SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Liefs Lezzlie
ik ben er ook benieuwd naar.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:33 schreef mijsje het volgende:
echt een lief hertje ook zo!is dit hetzelfde patroon als van Snertje?
Hoothoot, hoe gaat het met de re-bag-lap? ik ben wel benieuwd hoe het er in het algemeen uit komt te zien nu...
HootHoot wou een tas hiervoor http://www.textielweekend.nl/2010/info/nieuws/Re-bag/26/ haken, en iedereen vond het een leuk idee. Vervolgens zij iemand kunnen we het niet met z'n allen doen, zo gezegd zo gedaan. En nu maken 9 haaksters een lapje van 10x40 cm in het blauw voor de tas (lap voor de tas moet 90x40 zijn). HootHoot zet alles aan elkaar en stuurt het op ^^ Maar eenmalig project dusquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:15 schreef Knyn het volgende:
Wat houd dat rebag-project trouwens in? Heb het al vaker voorbij zien komen.
Ik vind een swap op korte termijn ook wel leuk hoor, ik heb het een beetje nodig om een doel of deadline te hebben, dan krijg ik meer gedaan en heb ik het ook vaak goed op tijd af. En het is gewoon een ontzettend leuk iets swappen ...quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 13:19 schreef mmascha het volgende:![]()
Ik vind het wel fijn een doel te hebben om iets te haken. Maar als je idd al wat opdrachten hebt is het misschien wat veel. Anders kijken we even wie er wel wil. Desnoods doen we het met z'n 3en
oh Zpagetti! Dat vind ik ook heel gaaf spul, maar ik heb al zo veel garen en andere creabrea spullen (waaronder pas een naaimachine met bijbehorende spulletje, ik ben blij datquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 15:01 schreef Taartje het volgende:
Wat maken jullie allemaal toch mooie dingen! Lees al een tijdje mee, maar wilde nu toch even een groot algemeen compliment uitdelen!Alles ziet er zo mooi strak en regelmatig uit!
Heb vandaag zelf een workshop Zpagetti gevolgd, dat is toch ook erg leuk zeg!
Het garen is Scheepjes softfun.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:09 schreef mmascha het volgende:
Ik vind het garen van het hertje zo leuk! Het past ook echt goed bij het hertje.
Knuffeldoekje is ook leuk bedacht als GS met die lintjes
Hij komt uit dat Engelstalige boekjequote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:33 schreef mijsje het volgende:
echt een lief hertje ook zo!is dit hetzelfde patroon als van Snertje?
Hoothoot, hoe gaat het met de re-bag-lap? ik ben wel benieuwd hoe het er in het algemeen uit komt te zien nu...
quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:26 schreef Lezzlie het volgende:
wat een super leuke haakwerkjes, en dat babytje met dat énige mutsje. echt een plaatje.
de summervierkantjes zijn ook erg fleurig. ik heb een leuke sjaal van zo'n patroon gemaakt afgelopen winter.Thanks....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bloos er al van. Is mijn dochtertje. Sinds haar geboorte ben ik begonnen met haken. Heb nogal een vervelende nasleep van de bevalling gehad, waardoor ik nog steeds in de ziektewet zit. Om de tijd een beetje te doden, ben ik gaan haken. Eerst babyslofjes, maar mutsjes en amigurumi bleken me beter te liggen.
sjjjttt dat moet je toch niet zeggen, dan weten de anderen dat ik nog op de lijst sta!quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 17:37 schreef mijsje het volgende:
(het komt uit Nederland, dus ik kan al 1 iemand afstrepen van mijn lijstje...)
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 15:10 schreef Spiegelei het volgende:
oh Zpagetti! Dat vind ik ook heel gaaf spul, maar ik heb al zo veel garen en andere creabrea spullen (waaronder pas een naaimachine met bijbehorende spulletje, ik ben blij daterg meegaand is, maar soms zie ik hem gewoon in zich zelf zuchten en z'n hoofd schudden ...
![]()
), dus daar begin ik voorlopig nog niet aan.
Misschien is er meer haaktalent dan geduld in deze groepquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 19:06 schreef StefanieV het volgende:
[..]
sjjjttt dat moet je toch niet zeggen, dan weten de anderen dat ik nog op de lijst sta!
Welk Engelstalig boekje? Ik wil m namelijk ook erg graag makenquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 16:24 schreef karnie het volgende:
[..]
Hij komt uit dat Engelstalige boekje
Jah kom je nu mee !quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 19:32 schreef mijsje het volgende:
Spiegelei, kun je niet als er bv een t'shirt versleten/kapot is, dat op dunne reepjes te knippen/snijden en dat gebruiken om te proberen? en als je een dikkere haaknaald nodig hebt, kun je eventueel de achterkant van een pollepel in de vorm van een haak snijden/vijlen, dan is het een stuk goedkoper om te kijken of het wat voor je is...
Phluphy, ik haak vaak gewoon voor de tv of in de auto als manlief rijdt. (de langere stukken dan, langer dan 15 min in de auto...) daar krijg je al veel haak-meters mee...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.klerkje
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 21:47 schreef Spiegelei het volgende:
[..]
Jah kom je nu mee !Vorige week juist mijn kledingkast opgeschoond en veel weggedaan (ein-de-lijk) dus geen oude tshirts die aan flarden geknipt mogen worden hier
. Maar dat geeft niet hoor. Ik heb genoeg haakwerk en haakideeen dus ik verveel me echt niet.
plastic zakken in repen snijden om mee te spaghetti-en is ook nog een optieverzamelinf zakken ligt hier al klaar maar recht banen maken is niet mijn specialiteitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie
Derde ronde van de één aan de laatste (vierde) ronde van de ander. Zie ik net.quote:Op zondag 22 augustus 2010 10:36 schreef trui het volgende:
ja, dat 'joining-as-you-go' is reuze handig! zeker proberen inderdaad! dat doe je bij de laatste ronde.
ynske, dat schiet hard op zeg! ik ben erg benieuwd!
Gewoon oprollen, hoef je maar 1x te knippen per reepquote:Op zondag 22 augustus 2010 10:18 schreef Ynske het volgende:
[..]
plastic zakken in repen snijden om mee te spaghetti-en is ook nog een optieverzamelinf zakken ligt hier al klaar maar recht banen maken is niet mijn specialiteit
haha, jazeker! bij 't kussentje heb ik 't althans wel zoveel mogelijk zo gedaan. maar bij de zeshoekige dingen die ik tot nu toe gemaakt heb (daar kan 't op dezelfde manier) heb ik ze pas na afloop aan elkaar gezet, omdat ik nog niet goed wist wat ik 't mooist vond qua kleurencombinaties.quote:Op zondag 22 augustus 2010 10:40 schreef phluphy het volgende:
[..]
Derde ronde van de één aan de laatste (vierde) ronde van de ander. Zie ik net.
Stom, het zijn maar squares van die ronden.![]()
![]()
Doet gij het ook zo, zuster Trui?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |