quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:43 schreef Sander het volgende:
Dat mag iemand mij ook wel eens uitleggen idd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh en het bevalt mij perfectVrouwen humor 'kennen' en
kunnen herkennen ' begrijpen ' sowieso een vrouw begrijpen
werkt zo gigantisch in je voordeel
Ook in moeilijke tijden.
Waren christenen niet anti-homo vanuit de bijbel oid?quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:45 schreef Ijscodude het volgende:
Ik ben absoluut geen homofoob. Ik ben christelijk opgevoed en ben van mening dat elk mens gelijk is, wat zijn kleur, ras, voorkeur of geaardheid is.
Ik vind alleen dat sommige mensen (ik heb het niet specifiek over homofielen) een té kort lontje hebben als men een uitspraak ziet waar die persoon het niet eens mee is. Dan gaat men over van argumenten naar drogredenen..
De bijbel is een boek met vele auteurs. Als je dit feit naast het feit legt dat men vroeger rond die tijd helemaal niet moeilijk deden over plagiaat is er een grote kans dat er meerdere versies/interpretaties van de bijbel zijn geschreven. En zou het niet raar vinden als 80% van die versies verloren zijn gegaan.quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:48 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Waren christenen niet anti-homo vanuit de bijbel oid?
Sowieso verleg je dan alleen het probleem, want waarom waren de schrijvers dan homofoob?quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:51 schreef Ijscodude het volgende:
[..]
De bijbel is een boek met vele auteurs. Als je dit feit naast het feit legt dat men vroeger rond die tijd helemaal niet moeilijk deden over plagiaat is er een grote kans dat er meerdere versies/interpretaties van de bijbel zijn geschreven. En zou het niet raar vinden als 80% van die versies verloren zijn gegaan.
Ik vind niet dat je de bijbel zwart-wit moet overnemen of naleven. Iedereen moet zijn eigen betekenis aan sommige stukken geven, er zijn zoveel grijze gebieden in de bijbel..
En ja, dit is een christen die dit schrijft. Ik ben alleen niet zo naïef..
quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:47 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Nee ik ben niet homofoob. Het zal mij zelfs een rotzorg zijn
als er eens tel staat te 'bekken' op straatWhy The Fuck
should I care!
Sterker nog mijn moeder heeft al 36 jaar een relatie met een vrouw.Misschien is het angst voor het onbekende of opvoeding ofzo? Jij bent er mee opgegroeid dus het is voor jou niet onbekend.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh en het bevalt mij perfectVrouwen humor 'kennen' en
kunnen herkennen ' begrijpen ' sowieso een vrouw begrijpen
werkt zo gigantisch in je voordeel
Ikzelf ben ook met homofielen opgegroeid ( ooms van me zijn homofiel en ook wat vrienden van de familie die regelmatig over de vloer kwamen).
Ik heb ook 2 nichtjes die beide lesbiene zijn en een homostel als vrienden dus mijn kinderen ( 2 dochters) groeien er ook mee op.
Laatst ving ik een gesprek op tussen de oudste en een vriendin, het ging over met wie ze later willen trouwen ( ze zijn 5 jaar) en mijn dochter wil met een meisje trouwen ( natuurlijk wil dat niet zeggen dat ze lesbiene is) en het andere meisje vond dat heel raar en dat kan niet enz.
Terwijl dat dus voor mijn dochter niet raar is omdat ze het van geboorte af aan heeft meegemaakt.
Denk dat dat dus vaak de oorzaak is, onbekend maakt onbemind."One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
Waarom is het vanuit geloofsovertuiging wel te begrijpen maar verder niet? Vanwaar deze twee maten?quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:43 schreef snakelady het volgende:
[...]
Is het vanuit geloofsovertuiging dan kan ik het nog enigszins begrijpen maar verders niet.
[...]
Dat weet je dus niet, want het staat niet in elk "hoofdstuk" geschreven dat homoseksuelen slecht zijn.. Dus niet elke auteur heeft zijn mening over dit gebied geuit.quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:53 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Sowieso verleg je dan alleen het probleem, want waarom waren de schrijvers dan homofoob?
Net zoals meisjes in korte rokjes er om vragen om verkracht te worden?quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:53 schreef FreezePop het volgende:
Ik heb niks tegen het homo zijn zelf. Ik vind wel dat de mensen (waaronder jij en ik) tegenwoordig dood gegooid worden met alles wat homo is. Gister ook, de gay pride. De homos willen wel graag geaccepteerd worden en gezien worden als gelijk persoon (wat ze in mijn ogen ook wel zijn). Maar dan wel in roze stringetjes en noem het maar op op YMCA op een bootje gaan dansen, zo kun je toch verwachten dat je niet serieus genomen gaat worden?
Er wordt maar verwacht van mensen dat ze alles wat homo is tolereren, maar als de homo's hunzelf niet serieus kunnen nemen, neem ik hun ook niet serieus. Vaak genoeg zie ik dingen die ik helemaal niet wil zien.
Laatst ook bij EenVandaag, ze waren een groep lesbiennes in de Bijlmer aan het volgen die aan het flyeren waren om discriminatie tegen te gaan. Ze moeten weten dat mensen in de Bijlmer homosexuelen niet accepteren en dat ook niet willen, ze zoeken het probleem alleen maar op.
Vind dit vrij kortzichtig, hetero's verspreiden ook ziektes, zijn genoeg hetero's die geen normale seksuele waarden kennen ( wat is dat eigenlijk, normale seksuele waarden?)quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:51 schreef Ryon het volgende:
Het is tegennatuurlijk enzo. Daarnaast verspreiden ze als een malle ziektes, kennen ze geen morele seksuele waarden - er wordt continue op los geneukt - en maken ze een karikatuur van het mannelijk of vrouwelijk geslacht.
Om maar even wat redenen te noemen. Komt er nog eens bij dat God en Allah het ook niet willen en anale seks door veel mensen als nogal ranzig wordt beschouwd. Genoeg motivatie voor velen om er af en toe flink op los te meppen.
Ja!quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:56 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Net zoals meisjes in korte rokjes er om vragen om verkracht te worden?
Volgens mij begrijp je me niet helemaal,quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:56 schreef Ijscodude het volgende:
[..]
Dat weet je dus niet, want het staat niet in elk "hoofdstuk" geschreven dat homoseksuelen slecht zijn.. Dus niet elke auteur heeft zijn mening over dit gebied geuit.
Ik vind dat je te snel conclusies trekt!
Ik kan het om die reden begrijpen, zeg niet dat ik het er mee eens ben.quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:55 schreef wijsneus het volgende:
[..]
Waarom is het vanuit geloofsovertuiging wel te begrijpen maar verder niet? Vanwaar deze twee maten?
Ik denk dat, ondanks dat ik het niet met zijn beschrijving eens ben, er wel een kern van waarheid in zit. Afkeur van sommige zaken is deels evolutionair bepaald, en vaak helemaal niet meer functioneel, maar toch bestaat het nog.quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:56 schreef snakelady het volgende:
[..]
Vind dit vrij kortzichtig, hetero's verspreiden ook ziektes, zijn genoeg hetero's die geen normale seksuele waarden kennen ( wat is dat eigenlijk, normale seksuele waarden?)
En is neuken zo slecht dan?
Ik ben overigens niet gelovig dus dat laatste gedeelte sla ik even gedeeltelijk over wat betreft commentaar.
Er zijn genoeg hetero's die aan anale seks doen....
Er zit een verschil tussen tolereren en accepteren. Dat laatste zal wellicht nooit gebeuren. Maar dat betekent niet dat je homoseksueel gedrag in de maatschappij wel kan toestaan - tolereren - ondanks dat je er zelf weinig mee hebt of stiekem niet serieus neemt. Daarmee geef je mensen ook al de vrijheid om te zijn wie ze zijn.quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:53 schreef FreezePop het volgende:
Ik heb niks tegen het homo zijn zelf. Ik vind wel dat de mensen (waaronder jij en ik) tegenwoordig dood gegooid worden met alles wat homo is. Gister ook, de gay pride. De homos willen wel graag geaccepteerd worden en gezien worden als gelijk persoon (wat ze in mijn ogen ook wel zijn). Maar dan wel in roze stringetjes en noem het maar op op YMCA op een bootje gaan dansen, zo kun je toch verwachten dat je niet serieus genomen gaat worden?
Er wordt maar verwacht van mensen dat ze alles wat homo is tolereren, maar als de homo's hunzelf niet serieus kunnen nemen, neem ik hun ook niet serieus. Vaak genoeg zie ik dingen die ik helemaal niet wil zien.
Laatst ook bij EenVandaag, ze waren een groep lesbiennes in de Bijlmer aan het volgen die aan het flyeren waren om discriminatie tegen te gaan. Ze moeten weten dat mensen in de Bijlmer homosexuelen niet accepteren en dat ook niet willen, ze zoeken het probleem alleen maar op.
Er waren mensen die besloten dat seks voor het huwelijk niet mag.quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:57 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Volgens mij begrijp je me niet helemaal,
De claim dat het door de bijbel komt is gewoon logisch een stupide claim omdat het op een manier ook in die bijbel terecht is gekomen, dus moest het al voor de bijbel bestaan.
Ik claim helemaal niet dat het door de bijbel komt o.i.d. Noch dat het overal in de bijbel staat
Daar gaat het niet om. Meisjes in korte rokjes zijn geen gediscrimineerde groep in de maatschappij waar veel mensen niets mee te maken willen hebben. Wat jij net zei heeft hier niets mee te maken.quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:56 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Net zoals meisjes in korte rokjes er om vragen om verkracht te worden?
Homo's die naar de bijlmer gaan vragen er om in elkaar geslagen te wordenquote:Op zondag 8 augustus 2010 20:01 schreef FreezePop het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om. Meisjes in korte rokjes zijn geen gediscrimineerde groep in de maatschappij waar veel mensen niets mee te maken willen hebben. Wat jij net zei heeft hier niets mee te maken.
Maar evelotionair gezien is het juist goed dat er homofielen zijn, aangezien er te veel mensen op de wereld zijn wat weer zorgt voor meer ziektes onderling en te weinig ruimte.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:00 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik denk dat, ondanks dat ik het niet met zijn beschrijving eens ben, er wel een kern van waarheid in zit. Afkeur van sommige zaken is deels evolutionair bepaald, en vaak helemaal niet meer functioneel, maar toch bestaat het nog.
Het weinige onderzoek dat naar homofobie is gedaan lijkt ook in die richting te wijzen.
Dit dusquote:Op zondag 8 augustus 2010 20:01 schreef goofy_goober het volgende:
Mannen die homofoob zijn zitten in de knoop met hun eigen seksualiteit.
Het zijn allemaal aannames. Graag alleen wat zeggen als je daadwerkelijk je mening kan onderbouwen. Dankje..quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:03 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Homo's die naar de bijlmer gaan vragen er om in elkaar geslagen te worden
Meisjes in korte rokjes vragen er om verkracht te worden
Ik zie het verschil niet zo tussen de twee uitspraken?
Dit dus.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:04 schreef Ijscodude het volgende:
[..]
Het zijn allemaal aannames. Graag alleen wat zeggen als je daadwerkelijk je mening kan onderbouwen. Dankje..
Vind dit altijd zo'n drogredenatie, er zijn genoeg hetero's die zich als een debiel gedragen op tv ( emiel ratelband, patty brard enz).quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:01 schreef eejts het volgende:
Als homo's gewoon hun mond houden maakt het niet uit maar het probleem is dat ze altijd zo irritant zijn, kijk naar al die homofiele BN'ers.. ze gedragen zich als mongolen. En daarnaast hebben ze het altijd over seks, en neuken ze met iedereen. Ik ken wel 1 homostel wat er wel gewoon normaal uitziet en die zich wel normaal kunnen gedragen, een voorbeeld voor de rest.
Neuh, kan ook aan opvoeding liggen. Of cultuur. En dan heb ik het niet persé over gelovigen.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:01 schreef goofy_goober het volgende:
Mannen die homofoob zijn zitten in de knoop met hun eigen seksualiteit.
Maar dat is bijvoorbeeld precies hetzelfde met het feit dat veel mensen op de wereld geen eten genoeg hebben. Evolutionair gezien is dit goed omdat dit enigszins de balans geeft.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:03 schreef snakelady het volgende:
[..]
Maar evelotionair gezien is het juist goed dat er homofielen zijn, aangezien er te veel mensen op de wereld zijn wat weer zorgt voor meer ziektes onderling en te weinig ruimte.
Dus zou het logisch zijn dat dit een natuurlijke manier van geboortebeperking zou zijn.
Om even in de redening evolutie en natuurlijk te blijven.
Er zijn dan ook genoeg hetero's die homo's gewoon prima vinden. Maar er zijn er ook zat die om die genoemde redenen ervan moeten kotsen, Dat de ene hetero anale seks wel oke vindt, zegt weinig over de grote groep die alleen al kotsneigingen krijgt als ze er aan denken.quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:56 schreef snakelady het volgende:
[..]
Vind dit vrij kortzichtig, hetero's verspreiden ook ziektes, zijn genoeg hetero's die geen normale seksuele waarden kennen ( wat is dat eigenlijk, normale seksuele waarden?)
En is neuken zo slecht dan?
Ik ben overigens niet gelovig dus dat laatste gedeelte sla ik even gedeeltelijk over wat betreft commentaar.
Er zijn genoeg hetero's die aan anale seks doen....
Serieus? Ik denk dat het juist voordelig is voor hen om het als aangeboren te beschouwen.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:06 schreef picardmike het volgende:
Ik ben ook geen homofoob maar ik vind wel dat homo's zichzelf vijandelijk opstellen als ze zeggen dat hun seksuele voorkeur aangeboren is. Je ziet ook veel onderzoeken die door homo's of onder homodruk gezwicht zijn daarom vind ik het hypocriet(dubbel moraal) om het geen overtuiging te noemen.
Als ik aan 1 ding een hekel heb zijn het wel mensen met een dubbel moraal wat zichzelf tegenspreekt.
Ik ben er van overtuigd dat Homofiel zijn voornamelijk aangeboren is, net als hetero zijn aangeboren is.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:06 schreef picardmike het volgende:
Ik ben ook geen homofoob maar ik vind wel dat homo's zichzelf vijandelijk opstellen als ze zeggen dat hun seksuele voorkeur aangeboren is. Je ziet ook veel onderzoeken die door homo's of onder homodruk gezwicht zijn daarom vind ik het hypocriet(dubbel moraal) om het geen overtuiging te noemen.
Als ik aan 1 ding een hekel heb zijn het wel mensen met een dubbel moraal wat zichzelf tegenspreekt.
Nee, dan geef je evolutie een soort ultiem doel wat het niet heeft.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:03 schreef snakelady het volgende:
[..]
Maar evelotionair gezien is het juist goed dat er homofielen zijn, aangezien er te veel mensen op de wereld zijn wat weer zorgt voor meer ziektes onderling en te weinig ruimte.
Dus zou het logisch zijn dat dit een natuurlijke manier van geboortebeperking zou zijn.
Om even in de redening evolutie en natuurlijk te blijven.
Huh? Ik vraag wat het verschil is tussen de ene hier gedane uitspraak in deze thread en een andere uitspraak waarvan de meeste mensen het meestal wel eens zijn dat het een onzinredenatie is?quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:04 schreef Ijscodude het volgende:
[..]
Het zijn allemaal aannames. Graag alleen wat zeggen als je daadwerkelijk je mening kan onderbouwen. Dankje..
Vind ik niet want als het aangeboren is, is het een rede. Want ik ben van mening als je er niks aan kan doen dat je zo bent dan moet het gewoon kunnen. Maar pedofielen en andere misfits die zijn dan ook aangeboren en ik vind dat je dat dan ook moet toestaan op een bepaalde manier. Ik weiger gewoon te geloven dat er mensen zijn die inweze zijn geboren om andere kwaad te doen.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:09 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Serieus? Ik denk dat het juist voordelig is voor hen om het als aangeboren te beschouwen.
En dat is nadelig voor jouw bestaan omdat?quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:15 schreef Het_Fenomeen het volgende:
Omdat homo's zwak zijn, uitroeien dat soort![]()
Is echt een ziekte, homo's krijgen andere (nichterige) stem en gaan met een half handje lopen
Omdat ziektes/zwakheden geaccepteerd worden en zelfs aangemoedigd worden.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:16 schreef snakelady het volgende:
[..]
En dat is nadelig voor jouw bestaan omdat?
Hoop niet dat dit weer een vergelijkingstopic tussen homofielen en pedofielen gaat wordenj maar zal je mijn mening geven.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:16 schreef picardmike het volgende:
[..]
Vind ik niet want als het aangeboren is, is het een rede. Want ik ben van mening als je er niks aan kan doen dat je zo bent dan moet het gewoon kunnen. Maar pedofielen en andere misfits die zijn dan ook aangeboren en ik vind dat je dat dan ook moet toestaan op een bepaalde manier. Ik weiger gewoon te geloven dat er mensen zijn die inweze zijn geboren om andere kwaad te doen.
In een geval van een keuze die kan je afwegen tegenover andere keuzes en dan kan ik veel duidelijker verschil maken tussen homo's en pedo's. Omdat het dan een ethisch argument is.
Maar je kan niet een tutsie afslachten omdat hij geboren is om oorlog te voeren, dat is onethisch.
Door wie worden ziektes aangemoedigd?quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:18 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Omdat ziektes/zwakheden geaccepteerd worden en zelfs aangemoedigd worden.
Gaat echt de verkeerde kant op
Je snapt wat ik bedoel toch? Het gaat me niet om het debiel gedragen, maar je ziet/hoort gewoon dat ze homo's zijn, omdat ze zich zoals hierboven al gemeld werd zo overdreven verwijfd gedragen. En ja ik had een homo als collega en die had minimaal 3 sekspartners per weekend, zonder condoom uiteraard. De homo's die ik ken hebben het ook altijd over seks, hetero's ook vaak maar je begrijpt dat ik het dan minder erg vind omdat ik zelf ook hetero ben.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:06 schreef snakelady het volgende:
[..]
Vind dit altijd zo'n drogredenatie, er zijn genoeg hetero's die zich als een debiel gedragen op tv ( emiel ratelband, patty brard enz).
Dat ze homofiel zijn staat daar los van.
En iedere homo neukt met iedereen?![]()
Hetero's zijn natuurlijk nooit losbandig
Begrijp overigens nog steeds niet wat er mis mee is om veel seksuele contacten te hebben, en dat komt van iemand die al 13 jaar bij dezelfde persoon is en nooit vreemd is gegaan.
Ik denk het wel want je snapt nog steeds mijn bezwaar niet blijkbaar. Ik zeg dus als het aangeboren is is het voor mij geen kwestie meer van de zaken die jij noemt in beide gevallen. Want alles wat aangeboren is, is voor mij inweze al ethisch. Maar ik maak verschil tussen de cultuur hoe wij die als mens gevormd hebben en hoe die cultuur die wij gevormd hebben ons ethisch bediend. Als er dus mensen op een bepaalde manier geboren worden die tegen onze cultuurnormen in gaat ligt het voor mij bij de cultuur zelf en niet bij de persoon die zo geboren is.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:20 schreef snakelady het volgende:
[..]
Hoop niet dat dit weer een vergelijkingstopic tussen homofielen en pedofielen gaat wordenj maar zal je mijn mening geven.
Een homofiel wordt zo geboren, hij gaat relaties met andere volwassen personen aan, dit zijn gelijkwaardige relaties.
Een pedofiel wordt ook zo geboren, maar als die pedoseksueel wordt dan is er geen sprake meer van een gelijkwaardige relatie, in dat geval heb met je een minderjarig slachtoffer te maken.
dus in het laatste geval zul je toch de minderjarige moeten beschermen.
En ja, dat is misschien best sneu voor de pedofiel/pedoseksueel maar niet iets waarom je homofilie moet afstraffen.
Aangezien het twee totaal verschillende uitwerkingen heeft.
Ik kijk naar de toekomst en het baart me zorgen. Over een tijdje zijn de grenzen weg, de ongeschreven regels zoals man+vrouw=gezinquote:Op zondag 8 augustus 2010 20:20 schreef snakelady het volgende:
[..]
Door wie worden ziektes aangemoedigd?
En nogmaals, hoe heb jij daar last van?
Wat ben jij een kortzichtige kankerknuppel zeg, godsamme. Mensen als jij irriteren me mateloos.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:25 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Ik kijk naar de toekomst en het baart me zorgen. Over een tijdje zijn de grenzen weg, de ongeschreven regels zoals man+vrouw=gezin
Ik ben er zeker van dat homo's te genezen zijn, vroeger hoorde je geen enkele homo. Jammer dat de media het aanmoedigt
Denk een beetje om je taal is nergens voor nodigquote:Op zondag 8 augustus 2010 20:26 schreef FreezePop het volgende:
[..]
Wat ben jij een kortzichtige kankerknuppel zeg, godsamme. Mensen als jij irriteren me mateloos.
Vroeger hoorde je geen homos omdat ze niet geaccepteerd werden. Ga niet denken dat ze er niet waren.
Jouw discriminatie is ook nergens voor nodig.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:27 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Denk een beetje om je taal is nergens voor nodig
Obvious. Troll is obviousquote:Op zondag 8 augustus 2010 20:27 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Denk een beetje om je taal is nergens voor nodig
Je maakt een topic over homofoob en ik geef me oordeel over homo's. Toch logisch dat ik dan discrimineer.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:30 schreef FreezePop het volgende:
[..]
Jouw discriminatie is ook nergens voor nodig.
Ja en, je hoort dat ze homo zijn, wat is daar erg aan?quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:24 schreef eejts het volgende:
[..]
Je snapt wat ik bedoel toch? Het gaat me niet om het debiel gedragen, maar je ziet/hoort gewoon dat ze homo's zijn, omdat ze zich zoals hierboven al gemeld werd zo overdreven verwijfd gedragen. En ja ik had een homo als collega en die had minimaal 3 sekspartners per weekend, zonder condoom uiteraard. De homo's die ik ken hebben het ook altijd over seks, hetero's ook vaak maar je begrijpt dat ik het dan minder erg vind omdat ik zelf ook hetero ben.
Ok, stel voor dat homofiel zijn een keuze is, is dat dan erg of verkeerd?quote:
Onzin.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:32 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Je maakt een topic over homofoob en ik geef me oordeel over homo's. Toch logisch dat ik dan discrimineer.
En nog een vraag waarom moeten homo's zo opvallen. Je bent in een minderheid en toch proberen ze een spelletje te spelen met de "normale" mensen.
Het gaat mij om je kortzichtigheid, je mag best iets tegen homos hebben. Kom dan wel met een degelijke reden waarom je iets tegen homos hebt en ga ook niet zeggen dat ze te genezen zijn alsof homosexualiteit een ziekte is en dat je ze allemaal uit moet roeienquote:Op zondag 8 augustus 2010 20:32 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Je maakt een topic over homofoob en ik geef me oordeel over homo's. Toch logisch dat ik dan discrimineer.
En nog een vraag waarom moeten homo's zo opvallen. Je bent in een minderheid en toch proberen ze een spelletje te spelen met de "normale" mensen.
vroeger waren er juist wel homofielen, zeker in de romeinse tijd was dat heel normaal, de romeinen waren seksueel gezien toch al een stuk vrijer.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:25 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Ik kijk naar de toekomst en het baart me zorgen. Over een tijdje zijn de grenzen weg, de ongeschreven regels zoals man+vrouw=gezin
Ik ben er zeker van dat homo's te genezen zijn, vroeger hoorde je geen enkele homo. Jammer dat de media het aanmoedigt
Natuurlijk heb je de Maik de boers en de Marc-Maries maar bij homo's is de categorie "Kijk mij is opvallen" erg hoog. Ik moet bekennen dat ik maar 1 homo persoonlijk ken en voor de rest niet. Wat wel apart is want 1/6 is homo meen ik te hebben gelezen.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:34 schreef Seamonkey- het volgende:
[..]
Onzin.
Dat zijn juist de extreme in die categorie die opvallen. En ja daar irriteer ik me ook aan.
Maar zo irriteer ik me net zo goed aan luidruchtige heteros in een trein die muziek aan hebben staan. En zich overdreven aanwezig gedragen.
Je hebt gewoon extremen in elke categorie mensen. En vind nu dat je alle homos wel heel erg over 1 kam scheert.
Maar ik ken genoeg homos. Die ik tegenover jou in een groep van 10 mannen kan zetten.
En jij ze never nooit zal kunnen aanwijzen aan de hand van hun uiterlijk en gedrag.
inshallahquote:Op zondag 8 augustus 2010 19:51 schreef Ryon het volgende:
Het is tegennatuurlijk enzo. Daarnaast verspreiden ze als een malle ziektes, kennen ze geen morele seksuele waarden - er wordt continue op los geneukt - en maken ze een karikatuur van het mannelijk of vrouwelijk geslacht.
Om maar even wat redenen te noemen. Komt er nog eens bij dat God en Allah het ook niet willen en anale seks door veel mensen als nogal ranzig wordt beschouwd. Genoeg motivatie voor velen om er af en toe flink op los te meppen.
Dat dus inderdaad!quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:34 schreef Seamonkey- het volgende:
[..]
Onzin.
Dat zijn juist de extreme in die categorie die opvallen. En ja daar irriteer ik me ook aan.
Maar zo irriteer ik me net zo goed aan luidruchtige heteros in een trein die muziek aan hebben staan. En zich overdreven aanwezig gedragen.
Je hebt gewoon extremen in elke categorie mensen. En vind nu dat je alle homos wel heel erg over 1 kam scheert.
Maar ik ken genoeg homos. Die ik tegenover jou in een groep van 10 mannen kan zetten.
En jij ze never nooit zal kunnen aanwijzen aan de hand van hun uiterlijk en gedrag.
In principe is homofiel zijn een biologische afwijking ( afwijking als in anders dan gemiddeld) maar dat maakt het nog niet fout of verkeerd.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:38 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Natuurlijk heb je de Maik de boers en de Marc-Maries maar bij homo's is de categorie "Kijk mij is opvallen" erg hoog. Ik moet bekennen dat ik maar 1 homo persoonlijk ken en voor de rest niet. Wat wel apart is want 1/6 is homo meen ik te hebben gelezen.
Nu een vraag aan jullie: Is homo zijn een ziekte/beperking/afwijking?
Sommige mensen houden ervan als je in hun mond pist, ik vind dat vies.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:32 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ja en, je hoort dat ze homo zijn, wat is dara erg aan?
Je hoort ook zo vaak aan iemand waneer iemand hetero is, daar stoor je je toch ook niet aan?
Zonder condoom is dom, maar dat is geen algemene homo eigenschap, gewoon hetero's die zonder condoom neuken, is dan op zijn minst een manneneigenschap omdat ze zonder condoom fijner vinden.
En nee, ik begrijp niet waraom je dat minder erg vind eigenlijk...
In mijn optiek wel, onze doel op aarde is om ons voort te planten, homo's/lesbiennes kunnen dat niet als ze hun geaardheid volgenquote:Op zondag 8 augustus 2010 20:40 schreef snakelady het volgende:
[..]
In principe is homofiel zijn een biologische afwijking ( afwijking als in anders dan gemiddeld) maar dat maakt het nog niet fout of verkeerd.
Nee omdat hij met zijn keuze niemand kwaad doet of ergens mee bellemerd. Want de opvatting dat een teveel aan homo's een ramp zou zijn of een voor een slecht seksueel moraal zorgt deel ik niet. Maar ik denk wel door te stellen dat je als mens oorzaak en gevolg bent en allles aangeboren en voorspelbaar ziet, dat wel schadelijk is voor een seksueel denkbeeld, het is namelijk een mooi excuus om je eigen keuze te reduceren.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:34 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ok, stel voor dat homofiel zijn een keuze is, is dat dan erg of verkeerd?
gayfobisch dus.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:07 schreef Seamonkey- het volgende:
Ben totaal niet homofoob.
Heb er zelfs 2 in mijn vriendengroep.
Maaaaaaaaaaaaaaaaar
Ik kan me wel rot irriteren aan die overdreven homos.
Van die overdreven relnichten inclusief handtas. ( Zoals die ene chinees in dat programma met paris hilton ofzo op mtv ) Daar kon ik dus geen 3 minuten naar kijken.
Overigens geil ik ook niet op 2 vrouwen die in een cafe met elkaar staan te zoenen.
Dat vind ik zo'n aandachtstrekkerij.
Lijkt me verstandig...quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:42 schreef eejts het volgende:
[..]
dus verwijder ik dit topic uit m'n AT lijst.
wat zit je dan op fok te doen?quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:42 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
In mijn optiek wel, onze doel op aarde is om ons voort te planten, homo's/lesbiennes kunnen dat niet als ze hun geaardheid volgen
Ik geloof niet in een gezamelijk doel, ieder is hier voor zijn eigen puur op toeval en je moet ook je leven indelen zoals je zelf wil, met of zonder kinderen, met of zonder vaste partner en met of zonder je eigen sexe als partner.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:42 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
In mijn optiek wel, onze doel op aarde is om ons voort te planten, homo's/lesbiennes kunnen dat niet als ze hun geaardheid volgen
Afwijking denk ik dan idd. Maar niet een die per definitie slecht of verkeerd is.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:38 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Natuurlijk heb je de Maik de boers en de Marc-Maries maar bij homo's is de categorie "Kijk mij is opvallen" erg hoog. Ik moet bekennen dat ik maar 1 homo persoonlijk ken en voor de rest niet. Wat wel apart is want 1/6 is homo meen ik te hebben gelezen.
Nu een vraag aan jullie: Is homo zijn een ziekte/beperking/afwijking?
Dat dus.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:48 schreef Zabka het volgende:
Ik heb niks tegen homo's, maar wel tegen relnichten. Viezige enge typjes vind ik dat. Dat ze het in gezelschap opeens luidkeels gaan hebben over dildo's, elkaar 'meid' noemen etc. Doe even normaal man. Wat je in bed uitspookt en met wie (zolang diegene meerderjarig is en geen dier) zal mij een worst wezen, maar dat achterlijke 'diva'gedrag mag van mij wel verdwijnen.
Ja ok, hoewel ik het er niet helemaal mee eens ben , ben er nog steeds van overtuigd dat geaardheid ( dus niet een seksuele voorkeur voor seksuele handelingen) aangeboren is .quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:44 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nee omdat hij met zijn keuze niemand kwaad doet of ergens mee bellemerd. Want de opvatting dat een teveel aan homo's een ramp zou zijn of een voor een slecht seksueel moraal zorgt deel ik niet. Maar ik denk wel door te stellen dat je als mens oorzaak en gevolg bent en allles aangeboren en voorspelbaar ziet, dat wel schadelijk is voor een seksueel denkbeeld, het is namelijk een mooi excuus om je eigen keuze te reduceren.
Zo van, dat deed het niet maar het waren mijn genen.
Maar van mij mogen mensen ook in elkaars bek pissen en ik voel me dan ook niet bedreigd als iedereen dat zou doen. Dan zou ik er gewoon niet aan mee doen. Maar als men zegt dat al die mensen geboren zijn om andere in hun bek te zeiken dan kan ik geen normale afweging maken want dan moet ik mij als misfit die er niet van houd mij er op aanpassen.
je zegt net dat dat je doel is? Aangezien je een man bent kun je in principe door blijven gaan.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:49 schreef Het_Fenomeen het volgende:
[..]
Je wilt dat ik 24/7 met vrouwen de liefde bedrijf?
Jij bent zeker door je vader gebeukt toen je uit de kast kwam?quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:15 schreef Het_Fenomeen het volgende:
Omdat homo's zwak zijn, uitroeien dat soort![]()
Is echt een ziekte, homo's krijgen andere (nichterige) stem en gaan met een half handje lopen
Ik heb daar toch niks over te zeggen, lees de bijbel en je weet het.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:51 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
je zegt net dat dat je doel is? Aangezien je een man bent kun je in principe door blijven gaan.
Als je nou een man bent en onvruchtbaar bent, mag je dan van jou wel homo zijn omdat je toch niet meer voort kunt planten?
quote:
quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:53 schreef FreezePop het volgende:
Vaak genoeg zie ik dingen die ik helemaal niet wil zien.
quote:
quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:15 schreef Het_Fenomeen het volgende:
Is echt een ziekte, homo's krijgen andere (nichterige) stem en gaan met een half handje lopen
quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:48 schreef Zabka het volgende:
Ik heb niks tegen homo's, maar wel tegen relnichten. Viezige enge typjes vind ik dat.
Dat snap ik ook wel, maar zo heb ik ook een hekel aan macho's die op een feest uitgebreid zitten te vertellen wat ze met dat ene grietje hebben gedaan afgelope nacht.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:48 schreef Zabka het volgende:
Ik heb niks tegen homo's, maar wel tegen relnichten. Viezige enge typjes vind ik dat. Dat ze het in gezelschap opeens luidkeels gaan hebben over dildo's, elkaar 'meid' noemen etc. Doe even normaal man. Wat je in bed uitspookt en met wie (zolang diegene meerderjarig is en geen dier) zal mij een worst wezen, maar dat achterlijke 'diva'gedrag mag van mij wel verdwijnen.
Waarom niet?quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:51 schreef Het_Fenomeen het volgende:
Wat ik nu zie kan gewoon niet, een dating site speciaal voor homo's. Gewoon op FOK!
Hoezo moet je je er dan op aanpassen?quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:44 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nee omdat hij met zijn keuze niemand kwaad doet of ergens mee bellemerd. Want de opvatting dat een teveel aan homo's een ramp zou zijn of een voor een slecht seksueel moraal zorgt deel ik niet. Maar ik denk wel door te stellen dat je als mens oorzaak en gevolg bent en allles aangeboren en voorspelbaar ziet, dat wel schadelijk is voor een seksueel denkbeeld, het is namelijk een mooi excuus om je eigen keuze te reduceren.
Zo van, dat deed het niet maar het waren mijn genen.
Maar van mij mogen mensen ook in elkaars bek pissen en ik voel me dan ook niet bedreigd als iedereen dat zou doen. Dan zou ik er gewoon niet aan mee doen. Maar als men zegt dat al die mensen geboren zijn om andere in hun bek te zeiken dan kan ik geen normale afweging maken want dan moet ik mij als misfit die er niet van houd mij er op aanpassen.
Dus mijn man kan net zo goed homofiel worden, hij heeft al 2 kinderen en is nu steriel, compleet nutteloos voor ons ras.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:51 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
je zegt net dat dat je doel is? Aangezien je een man bent kun je in principe door blijven gaan.
Als je nou een man bent en onvruchtbaar bent, mag je dan van jou wel homo zijn omdat je toch niet meer voort kunt planten?
Ik denk een self-fullfilling profecyquote:Op zondag 8 augustus 2010 20:51 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ja ok, hoewel ik het er niet helemaal mee eens ben , ben er nog steeds van overtuigd dat geaardheid ( dus niet een seksuele voorkeur voor seksuele handelingen) aangeboren is .
Maar begrijp je redenatie wel.
Ik snap je redenering en het zijn leuke linkjes die ik toevallig al kende maar blijf erbij dat naar mijn mening en na vele onderzoeken gelezen te hebben over dit onderwerp dat het toch grotendeels aangeboren is.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:56 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ik denk een self-fullfilling profecy
http://nl.wikipedia.org/wiki/Selffulfilling_prophecy
en een beetje prisioners dillema met mensen die willen reduceren en mensen die hun keuze goed willen praten.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Prisoner's_dilemma
Hey, het zijn niet mijn woorden...quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:55 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dus mijn man kan net zo goed homofiel worden, hij heeft al 2 kinderen en is nu steriel, compleet nutteloos voor ons ras.
Whoa ik snap de redenatie van allebei de processen totaal niet, vooral die tweedequote:Op zondag 8 augustus 2010 20:56 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ik denk een self-fullfilling profecy
http://nl.wikipedia.org/wiki/Selffulfilling_prophecy
en een beetje prisioners dillema met mensen die willen reduceren en mensen die hun keuze goed willen praten.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Prisoner's_dilemma
Nou dan heb ik niks met die mensen te maken op seksueel vlak omdat ik geen bekpisser ben. Dan moet ik mensen zoeken die niet in elkaars bek pissen.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:54 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Hoezo moet je je er dan op aanpassen?
Er is overigens wel veel bewijs dat het voor het grootste deel aangeboren is afaik.
Omdat ik het wensdenken vind om te stellen dat hseksualiteit aangeboren is waarin vooral onderzoek word gedaan die zichzelf in die beschouwing bevestigd.quote:Hoe kun je spreken van een self-fulfilling prophecy wanneer er geen prophecy is?
Dat tweede heb ik geen flauw idee hoe je het bedoelt...
ja uitroeien van andersdenkenden is een prima zaak als het niet in jouw straatje past, hypocrietquote:Op zondag 8 augustus 2010 20:52 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Jij bent zeker door je vader gebeukt toen je uit de kast kwam?
Erg zielig![]()
Of je hebt gewoon een verschrikkelijk trieste opvoeding mogen genieten.
Mensen zoals jij zijn het uitschot van de maatschappij.
Die dienen juist uitgeroeid te worden. Je ava. spreekt boekdelen over je
persoonlijkheid. Walgelijk
en dat is anders dan wanneer het hun keuze is om in je bek te pissen?quote:Op zondag 8 augustus 2010 21:02 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nou dan heb ik niks met die mensen te maken op seksueel vlak omdat ik geen bekpisser ben. Dan moet ik mensen zoeken die niet in elkaars bek pissen.
ja maar hersenscans hebben daar niet zo'n last vanquote:Op zondag 8 augustus 2010 21:02 schreef picardmike het volgende:
Omdat ik het wensdenken vind om te stellen dat hseksualiteit aangeboren is waarin vooral onderzoek word gedaan die zichzelf in die beschouwing bevestigd.
Toch heb ik je nog geen enkel argument zien geven voor je aanname dat het een keuze is.quote:Op zondag 8 augustus 2010 21:02 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nou dan heb ik niks met die mensen te maken op seksueel vlak omdat ik geen bekpisser ben. Dan moet ik mensen zoeken die niet in elkaars bek pissen.
[..]
Omdat ik het wensdenken vind om te stellen dat hseksualiteit aangeboren is waarin vooral onderzoek word gedaan die zichzelf in die beschouwing bevestigd.
Gehypte onderzoeken ja gefundeerd of door homo's of door mensen die erg overtuigend materialistisch zijn wbt het opvatten van de evolutietheorie. Vooralsnog is de naam geaardheid officeel verandert in gerichtheid.quote:Op zondag 8 augustus 2010 20:58 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ik snap je redenering en het zijn leuke linkjes die ik toevallig al kende maar blijf erbij dat naar mijn mening en na vele onderzoeken gelezen te hebben over dit onderwerp dat het toch grotendeels aangeboren is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |