abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_87027697
Eens Frutsel
gelukkig hebben we in elk geval nog objectieve mods ^O^
pi_87027756
quote:
Op donderdag 30 september 2010 17:07 schreef Roellie80 het volgende:
Eens Frutsel
gelukkig hebben we in elk geval nog objectieve mods ^O^
Ook daar is lang niet iedereen het over eens ;)
Nu ga ik naar huis en eten.
pi_87027888
Die Marokkaantjes en de PVV-ers zijn feitelijk ook niet zo verschillend. Beiden bekrompen conservatief volk dat niet voor reden vatbaar is met geluiden van buiten hun eigen beperkte levenskadertje. En dat soort mensen zijn altijd tegen anderen, dus ook andere partijen die op eenzelfde manier conservatief zijn.

Overigens is het wel zo dat bij de PVV-ers (de kamerleden) dit soort zaken wel aanzienlijk vaker spelen dan bij anderen. Bij de presentatie van de nieuwe kabinetsleden viel bij de helft al iets van fraude of recent begaande strafbare feiten op te merken. Toen hadden we een een Brinkman al gehad, en daarna nogmaals, en nu deze Hernandez.
pi_87028357
quote:
Op donderdag 30 september 2010 16:20 schreef Sachertorte het volgende:

[..]

Het enkele feit dat iemand een PvdA-er is en dus een landverrader, lijkt me al voldoende reden om tot klappen over te gaan. Zie het als het evrzet in WOII>
Nou kom dan maar deze kant op om mij wat klapjes te geven stoere bink.
Maar denken dat je dan net zo bezig bent als de lui uit het verzet (die overigens uit de links-communistische-socialistische hoek kwamen) is te zot voor woorden, ze namen het juist op voor de groep andersdenkenden in hun midden.
pleased to meet you
pi_87028993
quote:
Op donderdag 30 september 2010 17:22 schreef moussie het volgende:
Nou kom dan maar deze kant op om mij wat klapjes te geven stoere bink.
Zo, wel in staat om te vechten maar nog steeds niet in staat om een baan te hebben?
You're a fucking ugly bitch. I want to stab you to death, and then play around with your blood.
  donderdag 30 september 2010 @ 17:56:30 #166
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_87029628
quote:
Op donderdag 30 september 2010 17:39 schreef Napalm het volgende:
[..]
Zo, wel in staat om te vechten maar nog steeds niet in staat om een baan te hebben?
Volgens mij biedt ze zich gewoon aan als boksbal, en ik geloof niet dat die functie in de UWV beroepenlijst voorkomt.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_87029873
quote:
Op donderdag 30 september 2010 17:39 schreef Napalm het volgende:
Maar hoe zat het nou met dat verbod op contact tussen ambtenaren en kamerleden? Gaat die PVV-er daar ook nog voor vervolgd worden, of de ambtenaar?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_87030804
quote:
Op donderdag 30 september 2010 16:59 schreef Roellie80 het volgende:

[..]

Vreemd eigenlijk dat het zo op de PvdA gemunt is. de SP zit toch veel verder aan de andere kant van het politieke spectrum zitten? .. waarom dan toch eigenlijk die PvdA bash?
SP en PVV staan heel dicht bij elkaar. Sowieso op sociaal-economisch beleid, maar ook op vreemdelingengebied was de SP ooit de eerste partij die voor spreiding en een immigratiestop heeft gepleit.
Beiden zijn dan ook conservatieve partijen.

De PVV is de nieuwe PvdA aan het worden. (voor de hardwerkende arbeider), terwijl de PvdA een middenpartij aan het worden is.....de ergernis tov de PvdA is vooral zo groot, omdat men zich verraden voelt door die partij....niet opkomen voor de arbeider, maar voor de buitenlander....en als je eigen partij je niet meer vertegenwoordigt, dan maakt dat extra boos.
pi_87031293
quote:
Op donderdag 30 september 2010 18:03 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Maar hoe zat het nou met dat verbod op contact tussen ambtenaren en kamerleden? Gaat die PVV-er daar ook nog voor vervolgd worden, of de ambtenaar?
Ambtenaren mogen dat niet, ze passeren als het ware hun baas de Minister, gekozen kamerleden zijn natuurlijk vrij.
You're a fucking ugly bitch. I want to stab you to death, and then play around with your blood.
pi_87031483
quote:
Op donderdag 30 september 2010 18:39 schreef Napalm het volgende:

[..]

Ambtenaren mogen dat niet, ze passeren als het ware hun baas de Minister, gekozen kamerleden zijn natuurlijk vrij.
Ik kom nog wel eens op feestjes in het Haagsche en daar zie ik toch vaak hoge ambtenaren gezellig zuipen met kamerleden. Dat was overigens geen aanleiding voor de kamerleden om kopstoten uit te delen. Ik zou niet weten waar dat verbod dan staat?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_87031528
quote:
Op donderdag 30 september 2010 14:42 schreef Kingstown het volgende:
Incident. (zoals er nog velen zullen volgen)

Tegen criminaliteit van anderen zijn, maar zelf wel gewelddadig zijn....komt vaker voor.
"Die allochtonen die te lam zijn om te werken en maar steun trekken! Hee, ik heb gisteren weer 200 euro zwart bijgebeund en ik krijg 450 euro terug van de verzekering voor dat horloge dat maar 50 eu waard was hahahaha!".
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  donderdag 30 september 2010 @ 19:07:09 #172
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_87032423
quote:
Op donderdag 30 september 2010 18:44 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Ik kom nog wel eens op feestjes in het Haagsche en daar zie ik toch vaak hoge ambtenaren gezellig zuipen met kamerleden. Dat was overigens geen aanleiding voor de kamerleden om kopstoten uit te delen. Ik zou niet weten waar dat verbod dan staat?
Het is het verhaal van de klok en de klepel.

Even nagespeurd op internet. (Zoeken op "ambtenaren kamerleden" was al voldoende om de bal te laten rollen.)
Het is de Aanwijzingen externe contacten rijksambtenaren (1998) van Wim Kok die Napalm bedoelt. Ook wel bekend als de Oekaze-Kok.
quote:
http://www.binnenlandsbestuur.nl/ambtenaar-online.155468.lynkx

(...) Premier Kok presenteerde het jaar daarvoor zijn Aanwijzingen externe contacten rijksambtenaren, bekend geworden als de Oekaze Kok. Onder ‘externe contacten’ verstond het toenmalige kabinet de contacten van ambtenaren met Kamerleden. De oekaze moest helder maken dat de ministeriële verantwoordelijkheid bij die externe contacten te allen tijde centraal staat. (...)
Voor het document zelf, zie:
http://www.google.nl/#hl=(...)cten+rijksambtenaren (eerste link)
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
pi_87032885
quote:
Op donderdag 30 september 2010 19:07 schreef Ringo het volgende:

[..]

Het is het verhaal van de klok en de klepel.
Het is vooral een kontverhaal van een gefrustreerde PVV-er voor wie het allemaal te ingewikkeld is en die dan wild om zich heen gaat grijpen naar dingen die hij niet begrijpt maar waar hij wat aan denkt te hebben.

De suggestie dat hij de klok wel zou hebben horen luiden is wat teveel eer in deze.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_87036638
quote:
Op donderdag 30 september 2010 17:56 schreef Leandra het volgende:

[..]

Volgens mij biedt ze zich gewoon aan als boksbal, en ik geloof niet dat die functie in de UWV beroepenlijst voorkomt.
Mwah, dat is ook weer overdreven, ik ga er namelijk van uit dat die stoere bink alleen een groot muil heeft en het niet echt doet.
En als die het tegen de verwachting in wel doet, tja, dan laat die wel even mooi zien hoe dat zit met de normen en waarden van de PVV aanhang, mensen in elkaar slaan omdat zij een andere politieke mening hebben.
pleased to meet you
  donderdag 30 september 2010 @ 21:26:43 #175
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_87038779
quote:
Op donderdag 30 september 2010 14:45 schreef Chooselife het volgende:

[..]

Nee hoor. Ik probeer dit nieuws even in perspectief te plaatsen voor mensen van de toren beginnen te blazen à la "typisch PVV".
Hoe is dit niet typisch PVV dan? :D

De één slaat zn wijf, de ander slaat een barman die hem geen alcohol meer wil schenken, weer een ander blijkt een volslagen debiele pro-Israel radicaal... En wat was er toen ook alweer met die oliedomme vrouw aan de hand waar we inmiddels ook niets meer van horen?

Hou toch op, de PVV is nog steeds een flinke verzameling clowns.
Intelligent, but fucked up.
pi_87044273
quote:
Op donderdag 30 september 2010 14:43 schreef Chooselife het volgende:
Guusje ter Horst stapt dronken in de auto. Dat vind ik veel erger om eerlijk te zijn.
Daar begint het hullie-doen-het-veel-erger-goedpraten alweer.
pi_87044471
quote:
Op donderdag 30 september 2010 15:04 schreef Thomas B. het volgende:

[..]

Sterker nog: hij is niet eens vervolgd. Als ik het me goed herinner is door een aantal fouten van de kant van het OM de vervolging afgeblazen. Ik wil niet op de stoel van de rechter gaan zitten, maar de aangiften logen er iig niet om.
Fouten maken doe je per ongeluk.........
  vrijdag 1 oktober 2010 @ 14:34:22 #178
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_87061426
quote:
http://www.nu.nl/politiek(...)-ruzie-zelf-uit.html

'PVV'er Hernandez lokte ruzie zelf uit'

Uitgegeven: 1 oktober 2010 10:21
Laatst gewijzigd: 1 oktober 2010 10:20

AMSTERDAM - PVV-Kamerlid Marcial Hernandez is woensdagavond in opspraak geraakt na een vermeende kopstoot tegen een 30-jarige Hagenaar. De oud-medewerker van defensie zou het opstootje zelf hebben uitgedaagd.
© ANP

Hernandez beledigde de vriendin van het slachtoffer voordat hij een kopstoot uitdeelde. Dat zegt de vader van het slachtoffer vrijdag in het AD.

Het slachtoffer is volgens Spits een ambtenaar van een ministerie. Met zijn 28-jarige vriendin had hij in Den Haag een afscheidsborrel bezocht en na afloop gingen ze wat drinken in café Berger.

Daar raakten ze volgens de vader in een felle politieke discussie verzeild met enkele PVV-leden. De sfeer zou plezierig zijn geweest en 'absoluut niet vijandig'. Op dat moment zou Hernandez iets hebben geroepen naar de vriendin wat volgens de vader 'niet door de beugel kan'.

"Moet dat nou", zou de zoon toen hebben gezegd. Daarop gaf Hernandez volgens getuigen een kopstoot. De zoon zou volgens zijn vader normaal nooit in dit soort situaties verzeild raken. Op aanraden van anderen deed hij aangifte, waarop de 36-jarige Hernandez werd aangehouden en een nacht in de cel doorbracht.
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
pi_87061843
De PVV is nou eenmaal een beweging die geweld niet schuwt. Dan kan je dit verwachten :)
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_87061912
quote:
Op vrijdag 1 oktober 2010 14:34 schreef Ringo het volgende:

[..]


nou ja, het wordt er niet beter op
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
pi_87062043
quote:
Op vrijdag 1 oktober 2010 14:34 schreef Ringo het volgende:

[..]


Tsja....als je "moet dat nou?" zegt, dan vraag je er natuurlijk ook zelf om.... :{
Nog even en zinloos geweld is ook een links verzinsel.
pi_87062217
quote:
Op vrijdag 1 oktober 2010 14:48 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Tsja....als je "moet dat nou?" zegt, dan vraag je er natuurlijk ook zelf om.... :{
”Als het niet gaat zoals het moet, moet het maar zoals het gaat.”
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
pi_87067850
quote:
Op donderdag 30 september 2010 16:29 schreef Sachertorte het volgende:

[..]

Dat is onbekend. Dat de PvdA echter uit landverraders bestaat is een feit van algemene bekendheid.
quote:
De Partij van de Arbeid werd op 9 februari 1946 opgericht als voortzetting van de vooroorlogse Sociaal Democratische Arbeiders Partij (SDAP), de Vrijzinnig Democratische Bond (VDB) en de Christelijk-Democratische Unie (CDU). De PvdA wilde een 'doorbraakpartij' zijn, een gedachte die tijdens de Tweede Wereldoorlog is gevormd. Liberalen, sociaaldemocraten en christendemocraten, die in het verzet tegen de Duitse bezetting hadden samengewerkt, wilden één partij vormen en niet onderling strijd leveren. In de praktijk bleek de PvdA echter te links voor veel van de voormalige leden van de VDB, met als gevolg de oprichting van de VVD in 1948.
Dus die mooie VVD van jou is een rechtse afsplitsing van landverraders

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 01-10-2010 17:14:39 ]
  vrijdag 1 oktober 2010 @ 17:20:05 #184
8369 speknek
Another day another slay
pi_87067998
Zo met Dion Graus, Hero Brinkman en Hernandez heeft Wilders een aardig knokploegje om zich heen verzameld. Maarja, je moet je verdedigen heh, tegen die linksen. Hebben ze al een naam? De storm..groep?
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  vrijdag 1 oktober 2010 @ 17:21:48 #185
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_87068052
quote:
Op vrijdag 1 oktober 2010 17:20 schreef speknek het volgende:
Zo met Dion Graus, Hero Brinkman en Hernandez heeft Wilders een aardig knokploegje om zich heen verzameld. Maarja, je moet je verdedigen heh, tegen die linksen. Hebben ze al een naam? De storm..groep?
Dion Grauss? Dat heb ik gemist?
pi_87068056
quote:
Op vrijdag 1 oktober 2010 17:20 schreef speknek het volgende:
Zo met Dion Graus, Hero Brinkman en Hernandez heeft Wilders een aardig knokploegje om zich heen verzameld. Maarja, je moet je verdedigen heh, tegen die linksen. Hebben ze al een naam? De storm..groep?
Je zou haast denken dat Wilders dan ook geen belastinggeld slurpende miljoenenbeveiliging nodig zou hebben met zulke kornuiten in zijn gelederen, dat regelt-ie toch beter zelf?
FOK! verstandig, lees een P.I.
pi_87068154
quote:
Op vrijdag 1 oktober 2010 17:22 schreef JohnnyKnoxville het volgende:

[..]

Je zou haast denken dat Wilders dan ook geen belastinggeld slurpende miljoenenbeveiliging nodig zou hebben met zulke kornuiten in zijn gelederen, dat regelt-ie toch beter zelf?
Voor rechtse hobbies is natuurlijk wel geld beschikbaar. Subsidies zijn alleen overbodig als het om moeilijke dingen gaat, die Henk en Ingrid niet begrijpen.
  vrijdag 1 oktober 2010 @ 17:26:12 #188
8369 speknek
Another day another slay
pi_87068168
quote:
Op vrijdag 1 oktober 2010 17:21 schreef Xaobotnik het volgende:

[..]

Dion Grauss? Dat heb ik gemist?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Dion_Graus#In_opspraak
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  vrijdag 1 oktober 2010 @ 17:27:43 #189
8369 speknek
Another day another slay
pi_87068210
quote:
Op vrijdag 1 oktober 2010 17:22 schreef JohnnyKnoxville het volgende:

[..]

Je zou haast denken dat Wilders dan ook geen belastinggeld slurpende miljoenenbeveiliging nodig zou hebben met zulke kornuiten in zijn gelederen, dat regelt-ie toch beter zelf?
ze hebben zelfs pipa's

They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_87068231
En van die vieze zegelringen.
FOK! verstandig, lees een P.I.
  vrijdag 1 oktober 2010 @ 17:46:41 #191
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_87068787
quote:
Ah, ok. dat wist ik niet. Overigens ook niet van die andere randzaken. Onder de PVV-kamerleden zitten er dus nog van it soort gare figuren meer dan k dacht.
Maar goed, dan nog past Grauss niet in het knokploegje. Vrouwen stompen telt niet.
pi_87108470
quote:
Op vrijdag 1 oktober 2010 17:46 schreef Xaobotnik het volgende:

[..]

Ah, ok. dat wist ik niet. Overigens ook niet van die andere randzaken. Onder de PVV-kamerleden zitten er dus nog van it soort gare figuren meer dan k dacht.
Maar goed, dan nog past Grauss niet in het knokploegje. Vrouwen stompen telt niet.
Niets dan de waarheid. Derhalve niets om toe te voegen 8-)
pi_87112586
Schoonmaken van een moskee als taakstraf voor 240 uur lijkt me wel gepast.
  zondag 3 oktober 2010 @ 08:43:00 #194
314562 BruinBeertje
100%female,100%proud!
pi_87124680
Is dit niet al de tweede? O+ , en dat zit in het kabinet, wat een juweeltje zeg oO<
Vrouwen aan the power! ...
*O* *O* *O*
  zondag 3 oktober 2010 @ 13:58:57 #195
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_87131061
quote:
Op zondag 3 oktober 2010 08:43 schreef BruinBeertje het volgende:
Is dit niet al de tweede? O+ , en dat zit in het kabinet, wat een juweeltje zeg oO<
Moet kunnen joh! Echte PVV'ers vertellen een ander wat ze moeten doen en niet doen. En dan dus een grote bek hebben over de islam en je roeren met termen als 'facisme' en 'communisme'.

In Soviet Holland, PVV hits YOU! :(
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  maandag 4 oktober 2010 @ 16:03:27 #196
312734 Hassish
Puur uit interesse
pi_87172427
Om deze topic weer nieuw leven in te blazen hier nog een aantal leuke zaken van de PVV:

quote:
De PVV heeft tot op heden geen verklaring doen uitgaan over het incident. Een persvoorlichter antwoordt desgevraagd dat het verzoek om een reactie 'uitstaat', maar kan niet melden wanneer hieraan kan worden voldaan.
Klinkt net zo iets als, wij zijn bezig met uw probleem. Heerlijk zo een baantje.

quote:
"U begrijpt dat het momenteel druk is", laat de woordvoerder weten. Een verzoek om een persoonlijke reactie van het Kamerlid werd beslist van de hand gewezen. "Zo werken wij niet."
Dus het is verboden om als kamerlid van de PVV een gesprek aan te gaan met de media. Hoe bedoel je verbod.

quote:
De politie Haaglanden laat weten dat het onderzoek naar het incident is afgerond. "De getuigen zijn gehoord, en de stukken worden nu overgedragen aan justitie", laat een woordvoerder weten.
Ik ben benieuwd wanneer wij hier wat over gaan horen. Vooral wat de aanklacht inhoud.

bron: AD
Een dogma is al stil staan in stromend water, wat over blijft is slechts een onherkenbaar gezicht
pi_87172679
Heel handig van de PVV weer. Incident doodzwijgen, dan waait het het snelst over. Waarschijnlijk komt er toch geen veroordeling voor de verdachte dus waarom zou je dan als partij de negatieve aandacht op je vestigen?

Sterker nog, zelfs al wordt hij tot een jaar cel verdeeld, dan nog doe je er als partij het beste aan dit dood te zwijgen. Zeker bij de PVV-stemmer gaat dat goed werken.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_87173519
quote:
Op donderdag 30 september 2010 16:45 schreef Roellie80 het volgende:
En dit zooitje gaat ons land regeren :X

We hebben een meningsverschil dus ik geef je een kopstoot?

PVV; stelletje simpele zielen zijn het
Dit soort dingen komen vast ook voor bij andere partijen....toch...toch? :P
  † In Memoriam † maandag 4 oktober 2010 @ 17:15:11 #199
31818 Barbaaf
Awesomely sprightly
pi_87175273
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 16:11 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Heel handig van de PVV weer. Incident doodzwijgen, dan waait het het snelst over. Waarschijnlijk komt er toch geen veroordeling voor de verdachte dus waarom zou je dan als partij de negatieve aandacht op je vestigen?

Sterker nog, zelfs al wordt hij tot een jaar cel verdeeld, dan nog doe je er als partij het beste aan dit dood te zwijgen. Zeker bij de PVV-stemmer gaat dat goed werken.
Ik zie ze er nog voor aan, als de man veroordeeld wordt, dat als een politiek proces te bestempelen.
Ooit schreef oh-oh het volgende:Management en beleid en zo, dat kan elke debiel leren.
pi_87176005
PVV pleit toch voor zwaardere straffen? Laat haar dan het goede voorbeeld geven en die Hernandez opzadelen met een flinke straf. :)
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_87177138
quote:
Op vrijdag 1 oktober 2010 17:28 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
En van die vieze zegelringen.
dat vind ik meer iets voor VVD'ers en LPF'ers
Roses are grey. Violets are grey. I am a dog.
pi_87177225
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 17:15 schreef Barbaaf het volgende:

[..]

Ik zie ze er nog voor aan, als de man veroordeeld wordt, dat als een politiek proces te bestempelen.
Demonisering door de linkse media.
pi_87179006
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 18:17 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Demonisering door de linkse media.
D'66-ers in toga! :(
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_87180931
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 17:37 schreef KoosVogels het volgende:
PVV pleit toch voor zwaardere straffen? Laat haar dan het goede voorbeeld geven en die Hernandez opzadelen met een flinke straf. :)
Voor anderen niet voor zichzelf ;)
  woensdag 6 oktober 2010 @ 22:20:12 #205
6845 Ringo
als een rollende steen
  Moderator woensdag 6 oktober 2010 @ 23:08:05 #206
236264 crew  capricia
pi_87267790
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 19:54 schreef Chadi het volgende:

[..]

Voor anderen niet voor zichzelf ;)
Nogal ja.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_87267987
quote:
Ik heb het niet op de PVV, maar vind dit toch echt een verwerpelijke manier van journalistiek bedrijven. Puberale kutomroep.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  woensdag 6 oktober 2010 @ 23:18:17 #208
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_87268145
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 23:13 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik heb het niet op de PVV, maar vind dit toch echt een verwerpelijke manier van journalistiek bedrijven. Puberale kutomroep.
Och, de vragen die hij stelt zijn niet van een hoog niveau. Aan de andere kant is er ook geen kruid opgewassen tegen dit soort betonharde mediastrategieën. Dan moet je toch de Jakhalzen-methode toepassen.
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
pi_87268441
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 23:18 schreef Ringo het volgende:

[..]

Och, de vragen die hij stelt zijn niet van een hoog niveau. Aan de andere kant is er ook geen kruid opgewassen tegen dit soort betonharde mediastrategieën. Dan moet je toch de Jakhalzen-methode toepassen.
Ja en nee. Natuurlijk hoort de PVV gewoon tekst en uitleg te geven. Maar ik ben gewoon allergisch voor deze vorm van journalistiek. Ik zit zelf ook in dat vak we streven doorgaans naar wederzijds respect tussen politici en verslaggevers. Zoals het hoort.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_87268703
blijkbaar zijn beide dingen die het volk graag wil...
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')