OTH en Life Unexpected zijn pas woensdag te downloaden hier toch? Die worden morgen pas uitgezonden in Amerika. Morgen kun je alleen Gossip Girl en 90210 downloaden.quote:Op maandag 13 september 2010 20:26 schreef Yashaaaaa het volgende:
Morgen OTH Gossip girl en Life unexpected
Is maar goed dat ik morgenmiddag vrij ben
volgens tv countdown begint 't over 5 uurtjes dus over een uur of 7 is 't te downloadenquote:Op maandag 13 september 2010 20:46 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
OTH en Life Unexpected zijn pas woensdag te downloaden hier toch? Die worden morgen pas uitgezonden in Amerika. Morgen kun je alleen Gossip Girl en 90210 downloaden.
Thanx, nou weet ik t weer!quote:Op maandag 13 september 2010 14:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Jenny vertrok naar haar moeder ; Georgina verraste Dan met een ronde buik, Blair en Serena gingen naar Parijs, en Chuck werd neergeschoten. Rufus en Lily hebben hun huwelijk weer opgepakt nadat de vader van Eric en Serena weer vertrok...en Vanessa zat ergens ver weg ( Hawaii ) ofzo? En Eric heeft een nieuwe soort van vriend die dan ook weer een vriendin heeft.
Life Unexpected Airing: Mondayquote:Op maandag 13 september 2010 20:46 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
OTH en Life Unexpected zijn pas woensdag te downloaden hier toch? Die worden morgen pas uitgezonden in Amerika. Morgen kun je alleen Gossip Girl en 90210 downloaden.
http://www.tv.com/lie-to-(...)896.html?tag=hotspot;gumball;1quote:Op maandag 13 september 2010 20:53 schreef zquing het volgende:
[..]
volgens tv countdown begint 't over 5 uurtjes dus over een uur of 7 is 't te downloaden
Ik denk dat de dode Chuck in ieder geval de zegelring van Chuck zal dragenquote:Op dinsdag 14 september 2010 20:19 schreef Debsterr het volgende:
Gah. Het was weeeeeeeird!
* Georgina, is ze wel de echte moeder want ze hebben de bevalling niet gefilmd zeg maar.
* Chuck.. niet dood maar wel een nieuwe persoonlijkheid? Wie is dan dooie Chuck en hoe komt dat lijk aan z'n ID?
* Vanessa, waarom blijft ze aardig voor Dan?
* Wil de prins toch nog met Blair afspreken?
* Is die nieuwe de realdeal gossip girl?
* Wat is die Russische shit?
En nog meer van die dingen.
In Amerika is het inderdaad weer begonnenquote:Op dinsdag 14 september 2010 21:53 schreef Roguee het volgende:
Even misschien een dom vraagje hoor...maar hoop dat jullie hem willen beantwoorden
Is seizoen 4 begonnen???
zoals ik het zie is het toch niet al te moeilijk allemaal.quote:Op dinsdag 14 september 2010 21:16 schreef Starlie het volgende:
Wat een vreselijke aflevering... Leek wel of ze Parijs moesten promoten ofzo. Snap niets van dat Chuck verhaal.... Hopelijk volgende week wat meer duidelijkheid!
Zoiets dacht ik ook.quote:Op dinsdag 14 september 2010 23:01 schreef Yashaaaaa het volgende:
Hmm ik denk niet dat Chuck bewust een nieuw leven wilt, maar meer dat ie bang is om weer herkend/beroofd te worden als chuck bass en weer genaaid wordt ofzo
Ja ik wou net zeggen, als ze voor ieder karakter zo'n kamer zou hebben( of alleen een muur) dan zou ze wel een groter huis moeten hebbenquote:Op woensdag 15 september 2010 00:40 schreef DeeBee het volgende:
Serieus mensen, lees die recap.Tuurlijk is dat niet de Gossip Girl, want dat matched niet met d'r stem/voice-over en zoals daar ook al staat, als mensen krantenknipsel of dat soort dingen maken dan willen ze iemand of verkrachten, geld aftroggelen of vermoorden, dus een van die mogelijkheden.
Denk dat ze wel goed zitten met hun theorie, op zo'n manier ineens dé Gossip Girl introduceren zou de ultieme faal zijn van de serie... Plus dat het vooraal dingen over Nate waren die er stonden geloof ik...
quote:Tim Gunn: Taylor Momsen Is 'Pathetic,' A 'Brat'
Tim Gunn (Project Runway) shot a guest spot on 'Gossip Girl' a few weeks ago (for an upcoming episode) and he had nothing nice to say about costar Taylor Momsen.
"What a diva!" he told E! News. "She was pathetic, she couldn't remember her lines, and she didn't even have that many. I thought to myself 'why are we all being held hostage by this brat?'"
Gunn said that Momsen's constant Blackberry use was the main problem and the director told him it happened "day in, day out, my life." He said that if he was a regular on the show he would give her some advice.
"I'd say, 'You know young lady, there are hundreds of thousands of girls who are just as attractive and even smarter than you. Why are you acting like this show is a huge burden on you?'" he told E! "She was on her phone during every break, I wanted to tell her, 'If you weren't on your BlackBerry, you can retain this stuff.'"
Momsen has previously said she has no friends on the 'Gossip Girl' set.
Eerste seizoen was ze leuk ; daarna bergafwaarts. Ben niet iemand die snel blij is als iemand van de originele cast van een serie de serie verlaat maar ik hoop echt dat ze weg blijft.quote:
Ik dus ook.quote:Op zaterdag 18 september 2010 13:21 schreef Michellee het volgende:
Ik vond de eerste aflevering een beetje tegenvallen
Eigenlijk ook bizar dat ik niet eens direct wist op wie je doelde (gegadigde waren Jenny, Vanessa en Serena)quote:Op zaterdag 18 september 2010 13:37 schreef zquing het volgende:
ze mag dan wel vervelend zijn en alleen slechte verhaallijnen krijgen, maar ze is te leuk om naar te kijken om eruit te schrijven
Haha, zquing is zowat de enige die altijd post hoe leuk ie Jenny wel niet vind, dus ik wist wel dat ie het over haar hadquote:Op zaterdag 18 september 2010 14:23 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Eigenlijk ook bizar dat ik niet eens direct wist op wie je doelde (gegadigde waren Jenny, Vanessa en Serena)
Overigens vond ik de eerste ep ook tegenvallen, iets waar ik al bang voor was.
Daarom zit ze nog niet in GG, ze is aan het touren.quote:Op zaterdag 18 september 2010 19:15 schreef hetzusjevan het volgende:
Who knew little Jenny could sing?![]()
Jep, van mij mag ze de serie uit en meer muziek gaan maken![]()
.
Vast wel een keer vermeldt dit, maar ik heb er wss overheen gelezen.. kom er iig nu pas achter.
Ik moet altijd zo hard lachen om zijn "Jenny is heet" dus ik wist ook meteen wie hij bedoelde.quote:Op zaterdag 18 september 2010 18:40 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Haha, zquing is zowat de enige die altijd post hoe leuk ie Jenny wel niet vind, dus ik wist wel dat ie het over haar had. Net zoals ik altijd even mijn adoratie voor Chuck
moet uiten, sorry
Of Mr. Congresman!quote:Op dinsdag 21 september 2010 12:18 schreef DeeBee het volgende:
Ow jee, die nieuwe chick belde weer eens met iemand aan het einde van de episode...
Ik voorspel een 3e terugkeer van Carter.
Ben ik best wel benieuwd naar. Ik denk dat Carter een beetje voor de hand ligt en het dus niet is. Dat congreslid zou het eventueel kunnen zijn maar die kans acht ik ook klein..maar wie dan?quote:Op dinsdag 21 september 2010 22:10 schreef Desii het volgende:
En nu maar afwachten voor wie dat nieuwe vriendinnetje van Nate, werkt.
OMg ik moest ook huilen...quote:Op dinsdag 21 september 2010 21:28 schreef Debsterr het volgende:
Ik moest huilen toen Blair en Chuck op 't treinstation waren.
Wel grappig, Chuck heeft meteen weer die "frons" nu 'ie weer Chuck is. Had 'ie even niet!
Toch denk ik dat die 2 best weer wat gaan krijgen... over een aflevering of 7quote:Op woensdag 22 september 2010 00:04 schreef Starlie het volgende:
Jeetje had nooit verwacht dat Blair niet meer voor Chuck zou gaan... was een erg mooi stukje!!!
moet je niet in dit topic zijn, maar in 't NL topic. Anders kan 't zijn dat je spoilers leestquote:Op woensdag 22 september 2010 13:18 schreef koekii het volgende:
Oh een Gossip Girl topic![]()
Ik kijk niet zoveel GG. Alleen wanneer het op net5 komt.
Bedanktquote:Op woensdag 22 september 2010 13:38 schreef zquing het volgende:
[..]
moet je niet in dit topic zijn, maar in 't NL topic. Anders kan 't zijn dat je spoilers leest
Vond ik eigenlijk ook welquote:Op woensdag 22 september 2010 17:22 schreef Tazmaniac het volgende:
Vanessa zag er trouwens beetje anders uit had ik het idee.
Best hot moet ik zeggen
quote:Op dinsdag 21 september 2010 20:19 schreef AlwaysHappy het volgende:
Wat een geweldige aflevering, echt!![]()
Chuck en Blair![]()
Nate's ontwikkelde vriendschap met Dan en die ontmoeting met Serena waarin ze terugkwam..haar hele omgeving veranderd![]()
Dat muziekje op het laatst, echt een leuk muziekje!![]()
Blair sowieso deze aflevering![]()
assepoester achtig haar schoen achterlatend
Goeie ep
Dat gevoel kreeg ik ook, maar aan de andere kant misschien ook wel helemaal niet, is het meer zoiets van dat ze moet wennen daar..quote:Op dinsdag 28 september 2010 12:05 schreef AlwaysHappy het volgende:
Leuke aflevering
Verhaallijn van Serena en Blair vond ik best wel vermakelijk, en wel leuk uitgewerkt![]()
Die mystery-dude is me nog wel een raadsel..lijkt op Carter maar is hem dus niet. Compleet nieuw personage, benieuwd wat zijn probleem is![]()
En ik t gevoel alsof die Eva iets te verbergen heeft...dat gevoel kreeg ik pas toen ze haar tas weer uitpakte in een van de laatste scenes..
En Eric![]()
Dat dacht ik, toen ik die scene zag. Het is natuurlijk wel een compleet andere wereld waar ze in terecht komt. Ben verder benieuwd naar Dan en Van, vind ze nu wel leuk samen.quote:Op dinsdag 28 september 2010 18:39 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Dat gevoel kreeg ik ook, maar aan de andere kant misschien ook wel helemaal niet, is het meer zoiets van dat ze moet wennen daar..
Denk dat Dan nog gaat vechten voor Milo, tenslotte is er een document waarop staat dat hij wèl de vader is. Die Eva, die zal ook echt wel weer een dubbele agenda hebben hoor, waarom neemt zij zomaar een vreemde in huis die neergeschoten is en kan ze ineens mee naar NY?quote:Op dinsdag 28 september 2010 11:16 schreef DeeBee het volgende:
Nou ja, de mystery dude lijkt iig wel op Carter, maar blijkbaar dus de verloren geraakte broer van Serena of zo?
Beetje rommelige episode, vorige week was beter.
Wel bizar nu weer dat verhaal met die baby, is er met 3 episodes weer helemaal uitgeschreven, want Georgina gaat nu vrolijk weer naar huis of zo... Hoe nutteloos, paar afleveringen stress erom en nou ja, enige effect is dat Dan en Vanessa samen gaan wonen...
Zoiets kan gewoon, want hij is Chuck Bassquote:Op dinsdag 28 september 2010 21:06 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Denk dat Dan nog gaat vechten voor Milo, tenslotte is er een document waarop staat dat hij wèl de vader is. Die Eva, die zal ook echt wel weer een dubbele agenda hebben hoor, waarom neemt zij zomaar een vreemde in huis die neergeschoten is en kan ze ineens mee naar NY?
Ze wisten dat die Juliette aan het kutten was en wilden dat aantonen, daarom hadden ze een filmpje opgenomen.quote:Op woensdag 29 september 2010 10:00 schreef Michellee het volgende:
Ik ben benieuwd wie die nieuwe gast is.
Prachtige jurk van Serena op dat feest. Al snapte ik de hele clue niet, van het eerder opnemen?![]()
Ja maar het stond op de site van gossip girl, als livestream? En die camera was dan wss ook van gossip girl.quote:Op woensdag 29 september 2010 10:10 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Ze wisten dat die Juliette aan het kutten was en wilden dat aantonen, daarom hadden ze een filmpje opgenomen.
Heb geen geluid op mijn werk maar gezien hetquote:Op donderdag 30 september 2010 10:19 schreef Burdie het volgende:
Eva heeft idd iets te verbergen, in de preview voor volgende week wordt (helaas) al verklapt wat...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aldus TV.comSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nope... maar ja smsen vanuit de gevangenis... dat is wel weer vreemd! Of hij is inmiddels uit de gevangenis.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 21:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
We weten toch niet wie die dude in de gevangenis van vorige week is? Ik neem wel aan dat dat Ben is, maar meer weten we niet he? Just checking!
Ik denk dat Eva er gewoon genoeg van had van 't wereldje daar. Zo'n persoon is ze niet en ze is niet "gedwongen" in die wereld zoals Dan en Vanquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 23:03 schreef annoh het volgende:
Ik vond dat Eva wel even wat meer had mogen tegensputteren. Beetje raar zo toch?
Blij dat ze weg is, I like bad Chuckquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 23:03 schreef annoh het volgende:
Ik vond dat Eva wel even wat meer had mogen tegensputteren. Beetje raar zo toch?
Kun jij mij van die onderste een link sturen in grote versie?quote:Op maandag 11 oktober 2010 16:24 schreef Tegan het volgende:
Zo, ik ben eindelijk bij, dus ik kan eindelijk dit topic lezen.
Dit is momenteel mijn wallpaper (een grotere versie dan).
[ afbeelding ]
Hoewel deze ook wel mooi is.
[ afbeelding ]
quote:
Dat jurkje ja, ook gewoon eens wat stof om het lijf!quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:10 schreef Markeerstift het volgende:
Nou weet ik waar ik Ben van ken! Army wives! Van mij mag ie blijven![]()
En Serena had een heel mooi jurkje aan naar dat feest.
AARON TVEITquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 21:37 schreef Starlie het volgende:
Die man die Serena telkens bij de taxi's tegenkomt lijkt wel ontzettend veel op die neef van Nate waar ze eerst iets mee had... Kan even niet meer op zijn naam komen... maar jullie weten vast wel wie ik bedoel. Ik was dacht eerst dat hij het was...
Gossip Girl is leuk maar af en toe vind ik al die drama iets te...
Ik hoop het ookquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 21:13 schreef Yashaaaaa het volgende:
Zouden ze toch weer bij elkaar komen? stiekem blijf ik dat wel hopen
Huh, wie speelt hij daar dan in? Ik had ook wel het idee dat ik hem ken maar ook na jouw tip zegt het me nog helemaal niets!quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:10 schreef Markeerstift het volgende:
Nou weet ik waar ik Ben van ken! Army wives! Van mij mag ie blijven![]()
En Serena had een heel mooi jurkje aan naar dat feest.
Ik dacht dat ik hem herkende van desperate housewives!quote:Op woensdag 13 oktober 2010 01:07 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Huh, wie speelt hij daar dan in? Ik had ook wel het idee dat ik hem ken maar ook na jouw tip zegt het me nog helemaal niets!
Volgens mij wel als de zoon van Rex die ineens bij Bree voor de deur stond.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 08:24 schreef Debsterr het volgende:
http://www.imdb.com/name/nm1964247/ hij heeft idd in Army Wives meegespeeld. En is die taxi jongen van Serena niet ook in Desperate Housewives te zien geweest?
So truequote:• There is absolutely no way in the world anyone at that party would have believed Juliet over Vanessa, no matter how bad it looked. Juliet is a shady newcomer in business casual who reeks of TJ Maxx who just last week attempted to undermine Serena and Blair in front of everyone using Gossip Girl. With the exception of the Nate-Jenny letter interception of a few seasons ago, Vanessa is as honest and contains fewer bad-for-you secrets than a cup of unsweetened granola. There's no contest, this is a farce. Minus 20.
Jaaa klopt daar ken ik hem dus van!!! Vind hem hier wel leuker en lekkerder dan in Desperate Housewivesquote:Op woensdag 13 oktober 2010 08:24 schreef Debsterr het volgende:
En is die taxi jongen van Serena niet ook in Desperate Housewives te zien geweest?
Ja dat Serena Julieslet geloofde ipv Vanessa dat viel me wel tegen (zelfde geldt voor Dan)... Dacht echt *zucht* die domme doos trapt ook overal in met haar grote bruine onschuldige bambi ogen... Dat verhaal van de naïve Serena kennen we nu inmiddels wel...quote:Op woensdag 13 oktober 2010 08:29 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Recap:
http://nymag.com/daily/en(...)ap_i_almost_for.html
[..]
So true![]()
Hmm, het zegt me nog steeds niets. Maar die taxi jongen was er volgens mij in DH vandoor gegaan met Bree's bedrijf inderdaad. Dat nieuwkomers mysterie is in ieder geval opgelost!quote:Op woensdag 13 oktober 2010 08:24 schreef Debsterr het volgende:
http://www.imdb.com/name/nm1964247/ hij heeft idd in Army Wives meegespeeld. En is die taxi jongen van Serena niet ook in Desperate Housewives te zien geweest?
Jaaaaa die ja! En ik kon 'm maar niet vinden op IMDBquote:Op woensdag 13 oktober 2010 12:00 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Hmm, het zegt me nog steeds niets. Maar die taxi jongen was er volgens mij in DH vandoor gegaan met Bree's bedrijf inderdaad. Dat nieuwkomers mysterie is in ieder geval opgelost!
Herhaling (ook van 90210), volgende week een nieuwe met daarin de terugkeer van Taylor Momsen.quote:
Er was ook geen Vampire Diaries en Gossip Girl deze week.. zal wel weer iets te doen zijn in amerika waar ik niet van op de hoogte ben. Mwehquote:Op maandag 18 oktober 2010 23:35 schreef zquing het volgende:
Hij staat niet op TVcountdown voor morgen
Ach ja, er is wel gewoon House en HIMYM maar geen Hellcats donderdagquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:06 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Er was ook geen Vampire Diaries en Gossip Girl deze week.. zal wel weer iets te doen zijn in amerika waar ik niet van op de hoogte ben. Mweh.
Ik zie net pas dat ik in het GG topic zit, hahaquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:07 schreef zquing het volgende:
[..]
Ach ja, er is wel gewoon House en HIMYM maar geen Hellcats donderdag
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:11 schreef hetzusjevan het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 21:05 schreef Burdie het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Those unforgettable days, for them I live"
quote:Jaaa! Daar ken ik m van!Op maandag 18 oktober 2010 22:49 schreef EllaN het volgende:
Taxi jongen speelt trouwens ook in Mad Menals Joan's vent.
quote:Op zaterdag 23 oktober 2010 12:57 schreef Tazmaniac het volgende:
Jenny, wat doe je
dat wijf haalt de 30 niet
quote:Ik heb een bepaald beeld bij haar.. kan het niet helpen.
quote:Vond 'm ook weer goed. Cryptische shit aan het einde met Juliet en Colin ja, benieuwd hoe dat verder gaat.Op dinsdag 26 oktober 2010 15:59 schreef DeeBee het volgende:
Was wel een lekkere episode hoor!
Maar wel wazige shit met die Juliet ja.
Little J / Taylor Momsen.Dat filmpje, holy shit, nu nog een nummer maken met GaGa en ze is helemaal cult (en OD'ed voor d'r 25e of zo
).
quote:Ja, iets meer info over het waarom zou wel handig zijn.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:20 schreef Starlie het volgende:
Nou vond het niet zo'n leuke aflevering... dat vage gedoe met Juliet mag nu wel een keer afgelopen zijn! Vind het wel sneu voor Serena dat ze altijd haar moeten hebben, ben benieuwd wat Colin zijn probleem is.
Het laatste moment met Chuck en Blair was wel erg mooi!
quote:• The scary music leading up to the first shot of Jenny Humphrey seemed over the top until her goth child prostitute drag queen image appeared in the frame, and we literally gasped. She looks like the little girl from The Ring! The only thing more frightening would have been if she'd flashed her underage boobs again. Plus 2
quote:Exactly my thoughts.A lot of Serena slut-shaming goes on in this episode, and yet no one at any time looks at her chest in the outfit she wears to the Observer party and says, "I didn't realize this was the Golden Globe awards." Or, "I'm sorry, what did you say your name was? Serena van der Boobsen?" Or even "Holy hell, look at those bazongas!"Minus 10. This is a show where even the sight of a badminton racket is cause for entendre, and yet when the main character shows up with giant inflatable balloons strapped to her chest no one blinks an eye?
quote:Hehe, dat is iets voor een vriendin van me - vooral om te zien hoeveel ze uitspaart. Linkje?Op woensdag 27 oktober 2010 18:08 schreef Lucky_Strike het volgende:
One week, one day, 4 hours, 37 minutes and 59 seconds. 204 cigarettes not smoked, saving ¤ 51,74. Life saved: 17 hours, 0 minutes.
Edit: Huh, wtf. Hoe komen mijn stopstats hier ineens? Wilde ook iets over de Vanderboobies zeggen. Kon eerlijk gezegd niet stoppen met ernaar te kijken.
quote:De recap is de enige reden waarom wij altijd op dinsdagavond kijkenOp woensdag 27 oktober 2010 18:53 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Hehe, dat is iets voor een vriendin van me - vooral om te zien hoeveel ze uitspaart. Linkje?
Eerste wat ik idd dacht toen ik Serena in die jurk zag was 'what the hell..'. Maar daarvoor dacht ik ook al: wtf maken ze Jenny toch altijd lelijk op in deze serie zeg, damn. Die recaps zijn zo grappig btw
.
quote:http://www.silkquit.org/stop-smoking/quit-meter.aspxOp woensdag 27 oktober 2010 18:53 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Hehe, dat is iets voor een vriendin van me - vooral om te zien hoeveel ze uitspaart. Linkje?
Eerste wat ik idd dacht toen ik Serena in die jurk zag was 'what the hell..'. Maar daarvoor dacht ik ook al: wtf maken ze Jenny toch altijd lelijk op in deze serie zeg, damn. Die recaps zijn zo grappig btw
.
quote:ff offtopic:Op donderdag 28 oktober 2010 00:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
http://www.silkquit.org/stop-smoking/quit-meter.aspx
De gratis versie uiteraard
quote:Goedzo! Dat kan ik ook!Op donderdag 28 oktober 2010 00:20 schreef Ladyxima het volgende:
[..]
ff offtopic:
Two years, two weeks, two days, 12 hours, 18 minutes and 46 seconds. 14930 cigarettes not smoked, saving ¤ 2.986,05. Life saved: 7 weeks, 2 days, 20 hours, 10 minutes.
quote:Toen ik die jurk zag dacht ik al dat er wat in de recap over zou staanOp woensdag 27 oktober 2010 15:56 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Exactly my thoughts.
De boobs van Serena verdienen bijna een eigen spin-off zo ondertussen...
Idemquote:Op woensdag 3 november 2010 01:16 schreef tjoptjop het volgende:
Dat laatste zag je natuurlijk van mijlenver al aankomen. Al met al een gare aflevering, enig lichtpuntje was Chuck en Blair
Wel gare shit inderdaad, zou zeggen geef hem eens een goede maat als hij moet uitstralen dat hij op dit soort events thuishoort.quote:Op woensdag 3 november 2010 02:09 schreef Merkie het volgende:
Waarom zitten die jasjes van Nate altijd alsof hij ze net uit het rek bij de C&A heeft getrokken?
Ja dit dus!quote:Op woensdag 3 november 2010 12:30 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Wel gare shit inderdaad, zou zeggen geef hem eens een goede maat als hij moet uitstralen dat hij op dit soort events thuishoort.
Verder beetje domme aflevering, die shit die Dan deed was echt vaag, plus dat hij gewoon tof met Nate moet zijn en nu zitten we goffedomme alsnog met die irritante Vanessa opgescheept bij hem thuis, djeezz....
Dat gezeur van die Juliette en Colin vs. Serena is ook gewoon triest...
Die laatste scene met Chuck en Blair was wel iets té enthousiast btw, halve rape scene man.
Rufus had het er toch over dat Jenny moest leren voor een examen ofzo?quote:Op woensdag 3 november 2010 13:00 schreef Merkie het volgende:
Ik vraag me trouwens af waarom Rufus en Lily naar de pijpen dansen van Blair, kom op zeg, als je je dochter bij je wilt hebben op je trouwdag dan doe je dat toch lekker, dan ga je toch niet luisteren naar een straatverbod opgelegd door Blair.
Blijkbaar iets over het publiceren van een dronken videoquote:Op zaterdag 6 november 2010 12:12 schreef Tegan het volgende:
Wat stond er nou in het geheime deel van het vredesaccoord. Toen Nate en Serena weg moesten?
Blairquote:Op dinsdag 9 november 2010 14:14 schreef DeeBee het volgende:
xoxo, nice episode.
Juliet lijkt nog wel een tijdje te gaan blijven dus, maar op deze manier kan het nog wel eens hilarisch worden. Gelukkig lijkt die Colin lekker uit beeld, mis je niks aan... Wel weer triest dat Nate nu ook opeens op andere gedachten is gekomen, Dan wordt wel lekker genaaid zo.
Verder was Blair veel te droog de hele episode door...
90210 is lekker verfrissend vergeleken met GG ja. Niet dezelfde eentonige boel steeds.quote:Op dinsdag 9 november 2010 23:48 schreef zquing het volgende:
90210 toch een aanrader om verder te kijken? Was gestopt ergens in seizoen 2, vond 't eentonig worden
Klopt, ik was eerst gestopt met kijken maar moet zeggen dat 90210 nu toch wel erg leuk is om naar te kijken!quote:Op woensdag 10 november 2010 09:37 schreef Blistering het volgende:
[..]
90210 is lekker verfrissend vergeleken met GG ja. Niet dezelfde eentonige boel steeds.
Ik kijk alleen zodat ik de recap op NYmag snapquote:Op donderdag 11 november 2010 00:24 schreef Lucky_Strike het volgende:
Is er hier nog iemand die deze serie kijkt omdat ie m goed vindt?
Nouja, ik blijf sowieso wel kijken omdat Chuck + Blaire en Nate gewoonquote:Op donderdag 11 november 2010 00:24 schreef Lucky_Strike het volgende:
Is er hier nog iemand die deze serie kijkt omdat ie m goed vindt?
Ze hebben dat nieuwe nummer gewoon ook aangemeld op GG's site.quote:Op dinsdag 16 november 2010 20:05 schreef Tazmaniac het volgende:
Hoe kan Serena een GG text krijgen als Jenny haar een nieuwe sim erin geduwd heeft
Anyway, dit was wel een redelijke GG episode.
Schoenmaker blijf bij je leest zou ik bijna willen zeggen
Dan zou het niet boeien denk ik, dat iedereen het te weten komt. Want dan zeggen ze gewoon dat Serena gemanipuleerd werd en dat hij niet zomaar vast zit.quote:Op woensdag 17 november 2010 10:33 schreef Starlie het volgende:
Gisteravond de nieuwe ep gezien maar het kan me echt niet meer boeien! Vind de verhaallijnen niet leuk meer. Ik dacht YES Chuck en Blair weer samen maar helaas toch weer niet...
En dat met Serena wat een sneu gebeuren... zou de broer van Julieslet de leraar zijn met wie Serena iets gehad heeft op de kostschool? En dat hij daarom vast zit omdat Serena nog maar een kind was...
En Jenny... wat een ranzig kind is dat toch...
Dat ik daar nog niet eerder aan gedacht heb.quote:Op woensdag 17 november 2010 10:33 schreef Starlie het volgende:
Gisteravond de nieuwe ep gezien maar het kan me echt niet meer boeien! Vind de verhaallijnen niet leuk meer. Ik dacht YES Chuck en Blair weer samen maar helaas toch weer niet...
En dat met Serena wat een sneu gebeuren... zou de broer van Julieslet de leraar zijn met wie Serena iets gehad heeft op de kostschool? En dat hij daarom vast zit omdat Serena nog maar een kind was...
En Jenny... wat een ranzig kind is dat toch...
Ja? Wanneer is dat gezegd dan? Dit klinkt mij helemaal niet bekend in de oren. Die Ben lijkt me daar wat te jong voor eigenlijk.quote:Op woensdag 17 november 2010 17:49 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Dat ik daar nog niet eerder aan gedacht heb.Dat moet het wel zijn aangezien ze eerder zeiden dat hij leraar was.
Dat is juist het trieste. Als ze nou nog op de middelbare school zouden zitten zou dit gedrag al vrij sneu zijn, maar omdat ze nu op de uni zitten raakt dit kinderachtige gedrag helemaal kant noch wal.quote:Op woensdag 17 november 2010 11:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
Vind de show in kwaliteit echt afnemen in tegenstelling tot seizoen 1-2 en gedeeltes van seizoen 3. Laat niet snel een serie vallen terwijl ik er midden in zit maar als het zo blijft, stop ik ermee dit seizoen en hou ik het wel bij 90210 als middelbaar school drama
Collin zei dat tegen Juliet als ik het me goed herinner.quote:Op woensdag 17 november 2010 21:39 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ja? Wanneer is dat gezegd dan? Dit klinkt mij helemaal niet bekend in de oren. Die Ben lijkt me daar wat te jong voor eigenlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Be brave. Be kind.
quote:Op dinsdag 30 november 2010 20:26 schreef Esje-lief het volgende:
Ik vond het wel weer een dope aflevering..Volgens mij liet ze zich niet ompraten, maar ze zag ook die foto op GG en kon zich daar niets van herinneren en bedacht toen dat ze misschien toch hulp nodig had.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Juliet![]()
![]()
![]()
Zag dit topic toevallig weer verschijnen in MyAT. Heb woord gehouden en kan nu niet zeggen dat ik het gemist hebquote:Op woensdag 10 november 2010 12:26 schreef tjoptjop het volgende:
Gare aflevering weer. Ik ga het eens een maandje niet kijken denk ik, ben benieuwd of ik het mis (ik vermoed: Nee)
Ben er klaar mee, serie boeit eigenlijk al vanaf S2 niet meer. Maar ik bleef toch kijken
Volgens mij welquote:Op woensdag 8 december 2010 13:50 schreef Markeerstift het volgende:
Was die Damien btw nou een soort van nerd tijdens boardingschool?
Dat is ondertussen ook de enige optie die nog niet geprobeerd isquote:Op woensdag 8 december 2010 17:35 schreef Michellee het volgende:
Ik zie ook nog wel iets gebeuren tussen Blair en Dan!
Chuck en Eric kunnen altijd ook nogquote:Op woensdag 8 december 2010 17:52 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Dat is ondertussen ook de enige optie die nog niet geprobeerd is
Na Blair en Dan moet het wel gay of incestueus wordenquote:Op woensdag 8 december 2010 17:54 schreef zquing het volgende:
[..]
Chuck en Eric kunnen altijd ook nog
Inderdaad nog 4 afleveringen en een lange pauze. 24 januari komt het weer in the states op tv.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:35 schreef Michellee het volgende:
Ik zie ook nog wel iets gebeuren tussen Blair en Dan!
Is het nu nog 4 afleveringen? Ik dacht dat ik ergens las, dat er nu een lange pauze komt?
Chuck heeft toch geprobeerd Serena aan te randen?quote:Op woensdag 8 december 2010 18:29 schreef Starlie het volgende:
Serena en Chuck is ook nog geen combi geweest!
Maar dat kunnen we geen "relatie" noemen hequote:Op vrijdag 10 december 2010 22:28 schreef Burdie het volgende:
[..]
Chuck heeft toch geprobeerd Serena aan te randen?
Nee, maar een relatie zal het daarom vast nooit wordenquote:Op vrijdag 10 december 2010 22:51 schreef Starlie het volgende:
[..]
Maar dat kunnen we geen "relatie" noemen he
Nou jenny is uiteindelijk ook met Chuck gegaan..na zijn aanranding!quote:Op maandag 13 december 2010 13:53 schreef Burdie het volgende:
[..]
Nee, maar een relatie zal het daarom vast nooit worden
Lol.quote:Momsen excitedly told the audience they were "the craziest crowd in the whole of England."
Only one problem: Glasgow is in Scotland. The crowd booed loudly!
Bron: http://nymag.com/daily/intel/2011/01/taylor_momsen.htmlquote:Gossip Girl's Taylor Momsen has given an interview to Kerrang in which she "sets the record straight" about what exactly she said. First of all, though she may have implied she did not have a childhood, she was in fact younger at one point.
Ben het met je eens. Het enige wat ik leuk vond was de interactie tussen Blair en Dan.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:23 schreef Markeerstift het volgende:
Leuk? Ik vond het supersaai! Same old same old.
Same here!! Dat gedoe van Chuck en Nate gaat me een beetje te ver allemaal.. en rondom Serena is altijd drama...quote:Op dinsdag 1 februari 2011 21:47 schreef Tazmaniac het volgende:
Behalve Dan/Blair vind ik er bar weinig meer aan
Inderdaad, sowieso altijd niet verkeerdquote:Op woensdag 9 februari 2011 16:28 schreef Burdie het volgende:
Chuck zag er wel jummy uit deze aflevering
quote:Op woensdag 2 februari 2011 17:59 schreef Michellee het volgende:
Ik vind Serena echt mega irritant.![]()
Ach eigenlijk vind ik alle verhaallijnen irritant behalve Dan en Blair.
Episode 11 was top. En verder Diarquote:Op woensdag 9 februari 2011 18:50 schreef tjoptjop het volgende:
Ik volg het vanaf de 6e of 7e aflevering niet meer dit seizoen. Is het de moeite waard om alsnog de ep's te gaan kijken of mis ik er vrij weinig aan?
Saai?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:29 schreef AlwaysHappy het volgende:
Beetje saaie aflevering, maar de Dan / Blair stukjes waren wel weer erg leuk om te kijken! En ik ben benieuwd hoe Eric's story line gaat lopen. Ik ben blij dat hij wat meer screen-time krijgt.
Nate mag weer eens een verhaallijn krijgen ipv er maar wat bij te lopen ; en Serena....Boring.
En waar de hell is Vanessa?
Damien de kakkerlak. Je raakt hem niet kwijtquote:Op woensdag 16 februari 2011 20:08 schreef DeeBee het volgende:
Die Damien, aaaaargh, ik dacht na 30 mins 'yessss, na vorige week zal die dude wel eindelijk opgerot zijn', maar jezus, is hij weeer terug.
In het begin hoopte ik ook dat ze vrienden zouden blijven en dat zullen ze ook vast wel blijven maar ik denk dat ze als koppel ook ontzettend lief en grappig zijn. Denk meer dat er ooit nog weleens iets gaat gebeuren tussen ze, een "oeps" momentje en dat het daarbij blijft.quote:Op zondag 20 februari 2011 23:06 schreef Foeske het volgende:
Blair en Dan, ik vroeg me ook even af hoe dat nou verder zou gaan, maar ik kon het me toch niet voorstellen dat het meer zou zijn. Dat zou wel echt heel onwaarschijnlijk zijn.
Verder word ik inderdaad ook moe van Serena. Laat ze nou maar eens een tijdje bij dezelfde gast blijven...
Voor de rest heeft iedereen elkaar al gehad, dus Dan en Blair zijn een logisch vervolgquote:Op maandag 21 februari 2011 09:17 schreef Starlie het volgende:
[..]
In het begin hoopte ik ook dat ze vrienden zouden blijven en dat zullen ze ook vast wel blijven maar ik denk dat ze als koppel ook ontzettend lief en grappig zijn. Denk meer dat er ooit nog weleens iets gaat gebeuren tussen ze, een "oeps" momentje en dat het daarbij blijft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |