quote:(Bron: http://www.parool.nl/paro(...)gen-Israel-toe.dhtml)Wilders juicht meer nederzettingen Israël toe
DEN HAAG - Wat PVV-leider Geert Wilders betreft, komen er zoveel mogelijk joodse nederzettingen op de Westelijke Jordaanoever. Hij liet dat zaterdagavond via twitter weten. Volgens hem is Jordanië ''de enige Palestijnse staat die er ooit zal komen.''
''Judea/Samaria zijn Israël dus hoe meer joodse nederzettingen daar hoe beter'', twittert Wilders. Hij doelt daarmee op het door Israël in 1967 op Jordanië veroverde gebied. De Westelijke Jordaanoever is een van de Palestijnse gebieden maar joodse kolonisten bouwen er nog steeds nieuwe nederzettingen. Daarover bestaat internationaal veel kritiek.
Ook Nederland is tegen de bouw van nederzettingen en streeft naar zowel een Palestijnse als een Israëlische staat met de grenzen van 1967 als uitgangspunt. Wilders gaat hier met zijn standpunt recht tegenin. (ANP)
23-10-10 22:19
quote:zoals dit http://en.wikipedia.org/wiki/Madagascar_planOp zondag 24 oktober 2010 01:23 schreef hooibaal het volgende:
We kunnen ook alle joden exporteren naar pak 'm beet corsica. Hopelijk zijn we dan eindelijk een keer van het gezeik af.
quote:waarom moeten de Palestijnen dan weg en niet de Israëliërs ?Op zondag 24 oktober 2010 01:15 schreef Ironhide het volgende:
[..]
(Bron: http://www.parool.nl/paro(...)gen-Israel-toe.dhtml)
Een standpunt dat tegen het zere been zal zijn van praktisch tout le monde. Lijkt mij echter een reële optie, aangezien Joden en Palestijnen als buren van elkaar weinig kans van slagen heeft. Gun de joden het piepkleine stukje Midden Oosten en start een volksverhuizing van de Palestijnen naar Jordanië. Hopelijk zijn we dan eindelijk een keer van het gezeik af.
quote:Met de huidige Israelische mentaliteit bouwen ze daar net zo vrolijk alles vol. Met dank aan debielen als Wilders voelen ze zich nog gesteund ook.Op zondag 24 oktober 2010 01:23 schreef hooibaal het volgende:
We kunnen ook alle joden exporteren naar pak 'm beet corsica. Hopelijk zijn we dan eindelijk een keer van het gezeik af.
quote:Wanneer gaat Wilders zich daar vestigen?Op zondag 24 oktober 2010 01:22 schreef Dlocks het volgende:
Je hebt blijkbaar helemaal geen dubbel paspoort nodig om loyaal te zijn aan een ander land.
quote:Leuke link, die kende ik niet.Op zondag 24 oktober 2010 01:25 schreef superdrufus het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Madagascar_plan
Maar beide partijen zijn schuldig in dit conflict.
quote:Mooie constructie hoor, z'n kabinet met gedoogsteun. Ook lekker helder en duidelijk naar het buitenland toe.Het nieuwe kabinet van CDA en VVD heeft afgesproken dat in het conflict tussen Israël en de Palestijne een tweestatenoplossing het uitgangspunt is, uitgaande van de grenzen van 1967. De regering zegt zich sterk te maken voor een vredesakkoord tussen Israël en de Palestijnen. "Jordanië is de enige Palestijnse staat die er ooit zal komen", stelt Wilders daar tegenover.
quote:Als alle Palestijnen naar Nederland gevlucht zijn.Op zondag 24 oktober 2010 01:27 schreef Peter het volgende:
[..]
Wanneer gaat Wilders zich daar vestigen?
quote:Op zondag 24 oktober 2010 01:32 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Als alle Palestijnen naar Nederland gevlucht zijn.
quote:hij slaat door.Op zondag 24 oktober 2010 01:44 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik ben dat gelul van Wilders eigenlijk wel een beetje zat
quote:Precies, net zoals dat er mensen zijn die het zat zijn om steeds de zielige Paladijnen uit te hangen.Op zondag 24 oktober 2010 01:44 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik ben dat gelul van Wilders eigenlijk wel een beetje zat
quote:Nu pas? Dat doet hij al sinds hij de VVD verliet
quote:Wie zegt dat ik daar niet moe van wordt? Kom nouOp zondag 24 oktober 2010 02:02 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Precies, net zoals dat er mensen zijn die het zat zijn om steeds de zielige Paladijnen uit te hangen.
Israël heeft al toen land afgestaan onder druk van de Kerk en VN, waarom moeten die Palestijnen bevoordeeld terwijl ze steeds aanslagen verrichten op Israël.
Je geeft de Palestijnen een hand en vervolgens de hele arm, want dat is wat er nu gebeurd als die DOMME KERK EN VN niet hadden bemoeid dan was dit allang over gewaaid, oftewel de Palestijnen terug sturen van land van herkomst Jordanië dus.
Er zijn ook mensen die het zat zijn om steeds die thee drinker aan te horen, dat we aan hun aan moeten passen en niet andersom, of dat Verhagen extra een persoon met amper ervaring en pas lid een aanstelling kreeg, puur om Wilders te treiteren, vreemd dat mensen als jij daar niet moe van wordt.
quote:Waarom heb je dan op hem gestemd?Op zondag 24 oktober 2010 02:20 schreef Harwich2 het volgende:
Dat ik op wilders gestemd heb wil niet zeggen dat ik het met veel punten van hem eens ben. In tegendeel..
dit bericht doet mij van deze zwerver wel weer walgen hoor.
Hoe haal je het in je hoofd om net na de formatie met onderwerpen bezig te houden die op dit moment
niet relevant zijn.
Ga je fcking hell met de problemen bezighouden die je hebt aangekaart hier in Nederland in plaats van je smoelwerk te laten zien in New York, en Duitsland.
De joden zijn volgens de bijbel het eeuwig vervolgde ras, je hoeft je hedendaags niet eens meer af te vragen waarom die passage er staat. Hun acties van de afgelopen decennia doet mij soms de gruwelen uit de oorlog vergeten, en zij blijkbaar ook!
quote:Wilders heeft het woord 'hypocriet' uitgevonden. Als je in het woordenboek kijkt staat de naam 'Wilders' er achter. De man heeft vrijheid in het vaandel........ alleen niet voor moslims. De man heeft vrijheid van meningsuiting hoog in het vaandel... alleen niet voor mensen die tegen hem zijn. Dat roept hij meteen 'DEMONISERING'. Hij is nu al DE trieste persoon van deze eeuw.Op zondag 24 oktober 2010 04:11 schreef MissExotica het volgende:
Wilders vind dat mensen met dubbele paspoort niet te vertrouwen zijn in de regering.Maar hij mag wel dubieuze vrienden hebben en steeds over Isreal praten.
Hoe hypocriet kan je dan zijn!
quote:Tevens ook nog de wetten van Nederland willen veranderen om in zijn eigen rechtszaak te beïnvloeden. Zucht waar gaat het naar toe!Op zondag 24 oktober 2010 04:19 schreef Zehra het volgende:
[..]
Wilders heeft het woord 'hypocriet' uitgevonden. Als je in het woordenboek kijkt staat de naam 'Wilders' er achter. De man heeft vrijheid in het vaandel........ alleen niet voor moslims. De man heeft vrijheid van meningsuiting hoog in het vaandel... alleen niet voor mensen die tegen hem zijn. Dat roept hij meteen 'DEMONISERING'. Hij is nu al DE trieste persoon van deze eeuw.
quote:Op zondag 24 oktober 2010 01:22 schreef Dlocks het volgende:
Je hebt blijkbaar helemaal geen dubbel paspoort nodig om loyaal te zijn aan een ander land.
quote:En als we dan gelijk alle moslims erbij doen dan hebben we een stuk minder problemenOp zondag 24 oktober 2010 08:36 schreef Nielsch het volgende:
Beter deporteren ze al die Israeliers naar Antartica ofzo. Zijn we gelukkig ook weer van dat moordende, bedriegende en stelende kutvolk af. Zetten we er een mooie muur neer, kunnen ze ook weer klagen. Dat is toch alles wat ze doen.
quote:sowieso dan alle Joden... niet alleen Israeliers...Op zondag 24 oktober 2010 08:51 schreef bijdehand het volgende:
[..]
En als we dan gelijk alle moslims erbij doen dan hebben we een stuk minder problemen
quote:Op zondag 24 oktober 2010 01:26 schreef Killaht het volgende:
We kunnen ook alle joden exporteren naar Antartica of de Oeral. Hopelijk zijn we dan eindelijk een keer van het gezeik af.
quote:naar mijn idee vind Wilders het in Israel idd veel fijner als in Nederland.Op zondag 24 oktober 2010 01:27 schreef Peter het volgende:
[..]
Wanneer gaat Wilders zich daar vestigen?
quote:ik hoop dat ze rattegif in jou eten gooien ooitOp zondag 24 oktober 2010 08:36 schreef Nielsch het volgende:
Beter deporteren ze al die Israeliers naar Antartica ofzo. Zijn we gelukkig ook weer van dat moordende, bedriegende en stelende kutvolk af. Zetten we er een mooie muur neer, kunnen ze ook weer klagen. Dat is toch alles wat ze doen.
quote:Op zondag 24 oktober 2010 10:58 schreef Athlon64x het volgende:
LubersBolkensteijn had inderdaad gelijk Wilders slaat steeds meer door
quote:Het is dan ook jammer dat 1,5 miljoen stemmers medelijden met hem hebben.Op zondag 24 oktober 2010 04:19 schreef Zehra het volgende:
Wilders heeft het woord 'hypocriet' uitgevonden. Als je in het woordenboek kijkt staat de naam 'Wilders' er achter. De man heeft vrijheid in het vaandel........ alleen niet voor moslims. De man heeft vrijheid van meningsuiting hoog in het vaandel... alleen niet voor mensen die tegen hem zijn. Dat roept hij meteen 'DEMONISERING'. Hij is nu al DE trieste persoon van deze eeuw.
quote:Op zondag 24 oktober 2010 10:59 schreef Athlon64x het volgende:
[..]
ik hoop dat ze rattegif in jou eten gooien ooit
quote:Die kunnen toch samen met Wilders weg? Zou het land er beter uitzien als Wilder + Wilders stemmers weg zouden gaan?Op zondag 24 oktober 2010 11:11 schreef elcastel het volgende:
[..]
Het is dan ook jammer dat 1,5 miljoen stemmers medelijden met hem hebben.
quote:Zoek maar eens op youtube: er zijn nog meer van dit soort speeches met soms uitspraken die veel verder gaan dan wat hij in NL zegt. Een voorbeeld is: "Het is een oorlog tegen de islam, wij moeten de wapens oppakken!"
quote:Mwah, kennelijk is dit nodig, andere partijen hebben een gat laten vallen waar zelfs een randdebiel een kans in zag. Zodra de andere partijen realiseren dat integratie geen kwestie is van de deur openhouden mag Wilders met zijn stemmers in hun eigen nederzetting gaan zitten van mij.Op zondag 24 oktober 2010 11:14 schreef sitting_elfling het volgende:
Die kunnen toch samen met Wilders weg? Zou het land er beter uitzien als Wilder + Wilders stemmers weg zouden gaan?
quote:Op zondag 24 oktober 2010 11:20 schreef elcastel het volgende:
[..]
Mwah, kennelijk is dit nodig, andere partijen hebben een gat laten vallen waar zelfs een randdebiel een kans in zag. Zodra de andere partijen realiseren dat integratie geen kwestie is van de deur openhouden mag Wilders met zijn stemmers in hun eigen nederzetting gaan zitten van mij.
quote:In dat opzicht was 'de tegenpartij' dus wel heel vooruitstrevend ! Jammer dat Wilders en aanhang geen gevoel voor humor hebben en het serieusOp zondag 24 oktober 2010 11:25 schreef sitting_elfling het volgende:Haha ja inderdaad. Maarja, dat zullen PVV stemmers het wel weer niet met je eens zijn
quote:Op zich mee eens, uiteindelijk ontmaskert deze charlatan zichzelf, ik maak me alleen wel eens zorgen over de schade die meneer aanricht in zijn pad naar niks. Uiteindelijk verkracht hij het ware probleem en lossen we er niks mee op (integendeel).Op zondag 24 oktober 2010 11:32 schreef Mutant01 het volgende:
Goede zaak dit. Laat hem toch lekker roepen wat hij wil roepen! Ik ga mij in ieder geval echt niet meer druk maken om deze roeptoeter. De eerste keer was het nog een manier van aandachttrekkerij, nu lijkt het een beetje op een verongelijkt kindje van 6 dat aan de lopende band aandacht wilt.
quote:De huidige achterban zal vooral met die schade zitten. Diegene die zich niet met hem identificeren of sowieso al niets in hem zien, dienen wat mij betreft slechts hun schouders op te halen. Ze wilden toch zo graag een "schok" veroorzaken in Neerlandsch politiek. Nou, hier heb je dan je schok. Een losgeslagen wild paard.Op zondag 24 oktober 2010 11:39 schreef elcastel het volgende:
[..]
Op zich mee eens, uiteindelijk ontmaskert deze charlatan zichzelf, ik maak me alleen wel eens zorgen over de schade die meneer aanricht in zijn pad naar niks. Uiteindelijk verkracht hij het ware probleem en lossen we er niks mee op (integendeel).
quote:Nagel op zijn kop. Als er één iemand in de tweede kamer een dubbele loyaliteit heeft, is hij het.Op zondag 24 oktober 2010 01:22 schreef Dlocks het volgende:
Je hebt blijkbaar helemaal geen dubbel paspoort nodig om loyaal te zijn aan een ander land.
quote:Nogmaals, het verkracht de discussie. Integratie moet (in mijn ogen) op de schop, dat is ook de reden waarom 'zoveel' mensen op de PVV stemmen. Nu gaan we over op polarisatie en dat maakt het probleem en de kloof alleen maar groter. Maar kennelijk is dit nodig om tot het juiste punt te komen, ik vind het alleen zonde van de tijd (wat inherent is aan politiek).Op zondag 24 oktober 2010 11:42 schreef Mutant01 het volgende:
De huidige achterban zal vooral met die schade zitten. Diegene die zich niet met hem identificeren of sowieso al niets in hem zien, dienen wat mij betreft slechts hun schouders op te halen. Ze wilden toch zo graag een "schok" veroorzaken in Neerlandsch politiek. Nou, hier heb je dan je schok. Een losgeslagen wild paard.
quote:Absoluut ! En wel klagen als een Indonesische ambassadeur zijn mond opentrekt (wat hij overigens ook niet behoort te doen). Ik hou mijn hart vast de komende jaren voor wat betreft onze internationale betrekkingen, al kan het best zo zijn dat het maar een paar weken zal duren.Op zondag 24 oktober 2010 11:43 schreef Louis22 het volgende:
Nagel op zijn kop. Als er één iemand in de tweede kamer een dubbele loyaliteit heeft, is hij het.
quote:Ik weet niet hoor, maar de afgelopen 10 jaar hebben we allerlei polariserende kreten moeten horen. Ondanks dat vonden de Wilders-stemmers die polarisende kreten kennelijk toch nog niet helder genoeg of fel genoeg. Het is niet mijn schuld dat deze stemmers liever willen roepen dan dat er daadwerkelijk actie wordt ondernomen. Wilders is gewoonweg geen echte bestuurder, dat kan ook niet als je dergelijke extreme meningen er op na houdt.Op zondag 24 oktober 2010 11:45 schreef elcastel het volgende:
[..]
Nogmaals, het verkracht de discussie. Integratie moet (in mijn ogen) op de schop, dat is ook de reden waarom 'zoveel' mensen op de PVV stemmen. Nu gaan we over op polarisatie en dat maakt het probleem en de kloof alleen maar groter. Maar kennelijk is dit nodig om tot het juiste punt te komen, ik vind het alleen zonde van de tijd (wat inherent is aan politiek).
quote:Inderdaad.Op zondag 24 oktober 2010 08:57 schreef Nielsch het volgende:
[..]
sowieso dan alle Joden... niet alleen Israeliers...
quote:Ik had eigenlijk de hoop dat toen PVV zo aan de macht kwam en het belabberde regeerakkoord bekend werd dat men vanzelf er wel achter kwam dat dit niet de juiste richting is voor NL en dat de polarisatie alleen maar groter zal worden.Op zondag 24 oktober 2010 12:07 schreef Verbal het volgende:
[..]
Nederland is nóg dommer dan ik al dacht...
V.
quote:Waar het veel meer om zou moeten gaan is dat Wilders zijn mond vol heeft van dubbele loyaliteiten, m.b.t dubbele paspoorten etc.Op zondag 24 oktober 2010 14:22 schreef Terreros85 het volgende:
Zulke berichten laten precies zien waarom ik nooit op Wilders zal stemmen. Het gaat me niet om het standpunt. Het gaat mij om het zwart-witte denken van blondie.
quote:Die lijken mij op geopolitisch niveau best verenigbaar op enkele gebieden. Israel is toch een staat waarmee Europa historisch gezien verbonden mee is, en de veiligheid van de Israëliërs lijkt mij nog steeds een punt waarmee het westen zich mee dient te bemoeien. Nou valt het huisjes bouwen op de Westerlijke Jordaanoever daar niet onder, maar op andere gebieden moet ik zeggen dat het politiek steunen van Israel wel degelijk goed is, gezien de gevolgen als dat stopgezet wordt.Op zondag 24 oktober 2010 14:34 schreef Gulo het volgende:
[..]
En met dubbele loyaliteit schat ik het eigenlijk nog positief in. Ik denk namelijk dat hij primair zionistisch belangen behartigt, en niet de Nederlandse. Ergo, ik denk niet dat hij voor een dilemma komt te staan wanneer hij moeten kiezen voor tegenstrijdige belangen voor Nederland en Israel.
quote:Dat klopt. Het is echter zo wanneer ze niet verenigbaar zijn Wilders toch zal kiezen voor zionistische belangen, ook al zijn deze schadelijk voor Nederlandse banken. Dat is mijn punt.Op zondag 24 oktober 2010 14:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Die lijken mij op geopolitisch niveau best verenigbaar op enkele gebieden.
quote:Waar twee kijven hebben er twee schuldOp zondag 24 oktober 2010 14:22 schreef Terreros85 het volgende:
Zulke berichten laten precies zien waarom ik nooit op Wilders zal stemmen. Het gaat me niet om het standpunt. Het gaat mij om het zwart-witte denken van blondie. Iedereen kan zien dat er in het conflict in het midden-oosten twee partijen strijden en twee partijen schuld hebben.Wie meer schuld heeft, is voor mij niet relevant. Een beetje nuance is dus wel op zijn plaats bij een standpunt over het conflict. Wilders heeft geen nuance. Er is alleen de waarheid van Wilders.
En meer nederzettingen levert nog meer haat op bij de Palestijnen. En haat is in mijn ogen het grootste obstakel bij besprekingen over vrede.
quote:Op welke gebieden zouden deze tegenstrijdig zijn dan denk je?Op zondag 24 oktober 2010 14:42 schreef Gulo het volgende:
[..]
Dat klopt. Het is echter zo wanneer ze niet verenigbaar zijn Wilders toch zal kiezen voor zionistische belangen, ook al zijn deze schadelijk voor Nederlandse banken. Dat is mijn punt.
quote:Dit zou best kunnen. Ik acht de kans alleen klein dat er een situatie ontstaat waarbij de belangen van Israël en Nederland zullen botsen.Op zondag 24 oktober 2010 14:42 schreef Gulo het volgende:
[..]
Dat klopt. Het is echter zo wanneer ze niet verenigbaar zijn Wilders toch zal kiezen voor zionistische belangen, ook al zijn deze schadelijk voor Nederlandse banken. Dat is mijn punt.
quote:PreciesOp zondag 24 oktober 2010 01:22 schreef Dlocks het volgende:
Je hebt blijkbaar helemaal geen dubbel paspoort nodig om loyaal te zijn aan een ander land.
quote:Exact, ik zie niet in waarom of Wilders een uitbreiding zou moeten propageren maar buiten dat kan het steunen van Israel geen kwaad, integendeel zelfs.Op zondag 24 oktober 2010 14:47 schreef Ironhide het volgende:
[..]
Dit zou best kunnen. Ik acht de kans alleen klein dat er een situatie ontstaat waarbij de belangen van Israël en Nederland zullen botsen.
quote:In zekere zin heb je gelijk vanuit de praktijk gezien. Enige grote verschil is dat de omringende landen allemaal bewoond worden door Arabieren die ook nogal eens Moslim zijn waar de Indianen vanaf het begin al snel het onderspit delfden (ook qua aantal uiteindelijk vergeleken bij de Europese kolonisten). Noord-Amerika werd begrenst door water, Israel door Arabische buurlanden. Nu zijn er in de Arabische landen rondom Israel nog dictators a-la Mubarak aan de macht die de wil bij de bevolking de mond snoert maar pakweg 150 miljoen Arabieren als buren (Egypte, Syrie, Libanon en Jordanie) die meer dan alleen sympathiseren met de Palestijnse zaak geeft geen leuke vooruitzichten voor de Israelische toekomst. Mubarak die zijn grenzen dichthoudt tijdens de invasie van Gaza om de goede vrede te bewaren maar ook zweethandjes heeft voor de reactie van zijn eigen bevolking op dit besluit. Voor hen zal altijd de komst van die Israelische staat in hun midden gelijk staan aan onrechtvaardigheid en menselijk drama voor mensen waar zij zich nadrukkelijk mee identificeren. Wat dat betreft hadden de zionisten zich beter in andere delen van de wereld kunnen vestigen want op langere termijn hebben ze geen toekomst wanneer Amerika ook niet meer garant voor hen kan staan. Zo is dat al zichtbaar door de hand van Iran in het Midden-Oosten en Amerika die geen oorlog met Iran kan veroorloven en hun toenemende invloed (in o.a. Libanon middels Hizbullah) met pijn in het hart maar toelaat. Als een lachende boer met kiespijn zeg maar.Op zondag 24 oktober 2010 14:42 schreef Ironhide het volgende:
[..]
Waar twee kijven hebben er twee schuld.. Dit gaat niet over een ruzie tussen twee kinderen waar dit principe vaak WEL opgaat. We hebben het hier over een territoriaal dispuut dat al decennia lang gaande is.
Feit is dat de Joden na de Tweede Wereldoorlog vanuit zionistische overwegingen hun vlag geplant hebben in het huidige Israël. De Palestijnen waren helaas het lijdend voorwerp. Such is life, deal with it.
Ik vergelijk dit graag met de verovering van Amerika op de Indianen. Laatstgenoemde partij had de volgende keuze: uitgeroeid worden of inbinden. De Palestijnen staan voor min of meer dezelfde keuze. De nederzettingen zorgen er vanzelf voor dat Palestijnen geen andere optie hebben dan de Jordan option.
quote:Op zondag 24 oktober 2010 01:22 schreef Dlocks het volgende:
Je hebt blijkbaar helemaal geen dubbel paspoort nodig om loyaal te zijn aan een ander land.
quote:Ben jij een neo nazi ofzo?Op zondag 24 oktober 2010 08:36 schreef Nielsch het volgende:
Beter deporteren ze al die Israeliers naar Antartica ofzo. Zijn we gelukkig ook weer van dat moordende, bedriegende en stelende kutvolk af. Zetten we er een mooie muur neer, kunnen ze ook weer klagen. Dat is toch alles wat ze doen.
quote:Beetje jammer dat Wilders zelf nooit debatteert.Op zondag 24 oktober 2010 15:42 schreef sunny16947 het volgende:
In mijn ogen poneert Wilders een stelling. En dat doet hij goed want er wordt aardig gediscusieert over die stelling. Het maakt dat mensen zich in het vraagstuk verdiepen. Heel veel mensen hebben een mening, terwijl ze te weinig inzicht hebben.
quote:Nu nog uitvechten welke grenzen ze willen aannemen.Op zondag 24 oktober 2010 16:27 schreef Viajero het volgende:
Even voor de duidelijkheid, dit standpunt is niet pro-Israelisch, maar extreem rechts Israelisch. Een meerderheid van de Israelis staat achter de twee staten oplossing.
quote:Hoezo extreem rechts Israelisch? Even de holle retoriek daargelaten en niet wat men met de mond belijdt.Op zondag 24 oktober 2010 16:27 schreef Viajero het volgende:
Even voor de duidelijkheid, dit standpunt is niet pro-Israelisch, maar extreem rechts Israelisch. Een meerderheid van de Israelis staat achter de twee staten oplossing.
quote:Een voor Israel meer acceptabel alternatief dan wat de Palestijnen liever zien; alle Israëliërs de zee in jagen. Ik kan dus ook wel begrijpen dat over het gehele spectrum het voortbestaan van Israel in huidige vorm voorkeur geniet boven een Israel waarin ze worden teruggejaagd naar grenzen van minstens 40 jaar oud, en het verlies van Jeruzalem.Op zondag 24 oktober 2010 16:49 schreef Monidique het volgende:
De drie grootste partijen, zelfs de "linkse" Arbeiderspartij, zijn allemaal voorstander van de bezetting in een of andere vorm. Als ze het hebben over een tweestatenoplossing, dan houdt dat voor hen natuurlijk wel in dat veel gekoloniseerd land geannexeerd wordt bij Israël, dat Palestina geen leger mag hebben, dat Israël de grenzen controleert. Een verzameling gescheiden bantustans, ja, ook dát is een tweestatenoplossing.
quote:ja, anders redeneer je inderdaad helemaal naar het andere uitersteOp zondag 24 oktober 2010 16:52 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Een voor Israel meer acceptabel alternatief dan wat de Palestijnen liever zien; alle Israëliërs de zee in jagen.
quote:Wou je zeggen dat er in de regio een "middenweg" mentaliteit heerst?Op zondag 24 oktober 2010 16:58 schreef Klaudias het volgende:
[..]
ja, anders redeneer je inderdaad helemaal naar het andere uiterste
quote:nee, maar dat wil nog niet zeggen dat de middenweg geen goede oplossing isOp zondag 24 oktober 2010 17:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Wou je zeggen dat er in de regio een "middenweg" mentaliteit heerst?
quote:Enige juiste opmerking.Op zondag 24 oktober 2010 01:22 schreef Dlocks het volgende:
Je hebt blijkbaar helemaal geen dubbel paspoort nodig om loyaal te zijn aan een ander land.
quote:Uiteraard, als rasechte Nederlanders is het Poldermodel natuurlijk heilig, maar ik redeneer naar de situatie daar en niet de situatie in de huiskamers van Henk en Ingrid.Op zondag 24 oktober 2010 17:02 schreef Klaudias het volgende:
[..]
nee, maar dat wil nog niet zeggen dat de middenweg geen goede oplossing is
quote:Op zondag 24 oktober 2010 17:03 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Uiteraard, als rasechte Nederlanders is het Poldermodel natuurlijk heilig, maar ik redeneer naar de situatie daar en niet de situatie in de huiskamers van Henk en Ingrid.
quote:Alleen de Joden en Amerikanen mogen land stelen en de originele bevolking uitmoorden?Op zondag 24 oktober 2010 16:22 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Ben jij een neo nazi ofzo?
De jaren '40-'45 zijn al voorbij hoor, als je soms daarnaar terug verlangt..
quote:De geschiedenis waar de terreurstaat Israel op gebouwd is en de mensen door de strot is geduwd met massa-migratie van joden wereldwijd ten koste van de lokale bewoners en hun (politieke) onafhankelijkheid wordt nooit vergeten. Vandaar dat ik aangaf dat voor de langere termijn, zelfs als men de Palestijnen in Jordanie dumpt, dit conflict geen vredig einde zal kennen met circa 150 miljoen Arabieren om je landsgrenzen. Vooralsnog wel en zeker omdat er bij die Arabieren westersgezinde dictators aan de macht zijn. Maar dat is de prijs die je moet betalen voor een veilig Israël. Dat neemt niet weg dat er wel wat te beargumenteren valt voor Israël om echte vrede na te streven omdat het vooral in hun eigen belang is om als staat zo goed mogelijk te overleven in het Midden-Oosten. En bij dat overleven is enige vrede met de buren van essentieel belang, zeker wanneer je omringd bent door alleen hen en niemand anders. Je zou kunnen beginnen met vaste landsgrenzen bijv. Doe je dat niet en vertrouw op je militaire overwicht dan kan het voor de langere termijn zo zijn dat dat je ook de kop kost. Zoals men in Israel nu angstig naar Teheran kijkt bijvoorbeeld.Op zondag 24 oktober 2010 16:52 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Een voor Israel meer acceptabel alternatief dan wat de Palestijnen liever zien; alle Israëliërs de zee in jagen. Ik kan dus ook wel begrijpen dat over het gehele spectrum het voortbestaan van Israel in huidige vorm voorkeur geniet boven een Israel waarin ze worden teruggejaagd naar grenzen van minstens 40 jaar oud, en het verlies van Jeruzalem.
Die eisen zijn evenzo ridicuul.
quote:Zolang het de wens is van de Israëlische bevolking de grenzen van nu te accepteren en niet die van '67 dan moet de Arabische wereld daar maar mee leven. Uiteraard mogen ze zich verzetten en politiek inmengen met het proces, maar dan moeten ze ook niet huilen als het westen hetzelfde doet. Israel is gesticht in een Brits mandaat en legaal die positie gekregen, vanuit Israëlisch oogpunt(!) zitten ze daar dus ook volkomen terecht, en daar ben ik best bereid ze steun in te verlenen.Op zondag 24 oktober 2010 17:12 schreef Aloulou het volgende:
[..]
De geschiedenis waar de terreurstaat Israel op gebouwd is en de mensen door de strot is geduwd met massa-migratie van joden wereldwijd ten koste van de lokale bewoners en hun (politieke) onafhankelijkheid wordt nooit vergeten. Vandaar dat ik aangaf dat voor de langere termijn, zelfs als men de Palestijnen in Jordanie dumpt, dit conflict geen vredig einde zal kennen met circa 150 miljoen Arabieren om je landsgrenzen. Vooralsnog wel en zeker omdat er bij die Arabieren westersgezinde dictators aan de macht zijn. Maar dat is de prijs die je moet betalen voor een veilig Israël. Dat neemt niet weg dat er wel wat te beargumenteren valt voor Israël om echte vrede na te streven omdat het vooral in hun eigen belang is om als staat zo goed mogelijk te overleven in het Midden-Oosten. En bij dat overleven is enige vrede met de buren van essentieel belang, zeker wanneer je omringd bent door alleen hen en niemand anders. Je zou kunnen beginnen met vaste landsgrenzen bijv. Doe je dat niet en vertrouw op je militaire overwicht dan kan het voor de langere termijn zo zijn dat dat je ook de kop kost. Zoals men in Israel nu angstig naar Teheran kijkt bijvoorbeeld.
De Palestijnen en diegenen die hen vertegenwoordigen hebben niet allemaal het streven joden de zee in te drijven. Net zomin als dat de Israeliers niet allemaal het streven hebben Groot-Israel te realiseren. Abbas heeft vaak aangegeven naar de grenzen 67' te streven maar wordt daarin ironisch genoeg niet de (eerlijke) hand toegereikt door Netanyahu. Netanyahu heeft niets met die grenzen van 67 en ziet ze als een last op zijn schouders. Tijd is nodig om die grenzen te doen vervagen door nieuwe demografische feiten en daar is men hard mee bezig door o.a. te koloniseren.
quote:Dat kan de andere kant net zo goed zeggen tegen Israël: "Leer maar met ons leven"Op zondag 24 oktober 2010 17:19 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zolang het de wens is van de Israëlische bevolking de grenzen van nu te accepteren en niet die van '67 dan moet de Arabische wereld daar maar mee leven. Uiteraard mogen ze zich verzetten en politiek inmengen met het proces, maar dan moeten ze ook niet huilen als het westen hetzelfde doet. Israel is gesticht in een Brits mandaat en legaal die positie gekregen, vanuit Israëlisch oogpunt(!) zitten ze daar dus ook volkomen terecht, en daar ben ik best bereid ze steun in te verlenen.
quote:Dat kunnen ze, dat mogen ze, en dat doen ze.Op zondag 24 oktober 2010 17:27 schreef Klaudias het volgende:
[..]
Dat kan de andere kant net zo goed zeggen tegen Israël: "Leer maar met ons leven"
quote:Dus omdat Amerika wapens levert en Engeland legitimiteit aan een moordend regime, is het ok?Op zondag 24 oktober 2010 17:19 schreef Voorschrift het volgende:
Israel is gesticht in een Brits mandaat en legaal die positie gekregen,
quote:Dat zei ik niet, ik zei dat vanuit Israëlisch oogpunt het begrijpelijk is.Op zondag 24 oktober 2010 17:32 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dus omdat Amerika wapens levert en Engeland legitimiteit aan een moordend regime, is het ok?
quote:Vrolijk schietend en moordend.Op zondag 24 oktober 2010 17:28 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat kunnen ze, dat mogen ze, en dat doen ze.
quote:Het sloeg op de Palestijnen, maar dat maakt je antwoord niet minder valide inderdaad.Op zondag 24 oktober 2010 17:42 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Vrolijk schietend en moordend.
quote:Heel interessant.Op zondag 24 oktober 2010 15:13 schreef Aloulou het volgende:
[..]
In zekere zin heb je gelijk vanuit de praktijk gezien. Enige grote verschil is dat de omringende landen allemaal bewoond worden door Arabieren die ook nogal eens Moslim zijn waar de Indianen vanaf het begin al snel het onderspit delfden (ook qua aantal uiteindelijk vergeleken bij de Europese kolonisten). Noord-Amerika werd begrenst door water, Israel door Arabische buurlanden. Nu zijn er in de Arabische landen rondom Israel nog dictators a-la Mubarak aan de macht die de wil bij de bevolking de mond snoert maar pakweg 150 miljoen Arabieren als buren (Egypte, Syrie, Libanon en Jordanie) die meer dan alleen sympathiseren met de Palestijnse zaak geeft geen leuke vooruitzichten voor de Israelische toekomst. Mubarak die zijn grenzen dichthoudt tijdens de invasie van Gaza om de goede vrede te bewaren maar ook zweethandjes heeft voor de reactie van zijn eigen bevolking op dit besluit. Voor hen zal altijd de komst van die Israelische staat in hun midden gelijk staan aan onrechtvaardigheid en menselijk drama voor mensen waar zij zich nadrukkelijk mee identificeren. Wat dat betreft hadden de zionisten zich beter in andere delen van de wereld kunnen vestigen want op langere termijn hebben ze geen toekomst wanneer Amerika ook niet meer garant voor hen kan staan. Zo is dat al zichtbaar door de hand van Iran in het Midden-Oosten en Amerika die geen oorlog met Iran kan veroorloven en hun toenemende invloed (in o.a. Libanon middels Hizbullah) met pijn in het hart maar toelaat. Als een lachende boer met kiespijn zeg maar.
quote:Eens, het wordt tijd dat de Palestijnen hun verslagen positie accepteren. Dit kunnen ze doen door alle claims op door de Joden bezette gebieden te laten varen. Hieruit voortvloeiende volgt een Palestijnse volksverhuizing naar Jordanië, dat vervolgens hernoemd kan worden naar Palestina.Op zondag 24 oktober 2010 17:19 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zolang het de wens is van de Israëlische bevolking de grenzen van nu te accepteren en niet die van '67 dan moet de Arabische wereld daar maar mee leven. Uiteraard mogen ze zich verzetten en politiek inmengen met het proces, maar dan moeten ze ook niet huilen als het westen hetzelfde doet. Israel is gesticht in een Brits mandaat en legaal die positie gekregen, vanuit Israëlisch oogpunt(!) zitten ze daar dus ook volkomen terecht, en daar ben ik best bereid ze steun in te verlenen.
Ik snap best dat de 150 miljoen Arabieren in de regio een bedreiging vormen voor de staat Israel, maar omgekeerd vormt de westerse wereld en Israel ook een bedreiging voor henzelf, derhalve zie ik het ook niet escaleren want "wij" hebben nog altijd de overhand. Net zozeer als wij afhankelijk zijn van hun olie, zijn zij afhankelijk van onze geldstroom. Bovendien zijn de Palestijnen naar mijn mening meer een populaire term van verzet tegen westerse overmacht dan daadwerkelijke medelijden met die bevolkingsgroep (in de Arabische wereld).
Net zoals dat in het westen zelf de Palestina kwestie vaak wordt aangegrepen in combinatie met Anti-Amerikanisme, en westerse buitenlandpolitiek.
quote:We kunnen duizenden jaren teruggaan en alles uitpluizen. Ik praatte meer vanaf het heden, waar wij nu leven itt vroeger, en de toekomst. Als jij het verleden wil bediscussieren verwijs ik je graag naar het cultuur&historie forum.Op zondag 24 oktober 2010 18:13 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Heel interessant.
Libanon was nooit een Islamitische land geweest en dat geld ook voor Arabië, als we dieper in de geschiedenis gaan waren vooral de Joden die Arabië bevolkte tot opeens de Islam kwam, dus sommige Joden zijn bekeerd tot de islam om zo de islam te vormen en te verspreiden door alles te veroveren zoals heel Arabië.
quote:Dat menen Israeliers ook inderdaad. Je weet denk ik wel dat in internationaal recht de Bijbel niet de maatstaf is hopelijk he. Net zomin als de Vedas dat zijn of de Koran.Op zondag 24 oktober 2010 18:13 schreef killer10000 het volgende:..........
Dus Israël heeft het volste recht om vol te bouwen, dat land is van hun toegezegd door GOD!! dat staat zelfs in de Bijbel, nooit tegen God tegenwerken dat staat ook in de Bijbel.
quote:Afgezien van het acceptatie gedeelte beschrijf je volgens mij toch echt al de huidige situatie.Op zondag 24 oktober 2010 18:25 schreef Ironhide het volgende:
[..]
Eens, het wordt tijd dat de Palestijnen hun verslagen positie accepteren. Dit kunnen ze doen door alle claims op door de Joden bezette gebieden te laten varen. Hieruit voortvloeiende volgt een Palestijnse volksverhuizing naar Jordanië, dat vervolgens hernoemd kan worden naar Palestina.
In de nieuwe situatie kunnen de buurlanden van Israël ervoor kiezen om de wapens op te pakken. Dit zal voor hen echter opnieuw op een smadelijke nederlaag uitdraaien, waar ze zich terdege van bewust zijn. De verstandige, pragmatische en meer realistische keuze zal zijn dat men Israël gedoogt. Insjallah zullen ze wellicht zelfs handel drijven met die varkens!
quote:Het gaat niet om land, het gaat om de Westerse beschaving te ondermijnen en Israël is een Westerse beschaving tussen Islamitische landen en dat is nou een DOORN in het oog, de Islamitische landen steunen niet voor niks de Palestijnen.Op zondag 24 oktober 2010 18:25 schreef Ironhide het volgende:
[..]
Eens, het wordt tijd dat de Palestijnen hun verslagen positie accepteren. Dit kunnen ze doen door alle claims op door de Joden bezette gebieden te laten varen. Hieruit voortvloeiende volgt een Palestijnse volksverhuizing naar Jordanië, dat vervolgens hernoemd kan worden naar Palestina.
In de nieuwe situatie kunnen de buurlanden van Israël ervoor kiezen om de wapens op te pakken. Dit zal voor hen echter opnieuw op een smadelijke nederlaag uitdraaien, waar ze zich terdege van bewust zijn. De verstandige, pragmatische en meer realistische keuze zal zijn dat men Israël gedoogt. Insjallah zullen ze wellicht zelfs handel drijven met die varkens!
quote:[b]Op zondag 24 oktober 2010 18:38 schreef Aloulou het volgende
quote:En waarom moet ik dan naar een andere forum gaan? Kan je niet tegen mijn argumentatie, heb je daar soms geen antwoord op? Je negeer gewoon mijn vragen meer niet.We kunnen duizenden jaren teruggaan en alles uitpluizen. Ik praatte meer vanaf het heden, waar wij nu leven itt vroeger, en de toekomst. Als jij het verleden wil bediscussieren verwijs ik je graag naar het cultuur&historie forum.
quote:Dat internationale recht niks met God te maken heeft, het is gift van God aan de Joodse volk, daar heeft niemand iets mee te maken, dan werk tegen Gods wil en dat heeft de Katholieke Kerk ook al op zijn geweten, dit krijg nog een naar einde geloof me als we allemaal moeten verantwoorden tot onze heer.Dat menen Israeliers ook inderdaad. Je weet denk ik wel dat in internationaal recht de Bijbel niet de maatstaf is hopelijk he. Net zomin als de Vedas dat zijn of de Koran
quote:Je zou dus eigenlijk kunnen zeggen dat de Joden niet veel meer ontwikkeld zijn dan Arabieren, over terug in de tijd gesproken.Op zondag 24 oktober 2010 14:42 schreef Ironhide het volgende:
Waar twee kijven hebben er twee schuld.. Dit gaat niet over een ruzie tussen twee kinderen waar dit principe vaak WEL opgaat. We hebben het hier over een territoriaal dispuut dat al decennia lang gaande is.
Feit is dat de Joden na de Tweede Wereldoorlog vanuit zionistische overwegingen hun vlag geplant hebben in het huidige Israël. De Palestijnen waren helaas het lijdend voorwerp. Such is life, deal with it.
Ik vergelijk dit graag met de verovering van Amerika op de Indianen. Laatstgenoemde partij had de volgende keuze: uitgeroeid worden of inbinden. De Palestijnen staan voor min of meer dezelfde keuze. De nederzettingen zorgen er vanzelf voor dat Palestijnen geen andere optie hebben dan de Jordan option.
quote:Duh, Wilders gooit graag olie op het vuur en ziet dat piepkleine stukje zandbak als bufferzone naar ons Utopische Europa. In feite zou je kunnen zeggen dat Wilders Israël ziet als het stukje kanonnenvlees om onze Westerse beschaving in stand te houden.Op zondag 24 oktober 2010 16:34 schreef Monidique het volgende:
Het is absoluut niet pro-Israël. Als je van mening bent dat Israël het centrale slagveld is in een existentiële strijd tussen Goed en Kwaad en dat het Israël zou sieren als het verder zou gaan met kolonisatie en etnische zuiveringen, dan heb je volgens mij weinig op met een democratische, liberale, joodse staat Israël.
quote:Als je bekijkt hoe ver je moet terug graven om de 'juiste' in deze strijd te vinden kun je je ook afvragen of je niet eens ergens een streep moet trekken en vooruit moet kijken. In plaats daarvan graaf je (en je gelijkdenkenden) je in en komt in een patstelling die alleen nog geforceerd kan worden door excensief geweld, wat vervolgens de kloof vergroot. Dit gaat overigens twee kanten op, soms denk ik serieus wel eens gooi er een bom op, want kennelijk wil niemand daar iets oplossen.Op zondag 24 oktober 2010 18:13 schreef killer10000 het volgende:
Heel interessant.
Libanon was nooit een Islamitische land geweest en dat geld ook voor Arabië, als we dieper in de geschiedenis gaan waren vooral de Joden die Arabië bevolkte tot opeens de Islam kwam, dus sommige Joden zijn bekeerd tot de islam om zo de islam te vormen en te verspreiden door alles te veroveren zoals heel Arabië.
Arabië was gesticht door het Joodse volk., duizenden jaren geleden voor Christus.
Abram is de eerste van de drie aartsvaders of patriarchen van Israël van wie het leven beschreven wordt in het Bijbelboek Genesis, dus ook het beloofde land van Kanaän waar heel Israël/Libanon onder viel, toen waren er geen Moslims toen der tijd, dus er zijn hier een hoop gasten hier die totaal niet op de hoogte zijn dat Kanaän het land van de Joden waren gegeven door God, inmiddels grote delen veroverd door de Islam zoals Libanon en een groot stuk van Israël.
Tevens moest Israël nog eens tuk land afstaan door de Kerk en de VN, dus Israël nog nauwer in het hoek gedreven door eigen broeders van de Kerk dat waren de katholieken namelijk.
Toen Christen werd geboren werd de oude testament vervuld, vandaar dat Jezus onze verlosser is en voor ons is gestorven voor onze zondes, Daarom kan de Islam nooit Jezus accepteren als de verlosser en de zoon van God. Tevens kent de Islam niet de liefde van de vader (God) zelf.
Er zijn hier hoop mensen die lukraak kletsen en zoveel haat tegen Israël en Geert met zonder argumenten waarom, ik heb dat vaak uitgelegd, maar dat wordt genegeerd door dezelfde mensen die alleen op uit is met bashen van Geert en Israël![]()
Dus Israël heeft het volste recht om vol te bouwen, dat land is van hun toegezegd door GOD!! dat staat zelfs in de Bijbel, nooit tegen God tegenwerken dat staat ook in de Bijbel.
quote:Aah, dus je schrijft zelf een boek waarin je beweert de grond door een of ander mythisch wezen te hebben gekregen en dat is tot in de eeuwigheid de rechtvaardiging om die grond maar weer terug eisen, al waren je koninkrijken 2500 jaar geleden al opgelost en ben je als bevolkingsgroep 2000 jaar geleden verjaagt.Op zondag 24 oktober 2010 18:13 schreef killer10000 het volgende:
Dus Israël heeft het volste recht om vol te bouwen, dat land is van hun toegezegd door GOD!! dat staat zelfs in de Bijbel, nooit tegen God tegenwerken dat staat ook in de Bijbel.
quote:Dat heb ik daarboven al uitgelegd, als God de Joden het beloofde land (Kanaän) geeft, dan heeft niemand ermee te maken ook al leven we duizend jaren verder, je hoort met je tengels af te blijven simpel zatOp zondag 24 oktober 2010 21:17 schreef elcastel het volgende:
[..]
Als je bekijkt hoe ver je moet terug graven om de 'juiste' in deze strijd te vinden kun je je ook afvragen of je niet eens ergens een streep moet trekken en vooruit moet kijken. In plaats daarvan graaf je (en je gelijkdenkenden) je in en komt in een patstelling die alleen nog geforceerd kan worden door excensief geweld, wat vervolgens de kloof vergroot. Dit gaat overigens twee kanten op, soms denk ik serieus wel eens gooi er een bom op, want kennelijk wil niemand daar iets oplossen.
Waar het in dit topic over gaat is niet die hele Israël/Palestina kwestie maar het gezever erover door pruikmans, maar haal vooral weer de hele strontput open.
quote:Als God zou bestaan natuurlijk...Op zondag 24 oktober 2010 21:38 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Dat heb ik daarboven al uitgelegd, als God de Joden het beloofde land (Kanaän) geeft, dan heeft niemand ermee te maken ook al leven we duizend jaren verder, je hoort met je tengels af te blijven simpel zat
Dat pruikmans heeft wel gelijk op vele punten, maar dat wordt gewoon door naïeve laffe bange mensen genegeerd. Wij mogen toch wel onze belangen beschermen zodat iedereen gelijk is vrouw en man en dat is het niet het geval met de Islam zelf mee gemaakt en maak dat dagelijks mee.
quote:Say what? Ga je hier nu het gelijkheidsbeginsel man/vrouw neerzetten als een verworvenheid van de gelovigen?Op zondag 24 oktober 2010 21:38 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Dat heb ik daarboven al uitgelegd, als God de Joden het beloofde land (Kanaän) geeft, dan heeft niemand ermee te maken ook al leven we duizend jaren verder, je hoort met je tengels af te blijven simpel zat
Dat pruikmans heeft wel gelijk op vele punten, maar dat wordt gewoon door naïeve laffe bange mensen genegeerd. Wij mogen toch wel onze belangen beschermen zodat iedereen gelijk is vrouw en man en dat is het niet het geval met de Islam zelf mee gemaakt en maak dat dagelijks mee.
quote:Aha, dus Israel heeft recht op dat stuk land omdat het aan hen is gegeven door god?Op zondag 24 oktober 2010 21:38 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Dat heb ik daarboven al uitgelegd, als God de Joden het beloofde land (Kanaän) geeft, dan heeft niemand ermee te maken ook al leven we duizend jaren verder, je hoort met je tengels af te blijven simpel zat
Dat pruikmans heeft wel gelijk op vele punten, maar dat wordt gewoon door naïeve laffe bange mensen genegeerd. Wij mogen toch wel onze belangen beschermen zodat iedereen gelijk is vrouw en man en dat is het niet het geval met de Islam zelf mee gemaakt en maak dat dagelijks mee.
quote:Echt waar, vele willen gewoon maar niet snappen.Op zondag 24 oktober 2010 21:32 schreef moussie het volgende:
[..]
Aah, dus je schrijft zelf een boek waarin je beweert de grond door een of ander mythisch wezen te hebben gekregen en dat is tot in de eeuwigheid de rechtvaardiging om die grond maar weer terug eisen, al waren je koninkrijken 2500 jaar geleden al opgelost en ben je als bevolkingsgroep 2000 jaar geleden verjaagt.
Rare logica hebben die gelovigen ..
quote:Eigenlijk heel Kanaän daar valt heel Israël en Libanon onder het kan ook wat kleine landen zijnOp zondag 24 oktober 2010 21:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Aha, dus Israel heeft recht op dat stuk land omdat het aan hen is gegeven door god?Ja, dan zijn we snel uitgepraat.
quote:Daarom ben jij er ook, jij bent een levende bewijs dat God bestaat
quote:Daarom zeg je dit nu, het is je vrijheid die jou is gegeven om dit te kunnen zeggenOp zondag 24 oktober 2010 20:06 schreef Terreros85 het volgende:
Ik vind het altijd wel grappig dat Christenen zo sympathiseren met Israel. Het land bestaat uit ongelovigen en Joden. Beide groepen voelen zich ver verheven boven Christenen. Jezus? Kennen we niet. Oh, die aan het kruis gegaan is? Dat was niet de zoon van God.
Aanslagen zijn heel makkelijk te veroordelen. Stelselmatig treiteren is een stuk moeilijker om te veroordelen. je moet zelf je kop uit het zand trekken en eens met een open blik naar het conflict kijken. Er bestaat geen waarheid. Dus praat niet alles goed wat Israel doet.
quote:Aah, lekker wazig intimideren en dreigen, zo ken ik de ware gelovige weer.Op zondag 24 oktober 2010 21:44 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Echt waar, vele willen gewoon maar niet snappen.
(HET IS GEGEVEN VAN GOD ZELF AAN DE JOODSE VOLK!!!)
Daar kom je zelf wel achter als de rijp is wie de mythisch wezen is
quote:Voor een mod, val me dat wel tegen van je.Op zondag 24 oktober 2010 16:54 schreef Re het volgende:
is dit nu een aggressieve vorm van kleppelkanker?
quote:Wat zeg je me nou, dat ik dreig? dat is een serieuze beschuldiging.Op zondag 24 oktober 2010 21:52 schreef moussie het volgende:
[..]
Aah, lekker wazig intimideren en dreigen, zo ken ik de ware gelovige weer.
Maaruh, als het dan inderdaad door dat mythische wezen is gegeven, waarom je dan niet houden aan de rest van de aanwijzingen, de terugkomst en het verzamelen van het volk dat hij naar alle windstreken verbannen heeft? Want hé, ze waren humaan, ze hebben niet iedere voormalige bewoner van die streek over de kling gejaagd om dat land te kunnen beërven, dus werden ze gestraft met verbanning. Dus als je je al beroept op een zelf geschreven boek, doe het dan ook helemaal, en niet alleen het gedeelte dat toevallig goed uitkomt!
quote:Denk niet dat Jezus wilde dat Palestijnen hardhandig werden verwijderd. Sterker, dat weet ik wel zeker.Op zondag 24 oktober 2010 21:51 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Daarom zeg je dit nu, het is je vrijheid die jou is gegeven om dit te kunnen zeggen
O, je kent Jezus wel dat weet ik het zit in je zielJe hoeft daar niet voor te schamen hoor.
quote:Laat alleen maar zien hoe dom en kortzichtig Nederland is.
quote:'daar kom je zelf wel achter' zie ik als een dreiging als het uit het toetsenbord van een gelovige komt.Op zondag 24 oktober 2010 21:55 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Wat zeg je me nou, dat ik dreig? dat is een serieuze beschuldiging.
Als je niet weet wat dat inhoud, had het even gevraagd in plaats maar te raden .
quote:god kan de goddelijke KANKER krijgen...Op zondag 24 oktober 2010 21:44 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Echt waar, vele willen gewoon maar niet snappen.
(HET IS GEGEVEN VAN GOD ZELF AAN DE JOODSE VOLK!!!)
Daar kom je zelf wel achter als de rijp is wie de mythisch wezen is
quote:zoals een andere fundamentalist, KoningDavid, de Big Bang aan het christelijk geloof probeert toe te schrijven. Waarom ben je zo verbaasd?Op zondag 24 oktober 2010 21:43 schreef moussie het volgende:
[..]
Say what? Ga je hier nu het gelijkheidsbeginsel man/vrouw neerzetten als een verworvenheid van de gelovigen?
quote:Als God bestaat mag je dat bewijzen.Op zondag 24 oktober 2010 21:48 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Daarom ben jij er ook, jij bent een levende bewijs dat God bestaat
En als dat ontkent, dan ontken je ook je bestaand recht
quote:Nee, het is gewoon onzin.Op zondag 24 oktober 2010 21:55 schreef killer10000 het volgende:
Dat betekent dat je na de dood heel wat uit te leggen hebt, dat is geen dreigement.
quote:Lees dit eensOp zondag 24 oktober 2010 21:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Denk niet dat Jezus wilde dat Palestijnen hardhandig werden verwijderd. Sterker, dat weet ik wel zeker.
quote:Welk arabieren? Dat waren toen gewoon Joodse volk die daar waren ?Op zondag 24 oktober 2010 22:08 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Als God bestaat mag je dat bewijzen.
Maar religie is dus de enige reden die Joden hebben om een Arabische holocaust uit te voeren?
quote:Moussie, leer eens begrijpend Nederlands graag, je zit me gewoon te betichten voor dreiging en dat is strafbaar in Nederland.Op zondag 24 oktober 2010 21:59 schreef moussie het volgende:
[..]
'daar kom je zelf wel achter' zie ik als een dreiging als het uit het toetsenbord van een gelovige komt.
quote:Ik zal je even helpen waarom ik dat tekst erbij hebt geplaats voor jou.Op zondag 24 oktober 2010 21:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Denk niet dat Jezus wilde dat Palestijnen hardhandig werden verwijderd. Sterker, dat weet ik wel zeker.
quote:Dat is nou een gevaar voor onze maatschappij als vrouwen geen rechten hebben en lopen als tenten volgens de Koran. In Nederland kent men gelijkheid en gelijke rechten en dat heb je niet met de Islam vandaar dat het een gevaar is voor onze samenleving als het zich uitbreidt .Op zondag 24 oktober 2010 21:43 schreef moussie het volgende:
[..]
Say what? Ga je hier nu het gelijkheidsbeginsel man/vrouw neerzetten als een verworvenheid van de gelovigen?
quote:Ik kan me niet voorstellen dat 'God' thuis geeft als je boven bij de hemelpoort staat (in de kou) en vertelt dat je het beloofde land hebt toe geëindigd en met bloed vergieten hebt verdedigd. En dat allemaal door een vertaalfoutje van tolk honderden jaren geleden.Op zondag 24 oktober 2010 22:08 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Maar religie is dus de enige reden die Joden hebben om een Arabische holocaust uit te voeren?
quote:Nee, het waren heidenen. Afgodvereerders.Op zondag 24 oktober 2010 22:19 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Welk arabieren? Dat waren toen gewoon Joodse volk die daar waren ?
quote:Vanwege de verlichting. Het SGP vecht niet voor gelijke rechten voor vrouwen.Op zondag 24 oktober 2010 22:35 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Dat is nou een gevaar voor onze maatschappij als vrouwen geen rechten hebben en lopen als tenten volgens de Koran. In Nederland kent men gelijkheid en gelijke rechten
quote:Inderdaad, als gelovigen -inclusief het christendom- ergens NIET aan hebben bijgedragen dan is het wel het gelijkheidsbeginsel man/vrouw.Op zondag 24 oktober 2010 21:43 schreef moussie het volgende:
[..]
Say what? Ga je hier nu het gelijkheidsbeginsel man/vrouw neerzetten als een verworvenheid van de gelovigen?
quote:Men oh men, over verkeerd geïnformeerd gesproken. Het zijn de Joden die niets van Jezus moeten hebben, hij is niet, herhaal niet de voorspelde messias, die moet volgens de Joden nog steeds komen. In de Islam daarentegen is Jezus, oftewel Isa, profeet en messias die tzt samen met de Mahdi terug gaat keren.Op zondag 24 oktober 2010 22:18 schreef killer10000 het volgende:
Terwijl het Nieuwe Testament ons de Here Jezus temidden van het Joodse volk en temidden van de rabbijnen laat zien, worden er door allerlei verwrongen antisemitische breinen verwoede pogingen gedaan de Here Jezus juist te isoleren van het Joodse volk. De met de islam corrumperende kerken moeten er niet aan denken dat Jezus een Jood is geweest. Maar toen de Here Jezus werd geboren, waren er geen christenen. Hij werd niet geboren als koning van de kerk. Er was toen geen kerk en de Here Jezus kwam niet in de kerk. Het heil is uit de Joden, zo maakt de Bijbel duidelijk. De Joden zijn het die de Here Jezus aan de wereld hebben gegeven. Ook de ontdekte boekrollen in Qumran aan de Dode Zee beschrijven de verbondenheid van Jezus met het Joodse volk. De bewering dat Jezus een Palestijn zou zijn is niets anders dan het bewust verdraaien van historische feiten en komt voort uit blinde haat jegens de volkomen legale bezitters van het Heilige Land"
quote:De Romeinen noemden het land Palestina om de joden te pesten.Op zondag 24 oktober 2010 22:27 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Ik zal je even helpen waarom ik dat tekst erbij hebt geplaats voor jou.
"Het was de Romeinse keizer Hadrianus die het aloude Bijbelse land veranderde in Palestina, genoemd naar de Filistijnen, de vroegere erfvijand van Israël, om de Joodse connectie met het Beloofde Land daarmee voor eeuwig uit te wissen. Het is volkomen onterecht als mensen het Heilige Land “Palestina” noemen"
Vandaar
quote:Ooh, ik begrijp anders heel goed hoor, de zoveelste gelovige die lekker wazig zit te dreigen met het hiernamaals en wat daar zou kunnen gebeuren.Op zondag 24 oktober 2010 22:25 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Moussie, leer eens begrijpend Nederlands graag, je zit me gewoon te betichten voor dreiging en dat is strafbaar in Nederland.
quote:Ja de farizeeën en de sadduceeën waren echt dikke maatjes van Jezus.Op zondag 24 oktober 2010 22:18 schreef killer10000 het volgende:
[..]
Terwijl het Nieuwe Testament ons de Here Jezus temidden van het Joodse volk en temidden van de rabbijnen laat zien,
quote:Ze hebben de hoofdstad hernoemd om precies die reden, waarom zouden ze het land dan niet hernoemen?Op zondag 24 oktober 2010 23:51 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
De Romeinen noemden het land Palestina om de joden te pesten.![]()
Serieus, wie verzint dit soort dingen.
De Romeinen herkenden de lokale religie met bijbehorende mythen voor wat ze waren, mythen. Ze hielden zich niet bezig met kinderachtige spelletjes. Tenenkrommende verzinsels om te verklaren waarom iedereen het land als Palestina kende ipv Israel of Shangri La of weet ik wat voor kul.
quote:Ja, zo deden ze dat. Vandaar dat er vele legioenen nodig waren om de eerste Joodse opstand neer te slaan en dat er vele honderdduizenden mensen omkwamen. Allemaal de schuld van een legioentje dat een synagoge kort en klein sloeg.En ook nog eens enorme zelfoverschatting. Als er onrust in een provincie was stuurden ze wat extra troepen. Als er erge onrust was kwamen ze met een legioentje en verwoesten ze wat lokale architectuur om de mensen te laten zien wie de baas was. Zo deden ze dat.
quote:Er is niks unieks aan, dat was het punt. Er waren ook opstanden in wat nu Frankrijk en Duitsland is, zelfs hier in Nederland hebben we opstanden en ongehoorzaamheid gehad. Dan stuurden de Romeinen wat troepen en lieten zien wie de baas was. Klaar.Op maandag 25 oktober 2010 00:52 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Ze hebben de hoofdstad hernoemd om precies die reden, waarom zouden ze het land dan niet hernoemen?
[..]
Ja, zo deden ze dat. Vandaar dat er vele legioenen nodig waren om de eerste Joodse opstand neer te slaan en dat er vele honderdduizenden mensen omkwamen. Allemaal de schuld van een legioentje dat een synagoge kort en klein sloeg.
quote:Ja, dat is wel zeer algemeen. Overigens waren die opstanden natuurlijk niet ingegeven door fel monotheisme.Op maandag 25 oktober 2010 01:06 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Er is niks unieks aan, dat was het punt. Er waren ook opstanden in wat nu Frankrijk en Duitsland is, zelfs hier in Nederland hebben we opstanden en ongehoorzaamheid gehad. Dan stuurden de Romeinen wat troepen en lieten zien wie de baas was. Klaar.
quote:Het was niet overal gelijk. Zo hebben ze na de verwoesting van Carthago de grond waarop het was gebouwd, vervloekt, wat ze ook niet overal deden, en zo hebben ze Jerusalem hernoemd. Of wilde je dat ook ontkennen?Overal was het gelijk maar in Palestina deden ze ineens allemaal unieke dingen. Right.
quote:Wat is daar mythisch aan?Zelfde als de diaspora mythe.
quote:Het is nooit gebeurd.Op maandag 25 oktober 2010 01:12 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Ja, dat is wel zeer algemeen. Overigens waren die opstanden natuurlijk niet ingegeven door fel monotheisme.
[..]
Het was niet overal gelijk. Zo hebben ze na de verwoesting van Carthago de grond waarop het was gebouwd, vervloekt, wat ze ook niet overal deden, en zo hebben ze Jerusalem hernoemd. Of wilde je dat ook ontkennen?
[..]
Wat is daar mythisch aan?
quote:Door wie werden ze dan verstrooid, door de Romeinen toch? je schrijft net nog dit
quote:dus je bent bekend met de opstand en de gevolgen, dus niks mystiek, gewoon verslagen en weg gejaagd.Ze hebben de hoofdstad hernoemd om precies die reden, waarom zouden ze het land dan niet hernoemen?
quote:Nee hoor, Jezus was zelf een Joodse koning en veel Joden wilde hem weg hebben, de reden zou ik niet weten, de Joden hebben nooit rekening gehouden van Pilatus rechts gevoel om Jezus te veroordelen, maar toch heeft Pilatus een doorn kroon op Jezus hoofd gezet met een gewaad als teken van een Joodse Koning.Op zondag 24 oktober 2010 23:39 schreef moussie het volgende:
[..]
Men oh men, over verkeerd geïnformeerd gesproken. Het zijn de Joden die niets van Jezus moeten hebben, hij is niet, herhaal niet de voorspelde messias, die moet volgens de Joden nog steeds komen. In de Islam daarentegen is Jezus, oftewel Isa, profeet en messias die tzt samen met de Mahdi terug gaat keren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |