Jahquote:Op zondag 22 augustus 2010 02:44 schreef trovey het volgende:
Mooi koppie is meegenomen maar als daar een leeg brein bijzit mag hij doorlopen.ik heb liever iemand met wie ik een fatsoenlijk gesprek kan voeren dan iemand die er uiterlijk leuk uitziet maar niets heeft in te brengen....schoonheid is vergankelijkheid, zeker als je een lange relatie nastreeft.
En daar bedoel je mee.....quote:
Jah echt hea.quote:Op zondag 22 augustus 2010 02:50 schreef linpunt het volgende:
Erm, is hij gewoon niet zo op de hoogte van algemene kennis? Of is hij heel mooi maar snapt hij niet hoe hij zijn penis in een vagine krijgt? Want dan moet ik toch nog een keer nadenken..
Veel zinnigs komt er bij jou niet uit vandaag hè...tikje teveel gedronken?quote:
Onbegrip voor de wereld zoals die zich voor zijn ogen voltrekt / frustratie. ?quote:Op zondag 22 augustus 2010 03:08 schreef Draai_kont het volgende:
Lieverd waarom maak je telkens zulks topic aan?
Waarom niet?quote:Op zondag 22 augustus 2010 03:17 schreef WilburQuant het volgende:
In mijn geval maakt het niet zo heel veel meer uit.
Tja, ik zie het ook niet echt als een probleem. Seks is seks, toch? Die domme mannen trekken dan weer domme vrouwen, waar ze samen gelukkig en dom kunnen zijn. Goed voor hun, zeg ik.quote:Op zondag 22 augustus 2010 02:49 schreef BII het volgende:
Alleen als je oppervlakkige sletjes wil aantrekken, red je het dan misschien wel een tijdje, maar uiteindelijk leidt het vrijwel nergens toe. Het scheelt dan vaak wel weer dat domme mannen zelf dat niet echt als een probleem ervaren, tot ze te laat wakker worden.
Ze vallen toch vaak ook op je personality. En als dat niet zo is, dan i s de one night stand geil genoeg.quote:
Nee want dan krijgen ze domme kinderen en blijft Nederland versimpelenquote:Op zondag 22 augustus 2010 04:19 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Tja, ik zie het ook niet echt als een probleem. Seks is seks, toch? Die domme mannen trekken dan weer domme vrouwen, waar ze samen gelukkig en dom kunnen zijn. Goed voor hun, zeg ik.
Maanden? Dat is toch 'lange termijn'.quote:Op zondag 22 augustus 2010 08:33 schreef Jolene22 het volgende:
Oh denk dat ik het best een tijdje kan uithouden met een iets minder snuggere vent als hij bloedmooi is. Maar dat zal nooit echt wat worden op de lange termijn. Wel leuk voor een paar maanden
Ach, ik heb ooit eens een oogje gehad op een jongen die niet eens de maanden van het jaar op kon zeggen. Nou ja, dat kon hij wel, maar niet in de juiste volgorde.quote:Op zondag 22 augustus 2010 09:58 schreef Copycat het volgende:
Toen ik 'm zei dat ie niet zo melodramatisch moest doen omdat ik met een gayvriend danste, zei hij: 'Gebruik niet altijd zo'n journalistieke taal'. Ik wist toen eindelijk genoeg. Na drie weken.
hahaha, ik hoorde laatst van een hele mooie jongen dat hij dacht dat Ijsland vlakbij Zweden lag. Toen ik zei dat het een eiland richting "linksboven" was ging ie ervanuit dat de Ieren Ijsland was..quote:Op zondag 22 augustus 2010 11:03 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ach, ik heb ooit eens een oogje gehad op een jongen die niet eens de maanden van het jaar op kon zeggen. Nou ja, dat kon hij wel, maar niet in de juiste volgorde.
En hij was stomverbaasd toen we op de kaart aanwezen waar we gingen kamperen. 'Maar we gaan toch naar Zeeland?'
'Euh ja, dat ís Zeeland.'
'Ooooh, ik dacht altijd dat dat die eilandjes bovenin waren!'Zo schattig.
quote:Op zondag 22 augustus 2010 02:44 schreef trovey het volgende:
Mooi koppie is meegenomen maar als daar een leeg brein bijzit mag hij doorlopen.ik heb liever iemand met wie ik een fatsoenlijk gesprek kan voeren dan iemand die er uiterlijk leuk uitziet maar niets heeft in te brengen....schoonheid is vergankelijkheid, zeker als je een lange relatie nastreeft.
Echt? Ik nooit namelijk.quote:Op zondag 22 augustus 2010 09:53 schreef picardmike het volgende:
Nou Ts ik zou zeggen kijk is om je heen de meeste vrouwen die hebben een lelijke partner. Het zijn meestal de knappere mannen waarvan je het niet verwacht dat ze nog single zijn. Voor vrouwen onder de 20 is knapheid idd het belangrijkste boven de 20 geven vrouwen meer voorkeur aan status.
Je ziet trouwens ook heel vaak lelijke vrouwen met knappe mannen.
Alleen het wordt compleet ontkracht.quote:Op zondag 22 augustus 2010 11:18 schreef Garisson72 het volgende:
Wilde je maar weer een keer bevestigd hebben dat mooie mannen het makkelijk hebben, en dat dat dan niet eerlijk is omdat jij geen mooie man bent, Schenkie?
Wacht nou maar even tot onze Schenkert weer terug is, die weet het ongetwijfeld via ondoorgrondelijke wegen weer zijn kant op te draaien.quote:Op zondag 22 augustus 2010 11:20 schreef -Strawberry- het volgende:
Alleen het wordt compleet ontkracht.En logisch ook.
een soort survival of the fittest, helaas gebeurt dat natuurlijk ook aan de onderkant van de maatschappij, wat uiteindelijk zal resulteren in een mooie tweedeling...quote:Op zondag 22 augustus 2010 11:31 schreef Garisson72 het volgende:
Overigens las/hoorde ik laatst dat schoonheid wordt geassocieerd met een symmetrisch gezicht, en dat onderzocht was of er een verband was tussen intelligentie en symmetrie, wat er ook bleek te zijn, meen ik.
De verklaring was dat mooie (dus symmetrische) mensen kunnen vissen in een grotere poel waar ze de luxe hebben om de intelligentere mensen eruit te pikken, wat dus over time resulteert in zowel intelligente als mooie offspring.
Of zoiets. De helderheid ontbreekt mij op dit moment om er een duidelijk verhaal van te maken, merk ik.
Jawel, joh. Zat van die jongens die op de middelbare school stoer waren en daarna losers zijn geworden die alleen zulke meisjes voor de lange termijn kunnen krijgen.quote:
This begs the question: Wat wordt als een goede baan beschouwd? (zal schenkstroop even te snel af zijn in dezequote:Op zondag 22 augustus 2010 12:03 schreef Frezer het volgende:
Kort door de bocht vinden vrouwen status wat belangrijker, mannen vinden daarentegen uiterlijk belangrijker. Dus Schenkstroop kan beter de loterij winnen, of zorgen dat 'ie een hele goede baan krijgt,.
Anders vind ik wil dat het gewoon waar is, als twee mensen gewoon een korte termijn relatie willen (of gewoon seks) en is je IQ niet belangrijk, lijkt me.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:14 schreef Re het volgende:
we kunnen voor de verandering eens een discussie opzetten zonder gelijk het op TS te betrekken, doe eens verhelderend...
Toch zal het maar zelden zo zijn dat dat de insteek is, op het moment dat de relatie van start gaat. Zoals bijvoorbeeld Copycat en Conleche hierboven vertellen, waren zij in het begin nog positief over de kansen van die relaties (om het woord ´oogkleppen´ niet te gebruikenquote:Op zondag 22 augustus 2010 12:16 schreef Keep_Walking het volgende:
Anders vind ik wil dat het gewoon waar is, als twee mensen gewoon een korte termijn relatie willen (of gewoon seks) en is je IQ niet belangrijk, lijkt me.
Ja oke, dan vinden ze gewoon een domme of onzekere vrouw ofzo. En dan moeten we maar hopen op de flynn effect.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:23 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Toch zal het maar zelden zo zijn dat dat de insteek is, op het moment dat de relatie van start gaat. Zoals bijvoorbeeld Copycat en Conleche hierboven vertellen, waren zij in het begin nog positief over de kansen van die relaties (om het woord ´oogkleppen´ niet te gebruiken) en de fotomodelmannen waar zij mee waren hoeven we de kwaliteit van nadenken over die relaties kennelijk niet eens toe te dichten. Voor zulke types is het leven natuurlijk lekker makkelijk (zolang ze, pak-'em-beet, nog geen 35 zijn): ze rollen van de ene naar de andere zonder zich iets af te vragen.
Van Cc noch Co heb ik het beeld dat het domme vrouwen zijn, en dat zullen ze ook niet geweest zijn toen ze met die IQ-challenged fotomodellen waren.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:27 schreef Keep_Walking het volgende:
Ja oke, dan vinden ze gewoon een domme of onzekere vrouw ofzo. En dan moeten we maar hopen op de flynn effect.
Ja, ik snap wat je bedoelt, maar soms wil je gewoon met een lekkere persoon gaan, ik zie het niet als erg. Natuurlijk, je gaat niet verliefdop worden ofzo.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:32 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Van Cc noch Co heb ik het beeld dat het domme vrouwen zijn, en dat zullen ze ook niet geweest zijn toen ze met die IQ-challenged fotomodellen waren.
Dat is de grap: van iedere vrouw kan het zicht vertroebeld raken als ze de kans krijgen bij een intens mooie man (en vice dito idem versa, uiteraard): je hoopt dat zoveel geluk jou inderdaad gegund is, dus geef je het een kans. En uiteindelijk hebben ze er ongetwijfeld veel van geleerd (over zichzelf, no doubt) en anders houden ze er een mooie Fok!post aan over.
Zeker, dat kan ook. Dan weet je van tevoren dat het geen lang leven beschoren zal zijn.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:42 schreef Keep_Walking het volgende:
Ja, ik snap wat je bedoelt, maar soms wil je gewoon met een lekkere persoon gaan, ik zie het niet als erg. Natuurlijk, je gaat niet verliefdop worden ofzo.
Eigenlijk niet, eerlijkgezegd. Mijn jonge jaren waren niet zo wild.quote:Maar jij hebt vast wel een paar keren een hele domme maar HEEL aantrekkelijke meisje gedate of gewoon naar bed geweest.
Eens.quote:Als je jong bent, tussen de 15 en 25, is het normaal, zelfs ideaal, dat mensen met andere mensen daten die niet al de kwaliteiten hebben dat je in je toekomstige echtgenote wilt. Scharrels of korte termijn relaties zijn ook belangrijk voor je zelf ontwikkeling, vind ik.
jij gelooft ''verhaaltjes'' van het internet. Dus iemand die geen symetrisch gezicht heeft (zoals ik) kan gelijk niet meer mooi zijn. Ik ken echt zoveel mannen en vrouwen die geen symetrisch gezicht hebben maar wel schoonheid bezitten. Trouwens iedereen heeft een ander idee wat hij/zij mooi vind. En schoonheid is niet universeel. In sommige landen vinden ze vol mooi, andere landen juist klein en slank, andere landen getint/donker, andere landen heel bleek. Dat in de meeste landen ze een rechte neus, volle lippen en grote ogen mooie vinden, dat weet ik nog wel. Maarja, en elk land kun je die trekken hebbenquote:Op zondag 22 augustus 2010 11:31 schreef Garisson72 het volgende:
Overigens las/hoorde ik laatst dat schoonheid wordt geassocieerd met een symmetrisch gezicht, en dat onderzocht was of er een verband was tussen intelligentie en symmetrie, wat er ook bleek te zijn, meen ik.
De verklaring was dat mooie (dus symmetrische) mensen kunnen vissen in een grotere poel waar ze de luxe hebben om de intelligentere mensen eruit te pikken, wat dus over time resulteert in zowel intelligente als mooie offspring.
Of zoiets. De helderheid ontbreekt mij op dit moment om er een duidelijk verhaal van te maken, merk ik.
Heb jij geen symmetrisch gezicht? Dan ben je minder mooi, sorry man.quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:39 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
jij gelooft ''verhaaltjes'' van het internet. Dus iemand die geen symetrisch gezicht heeft (zoals ik) kan gelijk niet meer mooi zijn. Ik ken echt zoveel mannen en vrouwen die geen symetrisch gezicht hebben maar wel schoonheid bezitten. Trouwens iedereen heeft een ander idee wat hij/zij mooi vind. En schoonheid is niet universeel. In sommige landen vinden ze vol mooi, andere landen juist klein en slank, andere landen getint/donker, andere landen heel bleek. Dat in de meeste landen ze een rechte neus, volle lippen en grote ogen mooie vinden, dat weet ik nog wel. Maarja, en elk land kun je die trekken hebben
En een symetrisch gezicht en inteligentie staat helemaal los van elkaar.
shit, ik kan dus niet meer naar buitenquote:Op zondag 22 augustus 2010 13:42 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Heb jij geen symmetrisch gezicht? Dan ben je minder mooi, sorry man.
Je ging vroeger naar buiten? Cool, man. Wou dat ik dat kon.quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:46 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
shit, ik kan dus niet meer naar buiten
ooit, nu niet meer. Ik ben een einzelganger, een kluizenaarquote:Op zondag 22 augustus 2010 13:49 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Je ging vroeger naar buiten? Cool, man. Wou dat ik dat kon.
Trouwens ik keek naar je foto boek, en je hebt wel een symmetrische gezicht. En ik wist niet dat je een meisje was. En je komt me bekend voor.quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:00 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
ooit, nu niet meer. Ik ben een einzelganger, een kluizenaar
Als ik om mij heen kijk is de werkelijkheid niet zo zwart-wit. Het valt mij op dat gesprekken tussen mensen, mooi en niet mooi, niet bijster intelligent hoeven zijn, chit-chat is vvoldoende. Dan vraag ik mij af, wat is belangrijker. in het leven, hoogstaande intellect waar demensen zo op hameren, of uiterlijk? Ik denk dan dus het laatste. wat ik al weet natuurlijk ik vind het alleen verdomd interessant hoe mensen zich weer in allerlei politiek correcte bochten wringen om dat te ontkrachtenquote:Op zondag 22 augustus 2010 04:19 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Tja, ik zie het ook niet echt als een probleem. Seks is seks, toch? Die domme mannen trekken dan weer domme vrouwen, waar ze samen gelukkig en dom kunnen zijn. Goed voor hun, zeg ik.
Naar mijn ervaring zijn de wat stompere mannen juist heel praktisch. Effe de stroom eruit trekken op een feest. ja wie gaat het doen, jij doet het! ok ik doe het. en hij doet het!quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:07 schreef Bonzai. het volgende:
Voor meisjes die uiterlijk alles vinden is het niet nodig.
Als je wil weten hoeveel procent van de meisjes daartoe behoort, open je maar een nieuw topic. Veel zullen het er iig niet zijn. Vrouwen willen ook een man voor praktische redenen, en een man die niet normaal kan nadenken is vaak niet al te praktisch.
Zo, opgelost, und ein Schlotchen bitte
Die diepe gesprekken komen later in het prive. In een groep of rond andere mensen laten mensen niet zien hoe slim of diep of wijs zijn. Maar ergens voor het neuken, of soms na het neuken, gaan mensen met elkaar diepe gesprekken hebben over alles en nog wat.quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:10 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Als ik om mij heen kijk is de werkelijkheid niet zo zwart-wit. Het valt mij op dat gesprekken tussen mensen, mooi en niet mooi, niet bijster intelligent hoeven zijn, chit-chat is vvoldoende. Dan vraag ik mij af, wat is belangrijker. in het leven, hoogstaande intellect waar demensen zo op hameren, of uiterlijk? Ik denk dan dus het laatste. wat ik al weet natuurlijk ik vind het alleen verdomd interessant hoe mensen zich weer in allerlei politiek correcte bochten wringen om dat te ontkrachten
Ja, idioten zijn zo af en toe ook wel eens praktisch. Maar in onze informatiemaatschappij heb je toch echt wel kennis nodig voor de meeste dingen.quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:12 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Naar mijn ervaring zijn de wat stompere mannen juist heel praktisch. Effe de stroom eruit trekken op een feest. ja wie gaat het doen, jij doet het! ok ik doe het. en hij doet het!
Ja dat is nogal moeilijk te omschrijven. ken je die reality seduction-island programmas? De chitchat van die deelnemers voor en na de sex is naar mijn mening de gangbare realiteit. Voorfderest telt (naar mijn mening dus ) het uiterlijk méér dan intellect dus.quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:13 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Die diepe gesprekken komen later in het prive. In een groep of rond andere mensen laten mensen niet zien hoe slim of diep of wijs zijn. Maar ergens voor het neuken, of soms na het neuken, gaan mensen met elkaar diepe gesprekken hebben over alles en nog wat.
Oh en wat vat je precies onder unintelligentie?
Sinds wanneer hebben mensen diepe gesprekken voor het neuken?quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:13 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Die diepe gesprekken komen later in het prive. In een groep of rond andere mensen laten mensen niet zien hoe slim of diep of wijs zijn. Maar ergens voor het neuken, of soms na het neuken, gaan mensen met elkaar diepe gesprekken hebben over alles en nog wat.
Oh en wat vat je precies onder unintelligentie?
Jij haalt je kennis dus ook alleen van TV.quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:27 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ja dat is nogal moeilijk te omschrijven. ken je die reality seduction-island programmas? De chitchat van die deelnemers voor en na de sex is naar mijn mening de gangbare realiteit. Voorfderest telt (naar mijn mening dus ) het uiterlijk méér dan intellect dus.
Daarmee bedoel ik dus tijdens het date.quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:30 schreef FOKkû het volgende:
[..]
Sinds wanneer hebben mensen diepe gesprekken voor het neuken?Waar praat jij dan zoal over?
Het was meen ik een wetenschappelijk onderzoek.quote:Op zondag 22 augustus 2010 13:39 schreef BruinBeertje het volgende:
jij gelooft ''verhaaltjes'' van het internet.
Ah ik schnap: je gaat de verdediging in.quote:Dus iemand die geen symetrisch gezicht heeft (zoals ik) kan gelijk niet meer mooi zijn.
Yup. De verdediging in.quote:Ik ken echt zoveel mannen en vrouwen die geen symetrisch gezicht hebben maar wel schoonheid bezitten. Trouwens iedereen heeft een ander idee wat hij/zij mooi vind. En schoonheid is niet universeel. In sommige landen vinden ze vol mooi, andere landen juist klein en slank, andere landen getint/donker, andere landen heel bleek. Dat in de meeste landen ze een rechte neus, volle lippen en grote ogen mooie vinden, dat weet ik nog wel. Maarja, en elk land kun je die trekken hebben
En een symetrisch gezicht en inteligentie staat helemaal los van elkaar.
Doen er intelligente mensen mee aan die programma's? ...en zou het daarnaast misschien zo kunnen zijn dat de eindmontage misschien niet helemaal een volledig beeld laat zien?quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:27 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ja dat is nogal moeilijk te omschrijven. ken je die reality seduction-island programmas? De chitchat van die deelnemers voor en na de sex is naar mijn mening de gangbare realiteit. Voorfderest telt (naar mijn mening dus ) het uiterlijk méér dan intellect dus.
''wetenschappelijk'' betekent voor jou: feit?quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:48 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Het was meen ik een wetenschappelijk onderzoek.
[..]
Ah ik schnap: je gaat de verdediging in.
[..]
Yup. De verdediging in.
Iemand gaat in de aanval!quote:Op zondag 22 augustus 2010 15:28 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
''wetenschappelijk'' betekent voor jou: feit?Laat dat ''onderzoek eens zien'' ...
het is een discussieforum, als ik het niet met iemand eens ben ga ik de verdediging in,![]()
Misschien krijg ik een antwoord op mijn mening van jou en niet iets vaags van; de verdiging in, slap zeg bah
nee, ik heb gewoon een eigen mening. Dat kan ik van veel hier niet zeggen, die hun ''mening'' van vage ''onderzoekjes'' plukken.quote:
tuurlijk want vrouwen letten op die dingen die je als man in een andere vent niet ziet.quote:Op zondag 22 augustus 2010 02:40 schreef Schenkstroop het volgende:
Heeft intellect nog noemenswaardig veel waarde voor een meisje/vrouw als je als man gewoon fucking knap/mooi/geil bent? Ik begrijp heus wel dat je het als mooie man alsnog kan verkloten met eem kut persoonlijkheid. Maar als ik om mij heenkijk kom ik tot de conclusie dat je dan wel erg veel shit uit de kast moet trekken wil je het alsnog kunnen verkloten. Omgekeerd (mooie vrouw vs man hetzelfde). Dus in geval je een knappe man bent (of vrouw) is er eigenlijk veel headroom voor nasty shit.
Waar?
Precies! Een eigen mening, daar gaat het om! ....of het nou onzin is of niet, als je het maar zelf hebt verzonnen!quote:Op zondag 22 augustus 2010 15:35 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
nee, ik heb gewoon een eigen mening. Dat kan ik van veel hier niet zeggen, die hun ''mening'' van vage ''onderzoekjes'' plukken.
Mensen zonder eigen mening
Een eigen mening is prima hoor!quote:Op zondag 22 augustus 2010 15:35 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
nee, ik heb gewoon een eigen mening. Dat kan ik van veel hier niet zeggen, die hun ''mening'' van vage ''onderzoekjes'' plukken.
Mensen zonder eigen mening
Picardmike is helemaal verbaastquote:Op zondag 22 augustus 2010 15:35 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
nee, ik heb gewoon een eigen mening. Dat kan ik van veel hier niet zeggen, die hun ''mening'' van vage ''onderzoekjes'' plukken.
Mensen zonder eigen mening
Leeg van binnen...dat klinkt wel heel dramatischquote:Op zondag 22 augustus 2010 15:58 schreef Bellatrix het volgende:
Uiterlijk helpt zeker wel.Maar als ie leeg van binnen is hoeft het ook niet meer.
Ook verschil in relatie en voor de fun natuurlijk.
Ik weet hoe jou ex-vriendin heette.quote:Op zondag 22 augustus 2010 15:59 schreef fs180 het volgende:
Zolang je met je vakkenvullersloontje de nepringen voor Samantha nog kan betalen; nee.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nouja, dat ie niet weet wat er omgaat in de wereld, of wie Nelson Mandela is ofzo. Die mensen bestaan en dat vind ik heul eng.quote:Op zondag 22 augustus 2010 15:59 schreef Abbadon het volgende:
[..]
Leeg van binnen...dat klinkt wel heel dramatisch
Het kwam mij sterk voor dat de uitkomst van dat onderzoek (wat ik niet ga laten zien, want als we het dan écht over drogredeneringen gaan hebbenquote:Op zondag 22 augustus 2010 15:28 schreef BruinBeertje het volgende:
''wetenschappelijk'' betekent voor jou: feit?Laat dat ''onderzoek eens zien'' ...
het is een discussieforum, als ik het niet met iemand eens ben ga ik de verdediging in,![]()
Misschien krijg ik een antwoord op mijn mening van jou en niet iets vaags van; de verdiging in, slap zeg bah
Je kunt het leuk testen door een pasfoto die precies recht van voren is gemaakt, doormidden te knippen, de helft te kopiëren en te spiegelen en dan weer tegen elkaar te plakken. Grappige resultaten gegarandeerd.quote:Op zondag 22 augustus 2010 16:04 schreef Bonzai. het volgende:
Heeft iedereen niet min of meer een symmetrisch gezicht, tenzij je ergens een vreemd kankergezwel op je kop hebt
Ja, Kate moss schijnt een heel symetrisch gezicht te hebben, ik (ik!) vind haar echt verre van mooi.quote:Op zondag 22 augustus 2010 17:44 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Het kwam mij sterk voor dat de uitkomst van dat onderzoek (wat ik niet ga laten zien, want als we het dan écht over drogredeneringen gaan hebben) jou niet zo goed uitkomt en dat je daarom zo fel van leer trekt. Dát was mijn mening.
[..]
Je kunt het leuk testen door een pasfoto die precies recht van voren is gemaakt, doormidden te knippen, de helft te kopiëren en te spiegelen en dan weer tegen elkaar te plakken. Grappige resultaten gegarandeerd.
Je hebt ons verdedigd!!quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:32 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Van Cc noch Co heb ik het beeld dat het domme vrouwen zijn, en dat zullen ze ook niet geweest zijn toen ze met die IQ-challenged fotomodellen waren.
Dat is de grap: van iedere vrouw kan het zicht vertroebeld raken als ze de kans krijgen bij een intens mooie man (en vice dito idem versa, uiteraard): je hoopt dat zoveel geluk jou inderdaad gegund is, dus geef je het een kans. En uiteindelijk hebben ze er ongetwijfeld veel van geleerd (over zichzelf, no doubt) en anders houden ze er een mooie Fok!post aan over.
grappig is dat: ik haalde slechts het resultaat van een onderzoek aan (wat ik wel serieus neem, maar verder niet veel meer dan een leuk feitje is: iedereen bepaalt uiteindelijk voor zichzelf nog wat hij mooi vindt of niet) en dat ga je mij nu zo heel persoonlijk aanwrijven! Het is jouw keuze om je er zo persoonlijk door aangevallen te voelen, amusant dat je mij er dan vervolgens ook mee gaat proberen te raken.quote:Op zondag 22 augustus 2010 17:53 schreef BruinBeertje het volgende:
Ja, Kate moss schijnt een heel symetrisch gezicht te hebben, ik (ik!) vind haar echt verre van mooi.
Een symetrisch gezicht hebben niet veel. Dat betekent dat je ogen/wenkbrauwen en mondhoeken precies gelijk aan elkaar moeten zijn. Ben je zo geopserdeerd door perfectie?![]()
Het is jouw aanname dat ik geen persoonlijke mening kan vormen, die jij (niet gehinderd door enige kennis van zaken) gewoon maar even uit je mouw schudt.quote:Ik ben niet fel, ik kan gewoon niet tegen mensen die geen eigen mening of beeld kunnen vormen. En maar alles klakeloos van internet overnemen. Schoonheid is gewoon persoonsgebonden klaar, en bij iedere cultuur/volk/land weer anders. Ikzelf hou van mannen met grove trekken in het gezicht (dus géén babyface) terwijl andere vrouwen dat weer mooi kunnen vinden, caprice ?
inderdaad een a-symetrisch gezicht kan juist heel interessant zijn. Ik zou nooit op een man kunnen vallen die symetrisch in alles perfect is. Geef mij maar wat ruiger, minder symetrisch en minder perfect.quote:Op zondag 22 augustus 2010 18:01 schreef Copycat het volgende:
Ik meen me juist te herinneren dat door het merendeel een volledig symetrisch gezicht juist niet als mooi, want te perfect en daardoor unreal, werd beschouwd.
Oorlogsmisdadiger Eichmann had trouwens een enorm asymetrisch gezicht. Die man had echt twee gezichten, door de helft.
Dan heb ik dat onderzoek dus niet eens goed onthouden. Ik heb ook geen symmetrisch gezicht, dus laten we voor jullie allemaal maar hopen dat er geen oorlog uitbreekt. Gna.quote:Op zondag 22 augustus 2010 18:01 schreef Copycat het volgende:
Ik meen me juist te herinneren dat door het merendeel een volledig symetrisch gezicht juist niet als mooi, want te perfect en daardoor unreal, werd beschouwd.
Oorlogsmisdadiger Eichmann had trouwens een enorm asymetrisch gezicht. Die man had echt twee gezichten, door de helft.
Tuurlijk mag je een onderzoek aanhalen voor je mening. Ik was ook niet van plan je mening te verdraaien.quote:Op zondag 22 augustus 2010 18:05 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
grappig is dat: ik haalde slechts het resultaat van een onderzoek aan (wat ik wel serieus neem, maar verder niet veel meer dan een leuk feitje is: iedereen bepaalt uiteindelijk voor zichzelf nog wat hij mooi vindt of niet) en dat ga je mij nu zo heel persoonlijk aanwrijven! Het is jouw keuze om je er zo persoonlijk door aangevallen te voelen, amusant dat je mij er dan vervolgens ook mee gaat proberen te raken.
[..]
Het is jouw aanname dat ik geen persoonlijke mening kan vormen, die jij (niet gehinderd door enige kennis van zaken) gewoon maar even uit je mouw schudt.
Wat ik zélf mooi vind hoeft niets te maken te hebben met het resultaat van een onderzoek, maar dan kan ik dat nog wel aanhalen in een post, vind je niet? Of dacht jij wel dat jij mag bepalen wat ik in mijn posts zet?
Zo ben ik.quote:
Ja, herkenbaar. Het slaat zó de wind uit je zeilen hè, als het licht wel aan is maar niemand thuis.quote:Oh en ik was inderdaad niet dom, ik was 19
...................en had een vakantiebaantje in Zuid Frankrijk, waar hij badmeester was. (jawel) dus mijn insteek was niet al te serieus, I guess. En toch..........zelfs voor niet serieuze relaties heb ik iemand nodig met in ieder geval een zweem van hersenen in zijn hoofd. Dat is toen gebleken.
volgens jou ja, en daar zit de crux.quote:Op zondag 22 augustus 2010 14:27 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ja dat is nogal moeilijk te omschrijven. ken je die reality seduction-island programmas? De chitchat van die deelnemers voor en na de sex is naar mijn mening de gangbare realiteit. Voorfderest telt (naar mijn mening dus ) het uiterlijk méér dan intellect dus.
Je deed een aanname. Ik vónd namelijk nog even niks, tenminste niet toen ik die post dichtte: het onderwerp deed mij denken aan dat onderzoek (dat ik kennelijk niet eens goed onthouden heb) en dat schreef ik. End of fuckin' story.quote:Op zondag 22 augustus 2010 18:11 schreef BruinBeertje het volgende:
Tuurlijk mag je een onderzoek aanhalen voor je mening. Ik was ook niet van plan je mening te verdraaien.
Een persoonlijke mening vind ik dat je 100% zelf weet wat je mooi vind. En niet denkt van ''uit wetenschap onderzoek blablala ... '' en dan denkt van hé! een symetrisch gezicht word inderdaad mooier gevonden.
Dan ga ik denken: vond je al vóór het onderzoek dat een symetrisch gezicht gelijk stond aan schoonheid (en inteligentie) of héél toevallig ná het onderzoek ...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |