FOK!forum / General Chat / Het grote Fok Maffiaspel #9 Wie oh wie moet eraan geloven...
Ladidadidavrijdag 24 september 2010 @ 19:16


Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleider). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester ‘s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelynched worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelynched worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelynched. Dit moet voor 14:00 die dag worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om er zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava’s, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen mij een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 20:30 gestuurd te hebben, zodat de overgang om 21:00 kan plaatsvinden. Om 21:00 vindt de nacht- of dagovergang plaats. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal de volgende dag om 21:00 zijn. Op dat moment zal tevens de nacht ingaan, waarin de speciale rollen hun PM’s kunnen sturen naar de spelleider. De uitslag van de nacht zal op het volgende moment om 21:00 bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelynched worden door het dorp, n.a.v. de kills van ’s nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is. De verhouding dorp-maffia is 5:1.

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ”##Ik stem voor Piet.” Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ”##unvote Jan, ##vote Piet”
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelynched worden.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.

Deadlines
De dag -> nacht-overgang zal elke dag om 21:00 plaatsvinden (tot die tijd mag iedereen stemmen, de PM’s van de speciale rollen moeten om uiterlijk 20:30 binnen zijn). Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Dorpsbewoner - Je bent een blije en gelukkige dorpsbewoner, opgeschrikt door de onverwachte moorden! Jouw doel is om de maffia te ontmaskeren, zodat ze het dorp niet kunnen uitmoorden. Dit doe je door de hints uit de nachtkills op te lossen en vervolgens te stemmen op de persoon waarvan jij denkt dat het een maffialid is. Je wint als alle maffia dood is gegaan.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag mij een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Maffiahoer – Je bent lid van de maffia en gebruikt je mannelijke of vrouwelijk charmes om de maffia te ondersteunen. Elke nacht ga je op pad om een dorpsbewoner naar keuze bezig te houden (PM-en naar spelleider voor 20:30), deze dorpsbewoner zal zijn eventuele speciale rol die nacht niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar één keer lichte zedenbezoek ontvangen.

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben. Je wint als alle maffia dood is.

Nachtwaker - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar de spelleider PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar, indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn.

Cupido – Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelofelijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De geliefden krijgen elkaars rol niet te horen. De Cupido moet voor het einde van de burgemeesterverkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt.

Zombie – Je vindt het belachelijk dat je vermoord bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om na je dood nog iemand te vermoorden. Gelijk na je dood stuur je de spelleider een PM met jouw kill, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.

Seriemoordenaar – Jij bent een nogal gestoorde persoonlijkheid die de maffia de eer van het moorden niet gunt. Daarom ga je er elke nacht op uit om zelf je slag te slaan. Je vermoordt zowel dorpelingen als maffialeden. Jouw doel is om alleen te eindigen.

Good & Bad cop – Deze twee agenten krijgen allebei een extra hint na de kills en moeten deze zelfstandig oplossen. De rol die je krijgt is cop, je weet dus niet of je de Good of de Bad cop bent. De Good cop krijgt een echte hint die wijst naar een maffialid, de Bad krijgt een hint die nergens op slaat. Je wint als alle maffia dood is!

Deelnemers

1. Timmmmm Profiel | History | Fotoboek
2. ReWout Profiel | History | Fotoboek
3. Harajuku. Profiel | History | Fotoboek
4. lynda Profiel | History | Fotoboek
5. Susi Profiel | History | Fotoboek
6. Het_Fenomeen Profiel | History | Fotoboek
7. Trevland Profiel | History | Fotoboek
8. Kalkmaar Profiel | History | Fotoboek
9. Huppelmuts Profiel | History | Fotoboek
10. -Engel- Profiel | History | Fotoboek
11. Isdatzo Profiel | History | Fotoboek
12. krioro Profiel | History | Fotoboek
13. JaniesBrownie Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
14. Blessed19 Profiel | History | Fotoboek
15. yosander Profiel | History | Fotoboek
16. Duimelot Profiel | History | Fotoboek
17. Sheepcidus Profiel | History | Fotoboek
18. Beach Profiel | History | Fotoboek
19. Puntenslijpsel Profiel | History | Fotoboek Cop
20. Etcetera Profiel | History | Fotoboek
21. wendytje Profiel | History | Fotoboek
22. tripack Profiel | History | Fotoboek
23. StijnDa Profiel | History | Fotoboek
24. psaexorp Profiel | History | Fotoboek
25. CaLeX Profiel | History | Fotoboek
26. -SG- Profiel | History | Fotoboek
27. naatje_1 Profiel | History | Fotoboek
28. 08gnoT. Profiel | History | Fotoboek
29. Joe-Momma Profiel | History | Fotoboek
30. Stali Profiel | History | Fotoboek Dorpsbewoner
31. tombolafan Profiel | History | Fotoboek
32. Rave_NL Profiel | History | Fotoboek

Belangrijke posts:
Dag 1
Nacht 1
Dag 2

HUUUUUUUUH, WAT IS DIT?! Hier heb je een leuke oude ronde om te bekijken:
Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo

Deze OP is hier te vinden

[ Bericht 0% gewijzigd door Ladidadida op 24-09-2010 21:01:23 ]
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 19:16
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:14 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Nee, maar ik vind het alleen opvallend dat niemand de moeite neemt om jouw TT's door te spitten.. :')
Ik hou je niet tegen
08gnoT.vrijdag 24 september 2010 @ 19:17
Deeltje 9 *O*
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:17
God, wat een grap _O-
StijnDavrijdag 24 september 2010 @ 19:17
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:15 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

En hoe de fuck maakt het mij verdacht dat het dorp!!!! niet naar mij kijkt

Kolere :')
Je moet een newb zijn om dat te begrijpen Hara :*
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:18
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:17 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Je moet een newb zijn om dat te begrijpen Hara :*
Als ik mafia was geweest had het dorp geen schijn van kans gehad, my gothic :')
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 19:19
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:18 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Als ik mafia was geweest had het dorp geen schijn van kans gehad, my gothic :')
Je jat mijn tekst
StijnDavrijdag 24 september 2010 @ 19:19
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:18 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Als ik mafia was geweest had het dorp geen schijn van kans gehad, my gothic :')
Ho ho, dan was er zeker een ander groot leider opgestaan.

Gothic?
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:19
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:19 schreef timmmmm het volgende:

[..]



Je jat mijn tekst
Doe je zo vaak bij mij :{w

Als ik mafia was geweest met Tim maakte het dorp geen kans, my gothic :')
Rave_NLvrijdag 24 september 2010 @ 19:20
Nouja, ik denk eigenlijk dat Hara wel degelijk maffia is, maar juist omdat de nadruk er zo op ligt dat ze het is zal ze de eerste nachten niet actief zijn. Want voor 3 moorden zijn er nu maar 4 maffia gebruikt. En blijven er dus 2 buiten schot.
Als hara vervolgens 3 nachten niets doet behalve moord en brand schreeuwen zal ze nooit in haar eigen gecreeerde lijstjes komen, aangezien er geen aanwijzingen naar haar zijn aangezien ze snachts niemand vermoord...

Dus daarom stem ik preventief op jou, voordat je je ware ik laat zien! :P
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:23
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:20 schreef Rave_NL het volgende:
Nouja, ik denk eigenlijk dat Hara wel degelijk maffia is, maar juist omdat de nadruk er zo op ligt dat ze het is zal ze de eerste nachten niet actief zijn. Want voor 3 moorden zijn er nu maar 4 maffia gebruikt. En blijven er dus 2 buiten schot.
Als hara vervolgens 3 nachten niets doet behalve moord en brand schreeuwen zal ze nooit in haar eigen gecreeerde lijstjes komen, aangezien er geen aanwijzingen naar haar zijn aangezien ze snachts niemand vermoord...

Dus daarom stem ik preventief op jou, voordat je je ware ik laat zien! :P
Net had je nog een andere reden, flapdrol :').
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:23
Tombola (3) Beach, CaLeX, Trevland
Beach (13) Sheepcidus, Susi, -Engel-, huppelmuts, tripack, Kalkmaar, Etc, 08gnot., Hara, Timmmmmmm, Duimelot, -SG-
Hara (2) ReWout, Rave_NL
Duimelot (8) Blessed, dorpsoudste, yosander, StijnDa, Isdatzo, krio, psaexorp, lynda
yosandervrijdag 24 september 2010 @ 19:24
De ruzie is weer terug, zoals vanouds O+!
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:25
Harajuku (19) Blessed, JaniesBrownie, Stijn, Etc, Beach, timmmmm, Kalkmaar, Tombolafan, Yosander, krio, lynda, naatje, 08gnot, PS, Rave_Nl,Trevland, huppelmuts, wendytje, tripack
tombolafan (3) Sheepcidus, -Engel-, Hara
Stali (3) ReWout, Susi, Psaexorp
Rave_Nl (3) Stali, Duimelot, CaLeX

Zou de rechercheur Tombo's lijstje willen checken op mafia? Dankjewel.
ReWoutvrijdag 24 september 2010 @ 19:26
Hey! lol ik heb op hara gestemt niet Stali!
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:27
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:26 schreef ReWout het volgende:
Hey! lol ik heb op hara gestemt niet Stali!
:')
ReWoutvrijdag 24 september 2010 @ 19:27
Oh wacht dat gaat over de burgemeester right?
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:28
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:27 schreef ReWout het volgende:
Oh wacht dat gaat over de burgemeester right?
Bingo.
Rave_NLvrijdag 24 september 2010 @ 19:28
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:23 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Net had je nog een andere reden, flapdrol :').
Het één sluit het ander niet uit... :')

En ik ben heul geen flapdrol... :'(
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:29
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:28 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Het één sluit het ander niet uit... :')

En ik ben heul geen flapdrol... :'(
Wel als je de reden vervangt ipv uitbreidt.
ReWoutvrijdag 24 september 2010 @ 19:29
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:23 schreef Harajuku. het volgende:
Tombola (3) Beach, CaLeX, Trevland
Beach (13) Sheepcidus, Susi, -Engel-, huppelmuts, tripack, Kalkmaar, Etc, 08gnot., Hara, Timmmmmmm, Duimelot, -SG-
Hara (2) ReWout, Rave_NL
Duimelot (8) Blessed, dorpsoudste, yosander, StijnDa, Isdatzo, krio, psaexorp, lynda
Gelukkig ben ik niet de enigste die de doortraptheid van Hara ziet.
Rave_NLvrijdag 24 september 2010 @ 19:30
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:25 schreef Harajuku. het volgende:
Zou de rechercheur Tombo's lijstje willen checken op mafia? Dankjewel.
Krijgt de rechercheur dan alleen te horen hoeveel maffia er tussen die drie zitten?
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:30
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:30 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Krijgt de rechercheur dan alleen te horen hoeveel maffia er tussen die drie zitten?
Yup.
Sheepcidusvrijdag 24 september 2010 @ 19:31
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:29 schreef ReWout het volgende:

[..]

Gelukkig ben ik niet de enigste die de doortraptheid van Hara ziet.
enige
StijnDavrijdag 24 september 2010 @ 19:31
Fijn he Hara, was je net van Duimelot af, kan je nu gaan 'discussiëren' met Rave_NL.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:32
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:31 schreef StijnDa het volgende:
Fijn he Hara, was je net van Duimelot af, kan je nu gaan 'discussiëren' met Rave_NL.
't Houdt me van de straat.
Stalivrijdag 24 september 2010 @ 19:35
:D .
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 19:36
:W
StijnDavrijdag 24 september 2010 @ 19:38
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:32 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

't Houdt me van de straat.
Hahahahaha :P
kriorovrijdag 24 september 2010 @ 19:40
:')
Rave_NLvrijdag 24 september 2010 @ 19:42
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:29 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Wel als je de reden vervangt ipv uitbreidt.
Oke even kijken..

quote:
Op vrijdag 24 september 2010 18:59 schreef Rave_NL het volgende:
Toch is er maar eentje waar ik echt een slecht gevoel bij heb, en dat is Hara.
Ze kan bij mij met een ongelooflijk vage link op de proppen komen om mij verdacht te maken, maar zij lijkt wel de enige die genoeg effort steekt in het maken van overzichtelijke lijstjes die de rest blijkbaar voor zoete koek slikken. Maar dan is het uiteraard logisch dat je zelf in dat lijstje ontbreekt, juist om jezelf zo veel mogelijk buiten schot te houden...
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:20 schreef Rave_NL het volgende:
Nouja, ik denk eigenlijk dat Hara wel degelijk maffia is, maar juist omdat de nadruk er zo op ligt dat ze het is zal ze de eerste nachten niet actief zijn. Want voor 3 moorden zijn er nu maar 4 maffia gebruikt. En blijven er dus 2 buiten schot.
Als hara vervolgens 3 nachten niets doet behalve moord en brand schreeuwen zal ze nooit in haar eigen gecreeerde lijstjes komen, aangezien er geen aanwijzingen naar haar zijn aangezien ze snachts niemand vermoord...

Dus daarom stem ik preventief op jou, voordat je je ware ik laat zien! :P
En nu de complete versie:

Hara is een maffia die BM is geworden.
Zolang de BM BG's heeft zal ze niet vermoord worden dus kijkt niemand ervan op dat ze blijft leven.
Niet dat dat er toe doet want de maffia zal Hara als een van hun niet vermoorden.
Toch zal ze er de eerste dagen niet voor zorgen dat er geen vingers naar haar gewezen worden.
Dus als de eerste nacht 4 maffia er op uit gaan om te moorden, doet zij niks, want haar positie is te kostbaar om zo vroeg al op te offeren.
Hetzelfde zal gelden voor de tweede, en de mogelijk zelfs de derde nacht.
Als de kruitdampen zijn opgetrokken tikt hara vervolgens haar stukje als ultieme zand in de ogen, omdat de meeste users hartstikke graag mee willen raden maar niet al te veel extra effort willen maken als er al een kant-en-klaarlijstje klaar ligt.
In die lijstjes ontbreekt ze zelf, omdat er geen aanwijzingen naar haar leiden omdat ze geen moorden pleegd.
En tegen de tijd dat ze wel begint te moorden, is iedereen te veel aan haar lijstjes gehecht geraakt om zelf nog haar eigen posthistory uit te pluizen.

En dat was het wel zo'n beetje.. :P
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:44
Oh sorry, ik vond het allang niet boeiend meer.
08gnoT.vrijdag 24 september 2010 @ 19:45
Weten de BG's het eigenlijk als de BM maffia is? En kunnen BG's ook mafia zijn?
Puntenslijpselvrijdag 24 september 2010 @ 19:45
ik heb dit serieus wel gemist O+
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:45
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:45 schreef 08gnoT. het volgende:
Weten de BG's het eigenlijk als de BM maffia is? En kunnen BG's ook mafia zijn?
Nee, nee.
Rave_NLvrijdag 24 september 2010 @ 19:45
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:44 schreef Harajuku. het volgende:
Oh sorry, ik vond het allang niet boeiend meer.
Oh sorry, dan hou ik mijn mond verder wel.
Burgermeester. :)
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 19:46
Ik wil niet dat hara maffia is ;(
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 19:47
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:45 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Oh sorry, dan hou ik mijn mond verder wel.
Burgermeester. :)
Ze reageert het best op mein Fuhrer
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:47
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:46 schreef tombolafan het volgende:
Ik wil niet dat hara maffia is ;(
Maar Tombo, er leidt geen hint naar mij dus ik ben mafia!

_O-
08gnoT.vrijdag 24 september 2010 @ 19:48
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:47 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Maar Tombo, er leidt geen hint naar mij dus ik ben mafia!

_O-
Geef je daar nu toe? :D
Rave_NLvrijdag 24 september 2010 @ 19:49
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:47 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Maar Tombo, er leidt geen hint naar mij dus ik ben mafia!

_O-
:')_!
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:49
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:49 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

:')_!
Zo keek ik ook.
StijnDavrijdag 24 september 2010 @ 19:52
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:47 schreef timmmmm het volgende:

[..]




Ze reageert het best op mein Fuhrer
_O-
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 19:53
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:47 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Maar Tombo, er leidt geen hint naar mij dus ik ben mafia!

_O-
Ik ben aan het zoeken maar kan tot nu toe geen hint naar jou vinden nee *O*
Nou ja, in jou fobo staat een foto die in de badkamer gemaakt is, en er is iemand in de badkamer vermoord, maar that's all O+

SPOILER
Oh en vast al gemeld hoor, maar wie gaat er nou eerst tanden poetsen en DAN een broodje eten _O-
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 19:54
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:53 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ik ben aan het zoeken maar kan tot nu toe geen hint naar jou vinden nee *O*
Nou ja, in jou fobo staat een foto die in de badkamer gemaakt is, en er is iemand in de badkamer vermoord, maar that's all O+

SPOILER
Oh en vast al gemeld hoor, maar wie gaat er nou eerst tanden poetsen en DAN een broodje eten _O-
Ja, douche, foto van douche, dat leek me vrij evident, té duidelijk voor Ladi.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:55
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:53 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ik ben aan het zoeken maar kan tot nu toe geen hint naar jou vinden nee *O*
Nou ja, in jou fobo staat een foto die in de badkamer gemaakt is, en er is iemand in de badkamer vermoord, maar that's all O+

SPOILER
Oh en vast al gemeld hoor, maar wie gaat er nou eerst tanden poetsen en DAN een broodje eten _O-
Ja echt hè. Ik keek na de hints naar mijn eigen fotoboek, en daar zag ik ineens mijn net toegevoegde foto en ik bedankte Ladididaidai even telepathisch. Kolere, kon dat nog meer in yo face :')
08gnoT.vrijdag 24 september 2010 @ 19:56
hara, offtopic maar wat een mooie hond O+
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 19:58
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:56 schreef 08gnoT. het volgende:
hara, offtopic maar wat een mooie hond O+
http://sphotos.ak.fbcdn.n(...)763231_3446008_n.jpg deze is wat recenter
StijnDavrijdag 24 september 2010 @ 19:58
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:55 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja echt hè. Ik keek na de hints naar mijn eigen fotoboek, en daar zag ik ineens mijn net toegevoegde foto en ik bedankte Ladididaidai even telepathisch. Kolere, kon dat nog meer in yo face :')
Mag dat foto's toevoegen :o

quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:58 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

http://sphotos.ak.fbcdn.n(...)763231_3446008_n.jpg deze is wat recenter
Doet me echt heel erg denken aan de hond van mijn oom en tante :D
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 19:59
:W
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 20:00
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:58 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Mag dat foto's toevoegen :o
[..]

Doet me echt heel erg denken aan de hond van mijn oom en tante :D
Net voor het begon, vermoed ik.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 20:00
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:58 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Mag dat foto's toevoegen :o
[..]

Doet me echt heel erg denken aan de hond van mijn oom en tante :D
Nee, ik deed dat net voor we begonnen.
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 20:00
Sjo, wat een poppenkast weer hier :D
08gnoT.vrijdag 24 september 2010 @ 20:02
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:58 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

http://sphotos.ak.fbcdn.n(...)763231_3446008_n.jpg deze is wat recenter
Daar istie een stuk groter ja :P Hij heeft dezelfde uitdrukking als mijn Dalmatier :+
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 20:05
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:02 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

Daar istie een stuk groter ja :P Hij heeft dezelfde uitdrukking als mijn Dalmatier :+
Oh ja, ik ken jou uit mijn Furminator-topic :Y
StijnDavrijdag 24 september 2010 @ 20:10
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:05 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Oh ja, ik ken jou uit mijn Furminator-topic :Y
Dit nog on-topic? :9
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 20:11
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:10 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Dit nog on-topic? :9
Er is niets om nog ontopic over te praten.
08gnoT.vrijdag 24 september 2010 @ 20:13
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:05 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Oh ja, ik ken jou uit mijn Furminator-topic :Y
Da's waar ook :D De furminator ligt nog steeds te wachten tot de hond weer in de rui raakt :')
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 20:18
Waar the fusk gaat dit nog over, over de Wachtenden-inDeRuiRakende-uitdrukkingloze-Furminator-topics? :D
Sheepcidusvrijdag 24 september 2010 @ 20:18
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:18 schreef Kalkmaar het volgende:
Waar the fusk gaat dit nog over, over de Wachtenden-inDeRuiRakende-uitdrukkingloze-Furminator-topics? :D
Mensen met honden kunnen geen maffia zijn
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 20:19
Jezus wat een gelul hier :')

(En ik heb ook zo mn ideeën die ik niet mag delen :'( Dood zijn is best vervelend)
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 20:20
Joe-mama, Naatje, Wendy en Fenomeen hebben nog niet gestemd..
Waarvan Fenomeen en Joe ook niet gestemd hebben op de BM. *zucht newbies*

Tombola (3) Beach, CaLeX, Trevland
Beach (13) Sheepcidus, Susi, -Engel-, huppelmuts, tripack, Kalkmaar, Etc, 08gnot., Hara, Timmmmmmm, Duimelot, -SG-
Hara (2) ReWout, Rave_NL
Duimelot (8) Blessed, dorpsoudste, yosander, StijnDa, Isdatzo, krio, psaexorp, lynda

Laatste lijst..

[ Bericht 32% gewijzigd door lynda op 24-09-2010 20:43:22 ]
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 20:21
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:20 schreef lynda het volgende:
Tombolafan, Joe-mama, Naatje, Wendy, Isdatzo, Fenomeen hebben nog niet gestemd.. klopt toch?
Isdatzo wel, Duimelot.
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 20:21
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:20 schreef lynda het volgende:
Tombolafan, Joe-mama, Naatje, Wendy, Isdatzo, Fenomeen hebben nog niet gestemd.. klopt toch?
had isdatzo niet ergens op duimelot gestemd
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 20:21
Aangepast
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 20:23
Ik heb nog een hint naar harajuku gevonden!

Harajuku,

liedje van gwen stefani, haaaaaaaaaaaraaaaaaaaaaaaaajuuuuuuuuuuukuuuuuuuuuuuuuuu girls, damn you´ve got some wicked style

Defying gravity, uit het raam vallen.
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:25
Okee, ik heb snel geprobeerd hints te vinden :') (wat een hel... _O- Respect voor Hara! _O_ )
Ik ga ze zo noemen
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 20:27
Mag je opschieten met nog 3 minuten :D
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 20:27
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:25 schreef tombolafan het volgende:
Okee, ik heb snel geprobeerd hints te vinden :') (wat een hel... _O- Respect voor Hara! _O_ )
Ik ga ze zo noemen
We hebben geen haast, als je maar opschiet.
StijnDavrijdag 24 september 2010 @ 20:27
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:23 schreef timmmmm het volgende:
Ik heb nog een hint naar harajuku gevonden!

Harajuku,

liedje van gwen stefani, haaaaaaaaaaaraaaaaaaaaaaaaajuuuuuuuuuuukuuuuuuuuuuuuuuu girls, damn you´ve got some wicked style

Defying gravity, uit het raam vallen.
Verdacht :o

Ik heb ook nog wat gevonden >
Een topic over hoe je bloemkool fijn moet maken, bloemkool maken > eten maken > broodje maken ~O>
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:28
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:27 schreef lynda het volgende:
Mag je opschieten met nog 3 minuten :D
:o tot 21.00 toch?
StijnDavrijdag 24 september 2010 @ 20:28
##unvote Duimelot
##vote Hara
We kunnen het nog redden!!!111!!11 Nog 2 minuten!!

Tombola (3) Beach, CaLeX, Trevland
Beach (13) Sheepcidus, Susi, -Engel-, huppelmuts, tripack, Kalkmaar, Etc, 08gnot., Hara, Timmmmmmm, Duimelot, -SG-
Hara (3) ReWout, Rave_NL, Stijn
Duimelot (7) Blessed, dorpsoudste, yosander, Isdatzo, krio, psaexorp, lynda
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 20:29
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:28 schreef tombolafan het volgende:

[..]

:o tot 21.00 toch?
Half 9 stemmen, 21 wisseling toch :o
StijnDavrijdag 24 september 2010 @ 20:29
Oh ben weg later
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 20:29
Volgens de OP om 2 uur *O*
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:30
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:28 schreef StijnDa het volgende:
##unvote Duimelot
##vote Hara
We kunnen het nog redden!!!111!!11 Nog 2 minuten!!

Tombola (3) Beach, CaLeX, Trevland
Beach (13) Sheepcidus, Susi, -Engel-, huppelmuts, tripack, Kalkmaar, Etc, 08gnot., Hara, Timmmmmmm, Duimelot, -SG-
Hara (3) ReWout, Rave_NL, Stijn
Duimelot (7) Blessed, dorpsoudste, yosander, Isdatzo, krio, psaexorp, lynda
# vote beach dan maar _O-

Tombola (3) Beach, CaLeX, Trevland
Beach (14) Sheepcidus, Susi, -Engel-, huppelmuts, tripack, Kalkmaar, Etc, 08gnot., Hara, Timmmmmmm, Duimelot, -SG-, Tombolafan
Hara (3) ReWout, Rave_NL, Stijn
Duimelot (7) Blessed, dorpsoudste, yosander, Isdatzo, krio, psaexorp, lynda
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 20:31
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:29 schreef StijnDa het volgende:
Oh ben weg later
Ik ben straat, korter
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 20:31
Flauweriken.
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:32
En als het tot 9 uur is dan verander ik misschien nog wel, ik stem nu op degene op wie de meesten stemmen, en die op mij heeft gestemd :{w
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 20:32
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:31 schreef Harajuku. het volgende:
Flauweriken.
borreltje d'rbij? :D
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 20:33
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:32 schreef tombolafan het volgende:
En als het tot 9 uur is dan verander ik misschien nog wel, ik stem nu op degene op wie de meesten stemmen, en die op mij heeft gestemd :{w
Ga zelf terug zoeken in de topics dan :')
08gnoT.vrijdag 24 september 2010 @ 20:35
Ik ben weg en lees morgen de rest wel :W
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 20:37
Tick, tock.
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:37
quote:
stuk 1: Slecht in scoren, Hästens, keihard vallen

Duimelot & -engel- & Huppelmuts
AT vol [Singles]
[Singles]Dure matrassen om singles doorheen te trekken - HÄstens

Duimelot:
Favo forum Relaties & Psychologie
Favo FOK!kers de [Singletjes]
[singles] ziekenboeg

- Uit een raam vallen is normaal, van een raam afvallen is raar?
Singles] B staat voor BIER, niet bmi!
[Singles] met lovehendels

Calex
Foto keihard van de trap vallen, foto keihard in water vallen

Joe-Momma
R&P Vriendin met dominante vader - niet scoren
PUB ik heb nodig : versiertrucs. - niet scoren

80tong
k heb nodig : versiertrucs. - kan niet scoren
LIF dieetpillen die je makkelijk kan slikken - afvallen

Blessed19:
SEX Relatie zonder klik in bed? - scoren

Tripack
Vallende avatar - keihard vallen

Stuk 2: muziek, loeder, flits, alles wordt donker/zwart

Tombolala
http://i912.photobucket.com/albums/ac330/tombolafant/uiltje.jpg loeooeoeoeder oeoeoeoe
Liedjes - post veel in TAL
http://i.fok.nl/userpics/235382/235382.jpg?time=1279132702 - flits
[Singles actie] win een FOK! (blind) date in the dark #4 - alles werd zwart

Het_Fenomeen

Duister persoon: Heeft Hitler als ava
Die niet opviel - Zowat niets in zn fobo
verliet als één van de laatsten het feest - post heel veel in nachtbagger en andere nachttopics.
lallend en strompelend - Ik ben brak en ik wil er onmiddelijk vanaf, Waar word jij brak van?
Wat zou jij doen in de cel - IJzeren staven?

Krioro
muziek fanaat die niet opvalt
ondertitel: in for te kill!!??
bodybuild topic ---> ijzerenstang ??

Trevland
struikelen over eigen woorden - zijn spelfouten

Stuk 3: zelfbedachte liederen, brood eten, hoofd van lijf - 2 mafia

Beach:
[s]douche - Nachtbagger #2 nu een stuk schoner
Twee inbrekers in mijn kamer - twee mafia
man neemt hoofd vrouw mee naar kroeg - hoofd van romp gescheiden
topic nachtbaKKer - at broodje

wendytje
MILF - post in OUD
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo
CUL - at brood

rave_nl
Lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden - weg hoofd

80tong
topic met Subway

psaexorp
Veel muziek topics
Topic Machette - Hoofd van lijf
Wat ik nog dacht te "zien":
Stuk 1:
Lynda --> gek op voetbal (icm het "scoren")
Yosander --> gluuretuurderd (ze wordt bekeken vanuit de hoek)
Stuk 2:
Kalkmaar --> onder deze username als laatste aangemeld bij FOK! (er wordt gezegd "als een van de laatsten")
Stuk 3:
Huppelmuts --> in haar fobo staat een brief aan haar zoon, dat ze zo leuk is (MILF)
Naatje --> Sloganverzinner (zelfbedachte liedjes)

[ Bericht 0% gewijzigd door tombolafan op 24-09-2010 20:46:04 ]
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:38
Nou ja, geen van mijn hints is echt duidelijk genoeg om iemand te beschuldigen vind ik _O-
Maar misschien dat er de volgende nacht meer duidelijkheid komt :)
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 20:40
Tombo vergeet je niet de andere mensen die in VBL posten? :D
Trevlandvrijdag 24 september 2010 @ 20:40
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:37 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Wat ik nog dacht te "zien":
Stuk 1:
Lynda --> gek op voetbal (icm het "scoren")
Yosander --> gluuretuurderd (ze wordt bekeken vanuit de hoek)
Stuk 2:
Kalkmaar --> onder deze username als laatste aangemeld bij FOK! (er wordt gezegd "als een van de laatsten")
Stuk 3:
Huppelmuts --> in haar fobo staat een brief aan haar zo'n, dat ze zo leuk is (MILF)
Naatje --> Sloganverzinner (zelfbedachte liedjes)
Wel erg dat ik huppel nog niet aan milf gekoppeld had :@
Etceteravrijdag 24 september 2010 @ 20:44
Spannend :9

Hara als je maffia bent vind ik je stom hoor :')
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:44
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:40 schreef lynda het volgende:
Tombo vergeet je niet de andere mensen die in VBL posten? :D
Ik heb me vooral op de FOBO's en profielen gericht eigenlijk _O-
Ik had te weinig tijd om ook de topics te bekijken :P
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:45
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:44 schreef Etcetera het volgende:
Spannend :9

Hara als je maffia bent vind ik je stom hoor :')
Het linkje naar jouw posthistorie klopt niet }:|
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 20:45
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:44 schreef Etcetera het volgende:
Spannend :9

Hara als je maffia bent vind ik je stom hoor :')
Als ik nu mafia ben speel ik nooit meer.
kriorovrijdag 24 september 2010 @ 20:45
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:45 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Het linkje naar jouw posthistorie klopt niet }:|
VERDACHT.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 20:46
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:45 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Het linkje naar jouw posthistorie klopt niet }:|
Ik heb in een topic geroepen of jij dat wilde aanpassen in de wiki :')
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:47
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:46 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik heb in een topic geroepen of jij dat wilde aanpassen in de wiki :')
Uiteraard :@ niet alles teruggelezen
Ladidadidavrijdag 24 september 2010 @ 20:53
Wordt een mooie dood :9
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:54
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:53 schreef Ladidadida het volgende:
Wordt een mooie dood :9
Ow, ga je over de lynch ook een verhaal schrijven? *O*

En zitten daar ook hints in? :9
Ladidadidavrijdag 24 september 2010 @ 20:55
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:54 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ow, ga je over de lynch ook een verhaal schrijven? *O*

En zitten daar ook hints in? :9
Jep :Y

Nope :N

:P
Sheepcidusvrijdag 24 september 2010 @ 20:56
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:54 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ow, ga je over de lynch ook een verhaal schrijven? *O*

En zitten daar ook hints in? :9
We weten toch al wie het gedaan hebben. :P
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 20:57
IK HOUD HET NIET MEER, ZO SPANNEND.
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:57
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:56 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

We weten toch al wie het gedaan hebben. :P
Oh ja, idd _O-
Etceteravrijdag 24 september 2010 @ 20:57
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:45 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Het linkje naar jouw posthistorie klopt niet }:|
Oh is dat nog niet gefixed _O- Het is serieus de enige die ik fout heb gedaan dan :D Ik zal de wiki wel even updaten ^O^

Oh het is al klaar :? Scheelt weer :)
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 20:57
Wanneer komt eigenlijk het verhaal als er in de nacht nog mensen vermoord worden door de speciale rollen?

Of staat dat al ergens en ben ik gewoon scheel? :@
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 20:59
Over 1 minuut muts
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 20:59
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:57 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Oh is dat nog niet gefixed _O- Het is serieus de enige die ik fout heb gedaan dan :D Ik zal de wiki wel even updaten ^O^

Oh het is al klaar :? Scheelt weer :)
Ja, Hara gaf opdracht, en ik luister altijd naar de Burgemeester :7
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 20:59
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:45 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Het linkje naar jouw posthistorie klopt niet }:|
Viel me ook al op jah :D
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 20:59
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:59 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ja, Hara gaf opdracht, en ik luister altijd naar de Burgemeester :7
Damn straight.
Ladidadidavrijdag 24 september 2010 @ 21:00

Het nieuws over de slachtpartijen van afgelopen nacht ging als een lopend vuurtje door het dorp. De zon was nog maar net op, of de geschrokken dorpsbewoners kwamen samen op het dorpsplein om hun zorgen met elkaar te delen. Een enkele dorpeling boeide het niet, en bleef daarom in bed liggen. Al vrij snel begonnen een paar dorpelingen met hun vingers te wijzen naar de anderen, die daar woest op reageerden en binnen de kortste keren werd het een chaos op het dorpsplein. Tomaten, eieren en kroketten werden over en weer gesmeten, de gemeenste beschuldigingen passeerden de revue en de menigte begon bijna op elkaar in te slaan. Al verschilden de meningen nog wel wat, een redelijk grote groep nam het heft in eigen handen en besloot dat Beach eraan moest geloven. Ze snelden zich naar Beachs huis. Beach deed de voordeur open en was zich van geen kwaad bewust, maar werd door de woedende dorpsbewoners naar buiten gesleept en midden op het dorpsplein op het schavot gezet. “Gooi hem dood!” riep één van de dorpsbewoners en massaal begon iedereen te gooien met eieren en stenen. Eén van de dorpelingen was snel naar huis gerend om zijn vleesetende hamster op te halen. Bij terugkomst smeet hij deze naar het schavot. De dorpelingen gingen eens goed zitten voor de show; het duurde maar liefst 2 uur en 32 minuten voordat de hamster Beach zo erg kapot had gevreten dat Beach (dorpeling) eindelijk stopte met schreeuwen…

Rust zacht, Beach…


De speciale rollen hebben tot morgen om hun PM’s sturen, om 20:30 moeten deze binnen zijn. Morgen om 21:00 zal de uitslag hiervan bekend worden!
Voor alle duidelijkheid: in bovenstaande tekst staan geen hints!
kriorovrijdag 24 september 2010 @ 21:01
:D :'( :D
Sheepcidusvrijdag 24 september 2010 @ 21:01
-O-
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:01
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:59 schreef lynda het volgende:
Over 1 minuut muts
Nee, dat is de lynch, maar er zijn ook nog een nachtwaker en een seriemoordenaar die iemand kunnen vermoorden :P En ik vroeg me af wanneer.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:01
Omg _O-
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:01
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:01 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Nee, dat is de lynch, maar er zijn ook nog een nachtwaker en een seriemoordenaar die iemand kunnen vermoorden :P En ik vroeg me af wanneer.
Samen met de mafia.
psaexorpvrijdag 24 september 2010 @ 21:01
:D
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 21:02
Noes! Een dorpeling dood! :o
Wie heeft er een vleesetende hamster!? :(
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 21:02
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:01 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Nee, dat is de lynch, maar er zijn ook nog een nachtwaker en een seriemoordenaar die iemand kunnen vermoorden :P En ik vroeg me af wanneer.
Ow die komen met de dagpost! Samen met de maffia moorden..

Beach :')
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 21:02
oops :')
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:03
Nu weer lang wachten.
Trevlandvrijdag 24 september 2010 @ 21:03
Dat verhaaltje _O-
Helaas geen maffia -O-
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 21:03
Ik heb deze dag ook al in de wiki gezet ^O^
Etceteravrijdag 24 september 2010 @ 21:03
:')

Morgen ben ik trouwens afwezig, maar zal proberen in elk geval de Nacht even te lezen :P
Sheepcidusvrijdag 24 september 2010 @ 21:04
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:03 schreef tombolafan het volgende:
Ik heb deze dag ook al in de wiki gezet ^O^
welke wiki? :P
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:04
Arme Beach ;( RIP

En gelijk mn antwoord :+
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 21:04
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:03 schreef Etcetera het volgende:
:')

Morgen ben ik trouwens afwezig, maar zal proberen in elk geval de Nacht even te lezen :P
Ach over 48 uur is het pas weer leuk
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 21:04
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:04 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

welke wiki? :P
De wiki van de OP? :P
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:04
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:02 schreef tombolafan het volgende:
Noes! Een dorpeling dood! :o
Wie heeft er een vleesetende hamster!? :(
Die had ik, geen idee wie m mee heeft genomen na mn dood :+
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 21:05
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:04 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Die had ik, geen idee wie m mee heeft genomen na mn dood :+
_O-
Wat stond er in je testament? :o
Sheepcidusvrijdag 24 september 2010 @ 21:05
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:04 schreef tombolafan het volgende:

[..]

De wiki van de OP? :P
ooh dacht een speciale wiki voor mafia
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:06
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:04 schreef lynda het volgende:

[..]

Ach over 48 uur is het pas weer leuk
Ja vandaag heb je dan nog lynch dus iedereen verdacht maken en stemmen, maar morgen is een hele dag niets :')
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 21:06
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:05 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

ooh dacht een speciale wiki voor mafia
Whahahahahahaha _O-
Zou die bestaan ja? :o
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 21:06
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:06 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja vandaag heb je dan nog lynch dus iedereen verdacht maken en stemmen, maar morgen is een hele dag niets :')
Wanneer mogen we weer stemmen dan? :o
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:07
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:06 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Wanneer mogen we weer stemmen dan? :o
Zondag :')
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 21:07
Ha-ha
Stalivrijdag 24 september 2010 @ 21:07
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:03 schreef Harajuku. het volgende:
Nu weer lang wachten.
Ja, nu valt het eigenlijk helemaal stil. -O- .

[ Bericht 36% gewijzigd door Stali op 24-09-2010 21:08:21 (Nieuwe layout waar ik niet mee overweg kan.) ]
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:07
Ja, das wel lang om zonder hints te zitten idd :{ Die tijden zijn nog best lastig om voor iedereen goed in te vullen.
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 21:08
Bij dezen, ik geloof duimelot nu wel een boel meer.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:08
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:07 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ja, das wel lang om zonder hints te zitten idd :{ Die tijden zijn nog best lastig om voor iedereen goed in te vullen.
Nou ja, lynch 24 uur is niet zo erg want dan heb je wel wat te doen.
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:08
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:05 schreef tombolafan het volgende:

[..]

_O-
Wat stond er in je testament? :o
Die had ik geen, maar hij heet Harrie

En het is wel prettig om te weten dat ie goed te eten heeft O+
Toch jammer van Beach :')
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:08
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:08 schreef timmmmm het volgende:
Bij dezen, ik geloof duimelot nu wel een boel meer.
Ja kak, hoe kan dat dan weer. De twee die zo'n beetje het best waren zijn dan geen mafia :'0
Etceteravrijdag 24 september 2010 @ 21:08
Sorry Beach :*
Huppelmutsvrijdag 24 september 2010 @ 21:09
Geen maffia :X
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 21:10
NACHTWAKER: KILL HET_FENOMEEN
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 21:10
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:08 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Die had ik geen, maar hij heet Harrie

En het is wel prettig om te weten dat ie goed te eten heeft O+
Toch jammer van Beach :')
_O- _O- _O- _O-
Als je het niet erg vindt loop ik met een grote boog om Harrie heen voortaan :P
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:10
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:10 schreef timmmmm het volgende:
NACHTWAKER: KILL HET_FENOMEEN
Second that.
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:11
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:08 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nou ja, lynch 24 uur is niet zo erg want dan heb je wel wat te doen.
Ja, klopt, maar dan zit je weer met na de lynch als je dat 24 uur doet, is het vrij lang ervoor is prima. En als je het 12 uur en 24 uur doet ofzo, is het weer verwarrend.
Puntenslijpselvrijdag 24 september 2010 @ 21:11
Sukkels
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 21:12
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:11 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Sukkels
Wij leven tenminste nog.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:12
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:11 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Ja, klopt, maar dan zit je weer met na de lynch als je dat 24 uur doet, is het vrij lang ervoor is prima. En als je het 12 uur en 24 uur doet ofzo, is het weer verwarrend.
Na de lynch moet dan ook geen 24 uur. Dat zijn een paar speciale rollen die 24 uur kunnen nadenken over wat ze gaan doen. Lynch tot 20.00 en nacht van 20.00 tot 22.00
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 21:13
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:12 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Na de lynch moet dan ook geen 24 uur. Dat zijn een paar speciale rollen die 24 uur kunnen nadenken over wat ze gaan doen. Lynch tot 20.00 en nacht van 20.00 tot 22.00
Zullen we het daar na dit spel over gaan hebben?
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:14
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:13 schreef timmmmm het volgende:

[..]



Zullen we het daar na dit spel over gaan hebben?
Waar moeten we het van nu tot en met zaterdag over gaan hebben dan?
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:16
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:12 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Na de lynch moet dan ook geen 24 uur. Dat zijn een paar speciale rollen die 24 uur kunnen nadenken over wat ze gaan doen. Lynch tot 20.00 en nacht van 20.00 tot 22.00
Vind 8 uur alleen zo'n rottijd en als je het later maakt (9 uur) dan wordt t zo laat voor de speciale rollen.
(8 uur is gewoon onhandig omdat je wel een uur nodig hebt om bij te lezen en te stemmen, en om tien uur nog allemaal hints gaan uitpluizen wordt zo laat. Tis gewoon nooit goed :+
Rave_NLvrijdag 24 september 2010 @ 21:16
Beach een dorpeling... :{
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:17
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:16 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Vind 8 uur alleen zo'n rottijd en als je het later maakt (9 uur) dan wordt t zo laat voor de speciale rollen.
(8 uur is gewoon onhandig omdat je wel een uur nodig hebt om bij te lezen en te stemmen, en om tien uur nog allemaal hints gaan uitpluizen wordt zo laat. Tis gewoon nooit goed :+
Je hebt dan van 22.00 tot 20.00
Sheepcidusvrijdag 24 september 2010 @ 21:19
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:10 schreef timmmmm het volgende:
NACHTWAKER: KILL HET_FENOMEEN
Waarom eig?
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:20
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:17 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Je hebt dan van 22.00 tot 20.00
Ja, maar als iedereen al hints heeft gezocht, is het lastiger en minder uitnodigend om zelf nog te gaan zoeken ;)
+ als je overdag geen tijd hebt (vanwege werk ofzo) moet je om een uur of 7 nog beginnen...
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:20
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:20 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Ja, maar als iedereen al hints heeft gezocht, is het lastiger en minder uitnodigend om zelf nog te gaan zoeken ;)
+ als je overdag geen tijd hebt (vanwege werk ofzo) moet je om een uur of 7 nog beginnen...
Om 19.00 moet je dan de hints bekijken die verzameld zijn en stemmen
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 21:21
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:19 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Waarom eig?
Zie hintslijstje. Overtuigendst waren beach, duimelot, en het_fenomeen. Duimelot verdedigde beach zo fel, dat ze dat nooit gedaan zou hebben als ze ook mob was.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:21
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:19 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Waarom eig?
Omdat die is overgebleven voor dat stuk
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:21
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:20 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Om 19.00 moet je dan de hints bekijken die verzameld zijn en stemmen
Ja, maar zelf hints zoeken is zo leuk WAAA
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:22
en 7 uur is gewoon een rottijd :'(
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:22
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:22 schreef JaniesBrownie het volgende:
en 7 uur is gewoon een rottijd :'(
Ja well dan krijg je 24 uur.
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:23
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:22 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja well dan krijg je 24 uur.
Dat bedoel ik, tis nooit goed :+
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:26
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:23 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Dat bedoel ik, tis nooit goed :+
Voor mij wel hoor. Eerder was het altijd 19.00 tot 22.00 of zo.
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 21:28
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:26 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Voor mij wel hoor. Eerder was het altijd 19.00 tot 22.00 of zo.
Sowieso lijkt het me dat bijvoorbeeld de nachtwaker tijdens het hele gedoe over de lynch wel al een beetje voorwerk doet mbt wie hij gaat afmaken in de nacht? :D
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:28
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:26 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Voor mij wel hoor. Eerder was het altijd 19.00 tot 22.00 of zo.
Ja, klopt, dat vond ik toen ook al irritant :')
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:30
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:28 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Sowieso lijkt het me dat bijvoorbeeld de nachtwaker tijdens het hele gedoe over de lynch wel al een beetje voorwerk doet mbt wie hij gaat afmaken in de nacht? :D
Dat mag ik toch hopen :') Ik vind het echt onzin dat die rollen 24 uur nodig hebben en dat het merendeel dan niets te doen heeft. Meer tijd voor de hints + stemmen kan ik inkomen en is ook prima.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:31
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:28 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Ja, klopt, dat vond ik toen ook al irritant :')
Je kunt toch wel je slachtoffer insturen tussen 19.00 en 22.00?

En de meeste mensen die werken zitten ook op FOK :').
Sheepcidusvrijdag 24 september 2010 @ 21:31
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:21 schreef timmmmm het volgende:

[..]



Zie hintslijstje. Overtuigendst waren beach, duimelot, en het_fenomeen. Duimelot verdedigde beach zo fel, dat ze dat nooit gedaan zou hebben als ze ook mob was.
Waarom niet? Duimelot weet als ze mob is toch dat Beach dorp is dus dat is makkelijk verdedigen.
timmmmmvrijdag 24 september 2010 @ 21:33
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:31 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Waarom niet? Duimelot weet als ze mob is toch dat Beach dorp is dus dat is amkkelijk verdedigen.
Ik geef mijn advies aan de NW, wat boeit mij jouw mening dan. Voel je vrij hetzelfde te doen.
Stalivrijdag 24 september 2010 @ 21:35
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:31 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Je kunt toch wel je slachtoffer insturen tussen 19.00 en 22.00?

En de meeste mensen die werken zitten ook op FOK :').
Ik ben het met je eens.

Er waren in het begin meer users die vonden dat de tijd te lang zou zijn. Toen begreep ik uiteraard nog niet waarom. Maar het is wel zo. Het ligt nu stil en vrij lang. Terwijl als je met zo'n spel bezig bent wil je wel door, denk ik. Ik heb dat als lurkende dode al.
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 21:35
Jongens, ik ga te bed :P Ik neem aan dat we deze nacht rustig kunnen slapen? :D
SPOILER
Hoewel, een vleesetende hamster on the loose... :X
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 21:37
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:35 schreef tombolafan het volgende:
Jongens, ik ga te bed :P Ik neem aan dat we deze nacht rustig kunnen slapen? :D
SPOILER
Hoewel, een vleesetende hamster on the loose... :X
Truste, maar zo vroeg? :D

SPOILER
Ik zag hem rennen!!!!!
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 21:38
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:35 schreef Stali het volgende:

[..]



Ik ben het met je eens.

Er waren in het begin meer users die vonden dat de tijd te lang zou zijn. Toen begreep ik uiteraard nog niet waarom. Maar het is wel zo. Het ligt nu stil en vrij lang. Terwijl als je met zo'n spel bezig bent wil je wel door, denk ik. Ik heb dat als lurkende dode al.
:Y De hints komen tegen 21.00 uur.
Als het wat mee zit heb je na een uurtje een leuk lijstje liggen.. Na twee uur meer dan genoeg..
En dan heb je dus nog steeds ruim 20 uur over..
Dan de nacht is weer 24 uur..
Aankomende 40 uur hoef je niet te kijken hier in feite
Sheepcidusvrijdag 24 september 2010 @ 21:39
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:33 schreef timmmmm het volgende:

[..]



Ik geef mijn advies aan de NW, wat boeit mij jouw mening dan. Voel je vrij hetzelfde te doen.
Een advies zonder uitleg daar heeft de nachwaker wat aan ^O^
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:40
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:31 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Je kunt toch wel je slachtoffer insturen tussen 19.00 en 22.00?

En de meeste mensen die werken zitten ook op FOK :').
Ik vond het lastig omdat ik altijd voordat de lynch komt bijgelezen wil hebben en 8 uur de tijd is dat de kindjes naar bed gaan, dan ben ik dus het uur daarvoor meestal met hen bezig en heb ik daar weinig tijd voor.
Als ik werk heb, zit ik niet op fok, hoewel ik nu dus thuis zit en tijd genoeg heb :')

Voor mij is 9 uur een betere tijd, ik snap 8 en 10 uur ook prima hoor, de situatie is voor iedereen anders, dus er zal altijd wel iemand zijn voor wie t niet uitkomt. Dus ik doe het er echt wel mee als het weer 8 en tien uur wordt ;)
tombolafanvrijdag 24 september 2010 @ 21:42
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:37 schreef Kalkmaar het volgende:

[..]

Truste, maar zo vroeg? :D

SPOILER
Ik zag hem rennen!!!!!
Mja, beetje een zware dag gehad, dus maar eens vroeg onder de wol :)
SPOILER
Damn! Das heul niet zo ver bij mij vandaan! :X
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:42
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:39 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Een advies zonder uitleg daar heeft de nachwaker wat aan ^O^
Meerdere mensen zeiden :o Het_Fenomeen is ook een goede
En zelfde stuk en iemand moet het toch gedaan hebben.
Ladidadidavrijdag 24 september 2010 @ 21:43
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:38 schreef lynda het volgende:

[..]


Als het wat mee zit heb je na een uurtje een leuk lijstje liggen.. Na twee uur meer dan genoeg..
En dan heb je dus nog steeds ruim 20 uur over..

Als je verder geen leven hebt, klopt dat inderdaad.
Sheepcidusvrijdag 24 september 2010 @ 21:47
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:42 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Meerdere mensen zeiden :o Het_Fenomeen is ook een goede
En zelfde stuk en iemand moet het toch gedaan hebben.
Hij heeft al 2 keer ook niet gestemd dus als die dorp is dan het ook geen groot gemis.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:47
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:35 schreef Stali het volgende:

[..]



Ik ben het met je eens.

Er waren in het begin meer users die vonden dat de tijd te lang zou zijn. Toen begreep ik uiteraard nog niet waarom. Maar het is wel zo. Het ligt nu stil en vrij lang. Terwijl als je met zo'n spel bezig bent wil je wel door, denk ik. Ik heb dat als lurkende dode al.
Joa, 24 uur niets doen zuigt. En nu we die 24 uur over hebben kunnen we daar mooi over praten :')
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:48
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:47 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Hij heeft al 2 keer ook niet gestemd dus als die dorp is dan het ook geen groot gemis.
Good thinkin, sir!
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 21:48
Alles wat nu zeggen kan de aankomende 24 uur nog in ons nadeel werken ook :')
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 21:48
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:43 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Als je verder geen leven hebt, klopt dat inderdaad.
Die 2 uur was verspreid over de 24 uur lieve schat.
Maar dat maakt verder niet uit.
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 21:49
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:42 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Mja, beetje een zware dag gehad, dus maar eens vroeg onder de wol :)
SPOILER
Damn! Das heul niet zo ver bij mij vandaan! :X
Moet ook gebeuren! ;)
Truste

SPOILER
Inderdaad, zie hem richting de duinen rennen!
Ladidadidavrijdag 24 september 2010 @ 21:50
Ah, gewoon nog heel even doorgaan met het gezeik en dan kappen we er gewoon helemaal mee.
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:50
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:47 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Joa, 24 uur niets doen zuigt. En nu we die 24 uur over hebben kunnen we daar mooi over praten :')
En 21.30 uur en 9.00 uur ofzo? Of slaat dat nergens op? :')
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 21:51
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:50 schreef Ladidadida het volgende:
Ah, gewoon nog heel even doorgaan met het gezeik en dan kappen we er gewoon helemaal mee.
Hoezo gezeik?

Wat ik zeg is iig helemaal niet lullig bedoeld ofzo, maar gewoon meedenken, want op zich is het wel te begrijpen toch, dat zo lang wachten niet zo fijn is?
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 21:53
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:50 schreef Ladidadida het volgende:
Ah, gewoon nog heel even doorgaan met het gezeik en dan kappen we er gewoon helemaal mee.
Volgens mij zie je veel als zeiken terwijl je het ook kan opvatten als Feedback voor de volgende keer.
Vat nou niet alles zo op zeg :')
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 21:54
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:50 schreef Ladidadida het volgende:
Ah, gewoon nog heel even doorgaan met het gezeik en dan kappen we er gewoon helemaal mee.
Neuh! }:|
Doorgaannnn!!! *O* ^O^ :7 8-) c_/
Ladidadidavrijdag 24 september 2010 @ 21:54
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:51 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

Hoezo gezeik?

Wat ik zeg is iig helemaal niet lullig bedoeld ofzo, maar gewoon meedenken, want op zich is het wel te begrijpen toch, dat zo lang wachten niet zo fijn is?
Ik heb het niet zozeer tegen de mensen die wat verbeterpunten aandragen, maar tegen de mensen die gewoon structureel alleen maar zeiken. Ik noem een Hara, tim, lynda. We hebben het erover gehad, we weten nu allemaal dat jullie het er niet mee eens zijn, kap er gewoon eens mee. Het gemekker komt continu van jullie kant terwijl de rest er wat van probeert te maken.

Sfeerverziekers. Echt hoor, ik word er bloedchagrijnig van.
Ladidadidavrijdag 24 september 2010 @ 21:55
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:53 schreef lynda het volgende:

[..]

Volgens mij zie je veel als zeiken terwijl je het ook kan opvatten als Feedback voor de volgende keer.
Vat nou niet alles zo op zeg :')
Ik zou zeggen, neem jij de volgende ronde de hondebaan van SL eens op je, dan neem ik jouw taak over.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:55
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:54 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik heb het niet zozeer tegen de mensen die wat verbeterpunten aandragen, maar tegen de mensen die gewoon structureel alleen maar zeiken. Ik noem een Hara, tim, lynda. We hebben het erover gehad, we weten nu allemaal dat jullie het er niet mee eens zijn, kap er gewoon eens mee. Het gemekker komt continu van jullie kant terwijl de rest er wat van probeert te maken.

Sfeerverziekers. Echt hoor, ik word er bloedchagrijnig van.
Ja, dat ik pro 24 uur lynch ben zie je voor het gemak maar over het hoofd hè. Dag hoor.
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 21:55
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:54 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik heb het niet zozeer tegen de mensen die wat verbeterpunten aandragen, maar tegen de mensen die gewoon structureel alleen maar zeiken. Ik noem een Hara, tim, lynda. We hebben het erover gehad, we weten nu allemaal dat jullie het er niet mee eens zijn, kap er gewoon eens mee. Het gemekker komt continu van jullie kant terwijl de rest er wat van probeert te maken.

Sfeerverziekers. Echt hoor, ik word er bloedchagrijnig van.
Neem een borrel en geniet van de aankomende 20 uur vrij :7
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 21:56
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:55 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik zou zeggen, neem jij de volgende ronde de hondebaan van SL eens op je, dan neem ik jouw taak over.
Begin je nu lekker zo terwijl je het altijd zelf aanbiedt, dit er zelf doordrukt terwijl je wéét dat de helft tegen is (ja, mensen zeiden dat ze tegen waren en je deed het toch)

Jij bent er klaar mee? Ik ben er klaar mee :')
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 21:56
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:55 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik zou zeggen, neem jij de volgende ronde de hondebaan van SL eens op je, dan neem ik jouw taak over.
Neuh bedankt, dat roep ik al vanaf deel 1 :)
En by the way, die PM's die ik je stuur zijn ook kut zeker? Zijn gewoon normale vragen die spelgericht zijn.
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 21:57
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 21:58
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:57 schreef Kalkmaar het volgende:
[ afbeelding ]
_O-

Oke we gaan weer spelletje doen *O*
worddoc opent :7
Ladidadidavrijdag 24 september 2010 @ 21:58
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:56 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Begin je nu lekker zo terwijl je het altijd zelf aanbiedt, dit er zelf doordrukt terwijl je wéét dat de helft tegen is (ja, mensen zeiden dat ze tegen waren en je deed het toch)

Jij bent er klaar mee? Ik ben er klaar mee :')
Dat laatste is alles waar ik om vroeg.
Ladidadidavrijdag 24 september 2010 @ 21:59
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:56 schreef lynda het volgende:

[..]

Neuh bedankt, dat roep ik al vanaf deel 1 :)
En by the way, die PM's die ik je stuur zijn ook kut zeker? Zijn gewoon normale vragen die spelgericht zijn.
Ik heb geen moeite met PM's hoor, die beantwoord ik dan ook allemaal.
JaniesBrownievrijdag 24 september 2010 @ 22:00
Nou!

Hou op!

Of ik stuur vanuit het graf mn vleesetende hamster Harrie op jullie af!
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 22:00
Mensen, doe nou niet zo moeilijk :D

Het is weekend, neem je pil/borrel/drugs/of duik je bed in whehehe
Vrede op aarde tralalala
Susivrijdag 24 september 2010 @ 22:02
''Avond.

Pais en vree dus weer.
Susivrijdag 24 september 2010 @ 22:04
Beach dorp ?
Man, doe eens niet zo raar in je acties dan :/

Bagger -O-

Hara, in jouw fotoboek sta je in de douche he, daar moeten we dan toch niets raars van gaan vinden ?
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 22:05
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:04 schreef Susi het volgende:
Beach dorp ?
Man, doe eens niet zo raar in je acties dan :/

Bagger -O-

Hara, in jouw fotoboek sta je in de douche he, daar moeten we dan toch niets raars van gaan vinden ?
Ik blijf erbij dat ik dorp ben! Ik zou dan ook niet op Beach gaan stemmen, witte ge nog.
psaexorpvrijdag 24 september 2010 @ 22:06
Mijn god zeg, houd toch eens op met dat ordinaire gemekker.
psaexorpvrijdag 24 september 2010 @ 22:07
braaf, en nu allemaal zit! voor 24 uur
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 22:08
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:59 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik heb geen moeite met PM's hoor, die beantwoord ik dan ook allemaal.
Dan is het goed!
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 22:09
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:07 schreef psaexorp het volgende:
braaf, en nu allemaal zit! voor 24 uur
Wat ben jij opeens actief :')
Trevlandvrijdag 24 september 2010 @ 22:10
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:07 schreef psaexorp het volgende:
braaf, en nu allemaal zit! voor 24 uur
Is 22 uur en 50 min ook goed?
psaexorpvrijdag 24 september 2010 @ 22:13
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:09 schreef lynda het volgende:

[..]

Wat ben jij opeens actief :')
dat komt omdat ik vandaag dreadmaintenance heb
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 22:15
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:13 schreef psaexorp het volgende:

[..]

dat komt omdat ik vandaag dreadmaintenance heb
zou ik ook zeggen
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 22:22
Goed. Om de tijd nuttig te besteden kunnen we beter de hints nog eens nalopen want dat ging de vorige keer obviously niet heel goed. Wat hebben we gemist?
ReWoutvrijdag 24 september 2010 @ 22:23
Ik zei het toch Hara is mafia en zet jullie allemaal op het verkeerde been :')
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 22:25
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:23 schreef ReWout het volgende:
Ik zei het toch Hara is mafia en zet jullie allemaal op het verkeerde been :')
Schijt op met die loze beschuldigen en help met de hints of zo :{
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 22:25

Terwijl de regen zachtjes tegen de ramen tikte, maakte Stali zich op om naar bed te gaan. Het feest van de burgemeester had tot laat in de avond geduurd en Stali had gehoopt deze avond eens flink te scoren. Helaas was dat voor de zoveelste keer niet gelukt, en Stali maakte zich op om alleen in haar Hästensbed te kruipen. Ze lag nog maar net in het donker toen ze opeens een geluid in de hoek hoorde. Doodstil lag Stali in bed te luisteren, zich langzaam realiserend dat het geluid steeds dichterbij kwam. Ineens kwamen vanuit het donker twee armen die Stali vastpakten, uit bed trokken en richting het raam duwden. Stali schreeuwde en gilde, maar het mocht niet baten. De onbekende vreemdeling zette haar voor het open raam, schreeuwde: “Ik hoop dat je er keihard van af valt!”, en duwde Stali uit het raam. Stali (dorpsbewoner) brak al haar botten en stief in haar eigen voortuin.

Puntenslijpsel was nog op het dorpsplein en verliet als één van de laatsten het feest. Ze had enorm genoten van de ruige muziek, en lallend en strompelend liep ze terug naar huis. Puntenslijpsel was zich er niet van bewust dat ze gevolgd werd door een duister persoon, die totaal niet opviel. Puntselslijpsel zong nog een lied maar kreeg opeens van achter een klap op haar hoofd. “Heee joooh jij mallllle loeoeoeeder,” probeerde ze nog uit te brengen, terwijl ze struikelde over haar eigen woorden. Ze wilde zich omdraaien maar raakte uit balans en viel op de grond. In een flits zag ze een ijzeren staaf op zich afkomen en daarna werd alles zwart voor haar ogen. Puntenslijpsel (cop) stierf aan inwendige bloedingen midden op straat.

Intussen was JaniesBrownie in haar badkamer bezig, ze wilde nog even gauw een douche nemen voordat ook zij haar bed zou opzoeken. JaniesBrownie poetste haar tanden en ging daarna nog even een broodje eten in de keuken, om vervolgens onder de douche te stappen. Onder de douche zong ze altijd haar zelfbedachte liederen. “Ik ben zo gek op milfjes, milfjes pak ik als ik kan, tralalala”. JaniesBrownie zong zo hard dat ze niet merkte dat twee figuren haar badkamer waren ingekomen. Met een snelle beweging ramde de één de douchedeuren open en trok de ander Janies onder de douche weg. Janies slaakte een gil maar deze werd bruut afgekapt doordat de mob met een mes in één soepele beweging JaniesBrownies (dorpsbewoner) hoofd van haar romp scheidde.

Rust zacht, Stali, Puntenslijpsel en JaniesBrownie…


[hintvrije zone]
Dorpelingen, jullie mogen de hints gaan ontrafelen! Morgen om 21:00 wordt degene met de meeste stemmen gelynched! Succes!

En remember: overal waar ‘hij’ staat, mag ook ‘zij’ gelezen worden en vice versa.
Puntenslijpselvrijdag 24 september 2010 @ 22:44
Wapwap wordt het me weer in het gezicht gesmeten dat ik dood ben haha. Trouwens, als dat (in het geval van) een volgende keer gebeurt, kap ik er mee :) spel is voor mij zo niet leuk meer, terwijl ik best minstens één nachtje mee zou willen denken
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 22:46
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:44 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Wapwap wordt het me weer in het gezicht gesmeten dat ik dood ben haha. Trouwens, als dat (in het geval van) een volgende keer gebeurt, kap ik er mee :) spel is voor mij zo niet leuk meer, terwijl ik best minstens één nachtje mee zou willen denken
Kan ik me heel goed voorstellen. Sowieso jammer dat de mafia er baat bij heeft de actieven als eerst te doden, maar daar kunnen we ook niets aan veranderen.
Stalivrijdag 24 september 2010 @ 22:48
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:44 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Wapwap wordt het me weer in het gezicht gesmeten dat ik dood ben haha. Trouwens, als dat (in het geval van) een volgende keer gebeurt, kap ik er mee :) spel is voor mij zo niet leuk meer, terwijl ik best minstens één nachtje mee zou willen denken
Jij zit je al in te graven voor de volgende keer he? :D.

Je hebt wel gelijk. Het is erg jammer om niet meer mee te mogen denken of te kloten.
Maar goed, doodgaan is all in the game. Zo is het ook. Je steekt toch wat spelelementen op.
Al ga je de volgende keer dood, de keer erna win je het misschien.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 22:49
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:48 schreef Stali het volgende:

[..]



Jij zit je al in te graven voor de volgende keer he? :D.

Je hebt wel gelijk. Het is erg jammer om niet meer mee te mogen denken of te kloten.
Maar goed, doodgaan is all in the game. Zo is het ook. Je steekt toch wat spelelementen op.
Al ga je de volgende keer dood, de keer erna win je het misschien.
Ja, maar PS wordt altijd als eerste gedood.
Trevlandvrijdag 24 september 2010 @ 22:50
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:49 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, maar PS wordt altijd als eerste gedood.
Weet je wat me trouwens nu wel opvalt
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 22:50
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:48 schreef Stali het volgende:

[..]



Jij zit je al in te graven voor de volgende keer he? :D.

Je hebt wel gelijk. Het is erg jammer om niet meer mee te mogen denken of te kloten.
Maar goed, doodgaan is all in the game. Zo is het ook. Je steekt toch wat spelelementen op.
Al ga je de volgende keer dood, de keer erna win je het misschien.
Is geen ingraven hoor! Als je eenmaal een paar keer het spel hebt gedaan raak je dat echt spuugzat..
Stalivrijdag 24 september 2010 @ 22:51
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:49 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, maar PS wordt altijd als eerste gedood.
Oja, inderdaad. Kwam PS al in dat eerdere topic tegen. Dat is wel erg sip.
Hoevaak heeft ze al meegedaan dan?
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 22:52
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:51 schreef Stali het volgende:

[..]



Oja, inderdaad. Kwam PS al in dat eerdere topic tegen. Dat is wel erg sip.
Hoevaak heeft ze al meegedaan dan?
Vanaf het begin ook zo'n beetje volgens mij, en de laatste tig rondes altijd rap dood.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 22:52
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:50 schreef Trevland het volgende:

[..]

Weet je wat me trouwens nu wel opvalt
Nou, surprise me.
Trevlandvrijdag 24 september 2010 @ 22:53
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:52 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nou, surprise me.
Dat Cupidood nog niet dood is :')
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 22:53
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:53 schreef Trevland het volgende:

[..]

Dat Cupidood nog niet dood is :')
Doet cupido mee?
Stalivrijdag 24 september 2010 @ 22:54
Ah, dat vind ik echt wel heel erg lullig.
Iemand een soort pechrol geven is natuurlijk ook not done.
Trevlandvrijdag 24 september 2010 @ 22:54
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:53 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Doet cupido mee?
Staat wel als rol in de OP dus ik neem aan van wel
Trevlandvrijdag 24 september 2010 @ 22:54
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:54 schreef Stali het volgende:
Ah, dat vind ik echt wel heel erg lullig.
Iemand een soort pechrol geven is natuurlijk ook not done.
In het begin met die rol was het echt pech als je hem was want om een of andere vage reden ging die er eerste nacht dood
Susivrijdag 24 september 2010 @ 22:55
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:54 schreef Trevland het volgende:

[..]

In het begin met die rol was het echt pech als je hem was want om een of andere vage reden ging die er eerste nacht dood
Was dat niet de Neger ?
Trevlandvrijdag 24 september 2010 @ 22:56
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:55 schreef Susi het volgende:

[..]

Was dat niet de Neger ?
Niet dat ik weet maar hoe anders de bijnaam cupidood?
-SG-vrijdag 24 september 2010 @ 22:57
wie is er dood? Zit op telefoon.
Stalivrijdag 24 september 2010 @ 22:57
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:54 schreef Trevland het volgende:

[..]

In het begin met die rol was het echt pech als je hem was want om een of andere vage reden ging die er eerste nacht dood
PS zou het best onze volgende SL kunnen zijn. *HINT*.

Ben waaien want jullie hebben hier andere hints te zoeken. Succes all. *O* .
Stalivrijdag 24 september 2010 @ 22:57
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:57 schreef -SG- het volgende:
wie is er dood? Zit op telefoon.
Jij, helaas. Zonde he.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 23:00
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:57 schreef Stali het volgende:

[..]



PS zou het best onze volgende SL kunnen zijn. *HINT*.

Ben waaien want jullie hebben hier andere hints te zoeken. Succes all. *O* .
PS volgende keer BM maken.
-Engel-vrijdag 24 september 2010 @ 23:00
Zo.... en ff voor de record..... hoe lang duurt het nu voor we hints krijgen?
Want ik snap er igg niks meer van ;(
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 23:00
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:57 schreef -SG- het volgende:
wie is er dood? Zit op telefoon.
Beach, dorp.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 23:00
Zeg jongens, je zou denken dat er iets met "hee joh jij malle loeder" moet zijn. Ik kan niets verzinnen.
Susivrijdag 24 september 2010 @ 23:00
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:56 schreef Trevland het volgende:

[..]

Niet dat ik weet maar hoe anders de bijnaam cupidood?
Dan was dat in een ander spelletje van WvW. Was in elk geval een rol waarbij je de Neger was en sowieso na de eerste nacht altijd stierf.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 23:01
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:00 schreef Susi het volgende:

[..]

Dan was dat in een ander spelletje van WvW. Was in elk geval een rol waarbij je de Neger was en sowieso na de eerste nacht altijd stierf.
Volgens mij denkt Trevland dat over cupido omdat PS vaker cupido was toch?
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 23:01
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:00 schreef -Engel- het volgende:
Zo.... en ff voor de record..... hoe lang duurt het nu voor we hints krijgen?
Want ik snap er igg niks meer van ;(
Nu mogen de speciale rollen en maffia hun targets doorgeven per PM.
Moet voor morgenavond half 9.
Om 9 uur morgenavond krijgen wij de moorden te zien in een verhaaltje met nieuwe hints.
Om half 9 zondagavond is de stemronde dan weer afgelopen.
Snap?
Susivrijdag 24 september 2010 @ 23:02
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:00 schreef Harajuku. het volgende:
Zeg jongens, je zou denken dat er iets met "hee joh jij malle loeder" moet zijn. Ik kan niets verzinnen.
'k Weet wel dat die zin niet lekker bekt.
Trevlandvrijdag 24 september 2010 @ 23:02
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:00 schreef Harajuku. het volgende:
Zeg jongens, je zou denken dat er iets met "hee joh jij malle loeder" moet zijn. Ik kan niets verzinnen.
Ik kan ook zo niks vinden
Kalkmaarvrijdag 24 september 2010 @ 23:04
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 22:54 schreef Stali het volgende:
Ah, dat vind ik echt wel heel erg lullig.
Iemand een soort pechrol geven is natuurlijk ook not done.
Lijkt me lastig met al die kennis die je op dat moment al hebt,
maar snap wel wat je bedoeld ;)
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 23:04
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:02 schreef Susi het volgende:

[..]

'k Weet wel dat die zin niet lekker bekt.
“Ik hoop dat je er keihard van af valt!”,
Idem.
Susivrijdag 24 september 2010 @ 23:05
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:04 schreef lynda het volgende:

[..]

“Ik hoop dat je er keihard van af valt!”,
Idem.
Trrrue. Dat heeft te maken met afvallen/dieetclubtopics enzo lijkt mij.

Maar 'malle loeder', dat is gewoon niksniksniks. Al moet ik steeds denken aan Malle Babbe, ook vanwege 'zachtjes tikt de regen...' maar 't staat niet in hetzelfde stuk.
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 23:06
We wachten maar de 24 uur af.. :{
Lijdensweg gewoon _O-
naatje_1vrijdag 24 september 2010 @ 23:09
Heb ik al iets gemist
naatje_1vrijdag 24 september 2010 @ 23:12
Ik ben hier zo slecht in heh, die hints ontrafelen...
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 23:13
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:09 schreef naatje_1 het volgende:
Heb ik al iets gemist
Nee joh maar 1 complete stemronde :W
naatje_1vrijdag 24 september 2010 @ 23:16
Als de mensen die dood zijn actieven zijn, dan moeten de mensen die maffia zijn ook actieven zijn. Want newbies zullen niet weten wie er actief is of niet.
naatje_1vrijdag 24 september 2010 @ 23:16
maar dat is zeker ook maar 3x gezegd ofzo
-Engel-vrijdag 24 september 2010 @ 23:19
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:01 schreef lynda het volgende:
Nu mogen de speciale rollen en maffia hun targets doorgeven per PM.
Moet voor morgenavond half 9.
Om 9 uur morgenavond krijgen wij de moorden te zien in een verhaaltje met nieuwe hints.
Om half 9 zondagavond is de stemronde dan weer afgelopen.
Snap?
Oke... :)

;( Dan heb ik eindelijk veel tijd om hints op te lossen ...... of gelden die van de laatste keer nog?
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 23:24
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:19 schreef -Engel- het volgende:

[..]

Oke... :)

;( Dan heb ik eindelijk veel tijd om hints op te lossen ...... of gelden die van de laatste keer nog?
Ja, dus kom op! Die mafia leven allemaal nog dus die moeten we nog eens nakijken.
BeamofLightvrijdag 24 september 2010 @ 23:27
Gezelli hier?
Trevlandvrijdag 24 september 2010 @ 23:29
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:27 schreef BeamofLight het volgende:
Gezelli hier?
Zeker, helaas dat je niet mee doet -O-
BeamofLightvrijdag 24 september 2010 @ 23:31
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:29 schreef Trevland het volgende:

[..]

Zeker, helaas dat je niet mee doet -O-
Nee dat gejank over de SL en regels, 110 PM's per dag en geen tijd om actief te doen nekken het. Tenzij je regelt dat het de volgende keer rellen-maffia wordt, dan ben ik erbij.
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 23:32
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:19 schreef -Engel- het volgende:

[..]

Oke... :)

;( Dan heb ik eindelijk veel tijd om hints op te lossen ...... of gelden die van de laatste keer nog?
Die gelden net zo lang tot de maffia dood is die erbij die hints passen!
naatje_1vrijdag 24 september 2010 @ 23:50
Hara, of iemand anders, ik zou graag een linkje willen met alle hints tot nog toe, deze had ik zelf al gevonden, maar om nu weer een heel topic door te lezen...: Het grote FOK! Maffiaspel #7 Met de eerste doden.
naatje_1vrijdag 24 september 2010 @ 23:51
Op dit moment zit ik trouwens op kriodingens, Hara en Suus als potentiele maffiakandidaten.
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 23:51
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:50 schreef naatje_1 het volgende:
Hara, of iemand anders, ik zou graag een linkje willen met alle hints tot nog toe, deze had ik zelf al gevonden, maar om nu weer een heel topic door te lezen...: Het grote FOK! Maffiaspel #7 Met de eerste doden.
Waarom zou ik die link wel gaan opzoeken? Ik ben bezig met tig profielen.
naatje_1vrijdag 24 september 2010 @ 23:53
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:51 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Waarom zou ik die link wel gaan opzoeken? Ik ben bezig met tig profielen.
om ervoor te zorgen dat ik je niet nog meer verdenk
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 23:54
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:53 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

om ervoor te zorgen dat ik je niet nog meer verdenk
Lol, ik weet dat ik onschuldig ben dus zo haal je me niet over. En nu ga ik verder denken over malle loeder ;(

Ik weet ook niet waar die lijsten staan.
naatje_1vrijdag 24 september 2010 @ 23:55
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:54 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Lol, ik weet dat ik onschuldig ben dus zo haal je me niet over. En nu ga ik verder denken over malle loeder ;(

Ik weet ook niet waar die lijsten staan.
je hebt ze zelf gemaakt, je kan toch een beetje gokken
Harajuku.vrijdag 24 september 2010 @ 23:56
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:55 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

je hebt ze zelf gemaakt, je kan toch een beetje gokken
En mensen nemen de lijst over en voegen dingen toe. Onbekend bij jou misschien.
lyndavrijdag 24 september 2010 @ 23:58
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:50 schreef naatje_1 het volgende:
Hara, of iemand anders, ik zou graag een linkje willen met alle hints tot nog toe, deze had ik zelf al gevonden, maar om nu weer een heel topic door te lezen...: Het grote FOK! Maffiaspel #7 Met de eerste doden.
Topic op 1 pagina gooien en snel doorscrollen maar! Zelfde als wat een ander moet :P
Huppelmutsvrijdag 24 september 2010 @ 23:59
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:50 schreef naatje_1 het volgende:
Hara, of iemand anders, ik zou graag een linkje willen met alle hints tot nog toe, deze had ik zelf al gevonden, maar om nu weer een heel topic door te lezen...: Het grote FOK! Maffiaspel #7 Met de eerste doden.
Jij doet toch niet mee? Waarom spam je dan wel het topic vol? Ik heb al genoeg om terug te lezen :')
naatje_1zaterdag 25 september 2010 @ 00:02
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:59 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



Jij doet toch niet mee? Waarom spam je dan wel het topic vol? Ik heb al genoeg om terug te lezen :')
ik doe wel mee? Alleen ik was gister vergeten door dat drawball gedoe
naatje_1zaterdag 25 september 2010 @ 00:03
Ik ben zelfs al verdacht gemaakt, wat ik toch knap vind, aangezien ik een newbie ben en net geconstateerd heb dat alleen de oldbies weten wie actief is en wie niet.
Huppelmutszaterdag 25 september 2010 @ 00:04
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:02 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

ik doe wel mee? Alleen ik was gister vergeten door dat drawball gedoe
Oh, ja had net over je heen gelezen in de OP :')


Ik ga mij morgen ook even verdiepen in dat loeder
naatje_1zaterdag 25 september 2010 @ 00:05
duimelot, en het_fenomeen

Vraagje, zijn deze beide doorgewinterde maffiaspelers, of komen die net kijken?
lyndazaterdag 25 september 2010 @ 00:08
Beide nieuw.
Harajuku.zaterdag 25 september 2010 @ 00:09
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:03 schreef naatje_1 het volgende:
Ik ben zelfs al verdacht gemaakt, wat ik toch knap vind, aangezien ik een newbie ben en net geconstateerd heb dat alleen de oldbies weten wie actief is en wie niet.
Man, iedereen is verdacht gemaakt.
Huppelmutszaterdag 25 september 2010 @ 00:09
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:09 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Man, iedereen is verdacht gemaakt.
Ik niet :{w
Harajuku.zaterdag 25 september 2010 @ 00:10
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:09 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]


Ik niet :{w
Jij staat er ook in met singles.
Trevlandzaterdag 25 september 2010 @ 00:11
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:10 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Jij staat er ook in met singles.
Maar waarom hadden we haar nog niet aan Milf gekoppeld?
Ladidadidazaterdag 25 september 2010 @ 00:12
Bedtijd :W
Harajuku.zaterdag 25 september 2010 @ 00:12
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:11 schreef Trevland het volgende:

[..]

Maar waarom hadden we haar nog niet aan Milf gekoppeld?
Is wel gebeurd, geen idee of iemand dat erbij heeft gezet of niet.
Trevlandzaterdag 25 september 2010 @ 00:13
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:12 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Is wel gebeurd, geen idee of iemand dat erbij heeft gezet of niet.
Dan is het er dus niet bijgezet
Huppelmutszaterdag 25 september 2010 @ 00:14
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:11 schreef Trevland het volgende:

[..]

Maar waarom hadden we haar nog niet aan Milf gekoppeld?
Omdat ik geen milf ben natuurlijk :D
Trevlandzaterdag 25 september 2010 @ 00:15
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:14 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]


Omdat ik geen milf ben natuurlijk :D
Eerst bewijs zien :P
Harajuku.zaterdag 25 september 2010 @ 00:15
Ik vind so far niets anders bij die zin dan Tombo's oehoe.
StijnDazaterdag 25 september 2010 @ 00:21
Godverdomme, ben ik een paar uur weg, is er een dorpeling dood én mijn vleesetende hamster gestolen!
Harajuku.zaterdag 25 september 2010 @ 00:31
En wat moet 70|/|8014f4||! voorstellen?
Puntenslijpselzaterdag 25 september 2010 @ 00:32
Ik was inderdaad vaak Cupido :) :D
En ik doe al mee sinds ronde twee 8-)
Rave_NLzaterdag 25 september 2010 @ 00:33
?
Harajuku.zaterdag 25 september 2010 @ 00:33
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:32 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik was inderdaad vaak Cupido :) :D
En ik doe al mee sinds ronde twee 8-)
Ik stem op jou voor burgemeester de volgende keer.
Puntenslijpselzaterdag 25 september 2010 @ 00:35
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:33 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik stem op jou voor burgemeester de volgende keer.
yes O+ (zul je zien dat ik bodyguard wordt :') )
Harajuku.zaterdag 25 september 2010 @ 00:36
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:35 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

yes O+ (zul je zien dat ik bodyguard wordt :') )
Of mafia.
Puntenslijpselzaterdag 25 september 2010 @ 00:38
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:36 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Of mafia.
ja maar dan kan ik me verkiesbaar stellen. Als BG niet ;)
Harajuku.zaterdag 25 september 2010 @ 00:39
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:38 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

ja maar dan kan ik me verkiesbaar stellen. Als BG niet ;)
Maar niet leuk voor mij als ik op je stem terwijl je mafia bent. Tenzij ik ook mafia ben dan.
Puntenslijpselzaterdag 25 september 2010 @ 00:41
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:39 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Maar niet leuk voor mij als ik op je stem terwijl je mafia bent. Tenzij ik ook mafia ben dan.
dan zou het episch zijn 8-)
-Engel-zaterdag 25 september 2010 @ 00:51
Ik ben aan het zoeken ...maar ik heb nog steeds geen idee hoever ik nu moet doordenken of niet :(
StijnDazaterdag 25 september 2010 @ 00:51
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:41 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

dan zou het episch zijn 8-)
En niet leuk voor de rest :P
Harajuku.zaterdag 25 september 2010 @ 00:52
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:51 schreef -Engel- het volgende:
Ik ben aan het zoeken ...maar ik heb nog steeds geen idee hoever ik nu moet doordenken of niet :(
Wat heb je al bedacht dan?
08gnoT.zaterdag 25 september 2010 @ 00:55
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:31 schreef Harajuku. het volgende:
En wat moet 70|/|8014f4||! voorstellen?
8014f4 is paarsig in de hexadecimale codering, maar ik betwijfel of het dat betekend :')
StijnDazaterdag 25 september 2010 @ 00:58
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:55 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

8014f4 is paarsig in de hexadecimale codering, maar ik betwijfel of het dat betekend :')
Dat heb je opgezocht hoop ik? :')
Harajuku.zaterdag 25 september 2010 @ 01:02
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:55 schreef 08gnoT. het volgende:

[..]

8014f4 is paarsig in de hexadecimale codering, maar ik betwijfel of het dat betekend :')
Als ik dat gehele ding zoek krijg ik alleen maar pagina's over 70
naatje_1zaterdag 25 september 2010 @ 01:06
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:09 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]


Ik niet :{w
de post dat ik verdacht word gemaakt is dezelfde als dat jij verdacht wordt gemaakt, lieve schat :7
-Engel-zaterdag 25 september 2010 @ 01:06
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:52 schreef Harajuku. het volgende:
Wat heb je al bedacht dan?
Weet niet of iemand die al had:

Joe-momma:
GC/ Iemand knock-out slaan: post om 23/09/2010-20:24
NWS/ lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden op 16/09/2010: 00:08
Verborgen postaccount???/geen fobo (als in Duister?)

grrrrrrrrrrr...... ik weet niet eens waar ik nu precies naar zoek.... momenteel gewoon op trefwoorden
naatje_1zaterdag 25 september 2010 @ 01:11
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:08 schreef lynda het volgende:
Beide nieuw.
Dan houd ik het op andere verdachte mensen, ik schuif de schuld in de schoenen van Susi, zij doet immers heel goed mee, waardoor het lijkt alsof zij het niet is, maar de verdachten die ze naar voren schuift zijn alles behalve bekend met dit spel.
Daarnaast ga ik voor Hara, aangezien zij met haar burgemeesterschap een machtspositie heeft, en mensen zijn slecht, dus misbruikt ze haar macht. Gekoppeld aan het feit dat ook zij zo intensief meedenkt maar op onbekende mensen met dit spel uitkomt, ga ik ook voor haar. Ook werd ze helemaal gek toen zij beschuldigd werd en schoot keihard in de lach bij verdere beschuldigingen. Het feit dat ze beweert dat ze Beach helemaal niet weg wilde stemmen, omdat het een burger is (als zijnde maffia) is natuurlijk het tegenovergestelde en een kulargument.
Beachzaterdag 25 september 2010 @ 01:15
Ik was de hele dag in Utrecht en heb net topic 7, 8 en 9 teruggelezen :')
Jammer, maar succes verder burgertjes van me :P