quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:08 schreef Keep_Walking het volgende:
Zelfs mijn vader zei "Don't do it nigga".
Tenzij je natuurlijk aan het pingchatten bent. Want dan heb je gewoon lange gesprekken en kan je niet alles in 1 bericht zetten.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:15 schreef Silenus het volgende:
[..]
Je moet gewoon nooit meer dan twee smsjes achter elkaar sturen. Daarna is het altijd stalken.
Ja, maar dat telt niet. Een flirt/liefde moet gewoon van twee kanten komen. Als de ander dus geen vragen terugstelt of niet meer reageert is dat niet hard-to-get, maar dan is ze gewoon niet geïnteresseerd.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:18 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Tenzij je natuurlijk aan het pingchatten bent. Want dan heb je gewoon lange gesprekken en kan je niet alles in 1 bericht zetten.
Ha-ha,..quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:10 schreef Boerenkool-met-jus het volgende:
Ik ken er nog wel een. Hij had om 4 uur 's ochtends een heel goed lopend topic.
Ja, tuurlijk. Daar komt het op neer eigenlijk. Maar aan de andere kant heb ik veel verhalen gekend van jongens die lang achter een meisje rende en haar uiteindelijk toch verliefd wist te krijgen. Maar ja, dat moet wel tactisch aangepakt worden.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:19 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja, maar dat telt niet. Een flirt/liefde moet gewoon van twee kanten komen. Als de ander dus geen vragen terugstelt of niet meer reageert is dat niet hard-to-get, maar dan is ze gewoon niet geïnteresseerd.
TS refereert ook naar zijn topic.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:10 schreef Boerenkool-met-jus het volgende:
Ik ken er nog wel een. Hij had om 4 uur 's ochtends een heel goed lopend topic.
Tja. Mensen vinden wat ik doe ''stalken'', maar ik ben van mening dat ik zo'n meisje echt niet kan laten gaan. Voor mij is ze perfect. En ik denk dat meerdere het met mij eens zijn, als je het gevoel hebt dat je echt verliefd op iemand bent: waarom er niet helemaal voor gaan?quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:26 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk. Daar komt het op neer eigenlijk. Maar aan de andere kant heb ik veel verhalen gekend van jongens die lang achter een meisje rende en haar uiteindelijk toch verliefd wist te krijgen. Maar ja, dat moet wel tactisch aangepakt worden.
Ik vind het echt jammer voor je, man. Hopelijk troll je, maar als je oprecht bent dan moet je wel van je fouten leren. Als ik jou was zou ik dit topic volgen om meer inzicht te krijgen van wanneer je als stalker overkomt en wanneer je moeite gewaardeerd zal woden.quote:
Ik vind het ook jammer voor mezelf. Ik heb juist die topic gestart zodat ik van vreemden advies kan krijgen, en dan word ik meteen uitgemaakt voor trol. It's the real life.. helaas.. Ik ga deze topic wel volgen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:28 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ik vind het echt jammer voor je, man. Hopelijk troll je, maar als je oprecht bent dan moet je wel van je fouten leren. Als ik jou was zou ik dit topic volgen om meer inzicht te krijgen van wanneer je als stalker overkomt en wanneer je moeite gewaardeerd zal woden.
Dat is dus stalker mentaliteit. Als je echt van iets houdt, ben je ook bereid om het te laten gaan. Als ze terug komt, dan weet je wel dat het ook wederzijds is.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:27 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Tja. Mensen vinden wat ik doe ''stalken'', maar ik ben van mening dat ik zo'n meisje echt niet kan laten gaan. Voor mij is ze perfect. En ik denk dat meerdere het met mij eens zijn, als je het gevoel hebt dat je echt verliefd op iemand bent: waarom er niet helemaal voor gaan?
Dat vind jij. Ik wil wel graag andere verhalen horen van mensen die misschien ong. hetzelfde hebben meegemaakt als mij? Helemaal verliefd op iemand en er echt alle dagen mee in je hoofd zitten?quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:30 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Dat is dus stalker mentaliteit. Als je echt van iets houdt, ben je ook bereid om het te laten gaan. Als ze terug komt, dan weet je wel dat het ook wederzijds is.
En je kent haar zoiezo niet. Je hebt haar alleen een paar keer gezien.
Je vindt het jammer voor jezelf? Egoistisch mannetje...je zou het jammer moeten vinden voor die meid. Zij heeft nergens om gevraagd.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:29 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Ik vind het ook jammer voor mezelf. Ik heb juist die topic gestart zodat ik van vreemden advies kan krijgen, en dan word ik meteen uitgemaakt voor trol. It's the real life.. helaas.. Ik ga dit topic wel volgen.
Tuurlijk vind ik het jammer voor mezelf. Ik zou serieus willen dat ik geen gevoelens voor haar had, dat ze in mijn ogen niks waard is; dan was deze situatie een stuk makkelijker geweest.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:33 schreef Eclaire84 het volgende:
[..]
Je vindt het jammer voor jezelf? Egoistisch mannetje...je zou het jammer moeten vinden voor die meid. Zij heeft nergens om gevraagd.
Sprak de maagd die nog niet snapt wat "gevoelens" inhouden.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:34 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Tuurlijk vind ik het jammer voor mezelf. Ik zou serieus willen dat ik geen gevoelens voor haar had, dat ze in mijn ogen niks waard is; dan was deze situatie een stuk makkelijker geweest.
quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:08 schreef Keep_Walking het volgende:
Zelfs mijn vader zei "Don't do it nigga".
Ik ben 20, tuurlijk weet ik wel wat gevoelens zijn..quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:36 schreef Eclaire84 het volgende:
[..]
Sprak de maagd die nog niet snapt wat "gevoelens" inhouden.
Arme meid...hopelijk komt ze ooit van je af.
Goeie film ook!quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:14 schreef Skull-splitter het volgende:
Stalker is anders een retetoffe game
Wat snap jij niet als een vrouw tegen je zegt dat ze je niet moet? Ben je doofstom ofzo?quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:37 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Ik ben 20, tuurlijk weet ik wel wat gevoelens zijn..
Dat denk ik juist wel, want dan gaat dat meisje toch denken dat ik echt veel voor haar over heb. En dat zie je ook vaak in films.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:40 schreef Staal het volgende:
Nee is nee.
Geloof ook niet dat je iemand voor je kunt winnen door er achter aan te hollen.
Kut troll.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:43 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dat denk ik juist wel, want dan gaat dat meisje toch denken dat ik echt veel voor haar over heb. En dat zie je ook vaak in films.
Geef het op, mensen. Deze persoon is te ver heen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:43 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dat denk ik juist wel, want dan gaat dat meisje toch denken dat ik echt veel voor haar over heb. En dat zie je ook vaak in films.
Ja, maar je mist compleet het vermogen om je in een ander te verplaatsen. In casu: dat arme meisje. Je verliefdheid is geen excuus voor je stalker-gedrag man, het is echt doodeng hoe jij redeneert.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:37 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Ik ben 20, tuurlijk weet ik wel wat gevoelens zijn..
Oh ja, ze hebben in die klinieken natuurlijk ook internet.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:43 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dat denk ik juist wel, want dan gaat dat meisje toch denken dat ik echt veel voor haar over heb. En dat zie je ook vaak in films.
Je moet ook naar Real Life kijken en niet films.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:43 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dat denk ik juist wel, want dan gaat dat meisje toch denken dat ik echt veel voor haar over heb. En dat zie je ook vaak in films.
Ik acht de kans groter dat je een straatverbod krijgt dan dat ze echt interesse in je krijgt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:43 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dat denk ik juist wel, want dan gaat dat meisje toch denken dat ik echt veel voor haar over heb. En dat zie je ook vaak in films.
Mooi realistisch voorbeeld.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:43 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dat denk ik juist wel, want dan gaat dat meisje toch denken dat ik echt veel voor haar over heb. En dat zie je ook vaak in films.
Stalken is ongewenste aandacht geven nadat degene daar al over heeft aangegeven geen interesse te hebben.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:52 schreef iwannabehigh het volgende:
Precies.. en om in te gaan op de topic: stalken is in mijn ogen dat je op allerlei manieren iemand hinderlijk achtervolgt (dat ze het meekrijgt) en ernstig lastig valt op aparte/enge manieren.
Jullie begrijpen mij niet.quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:00 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Stalken is ongewenste aandacht geven nadat degene daar al over heeft aangegeven geen interesse te hebben.
Het kan voor iemand die iemand al op mogelijke manieren heeft aangegeven geen interesse te hebben behoorlijk bedreigend zijn als iemand onder excuus nog steeds allerlei contact blijft zoeken.
Ik denk dat mannen heel gauw denken dat ze hun liefde moeten bewijzen en een nee wel een ja kan worden.
Een nee van een vrouw word veel minder geaccepteerd, en dat kan soms voor vrouwen best beangstigend zijn als een man zo blijft vol houden onder het mom van ik ben verliefd en ik moet bewijzen dat ik voor haar ga.
Daar vragen wij niet om een nee, is ook bij een vrouw een nee.
hopeloze romanticus kunnen ook doorslaan hoor.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:55 schreef picardmike het volgende:
Ik vind dat vrouwen tegenwoordig zeuren over stalken. Toen ik 21 was heb diverse vrouwen verdeligd tegen stalken en ik merkte gewoon dat ik het vuile werk voor niet communicatieve vrouwen zat op te knappen. Terwijl de stalker in kwestie gewoon een hopeloze romanticus was.
Ik vind dat ook 2 verschillende dingen een hopeloze romanticus en een stalker.
Zij is perfect voor jou maar ben jij dat ook voor haar? Het moet van beide kanten komen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:03 schreef iwannabehigh het volgende:
Waarom zou je iemand laten gaan terwijl je weet dat die persoon PERFECT voor je is? Kan iemand daar een serieus en realistisch antwoord op geven.
niet om het topic weer naar jou toe te trekken maar je egoisme verblindt je compleet... nee ze is niet perfect want ze wil je niet... en daar zit het probleemquote:Op dinsdag 28 december 2010 20:03 schreef iwannabehigh het volgende:
Waarom zou je iemand laten gaan terwijl je weet dat die persoon PERFECT voor je is? Kan iemand daar een serieus en realistisch antwoord op geven.
Waarom is ze perfect voor je?quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:03 schreef iwannabehigh het volgende:
Waarom zou je iemand laten gaan terwijl je weet dat die persoon PERFECT voor je is? Kan iemand daar een serieus en realistisch antwoord op geven.
Jij hebt het over laten gaan terwijl je niets met haar hebt. JIJ vind haar perfect voor jou dus moet zij zich conformeren aan jouw gevoelens?quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:03 schreef iwannabehigh het volgende:
Waarom zou je iemand laten gaan terwijl je weet dat die persoon PERFECT voor je is? Kan iemand daar een serieus en realistisch antwoord op geven.
Ja, tuurlijk. Maar er zullen vast wel genoeg keren zijn geweest waar een kerel zoiets deed en dat het meisje het helemaal geweldig vond. Een kerel die verliefd is, denkt dan "zij zal het waarderen".quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:03 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
hopeloze romanticus kunnen ook doorslaan hoor.
Voorbeeld romeo en julia en de balkonscene , in een film is het romantisch, in het echt is het behoorlijk creepy als een kerel je balkon opklimt om je de liefde te verklaren.
Een boel dingen zijn in een film gewoon een fantasy hoor.
Je vraagt om antwoord, krijgt serieuze antwoorden en het topic moet dicht....?quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:03 schreef iwannabehigh het volgende:
Waarom zou je iemand laten gaan terwijl je weet dat die persoon PERFECT voor je is? Kan iemand daar een serieus en realistisch antwoord op geven.
Waarom?quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:31 schreef iwannabehigh het volgende:
Zucht. Kan deze topic ook niet gesloten worden?
Nou als er een mooie lieve kerel bij mij onder aan het balkon begon muziek te maken en te zingen speciaal voor mij zou ik het wel erg romantisch vinden hoorquote:Op dinsdag 28 december 2010 20:03 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
hopeloze romanticus kunnen ook doorslaan hoor.
Voorbeeld romeo en julia en de balkonscene , in een film is het romantisch, in het echt is het behoorlijk creepy als een kerel je balkon opklimt om je de liefde te verklaren.
Een boel dingen zijn in een film gewoon een fantasy hoor.
Lol, dat is idd best lief, als het daarbij blijft, stel je voor dat hij vervolgens je hyves/facebook/welk profiel dan ook gaat afstruinen om uit te vinden wat je doet, je daar naar toe volgt, je zo bestookt met SMS-jes dat je een ander nummer moet nemen, je vriendinnen lastig valt (die hij ook via internet heeft getraceerd.), je op school/werk staat op te wachten?quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:38 schreef Ernemmertje het volgende:
[..]
Nou als er een mooie lieve kerel bij mij onder aan het balkon begon muziek te maken en te zingen speciaal voor mij zou ik het wel erg romantisch vinden hoor
Ja dan zou het too much worden idd, vooral als je zelf niet geinteresseerd bent in hem. Maar als je hem juist wel erg leuk vind, dan vind ik al die smsjes etc. wel erg leuk hoorquote:Op dinsdag 28 december 2010 20:43 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Lol, dat is idd best lief, als het daarbij blijft, stel je voor dat hij vervolgens je hyves/facebook/welk profiel dan ook gaat afstruinen om uit te vinden wat je doet, je daar naar toe volgt, je zo bestookt met SMS-jes dat je een ander nummer moet nemen, je vriendinnen lastig valt (die hij ook via internet heeft getraceerd.), je op school/werk staat op te wachten?
Haha, daar geef je precies de grens aan, het is stalken als jij het niet meer leuk vindt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:44 schreef Ernemmertje het volgende:
[..]
Ja dan zou het too much worden idd, vooral als je zelf niet geinteresseerd bent in hem. Maar als je hem juist wel erg leuk vind, dan vind ik al die smsjes etc. wel erg leuk hoor(ik hou nou eenmaal van aandacht
)
Ja, lijkt me wel erg hoor ik heb wel ervaring met wat stalkers, maar na gewoon negeren en idd andere nummer nemen/andere mailadres etc is het een stuk rustigerquote:Op dinsdag 28 december 2010 20:46 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Haha, daar geef je precies de grens aan, het is stalken als jij het niet meer leuk vindt.
Nou ik had het ook niet helemaal tactisch aangepakt hoor. Maar wat ik deed kon je meer beschrijven als dom/wanhopig. Ik heb haar wel zo'n twee of drie keer gevraagd voor een kans. Eenmaal het helemaal duidelijk werd dat ik kansloos was, was ik ook meteen gestopt. En maandenlang mezelf kapot blowen totdat ik een psychose kreeg.quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:25 schreef formerjellybean het volgende:
Ik denk dat dat het verschil is geen waarde hechten aan haar privacy en op allerlei mogelijke manieren haar leven in te dringen en ook geen rem op hebben.
Jij hebt het over een liefdesbrief en daar antwoord op willen , dat is een eenmalig iets, je accepteerde haar nee en ging niet doorzeuren.
Bij stalken is het gewoon doorgaan terwijl ze nee zegt en dat ook meer herhaaldelijk.
Er zit geen rem op en je gaat steeds verder.
Nee gast, eigenlijk heb je gelijk. Ik had ook gewoon moeten doen wat jij ging doen. Ga gewoon langs haar huis en ze zal zeker zien hoeveel je van haar houdt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:55 schreef iwannabehigh het volgende:
Oke. Volgens jullie stalk ik haar. In mijn ogen is stalken iets heel anders. Ik KAN haar niet laten gaan, en ik zal achter haar aangaan tot ik haar heb. Ze is echt te mooi voor woorden, en haar persoonlijkheid is ook echt TOP. Meerdere mannen vinden dat. Waarom in godsnaam zou ik zo iemand laten gaan? Ik heb haar al proberen te vergeten, maar het lukt gewoon niet. Echt niet. Binnenkort ga ik bij haar huis langs, om eens een goede reden te horen waarom ze mij nou niet wilt. Trouwens, ik heb het gevoel dat zij mij ook wel wilt, maar het gewoon ontkent, ze heeft wel eens naar mij gelachen in de stad op Koninginnendag.
Als jullie dit al stalken vinden ? Zijn jullie niks gewend.
Kan dan nu deze topic gesloten worden?
Natuurlijk moet je het niet zo makkelijk laten gaan als het echt speciaal voor je voelt en je denkt dat zij alleen in een dipje zit ofzo. maar maak het niet te gek; als ze niet wilt, nee is nee en blijft nee. Stop er dan ook mee en ga dan ook niet naar haar huis, dat maakt het alleen maar erger! Geef haar wat tijd, meestal als je ineens niets meer laat horen begint diegene je zelfs te missen dus denk maar eens goed na wat de juiste beslissing isquote:Op dinsdag 28 december 2010 20:55 schreef iwannabehigh het volgende:
Oke. Volgens jullie stalk ik haar. In mijn ogen is stalken iets heel anders. Ik KAN haar niet laten gaan, en ik zal achter haar aangaan tot ik haar heb. Ze is echt te mooi voor woorden, en haar persoonlijkheid is ook echt TOP. Meerdere mannen vinden dat. Waarom in godsnaam zou ik zo iemand laten gaan? Ik heb haar al proberen te vergeten, maar het lukt gewoon niet. Echt niet. Binnenkort ga ik bij haar huis langs, om eens een goede reden te horen waarom ze mij nou niet wilt. Trouwens, ik heb het gevoel dat zij mij ook wel wilt, maar het gewoon ontkent, ze heeft wel eens naar mij gelachen in de stad op Koninginnendag.
Als jullie dit al stalken vinden ? Zijn jullie niks gewend.
Kan dan nu deze topic gesloten worden?
Niet om het te bagatelliseren hoor, dit klinkt nog vrij onschuldig, iemand fysiek volgen is een andere orde denk ik. Hoe dan ook, hinderlijk volgen kan idd ook digitaal, hopelijk blijft het hierbij.quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:50 schreef Ernemmertje het volgende:
[..]
Ja, lijkt me wel erg hoor ik heb wel ervaring met wat stalkers, maar na gewoon negeren en idd andere nummer nemen/andere mailadres etc is het een stuk rustiger. Soms alleen last van een digitale stalker.. Leukste is dat ik diegene nooit heb gezien of ontmoet, alleen een keer wat mailtjes gestuurd. Dat was ongeveer 2,5 jaar geleden en nu nog krijg ik soms mailtjes (in mijn oude email) van die gast. Nooit op beantwoord, maar hij blijft doorgaan, echt wanhopig lijkt het wel.
Lol, jij en half vrouwelijk FOK!quote:En ja hier op het forum had ik ook bijna last van een klein stalkertje... Op iedere post wat ik stuurde op het forum reageerde hij weer op, en steeds PMtjes sturen enzo. Werd er wel gek van vooral als je totaal niet geinteresseerd bent verder.
En wat als ze nu gewoon echt niet wil , daar wil je bij stilstaan.quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:55 schreef iwannabehigh het volgende:
Oke. Volgens jullie stalk ik haar. In mijn ogen is stalken iets heel anders. Ik KAN haar niet laten gaan, en ik zal achter haar aangaan tot ik haar heb. Ze is echt te mooi voor woorden, en haar persoonlijkheid is ook echt TOP. Meerdere mannen vinden dat. Waarom in godsnaam zou ik zo iemand laten gaan? Ik heb haar al proberen te vergeten, maar het lukt gewoon niet. Echt niet. Binnenkort ga ik bij haar huis langs, om eens een goede reden te horen waarom ze mij nou niet wilt. Trouwens, ik heb het gevoel dat zij mij ook wel wilt, maar het gewoon ontkent, ze heeft wel eens naar mij gelachen in de stad op Koninginnendag.
Als jullie dit al stalken vinden ? Zijn jullie niks gewend.
Kan dan nu deze topic gesloten worden?
PRIMAquote:Op dinsdag 28 december 2010 20:58 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Nee gast, eigenlijk heb je gelijk. Ik had ook gewoon moeten doen wat jij ging doen. Ga gewoon langs haar huis en ze zal zeker zien hoeveel je van haar houdt.
Kan je alsjeblieft vertellen hoe het is afgelopen? Ik ben echt benieuwd geraakt in je romantische verhaal. Je inspireerd me. Dus laat me alsjeblieft weten hoe het afloopt, oke?
Hoezo? Dat jij het topic kaapt betekent niet dat het voor jou is opgezet.quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:55 schreef iwannabehigh het volgende:
Kan dan nu deze topic gesloten worden?
Hey, ik ben TS, he? Niet iwannabehigh.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:22 schreef applecherry het volgende:
aww, ik vind het wel lief van TS maar ook creepy.
Veel sterkte met het verwerken van je gevoelens, geef het tijd en werk aan jezelf!
Laat haar, als je jezelf niet kunt bedwingen, weten dat je het niet slecht bedoeld. Maar please, probeer van haar weg te blijven want dit vindt ze niet chill en als je verliefd bent doe je dingen die je normaal niet zou doen.
Ze is niet perfect, want ze is niet verliefd op je en dat kan ze niet veranderen! Dat hoeft niet aan jou te liggen maar de situatie verandert niet, dus leave it.
Er komt ooit echt wel iemand op je pad die ook verliefd op jou is.
Knuff
Oh nou ja, dat bedoelde ik, was te lui om dat nog ff te checkenquote:Op dinsdag 28 december 2010 21:27 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Hey, ik ben TS, he? Niet iwannabehigh.
Je hebt natuurlijk ook de celebrity-stalkers die waanbeelden hebben dat hun artiest iets persoonlijk voor hun zingen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:24 schreef rozecroc het volgende:
[..]
Hoezo? Dat jij het topic kaapt betekent niet dat het voor jou is opgezet.
OT: Denk dat stalken in de meeste gevallen ervaren wordt door een combinatie van de volgende factoren:
1) Iemand die verliefd is focust zich denk ik onbewust op de gedragingen van het liefdesobject en bevestigt hiermee voor zichzelf dat hij/zij een kans maakt. Een vriendelijk lachje of een knipoog kan dan worden vertaald en opgeblazen tot iets betekenisvols.
2) Mannen leren van vrouwen dat je lief moet zijn voor een meisje en dat de aanhouder wint.
3) Zeker als je nog onervaren bent op liefdesgebied voel je niet goed aan wanneer een meisje ''nee'' zegt en daadwerkelijk ''nee'' bedoelt. Zeker als ze toch nog leuk tegen je blijft doen voor de aandacht. Dan spreken woorden en daden elkaar dus tegen. Daarnaast denkt een meisje ook zelf vaak duidelijk te zijn geweest door subtiel te zijn; iets dat bij een man, laat staan een verliefde man, lang niet altijd over duidelijk komt.
Kortom, mijns inziens is, wat vaak als stalken wordt beschouwd, eerder een comminucatieprobleem of een gebrek aan ervaring.
Waarom doe je zo gemeen, man? Waarom doen jullie allemaal zo gemeen? Iwannabeveryhigh gaat ons laten zien hoe liefde alles overwint, hij komt ons ook vertellen hoe het uitpakt. We moeten trots op hem zijn en waarderen hoe hij ons met alle details gaat vertellen hoe hij het meisje van zijn dromen heeft weten te overwinnen door naar haar huis te gaan! Echt vervelend wel, dat Turkse meisje. Ze had het hem gemakkelijker kunnen maken door hem niet te ontweken. Nu moet hij helemaal naar haar huis gaan... maar goed, voor liefde moet je ook zweten.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:25 schreef Boerenkool-met-jus het volgende:
Kanker chill
We gaan hier weer verder met iamveryhigh of wat voorn kut user ook.
Mijn dag is alweer goed.
niet zo sarcastisch doen. Maar iwannebehigh, ben je echt 20?quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:30 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Waarom doe je zo gemeen, man? Waarom doen jullie allemaal zo gemeen? Iwannabeveryhigh gaat ons laten zien hoe liefde alles overwint, hij komt ons ook vertellen hoe het uitpakt. We moeten trots op hem zijn en waarderen hoe hij ons met alle details gaat vertellen hoe hij het meisje van zijn dromen heeft weten te overwinnen door naar haar huis te gaan! Echt vervelend wel, dat Turkse meisje. Ze had het hem gemakkelijker kunnen maken door hem niet te ontweken. Nu moet hij helemaal naar haar huis gaan... maar goed, voor liefde moet je ook zweten.
Ben jij niet oprecht geinteresseerd hoe het zal uitpakken voor iwannabehigh dan?quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:31 schreef applecherry het volgende:
[..]
niet zo sarcastisch doen. Maar iwannebehigh, ben je echt 20?
Bij een ecte ecte stalker geldt absoluut jouw verhaal. Maar ik heb al regelmatig van meisjes gehoord dat ze een ''stalker'' hebben die ze steeds smst. Als ik dan een beetje doorvraag, komt het er gewoon op neer dat zij dan niet duidelijk is geweest in haar afwijzing. Aan de ander kant valt er ook wat te zeggen voor die plaat voor de kop van de sms-er.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:29 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Je hebt natuurlijk ook de celebrity-stalkers die waanbeelden hebben dat hun artiest iets persoonlijk voor hun zingen.
Het bekendste voorbeeld is wel de man die John Lennon doodschoot, wat een fan was die heel erg doorschoot.
Eerlijk gezegd gaat stalken niet over verliefdheid of communicatie misverstanden maar grip op een situatie hebben waar geen grip op kan hebben.
Het gaat om controle en daar gaat men steeds verder in.
Tuurlijk heb je ook de verliefde persoon die niet echt weet wat wel kan en niet kan, maar het is meer een controle probleem.
Dat zijn de meisjes die een beetje interessant willen doen om te laten zien dat ze nog in de markt zijn, van kijk ik heb iemand die me interessant vind.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:34 schreef rozecroc het volgende:
[..]
Bij een ecte ecte stalker geldt absoluut jouw verhaal. Maar ik heb al regelmatig van meisjes gehoord dat ze een ''stalker'' hebben die ze steeds smst. Als ik dan een beetje doorvraag, komt het er gewoon op neer dat zij dan niet duidelijk is geweest in haar afwijzing. Aan de ander kant valt er ook wat te zeggen voor die plaat voor de kop van de sms-er.
Idd, de stalker van Tyra Banks is daar ook een voorbeeld van, hij was er heilig van overtuigd dat TB zijn vriendin was: http://www.depers.nl/ente(...)nks-veroordeeld.htmlquote:Op dinsdag 28 december 2010 21:29 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Je hebt natuurlijk ook de celebrity-stalkers die waanbeelden hebben dat hun artiest iets persoonlijk voor hun zingen.
Het bekendste voorbeeld is wel de man die John Lennon doodschoot, wat een fan was die heel erg doorschoot.
Eerlijk gezegd gaat stalken niet over verliefdheid of communicatie misverstanden maar grip op een situatie hebben waar geen grip op kan hebben.
Het gaat om controle en daar gaat men steeds verder in.
Tuurlijk heb je ook de verliefde persoon die niet echt weet wat wel kan en niet kan, maar het is meer een controle probleem.
Heb nog nooit een relatie gehad, eerlijk gezegdquote:Op dinsdag 28 december 2010 21:36 schreef applecherry het volgende:
[..]
nou, hoeveel ervaring heb je?
Als je zo doorgaat, zal je die waarschijnlijk ook nooit krijgen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:37 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Heb nog nooit een relatie gehad, eerlijk gezegd
Oh, zo grappig ben je weer. Ha-haquote:Op dinsdag 28 december 2010 21:38 schreef Eclaire84 het volgende:
[..]
Als je zo doorgaat, zal je die waarschijnlijk ook nooit krijgen.
Mijn theorie is dit: een stalker is in zijn leven heel erg ontevreden over en wil dat niet inzien, en creeert een droomwereld, wat die projecteerd op een bepaald persoon en juist om steeds meer de realiteit te verliezen gaat die meer en meer in die persoon op.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:37 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Idd, de stalker van Tyra Banks is daar ook een voorbeeld van, hij was er heilig van overtuigd dat TB zijn vriendin was: http://www.depers.nl/ente(...)nks-veroordeeld.html
Ik denk dat als verliefdheid een obsessie wordt en het in de ogen van de stalker wederzijds is er een probleem ontstaat. Is het niet zo dat dit eigenlijk heel egocentrisch is? Heel moeilijk om te begrijpen wat er in het hoofd van zo iemand omgaat.
Was niet grappig bedoeld.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:40 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Oh, zo grappig ben je weer. Ha-ha
en dan noem je mij een stalkerquote:Op dinsdag 28 december 2010 21:42 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Mijn theorie is dit: een stalker is in zijn leven heel erg ontevreden over en wil dat niet inzien, en creeert een droomwereld, wat die projecteerd op een bepaald persoon en juist om steeds meer de realiteit te verliezen gaat die meer en meer in die persoon op.
Zijn hele leven draait dan om die ene persoon.
PRESENT AND ACCOUNTED FORquote:Op dinsdag 28 december 2010 19:10 schreef Boerenkool-met-jus het volgende:
Ik ken er nog wel een. Hij had om 4 uur 's ochtends een heel goed lopend topic.
Nogmaals dit topic draait niet om jou maar om stalken in het algemeen. Ik vind het trouwens behoorlijk irritant, dat je elke discussie die hier is op jezelf betrekt want we hadden het toch echt over in het algemeen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:43 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
en dan noem je mij een stalker
Hij/zij projecteert wel alles op die ene persoon maar ik heb juist het idee dat een stalker alleen van zichzelf uitgaat, hij/zij kan zich niet indenken dat het niet wederzijds is.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:42 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Mijn theorie is dit: een stalker is in zijn leven heel erg ontevreden over en wil dat niet inzien, en creeert een droomwereld, wat die projecteerd op een bepaald persoon en juist om steeds meer de realiteit te verliezen gaat die meer en meer in die persoon op.
Zijn hele leven draait dan om die ene persoon.
Dan moet je maar kijken in het begin en het midden; begon het weer over mij te gaan zonder dat ik ook maar een reactie heb gegeven.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:46 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Nogmaals dit topic draait niet om jou maar om stalken in het algemeen. Ik vind het trouwens behoorlijk irritant, dat je elke discussie die hier is op jezelf betrekt want we hadden het toch echt over in het algemeen.
Je past precies in dat hokje, man. Alleen heb je het niet door. Kijk, voorlopig ga ik ervan uit dat je gewoon een onervaren en naief jongen bent en dat je over een paar jaar terug zal kijken en zelf bedenkt hoe dom je bent geweest. Tenzij je toevallig succes krijg bij dit meisje, natuurlijk. Laat ons wel weten hoe het afloopt, zodra je bij haar thuis gaat.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:43 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
en dan noem je mij een stalker
Dat kan maar het kan ook wel degelijk wel een liefdesrelatie geweest zijn, die fout gaat, hoe vaak hoor je ook niet dat een relatie uitgaat en dat de ander dan totaal flipt. En zelfs tot kwalijke dingen overgaat als het doodschieten van de geliefde omdat als hij er niet heeft niemand haar heeft.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:47 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Hij/zij projecteert wel alles op die ene persoon maar ik heb juist het idee dat een stalker alleen van zichzelf uitgaat, hij/zij kan zich niet indenken dat het niet wederzijds is.
Zoiets als: "Mijn leven wordt perfect samen met [insert naam slachtoffer], ik kan me geen leven zonder hem/haar voorstellen dus ga ik net zo lang door tot ze van mij is."
Dat van die droomwereld klopt wel denk ik, een soort van luchtkasteel bouwen.
Wat grappig weer! Ha-ha, ik lach me gewoon DOOD...quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:49 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Je past precies in dat hokje, man. Alleen heb je het niet door. Kijk, voorlopig ga ik ervan uit dat je gewoon een onervaren en naief jongen bent en dat je over een paar jaar terug zal kijken en zelf bedenkt hoe dom je bent geweest. Tenzij je toevallig succes krijg bij dit meisje, natuurlijk. Laat ons wel weten hoe het afloopt, zodra je bij haar thuis gaat.![]()
Weet je wat je moet doen? Door haar raam klimmen zoals die gast van twilight!
Van mij part mag je gewoon reageren hoor. Jouw verhaal en gedrag is een goede voorbeeld. Toen ik die liefdesbrief ging sturen naar dat meisje waar ik verliefd op was toen ik 18 was (mijn eerste keer verliefd), wilde ik ook niet naar andere mensen luisteren. Sommige mensen zijn gewoon te koppig.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:48 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dan moet je maar kijken in het begin en het midden; begon het weer over mij te gaan zonder dat ik ook maar een reactie heb gegeven.
Na het midden vroeg je om serieuze reacties, daar ga je verder niet op in. Het lijkt me misschien wel een goed idee om bij haar langs te gaan, bij voorkeur als de rest van haar familie ook thuis is. Dan kun je alles uitpraten en hen duidelijk maken wat je bedoeling is.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:48 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dan moet je maar kijken in het begin en het midden; begon het weer over mij te gaan zonder dat ik ook maar een reactie heb gegeven.
Enige grap was dat van twilight, man. De rest is gewoon waar.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:51 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Wat grappig weer! Ha-ha, ik lach me gewoon DOOD...
Zoek een ander topic zonder er steeds in te vermelden van goh nu gaat het weer over mij, want steeds als je dat doet gaat het ook over jou omdat je er aandacht opvestigd en dat is mijn laatste antwoord aan jou .quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:48 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dan moet je maar kijken in het begin en het midden; begon het weer over mij te gaan zonder dat ik ook maar een reactie heb gegeven.
TS,ik leef met je mee. Ik weet hoe het is om wanhopig verliefd te zijn,te geloven dat die ene de ware voor je is. Het is mogelijk om haar te vergeten,echt,spendeer wat meer tijd met andere vrouwen. Het komt allemaal goed.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:53 schreef iwannabehigh het volgende:
Ik vestigde er geen aandacht op, kijk vooral terug zou ik zeggen.
quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:54 schreef xSummergirlx het volgende:
[..]
TSiwannabehigh,ik leef met je mee. Ik weet hoe het is om wanhopig verliefd te zijn,te geloven dat die ene de ware voor je is. Het is mogelijk om haar te vergeten,echt,spendeer wat meer tijd met andere vrouwen. Het komt allemaal goed.
Ja ik ga ook bij haar langs heb ik besloten. Ik zie wel wat er dan gebeurd. Laat het gewoon op me af komen. Ik moet haar gewoon spreken, ze is echt echt echt te mooi om waar te zijn.. en te laten gaan. Voor mij blijft ze het perfecte meisje.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:51 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Na het midden vroeg je om serieuze reacties, daar ga je verder niet op in. Het lijkt me misschien wel een goed idee om bij haar langs te gaan, bij voorkeur als de rest van haar familie ook thuis is. Dan kun je alles uitpraten en hen duidelijk maken wat je bedoeling is.
Oh, ik had het nog over een celebrity stalker, een verbroken relatie is idd een ander soort van stalken, ik denk dat het daarbij ook gaat om iemand die zich niet kan realiseren dat het bestaat dat zijn/haar grote liefde zomaar wegloopt, zich niet kan inleven in de gevoelens van iemand anders. (De categorie psychopaten die de ander als bezit ziet nog even buiten beschouwing.)quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:50 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Dat kan maar het kan ook wel degelijk wel een liefdesrelatie geweest zijn, die fout gaat, hoe vaak hoor je ook niet dat een relatie uitgaat en dat de ander dan totaal flipt. En zelfs tot kwalijke dingen overgaat als het doodschieten van de geliefde omdat als hij er niet heeft niemand haar heeft.
Ik denk dat er zoveel verschillende vormen van van zijn.
Geen probleem man.quote:
Dan moet je sowieso eerst met haar ouders praten denk ik, ze is Turks toch? Ik denk dat ze problemen krijgt als je dat niet doet.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:55 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Ja ik ga ook bij haar langs heb ik besloten. Ik zie wel wat er dan gebeurd. Laat het gewoon op me af komen. Ik moet haar gewoon spreken, ze is echt echt echt te mooi om waar te zijn.. en te laten gaan. Voor mij blijft ze het perfecte meisje.
Sommigen hebben idd een plaat voor het hoofd, helemaal boos en verbaasd dat je niet wat wil gaan drinken oid.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:59 schreef formerjellybean het volgende:
ja dat denk ik eerlijk gezegd , men gaat er te makkelijk van uit dat als je iemand leuk vind die ander ook jou ook leuk vind terwijl dat niet altijd zo is.
Dan ben je ineens de hoer omdat ze afwijstquote:Op dinsdag 28 december 2010 22:10 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Sommigen hebben idd een plaat voor het hoofd, helemaal boos en verbaasd dat je niet wat wil gaan drinken oid.
Mannelijke logica...?quote:Op dinsdag 28 december 2010 22:12 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Dan ben je ineens de hoer omdat ze afwijstMannelijk ego af en toe
Dan heet het imo geen stalken.quote:Op dinsdag 28 december 2010 22:21 schreef picardmike het volgende:
Ach ik stalk alleen om vrouwen te plagen soms is het wel leuk, als ik verliefd ben durf ik het niet eens. Duurt sowieso lang bij mij.
Met turken moet je al helemaal opletten. Die zijn eerder geneigd je helemaal kapot te steken ipv de politie te bellen (althans de turken die ik ken).quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:01 schreef Prodent_tandpasta het volgende:
Het meisje is Turks? Pas je wel op dat je haar niet in de problemen werkt als je bij haar langsgaat?
Trouwens, met alle respect, je bent bijzonder gestoord bezig. Eng. Karakters verschillen, maar ik zou allang de politie hebben gebeld. Hier is ab-so-luut niks leuks aan. Zoek hulp en accepteer dat loslaten inderdaad moeilijk is. Ga de confrontatie met jezelf aan tot je geneest. Want dat is mogelijk. We kunnen niet alles krijgen wat we willen, en dat is het leven.
.....
Nja, ik zal ook niet zo vriendelijk reageren tegenover een jongen die mijn dochter stalkt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:56 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Met turken moet je al helemaal opletten. Die zijn eerder geneigd je helemaal kapot te steken ipv de politie te bellen (althans de turken die ik ken).
Hoe is het afgelopen met dat meisje trouwens?quote:
No offense, maar wat jij vertelt lijkt me niet op echte stalkers. Tenminste niet serieuze stalking. Die mensen die je belde waren gewoon jongens die je leuk vonden en wilde praten? Heb je tegen hen gezegd dat ze je niet meer moest bellen? En tja, dat iemand jou PMtjes stuurt... had je meteen aangegeven dat je geen PM wilde? Zodra je zegt "hey ik wil geen PM meer van je krijgen" en hij gaat door, dan is het stalking. Dat een autist jouw hints niet begreep is geen stalking.quote:Op dinsdag 28 december 2010 20:50 schreef Ernemmertje het volgende:
[..]
Ja, lijkt me wel erg hoor ik heb wel ervaring met wat stalkers, maar na gewoon negeren en idd andere nummer nemen/andere mailadres etc is het een stuk rustiger. Soms alleen last van een digitale stalker.. Leukste is dat ik diegene nooit heb gezien of ontmoet, alleen een keer wat mailtjes gestuurd. Dat was ongeveer 2,5 jaar geleden en nu nog krijg ik soms mailtjes (in mijn oude email) van die gast. Nooit op beantwoord, maar hij blijft doorgaan, echt wanhopig lijkt het wel. En ja hier op het forum had ik ook bijna last van een klein stalkertje... Op iedere post wat ik stuurde op het forum reageerde hij weer op, en steeds PMtjes sturen enzo. Werd er wel gek van vooral als je totaal niet geinteresseerd bent verder.
Monkey,quote:Op woensdag 29 december 2010 00:34 schreef Monco10 het volgende:
Keep_Stalking,
Stalken is wanneer je een plank voor je kop hebt.
Zeker. Je doel gehaald?quote:Op woensdag 29 december 2010 00:41 schreef Spartacus911 het volgende:
Ik heb ooit een meid gestalkt, niet vanuit liefdevolle bedoelingen maar meer om haar kapot te maken... is het dan ook stalking?
Engerd.quote:Op woensdag 29 december 2010 00:44 schreef Spartacus911 het volgende:
ik had het alweer ge-edit... maar mijn doel was dus treiteren en ik ben er goed ingeslaagd, niemand heeft ooit meer iets van haar vernomen
edit: karaktermoord dus, niet fysiek
Ik kan het weghalen als je wil. Weet niet of het nog zin heeft?quote:Op woensdag 29 december 2010 00:44 schreef Spartacus911 het volgende:
ik had het alweer ge-edit... maar mijn doel was dus treiteren en ik ben er goed ingeslaagd, niemand heeft ooit meer iets van haar vernomen
edit: karaktermoord dus, niet fysiek
Prima.quote:Op woensdag 29 december 2010 00:04 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Hoe is het afgelopen met dat meisje trouwens?
lol jouw gezicht lijkt opquote:
quote:Op woensdag 29 december 2010 01:42 schreef Spartacus911 het volgende:
[..]
lol jouw gezicht lijkt op
maar het valt wel mee hoor wat ik heb gedaan, ik kreeg eerst een aanslag op mij en ik heb daarna hard gecounterd
wie moet ik nu geloven... jou of je ex?quote:Op woensdag 29 december 2010 02:54 schreef Mishu het volgende:
Ik ben zelf trouwens wel eens door een ex gestalkt die onze relatie niet kon afsluiten. Meerdere keren gezegd dat hij moest stoppen -> ander e-mailadres. Toen hij een andere vriendin had gingen zij opeens de wereld in helpen dat ik hem niet los kon laten ofzo. Dachten sommige mensen opeens dat ik hen lastig viel. Vaag stel, die twee... Achteraf ook vrij kansloze types.
Met een grapje is het geen stalken, inderdaad, maar wel als iemand eng gaat doen.quote:
Dat klinkt eerder als een narcist, die draaien alles ook altijd omquote:Op woensdag 29 december 2010 02:54 schreef Mishu het volgende:
Ik ben zelf trouwens wel eens door een ex gestalkt die onze relatie niet kon afsluiten. Meerdere keren gezegd dat hij moest stoppen -> ander e-mailadres. Toen hij, opeens vrij snel, een andere (overigens veel te jonge) vriendin had stopte het stalken maar gingen zij opeens de wereld in helpen dat ik hem niet los kon laten ofzo. Dachten sommige mensen opeens dat ik hen lastig viel. Vaag stel, die twee... Achteraf ook vrij kansloze types.
maar vrouwen zijn heel slecht in dit soort dingen, wie weet is mishu wel de daderquote:Op woensdag 29 december 2010 02:58 schreef BoDee het volgende:
[..]
Dat klinkt eerder als een narcist, die draaien alles ook altijd om
Ja, ik weet dat ze miss niet met een Nederlander mag, maar wel als die moslim wordt volgens mij. Ik heb me voor haar al verdiept in de Islam dus dat moet geen probleem zijn. Het probleem is dat ze de liefde een beetje ontkent, ze wilt mij niet leren kennen maar daar heeft ze helemaal geen goede reden voor.quote:Op woensdag 29 december 2010 02:57 schreef BoDee het volgende:
[..]
Met een grapje is het geen stalken, inderdaad, maar wel als iemand eng gaat doen.
Ik heb ergens een flauwe overeenkomst met een man die zelf nog veel erger is.
Ik vind dat wel grappig, en natuurlijk is hij leuk, maar dat ben ik zelf ook.
Hahaha.
Daar zie ik geen kwaad in, maar wel als je bv iemand kwetst, verdrietig of bang maakt.
Verliefd zijn is heel leuk, geeft een fijn gevoel meestal, en niet iedereen valt op iedereen.
En die ene jongen die valt op dat Turkse meisje, ik denk dat ze niet eens met een nederlandse jongen mag gaan.
Daarbij zijn meiden vaak tuttig bezig, heey engerd, roepen ze dan naar iemand maar menen het bv niet echt zo.
Dus kan die wannabe turkse vrouw man, dit alles wel verkeerd opvatten en het is wel een hele andere cultuur waar ze toch anders reageren op mannen dan hier in ons land.
En dit is niet discriminerend bedoeld.
Maar duidelijkheid voor alles is heel belangrijk.
hoe dan ook... verliefd of niet verliefd, het is niet aantrekkelijk om zo achter een vrouw aan te lopen voor haar. Dan heb ik het niet eens over stalking.quote:Op woensdag 29 december 2010 02:57 schreef iwannabehigh het volgende:
Haha! Zie je, wat ik doe is niet stalken. En het is idd lastig om bepaalde mensen los te laten, tenminste als je echt verliefd bent. Liefde hoort idd een beetje gek te zijn!
Waarom oordeel je zo hard over die jongen?quote:Op woensdag 29 december 2010 03:03 schreef Spartacus911 het volgende:
ze wilt je niet leren kennen omdat ze haar gevoelens voor jou ontkent?
je klinkt als een professor psychopaat in wording
Nou dat gaan we zien want ik ga binnenkort daar langs. Ik móet haar spreken, voor 2011 nog en er is geen andere uitweg dan naar haar huis gaan aangezien ze 06 heeft veranderd en hyves heeft verwijderd. En geloof mij: ik ben echt gek op haar, ben geen psychopaat die haar wat wilt aandoen of wat dan ook. Ik kan het niet helpen dat ze voor mij zo perfect is..quote:Op woensdag 29 december 2010 03:11 schreef Spartacus911 het volgende:
sowieso fucken met een Turkse familie (nee ik ben niet Turks, maar als je iets begrijpt van de islam in bepaalde landen) dan kan dit slecht voor je aflopen
Nou kijk maar uit, straks staat haar broer voor je neus of haar vader of beiden!quote:Op woensdag 29 december 2010 03:14 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Nou dat gaan we zien want ik ga binnenkort daar langs. Ik móet haar spreken, voor 2011 nog en er is geen andere uitweg dan naar haar huis gaan aangezien ze 06 heeft veranderd en hyves heeft verwijderd. En geloof mij: ik ben echt gek op haar, ben geen psychopaat die haar wat wilt aandoen of wat dan ook. Ik kan het niet helpen dat ze voor mij zo perfect is..
Kijk, dat zijn vooroordelen. Niet elke moslim gaat meteen slaan etc. Maar het is nu al 1 jaar bezig en ik geef toe dat ik in het begin dom ben geweest, met domme smsjes sturen die een beetje te klef waren (maar zo voelde ik me toen). Ik heb haar heel erg vaak gesmst, gebeld. Daardoor vind ze me een freak denk ik. Op koninginnendag heeft ze naar mij gelachen, dat vind ik al wat zeggen; dat ze me wel leuk vindt. Nu ontkent ze dat ze heeft gelachen/dat ze mij niet ziet zitten. Naar mijn idee omdat ze een vriend heeft (en die vriend is zo'n agressieve Iranees, staat bekend als vechter hier). Miss is ze bang voor zijn reactie.quote:Op woensdag 29 december 2010 03:19 schreef BoDee het volgende:
[..]
Nou kijk maar uit, straks staat haar broer voor je neus of haar vader of beiden!
En dan....heb jij echt geen 2011 meer hoor?
Stuur een mailtje of een brief maar er naar toe gaan lijkt me heel fout voor jou.
Ik heb net je topic eens doorgelezen,ja ik heb de moeite genomen voor je.
Heeft ze jou ooit het idee gegeven dat ze je leuk vond?
Heeft ze naar je gelachen, heeft ze toespelingen gemaakt naar jou?
Vertel me eens waarom jij denkt dat ze doet alsof ze jou niet wil, want daar lijkt het op als ik je zo lees.
Maar als zij je echt niet wil, wat ga je dan doen? Stel je dit eens voor, ze wil je echt niet ga je dan nog door?
Lijkt me erg fout nml
Als zij nadat ze je afwees naar je lachte is dat wel raar, misschien is ze wel heel bang voor haar iraanse vriend.quote:Op woensdag 29 december 2010 03:31 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Kijk, dat zijn vooroordelen. Niet elke moslim gaat meteen slaan etc. Maar het is nu al 1 jaar bezig en ik geef toe dat ik in het begin dom ben geweest, met domme smsjes sturen die een beetje te klef waren (maar zo voelde ik me toen). Ik heb haar heel erg vaak gesmst, gebeld. Daardoor vind ze me een freak denk ik. Op koninginnendag heeft ze naar mij gelachen, dat vind ik al wat zeggen; dat ze me wel leuk vindt. Nu ontkent ze dat ze heeft gelachen/dat ze mij niet ziet zitten. Naar mijn idee omdat ze een vriend heeft (en die vriend is zo'n agressieve Iranees, staat bekend als vechter hier). Miss is ze bang voor zijn reactie.
Wat ik niet snap: waarom zo overdreven reageren. Ze heeft haar 06 voor mij veranderd, maar waarom? Ik zou als ik haar was juist blij wezen - iemand die zoveel moeite voor je doet! Al 1 jaar lang. Ik volg haar soms op school en fitness om haar gewoon zien.. naar haar toegaan deed ik toen niet, alleen maar haar bekijken. Ik belde haar soms (anoniem) op om haar stem alleen maar te horen.. Weetje, voor mij is ze écht super. Ze is heel mooi, lief, slim, mooi figuur. Alles is positief aan haar in mijn ogen. Haar laten gaan is simpelweg onmogelijk. Iemand zoals haar vind ik anders nooit meer.
Ik hoop dat mensen dat begrijpen (en niet meteen zien als stalken). En ik snap gewoon niet waarom ze mij niet wilt, aangezien ze mijn innerlijk nog helemaal niet kent.
Niet elk mens gebruikt eenzelfde woorden als een ander doorsnee mensquote:Op woensdag 29 december 2010 03:34 schreef Spartacus911 het volgende:
1) je bent een troll
2) je bent een vreselijke autist
Tja zijn idd geen makkelijke types en deze al helemaal niet met zijn vechtpartijen. Ik heb haar al zoveel (lange) berichten gestuurd. Gister nog heb ik haar vriendin een bericht gestuurd via hyves. Vind het trouwens weer jammer dat ik meteen weer wordt bestempeld door sommige mensen hier als autist enzo, maar okay. So be it. Ik zie wel wat ervan komt; haar laten doe ik iig niet! Dankjewel voor je advies!quote:Op woensdag 29 december 2010 03:34 schreef BoDee het volgende:
[..]
Als zij nadat ze je afwees naar je lachte is dat wel raar, misschien is ze wel heel bang voor haar iraanse vriend.
Dat zijn geen gemakkelijke types, hoewel, ook niet iedereen hetzelfde is natuurlijk.
Schrijf het haar eens in een brief...
denk er goed over na wat je schrijft.
Ik snap denk ik wel wat je bedoeld hiermee.
quote:Op woensdag 29 december 2010 03:38 schreef Spartacus911 het volgende:
en zeg eens wat haar vriendin antwoordde?
Grappig. Kom uit enschede.quote:Op woensdag 29 december 2010 03:41 schreef Spartacus911 het volgende:
zeg alleen waar je vandaan kom zodat ik het nieuws kan volgen mocht er moord en doodslag zijn
Duidelijk toch?quote:Op woensdag 29 december 2010 03:41 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Hee,
Zou je dit aan Beyza willen laten lezen, ik denk echt dat ze dit moet weten.
Ik denk nog elke dag aan jou. Het maakt niet wat ik doe, jouw ogen blijven mij altijd volgen. Misschien ben je ook te mooi om waar te zijn, maar ik kan het niet los laten. Voor mij blijf je het perfecte meisje en ik hoef echt niemand anders. Iets in mij blijft zeggen dat dit kan werken en het maakt me echt niet meer uit hoelang ik nog moet wachten. Ik heb hier al genoeg tijd aan verloren.
gr,
Dit stuurt ze terug;
Hee ik vind het niet fijn dat je me hier mee lastigvalt en ik wil je een ding vragen wat wil je vn beyza horen om te kunnen begrijpen dat ze je niet leuk, niet leuk gaat vinden en dat ze niets meer van je wil horen? Ik vind het niet leuk voor haar, ze heeft hier echt last van en het is ook niet voor jou geloof me er komen nog genoeg meiden op je pad. Als je haar niet wil vergeten moet je het zelf weten maar hou het dan voor je en ga niet mensen ermee lastigvallen (ik hoop dat ik de enige ben waarnaar je dit stuurt) gr.
quote:Op woensdag 29 december 2010 03:49 schreef TheHolyTiamat het volgende:
Het hangt van het meisje af denk ik. Ik kom wel eens met verhalen bij vriendinnen die dan zeggen shit vind je dat niet eng? Waarvan ik zoiets heb van ja ik vind het eigenlijk wel lief en grappig. Maar goed ik ben dan ook het type dat meestal vrij gestoorde stalkerige types aantrekt met een verleden.
Ik vind het niet erg als een jongen zich helemaal overgeeft, en echt laat zien dat hij voor je wil gaan. tenzij ik hem niet leuk vind, dan vind ik het gewoon triest. Want ik geef het gewoon direct aan. en als je dan nog doorgaat ben je gewoon triest. En dat heb ik helaas vaak genoeg meegemaakt.
Oh ja en om op je vraag terug te komen.
Ik vind het stalkerig als de jongen die jou dus leuk vind elke keer op dezelfde tijdstip als jij arriveert met de trein er "toevallig" ook staat. (zonder uiteindelijke bestemming) (hij weet wanneer je deze dag en hoelaat je aankomt, dat heb je hem verteld)
Ik vind het ook stalkerig als een gozer meerdere emails aanmaakt, en zijn vrienden jou op msn laat toevoegen om je te vragen hem te deblokkeren van de msn.
dat hij bloemen voor je koopt op valentijnsdag terwijl jullie elkaar maar twee weken kennen.
als hij je resten van je ijsje bewaard in zijn portemonnee(het stokje, en ja echt meegemaakt)
5 tot 10 mails per dag stuurt. achtervolgen. niet opgeven terwijl je duidelijk hebt gezegd NEE.
*zucht*
Ik denk dat dit ter verduidelijking is voor hem, en jou dat vrouwen wel eens wispelturig zijn.quote:
Het feit al dat je mij betiteld als zijnde een "huppelkutje''quote:Op woensdag 29 december 2010 04:08 schreef Spartacus911 het volgende:
ik heb nergens gezegd dat hij haar iets wil aandoen, maar jij komt me ook over als een nietswetend huppelkutje. Ts kan flink gepakt worden en dan heb ik het niet over een paar klappen op zijn bek
Zijn hart loopt dermate van liefde over dat 'ie z'n verstand heeft verloren. Hij is zó 'verliefd' dat 'ie degene waarvan hij zegt te houden vanuit zijn egocentrische gevoelens enorm veel pijn doet. Dit is geen verliefdheid, het is een zeer verwarde jongen die professionele hulp nodig heeft.quote:Op woensdag 29 december 2010 04:38 schreef BoDee het volgende:
[..]
Het feit al dat je mij betiteld als zijnde een "huppelkutje''
zegt me al voldoende over je niveau
Ja wannabe kan sterven als hij aan de deur staat van dat meisje.
Hij wil dit risico blijkbaar lopen, zijn hart loopt over van liefde.
Nu heeft hij een piemel...maar als hij een zij was met een kutje...dat overdruipt van geilheid is het minder erg toch..quote:Op woensdag 29 december 2010 04:43 schreef Im.Kant. het volgende:
[..]
Zijn hart loopt dermate van liefde over dat 'ie z'n verstand heeft verloren. Hij is zó 'verliefd' dat 'ie degene waarvan hij zegt te houden vanuit zijn egocentrische gevoelens enorm veel pijn doet. Dit is geen verliefdheid, het is een zeer verwarde jongen die professionele hulp nodig heeft.
Tja, ik zou persoonlijk een meid die ik niet kan uitstaan ook 'gestoord' noemen als ze me begon te stalken. En hiermee tijdenlang doorgingquote:Op woensdag 29 december 2010 04:49 schreef BoDee het volgende:
[..]
Nu heeft hij een piemel...maar als hij een zij was met een kutje...dat overdruipt van geilheid is het minder erg toch..
Dan ziet men plots wel de liefde, de romantiek.
Ik vind dit best wel vaag, hoewel die wannabe best een engerd kan zijn hoor, maar ik hou graag alles open
Hey weet je dat hij zelf geen reden heeft om daar bij de trein station te staan?quote:Oh ja en om op je vraag terug te komen.
Ik vind het stalkerig als de jongen die jou dus leuk vind elke keer op dezelfde tijdstip als jij arriveert met de trein er "toevallig" ook staat. (zonder uiteindelijke bestemming) (hij weet wanneer je deze dag en hoelaat je aankomt, dat heb je hem verteld)
Ja dit is wel dom en kinderachtig. Maar lijkt me niet iets serieus, meer iets van de middelbare school.quote:Ik vind het ook stalkerig als een gozer meerdere emails aanmaakt, en zijn vrienden jou op msn laat toevoegen om je te vragen hem te deblokkeren van de msn.
Hier ben ik er gewoon niet eens met je. Een jongen kan toch gewoon normaal bloemen voor een meisje kopen als het Valentijnsdag is? Je hoef hen niet aan te nemen en je kan hem ook direct weigeren, maar het is Valentijnsdag! De groot gedeelte van Valentijnsdag is liefde verklaren aan een persoon enzo. Dat een jongen bloemen voor je koopt op Valentijnsdag, hoe kan dat stalkergedrag zijn?quote:dat hij bloemen voor je koopt op valentijnsdag terwijl jullie elkaar maar twee weken kennen.
Ja, dit zijn allemaal wel stalker gedrag.quote:als hij je resten van je ijsje bewaard in zijn portemonnee(het stokje, en ja echt meegemaakt)
5 tot 10 mails per dag stuurt. achtervolgen. niet opgeven terwijl je duidelijk hebt gezegd NEE.
*zucht*
Hey ik heb een vraag voor je. Hoe ziet je leven er verder uit? Studeer je? Ben je nog scholier? Werk je? Hoe zou je jezelf en je leven beschrijven?quote:
NEE, een vrouw die je dusdanig lastig valt is ook eng.quote:Op woensdag 29 december 2010 04:49 schreef BoDee het volgende:
[..]
Nu heeft hij een piemel...maar als hij een zij was met een kutje...dat overdruipt van geilheid is het minder erg toch..
Dan ziet men plots wel de liefde, de romantiek.
Ik vind dit best wel vaag, hoewel die wannabe best een engerd kan zijn hoor, maar ik hou graag alles open
Dus een man die geen relatie wil is bang dat een vrouw te veel gevoelens voor hem krijgt?quote:Op woensdag 29 december 2010 09:29 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Want stel als man maak je er gebruik van en je slaapt met haar, nou dan kom je d'r dus volgensmij ook echt niet meer van af... Zij ziet het dan toch anders dan de man en dan is het helemaal een drama.
Als een man puur uit is op een one night stand en de vrouw al op het punt is dat ze jullie in het huwelijks bootje zit stappen? Ja dan kan dat een reden zijn. Probleer maar eens aan vrouw die verliefd is en hier door denkt dat je haar gevoelens beantwoord uit te leggen dat het alleen om de sex ging? Mensen zien in zo een geval wat ze willen zien...quote:Op woensdag 29 december 2010 09:38 schreef applecherry het volgende:
[..]
Dus een man die geen relatie wil is bang dat een vrouw te veel gevoelens voor hem krijgt?
En als hij met haar naar bed wil, dan wil hij dat 1 avond en daarna wil hij alles vergeten? Ook al vond hij het fijn?
*indien hij geen relatie wil natuurlijk.
Ja. Vooral als de stress factor daarna te hoog wordt.quote:Op woensdag 29 december 2010 09:38 schreef applecherry het volgende:
[..]
Dus een man die geen relatie wil is bang dat een vrouw te veel gevoelens voor hem krijgt?
En als hij met haar naar bed wil, dan wil hij dat 1 avond en daarna wil hij alles vergeten? Ook al vond hij het fijn?
*indien hij geen relatie wil natuurlijk.
Maar als je haar ineens van je wegduwt, als je haar ineens niet meer wil dan doet dat ook pijn. Sommige mannen durven bijv. niet eerlijk te zijn en negeren je dan na zo'n avond.quote:Op woensdag 29 december 2010 09:49 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja. Vooral als de stress factor daarna te hoog wordt.
Vroeger had ik gewoon schijt daaraan, maar de ervaring leert dat dat 1 van de dingen zijn waarvan je uit moet kijken.
Maar behalve dat, het is ook niet moreel verantwoord om misbruik te maken van iemand die verliefd op je is.
maar wat kan jou het schelen als die vrouw zegt ook alleen seks te willen, wat kan jou het schelen dat ze dan duidelijk gevoelens voor je heeft?quote:Op woensdag 29 december 2010 09:41 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Als een man puur uit is op een one night stand en de vrouw al op het punt is dat ze jullie in het huwelijks bootje zit stappen? Ja dan kan dat een reden zijn. Probleer maar eens aan vrouw die verliefd is en hier door denkt dat je haar gevoelens beantwoord uit te leggen dat het alleen om de sex ging? Mensen zien in zo een geval wat ze willen zien...
Dit betekend dus niet dat je het meteen algemeen toepasbaar op jou situatie kan maken.
Ja, maar afgewezen worden doet altijd pijn. Het doet mij ook pijn als een meisje mij afwijst. Maar tenminste is de man dan eerlijk tegenover dat meisje. Meeste mensen hebben moeite met iemand te kwetsen, dat wordt niet makkelijker. Vooral wanneer iemand verliefd op je is, wil je voorzichtig gaan met de gevoelens van iemand. Je moet duidelijk zijn, maar niet wreed.quote:Op woensdag 29 december 2010 09:50 schreef applecherry het volgende:
[..]
Maar als je haar ineens van je wegduwt, als je haar ineens niet meer wil dan doet dat ook pijn. Sommige mannen durven bijv. niet eerlijk te zijn en negeren je dan na zo'n avond.
Aandikken helpt met het overbrengen van de boodschap.quote:Op woensdag 29 december 2010 09:51 schreef applecherry het volgende:
[..]
maar wat kan jou het schelen als die vrouw zegt ook alleen seks te willen, wat kan jou het schelen dat ze dan duidelijk gevoelens voor je heeft?
(en huwelijksbootje is overdreven:P)
Zou je seks hebben met een man die verliefd op je is, maar zegt dat hij alleen seks voor 1 keer wil?quote:Op woensdag 29 december 2010 09:51 schreef applecherry het volgende:
[..]
maar wat kan jou het schelen als die vrouw zegt ook alleen seks te willen, wat kan jou het schelen dat ze dan duidelijk gevoelens voor je heeft?
(en huwelijksbootje is overdreven:P)
dat weet ik niet, ben nog nooit in zo'n situatie geweest. Maar ik vind het vervelend dat het met die jongen zo gelopen is, want er was duidelijk chemie tussen ons. Aantrekkingskracht. Alleen op emotioneel vlak gaf hij dus niet zoveel om mij als ik om hem, moest ik achteraf zelf achter komen, hij heeft het me nooit eerlijk verteld maar duidelijk gemaakt door me te negeren. Ouch.quote:Op woensdag 29 december 2010 09:54 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Zou je seks hebben met een man die verliefd op je is, maar zegt dat hij alleen seks voor 1 keer wil?
dus dan negeer je haar maar?quote:Op woensdag 29 december 2010 09:53 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja, maar afgewezen worden doet altijd pijn. Het doet mij ook pijn als een meisje mij afwijst. Maar tenminste is de man dan eerlijk tegenover dat meisje. Meeste mensen hebben moeite met iemand te kwetsen, dat wordt niet makkelijker. Vooral wanneer iemand verliefd op je is, wil je voorzichtig gaan met de gevoelens van iemand. Je moet duidelijk zijn, maar niet wreed.
Maar om eerst naar bed te gaan met dat meisje... tenzij het meisje ervan bewust is dat het niks meer gaat worden en dat verder accepteert, ga ik niet met haar naar bed voor een one night stand.
Aantrekkings kracht en chemie vereisen meer dan physiek hoor, daar hoort het emotionele vlak ook echt wel bij. Weet je zeker dat je niet zag wat je wilde zien, in plaats van wat er echt was?quote:Op woensdag 29 december 2010 09:58 schreef applecherry het volgende:
[..]
dat weet ik niet, ben nog nooit in zo'n situatie geweest. Maar ik vind het vervelend dat het met die jongen zo gelopen is, want er was duidelijk chemie tussen ons. Aantrekkingskracht. Alleen op emotioneel vlak gaf hij dus niet zoveel om mij als ik om hem, moest ik achteraf zelf achter komen, hij heeft het me nooit eerlijk verteld maar duidelijk gemaakt door me te negeren. Ouch.
Nee, negeren is nooit goed. Uiteindelijk moet je wel met iemand praten.quote:Op woensdag 29 december 2010 09:59 schreef applecherry het volgende:
[..]
dus dan negeer je haar maar?
Ja, want hij zei dat ik leuk en spontaan was. (en lekker). En we konden uren praten. En elkaar aanvoelen. En het voelde vertrouwd, voor mij. Dat heb ik niet zomaar, ook al is diegene nog zo aantrekkelijk. Bij hem ben ik niet direct voor zijn looks gevallen maar voor zijn innerlijk en uitstraling. En toen werd hij heel aantrekkelijk voor mij.quote:Op woensdag 29 december 2010 10:00 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Aantrekkings kracht en chemie vereisen meer dan physiek hoor, daar hoort het emotionele vlak ook echt wel bij. Weet je zeker dat je niet zag wat je wilde zien, in plaats van wat er echt was?
tuurlijk praatte hij, maar alleen als ik naar hem toe kwam. En hij deed dan weer heel lief alsof er niks wasquote:Op woensdag 29 december 2010 10:03 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Nee, negeren is nooit goed. Uiteindelijk moet je wel met iemand praten.
Maar alweer, wat zou jij doen als jij in zijn situatie zat?
quote:Op woensdag 29 december 2010 09:58 schreef applecherry het volgende:
[..]
dat weet ik niet, ben nog nooit in zo'n situatie geweest. Maar ik vind het vervelend dat het met die jongen zo gelopen is, want er was duidelijk chemie tussen ons. Aantrekkingskracht. Alleen op emotioneel vlak gaf hij dus niet zoveel om mij als ik om hem, moest ik achteraf zelf achter komen, hij heeft het me nooit eerlijk verteld maar duidelijk gemaakt door me te negeren. Ouch.
Dus alles waar je op viel was het emotionele gevoel, niet de looks. Daar was de chemie duidelijk op gebaseerd.... Alleen achteraf bleek dat ie juist op het emotionele vlak tekortschoot?quote:Op woensdag 29 december 2010 10:22 schreef applecherry het volgende:
[..]
Ja, want hij zei dat ik leuk en spontaan was. (en lekker). En we konden uren praten. En elkaar aanvoelen. En het voelde vertrouwd, voor mij. Dat heb ik niet zomaar, ook al is diegene nog zo aantrekkelijk. Bij hem ben ik niet direct voor zijn looks gevallen maar voor zijn innerlijk en uitstraling. En toen werd hij heel aantrekkelijk voor mij.
Nee, ik kan het niet uitleggen. Hij deed alsof hij emotioneel bij me betrokken was, maar achteraf was het voor hem vooral niet serieus. Terwijl ik wel serieus om hem gaf.quote:Op woensdag 29 december 2010 10:27 schreef drijfhout het volgende:
[..]
[..]
Dus alles waar je op viel was het emotionele gevoel, niet de looks. Daar was de chemie duidelijk op gebaseerd.... Alleen achteraf bleek dat ie juist op het emotionele vlak tekortschoot?
Dan zou ik maar heeel voorzichtig zijn om ooit nog een volgende relatie aan te gaan, als ik jou was.....
Omdat hij al een vriendin heeft.quote:Op woensdag 29 december 2010 10:30 schreef applecherry het volgende:
[..]
Nee, ik kan het niet uitleggen. Hij deed alsof hij emotioneel bij me betrokken was, maar achteraf was het voor hem vooral niet serieus. Terwijl ik wel serieus om hem gaf.
En bedanktWie ben jij om te oordelen dat ik voortaan maar geen relatie aan moet gaan, omdat dit gebeurde in een periode dat ik me kut voelde en hij een lichtpuntje was en ik het gewoon verpest heb door me teveel aan hem te hechten?
geen relatie met hem aangaan nee, maar wel met iemand anders.quote:Op woensdag 29 december 2010 12:09 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Omdat hij al een vriendin heeft.
Ben je trouwens 100% zeker dat je voor hem viel om wie hij is? Of wilde je gewoon zo graag opvulling in je leven wat je somber inzag en toen hij daar als lichtpunt in kwam je de aandacht en het positieve zo fijn vond dat je je daar hoe dan ook bij vrijwel elke man aan had vastgeklampt?quote:Op woensdag 29 december 2010 12:10 schreef applecherry het volgende:
[..]
geen relatie met hem aangaan nee, maar wel met iemand anders.
Tja. Ik heb wel vrienden, heb een paar hele goede vrienden die dagelijks bij mij thuis zijn. Ik studeer management, recht en economie. Heb de havo makkelijk afgesloten, en voor deze opleiding doe ik ook niks. Ik werk niet. Ik geef toe dat ik in mijn leven niet veel doe, ik ben nogal teruggetrokken zeg maar. Ben niet echt een ondernemend persoon. Bij meiden was ik vroeger heel onzeker, nu ben ik wel veranderd met mijn uiterlijk en hoor ik van verschillende mensen dat ik er veel beter uitzie. Ook krijg ik nu aandacht van (mooie) meiden als ik uitga enzovoort.quote:Op woensdag 29 december 2010 08:37 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Hey ik heb een vraag voor je. Hoe ziet je leven er verder uit? Studeer je? Ben je nog scholier? Werk je? Hoe zou je jezelf en je leven beschrijven?
ik weet het eigenlijk niet. Ik was wel verliefd op hem en kon niet verliefd worden op iemand anders toen.quote:Op woensdag 29 december 2010 12:12 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Ben je trouwens 100% zeker dat je voor hem viel om wie hij is? Of wilde je gewoon zo graag opvulling in je leven wat je somber inzag en toen hij daar als lichtpunt in kwam je de aandacht en het positieve zo fijn vond dat je je daar hoe dan ook bij vrijwel elke man aan had vastgeklampt?
In die het het 2e is, zou ik nog even wachten met een nieuwe relatie tot je je zaken wat beter op orde hebt
Overdrijven is ook een vak hé. Ik zou haar nooit maar dan ook nooit kwaad doenquote:Op woensdag 29 december 2010 09:16 schreef Aneurism het volgende:
Als ik kijk naar dat topic denk ik: Daar gaat een dooie vallen... Heel eng, ik vraag me ook af of je dergelijke mensen een platform moet bieden op een forum als deze. Stel het is een echt verhaal, wat ik betwijfel, dan heb je er altijd een aantal grappenmakers tussen zitten die denken: Even lekker de boel ophitsen. Voor je het weet ligt TS onder het bed van het bewuste meisje en dringt zijn liefde in haar slaapkamertje op omdat ze niet weet wat ze mist. Van Stalken gaan we dan naar verkrachting of als ze hem te bruut afwijst mogelijk moord.
Enige toepassing in deze is: Ga naar het RIAGG of bezoek een psycholoog.
Tsja. Verliefdheid heb je (helaas) niet zelf in je handen.quote:Op woensdag 29 december 2010 12:13 schreef applecherry het volgende:
[..]
ik weet het eigenlijk niet. Ik was wel verliefd op hem en kon niet verliefd worden op iemand anders toen.
soms wel, als je afstand neemt en jezelf 110x dwingt de waarheid onder ogen te zien. Namelijk, dat de persoon in questie gwoon een vreselijke lafaard is.quote:Op woensdag 29 december 2010 12:14 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Tsja. Verliefdheid heb je (helaas) niet zelf in je handen.
Zelfs dan heeft het tijd nodig meisjequote:Op woensdag 29 december 2010 12:17 schreef applecherry het volgende:
[..]
soms wel, als je afstand neemt en jezelf 110x dwingt de waarheid onder ogen te zien. Namelijk, dat de persoon in questie gwoon een vreselijke lafaard is.
maar t blijft idd lastig.
De wreedste zaken worden vaak gedaan vanuit de beste intenties. Die meid is doodsbang van je, zelfs haar vriendinnen smeken je om haar met rust te laten omdat ze het erg onprettig vind, en toch ga je gewoon keihard door. Je geeft geen zak om haar en om wat zij wilt, het enige wat voor jou telt is wat jij wilt.quote:Op woensdag 29 december 2010 12:14 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak hé. Ik zou haar nooit maar dan ook nooit kwaad doen
Op de vorige pagina vroeg iemand het ook al, stel je voor dat er uit dat gesprek/antwoord op de brief komt dat ze je echt niet wil en dat er geen kans op is dat jullie bij elkaar komen, wat dan?quote:Op woensdag 29 december 2010 03:37 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Tja zijn idd geen makkelijke types en deze al helemaal niet met zijn vechtpartijen. Ik heb haar al zoveel (lange) berichten gestuurd. Gister nog heb ik haar vriendin een bericht gestuurd via hyves. Vind het trouwens weer jammer dat ik meteen weer wordt bestempeld door sommige mensen hier als autist enzo, maar okay. So be it. Ik zie wel wat ervan komt; haar laten doe ik iig niet! Dankjewel voor je advies!
Dat doe je al. Ze vraagt je te stoppen en je doet het niet, je zou een "reden" willen hebben. Maar wanneer is die reden goed genoeg, als er al een reden voor je bestaat. Daarnaast heb je niets te willen. In een relatie zijn er 2 mensen, wil 1 niet meer verder of helemaal niets dan is er niets.quote:Op woensdag 29 december 2010 12:14 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak hé. Ik zou haar nooit maar dan ook nooit kwaad doen
Ja, hoe haal je dat weg?quote:Op woensdag 29 december 2010 12:58 schreef Spartacus911 het volgende:
Trouwens, ik neem aan dat Bezya ook uit Enschede komt?
Als ze ooit op Bezya Enschede googled dan staat dit topic bovenaan bij de zoekopdrachten
:|quote:Op woensdag 29 december 2010 12:59 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
http://www.google.nl/sear(...)yza+Enschede&spell=1
Niet.
Maar serieus, je bent veel verder dan normaal gegaan man. In mijn ogen ben je niet meer een onervaren jongen die niet weet hoe hij een meisje moet versieren, maar gewoon gestoord. Nog net niet eigenlijk, als je langs haar huis gaat... dan ben je ECHT gestoord.quote:
Kan je naam weghalenquote:Op woensdag 29 december 2010 12:58 schreef Spartacus911 het volgende:
Trouwens, ik neem aan dat ook uit komt?
Als ze ooit op googled dan staat dit topic bovenaan bij de zoekopdrachten
Mag je vinden.quote:Op woensdag 29 december 2010 13:01 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Maar serieus, je bent veel verder dan normaal gegaan man. In mijn ogen ben je niet meer een onervaren jongen die niet weet hoe hij een meisje moet versieren, maar gewoon gestoord. Nog net niet eigenlijk, als je langs haar huis gaat... dan ben je ECHT gestoord.
Een meid die jij leuk vind smeekt jou als het ware het contact te verbreken, doet pogingen te zorgen dat je geen contact meer met haar op kan nemen en jij vind alles wat jij doet normaal? Denk je nou echt dat je deze meid nog geen kwaad gedaan hebt? Zij het mentaal in plaats van fysiek.quote:
Ik haal de naam weg.quote:
Heb je andere psychische klachten?quote:
Ik ben TS, Iwannabehigh is iemand anders.quote:Op woensdag 29 december 2010 13:38 schreef Phantomesse het volgende:
Wauw... Een stalker in levende lijve.
Zeg, TS, hangen al haar fotos aan je slaapkamer muur= Op je nachtkastje, de achtegrond van je mobiel en wallpaper~screensaver op je pc/laptop?
Echt... trolololol dit MOET wel een troll zijn![]()
Anders heb ik echt medelijden met de moeder van TS, en zijn zusje.
Arme TS...quote:Op woensdag 29 december 2010 13:38 schreef Phantomesse het volgende:
Wauw... Een stalker in levende lijve.
Zeg, Iwannabehigh, hangen al haar fotos aan je slaapkamer muur= Op je nachtkastje, de achtegrond van je mobiel en wallpaper~screensaver op je pc/laptop?
Echt... trolololol dit MOET wel een troll zijn![]()
Anders heb ik echt medelijden met de moeder van Iwannabehigh, en zijn zusje.
Je hebt wel een beetje gelijk hoor, al is iemand die continu je post history bekijkt en PM's/DM's stuurt met dubbelzinnige vragen en gesmeek om foto's of juist foto's van zichzelf stuurt ook wel redelijk dubieus. En ja, ik kan idd uit ervaring zeggen dat dit vervelend is. Het is geen stalken maar gewoon irritant.quote:Op woensdag 29 december 2010 15:10 schreef Keep_Walking het volgende:
Maar even terug on topic, vinden jullie dat sommige mensen veels te snel met het woord "stalken" gooien?
Bijvoorbeeld in dit topic was er iemand die vond dat een jongen die haar na twee weken kennen haar bloemen gaf op valentijnsdag stalking is. Ligt het aan mij, of is dat gewoon achterlijk om stalkersgedrag te noemen? Ik kan heus snappen dat ze niet onder de indruk was van zijn versierpogingen, maar om dat nou stalking te noemen? Of een ander meisje hier die vertelde dat er een jongen op fok was die haar PMs ging sturen als stalkinggedrag zag? Dat gaat toch een beetje te ver, of niet dan?
Want als we de kleinste dingen al stalkersgedrag gaan noemen, dan neemt niemand het ook meer serieus als iemand echt gestalkt wordt.
quote:Op woensdag 29 december 2010 15:38 schreef Maanvis het volgende:
iwannabehigh, je hebt er vorige keer overheen gelezen, maar je weet dat ze turks is waarom ga je dan toch door? Zij hoeft maar 1x tegen haar broers/neven/ooms/weetikveelwat te zeggen dat jij haar lastig valt en ze komen je opzoeken en steken je neer.
Let hierop, je bent levensgevaarlijk bezig.
Ben ik een klootzak als ik je nu haar hyves vraagt via PM?quote:Op woensdag 29 december 2010 17:35 schreef Eclaire84 het volgende:
Ben even gaan mede-stalken en heb een Beyza uit Enschede gevonden. Maar die is 16.
Jazeker ik snap wel dat het irritant is en ook best eng, maar ja om het als serieuze stalking te neschouwen? Meestal zitten die gasten gewoon express te trollen of menen ze het niet echt. Hoewel er vast wel wat gestoorde gasten op fok zitten. Maar via een mod is dat makkelijk te regelen.quote:Op woensdag 29 december 2010 16:27 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Je hebt wel een beetje gelijk hoor, al is iemand die continu je post history bekijkt en PM's/DM's stuurt met dubbelzinnige vragen en gesmeek om foto's of juist foto's van zichzelf stuurt ook wel redelijk dubieus. En ja, ik kan idd uit ervaring zeggen dat dit vervelend is. Het is geen stalken maar gewoon irritant.
Neemt niet weg dat IRL stalken erger is, op het forum kun je een admin/mod aanspreken en dan wordt er wel wat aan gedaan, dat kun je niet als er iemand achter je aan komt in het echt.
Nee geen hyves, TS spreekt hierover wel de waarheid...haar hyves heeft ooit bestaan maar is gedelete.quote:Op woensdag 29 december 2010 17:38 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ben ik een klootzak als ik je nu haar hyves vraagt via PM?
quote:Op woensdag 29 december 2010 17:38 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ben ik een klootzak als ik je nu haar hyves vraagt via PM?
Kunnen jullie haar naam weglaten? Ze heeft haar hyves verwijderd en is 20 jr. Geen 16.quote:Op woensdag 29 december 2010 17:35 schreef Eclaire84 het volgende:
Ben even gaan mede-stalken en heb een uit gevonden. Maar die is 16.
Haar gegevens staan al in Google cache, dus het heeft geen zin.quote:Op woensdag 29 december 2010 17:48 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
[..]
Kunnen jullie haar naam weglaten? Ze heeft haar hyves verwijderd en is 20 jr. Geen 16.
Laat ik aan de modjes over. Maar wel irritant he..je vraagt iemand beleefd iets niet te doen en die persoon luistert niet naar je.quote:Op woensdag 29 december 2010 17:48 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
[..]
Kunnen jullie haar naam weglaten? Ze heeft haar hyves verwijderd en is 20 jr. Geen 16.
Nee, dan is het ineens wel vervelend natuurlijk. Wat doet Iwannabehigh als zij hem weer afwijst? De moed opgeven? of op zolder met een voodoopop a la Helen Helmink op zijn zolderkamertje een nieuw plan uitbroeden? Wat moet er gebeuren waardoor jij echt zou stoppen?quote:Op woensdag 29 december 2010 17:55 schreef Eclaire84 het volgende:
[..]
Laat ik aan de modjes over. Maar wel irritant he..je vraagt iemand beleefd iets niet te doen en die persoon luistert niet naar je.
Dat zeg ik idd ook. Het is gewoon irritant doen en snel op te lossen. Als er iemand een obsessie voor je heeft en je steeds op staat te wachten is het een ander verhaal.quote:Op woensdag 29 december 2010 17:41 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Jazeker ik snap wel dat het irritant is en ook best eng, maar ja om het als serieuze stalking te neschouwen? Meestal zitten die gasten gewoon express te trollen of menen ze het niet echt. Hoewel er vast wel wat gestoorde gasten op fok zitten. Maar via een mod is dat makkelijk te regelen.
Edward Cullens in je slaapkamer krijgen niet zo.
niet als het per pm gaat hoor. dan wordt het al een stuk lastiger. het is iig gewoon not done. en ja: er zit heus wel een verschil tussen zoiets en 'echt' stalken, maar wie stelt de scheidingslijn? dat is denk ik afhankelijk van het 'slachtoffer'. waar de een gewoon de deleteknop hanteert ligt een ander nachten wakker om te piekeren.quote:Op woensdag 29 december 2010 17:41 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Jazeker ik snap wel dat het irritant is en ook best eng, maar ja om het als serieuze stalking te neschouwen? Meestal zitten die gasten gewoon express te trollen of menen ze het niet echt. Hoewel er vast wel wat gestoorde gasten op fok zitten. Maar via een mod is dat makkelijk te regelen.
Edward Cullens in je slaapkamer krijgen niet zo.
Ja, daar heb je wel gelijk in als je het zo zegt. De ene ligt er wakker van en de ander vind het gewoon grappig of irritant. Ik ben zoiezo niet iemand die PMs naar meisjes op fok stuurt. Ik ben ook eerder te laks wanneer het gaat over meisjes versieren, ik ben meer de type die het aan haar laat, dus ik probeer mezelf hier niet te verdedigen met dit topic.quote:Op woensdag 29 december 2010 19:57 schreef simmu het volgende:
[..]
niet als het per pm gaat hoor. dan wordt het al een stuk lastiger. het is iig gewoon not done. en ja: er zit heus wel een verschil tussen zoiets en 'echt' stalken, maar wie stelt de scheidingslijn? dat is denk ik afhankelijk van het 'slachtoffer'. waar de een gewoon de deleteknop hanteert ligt een ander nachten wakker om te piekeren.
sommige dingen moet je gewoon niet doen.
Nogal irritant, maar ik heb haar facebook gevonden! Ben ik dor jullie opgekomen haha, thanks guys. Wist niet eens dat ze dat had dus heb haar een berichtje gestuurd.quote:Op woensdag 29 december 2010 17:55 schreef Eclaire84 het volgende:
[..]
Laat ik aan de modjes over. Maar wel irritant he..je vraagt iemand beleefd iets niet te doen en die persoon luistert niet naar je.
Ok, nu ben ik er van overtuigd...TROLL. Well played sir.quote:Op woensdag 29 december 2010 20:57 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Nogal irritant, maar ik heb haar facebook gevonden! Ben ik dor jullie opgekomen haha, thanks guys. Wist niet eens dat ze dat had dus heb haar een berichtje gestuurd.
Kan ook niet andersquote:Op woensdag 29 december 2010 20:58 schreef Eclaire84 het volgende:
[..]
Ok, nu ben ik er van overtuigd...TROLL. Well played sir.
Verhip.quote:Op woensdag 29 december 2010 21:04 schreef iwannabehigh het volgende:
Jammer dat jullie mij niet geloven, maar ik kan er niet mee zitten
Denk dat je zelf trolt als ik eerlijk mag zijn, of je bent niks gewend in je leven omdat je altijd achter je computertje zitquote:
Het is vooral hopen dat er niet echt zulke enge en mentaal gestoorde mensen zoals jou bestaan.quote:Op woensdag 29 december 2010 21:04 schreef iwannabehigh het volgende:
Jammer dat jullie mij niet geloven, maar ik kan er niet mee zitten
Ik snap niet waarom iedereen altijd altijd zegt trollen als iemand iets vertelt wat hij/zij meemaakt. Dat bewijst wel dat jullie niks mee maken, in mijn ogen. Hoe moet ik in vredesnaam bewijzen dat dit ECHT isquote:Op woensdag 29 december 2010 21:08 schreef Cubewood. het volgende:
[..]
Het is vooral hopen dat er niet echt zulke enge en mentaal gestoorde mensen zoals jou bestaan.
Als je echt niet aan het trollen bent zou ik je toch echt aanraden om hulp te zoeken, maarja dat hebben meerdere mensen je al verteld.
Omdat wij zo naïef zijn om te denken dat er niet echt zulke achterlijke enge mensen zoals jou bestaan.quote:Op woensdag 29 december 2010 21:10 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom iedereen altijd altijd zegt trollen als iemand iets vertelt wat hij/zij meemaakt. Dat bewijst wel dat jullie niks mee maken, in mijn ogen. Hoe moet ik in vredesnaam bewijzen dat dit ECHT is
Als jij mij achterlijk en eng vindt, bestaan ''zulke'' mensen toch echt. Hoop dat deze topic nu gesloten kan worden.quote:Op woensdag 29 december 2010 21:13 schreef Cubewood. het volgende:
[..]
Omdat wij zo naïef zijn om te denken dat er niet echt zulke achterlijke enge mensen zoals jou bestaan.
Zo niet nogmaals, als dit echt is zoek professionele hulp bij een psychiater of therapeut.
Slaat nergens op als je dat doetquote:Op woensdag 29 december 2010 21:18 schreef Spartacus911 het volgende:
ik ga haar eens een berichtje sturen op facebook als ik thuisskom vanavond met de link van dit topic
Aldus sprak de trollende stalkende maagd.quote:Op woensdag 29 december 2010 21:08 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Denk dat je zelf trolt als ik eerlijk mag zijn, of je bent niks gewend in je leven omdat je altijd achter je computertje zit
Nee moet je doen als je daar blij van wordt maar dan denkt ze al HELEMAAL wat voor freak is dat, en dan wil ze wss NIKS met me te maken hebben. Daaromw il ik dat haar naam weg wordt gehaald.quote:Op woensdag 29 december 2010 21:23 schreef Spartacus911 het volgende:
hoezo die
geef je nu eindelijk toe te trollen
quote:Op woensdag 29 december 2010 21:33 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Nee moet je doen als je daar blij van wordt maar dan denkt ze al HELEMAAL wat voor freak is dat, en dan wil ze wss NIKS met me te maken hebben. Daaromw il ik dat haar naam weg wordt gehaald.
Ja, de schade is nu natuurlijk nog te overzien.quote:Op woensdag 29 december 2010 21:33 schreef iwannabehigh het volgende:
maar dan denkt ze al HELEMAAL wat voor freak is dat,
oki, ik zie het nut er niet van in om dit te liegen, zie de bevrediging voor mezelf er niet echt van? blijkbaar heb jij daar behoefte aan; zoals de waard is vertrouwt ie z'n gasten. Maar genoeg nu.. ga me niet druk maken om zulke luiquote:Op woensdag 29 december 2010 21:37 schreef Eclaire84 het volgende:
[..]
Geef et op jochie..niemand gelooft je meer.
Alvast groetjes van mij aan arm slachtoffertje van iwannabehigh. Doe aangifte!quote:Op woensdag 29 december 2010 21:18 schreef Spartacus911 het volgende:
ik ga haar eens een berichtje sturen op facebook als ik thuisskom vanavond met de link van dit topic
zoek vooral op en stuur een bericht. moet je kijken hoe jij overkomt hahaquote:Op woensdag 29 december 2010 21:38 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja, de schade is nu natuurlijk nog te overzien.
Te doorzichtig. Probeer het nog eens.quote:Op woensdag 29 december 2010 21:49 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
zoek vooral op en stuur een bericht. moet je kijken hoe jij overkomt haha
Maar dat ben ik, natuurlijk. Stuur maar een PM.quote:Op woensdag 29 december 2010 22:24 schreef Spartacus911 het volgende:
missschien een andere held die haar een facebookberichtje kan sturen, ik ben pas laat thuis. fok accountje erbij maken voor haar en ww geven en wie weet komt er een mooi schouwspel
Dit dus, TS.quote:Op woensdag 29 december 2010 15:14 schreef Viking84 het volgende:
Ik snap niet waarom jullie het verschil niet zien tussen stalken en romantisch gedrag.
Als de ander duidelijk en beslist aangeeft: "Ik wil niks meer van je horen" (en zeker wanneer er nooit sprake is geweest van romantische gevoelens gaat dit op), dan moet je gewoon stoppen.
Hoe halen mensen het in hun hoofd te denken dat die romantische gevoelens wel zullen ontstaan, mits ze er maar lang genoeg achteraan jagen. Er zijn mensen met wie er gewoon geen sprake is van een wederzijdse klik. Punt. En daar doet elke week een bos rode rozen sturen of bij haar huis posten (zeker dát niet) niets aan af.
Ik zeg altijd maar als je niet van romeo houdt dan hou je van dracula(koelbloedig).quote:Op woensdag 29 december 2010 22:41 schreef TheHolyTiamat het volgende:
[..]
Dit dus, TS.
Ik vind het gewoon vervelend om te zien dat iemand nog steeds wil proberen, romantisch willen zijn terwijl je elkaar pas kent vind ik gewoon een beetje eng en klef en associeer ik met stalkerig. ja misschien niet de juiste associatie, maar dat ben ik, en ik ren ook heel gauw weg van mensen die te snel en te graag willen. vooral dat te graag willen, dat needy zijn, dat schrikt gewoon af.
En over dat wachten op het treinstation, dat weet ik, doordat het vele weken achter elkaar was en hij dan vroeg: Kan ik mee?
Dat vind ik niet romantisch, niet lief, maar triest en stalkerig.
Je kan het niet met me eens zijn, maar iedereen is verschillend.
Ja kijk, ik zeg niet dat je het lief of romantisch moet vinden.Je mag er gerust van afknappen, gerust eng vinden, gerust niet meer met die jongen contact willen hebben. Maar ik vind om over bijvoorbeeld bloemen krijgen op valentijnsdag stalker te gaan schreeuwen wel aanstellerij en/of stoerdoenderij. Zeg gewoon duidelijk tegen die jongen dat je niet geinteresseerd bent en klaar.quote:Op woensdag 29 december 2010 22:41 schreef TheHolyTiamat het volgende:
[..]
Dit dus, TS.
Ik vind het gewoon vervelend om te zien dat iemand nog steeds wil proberen, romantisch willen zijn terwijl je elkaar pas kent vind ik gewoon een beetje eng en klef en associeer ik met stalkerig. ja misschien niet de juiste associatie, maar dat ben ik, en ik ren ook heel gauw weg van mensen die te snel en te graag willen. vooral dat te graag willen, dat needy zijn, dat schrikt gewoon af.
En over dat wachten op het treinstation, dat weet ik, doordat het vele weken achter elkaar was en hij dan vroeg: Kan ik mee?
Dat vind ik niet romantisch, niet lief, maar triest en stalkerig.
Je kan het niet met me eens zijn, maar iedereen is verschillend.
Nou door Dracula wil ik ook niet versierd worden hoor.quote:Op woensdag 29 december 2010 23:00 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ik zeg altijd maar als je niet van romeo houdt dan hou je van dracula(koelbloedig).
Versieren zonder enige vorm van geweten blijkt toch de manier te zijn, daarom vind ik het niet zo gek dat er veel mannen overgaan van hopeloos naar stalkergedrag.quote:Op woensdag 29 december 2010 23:06 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Nou door Dracula wil ik ook niet versierd worden hoor.
Terecht dat je dat stoerdoenerij/aanstellerij vindt. ik weet dat er veel meiden zijn die genieten van de aandacht, en niet durven te zeggen dat ze niks van diegene willen, of vaag erover zijn. in mijn geval is dat niet zo, en daar wil ik ook niet "stoer" over doen (over middelbare school praktijken gesproken). want niemand weet wie het is, of het bij mij is gebeurd of niet, of wat dan ook. dat is gewoon mijn mening. ik vind valentijnsdag an sich al een kleffe dag. daarom ligt het er dubbelop bij mij. en als ik een jongen niks vind en merk dat hij me wel wat vind, zeg ik dat direct. Bespaart een boel ellende en verwarring en is bovendien sneu voor de ander.quote:Op woensdag 29 december 2010 23:00 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja kijk, ik zeg niet dat je het lief of romantisch moet vinden.Je mag er gerust van afknappen, gerust eng vinden, gerust niet meer met die jongen contact willen hebben. Maar ik vind om over bijvoorbeeld bloemen krijgen op valentijnsdag stalker te gaan schreeuwen wel aanstellerij en/of stoerdoenderij. Zeg gewoon duidelijk tegen die jongen dat je niet geinteresseerd bent en klaar.
Dat van op de trein wachten is wel anders natuurlijk. Dat is wel meer serieuze shit.
En net las ik je bericht. TS had mij een bericht gestuurd en gevraagd om het niet te sturen, ik wilde het gebruiken om te kijken of we TS kon overtuigen om in te zien dat hij aan het stalken is. Maar goed, zo gaat hij het ook leren. Heb je Beyza een link gegeven naar beide topics?quote:Op donderdag 30 december 2010 03:50 schreef Eclaire84 het volgende:
We zullen er snel genoeg achter komen. Heb een bericht naar die meid gestuurd via Facebook.
Ja, dat had TS al eerder aangegeven... "een typische geweldadige allochtoon ofzo...ik weet niet wat ze in hem ziet"quote:Op donderdag 30 december 2010 03:56 schreef Keep_Walking het volgende:
Trouwens, dat Turkse meisje heeft een vriend.
Ben het wel met je eens hoor lijkt me niet handig om haar naam hier op het forum te laten staan. Verbaasd me ook eigenlijk dat haar naam niet weggehaald is door onze modjes. Komt naar boven als je haar opzoekt met google en ze heeft hier ook niet om gevraagd. Aan de andere kant dient dit wel een doel. Nu nog de gegevens van iwannabehighquote:Op donderdag 30 december 2010 12:36 schreef simmu het volgende:
linksom of rechtsom, die gast spoort niet! of hij nou een troll is of niet, het is gewoon echt zwaar onfatsoenlijk om zomaar iemands gegevens op internet te gooien.
Volgens mij was de stalker-mentaliteit meer van "als je echt van iemand houdt ben je ook bereid het met een bijl te bewerken".quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:30 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Dat is dus stalker mentaliteit. Als je echt van iets houdt, ben je ook bereid om het te laten gaan.
quote:Op donderdag 30 december 2010 13:16 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Volgens mij was de stalker-mentaliteit meer van "als je echt van iemand houdt ben je ook bereid het met een bijl te bewerken".
Je leest het verkeerd. Ik zeg niet dat de stalker mentaliteit " je bent bereidt om haar weg te laten gaan" . Dat is gewoon iets dat ik aan Iwannabehigh vertelt.quote:Op donderdag 30 december 2010 13:16 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Volgens mij was de stalker-mentaliteit meer van "als je echt van iemand houdt ben je ook bereid het met een bijl te bewerken".
Nouja, dan zien we hem binnenkort wel bij hart van nederland 'het was zo'n aardige jongen, waarom moesten ze hem neersteken'.quote:Op donderdag 30 december 2010 03:56 schreef Keep_Walking het volgende:
Trouwens, dat Turkse meisje heeft een vriend.
Als ze het heeft verteld, sneue aan het verhaal is dat zijn zusje een vriendin is van dat meisje.quote:Op donderdag 30 december 2010 14:25 schreef Spartacus911 het volgende:
Ik vind het al opmerkelijk dat wannabehigh nog niets van haar vriend heeft gehoord
Goed dat je dit hebt gedaan, ze schrijft ook dat ze anders problemen had gehad.quote:Op donderdag 30 december 2010 16:40 schreef Eclaire84 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
TS is iig geen troll. Hopelijk luistert hij naar haar familie/vriend.
Behalve leuke discussies natuurlijk! En Eclaire, goed gedaan. Heb je toevallig de hyves of facebook van iwannabehigh kunnen krijgen? Kunnen we hem ook stalken.quote:Op donderdag 30 december 2010 16:53 schreef drijfhout het volgende:
Goed gedaan Eclaire!
Dan zijn deze topics hopelijk toch nog ergens goed voor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |