Bron?quote:Op dinsdag 14 september 2010 20:27 schreef polderturk het volgende:
Er zal mogelijk een alien dreiging gesimuleerd worden door de NWO. Mogelijk wordt er zelfs een aanval van aliens opgezet. Hierdoor zullen alle landen in de wereld hun geschillen laten varen en alle landen zullen verengigen tot één land. De volkeren der landen zullen hier niet tegen in opstand komen. Wat denken jullie hiervan?
omdat dat heel goeie excuus om laten verenigen.quote:Op dinsdag 14 september 2010 20:29 schreef CoolGuy het volgende:
lijkt me bullshit, maar oke; waarom zou de NWO dat willen?
agreed...quote:Op dinsdag 14 september 2010 20:45 schreef Snakey het volgende:
Gaat niet gebeuren. Dan kan de US de wapenlevering van 40 miljard aan Saoudi Arabie wel vergeten.
Om samen te komen.. 1 mensheid.. ?quote:Op dinsdag 14 september 2010 20:29 schreef CoolGuy het volgende:
lijkt me bullshit, maar oke; waarom zou de NWO dat willen?
u bent hippie?quote:Op dinsdag 14 september 2010 21:50 schreef Bastard het volgende:
[..]
Om samen te komen.. 1 mensheid.. ?
Ja maar dan met kort haar.quote:
Ze kunnen dan juist wapens ontwikkelen tegen de aliens. Daar zal dan een veelvoud van die 40 miljard heengaan.quote:Op dinsdag 14 september 2010 20:45 schreef Snakey het volgende:
Gaat niet gebeuren. Dan kan de US de wapenlevering van 40 miljard aan Saoudi Arabie wel vergeten.
-normaal reageren, of gewoon niet-quote:Op dinsdag 14 september 2010 20:27 schreef polderturk het volgende:
Er zal mogelijk een alien dreiging gesimuleerd worden door de NWO. Mogelijk wordt er zelfs een aanval van aliens opgezet. Hierdoor zullen alle landen in de wereld hun geschillen laten varen en alle landen zullen verengigen tot één land. De volkeren der landen zullen hier niet tegen in opstand komen. Wat denken jullie hiervan?
Iedereen is vrij zijn eigen complotten te creëren. Overigens heb ik dit niet zelf bedacht. Bill Cooper had volgens mij iets hierover gezegd.quote:Op woensdag 15 september 2010 01:29 schreef Joran-Joran het volgende:
Wow BNW is volgens mij echt een chill subforum, hier mag je echt alles posten en het blijft gewoon openIk kom vaker langs!
quote:Op woensdag 15 september 2010 01:56 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
met 3d beelden kan men alles simuleren in de lucht
Dan mogen ze mij wel komen ontvoeren, als ze die Brad Pitts tenminste eerst ergens dumpen.quote:Op woensdag 15 september 2010 01:51 schreef polderturk het volgende:
[..]
ze zien er allemaal uit als Brad Pitt en Jessica Alba.
Hoeft niet. Sony heeft in Japan bijvoorbeeld al meerdere keren hologram technieken toegepast met publiek erbij. Zo lukte ze het om een Japanse draak uit een meer te laten vliegen. Dit zag er zeer indrukwekkend uit maar is al behoorlijk oud, ik zag een video hiervan in 2002. Misschien dat ik terug kan vinden.quote:Op woensdag 15 september 2010 02:02 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Mits men een brilletje op heeft
Ik weet wat je bedoelt denk ik .quote:Op woensdag 15 september 2010 02:24 schreef Floxcie het volgende:
[..]
Hoeft niet. Sony heeft in Japan bijvoorbeeld al meerdere keren hologram technieken toegepast met publiek erbij. Zo lukte ze het om een Japanse draak uit een meer te laten vliegen. Dit zag er zeer indrukwekkend uit maar is al behoorlijk oud, ik zag een video hiervan in 2002. Misschien dat ik terug kan vinden.
Die komt er pas nadat de oude vijand de "Islam" is verwijderd en (wellicht) de tempel van Salomo in Jeruzalem wordt herbouwd. Daarvoor is al dat gedoe en geheisa over die koepelmoskee.quote:Op woensdag 15 september 2010 13:38 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Er zijn meerdere scenarios mogelijk.
Er komt een gestagede alien invasie waardoor wij ons verenigen tegen 1 vijand.
Nee, eerst komt de nep wederkomst van Jezus Christus, die de NWO verkondigt en alle religies doet verenigen. Maar dan moet eerst de oude Christelijke kerk kapot worden gemaakt; en dat gebeurt door ondermeer al die sexschandalen en kindermisbruik die nu plotseling openbaar worden.quote:De wereld raakt verstrikt in een wereldoorlog en de aliens komen ons verlossen door middel van ons spirituele evolutie te brengen. Iedereen die hier niet aan mee wil doen, wordt gedood.
Ik denk dat er in grote lijnen wel iets als dit kan plaatsvinden, wat jij hierzo schrijft.quote:We worden door 1 groep aliens aangevallen en een andere groep komt ons verlossen. .....eintroduceerd gaan worden lijkt mij iets wat zeker is. De connectie tussen het occulte/de illuminatie/satanisme en contact met aliens is onontkenbaar. Aleister Crowley bijv. heeft ooit een wezen getekend 'Aiwas', waar hij contact mee had, welke op de typische grey-alien lijkt.
Een nep-Jezus dus, maar zijn DNA is echt; gekopieerd van de lijkwade van Turijn. Zodat iedereen gaat geloven dat de echte Jezus terug is. Dit spelletje gaat men dus spelen. Vandaar al die Jezus of Maria of Diana visioenen of verschijningen tegenwoordig; gefabriceerd met elektronische hologrammen en ELF-transmissies in de neo-cortex m.b.v. satelieten.quote:....echter hetzelfde satanistische spelletje, en dat is om ons spiritueel te corrumperen door aanbidding van de valse god in een valse wereldreligie die alle geboden van God breekt. Hier komt dan een einde aan met de tweede komst van Christus.
Welke bronnen heb je voor je verhaal over het vernietigen van de oude kerk en dat het DNA echt is van de nep jezus die zal komen?quote:Op woensdag 15 september 2010 19:08 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Die komt er pas nadat de oude vijand de "Islam" is verwijderd en (wellicht) de tempel van Salomo in Jeruzalem wordt herbouwd. Daarvoor is al dat gedoe en geheisa over die koepelmoskee.
Maar, met al die Startwar filmpjes en zo maken ze de hersenen van de mensen er wel klaar voor.
[..]
Nee, eerst komt de nep wederkomst van Jezus Christus, die de NWO verkondigt en alle religies doet verenigen. Maar dan moet eerst de oude Christelijke kerk kapot worden gemaakt; en dat gebeurt door ondermeer al die sexschandalen en kindermisbruik die nu plotseling openbaar worden.
[..]
Ik denk dat er in grote lijnen wel iets als dit kan plaatsvinden, wat jij hierzo schrijft.
Maar de fake Jezus zal een nieuw geloof propageren gebaseerd op bi-sexualiteit; m.n. mannen worden nu klaargestoomd voor bi-sexuele relaties en verwijving: kijk maar naar al die reclames voor cosmetica en make-up voor MANNEN tegenwoordig. En men wil VROUWEN meer mannelijker maken, bijvoorbeeld door ze in meer maatschappelijke top-posities te plaatsen. Men wil een androgyne sexe (= reptielengedrag ) promoten. Vandaar ook die snelle opkomst en propagering van homo-huwelijken.
[..]
Een nep-Jezus dus, maar zijn DNA is echt; gekopieerd van de lijkwade van Turijn. Zodat iedereen gaat geloven dat de echte Jezus terug is. Dit spelletje gaat men dus spelen. Vandaar al die Jezus of Maria of Diana visioenen of verschijningen tegenwoordig; gefabriceerd met elektronische hologrammen en ELF-transmissies in de neo-cortex m.b.v. satelieten.
Let wel: dit zijn alleen maar plannetjes.
idd; er zijn veel mensen die het bestaan van een God of een JC verwerpen.quote:Op woensdag 15 september 2010 19:15 schreef Nemephis het volgende:
Eerst aliens en nu een kopie van Jezus Gristus?... jullie vragen wel veel inlevingsvermogen jongens...
Beetje what if.. kom op!quote:Op woensdag 15 september 2010 19:15 schreef Nemephis het volgende:
Eerst aliens en nu een kopie van Jezus Gristus?... jullie vragen wel veel inlevingsvermogen jongens...
Precies, het ziet er daar nog ongeloofwaardig uit maar stel dat er mensen zijn die er elke dag aan werken, dan kan daarmee een 'mooie' projectie worden gemaakt.quote:Op woensdag 15 september 2010 02:29 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Ik weet wat je bedoelt denk ik .
Deze?
Dat bedoel ik dus!quote:Op woensdag 15 september 2010 02:24 schreef Floxcie het volgende:
[..]
Hoeft niet. Sony heeft in Japan bijvoorbeeld al meerdere keren hologram technieken toegepast met publiek erbij. Zo lukte ze het om een Japanse draak uit een meer te laten vliegen. Dit zag er zeer indrukwekkend uit maar is al behoorlijk oud, ik zag een video hiervan in 2002. Misschien dat ik terug kan vinden.
En deze alien stuurt jou weer terug naar ONZquote:Op donderdag 16 september 2010 12:34 schreef Vengerr het volgende:
De NWO stuurde mij 450 aliens. Dat was echt fantastisch.
Het is ook een extreem kansloos plan. Als belgie zich al niet als 1 kan gedragen en wij geen kabinet van 76 man kunnen vormen, hoe zou de hele wereld dat opeens wel moeten kunnen?quote:Op donderdag 16 september 2010 12:59 schreef jogy het volgende:
Wat ik me dan weer afvraag met dit soort zaken is dat een eendracht maakt macht zich op een gegeven moment tegen de machthebbers kan keren lijkt me. Zeker gezien het feit dat verdeel en heers een stuk makkelijker werkt en de makkelijkste van die twee is nog wel nationaliteit en religie. Als 'ze' religie en landen willen switchen naar één land(wereld) en één globale religie en die groep krijgt het een keer op zijn collectieve heupen dan heb je de poppen aan het dansen. Beter dat 'ze' dus gewoon tig verschillende religies hebben (die uiteindelijk op hetzelfde neerkomen) en tig verschillende landen ( met dezelfde touwtjes in de handen van 'hen' achter het gordijn). Dat zou alleen betekenen dat 'ze' er allang zijn, op zich. Ach we zien het wel weer of er nou een alien invasie geënsceneerd wordt om onze neuzen dezelfde kant op te laten wijzen of iets anders.
De ware eenheid komt door een bewustzijnsveranderende ervaring/Luciferische initiatie die ook wel 'ego-dood' genoemd wordt.quote:Op donderdag 16 september 2010 18:26 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Het is ook een extreem kansloos plan. Als belgie zich al niet als 1 kan gedragen en wij geen kabinet van 76 man kunnen vormen, hoe zou de hele wereld dat opeens wel moeten kunnen?
Omdat God er toen een stokje voor heeft gestoken door mensen verschillende talen te geven, waardoor ze over de aarde verspreid zijn. Sindsdien is men bezig geweest om Babylon te herstellen. Het heeft een paar duizend jaar geduurd, maar nu zijn we bijna op dat punt beland.quote:Op donderdag 16 september 2010 18:56 schreef Killaht het volgende:
Een ding begrijp ik nooit van heel die NWO crap. Waarom hebben ze in al die 1000jaren niet het heft in handen genomen, toen het nog makkelijk was en er een klein handjes mensen op de aarde leefde, want NWO is ontstaan door Nimrod, destijds. Daarnaast is gebleken dat volken niet te onderdrukken zijn en één enkele macht nooit stand houd. Want denk is na, denk je dat die rijke luitjes niet weten dat ze 1 voor 1 het liefst zelf de macht krijgen. Als je naar het verleden kijkt is NWO, niet realiseerbaar.
Dan dit topic, is het niet juist dat de NWO wil dat wij niks van Aliens weten, zodat de mens weet dat de mens allerheerser is en de machtigste is. \
Tijd/astrologiequote:Op donderdag 16 september 2010 18:56 schreef Killaht het volgende:
Een ding begrijp ik nooit van heel die NWO crap. Waarom hebben ze in al die 1000jaren niet het heft in handen genomen, toen het nog makkelijk was en er een klein handjes mensen op de aarde leefde, want NWO is ontstaan door Nimrod, destijds. Daarnaast is gebleken dat volken niet te onderdrukken zijn en één enkele macht nooit stand houd. Want denk is na, denk je dat die rijke luitjes niet weten dat ze 1 voor 1 het liefst zelf de macht krijgen. Als je naar het verleden kijkt is NWO, niet realiseerbaar.
Dan dit topic, is het niet juist dat de NWO wil dat wij niks van Aliens weten, zodat de mens weet dat de mens allerheerser is en de machtigste is. \
Buitenlanders...quote:Op donderdag 16 september 2010 19:01 schreef Daffodil31LE het volgende:
Aliens als in buitenaards of aliens als in buitenlands?
Als het al zou bestaan, en deels denk ik wel, maar als de plannen zo zouden zijn, is dit natuurlijk een beter tijdstip dan vroeger.quote:Op donderdag 16 september 2010 18:56 schreef Killaht het volgende:
Een ding begrijp ik nooit van heel die NWO crap. Waarom hebben ze in al die 1000jaren niet het heft in handen genomen, toen het nog makkelijk was en er een klein handjes mensen op de aarde leefde, want NWO is ontstaan door Nimrod, destijds. Daarnaast is gebleken dat volken niet te onderdrukken zijn en één enkele macht nooit stand houd. Want denk is na, denk je dat die rijke luitjes niet weten dat ze 1 voor 1 het liefst zelf de macht krijgen. Als je naar het verleden kijkt is NWO, niet realiseerbaar.
Dan dit topic, is het niet juist dat de NWO wil dat wij niks van Aliens weten, zodat de mens weet dat de mens allerheerser is en de machtigste is. \
Ohja, en die "God" zal dat niet wederom stoppen dan? En waar is "God" al die tijd gebleven? En waar is dat Babylon? Kijk naar de geschiedenis: Djengis Kahn weg, Persisch rijk weg, Romeinse rijk weg, Karel de Grote weg, Napoleon weg, Hitler weg etc, etc. Next up: NWO, weg. Geschiedenis herhaalt zich, het is gewoon onmogelijk om wereldwijd een volk te regeren door 1 macht.quote:Op donderdag 16 september 2010 18:59 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Omdat God er toen een stokje voor heeft gestoken door mensen verschillende talen te geven, waardoor ze over de aarde verspreid zijn. Sindsdien is men bezig geweest om Babylon te herstellen. Het heeft een paar duizend jaar geduurd, maar nu zijn we bijna op dat punt beland.
Het is een spirituele oorlog van kwaad tegen goed en wij als mensen zitten er een beetje tussenin als poppetjes, met een predispositie voor het kwade. Verlossing van het kwade is te vinden door middel van Jezus Christus. Hierdoor kunnen we strijders voor het goede worden, in samenwerking met God.
De NWO is inderdaad niet realiseerbaar, uiteindelijk zullen de machtigen der aarde zich keren tegen de grootste macht van deze aarde, welke de NWO grotendeels georchestreerd heeft.
Joden geloven niet in J.C.. Alleen Islam ziet hem als een normale profeet, een mens, niet een god.quote:Op donderdag 16 september 2010 19:01 schreef Ticker het volgende:
[..]
Tijd/astrologie
Dat is het enige wat ik eruit kan opmaken.
Ook omdat alles zo lang duurd... weet je hoe lang bijvoorbeeld de joden al wachten op een eigen staat.. die hebben ze.. en vervolgens wachten ze ontzettend lang voordat ze gaan beginnen aan de bouw van de 3e tempel.. zogezegd omdat de tijd rijp moet zijn voor JC.. ja zo lust ik er ook nog wel een paar
We wachten niet op JC.. we zitten gevangen in een galactische klok.
Met media KAN je beinvloeden, maar niet beheersen. Nee, tijd is slechter, waarom niet 1000 jaar geleden, mens was analfabeet, makkelijk beinvloedbaar en in kleinere aantal en via geloof e.d. voor je karretje te spannen. Vandaag de dag zijn we veel hoger opgeleid, moeilijker beinvloedbaar (zie ik als marketeer) en veel kritischer.quote:Op donderdag 16 september 2010 19:08 schreef Bastard het volgende:
[..]
Als het al zou bestaan, en deels denk ik wel, maar als de plannen zo zouden zijn, is dit natuurlijk een beter tijdstip dan vroeger.
De wereld is een stuk kleiner geworden, iedereen heeft wel ergens een tv staan, internet overal, communicatie op zijn piek, dat zijn zaken die goed te gebruiken zouden zijn om een dergelijk meesterplan een kans van slagen te geven.
Och, vroeger geloofde men massaal in een grote grijge tovenaar in de wolken, tegenwoordig geloven we massaal in marsmannetjes, chemicaliën in de lucht, stiekem geïnjecteerde chips....quote:Op donderdag 16 september 2010 19:27 schreef Killaht het volgende:
[..]
Met media KAN je beinvloeden, maar niet beheersen. Nee, tijd is slechter, waarom niet 1000 jaar geleden, mens was analfabeet, makkelijk beinvloedbaar en in kleinere aantal en via geloof e.d. voor je karretje te spannen. Vandaag de dag zijn we veel hoger opgeleid, moeilijker beinvloedbaar (zie ik als marketeer) en veel kritischer.
Ik zeg ook niet dat de NWO zal staan. Hij zal komen, maar niet blijven staan. Je hebt gelijk dat alle rijken gevallen zijn. Het is uiteindelijk in Gods handen welke machten er staan en vallen. Maar je kunt niet stellen dat in het verleden, afgezien van babylon, ooit alle mensen op aarde onder 1 regering proberen zijn te verenigen. Dat is nooit meer gebeurd door verspreiding en gebrek aan de technologie die we nu hebben. Wat dat betreft is de NWO uniek.quote:Op donderdag 16 september 2010 19:20 schreef Killaht het volgende:
[..]
Ohja, en die "God" zal dat niet wederom stoppen dan? En waar is "God" al die tijd gebleven? En waar is dat Babylon? Kijk naar de geschiedenis: Djengis Kahn weg, Persisch rijk weg, Romeinse rijk weg, Karel de Grote weg, Napoleon weg, Hitler weg etc, etc. Next up: NWO, weg. Geschiedenis herhaalt zich, het is gewoon onmogelijk om wereldwijd een volk te regeren door 1 macht.
Min of meer. Maar wellicht is leugen vs waarheid, onrecht vs rechtvaardigheid, egoisme vs liefde, een wat vattender omschrijving. Waarbij de duivel vol is van het een, en God van het ander.quote:Hoe zie jij het "Kwade" en het "Goede"? Vurige duivel tegen Goddelijke man met baard?
Ik verkoop niets, ik geloof dat dit de waarheid is. Dat mensen het niet 1 2 3 aannemen, wil niet zeggen dat ik ermee moet stoppen om het te geloven of iets anders moet verkondigen.quote:En alles letterlijk nemen hier uit de bijbel en het oude testament is ook niet echt slim. Jesus, komt terug, lijkwade is fake, mensen weten noggeneens hoe jesus eruit zag. En dan nog denk ik dat je te klein denkt, de grote meerderheid van de wereld, gelooft niet in Jesus als mens of profeet, dus wordt moeilijk om te verkopen. Daarnaast zijn mensen niet meer zo goedgelovig als nu. Het oude testament e.d. is van die tijd en de beleving van die persoon geschreven, Johannes e.d. Dat kan je niet meer serieus nemen in deze tijd.
Ik respecteer jouw geloofovertuiging, en iedereen moet kunnen geloven wat hij of zij wil. Maar als je gelooft in engeltjes die baby's zijn met vleugels en "God" ziet als een man in de wolken met een baard in een stoel en de "Duivel" als een demoon met een drietand, ja dan houd het voor mij op om verder met je te discussiëren.quote:Op donderdag 16 september 2010 19:39 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat de NWO zal staan. Hij zal komen, maar niet blijven staan. Je hebt gelijk dat alle rijken gevallen zijn. Het is uiteindelijk in Gods handen welke machten er staan en vallen. Maar je kunt niet stellen dat in het verleden, afgezien van babylon, ooit alle mensen op aarde onder 1 regering proberen zijn te verenigen. Dat is nooit meer gebeurd door verspreiding en gebrek aan de technologie die we nu hebben. Wat dat betreft is de NWO uniek.
[..]
Min of meer. Maar wellicht is leugen vs waarheid, onrecht vs rechtvaardigheid, egoisme vs liefde, een wat vattender omschrijving. Waarbij de duivel vol is van het een, en God van het ander.
[..]
Ik verkoop niets, ik geloof dat dit de waarheid is. Dat mensen het niet 1 2 3 aannemen, wil niet zeggen dat ik ermee moet stoppen om het te geloven of iets anders moet verkondigen.
De bijbel heeft deze tijd accuraat beschreven en voorspeld.
Gelukkig geloof ik daar allemaal niet in dus zullen we nog veel discussieerplezier hebben.quote:Op donderdag 16 september 2010 19:46 schreef Killaht het volgende:
[..]
Ik respecteer jouw geloofovertuiging, en iedereen moet kunnen geloven wat hij of zij wil. Maar als je gelooft in engeltjes die baby's zijn met vleugels en "God" ziet als een man in de wolken met een baard in een stoel en de "Duivel" als een demoon met een drietand, ja dan houd het voor mij op om verder met je te discussiëren.
Je ziet het denk ik verkeerd.. De joden wachten namelijk op een Messiahs.quote:Op donderdag 16 september 2010 19:24 schreef Killaht het volgende:
[..]
Joden geloven niet in J.C.. Alleen Islam ziet hem als een normale profeet, een mens, niet een god.
Des te mooier de truc.quote:Op donderdag 16 september 2010 19:27 schreef Killaht het volgende:
Vandaag de dag zijn we veel hoger opgeleid, moeilijker beinvloedbaar (zie ik als marketeer) en veel kritischer.
Ja, maar niet uit te voeren, wereld is veel te verdeeld.quote:
Ja maar jij en ik hebben helemaal niets te zeggen over wat gaat komen, dan wat er aan staat te komen..quote:Op vrijdag 17 september 2010 00:57 schreef Killaht het volgende:
[..]
Ja, maar niet uit te voeren, wereld is veel te verdeeld.
Wacht,... wat? Waar ben ik nu dan?quote:Op donderdag 16 september 2010 12:44 schreef senesta het volgende:
[..]
En deze alien stuurt jou weer terug naar ONZ
En tegelijkertijd vallen we nog steeds voor precies dezelfde onzin.quote:Op donderdag 16 september 2010 19:27 schreef Killaht het volgende:
[..]
Met media KAN je beinvloeden, maar niet beheersen. Nee, tijd is slechter, waarom niet 1000 jaar geleden, mens was analfabeet, makkelijk beinvloedbaar en in kleinere aantal en via geloof e.d. voor je karretje te spannen. Vandaag de dag zijn we veel hoger opgeleid, moeilijker beinvloedbaar (zie ik als marketeer) en veel kritischer.
Wat er nu gebeurt is een herhaling ten tijde van de ondergang van Atlantis, de zielen van de huidige Illuminati waren destijds de zielen van de orde der zwarte magiers destijds.quote:Op donderdag 16 september 2010 18:59 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Omdat God er toen een stokje voor heeft gestoken door mensen verschillende talen te geven, waardoor ze over de aarde verspreid zijn. Sindsdien is men bezig geweest om Babylon te herstellen. Het heeft een paar duizend jaar geduurd, maar nu zijn we bijna op dat punt beland.
Er zit iets in in dit verhaal. Maar J.C. is een abstract begrip, d.w.z. een bewuste toestand van de ziel in relatie tot God. Verlossing zit in de erkenning, het weten, het besef van je spirituele oorsprong en van je ziel die onsterfelijk is; tijd en ruimte zijn een illusie, alleen je ziel is het enige bezit wat je hebt en wat echt is.quote:Het is een spirituele oorlog van kwaad tegen goed en wij als mensen zitten er een beetje tussenin als poppetjes, met een predispositie voor het kwade. Verlossing van het kwade is te vinden door middel van Jezus Christus. Hierdoor kunnen we strijders voor het goede worden, in samenwerking met God.
Alle politici staan onder controle van de Illuminati; velen hebben hun ziel verkocht en kunnen nu niet meer terug. De NWO is een feit.quote:De NWO is inderdaad niet realiseerbaar, uiteindelijk zullen de machtigen der aarde zich keren tegen de grootste macht van deze aarde, welke de NWO grotendeels georchestreerd heeft.
Weet je, en dat is misschien vreemd. Ik zou ditzelfde kunnen zeggen, omdat ik ook denk dat er strijd tussen goed en kwaad is, die werkt naar een hoogtepunt ergens in deze tijd.quote:Op vrijdag 17 september 2010 19:01 schreef Bankfurt het volgende:
Er zit iets in in dit verhaal. Maar J.C. is een abstract begrip, d.w.z. een bewuste toestand van de ziel in relatie tot God. Verlossing zit in de erkenning, het weten, het besef van je spirituele oorsprong en van je ziel die onsterfelijk is; tijd en ruimte zijn een illusie, alleen je ziel is het enige bezit wat je hebt en wat echt is.
We hebben de Illuminati zelf geschapen in onze geest, door hun manier van doen toe te laten; het is een proces van miljoenen jaren geweest. De Illuminati zijn spiritueel machteloos, alleen door manipulatie van de spiritualiteit van de bevolking kunnen ze controle uitoefenen.
[..]
Alle politici staan onder controle van de Illuminati; velen hebben hun ziel verkocht en kunnen nu niet meer terug. De NWO is een feit.
Aliens, revolutie of een wederkomst van J.C. helpen niet dit te veranderen.
Alleen innerlijke groei en kiezen voor de waarheid.
Goed en kwaad zijn meestal relatief;quote:Op vrijdag 17 september 2010 19:30 schreef Bastard het volgende:
[..]
Weet je, en dat is misschien vreemd. Ik zou ditzelfde kunnen zeggen, omdat ik ook denk dat er strijd tussen goed en kwaad is, die werkt naar een hoogtepunt ergens in deze tijd.
Ja, de Illuminati staan weer onder controle van een andere macht: de Draco-leiders, die weer moeten gehoorzamen aan het hoogste kwaad, een donkere macht: Het Beest, Lucifer en zijn laagste demonen. Dit zijn laag astrale entiteiten uit een andere dimensie die ons universum lang geleden zijn binnengedrongen en door ons zijn toegelaten.quote:Maar ik zou het hoeven te doen zonder Illuminatie en zonder NWO, want ook dat is abstract.. maar je zou de woorden waarschijnlijk kunnen vervangen voor een ander ongrijpbaar wezen, een donkere macht.
Zou het zo in TRU kunnen zeggen.
Apart eigenlijk
Heeft dat weer te maken met bijvoorbeeld de Macrobes waar onder andere Micheal Tsarion het over heeft?quote:Op vrijdag 17 september 2010 19:37 schreef Bankfurt het volgende:
Dit zijn laag astrale entiteiten uit een andere dimensie die ons universum lang geleden zijn binnengedrongen en door ons zijn toegelaten.
Of we hebben die donkere macht nodig, omdat we niet weten wat goed is .. zonder het kwaad. Het een bestaat simpelweg niet eens zonder het ander.quote:Op vrijdag 17 september 2010 19:37 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Goed en kwaad zijn meestal relatief;
er is ook een absoluut goed (Godserkenning) en een absoluut kwaad (onwetendheid).
[..]
Ja, de Illuminati staan weer onder controle van een andere macht: de Draco-leiders, die weer moeten gehoorzamen aan het hoogste kwaad, een donkere macht: Het Beest, Lucifer en zijn laagste demonen. Dit zijn laag astrale entiteiten uit een andere dimensie die ons universum lang geleden zijn binnengedrongen en door ons zijn toegelaten.
Pssst, kapen naar TRU?quote:Op vrijdag 17 september 2010 19:45 schreef jogy het volgende:
[..]
Heeft dat weer te maken met bijvoorbeeld de Macrobes waar onder andere Micheal Tsarion het over heeft?
Dit is wel weer zo'n grijs topic ey?quote:
maar dude,quote:Op woensdag 15 september 2010 01:48 schreef polderturk het volgende:
[..]
Iedereen is vrij zijn eigen complotten te creëren. Overigens heb ik dit niet zelf bedacht. Bill Cooper had volgens mij iets hierover gezegd.
Zijn die Draco-leiders geen demonen in een ander jasje?quote:Ja, de Illuminati staan weer onder controle van een andere macht: de Draco-leiders, die weer moeten gehoorzamen aan het hoogste kwaad, een donkere macht: Het Beest, Lucifer en zijn laagste demonen. Dit zijn laag astrale entiteiten uit een andere dimensie die ons universum lang geleden zijn binnengedrongen en door ons zijn toegelaten.
Deze stellingen kan ik niet goed met elkaar rijmen.quote:Op donderdag 16 september 2010 18:50 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
De ware eenheid komt door een bewustzijnsveranderende ervaring/Luciferische initiatie die ook wel 'ego-dood' genoemd wordt.
Bij deze ervaring ervaar je een gevoel van eenheid met het hele universum. Je geest maakt geen onderscheid meer tussen jouzelf en de externe wereld. Je verliest je gevoel van individualiteit en wordt 1 met de cosmos.
Je ervaart dat alles 1 universeel bewustzijn is: de natuur, mensen, dieren, alles is 1. Dit is de basis van wereld eennheid, omdat het een sterk overtuigende (aan psychotisch grenzende) ervaring is die gepaard gaat met een gevoel van liefde, eenheid, broederschap, een verlangen naar verbetering en vooruitgang, samen delen, back to basic.
Het is een spiriuele/religieuze ervaring en leidt tot een compleet nieuwe kijk op het leven.
Klinkt goed niet? En dat lijkt het ook. Velen zullen volledig overtuigd zijn dat dit de oplossing is, deze spirituele evolutiestap en nieuwe wereld orde. De oplossing voor alle problemen die we nu ervaren. De NWO zal omarmd worden door iedereen die de waarheid niet kent.
Wat is de waarheid? Dat er een God is die het universum gemaakt heeft en wetten heeft die door ons gehoorzaamd dienen te worden. Echter, met deze nieuwe mindset, en in deze nieuwewe reld orde, zal men elk gebod van God overtreden, in de stellige overtuiging goed bezig te zijn. Het is een misleiding.
De aliens zullen ons waarschijnlijk tot deze initiatie brengen. Ze zullen bijv. magische krachten laten zien en ons melden dat wij ook zo kunnen worden, als we de initiatie ondergaan. Wat die precies zal zijn, weet ik niet. Maar ik vermoed dat een nieuwe wereldreligie met specifieke praktijken hieraan mee zal helpen, evenals een universele zondag sabbat. De initiatie vind nu al plaats in groepen als vrijmetselarij, de oosterse religies, door middel van drugs, enz. Wanneer alle religies en sekten verenigd worden, en iedereen zich hier bij aan sluit, zal men de initiatie ondergaan.
Het is ook een beetje een grote sprong die ik maak.quote:Op maandag 27 september 2010 21:25 schreef Loppe het volgende:
[..]
Deze stellingen kan ik niet goed met elkaar rijmen.
mja, worden Gods geboden nu al niet stelselmatig overtreden?quote:Op maandag 27 september 2010 21:41 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Het is ook een beetje een grote sprong die ik maak.
Door middel van de wetgeving van de NWO zullen alle geboden van God stelselmatig overtreden worden in de naam van eenheid, wereldvrede, tolerantie, etc.
Als je dat wil begrijpen kan ik je mssn beter naar wat meer info verwijzen omdat t een beetje complex is om uit te leggen.
Zijn meer kaarten in dat deck he?quote:Op maandag 27 september 2010 22:51 schreef quirina het volgende:
http://i26.tinypic.com/2hqq7i1.jpg brrrrr
Jup: http://www.alatoerka.nl/2(...)d-game-kaartspellen/quote:Op woensdag 29 september 2010 12:48 schreef Bastard het volgende:
[..]
Zijn meer kaarten in dat deck he?
Jawel.quote:Op woensdag 29 september 2010 11:29 schreef Loppe het volgende:
[..]
mja, worden Gods geboden nu al niet stelselmatig overtreden?
Jawel, maar nog niet officieel via universele wetgeving.quote:Op woensdag 29 september 2010 11:29 schreef Loppe het volgende:
[..]
mja, worden Gods geboden nu al niet stelselmatig overtreden?
Ja, dat kan je zo interperteren, maar dat zijn slechts simpele marketing truucjes om een product/dienst of opinie te onderscheiden en bekend te maken aan het publiek, dat is een heel ander niveau dan mind control e.d.. Daarnaast is er slechts een bepaalde druk uit te oefenen op mensen, volk, dat wat de NWO zou willen is te groot en houd nooit stand op de lange termijn, dat weten ze zelf ook wel. Maar waarom in eerste instantie op deze manier de maatschappij zich laten ontwikkelen om vervolgens, alles te vernietigen. Als je 85% van de bevolking wil vernietigen is niet zo moeilijk, maar ik denk dat je dan veel belangrijke informatie en ontwikkeling vernietigd.quote:Op vrijdag 17 september 2010 09:09 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
En tegelijkertijd vallen we nog steeds voor precies dezelfde onzin.
Het merendeel van Nerderland houdt links verantwoordelijk voor de problemen met integratie terwijl dat aantoonbaar niet juist is.
De armere Nederlanders zijn opeens overtuigd dat "we moeten bezuinigen"
Ik durf er geld op in te zetten dat minimaal 90% van de Nederlanders denkt dat anti-oxidanten gezond zijn.
Ik denk dat het dus wel meevalt
Een nieuwe standaard van moraal die door middel van internationale wetgeving bekrachtigd zal worden, met name door middel van een hervormde verenigde naties en een fusie van religie en staat.quote:Op donderdag 30 september 2010 11:45 schreef Loppe het volgende:
En met universele wetgeving, bedoel je?
Karma is te neutraliseren op een spirituele manier.quote:Op donderdag 30 september 2010 13:38 schreef Loppe het volgende:
Let wel dat de mensen die er op moeten toezien dat deze wetten gerespecteerd worden, ook maar mensen zijn.
God's wetten, de échte universele wetten, kan je niet overtreden zonder karma-gevolgen er aan over te houden.
Dus ja, ik weet in wiens handen ik mijn leven leg.
Goeie vraag. Het is zoals ik het misschien mag zien een bilaterale relatie.quote:Op donderdag 23 september 2010 19:29 schreef Loppe het volgende:
[..]
Zijn die Draco-leiders geen demonen in een ander jasje?
Dus dan is er wereldvrede maar wat dan als men erachter komt dat er helemaal geen aliens waren? Zouden zij zich dan niet zo bedrogen voelen dat men massaal gaat rellen, waardoor wereldvrede weer weg is? Als die Illuminati werkelijk zo intelligent is lijkt het me dat ze er niet voor zouden kiezen om zo'n leugen voor een hele lange tijd in stand te moeten houden, dat is toch veel te veel werk. Net als de verzonnen monsters van vroeger die achteraf niet bleken te bestaan waardoor de mens weer minder beinvloedbaar wordt waardoor een volgend plan voor werelddominatie nóg ingewikkelder moet worden... het lijkt me niet.quote:Op dinsdag 14 september 2010 20:27 schreef polderturk het volgende:
Er zal mogelijk een alien dreiging gesimuleerd worden door de NWO. Mogelijk wordt er zelfs een aanval van aliens opgezet. Hierdoor zullen alle landen in de wereld hun geschillen laten varen en alle landen zullen verengigen tot één land. De volkeren der landen zullen hier niet tegen in opstand komen. Wat denken jullie hiervan?
Ik weet niet welke bronnen jij raadpleegt maar volgens mij word JIJ bespeeld.quote:Op donderdag 30 september 2010 19:06 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Karma is te neutraliseren op een spirituele manier.
Maar de Illuminati hebben voorlopig een technische manier gevonden om spiritueel karma uit te stellen of bij te sturen; ze plaatsen t.z.t. een persoon/lagere ziel met veel negatief karma gewoon na zijn fysieke dood in een ander nieuw lichaam die ze goed kunnen monitoren en controleren voor hun eigen doeleinden.
Waarom denk jij dat ?quote:Op donderdag 30 september 2010 19:37 schreef Loppe het volgende:
[..]
Ik weet niet welke bronnen jij raadpleegt maar volgens mij word JIJ bespeeld.
Is optimisme goed genoeg?quote:Op donderdag 30 september 2010 19:49 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Oh zo, nee hoor; Ik blijf altijd optimistisch
Heb je hier ook een bron voor?quote:Op donderdag 30 september 2010 19:06 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Karma is te neutraliseren op een spirituele manier.
Maar de Illuminati hebben voorlopig een technische manier gevonden om spiritueel karma uit te stellen of bij te sturen; ze plaatsen t.z.t. een persoon/lagere ziel met veel negatief karma gewoon na zijn fysieke dood in een ander nieuw lichaam die ze goed kunnen monitoren en controleren voor hun eigen doeleinden.
Karma-gevolgen of Gods oordelen?quote:Op donderdag 30 september 2010 13:38 schreef Loppe het volgende:
Let wel dat de mensen die er op moeten toezien dat deze wetten gerespecteerd worden, ook maar mensen zijn.
God's wetten, de échte universele wetten, kan je niet overtreden zonder karma-gevolgen er aan over te houden.
Dus ja, ik weet in wiens handen ik mijn leven leg.
Nee, jij víndt dat de bijbel die tijd accuraat beschreven heeft.quote:Op donderdag 16 september 2010 19:39 schreef Ali_Kannibali het volgende:
De bijbel heeft deze tijd accuraat beschreven en voorspeld.
Nee, zo worden juist meer Goden geëerd dan voorheen. Al missen er nog wel 397 goden.quote:Op donderdag 30 september 2010 13:25 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Maar deze mensenrechten evolueren op zo'n manier, dat ze uiteindelijk tegen de door God voorziene orde ingaan en elk gebod van God via wetgeving overtreden wordt.
Door bijv. het gelijkstellen van alle religies en het op school forceren dat men in alle religies onderwezen moet worden en alle gebeden moet zeggen, worden de eerste paar geboden overtreden.
Je hebt liever dat net als in de jaren '60 tienermoeders zich 'per ongeluk' van de trap af gooien en ouderen jarenlang creperen van de pijn?quote:Door middel van abortus en euthanasie (eventueel door de staat) wordt het gebod tegen moorden overtreden.
Lolwut? Als iets gemeengoed is, kun je het ook niet stelen natuurlijk.quote:Door middel van het tot gemeengoed verklaren van goederen, worden de geboden op stelen en begeren overtreden.
Nee joh. Israël heeft wereldwijd de macht binnen 2 jaar. Dan wordt de sabbatsrust ook weer in ere hersteld.quote:Door middel van het verklaren van een wereldwijde zondagsrust, en werk op zaterdag, wordt het sabbat gebod overtreden.
quote:Op donderdag 30 september 2010 13:25 schreef Ali_Kannibali het volgende:
(...)
En zo zijn er voor elk gebod maatregelen te vinden die hier direct tegenin zullen gaan.
(...)
Ik heb zelf niets tegen een rustdag hoor. Maar haha. Als je die oude boeken leest kom je er ook wel achter dat ze met zichzelf in "overtreding" zijn.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:04 schreef Xa1pt het volgende:
Nee joh. Israël heeft wereldwijd de macht binnen 2 jaar. Dan wordt de sabbatsrust ook weer in ere hersteld.
Lees boeken over Mind-control; Montauk Project.quote:Op donderdag 30 september 2010 20:43 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Heb je hier ook een bron voor?
Interessante subliminal op 1:05 - 1:14. Text is 'if you think you can resist, you haven't seen the light'. Vervolgens wordt het vrijheidsbeeld getoond, met de toorts.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 14:34 schreef DeuceFour het volgende:
Vet aliens! Oh wait...
Wat als aliens wordt beschreven zijn eigenlijk engelen (Bijbel) toch? Of andersom.
Goed gezien Ali,quote:Op zondag 31 oktober 2010 11:57 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Interessante subliminal op 1:05 - 1:14. Text is 'if you think you can resist, you haven't seen the light'. Vervolgens wordt het vrijheidsbeeld getoond, met de toorts.
Het vrijheidsbeeld is Mithra, de perzische zonnegod. Ofwel prometheus de lichtbrenger, ofwel Lucifer.
Vul zelf in.
Kerel alsjeblieft laat je nakijken. Ik zelf ben best BNW ingesteld maar de onzin die jij eruit gooit doet voor mij (dus ik gok ook voor andere) het plezier ontnemen. Ik geloof best dat je jezelf serieus neemt maar dat maakt het alleen maar triester.quote:Op woensdag 15 september 2010 19:08 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Die komt er pas nadat de oude vijand de "Islam" is verwijderd en (wellicht) de tempel van Salomo in Jeruzalem wordt herbouwd. Daarvoor is al dat gedoe en geheisa over die koepelmoskee.
Maar, met al die Startwar filmpjes en zo maken ze de hersenen van de mensen er wel klaar voor.
[..]
Nee, eerst komt de nep wederkomst van Jezus Christus, die de NWO verkondigt en alle religies doet verenigen. Maar dan moet eerst de oude Christelijke kerk kapot worden gemaakt; en dat gebeurt door ondermeer al die sexschandalen en kindermisbruik die nu plotseling openbaar worden.
[..]
Ik denk dat er in grote lijnen wel iets als dit kan plaatsvinden, wat jij hierzo schrijft.
Maar de fake Jezus zal een nieuw geloof propageren gebaseerd op bi-sexualiteit; m.n. mannen worden nu klaargestoomd voor bi-sexuele relaties en verwijving: kijk maar naar al die reclames voor cosmetica en make-up voor MANNEN tegenwoordig. En men wil VROUWEN meer mannelijker maken, bijvoorbeeld door ze in meer maatschappelijke top-posities te plaatsen. Men wil een androgyne sexe (= reptielengedrag ) promoten. Vandaar ook die snelle opkomst en propagering van homo-huwelijken.
[..]
Een nep-Jezus dus, maar zijn DNA is echt; gekopieerd van de lijkwade van Turijn. Zodat iedereen gaat geloven dat de echte Jezus terug is. Dit spelletje gaat men dus spelen. Vandaar al die Jezus of Maria of Diana visioenen of verschijningen tegenwoordig; gefabriceerd met elektronische hologrammen en ELF-transmissies in de neo-cortex m.b.v. satelieten.
Let wel: dit zijn alleen maar plannetjes.
Vraag jezelf eens goed af wat hetgeen is wat totale onzin is.quote:Op donderdag 4 november 2010 08:14 schreef heegenees het volgende:
[..]
Kerel alsjeblieft laat je nakijken. Ik zelf ben best BNW ingesteld maar de onzin die jij eruit gooit doet voor mij (dus ik gok ook voor andere) het plezier ontnemen. Ik geloof best dat je jezelf serieus neemt maar dat maakt het alleen maar triester.
Je haalt er iedere keer zaken bij die TE absurd voor woorden zijn en presenteert ze als 'de waarheid', je geeft geen bronnen en je blaat maar wat dingen aan elkaar. I
Je bent totaal geen bijdrage voor dit forum (eerder het tegenovergestelde) en ik verzucht elke keer weer als ik je naam bij een veel te lange post met veel te veel onzin erin zie staan. Jammer.
Nou ieder zijn mening natuurlijk, de ene wat vergaander dan de ander of totaal het tegenovergestelde.quote:Op donderdag 4 november 2010 08:14 schreef heegenees het volgende:
[..]
Kerel alsjeblieft laat je nakijken. Ik zelf ben best BNW ingesteld maar de onzin die jij eruit gooit doet voor mij (dus ik gok ook voor andere) het plezier ontnemen. Ik geloof best dat je jezelf serieus neemt maar dat maakt het alleen maar triester.
Je haalt er iedere keer zaken bij die TE absurd voor woorden zijn en presenteert ze als 'de waarheid', je geeft geen bronnen en je blaat maar wat dingen aan elkaar. I
Je bent totaal geen bijdrage voor dit forum (eerder het tegenovergestelde) en ik verzucht elke keer weer als ik je naam bij een veel te lange post met veel te veel onzin erin zie staan. Jammer.
Heb je de film "revelation"wel eens gezien ? dit verhaal komt daar in voorquote:Een nep-Jezus dus, maar zijn DNA is echt; gekopieerd van de lijkwade van Turijn.
Alsof je er eigenlijk al jarenlang voor bent klaargestoomd.quote:Ancient codes hidden within the Torah reveals the secrets of global events, past (i.e. Hitler, the Kennedy assasination, the Gulf War), present, and future. One man (York) is after the Code, seeking the power to change the world as we know it...for the worse. Another (Van Dien) seeks the truth, risking his life and everything he stands for in order to stop him.
Ik ben het op veel punten met je eens, al zou ik het zelf wat beter nuanceren.quote:Op donderdag 4 november 2010 08:14 schreef heegenees het volgende:
[..]
Kerel alsjeblieft laat je nakijken. Ik zelf ben best BNW ingesteld maar de onzin die jij eruit gooit doet voor mij (dus ik gok ook voor andere) het plezier ontnemen. Ik geloof best dat je jezelf serieus neemt maar dat maakt het alleen maar triester.
Je haalt er iedere keer zaken bij die TE absurd voor woorden zijn en presenteert ze als 'de waarheid', je geeft geen bronnen en je blaat maar wat dingen aan elkaar. I
Je bent totaal geen bijdrage voor dit forum (eerder het tegenovergestelde) en ik verzucht elke keer weer als ik je naam bij een veel te lange post met veel te veel onzin erin zie staan. Jammer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 47% gewijzigd door Ticker op 06-11-2010 13:35:42 ]- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
net wel dat van Luciferquote:Toch hoop ik dat hij en vele anderen het licht zien (niet dat van Lucifer en de Illuminati,
De Illuminati (en hun Reptielenleiders) aanbidden inderdaad de boosaardige geestenwereld, Lucifer en co; maar ze zijn het niet. Gevallen engelen waren er al voordat er uberhaupt ruimte bestond.quote:Op zaterdag 6 november 2010 18:59 schreef semexo het volgende:
Ik denk dat het niet gesimuleerd wordt, maar de illuminati ook echte alien-vrienden hebben. Gevallen engelen zijn namelijk aliens die het ruimtegevecht verloren hebben. Illuminati = Lucifer = gevallen engel. 't Zijn de Greys.
Die "wederkomst" boodschap komt veel voor in allerlei films en boeken de laatste tijd; duidelijk met de bedoeling J..C. in de moderne Hollywood-cultuur "actueel" te houden.quote:Op donderdag 4 november 2010 10:43 schreef DeMolay het volgende:
bankfurt schreef
[..]
Heb je de film "revelation"wel eens gezien ? dit verhaal komt daar in voor
Ibnteresante film mbt alchemistische inslag
http://www.revelation-movie.com/loculus.html
http://www.moviemeter.nl/index.php3?id=2959
En ja deze film is lang voor Dan brown "da vincie code"gemaakt
Vanwege mijn protestante opvoeding ben ik toch geneigd eerder in de terugkomst van JC te geloven.quote:Op zaterdag 6 november 2010 22:12 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Die "wederkomst" boodschap komt veel voor in allerlei films en boeken de laatste tijd; duidelijk met de bedoeling J..C. in de moderne Hollywood-cultuur "actueel" te houden.
Het wachten is op een Hollywood-kraker met Maria Magdalena in de hoofdrol.
Ik vraag me af of mensen eerder in een fysieke J.C. geloven dan een bezoek van aliens.
Maar dat maakt niet zoveel uit; het gross van de mensheid gelooft in de officiele toedracht van 09/11;
dus het publiek zal J.C en aliens ook wel zonder enige kritiek accepteren.
Ik vermoed dat de trailer indrukwekkender is dan de hele filmquote:
Uiteraard zou de nieuwe Jezus ook een marketing-afdeling achter zich hebben. En een leger advocaten om de wijnproducanten van hem af te slaan als ze hem gaan aanklagen wegens oneerlijke concurrentie.quote:Op zaterdag 6 november 2010 23:03 schreef Ticker het volgende:
Ok.. het is denk ik weer tijd om de mods dit te laten zien.. misschien dat de puzzel langzaam in elkaar gezet kan worden
Ronald Reagan was je (ver) voor :quote:Op dinsdag 14 september 2010 20:27 schreef polderturk het volgende:
Er zal mogelijk een alien dreiging gesimuleerd worden door de NWO. Mogelijk wordt er zelfs een aanval van aliens opgezet. Hierdoor zullen alle landen in de wereld hun geschillen laten varen en alle landen zullen verengigen tot één land. De volkeren der landen zullen hier niet tegen in opstand komen. Wat denken jullie hiervan?
Hier 2 voorbeeldjes van de huidige stand van zaken:quote:Op donderdag 16 september 2010 02:23 schreef Floxcie het volgende:
Precies, het ziet er daar nog ongeloofwaardig uit maar stel dat er mensen zijn die er elke dag aan werken, dan kan daarmee een 'mooie' projectie worden gemaakt.
(1) Just about everybody knows the word "Lucifer" as another name for Satan. The word "Lucifer" is found one time in the King James Bible.quote:Op dinsdag 16 november 2010 22:57 schreef jogy het volgende:
[..]
Uiteraard zou de nieuwe Jezus ook een marketing-afdeling achter zich hebben. En een leger advocaten om de wijnproducanten van hem af te slaan als ze hem gaan aanklagen wegens oneerlijke concurrentie.
quote:RE: NIV - JESUS IS SATAN...AGAIN...
Dear Sirs,
Praise Jesus for your faithfulness in putting together your website.
I was reading your article on the NIV swapping places with Satan in Isaiah 14:12. I have been aware of this for a few years and was glad to see you cover it. But are you aware that the NIV does it again in the New Testement as well?
In the KJV Jesus identifies himself as the cornerstone. However, the NIV changes it to CAPSTONE. The capstone is the top of the pyramid - not the cornerstone in which the foundation is layed. In the New Age movement, the capstone - the Mercaba, the top of the pyramid, is the source where they channel Nimrod, the all seeing eye - into their third eye. The capstone is the symbol of Nimrod in many cults and in FreeMasonry which is thier god... a false god - satan. The NIV again trades places with Jesus and satan - albeit ever so subtly.
- In Christ
De NIV, het satanisch gedrocht dat zich als een bijbel verkoopt.quote:Op donderdag 18 november 2010 18:50 schreef Ticker het volgende:
[..]
(1) Just about everybody knows the word "Lucifer" as another name for Satan. The word "Lucifer" is found one time in the King James Bible.
Isaiah 14:12 How art thou fallen from heaven, O Lucifer, son of the morning! how art thou cut down to the ground, which didst weaken the nations!
(2) But what about the NIV? The word "Lucifer" is clean, bald-headed gone and now this creature is identified as the "morning star". Lucifer is the "morning star" in the NIV.
How you have fallen from heaven, O morning star, son of the dawn! You have been cast down to the earth, you who once laid low the nations!
(3) So we know that in the NIV the "morning star" is a negative, evil figure. Right? He was fallen from heaven. He was cast down to the earth. Can we find the "morning star" anywhere else in the NIV? Yes! The following passages in the NIV show the "morning star" as Jesus Christ! But the NIV just called the fallen creature of Isaiah 14:12 "morning star". Lucifer AND Jesus are ONE in the NIV! Lord have mercy, Jesus! Help me, Lord.
NIV: Revelation 22:16,
"I, Jesus, have sent my angel to give you [1] this testimony for the churches. I am the Root and the Offspring of David, and the bright Morning Star."
NIV: 2 Peter 1:19,
And we have the word of the prophets made more certain, and you will do well to pay attention to it, as to a light shining in a dark place, until the day dawns and the morning star rises in your hearts.
NIV: Revelation 2:28--
I will also give him the morning star.
[..]
Inderdaad. Wat een gebrek aan algemene kennis TS.quote:Op dinsdag 16 november 2010 23:27 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Ronald Reagan was je (ver) voor :
True, maar na Alkaida komen de aliens aan bod.quote:Op zaterdag 20 november 2010 07:18 schreef BertV het volgende:
Ik houd wel van complotten, maar alleen al het mogelijke feit dat aliens hier kunnen komen is al een reden om het verzet op te geven.
Al Qaida werkt prima.
Mooi, ik zat me tijdens het eind van "the muppets in space" namelijk af te vragen of ik in mijn tijd nog mee zou maken dat er aliens landen, al queda duurt nog een jaar of 5 gok ik, komen daarna de aliens?quote:Op zondag 21 november 2010 00:14 schreef Bankfurt het volgende:
True, maar na Alkaida komen de aliens aan bod.
welke aliens bedoel je ? de fake ones or the real ones ?quote:Op zondag 21 november 2010 00:24 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Mooi, ik zat me tijdens het eind van "the muppets in space" namelijk af te vragen of ik in mijn tijd nog mee zou maken dat er aliens landen, al queda duurt nog een jaar of 5 gok ik, komen daarna de aliens?
either one is goodquote:Op zondag 21 november 2010 12:27 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
welke aliens bedoel je ? de fake ones or the real ones ?
De Illuminati willen alles controleren; daarom de fake alien invasion, wellicht tussen 2005 en 2020,quote:
Wat dan?? En schets me een tijdslijn!quote:Op maandag 22 november 2010 13:58 schreef Bankfurt het volgende:
De Illuminati willen alles controleren; daarom de fake alien invasion, wellicht tussen 2005 en 2020,
maar ze hebben 1 scenario over het hoofd gezien ...
quote:Op maandag 22 november 2010 17:17 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Wat dan?? En schets me een tijdslijn!
Nee, ik geloof er niet meer inquote:Op maandag 22 november 2010 17:43 schreef Bankfurt het volgende:
![]()
Jij bent erg nieuwsgierig, misschien meer dan goed voor je is.
Dat niet meteen maar ik zou niet verbaasd zijn over buitenaards leven. Mogelijk krijgen we alleen maar dingen te zien van al miljoenen jaren overleden diertjes ter grote van plankton, wat dan bewijs zou kunnen leveren van buitenaards leven. Maar ik zie ze dan niet daarom maar het jaar erop met een moederschip in onze dampkring cirkelen.quote:
quote:Possibility of life
Due to the harsh conditions on the surface, little of the planet has been explored; in addition to the fact that life as currently understood may not necessarily be the same in other parts of the universe, the extent of the tenacity of life on Earth itself has not yet been shown. Creatures known as extremophiles exist on Earth, preferring extreme habitats. Thermophiles and hyperthermophiles thrive at temperatures reaching above the boiling point of water, acidophiles thrive at a pH level of 3 or below, polyextremophiles can survive a varied number of extreme conditions, and many other types of extremophiles exist on Earth.[38]
However, life could also exist outside of the extremophile range in the cloudtops, and in the same way that bacteria have been found living and reproducing in clouds on Earth, it has been proposed that life could exist in the same area on Venus.[39] Microbes in the thick, cloudy atmosphere could be protected from solar radiation by the sulfur compounds in the air.[38]
The Venusian atmosphere has been found to be sufficiently out of equilibrium as to require further investigation.[38] Analysis of data from the Venera, Pioneer and Magellan missions has found the chemicals hydrogen sulfide (H2S) and sulfur dioxide (SO2) together in the upper atmosphere, as well as carbonyl sulfide (OCS). The first two gases react with each other, implying that something must produce them. In addition, carbonyl sulfide is noteworthy for being exceptionally difficult to produce through inorganic means.[citation needed] Further, it is an often-overlooked fact that one of the early Venera probes detected large amounts of chlorine just below the Venusian cloud deck.[40]
It has been proposed that microbes at this level could be soaking up ultraviolet light from the sun as a source of energy, which could be a possible explanation for dark patches seen on UV images of the planet.[41] Large, non-spherical cloud particles have also been detected in the cloud decks. Their composition is still unknown.[38]
[edit] Evolution
Through studies of the present cloud structure and geology of the surface combined with the fact that the luminosity of the Sun has increased by 25% since around 3.8 billion years ago,[42] it is thought that the atmosphere of Venus up to around 4 billion years ago was more like that of Planet Earth with liquid water on the surface. The runaway greenhouse effect may have been caused by the evaporation of the surface water and the rise of the levels of greenhouse gases that followed. Venus' atmosphere has therefore received a great deal of attention from those studying climate change on Earth.[9]
There are no geologic forms on the planet to suggest the presence of water over the past billion years. However there is no reason to suppose that Venus was an exception to the processes that formed Earth and gave it its water during its early history, possibly from the original rocks that formed the planet or later on from comets. The common view among research scientists is that water would have existed for about 600 million years on the surface before evaporating, though some such as David Grinspoon believe that up to 2 billion years could also be plausible.[43]
quote:Op zondag 28 november 2010 20:48 schreef J0kkebr0k het volgende:
Hmm...
Op een persconferentie in Washington werd op 27 september 2010 bekend gemaakt dat buitenaardsen kernraketten saboteren
Zou het er aan zitten te komen?
Klik op deze link voor een uitgebreid artikel over de inhoud van deze conferentie:
http://www.33mm.eu/actueel23/index.htm
Ze kunnen dus de halve wereldbevolking uitroeien en de schuld aan de aliens geven.quote:Op dinsdag 30 november 2010 20:48 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ja maar.. ja maar, wat heeft deze onzin op CNN dan te betekenen?
[..]
Maar dan moeten die aliens eerst nog wel op het "toneel" verschijnen.quote:Op dinsdag 30 november 2010 23:46 schreef polderturk het volgende:
[..]
Ze kunnen dus de halve wereldbevolking uitroeien en de schuld aan de aliens geven.
quote:Op dinsdag 30 november 2010 23:48 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Maar dan moeten die aliens eerst nog wel op het "toneel" verschijnen.
Zo.. de kwaliteit van hologrammen is wel vooruit gegaan zeg...quote:
Het hoeven natuurlijk geen hologrammen te zijn. Ze kunnen ook wat acteurs, een regisseur en de hele boel met een dosis special effects/computer animaties de boel in scene zetten, zoals jij beweert dat dat bij 9/11 ook gebeurd is.quote:Op woensdag 1 december 2010 00:04 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zo.. de kwaliteit van hologrammen is wel vooruit gegaan zeg...
Zoiets ja
bingo !quote:Op woensdag 1 december 2010 00:25 schreef J0kkebr0k het volgende:
Hmm.... ik zat eens te denken he.
Stel nu dat ze echt een fake aliën invasie dmv hologrammen aan het voorbereiden zijn. Zou het dan niet kunnen zijn dat ze nu al met fake vliegtuigen aan het kloten zijn, zodat het niet opvalt dat ze testen?
Iddquote:Op woensdag 15 september 2010 02:24 schreef Floxcie het volgende:
[..]
Hoeft niet. Sony heeft in Japan bijvoorbeeld al meerdere keren hologram technieken toegepast met publiek erbij. Zo lukte ze het om een Japanse draak uit een meer te laten vliegen. Dit zag er zeer indrukwekkend uit maar is al behoorlijk oud, ik zag een video hiervan in 2002. Misschien dat ik terug kan vinden.
w.b.t. die echte aliens.quote:Op zaterdag 4 december 2010 13:00 schreef Resistor het volgende:
Zou wel een grappig ander uiterste zijn: echte aliens, en iedereen denken dat het fake is
Ja, maar het is alleen een hint voor de staged alien invasion.quote:Op zaterdag 4 december 2010 13:48 schreef Ticker het volgende:
Volgende Wikileaks zal UFO berichten bevatten.
Mooi opstapje naar Disclosure, niet? Toevallig he.
Vandaar de 'toevallig he'.quote:Op zaterdag 4 december 2010 14:13 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ja, maar het is alleen een hint voor de staged alien invasion.
Disclosure is Rothschild en Wiklleaks is ook Rothschild.
Moet ik nog meer zeggen ?
De snelstroom is opvallend.quote:Op zaterdag 4 december 2010 14:19 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ja, Rothschild heeft haast, en Poetin ook. Wikileaks is slechts het begin.
Reken maar dat het vanaf nu heel snel gaat, razendsnel; Fasten your seatbelts Ticker.quote:Op zaterdag 4 december 2010 14:29 schreef Ticker het volgende:
[..]
De snelstroom is opvallend.
Je merkt het weer aan alle flanken. Ook Abbas die uit het niets een schreeuw doet de Israel/Palestijnse kwestie weer nieuw leven in te blazen.
Alles om de grote agenda te pushen.
We kunnen heel veel doen; sommigen beginnen het eindelijk door te krijgen.quote:Op zaterdag 4 december 2010 14:56 schreef Resistor het volgende:
Just sit back and enjoy the ride![]()
(er is toch niet veel anders wat we kunnen doen)
En dat ligt zeker in de trend van spiritualiteit en vermogens?quote:Op zaterdag 4 december 2010 15:17 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
De Illuminati zijn machteloos; zij kunnen namelijk iets niet, wat de meeste gewone mensen wel kunnen.
Ik zal hem eens afkijken.quote:Op zaterdag 4 december 2010 15:11 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ben deze docu aan het kijken die met veel citaten, beelden, uitleg en andere informatie komt over het UFO verschijnsel. Kijken voor meer info dus.
Fouten maken is menselijk.quote:Op zondag 5 december 2010 19:09 schreef Ticker het volgende:
[..]
Ik zal hem eens afkijken.
Wel jammer van die NASA maanlanding foto's in dit eerste deel waarin ze denken dat de lichten UFO's zijn.
Maargoed, mensen beseffen ook niet dat het een studio was.
Zo blijkt ook uit:quote:
quote:Vernietigende kritiek op buitenaardse bacterie
Na de euforie komt de nuchterheid: misschien is de buitenaardse arseen-etende bacterie waarmee Nasa vorige week groot nieuws oogstte vooral een meetfout.
De kritiek richt zich op een zwak punt dat de onderzoekers zelf ook erkennen: dat de bacterie in het laboratorium werd opgekweekt en niet met arseen in zijn DNA in de natuur werd aangetroffen.
Het is zeker niet zo dat hij zonder fosfor kan overleven, zegt biologisch-chemicus Mathieu Noteborn van de Universiteit Leiden desgevraagd tegen NWT. En in Het Parool wijst ook microbioloog Jef Huisman erop dat de onderzoekers hun bacterie behalve met arseen ook met fosfor hebben gevoed. Die minieme hoeveelheid fosfaat is voldoende, de bacterie heeft helemaal geen arseen nodig.
In het Financieele Dagblad is hoogleraar biotechnologie Huub Schellekens meedogenloos. Nasa heeft ons weer eens gefopt met al die heisa, terwijl we toch beter hadden kunnen weten. De biologische kennis van die organisatie is niet erg groot. De ontdekking is volgens Schellekens hoogtens een curiosum. Dit heeft geen enkele implicatie over hoe DNA werkt of op ons denken over het leven.
Modder
Vorige week beschreef Felisa Wolfe-Simon in het blad Science hoe ze bacteriën had opgeschept uit de modder van het zwaar met arseen vervuilde Mono-meer in Californië. In het lab had ze de microben vervolgens met steeds grotere hoeveelheden arseen opgekweekt, tot ze arseen in hun DNA hadden, op plekken waar normaal gesproken fosfaatgroepen zitten.
Maar wie tussen de regels door leest, ziet dat de revolutionaire ontdekking ook weer niet zo heel bijzonder is. Zo moesten Wolfe-Simon de bacteriën heel langzaam aanleren om met arseen om te gaan en was er nog altijd een klein beetje fosfor in de experimenten aanwezig: die zat in de modder waarin ze de bacteriën kweekte.
Bovendien zijn er meer organismen die in geval van nood ongewone elementen in hun systeem gebruiken. Zoals slakken: die vervangen soms het ijzer in hun bloed door koperatomen.
Broddelwerk
Zo bijzonder is de arseenbacil daarom niet, zeggen de critici. Jef Huisman in het Parool: Het is gewoon een neefje van de bekende bacterie E. coli. En Huub Schellekens: Het arsenicum vervangt fosfor slechts als cement in de suikerketen waaraan de moleculen met erfelijke informatie zijn opgehangen. Dat heeft dus niets te maken met een totaal ander principe van genetische-informatieverwerking.
Vernietigend is ook de kritiek op de details van het laboratoriumonderzoek. Zo gelooft de Amerikaanse chemicus en autoriteit op het gebied van alternatieve DNA-vormen Steven Benner niets van de ontdekking. Bij hun analyse gebruikten Wolfe-Simon en collegas waterhoudende gels, legt hij uit in het blad New Scientist, en dat heeft de onhebbelijkheid dat arsenaat erin oplost. Ik betwijfel deze resultaten, zegt hij dan ook.
Broddelwerk, vindt ook Jef Huisman. Voor deze onderzoekster zit er niets anders op dan teruggaan naar het laboratorium en de proef herhalen in een schone omgeving.
Dat Nasa de resultaten groots naar buiten bracht, is volgens critici als Schellekens een geldkwestie voor de door bezuinigingen geplaagde organisatie. Ook NWT-hoofdredacteur Maarten Keulemans schreef vorige week al in zijn weblog dat Nasa vooral de virale marketing had ontdekt, in plaats van een nieuwe levensvorm.
Bron
Maarja daar staat in feite dat de wetenschappers de 'evolutie' een handje geholpen hebben en dat dat dit niet in de natuur nog is gemeten.quote:
Nee, dat staat er niet. Lees het eens helemaal?quote:Op maandag 6 december 2010 00:30 schreef Ticker het volgende:
[..]
Maarja daar staat in feite dat de wetenschappers de 'evolutie' een handje geholpen hebben en dat dat dit niet in de natuur nog is gemeten.
Tja, dat is niet zo interessant, het feit dat dus zelfs in een gesloten omgeving dit mogelijk was te creëren, betekent alleen maar dat het na te bootsen is en in de natuur ook aanwezig is.
"De kritiek richt zich op een zwak punt dat de onderzoekers zelf ook erkennen: dat de bacterie in het laboratorium werd opgekweekt en niet met arseen in zijn DNA in de natuur werd aangetroffen."quote:Op maandag 6 december 2010 01:51 schreef Gray het volgende:
[..]
Nee, dat staat er niet. Lees het eens helemaal?
Precies, dat is het tegenovergestelde van wat je daarvoor postte.quote:Op maandag 6 december 2010 11:44 schreef Ticker het volgende:
[..]
"De kritiek richt zich op een zwak punt dat de onderzoekers zelf ook erkennen: dat de bacterie in het laboratorium werd opgekweekt en niet met arseen in zijn DNA in de natuur werd aangetroffen."
Ja, maar men moet eerlijk zijn, vooral tegenover zichzelf.quote:Op zondag 5 december 2010 14:41 schreef Orchestra. het volgende:
[..]
En dat ligt zeker in de trend van spiritualiteit en vermogens?
Wat jij doet lijkt mij voldoende. Zorg eerst goed voor jezelf, dan pas is het mogelijk anderen te helpen. Ik doe ook rustig aan.quote:Maar goed, keep us posted over de ontwikkelingen. Ik heb door omstandigheden wat minder tijd om hier steeds te kijken, maar ik doe m'n best.
quote:Op maandag 6 december 2010 13:46 schreef huupia het volgende:
ik weet niet of het al gemeld is in dit topic maar de titel van dit topic vind zijn oorsprong in een uitspraak van de secretaresse van wehrner von braun .
zij verklaarde dat ze van werhner had gehoord dat er bepaalde fasen waren van false flag operaties om hun plan door tedrukken.
een daarvan was de war on terror , de volgende een aanval van fake aliens ( dus gewoon mensen die in arv ( alien reproductive vehicle ) vliegen om weer eens angst te zaaien.
Zandzakken vóóóór de deurrrrrrquote:The length of the "flying saucers" - tens of kilometers. We(SETI) just have to tell: three very large object flying towards our planet. Landing, according to calculations of scientists, held in mid-December 2012. Date coincides with the end of the Mayan calendar.
Concerned about the management of SETI (the project on Search for Extraterrestrial Intelligence) issued a statement whose meaning is placed in the name of the sci-fi thriller "Alien invasion".
- A few very large objects rapidly approaching the Earth - says astrophysicist Craig Kasnov. - You can verify this!
He recommends to go to a map Space site sky-map.org and enter the coordinates of the giant UFO:
19 25 12 -89 46 03 - the first large object
16 19 35 -88 43 10 - a cylindrical object
02 26 39 -89 43 13 - the object as a circle
The project participants are assured that the facilities are absolutely real, and the American space agency NASA is trying to conceal important information.
Post scientists immediately divided the earthlings into two opposing camps. Some believe that these ships are flying save humanity from the terrible calamities that can happen on Earth in a short time, others are preparing to star wars.
- In any case, the only thing we can do now - wait for it - says Kasnov. - Soon celestial objects will be visible in a good telescope.
Dat wordt moeilijk, want ...quote:Op woensdag 8 december 2010 19:17 schreef DarthHouse het volgende:
Vers van de pers......
3 very large object flying to the Earth
[ afbeelding ]
[..]
Zandzakken vóóóór de deurrrrrr
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |