Ja ok, zo ken ik je weer.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:00 schreef Pool het volgende:
Sorry Remlof, ik zou het zelf ook al wel verwijderd hebben hoor, het ging om de grap van 't moment.
Stigmatiserende topictitel? Is deze al aangepast dan?quote:Op donderdag 30 september 2010 15:01 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Omdat het, getuige de stigmatiserende topictitel, kennelijk de bedoeling is de PVV ermee te besmeuren. Dat vind ik onterecht, gezien de waslijst aan overtredingen bij vertegenwoordigers van andere partijen.
En een aantal daarvan vind ik veel ernstiger. Vooral met drank op achter het stuur, of het achteroverdrukken van gemeenschapsgeld à la Herfkens.
Marcial is gewoon niet handig geweest, schuldig aan die vechtpartij of niet, dit soort zaken is nooit goed voor een partij. Die andere partij besmeurders hebben hun eigen topics.quote:PVV-er opgepakt voor mishandeling
Sterker nog: hij is niet eens vervolgd. Als ik het me goed herinner is door een aantal fouten van de kant van het OM de vervolging afgeblazen. Ik wil niet op de stoel van de rechter gaan zitten, maar de aangiften logen er iig niet om.quote:Op donderdag 30 september 2010 14:50 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Dat durf ik te betwijfelen. Hij is nooit ergens voor veroordeeld.
Heb je daar een note voor gekregen? Tss ik zou er bijna een kopstoot van geven.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:02 schreef Pool het volgende:
[..]
Ik vrees dat je remlof moet vragen of hij het aan mijn note wil toevoegen.
Pvv'ers zijn nogal gehecht aan hun slachtofferrol. Vandaar het verwijt.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:02 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
het is een pvv-er die opgepakt is voor mishandeling, kan er niet meer of minder van maken.
Done.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:02 schreef Pool het volgende:
[..]
Ik vrees dat je remlof moet vragen of hij het aan mijn note wil toevoegen.
Dat vind ik wel. Kennelijk is het niet Marcial, waar het om draait, maar de PVV. En dat vind ik stigmatiserend.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:03 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Stigmatiserende topictitel? Is deze al aangepast dan?
[..]
Dat ben ik met je eens. Het is ook echt geen goedpraterij. Ik vind het uiterst dom, om überhaupt bij een incident betrokken te zijn, schuldig of onschuldig. Je weet dat ze erop zitten te wachten.quote:Marcial is gewoon niet handig geweest, schuldig aan die vechtpartij of niet, dit soort zaken is nooit goed voor een partij. Die andere partij besmeurders hebben hun eigen topics.
Maar wat klopt er dan percies niet aan de TT?quote:Op donderdag 30 september 2010 15:07 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Dat vind ik wel. Kennelijk is het niet Marcial, waar het om draait, maar de PVV. En dat vind ik stigmatiserend.
Je mag bij dit soort nieuwsberichten enkel de etniciteit vermelden, niet de functie.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:08 schreef capricia het volgende:
[..]
Maar wat klopt er dan percies niet aan de TT?
Het is een objectief vast te stellen feit dat er een PVV-er is opgepakt voor mishandeling. Wat is daar nou weer stigmatiserend aan? Je redenering is nergens op gebaseerd.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:07 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Dat vind ik wel. Kennelijk is het niet Marcial, waar het om draait, maar de PVV. En dat vind ik stigmatiserend.
[..]
Dat ben ik met je eens. Het is ook echt geen goedpraterij. Ik vind het uiterst dom, om überhaupt bij een incident betrokken te zijn, schuldig of onschuldig. Je weet dat ze erop zitten te wachten.
quote:averechts
Uitspraak: avəˈrɛx(t)s Bijvoeglijk naamwoord in de tegenovergestelde richting `een averechts resultaat` averechts uitpakken (= het verkeerde resultaat krijgen)
Kan ie mooi samen met Hero naar de AA-avondjesquote:Op donderdag 30 september 2010 15:06 schreef nummer_zoveel het volgende:
Wat een sukkel. Zal straks wel weer naar buiten komen dat ook hij te diep in het glaasje had gekeken.
Overigens zou het nog "toeval" kunnen zijn als het in een of andere achterbuurt was geweest en hij door wat tuig uitgedaagd was, maar gezien de locatie en het feit dat hij een medewerker van het ministerie van Economische zaken heeft geslagen, gaat dat ook niet meer op.....quote:Op donderdag 30 september 2010 15:10 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Het is een objectief vast te stellen feit dat er een PVV-er is opgepakt voor mishandeling. Wat is daar nou weer stigmatiserend aan? Je redenering is nergens op gebaseerd.
Het heeft een stigmatiserend karakter en betreft bovendien een incident. Om precies die reden mag er ook nooit over een "Marokkaan", een "Moslim" gerept worden, als ene Mohammed dit geflikt had. Waar ik het trouwens volstrekt mee eens ben. Het is volstrekt irrelevant dat Mohammed een Moslim is, in Rabat is geboren of bij een lokale fruitteler werkt.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:08 schreef capricia het volgende:
[..]
Maar wat klopt er dan percies niet aan de TT?
Ja precies. Je kan moslims van een hoop betichten, maar niet van openbare dronkenschap.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:13 schreef Weltschmerz het volgende:
Sowieso vind ik dat pleinterroristen nog harder moeten worden aangepakt dan straatterroristen. Waarom is hij niet door zijn knieën geschoten? Ik verwacht kamervragen.
Je moet je kop ook niet in het zand willen steken. Het relatieve aantal verdachten onder PVV-fractieleden is nu eenmaal erg hoog. Gemiddeld komen PVV-fractieleden vaker in aanraking met de politie dan Antillianen en Marokkanen.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:10 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Het is een objectief vast te stellen feit dat er een PVV-er is opgepakt voor mishandeling. Wat is daar nou weer stigmatiserend aan? Je redenering is nergens op gebaseerd.
Hij vergeet waarschijnlijk dat hij eenmaal beedigd het hele volk vertegenwoordigd, en niet alleen de PVV-ers, die ambtenarenrammen ongetwijfeld een acceptabel tijdverdrijf vinden.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:13 schreef Leandra het volgende:
Meneer stigmatiseert zichzelf vooral door zijn gedrag, en gezien hij volksvertegenwoordiger van de PVV is, komt dat er nog eens bij.
En de normen en waarden van die partij beweging.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:15 schreef Zith het volgende:
Deze man vertegenwoordigt de PVV stemmers
Kunnen we daar geen statistieken van bijhouden?quote:Op donderdag 30 september 2010 15:14 schreef Pool het volgende:
[..]
Je moet je kop ook niet in het zand willen steken. Het relatieve aantal verdachten onder PVV-fractieleden is nu eenmaal erg hoog. Gemiddeld komen PVV-fractieleden vaker in aanraking met de politie dan Antillianen en Marokkanen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |