Hmz..quote:Op zaterdag 20 november 2010 12:17 schreef Nienoooooo het volgende:
Ik zoek een nummer dat ik wel eens heb gehoord tijdens het uitgaan.
Eerst begint het zo met: 'achtung ... achtung... ', tenminste daar lijkt het op.
En daarna komt zo'n zinnetje, in de trant van: '... play the drums' en daar achter volgt een dance / house stukje. Het is waarschijnlijk een remix.
Is er iemand die deze kent?
quote:Op zondag 21 november 2010 12:57 schreef BlueCurl het volgende:
een nummer dat gister een superchart of iets in die richting was (geen idee welke zender op tv)
nummer was half met een gast met wat langer haar op een piano. daarnaast een donkere gozer die tussen die piano stukken aan het rappen was..
neen, bedankt voor de hulp al in ieder geval. twas meer een heavy-er nummer.. veel meer urban.quote:
Thanks! Deze was het inderdaad, heel erg bedankt!quote:Hmz..
Deze werd vannacht op mijn werk gedraaid,.. Dus ben meteen even bij de DJ wezen kijken naar de titel..
Hoop voor je dat het hem is
Hardwell & Chuckie ft. Ambush - Move It 2 The Drums ( Original Mix) Official
At your servicequote:Op zondag 21 november 2010 14:12 schreef Nienoooooo het volgende:
[..]
Thanks! Deze was het inderdaad, heel erg bedankt!
quote:Op zondag 21 november 2010 20:35 schreef MOD het volgende:
Hallo!
Ik zit hier Sigur Ross te luisteren, het nummer Hoppipolla lijkt erg veel op een nummer dat werd gebruikt in een reclame of andere campagne, film... Kan iemand dat bevestigen?
quote:Het is te horen in de trailer voor de documentaire Planet Earth. Daarnaast is het ook gebruikt voor voetbalevenementen als de FA Cup-finale en het Wereldkampioenschap (beiden in 2006).
dank je, ik heb dit deuntje zo vaak voorbij horen komen Altijd een mooi nummer gevonden maar er vanuit gegaan dat het gewoon een promomuziekje was.quote:Op zondag 21 november 2010 20:40 schreef donroyco het volgende:
[..]
[Het is te horen in de trailer voor de documentaire Planet Earth. Daarnaast is het ook gebruikt voor voetbalevenementen als de FA Cup-finale en het Wereldkampioenschap (beiden in 2006).]
Chicane - Poppiholla is een trance-cover van het nummer, misschien dat je die ook voorbij hebt horen komenquote:Op zondag 21 november 2010 20:49 schreef kvd het volgende:
[..]
dank je, ik heb dit deuntje zo vaak voorbij horen komen Altijd een mooi nummer gevonden maar er vanuit gegaan dat het gewoon een promomuziekje was.
iemand?quote:Op maandag 15 november 2010 12:13 schreef zoekjewat het volgende:
Weet iemand dit nummertje:
http://www32.zippyshare.com/v/46349500/file.html
quote:Op zondag 21 november 2010 21:04 schreef donroyco het volgende:
[..]
Chicane - Poppiholla is een trance-cover van het nummer, misschien dat je die ook voorbij hebt horen komen
quote:Op zondag 21 november 2010 22:31 schreef pagadder het volgende:
Ik hoorde dit liedje in de Metropolis in Antwerpen, tijdens het wachten van Jackass 3D om 16.45.
Het was iewat indie/alternatiefachtig en leek wat op MGMT.
Er werd 'My love for you was nothing but true' gezongen, wat later 'Each time I'm scared I'm thinking of you'. Heb al geprobeerd om naar die lyrics te zoeken, maar niets gevonden.
Erg oud is het nummer niet, maar het moet bijna wel deze zijn:quote:Op maandag 22 november 2010 21:59 schreef nintendoninja het volgende:
Geweldig topic dit! Maar ik zoek een nummer waar ik totaal geen tekst, noten of wat dan ook van ken, ik herinner me alleen de clip nog. Het is niet recent maar aardig oud.
In de clip zie je een rock band hoog op een besneeuwde berg hun nummer spelen. Vaak was het in slowmotion, en ik kan me nog goed herinneren dat de drummer hélemaal naar achter ging hangen van z'n krukje.
Help me please, en alvast bedankt!
The Who - Who are you?quote:Op maandag 22 november 2010 23:20 schreef Silvinka het volgende:
Ik ken de woorden dus niet maar wat ik meende te horen was; ooooo weee ooo ....... it's over ooo wee ooo ,zoiets dus.
Ook is een gedeelte te horen in een commercial op The History Channel van "climate crisis night". Heb al gegoogled maar kan helaas niets vinden
Gokjequote:Op maandag 22 november 2010 23:20 schreef Silvinka het volgende:
Hopelijk kan iemand mij helpen om een nummer te achterhalen. Het gaat om een soort indie achtig nummer. Het begin is een gitaarspel met een basgitar en de man zingt behoorlijk hoog en langgerekt zeg maar. De beat is vrij ongewoon en is niet klassiek 4/4 en is vrij uptempo. Ik ken de woorden dus niet maar wat ik meende te horen was; ooooo weee ooo ....... it's over ooo wee ooo ,zoiets dus.
Ook is een gedeelte te horen in een commercial op The History Channel van "climate crisis night". Heb al gegoogled maar kan helaas niets vinden
gokjequote:Op maandag 22 november 2010 23:44 schreef Silvinka het volgende:
[..]
Nope. Het is een recenter nummer in ieder geval. Misschien van vorig jaar of dit jaar.
Een oude bekende?quote:Op dinsdag 23 november 2010 02:45 schreef Silver_Shark het volgende:
ik zoek een nummer gaat iets van
Tu tu tu tuuu tuuu tuu tuuu tuutu tu tu tut tu
=D kut deuntje in me hoofd
is engelse indie band volgens
the fra... nog wat volgens mij
Iets van DJ Sandstorm tijdens EkstraWeekend? Ik kan hem zo 123 ook niet vinden, maar dat is bij mijn weten het enige programma wat een mix draait van nummers (behalve dan in het weekend die dance-platen enzo).quote:Op dinsdag 23 november 2010 15:05 schreef Lutte het volgende:
Er was laatst op 3fm zo'n liedje wat bestond uit meerdere liedjes, ik weet zeker dat Taylor Swift en Lady Gaga met ik geloof Poker Face erin zaten, maar meer weet ik niet. Het waren in totaal maar een stuk of zeven liedjes, dus geen The best of 2009-remix...
Iemand enig idee wat ik bedoel?
Bij voorbaat dank!
Gokje:quote:Op maandag 22 november 2010 23:20 schreef Silvinka het volgende:
Hopelijk kan iemand mij helpen om een nummer te achterhalen. Het gaat om een soort indie achtig nummer. Het begin is een gitaarspel met een basgitar en de man zingt behoorlijk hoog en langgerekt zeg maar. De beat is vrij ongewoon en is niet klassiek 4/4 en is vrij uptempo. Ik ken de woorden dus niet maar wat ik meende te horen was; ooooo weee ooo ....... it's over ooo wee ooo ,zoiets dus.
Ook is een gedeelte te horen in een commercial op The History Channel van "climate crisis night". Heb al gegoogled maar kan helaas niets vinden
Jajaja! Heb die ik zocht ook nog niet gevonden, maar die komt vast nog wel, en nu heb ik andere toffe mixen om te luisteren.quote:Op dinsdag 23 november 2010 15:38 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Iets van DJ Sandstorm tijdens EkstraWeekend? Ik kan hem zo 123 ook niet vinden, maar dat is bij mijn weten het enige programma wat een mix draait van nummers (behalve dan in het weekend die dance-platen enzo).
Lijkt me gewoon een nummer van die kerel die onder de video staat: Erik de Loor. Hier zijn site, kun je zelf even verder zoeken: http://www.harlemjungle.blogspot.com/quote:Op dinsdag 23 november 2010 16:55 schreef Horizons het volgende:
5:40
wie helpt mij? zoek dit nummer al een tijdje en shazam weet het ook niet..
X and Hell - Jump The Gun (Jakwob Remix)quote:Op dinsdag 23 november 2010 16:55 schreef Horizons het volgende:
5:40
wie helpt mij? zoek dit nummer al een tijdje en shazam weet het ook niet..
the chalets haha ja thanksssquote:Op woensdag 24 november 2010 00:07 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
The Chordettes?
Edit: na een beetje googlen gevonden (denk ik): The Chalets!
quote:Op dinsdag 23 november 2010 23:16 schreef stijn_ het volgende:
[..]
X and Hell - Jump The Gun (Jakwob Remix)
Gewoon via Nalden.net
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gevonden!!
Hij komt nu net toevallig voorbij in episode 358, het is Carte Blanche (Original mix) van Veracocha!
Ik ben serieus al twee weken dagelijks even aan het zoeken, en dan post ik het hier en komt hij een half uur later voorbij.
Ik zet de vraag even in een spoiler om ruimte te besparen.
[ Bericht 4% gewijzigd door Guppi op 24-11-2010 11:35:17 ]
Held!! Dat is m!! Onwijs bedankt!quote:
Haha, genieten om eindelijk het nummer te weten!quote:Op woensdag 24 november 2010 22:47 schreef Silvinka het volgende:
[..]
Held!! Dat is m!! Onwijs bedankt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |