abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 13 december 2010 @ 17:15:41 #151
180739 Qebbel
Stewardesbisch!
pi_89880371
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:10 schreef snakelady het volgende:

[..]

Sorry, bedoelde over de gehele wereld, niet alleen in Nederland. ;)
En haalde wat zaken door elkaar, 50 miloen kinderen in de wereld zijn sexueel misbruikt.
En daarvan is ongeveer de helft ouder dan 12 jaar.

komt ervan als je 2 dingen tegelijk wilt doen, dat werkt niet. :D
:)
Als kunst volmaakt is, is de wereld overbodig.
Wees wie je bent, maar accepteer ook anderen!
  maandag 13 december 2010 @ 17:16:42 #152
15475 Zeo-kz
- He knows death to the bone -
pi_89880408
Het bewijs van een incapabele stelsel ter selectie van mensen die met kinderen mogen werken en/of in een verzorgende functie: moi! Geen papieren, geen ervaring en toch mocht ik de verpleging in eerst ouderen...snel doorgestroomd naar mentaal gehandicapten en in de laatste groep vallen ook kinderen.

En dat in Nederland jongens, het land van de regels en mierenneukerij. En als het mij lukt zonder er bijna moeite voor te doen, laat staan iemand die zn beste beentje voorzet om daar te komen waar hij zn fanatasien kan waarmaken.

Maar goed, Zeo sluit af.

Arriverderci

ps: Zeo wil nog steeds als vrijwillger optreden ter eliminatie van Robert M.
~> Only to God i Shall Surrender <~§~> Tantum Ut Deus Ego Vadum Trado <~
°§° Ego Precor Vos ..... Iuguolo Meus Vita°§°
pi_89880510
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:08 schreef _Led_ het volgende:

[..]

"het is een vrijwillige keuze maar dan moeten ze wel DIT kiezen en niet DAT !".
Vind je 't zelf niet een beetje vreemd ?

:)
Nee, ik zeg duidelijk dat IK, dus mijn EIGEN mening, bedenkingen heb als ik mannen zie die in kinderdagverblijven werk. Net zoals ik ook bedenkingen heb als ik vrouwen in de bouw zie werken (uitvoerend dan). Ik blijf het vreemde types vinden die zulke keuze maken. Ik ga het echter niemand verbieden en zo.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_89880549
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:12 schreef controlaltdelete het volgende:
Er zijn ook vrouwelijke pedo's maar ze vallen minder snel op. Een man die vaak kinderen op de schoot neemt is sneller verdacht dan als een vrouw het doet. Dat alleen mannen pedo zijn is onzin.
Nice ;)
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_89880578
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 16:52 schreef Verbal het volgende:
Ik heb in een ver verleden leiding gegeven op een scouting-club. Alle leeftijdscategorieën leiding gegeven, maar het leukst vond ik de Bevers (5-7 jaar). Ben ik nu een watje, een homo of een pedo?

V.
Geen van drieeën, je bent een man die zich ingezet heeft om kinderen te begeleiden, ze wat aan te leren en een leuke tijd te hebben bij de scouting ^O^ .
En dankzij gasten als deze sicko zijn mannen die bij de scouting, voetbalclub, verzorging en verpleging of andere beroepen waar met kinderen gewerkt wordt nu verdacht. En dat vind ik een heel kwalijke zaak. Om te kotsen zelfs.
pi_89880632
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:21 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Geen van drieeën, je bent een man die zich ingezet heeft om kinderen te begeleiden, ze wat aan te leren en een leuke tijd te hebben bij de scouting ^O^ .
En dankzij gasten als deze sicko zijn mannen die bij de scouting, voetbalclub, verzorging en verpleging of andere beroepen waar met kinderen gewerkt wordt nu verdacht. En dat vind ik een heel kwalijke zaak. Om te kotsen zelfs.
inderdaad, mannen kunnen net zo goed een verplegend beroep uitoefenen. Vreemde types heb je overal. Alleen dit komt nou net boven water..
  maandag 13 december 2010 @ 17:27:27 #157
180739 Qebbel
Stewardesbisch!
pi_89880786
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 16:30 schreef Qebbel het volgende:

[..]

Ik irriteer me ongelooflijk aan die reacties. Er zijn ontelbaar veel mannen die super werk verrichten op kinderdagverblijven, basisscholen en in andere pedagogische functies. Het is gewoon een kwestie van enorme pech hebben dat je toevallig zo'n geschifte freak als Robert M. treft. Hetzelfde zijn de onzinnige reacties die homoseksualiteit als oorzaaksbron noemen en vergelijken met pedoseksualiteit. Ik kan me echt kwaad maken daarover.

Deze jongen (en iedereen in het kinderporno/pedo circuit) is gewoon psychisch ziek. Dat heeft niks met man-, homo-, Let-, of wat-dan-ook-zijn te maken. Ik ben benieuwd naar het trauma dat M. in zijn jeugd heeft opgelopen...
Quote ff mezelf :P; maar zie je wel. Je kunt je vraagtekens zetten bij de betrouwbaarheid van de bron, maar ik ben er bijna zeker van dat meer verhalen als deze gaan opduiken en het zou me helemaal niks verbazen als dit straks ook officieel bekend wordt gemaakt.

quote:
'M. zelf slachtoffer misbruik'
AMSTERDAM Robert M. zou in zijn jeugd zelf zijn misbruikt. Dat heeft hij aan een moeder van Kinderdagverblijf Het Hofnarretje verteld.

De zoon van de vrouw zat in de groep bij de verdachte. Hij heeft ook één keer bij de jongen thuis opgepast. “Hij had een camera bij zich en we hebben nog een heel gesprek over fotografie gehad”, vertelde de moeder tegenover RTV Noord-Holland. “Dat gesprek staat nu in een heel ander perspectief.”

Of haar zoon misbruikt of gefotografeerd is tijdens het oppassen is niet bekend. Robert M. heeft de naam van de jongen tot nu toe niet genoemd in zijn bekennende verklaringen.

Robert M. vertelde de moeder uitgebreid over zijn ellendige jeugd. Dat hij slachtoffer was geweest van sexueel misbruik en dat één van zijn ouders is vermoord. De verdachte belde regelmatig aan bij het huis waar het jongetje woont en informeerde dan hoe het met hem was. Een keer had hij twee andere kinderen van de creche bij zich. Op het laatst deed de moeder niet meer open als hij voor de deur stond.
Bron rtvnh.nl

Iemand die met kinderen werkt en zelf slachtoffer is geweest van misbruik, daar zouden bij mij nou alle bellen van gaan rinkelen.
Als kunst volmaakt is, is de wereld overbodig.
Wees wie je bent, maar accepteer ook anderen!
pi_89880807
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 16:37 schreef Chevalric het volgende:

[..]

Het punt is dat je wel heel overtrokken alles kunt gaan proberen af te dekken, maar dat de kans dat het uberhaupt gebeurd enorm klein is. Dat betekent niet dat elk afzonderlijk geval niet erg is.
Exact. En dan reageerde ik ook nog op iemand die riep dat we niet overal gevaar in moeten zien (islam e.d.). Welnu, nu is de kans dat een kind wordt misbruikt ook heel klein, maar daardoor zouden we met z'n allen ons gevoel van vrijheid wel door laten aantasten o.i.d. (getuige de doodsverwensing naar de dader).

Ik zeg dus nergens dat het weinig voorkomt en dus niet erg is. Sommige users moeten eens wat beter lezen, daarna nadenken, en als ze snappen wat er staat pas een antwoord posten.
  maandag 13 december 2010 @ 17:28:00 #159
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_89880814
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:23 schreef cutegirly het volgende:

[..]

inderdaad, mannen kunnen net zo goed een verplegend beroep uitoefenen. Vreemde types heb je overal. Alleen dit komt nou net boven water..
Kunnen ze ook en van mij mogen ze. Maar die beroepen trekt toch een bepaald soort mannen aan. Zo zijn veel verplegers gay. Even geleden waren er toch 2 vieze nichten die hun slachtoffers met aidsbloed injecteerden? Als ik me niet vergis zaten die 2 ook in de verpleging.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_89880831
Misschien is dit al eerder aan de orde geweest, maar ik begreep dat er naar aanleiding van een opsporing verzocht bericht deze zaak aan het rollen is geraakt. Wat was de precieze inhoud van dit bericht?
  Admin maandag 13 december 2010 @ 17:29:41 #161
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_89880887
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:28 schreef Ooi86 het volgende:
Misschien is dit al eerder aan de orde geweest, maar ik begreep dat er naar aanleiding van een opsporing verzocht bericht deze zaak aan het rollen is geraakt. Wat was de precieze inhoudt van dit bericht?
\Naar aanleiding van beeldmateriaal dat in Amerika gevonden was is men bij deze man uitgekomen.
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_89880953
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:29 schreef yvonne het volgende:

[..]

\Naar aanleiding van beeldmateriaal dat in Amerika gevonden was is men bij deze man uitgekomen.
en werden er dan foto's getoond ofzo?!
pi_89880966
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:28 schreef Ooi86 het volgende:
Misschien is dit al eerder aan de orde geweest, maar ik begreep dat er naar aanleiding van een opsporing verzocht bericht deze zaak aan het rollen is geraakt. Wat was de precieze inhoudt van dit bericht?
In Amerika kinderporno gevonden die in Nederland was gemaakt, die foto's hebben ze in OV laten zien, de ouders van dat kind meldden zich en via daar hebben ze het weten te traceren naar de verdachte.
'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
  maandag 13 december 2010 @ 17:33:40 #164
180739 Qebbel
Stewardesbisch!
pi_89881033
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:28 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Kunnen ze ook en van mij mogen ze. Maar die beroepen trekt toch een bepaald soort mannen aan. Zo zijn veel verplegers gay. Even geleden waren er toch 2 vieze nichten die hun slachtoffers met aidsbloed injecteerden? Als ik me niet vergis zaten die 2 ook in de verpleging.
:{w Sorry, maar volgens mij heeft het gegeven dat iemand psychisch zo niet in orde is dat hij tot dat soort dingen in staat is, niks te maken met het feit dat hij homo is. Hetero's doen evengoed de meest acherlijke dingen (verkrachtingen om maar een vb te noemen) en dat is ook niet te wijten aan het feit dat diegene hetero is. Geaardheid staat los van psychische stoornissen.

Of ik moet je heel verkeerd interpreteren...
Als kunst volmaakt is, is de wereld overbodig.
Wees wie je bent, maar accepteer ook anderen!
  maandag 13 december 2010 @ 17:35:11 #165
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89881086
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 16:45 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Dat hoor je mij niet beweren dat alle mannelijke kdv-medewerkers hadden moeten gaan weren, sowieso maakt het niet uit of de dader een man of vrouw is. Ze hadden de verdachte op non actief moeten zetten en die 2 moeders (!) die aangifte probeerden te doen, serieus moeten nemen. Nu wordt deze handeling afgewimpeld als een beoordelingsfout. Wel ene met grote gevolgen.
Er staat letterlijk dit:
quote:
In augustus 2008 kwam het zoontje van de vrouw thuis met het verhaal dat hij en een vriendje van 2,5 jaar oud die dag door Robert M. waren misbruikt. Zo vertelde het jongetje dat hij en zijn vriendje zich moesten uitkleden en aan elkaars geslachtsdelen moesten zitten.
Directeur
De moeder besloot direct met de directeur van het kinderdagverblijf Het Hofnarretje te bellen, maar die nam het verhaal niet serieus. "Hij deed het af als fantasie. Kinderen jonger dan 4 jaar verzinnen een hoop, volgens hem", aldus de vrouw.
Later volgde een gesprek met de directeur en M. erbij. De directeur zou het toen hebben opgenomen voor de verdachte. De vrouw besloot samen met de moeder van het andere misbruikte jongetje naar de politie te stappen en deed aangifte tegen M.
Politie
Ook de politie geloofde haar verhaal niet: "Een week later werd ik gebeld door de politie en werd me verteld dat ze er niks mee konden, omdat zulke jonge kinderen niet betrouwbaar zouden zijn."
Ook de GGD, waar de vrouw vervolgens aanklopte, vertelde niets met de melding te kunnen doen.
Er was enkel de verklaring van de kinderen, geen fysiek bewijs, als de politie noch de GGD iets kan met die melding dan is het toch einde oefening?
Nogmaals, je kunt niemand verantwoordelijk houden voor het zieke gedrag van R.M., niet de ouders, niet de directeur, niet de politie en niet de GGD. Het is niet voor niets dat die sicko kinderen uitkiest in die leeftijd, die kunnen nog niet goed praten en hebben veel fantasie, het is natuurlijk dubbel zuur dat die moeders wel gelijk hadden en het idd een pedosexueel betreft.
Maar qua bewijslast hebben ze gewoon gelijk.
Neemt niet weg dat ik niet snap hoe het kan dat hij zo lang ongestraft zijn gang heeft kunnen gaan. Dat niemand ooit ook maar iets heeft vermoed, dan bedoel ik collega's en staf van die instellingen waar hij heeft gewerkt.
be nice or go away
pi_89881217
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:35 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Er staat letterlijk dit:

[..]

Er was enkel de verklaring van de kinderen, geen fysiek bewijs, als de politie noch de GGD iets kan met die melding dan is het toch einde oefening?
Nogmaals, je kunt niemand verantwoordelijk houden voor het zieke gedrag van R.M., niet de ouders, niet de directeur, niet de politie en niet de GGD. Het is niet voor niets dat die sicko kinderen uitkiest in die leeftijd, die kunnen nog niet goed praten en hebben veel fantasie, het is natuurlijk dubbel zuur dat die moeders wel gelijk hadden en het idd een pedosexueel betreft.
Maar qua bewijslast hebben ze gewoon gelijk.
Neemt niet weg dat ik niet snap hoe het kan dat hij zo lang ongestraft zijn gang heeft kunnen gaan. Dat niemand ooit ook maar iets heeft vermoed, dan bedoel ik collega's en staf van die instellingen waar hij heeft gewerkt.
Ik ben het met je eens. Als recherche zijnde ben je ook met handen en voeten gebonden aan de bestaande regelgeving en jurisprudentie. En helaas geeft dat vaak al geen reden tot strafrechtelijk onderzoek.
  maandag 13 december 2010 @ 17:41:39 #167
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_89881276
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:35 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Dat niemand ooit ook maar iets heeft vermoed, dan bedoel ik collega's en staf van die instellingen waar hij heeft gewerkt.

Omdat ze het niet willen weten, hun kop in het zand hebben gestoken ipv de man in de gaten te houden of eens voorzichtig met kinderen te praten.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
  maandag 13 december 2010 @ 17:41:45 #168
80443 snakelady
ssss...ssss...
pi_89881285
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:28 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Kunnen ze ook en van mij mogen ze. Maar die beroepen trekt toch een bepaald soort mannen aan. Zo zijn veel verplegers gay. Even geleden waren er toch 2 vieze nichten die hun slachtoffers met aidsbloed injecteerden? Als ik me niet vergis zaten die 2 ook in de verpleging.
Ah ok, natuurlijk!
Iedere homofiel is tevens een kinderverkrachter en ieder homofiel is tevers een vieze nicht die ieder persoon op aarde aids toewenst.

:')
"One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
  maandag 13 december 2010 @ 17:47:22 #169
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_89881462
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:41 schreef snakelady het volgende:

[..]

Ah ok, natuurlijk!
Iedere homofiel is tevens een kinderverkrachter en ieder homofiel is tevers een vieze nicht die ieder persoon op aarde aids toewenst.

:')
Nee hoor ik ken zat leuke nichten maar een bepaalde beroep trekt een bepaald soort mannen aan. Zoals eerder gezegd ik heb mijn bedenkingen als een man op een kdv werkt zeker nowadays. Kappers zijn ook vaak homo en balletdansers enz. Niks mis mee maar een man op een kdv heb ik toch die gedachte ...
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_89881565
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:47 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Nee hoor ik ken zat leuke nichten maar een bepaalde beroep trekt een bepaald soort mannen aan. Zoals eerder gezegd ik heb mijn bedenkingen als een man op een kdv werkt zeker nowadays. Kappers zijn ook vaak homo en balletdansers enz. Niks mis mee maar een man op een kdv heb ik toch die gedachte ...
Wat voor gedachte? Dat 'ie pedo is of homo? Indien dat laatste, waarom zou dat relevant zijn?
  maandag 13 december 2010 @ 17:52:39 #171
80443 snakelady
ssss...ssss...
pi_89881680
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:47 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Nee hoor ik ken zat leuke nichten maar een bepaalde beroep trekt een bepaald soort mannen aan. Zoals eerder gezegd ik heb mijn bedenkingen als een man op een kdv werkt zeker nowadays. Kappers zijn ook vaak homo en balletdansers enz. Niks mis mee maar een man op een kdv heb ik toch die gedachte ...
Je hebt de gedachte dat hij homofiel is? ja en, is daar iets mis mee dan? dat maakt toch niks uit?
Of heb je de gedachte dat hij pedofiel is? Zoja, wat heeft homo zijn daar dan mee te maken?
"One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
  maandag 13 december 2010 @ 17:54:48 #172
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_89881771
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:50 schreef DonJames het volgende:

[..]

Wat voor gedachte? Dat 'ie pedo is of homo? Indien dat laatste, waarom zou dat relevant zijn?
Pedo natuurlijk. Dat alleen homo's pedo zijn is onzin, onder hetero's komt het ook voor. Gay zijn is geen issue voor mij.

http://web.archive.org/we(...)oyhood-magazine.org/

deze site was trouwens opgezet door Richard van O. Site is inmiddels grotendeels uit de lucht, de foto's alleen al zijn walgelijk. Als de politie (en het kdv) beetje gegoogled had, hadden ze er best achter kunnen komen.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
  maandag 13 december 2010 @ 17:57:46 #173
80443 snakelady
ssss...ssss...
pi_89881892
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 17:54 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Pedo natuurlijk. Dat alleen homo's pedo zijn is onzin, onder hetero's komt het ook voor. Gay zijn is geen issue voor mij.

http://web.archive.org/we(...)oyhood-magazine.org/

deze site was trouwens opgezet door Richard van O. Site is inmiddels grotendeels uit de lucht, de foto's alleen al zijn walgelijk. Als de politie (en het kdv) beetje gegoogled had, hadden ze er best achter kunnen komen.
waarom typ je dan dit?

quote:
Kunnen ze ook en van mij mogen ze. Maar die beroepen trekt toch een bepaald soort mannen aan. Zo zijn veel verplegers gay. Even geleden waren er toch 2 vieze nichten die hun slachtoffers met aidsbloed injecteerden? Als ik me niet vergis zaten die 2 ook in de verpleging.
Wat heeft het er mee te maken dat veel verplegers gay zijn en dat 2 "vieze nichten" aids hebben ingespoten bij mensen?
"One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
  maandag 13 december 2010 @ 18:00:57 #174
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_89882029
[..]

waarom typ je dan dit?

Wat heeft het er mee te maken dat veel verplegers gay zijn en dat 2 "vieze nichten" aids hebben ingespoten bij mensen?
[/quote]

Omdat ze ook 2 vieze nichten zijn. Ik hoor net op At5 dat Robert M. bezig was met kinderen adopteren? Deze zaak wordt steeds groter.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
  maandag 13 december 2010 @ 18:04:35 #175
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89882153
quote:
Letland heeft geen dossier verdachte misbruik
Uitgegeven: 13 december 2010 16:10
Laatst gewijzigd: 13 december 2010 16:10
RIGA - De politie in Letland heeft geen dossier over de 27-jarige hoofdverdachte in de zedenzaak in Amsterdam. Dat heeft een woordvoerster van de Letse politie maandag tegen het ANP gezegd.

Ze stelde dat de naam van de oorspronkelijk uit Letland afkomstige verdachte Robert M. onbekend was bij de politie in de Baltische staat.
In het verleden zijn geen aanklachten tegen de man ingediend. Ook is er geen onderzoek tegen hem gedaan. ''Hij is al in 2004 op jonge leeftijd uit Letland vertrokken'', aldus de zegsvrouw van de politie.
Hmm, dan vraag je je af, hij is nu 27, zes jaar terug dus 21, dan ben je normaliter toch meestal al wel seksueel actief? Ik weet niet hoe dat precies zit met pedofielen maar dat "wordt" je toch niet van de ene op de andere dag.....

@snakelady: ik las dat net zoals R.M. vieze pedo wordt genoemd, de streken die die 2 mannen hebben uitgehaald zijn ook smerig.
be nice or go away
pi_89882175
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:00 schreef controlaltdelete het volgende:
Omdat ze ook 2 vieze nichten zijn. Ik hoor net op At5 dat Robert M. bezig was met kinderen adopteren? Deze zaak wordt steeds groter.
Ik snap nog steeds de relatie niet echt tussen pedo's en homo's, maar vooruit. Ik denk ook dat er procentueel wel meer pedo's in beroepen werken die met kinderen te maken hebben, lijkt me ook logisch. Maar wat wil je dan? Alle mannen uit die beroepen weren, ondanks dat de ongetijfeld grote meerderheid geen enkele seksuele interesse heeft in kinderen?
  maandag 13 december 2010 @ 18:10:42 #177
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_89882338
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:00 schreef controlaltdelete het volgende:
Omdat ze ook 2 vieze nichten zijn. Ik hoor net op At5 dat Robert M. bezig was met kinderen adopteren? Deze zaak wordt steeds groter.
:') Jouw morbide fantasieën worden steeds groter, bedoel je. Is het nou zo moeilijk om de sensationalistische bril af te zetten, met je beledigingen over mannen en homo's de hele tijd?
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  maandag 13 december 2010 @ 18:11:12 #178
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89882355
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:05 schreef DonJames het volgende:

[..]

Ik snap nog steeds de relatie niet echt tussen pedo's en homo's, maar vooruit. Ik denk ook dat er procentueel wel meer pedo's in beroepen werken die met kinderen te maken hebben, lijkt me ook logisch. Maar wat wil je dan? Alle mannen uit die beroepen weren, ondanks dat de ongetijfeld grote meerderheid geen enkele seksuele interesse heeft in kinderen?
2 losse zaken, die 2 mannen uit Groningen hebben smerige dingen gedaan en R.M. ook, zelfde categorie, te gek voor woorden. Tenminste, zo lees ik het. :D
be nice or go away
pi_89882414
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 16:31 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Ben ik het niet mee eens. De politie en dir kdv zijn schuldig aan het feit dat deze man zoveel slachtoffers heeft kunnen maken. Als Amerika de dader niet betrapt had, was ie nog aan het werk geweest. Sowieso de politie in A'dam is een failure.
Ik zag vanmiddag op het journaal een stuk waar de desbetreffende moeder (onherkenbaar) werd geïnterviewd. Zij zei dat ze idd aangifte heeft gedaan, maar dat de politie er na nader onderzoek niks mee kon. Het was het woord van de directie van het kdv tegen het woord van een 2,5 jarig kind.

Wat kahaarin ook zegt dus.
pi_89882494
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:11 schreef kahaarin het volgende:

[..]

2 losse zaken, die 2 mannen uit Groningen hebben smerige dingen gedaan en R.M. ook, zelfde categorie, te gek voor woorden. Tenminste, zo lees ik het. :D
Tsja. Ingestort gebouw in Egypte, da's ook ernstig. En net zo irrelevant.
  maandag 13 december 2010 @ 18:21:25 #181
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89882685
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:15 schreef DonJames het volgende:

[..]

Tsja. Ingestort gebouw in Egypte, da's ook ernstig. En net zo irrelevant.
Het gaat niet om wat er werd gezegd maar uit haar antwoord proefde ik dat ze dit bedoelde, haar aanvallen omdat ze vieze nichten zei is mijns inziens niet terecht omdat die 2 smerige streken hebben uitgehaal, that's all. Er wordt hier wel meer geroepen dat niet helemaal on topic is. ;)
be nice or go away
  maandag 13 december 2010 @ 18:22:55 #182
180739 Qebbel
Stewardesbisch!
pi_89882733
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:05 schreef DonJames het volgende:

[..]

[quote]1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:05 schreef DonJames het volgende:

[..]

Ik snap nog steeds de relatie niet echt tussen pedo's en homo's, maar vooruit. Ik denk ook dat er procentueel wel meer pedo's in beroepen werken die met kinderen te maken hebben, lijkt me ook logisch. Maar wat wil je dan? Alle mannen uit die beroepen weren, ondanks dat de ongetijfeld grote meerderheid geen enkele seksuele interesse heeft in kinderen?
Ik snap het ook niet, maar das wel het gevaar bij deze zaak. Mensen trekken snel 'domme' conclusies.

Wat ik heel kwalijk vind, zijn de fouten die gemaakt zijn bij verschillende instanties en met name de politie. Komop zeg; iemand met een incestueus verleden, zouden ze bij elke minuscule verdenking van voor tot achter na moeten trekken. Sowieso vind ik dat ze verdenkingen hiervan veel serieuzer ouden moeten nemen, ten alle tijden, maar in dit geval helemaal.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als kunst volmaakt is, is de wereld overbodig.
Wees wie je bent, maar accepteer ook anderen!
  maandag 13 december 2010 @ 18:32:59 #183
97643 misteriks
finest in cool since 1977
pi_89883141
wat een beerput;

je kan enkel concluderen dat alle officiele instanties op elke moment op elk vlak gefaald hebben. Hier moeten een pak koppen rollen me dunkt
misteriks' contribution is sponsored by Great Attitude Inc.
  maandag 13 december 2010 @ 18:37:58 #184
7957 Chevalric
The things I do for love...
pi_89883316
Ik zie dat de hooivorken, toortsen en pek en veren nog steeds gretig aftrek vinden. Het is zo ontzettend gemakkelijk om nu, met de kennis dat R.M. inderdaad een pedo lijkt te zijn, af te geven op de beslissingen van instanties 2 jaar geleden.
  maandag 13 december 2010 @ 18:40:27 #185
97643 misteriks
finest in cool since 1977
pi_89883421
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:37 schreef Chevalric het volgende:
Ik zie dat de hooivorken, toortsen en pek en veren nog steeds gretig aftrek vinden. Het is zo ontzettend gemakkelijk om nu, met de kennis dat R.M. inderdaad een pedo lijkt te zijn, af te geven op de beslissingen van instanties 2 jaar geleden.
beslissingen die ertoe leiden dat vele kinderlevens verwoest worden. Goeie beslissingen :X
misteriks' contribution is sponsored by Great Attitude Inc.
  maandag 13 december 2010 @ 18:47:32 #186
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89883743
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:40 schreef misteriks het volgende:

[..]

beslissingen die ertoe leiden dat vele kinderlevens verwoest worden. Goeie beslissingen :X
Nu is mijn vraag, wat hadden ze dan moeten doen?
be nice or go away
pi_89883780
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:40 schreef misteriks het volgende:

[..]

beslissingen die ertoe leiden dat vele kinderlevens verwoest worden. Goeie beslissingen :X
Je begrijpt het niet. De beslissing blijft fout, maar dat er een foute beslissing is gemaakt wil nog niet zeggen dat die fout ook verwijtbaar is.
  maandag 13 december 2010 @ 18:51:14 #188
180739 Qebbel
Stewardesbisch!
pi_89883916
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:37 schreef Chevalric het volgende:
Ik zie dat de hooivorken, toortsen en pek en veren nog steeds gretig aftrek vinden. Het is zo ontzettend gemakkelijk om nu, met de kennis dat R.M. inderdaad een pedo lijkt te zijn, af te geven op de beslissingen van instanties 2 jaar geleden.
Nou, het wordt nog erger hoor:

Politie: Aangifte 2008 wel degelijk onderzocht


Als ze het goed onderzocht hadden, hadden ze 2jr geleden ook bewijzen gevonden. Had de man een keer ondervraagd. Had eens gekeken naar zijn verleden. Had eens gekeken waarmee hij zich tegenwoordig allemaal bezighoudt. Had ouders gevraagd oplettend te zijn betreft de verhalen van hun kinderen. Had de ouders verdorie serieus genomen. Meer dan 50 misbruiken; lijkt me niet dat er geen kind is geweest die weleens eea heeft laten vallen aan vreemde opmerkingen e.d.

Ook de directeur van het kinderdagverblijf had zich weleens goed achter zijn oor mogen krabben. Als die gast te koop liep met zijn incest verleden; *red light, red light, red light!* En wtf doet iemand altijd met zijn camera :?. Als iemand mijn kind herhaaldelijk ongevraagd fotografeert, of filmt, ben ik daar niet zo van gediend hoor!
Als kunst volmaakt is, is de wereld overbodig.
Wees wie je bent, maar accepteer ook anderen!
pi_89884181
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:48 schreef DonJames het volgende:

[..]

Je begrijpt het niet. De beslissing blijft fout, maar dat er een foute beslissing is gemaakt wil nog niet zeggen dat die fout ook verwijtbaar is.
Idd, er is destijds een inschattingsfout gemaakt (met nu blijkt grote gevolgen). Maar om deze mensen (de politie) nu verwijten te maken en zelfs schuld toe te dichten gaat wel erg ver.
pi_89884393
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:51 schreef Qebbel het volgende:

[..]

Nou, het wordt nog erger hoor:

Politie: Aangifte 2008 wel degelijk onderzocht


Als ze het goed onderzocht hadden, hadden ze 2jr geleden ook bewijzen gevonden. Had de man een keer ondervraagd. Had eens gekeken naar zijn verleden. Had eens gekeken waarmee hij zich tegenwoordig allemaal bezighoudt. Had ouders gevraagd oplettend te zijn betreft de verhalen van hun kinderen. Had de ouders verdorie serieus genomen. Meer dan 50 misbruiken; lijkt me niet dat er geen kind is geweest die weleens eea heeft laten vallen aan vreemde opmerkingen e.d.
...
Hoe weet jij dat dit niet allemaal is gedaan in 2008? Ik lees het in elk geval niet in de link.
  maandag 13 december 2010 @ 19:05:27 #191
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_89884531
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:51 schreef Qebbel het volgende:

[..]

Nou, het wordt nog erger hoor:

Politie: Aangifte 2008 wel degelijk onderzocht


Als ze het goed onderzocht hadden, hadden ze 2jr geleden ook bewijzen gevonden. Had de man een keer ondervraagd. Had eens gekeken naar zijn verleden. Had eens gekeken waarmee hij zich tegenwoordig allemaal bezighoudt. Had ouders gevraagd oplettend te zijn betreft de verhalen van hun kinderen. Had de ouders verdorie serieus genomen. Meer dan 50 misbruiken; lijkt me niet dat er geen kind is geweest die weleens eea heeft laten vallen aan vreemde opmerkingen e.d.

Ook de directeur van het kinderdagverblijf had zich weleens goed achter zijn oor mogen krabben. Als die gast te koop liep met zijn incest verleden; *red light, red light, red light!* En wtf doet iemand altijd met zijn camera :?. Als iemand mijn kind herhaaldelijk ongevraagd fotografeert, of filmt, ben ik daar niet zo van gediend hoor!
Precies. Op zijn minst in de gaten gaan houden en niet als een moeder komt vertellen wat haar kind beweert afdoen als fantasie en dan ook nog opkomen voor de dader omdat die zogenaamd slapeloze nachten hierdoor zou hebben. Een peuter fantaseert zulke dingen niet. Als het kind van 10 jaar ofzo was geweest had ik me dit misschien nog voor kunnen stellen. Als ik dir was geweest dan was ik op zijn minst een beetje gaan googelen dan was je ook al smerige zaakjes (sites) tegengekomen. Wat een knuffelparadijs zeg. Dan te bedenken als Amerika er niet achter was gekomen was dit nog steeds niet aan het licht gekomen.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_89884534
quote:
Op maandag 13 december 2010 19:02 schreef DonJames het volgende:

[..]

Hoe weet jij dat dit niet allemaal is gedaan in 2008? Ik lees het in elk geval niet in de link.
Je snapt het niet, de politie moet dood!!1!1!
  maandag 13 december 2010 @ 19:06:19 #193
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89884588
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 19:02 schreef DonJames het volgende:

[..]

Hoe weet jij dat dit niet allemaal is gedaan in 2008? Ik lees het in elk geval niet in de link.
Sterker nog:

quote:
AMSTERDAM - De politie in Amsterdam ontkent dat de vrouw die in 2008 melding deed van misbruik door de 27-jarige Robert M. op kinderdagverblijf Het Hofnarretje niet serieus is genomen. ,, Met alle respect, het was geen kwestie van niet serieus nemen.

We hebben destijds de telefonische melding onderzocht. We zagen na gesprekken met onder meer de leiding van Het Hofnarretje geen aanleiding voor een strafrechtelijk onderzoek.''
GEEN aangifte! Een telefonische melding. De politie is verplicht om alle aangiftes te onderzoeken, daarom is het doen van valse aangifte ook strafbaar, deze mevrouw heeft het telefonisch gemeld en daarom is de politie met de directie gaan praten, bij aangifte was dit wellicht anders gegaan.
be nice or go away
  maandag 13 december 2010 @ 19:07:47 #194
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_89884673
quote:
2s.gif Op maandag 13 december 2010 15:22 schreef ShaoliN het volgende:
Ik hoop trouwens echt dat deze mongool levenslang opgeborgen wordt. Al heb ik geen benul of dit uberhaupt mogelijk is bij deze feiten in NL
Niet mogelijk als het alleen ontucht betreft. Wel mogelijk met terbeschikkingstelling, door het aparte karakter van deze extra maatregel.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_89884815
quote:
15s.gif Op maandag 13 december 2010 19:05 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Je snapt het niet, de politie moet dood!!1!1!
Zoiets ja. Ik kan er echt met m'n verstand niet bij dat iemand dat artikel uit die link leest, en dan tot de conclusie komt dat al die zaken dus niet onderzocht zijn.
Peutertjes fantaseren wat bij elkaar, maar sommige Fok!kers kunnen er ook wat van..
  maandag 13 december 2010 @ 19:12:28 #196
97643 misteriks
finest in cool since 1977
pi_89884952
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 18:57 schreef Butterfly91 het volgende:

[..]

Idd, er is destijds een inschattingsfout gemaakt (met nu blijkt grote gevolgen). Maar om deze mensen (de politie) nu verwijten te maken en zelfs schuld toe te dichten gaat wel erg ver.
die mensen zijn er beroepshalve verantwoordelijk voor om een correcte inschatting te maken. In deze case is er een overduidelijk bewijs van laksheid. Gezien de gevoelige materie en niet te overziene consequenties inzake schade kan men moeilijk nu deze verantwoordelijkheid voor zich uitschuiven. Hadden ze maar een ander beroep moeten kiezen. Nederland vervalt ook in een apenland. Er moet eerst iets heel erg gebeuren vooraleer men lessen wil trekken. Wedden dat er in de toekomst op een andere manier zal geanticipeerd worden ?
misteriks' contribution is sponsored by Great Attitude Inc.
  maandag 13 december 2010 @ 19:14:06 #197
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89885041
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 19:07 schreef MisterJ.Lo het volgende:

[..]

Niet mogelijk als het alleen ontucht betreft. Wel mogelijk met ter beschikking stelling aan de staat door het aparte karakter van deze extra maatregel.
Er is sprake van verkrachting:

quote:
Ingewijden zouden de krant hebben verteld dat de verdachte een invalkracht is op een kinderdagverblijf en dat hij zich maandenlang zou hebben vergrepen aan zelfs de jongste kinderen. Ouders zouden hebben gehoord dat het om veertig tot vijftig slachtoffers gaat. Eén van de ouders heeft verteld dat er zelfs sprake was van orale seks
quote:
Verkrachting is het ongewenst seksueel binnendringen van het lichaam door een ander. De precieze juridische definitie van de term verschilt per land[1].

Bij dit seksueel binnendringen (seksuele penetratie) gaat het niet alleen om het gedwongen ondergaan van een geslachtsgemeenschap. Een verkrachting kan ook het ongewenst binnendringen zijn in anus of mond. De penetratie hoeft niet per se met de penis te worden uitgevoerd: binnendringen met vingers, voorwerpen of tong (tongzoenen) kan verkrachting opleveren[2].
be nice or go away
  maandag 13 december 2010 @ 19:14:48 #198
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_89885077
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 19:06 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Sterker nog:

[..]

GEEN aangifte! Een telefonische melding. De politie is verplicht om alle aangiftes te onderzoeken, daarom is het doen van valse aangifte ook strafbaar, deze mevrouw heeft het telefonisch gemeld en daarom is de politie met de directie gaan praten, bij aangifte was dit wellicht anders gegaan.
Volgens At5 is de moeder wel naar de politie gestapt om aangifte te doen

Samen met de moeder van het andere misbruikte jongetje stapte de vrouw naar de politie om aangifte tegen M. te doen. Maar ook daar werd het verhaal niet geloofd. "Een week later werd ik gebeld door de politie en werd me verteld dat ze er niks mee konden, omdat zulke jonge kinderen niet betrouwbaar zouden zijn." Ten einde raad zocht de vrouw contact met de GGD, om daar dezelfde afwijzing te krijgen.

http://www.at5.nl/artikel(...)niet-serieus-genomen
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_89885089
bah,

ik snap de frustratie van veel mensen bij het horen van deze schokkende zaak maar erger me dood aan alle emotionele reacties van mensen die roepen dat alle mannen uit de kinderopvang moeten.

ik ben zelf ook een man en werk al jaren in de kinderopvang, en ook met veel plezier. Ik werk op een sportbso met oudere kinderen en zou zelf nooit op een kdv willen werken maar mag dat met mijn opleiding wel. Er zijn met mij veel mannen die het geweldig vinden om met kinderen te werken en dat ook heel goed kunnen. Ik moet zeggen dat bij ons in de organisatie ( 1000 personeelsleden ) maar 3 of 4 mannen op een kdv werken en veruit de meeste op de bso. Neemt niet weg dat je als man in de kinderopvang nog meer moet vechten tegen vooroordelen en scheven blikken.

zo'n viespeuk mag echt nooit meer vrijkomen
  maandag 13 december 2010 @ 19:21:03 #200
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_89885401
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 19:14 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Volgens At5 is de moeder wel naar de politie gestapt om aangifte te doen

Samen met de moeder van het andere misbruikte jongetje stapte de vrouw naar de politie om aangifte tegen M. te doen. Maar ook daar werd het verhaal niet geloofd. "Een week later werd ik gebeld door de politie en werd me verteld dat ze er niks mee konden, omdat zulke jonge kinderen niet betrouwbaar zouden zijn." Ten einde raad zocht de vrouw contact met de GGD, om daar dezelfde afwijzing te krijgen.

http://www.at5.nl/artikel(...)niet-serieus-genomen
Ik zie het, ik weet niet welke van de bronnen accuraat is, in het AD wordt wel degelijk gesproken over een telefonische melding, ik weet niet wat er waar is.

Zoals ik al eerder heb gezegd, zonder bewijs (lichamelijk, beeldmateriaal, getuigen oid) kan de politie noch de GGD iets met de beschuldigingen, frustrerend genoeg in deze zaak, die kinderen hadden gewoon gelijk.
be nice or go away
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')