 naar 12 ofzo en dan een aantal rondes 12 (al zegt zij 14, maar daar klopt idd weinig van).
Ja misschien maar even doen, maar ik dacht: laat ik dit mysterie met jullie delen :D en zo heb ik meteen feedback, kan ik zo lekker beginnen met frobelen
Knoei
pi_91330535
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 14:24 schreef mijsje het volgende:
misschien ook leuk om te horen Christel, ik ben echt tegen het kopen van patronen op het internet, want er is ook zoveel leuks gratis te krijgen, maar toen ik jouw Jip zag, was ik verliefd en heb ik meteen je boekje gekocht! :)
de foto's zijn al van een tijdje terug en de aap is al gegeven, maar speciaal voor jou:

Dank je wel Mijsje en de rest van jullie voor de positieve reacties!
pi_91330649
inderdaad heel vreemd... ze zal niet meteen hebben meegeschreven toen ze de schildpad aan het haken was... :? maar jeetje zeg, 9 sc in 1 sc... dat past nooit, dat moet toch opgevallen zijn als ze het wel meteen opschreef... het is wel een heel schattig schildpadje... O+
pi_91330946
Oh, n haakmeet! Ik ga ns in m'n agenda kijken :). Ik kan jullie niet meer bijhouden trouwens, t gaat zo hard :)
Wat niet kan is nog nooit gebeurd..
pi_91330949
wow Esse, wat is je foto-doosje trouwens goed gelukt! O+ heel speciaal en persoonlijk! had je de foto's nog gelamineerd?

En de tas van Muck, ik dacht nog: hee, die ken ik, dat lijkt de tas van Muck wel... en na een momentje *O* het is die tas :)
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 19:23 schreef christel1 het volgende:

[..]

Dank je wel Mijsje en de rest van jullie voor de positieve reacties!
:) graag gedaan hoor :) maar ik meen het helemaal.
pi_91333364
Mijsje wat is jouw fladder leuk! Ik heb m in het roze blauw groen, en hij hangt aan mn tas, dus mocht je me tegenkomen in leiden :P

Ik maak nooit meer een olifant, hij blijft weer niet staan!
Kikker is wel leuk.

En nu ga ik bankliggen, voel me echt verrot en moet morgen werken.
pi_91333563
:D als ik weer eens in Leiden kom, zal ik uitkijken naar een roze/blauw/groene Fladder... :D anders schrijf je je even in voor de haakmeet, dan zie ik Fladder daar... O-)
pi_91333992
Nee dat was ik heel netjes aan het ontwijken.
pi_91334145
kan ik je niet ompraten? ik ben nu wel heel benieuwd naar jou (w Fladder... :P )
pi_91334269
Van Fladder kan ik ook een foto maken :P
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie vrijdag 14 januari 2011 @ 20:24:22 #147
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_91334449
lol, dr staat een swifferding op ravelry
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_91334708
Uhm, dat wordt toch vies?

Mn moeder zei dat de zebra ook wel leuk was(hmm zal ik ermee beginnen zodat ik m maak? :P) en ze was wat aan t opschrijven(ze schrijft de patroontjes nog op, anders kan ze t niet) dus ik vroeg wat ze aan het doen was, zegt ze, mn taart opschrijven. T klinkt zo fout.

Dat andere boekje wat ik voor mn kerst had zitten echt veel fouten in, niet grappig. Maarja, gelukkig kunnen we zelf nadenken.

En nu gaan we echt bankhangen.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie vrijdag 14 januari 2011 @ 20:31:38 #149
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_91334893
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 20:28 schreef Whoopdidoo het volgende:
Uhm, dat wordt toch vies?
dat kun je wassen ;)
quote:
Mn moeder zei dat de zebra ook wel leuk was(hmm zal ik ermee beginnen zodat ik m maak? :P) en ze was wat aan t opschrijven(ze schrijft de patroontjes nog op, anders kan ze t niet) dus ik vroeg wat ze aan het doen was, zegt ze, mn taart opschrijven. T klinkt zo fout.

Dat andere boekje wat ik voor mn kerst had zitten echt veel fouten in, niet grappig. Maarja, gelukkig kunnen we zelf nadenken.

En nu gaan we echt bankhangen.
ik zou mn geld terugvragen als er zoveel fouten instaan :Y
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_91335158
:D Ynske, ja, ik had het gezien :D grappig is tie he? :Y

Whoop o|O
dr taart op schrijven... (ik snap em niet... :@ )
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie vrijdag 14 januari 2011 @ 20:50:41 #151
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_91336176
oeh en deze

Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_91336326
Ik wil, als mijn squares-deken af is, een stripe-deken a la Lucy maken. Weet iemand hoeveel gram/meter wol je daar ongeveer voor nodig hebt?

Ehm... dan is het wel handig als ik er bij zet hoe groot ik 'm wil. 110x150cm? is dat een lekkere op-de-bank-hang maat?
  vrijdag 14 januari 2011 @ 20:58:44 #153
161748 Loqi
Hoezo sarcastisch?
pi_91336748
haha, ik wilde eigenlijk film kijken vanavond.. maar ik was zo druk bezig met het aanpassen van t patroon voor de schildpad en t maken van mn eerste granny dat de film al een half uur aan de gang is :@ :D
Nouja, dan niet :P heb em toch al eens gezien (haakt verder)
Knoei
  vrijdag 14 januari 2011 @ 22:08:34 #154
112545 Muck
Meine Sprache: International
pi_91341498
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 19:29 schreef mijsje het volgende:
En de tas van Muck, ik dacht nog: hee, die ken ik, dat lijkt de tas van Muck wel... en na een momentje *O* het is die tas :)
_O-
Ik moest hardop lachen :@

quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 20:53 schreef knitwit het volgende:
Ik wil, als mijn squares-deken af is, een stripe-deken a la Lucy maken. Weet iemand hoeveel gram/meter wol je daar ongeveer voor nodig hebt?

Ehm... dan is het wel handig als ik er bij zet hoe groot ik 'm wil. 110x150cm? is dat een lekkere op-de-bank-hang maat?
Ik maak hem van allerlei overgebleven bolletjes, dus ik kan er niet veel nuttigs over zeggen vrees ik.

Mijn deken is inmiddels uitgehaald, omdat hij toch breder werd dan ik verwacht had. Nu heb ik iets minder steken opgezet en past hij beter *O*
Nog zo'n anderhalve meter te gaan.. :X
It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
pi_91344284
k ga morgen maar even bij de wibra/zeeman garen proberen te scoren *O*
vindt de knuffeltjes die voorbij komen hier ook erg leuk!

Loqi: heb hetzelfde probleem, ik zet de tv aan en vervolgens luister ik alleen O-)
haken is cool
  zaterdag 15 januari 2011 @ 01:16:58 #156
161748 Loqi
Hoezo sarcastisch?
pi_91354051

O+
Knoei
pi_91355736
Wil ik de olifant afmaken, is mijn gele katoen op. ;( Ik moet nog 2 pootjes en in het patroon ging men uit van 1 bol en een 2.75 naald, grr. Morgen maar weer naar de stad dan. :(

* Herfstblad gaat gefrustreerd slapen :P
  zaterdag 15 januari 2011 @ 08:37:00 #158
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_91357324
misschien ging het patroon uit van een 100grams bol? balen zoiets ja!

loqi, goed gelöqt!

muck, leuk om die tas nog eens te zien ja! maar dat noem ik toch geen granny squares hoor, die daisy squares zijn wel van een andere orde.
in de haak.
  zaterdag 15 januari 2011 @ 08:39:22 #159
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_91357335
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 20:53 schreef knitwit het volgende:
Ik wil, als mijn squares-deken af is, een stripe-deken a la Lucy maken. Weet iemand hoeveel gram/meter wol je daar ongeveer voor nodig hebt?
misschien weet iemand in dit topic daar een zinnig antwoord op!
in de haak.
  zaterdag 15 januari 2011 @ 09:20:38 #160
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_91357520
Mooie Grannys Loqi! :D

Mijsje heb de foto's inderdaad nog gelamineerd :) (is echt simpel trouwens: je kan bij de Hema (en de Aktion ook geloof ik) lamineer vellen kopen, foto er tussen leggen, tussen een theedoek leggen en strijken maar :)) zit te denken om de fudge (die erin moet ;)) toch nog in een plastic zakje te doen maar ben ik nog niet overuit :)

Even een plukje vulspul meejatten van thuis, zodat ik die Angry Bird kan maken vandaag (bij vriend :P, heb het heen en weer ;))

oh en heb over het topic gedroomd! (dat is wel erg :P) dat iemand een man was :o maar dat ik in de veronderstelling was dat er alleen maar vrouwen kakelde hier :P

[ Bericht 8% gewijzigd door EsseEi op 15-01-2011 09:28:52 ]
  zaterdag 15 januari 2011 @ 09:24:59 #161
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_91357547
zou ik wel doen, die fudge in een zakje. maar wat is ie leuk geworden inderdaad! O+ alleen vind ik het een beetje jammer dat je sommige foto's op hun kant hebt gebruikt, maar ik snap dat 't anders niet zo goed paste. bedankt voor de lamineertip, ik wist niet dat dat zo makkelijk was! ^O^
in de haak.
  zaterdag 15 januari 2011 @ 09:31:31 #162
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_91357591
ja iedereen had liggende foto's gestuurd :S en die maat past niet dat ze staand worden.
Maar vind ik ook jammer inderdaad. maar ach, beetje scheef kijken kan ook geen kwaad
*gaat nu echt fudge in stukken hakken*
  zaterdag 15 januari 2011 @ 09:44:13 #163
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_91357723
ik ga nog een paar halve hexagonnen aan de zijkant van de deken vastmaken. 't ziet er zo mooi uit, zo'n rechte zijkant ineens! O+

quote:
2s.gif Op zondag 9 januari 2011 21:34 schreef mijsje het volgende:
ik ben ondertussen bezig met deze deken:
[ afbeelding ]
mijsje, ik kwam iets vergelijkbaars tegen, maar dan met twee randen wit om de gekleurde rondjes. ook wel een aadig effect vind ik!

haha ynske, die swiffer-doek! :o

[ Bericht 5% gewijzigd door trui op 15-01-2011 09:54:54 ]
in de haak.
pi_91357779
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 20:53 schreef knitwit het volgende:
Ik wil, als mijn squares-deken af is, een stripe-deken a la Lucy maken. Weet iemand hoeveel gram/meter wol je daar ongeveer voor nodig hebt?

Ehm... dan is het wel handig als ik er bij zet hoe groot ik 'm wil. 110x150cm? is dat een lekkere op-de-bank-hang maat?
Knitwit; ben met ongeveer dezelfde maten stripe-deken bezig, iets van 100x150.
Je gaat ongeveer 4-5x heen en weer met een bol (zeeman acryl), en lucy's deken was 60x heen en weer. Ik heb zelf 14 bollen (7 paars en 7 blauw) gekocht, wat tot nu toe redelijk uit blijkt te komen, heb 3 bollen van elke kleur gebruikt en zit op ongeveer 60 cm (breedte) nu.

En als je een rand in dezelfde kleur wil heb je natuurlijk meer nodig :)
pi_91359880
Dank je, Kirsten! Ik hoop dat de wol snel binnen is. :)

Ik ben nu bezig met het randje om mijn andere dekentje. Dan moet ik vanavond of morgen nog heeeel veel draadjes afwerken en dan is 'ie klaar.
Nu eerst maar eens boodschapjes doen en zorgen dat mijn vriend eindelijk gaat stofzuigen. ;)
  zaterdag 15 januari 2011 @ 11:59:07 #166
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_91360420
Ik ben mijzelf de laatste dagen aan het leren haken via YouTube.
Het lukt vrij aardig, al heb ik wel de instructies liefst in het Nederlands.

Maar inmiddels heb ik al een paar aardige lapjes en bloemetjes gehaakt.

*trots is*
mijn creatieve kant komt weer helemaal terug.

Bedankt voor jullie inspiratie. Door dit forum kwam ik hele leuke kleurtjes wol tegen bij de Wibra, waar ik anders noooit kom.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  zaterdag 15 januari 2011 @ 12:32:20 #167
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_91361449
hey sanne, wat leuk! welkom hier en laat je gauw wat van je werk zien?
in de haak.
pi_91361715
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 09:44 schreef trui het volgende:
ik ga nog een paar halve hexagonnen aan de zijkant van de deken vastmaken. 't ziet er zo mooi uit, zo'n rechte zijkant ineens! O+

[..]

mijsje, ik kwam iets vergelijkbaars tegen, maar dan met twee randen wit om de gekleurde rondjes. ook wel een aadig effect vind ik!

haha ynske, die swiffer-doek! :o
:D die is inderdaad ook erg mooi, ik denk dat ik mijn deken ga maken met die dubbele witte rand... (hij stond ook al in m'n queue zag ik net... :@ )

Leuk Sanne, dat we je aangestoken hebben met het haakvirus
  zaterdag 15 januari 2011 @ 12:42:20 #169
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_91361836
quote:
14s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 12:32 schreef trui het volgende:
hey sanne, wat leuk! welkom hier en laat je gauw wat van je werk zien?
Mijn eerste bloemetjes:



Mijn laatste bloemetje na vier drie dagen mijzelf leren haken voor YouTube:



[ Bericht 7% gewijzigd door Sanne op 15-01-2011 12:52:12 ]
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_91361922
Waar youtube al niet goed voor is :) Mooi Sanne!
  zaterdag 15 januari 2011 @ 12:45:08 #171
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_91361934
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 12:44 schreef Bijou het volgende:
Waar youtube al niet goed voor is :) Mooi Sanne!
Haai Bijou. :*
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_91362222
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 12:45 schreef Sanne het volgende:
Haai Bijou. :*
:W Leuk dat je hier aangeschoven bent *O*
Had je iets op het oog dat je wilde gaan haken, of wil je het gewoon leren?
pi_91362403
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 08:37 schreef trui het volgende:
misschien ging het patroon uit van een 100grams bol? balen zoiets ja!

loqi, goed gelöqt!

muck, leuk om die tas nog eens te zien ja! maar dat noem ik toch geen granny squares hoor, die daisy squares zijn wel van een andere orde.
Nou ja, ze hadden het over Catania of Phildar Aviso :). Maar misschien is dat net van andere kwaliteit of dikte of zo waardoor er meer op de bol zit. Straks dus nog maar een bol halen :)

Welkom, Sanne. Leuke bloemetjes!
  zaterdag 15 januari 2011 @ 13:04:45 #174
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_91362591
ah, die komen wel in 50g ja. stom!

sanne, ik vind ze ook leuk! en lang leve youtube, ik heb er ook veel aan gehad en soms nog wel.

oeh, Drops Andes in de aanbieding (o.a. bij hobbydoos) zag ik. (ipv 5,20, bollen van 100 g, dik garen, voor naald 9). O+ heeft iemand dat wel eens gebruikt? werkt het prettig, of is 't te zacht/pluizig?

[ Bericht 0% gewijzigd door trui op 15-01-2011 13:11:31 ]
in de haak.
  zaterdag 15 januari 2011 @ 13:06:35 #175
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_91362651
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 12:54 schreef Bijou het volgende:

[..]

:W Leuk dat je hier aangeschoven bent *O*
Had je iets op het oog dat je wilde gaan haken, of wil je het gewoon leren?
Dank Trui, Herfstblad, Mijsje. Leuke topic reeks is dit, gezellig!

Breien was niet echt een uitdaging meer. Ik ben heb als tiener heel veel gebreid, daar kon ik goed mee op mijn kleedgeld bezuinigen. Maar haken ja dat had ik alleen op school geleerd van de handwerkjuf. Stokjes en vasten. En ik had ineens een urge om bloemetjes te maken. Vandaar. YouTube is geweldig. Leer er ook nog steeds koken. *O*
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_91363437
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 13:04 schreef trui het volgende:
ah, die komen wel in 50g ja. stom!

sanne, ik vind ze ook leuk! en lang leve youtube, ik heb er ook veel aan gehad en soms nog wel.

oeh, Drops Andes in de aanbieding (o.a. bij hobbydoos) zag ik. (ipv 5,20, bollen van 100 g, dik garen, voor naald 9). O+ heeft iemand dat wel eens gebruikt? werkt het prettig, of is 't te zacht/pluizig?
heb je linkje? ik zie het niet bij de hobbydoos... :@

Sanne, ik vind het ook altijd gezellig hier, gewoon ook leuk om te zien wat iedereen maakt en wat iedereen erover denkt... :)
pi_91363899
Ik ben benieuwd hoever ik kom met de olifant die ik in cotton 3 van Phildar ga maken. Of ik daar hetzelfde probleem ga krijgen.
Ik had nu Durable trouwens, dat is wel wat dikker dan Catania, dus ik denk dat t probleem is.
pi_91365185
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 19:12 schreef Loqi het volgende:

[..]

Ja misschien maar even doen, maar ik dacht: laat ik dit mysterie met jullie delen :D en zo heb ik meteen feedback, kan ik zo lekker beginnen met frobelen
Misschien kun je deze schildpad maken..
http://www.garnstudio.com(...)=b13&d_id=31&lang=nl
ik vind m erg leuk
haken is cool
pi_91368105
Leuke dingen weer! O+

Sanne leuke bloemetjes!

Hier eindelijk weer Eskimo wol in huis dus kan verder met mijn bloemen tas. Het word heel groot dus hoop echt dat het zoveel krimpt als ze zeggen, anders hebben een nieuwe vakantietas :D
  zaterdag 15 januari 2011 @ 16:45:37 #180
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_91371439
Hoi Anitra, gaat het weer wat beter met je? :*

Mijn eerste lapjes zijn ook wel aardig gelukt. Ik zou bijna overmoedig worden en roepen dat het wel een shawl (of beddensprei) kan worden.



Fantastisch hoe snel je dit kunt leren! Zit me alleen rot te tellen (hardop) en kan geen tv-serie (of man!) volgen als ik bezig ben.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_91371600
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 15:15 schreef AnitraX het volgende:
Leuke dingen weer! O+

Sanne leuke bloemetjes!

Hier eindelijk weer Eskimo wol in huis dus kan verder met mijn bloemen tas. Het word heel groot dus hoop echt dat het zoveel krimpt als ze zeggen, anders hebben een nieuwe vakantietas :D
O+ hoe gaat het met je?
pi_91371625
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 16:45 schreef Sanne het volgende:
Hoi Anitra, gaat het weer wat beter met je? :*

Mijn eerste lapjes zijn ook wel aardig gelukt. Ik zou bijna overmoedig worden en roepen dat het wel een shawl (of beddensprei) kan worden.

[ link | afbeelding ]

Fantastisch hoe snel je dit kunt leren! Zit me alleen rot te tellen (hardop) en kan geen tv-serie (of man!) volgen als ik bezig ben.
Ze zijn leuk! :)

En dat hardop tellen wordt later wel minder gelukkig. Anders zou ik nooit in de trein kunnen haken haha.
pi_91371632
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 16:45 schreef Sanne het volgende:
Hoi Anitra, gaat het weer wat beter met je? :*

Mijn eerste lapjes zijn ook wel aardig gelukt. Ik zou bijna overmoedig worden en roepen dat het wel een shawl (of beddensprei) kan worden.

[ link | afbeelding ]

Fantastisch hoe snel je dit kunt leren! Zit me alleen rot te tellen (hardop) en kan geen tv-serie (of man!) volgen als ik bezig ben.
Wow, dat doe je snel en mooi! :) op een gegeven moment zit het er zo in, dat je dat wel gaat lukken hoor :D de meeste tv-series en films hier worden gevolgd met haakwerk erbij... O+
pi_91371944
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 16:45 schreef Sanne het volgende:
Hoi Anitra, gaat het weer wat beter met je? :*

Mijn eerste lapjes zijn ook wel aardig gelukt. Ik zou bijna overmoedig worden en roepen dat het wel een shawl (of beddensprei) kan worden.

[ link | afbeelding ]
Netjes!

quote:
Fantastisch hoe snel je dit kunt leren! Zit me alleen rot te tellen (hardop) en kan geen tv-serie (of man!) volgen als ik bezig ben.
:D Dat wordt vanzelf een mantra in je hoofd, ik zit ook te -drie, drie, drie, driedrie, vier , vier, vier, viervier-en in mijn hoofd tijdens het tv kijken 8)7
pi_91372677
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 16:45 schreef Sanne het volgende:
Hoi Anitra, gaat het weer wat beter met je? :*

Mijn eerste lapjes zijn ook wel aardig gelukt. Ik zou bijna overmoedig worden en roepen dat het wel een shawl (of beddensprei) kan worden.

[ link | afbeelding ]

Fantastisch hoe snel je dit kunt leren! Zit me alleen rot te tellen (hardop) en kan geen tv-serie (of man!) volgen als ik bezig ben.
he sanne, dat zijn ook leuke lapjes geworden, veel stokjes en lossen zo te zien.

succes
gewoon een echte LUSH fan.
Mijn favoriet : Sex bomb bathballistic en Ocean Salt
  zaterdag 15 januari 2011 @ 18:07:03 #186
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_91374378
Mooie bloempjes en mooie vierkantjes :D

dat schildpadje is het eerste beestje dat ik heb gehaakt ^^ staat nu bij m'n vriend ghehe :D

heb vanmiddag bij een wolwinkeltje wol gekocht voor 2 shawls, hoop heel erg dat het genoeg is!
Lana Grossa, Superbingo ofzo...heel dik! (was ook best duur :( maar wel zacht) 5 bollen....
wit voor een vriendin en grijs voor mezelf :D
pi_91377112
Ja, dat tellen was bij mij eerst ook een probleem, ik kon niets anders doen, zeker geen tv kijken. Nu lukt dat wel, het nadeel is dat ik nu telkens ga haken tijdens het tv kijken, terwijl ik eerst aan mijn deken ging breien en nu mijn deken niet opschiet.

Ik heb trouwens vanmiddag het eerste boekje van Christel Krukkert gekocht, dus binnenkort ga ik aan die giraf beginnen.
pi_91377230
die giraf O+ Guusje O+
Eleofant, dat probleem heb ik dus met m'n borduurwerk, dat dus al een tijdje stilligt... dat moet eigenlijk nu maar een keertje echt af... maar ik ben toch nog eerst met iets anders bezig... O+
pi_91378721
De giraf is zo lief! Al vind ik het nekje wat instabiel als ik het patroon volg.
pi_91379189
Bwuh ik heb de hele dag ziek in mn bed/bank gelegen. Wel mn ballerina konijn afgemaakt.
Maar hij is dik, voegt niet echt met een ballerina.
En mn olifanten staan!

Dus zal maandag even fotos maken van alles wat ik gemaakt heb de afgelopen tijd.
  zaterdag 15 januari 2011 @ 20:09:15 #191
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_91379373
quote:
2s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 13:23 schreef mijsje het volgende:
heb je linkje? ik zie het niet bij de hobbydoos... :@
yep, maar ik zag dat 't echt bij alle verkooppunten van drops geldt.

sanne, mooie vierkantjes!

anitra, eskimo krimpt behoorlijk, don't worry. :)
in de haak.
pi_91379575


Wel een onduidelijke foto qua kleuren. ;) En de draadjes moeten nog weggewerkt worden :)
pi_91379660
Hij is leuk!!
  zaterdag 15 januari 2011 @ 20:34:09 #194
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_91380536
het is echt een leukertje Herfstblad! :D

even nog aan Angry Bird werken ^^ zo weer lekker filmpje kijken!
(hmpf m'n vakantie zit er echt bijna bijna op...morgen alleen nog...)
pi_91380558
Wat een leuke dingen komen er weer voorbij zeg. Leuk varkentje Herfstblad! En de bloemetjes van Sanne.. Hoest met de poezels? Kom nooit meer in F&F

Ik was bezig met de aap uit lieve diertjes zelf haken, maar het hoofd is meer ei-vormig dan rond. Wordt dat nog beter na het vullen, of zegt de ongevulde vorm heel veel over de eigenlijke vorm? En kan het eivormig-zijn komen door in het midden te strak te haken bijvoorbeeld?

Mijsje, dat aapje wat jij post is ook lief zeg!
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_91380826
:P Het is een olifant.

En dank iedereen. Ik vind hem ook wel aardig gelukt :) Vind de kleur ook mooi: knalgeel. 2 poten moeten alleen nog vast en de draadjes moet ik nog wegwerken, maar ik heb geen zin meer :P
pi_91380982
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 20:40 schreef Herfstblad het volgende:
:P Het is een olifant.
:@

Wat een overduidelijk, leuke olifant!
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
  zaterdag 15 januari 2011 @ 20:45:46 #198
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_91381113
Morretje dat kan je er met vullen meestal best wel uitdrukken :)
pi_91381387
haha varken _O- dat knalgeel komt inderdaad ook over :P
pi_91382999
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 20:35 schreef mijsje het volgende:
:D Ynske, ja, ik had het gezien :D grappig is tie he? :Y

Whoop o|O
dr taart op schrijven... (ik snap em niet... :@ )
Taart van het varken uit het boekje van christel, ze kan niet uit boekjes werken ofzo.

En ik kom lekker niet :P hou niet zo van mensen O-)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')