Mwa, ik denk eigenlijk dat dat wel moet lukken, ja.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 18:23 schreef Tijgertje. het volgende:
[..]
¤25.95 per maand niet te doen?
Hi heeft op dit moment een hele prettige aanbieding.
Op dit moment altijd voor Bold gaan, de prijs scheelt zodanig weinig dat je die beter kan hebben (IMO)quote:Op woensdag 14 juli 2010 09:40 schreef ShevaJB het volgende:
Waar zijn jullie het meest tevreden over? Ik twijfel nog tussen de Bold 9700 en een Curve.
Bold, die heeft in ieder geval 3G internet. Curve niet.quote:Op woensdag 14 juli 2010 09:40 schreef ShevaJB het volgende:
Waar zijn jullie het meest tevreden over? Ik twijfel nog tussen de Bold 9700 en een Curve.
Bold.quote:Op woensdag 14 juli 2010 09:40 schreef ShevaJB het volgende:
Waar zijn jullie het meest tevreden over? Ik twijfel nog tussen de Bold 9700 en een Curve.
Inderdaad, gemis van 3G is een van de grootste nadelen van de 8520.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:18 schreef Syb.ren het volgende:
[..]
Bold, die heeft in ieder geval 3G internet. Curve niet.
Verschil tussen 3G en GPRS is in ieder geval huge.quote:
Jammer, de 8520 leek me wel wat. Niet zo duur, en er zit wat ruimte tussen de toetsen. Dat lijkt me wel makkelijk. Niet dat ik dikke vingers heb maar toch.quote:Op woensdag 14 juli 2010 12:03 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Verschil tussen 3G en GPRS is in ieder geval huge.
En Edge-dekking heb je nauwelijks in NL ik heb 't alleen in België.
Opzich is de 8520 ook wel te doen hoor, het internet is niet onwijs traag, maar wel een stuk trager dan met 3Gquote:Op woensdag 14 juli 2010 12:13 schreef Glennz het volgende:
[..]
Jammer, de 8520 leek me wel wat. Niet zo duur, en er zit wat ruimte tussen de toetsen. Dat lijkt me wel makkelijk. Niet dat ik dikke vingers heb maar toch.
Ok, nja dan ga ik toch maar voor de 9700, want ik kan niet tegen traag internet. Daar word ik agressief van.quote:Op woensdag 14 juli 2010 16:54 schreef Syb.ren het volgende:
[..]
Opzich is de 8520 ook wel te doen hoor, het internet is niet onwijs traag, maar wel een stuk trager dan met 3G
Zal bestquote:Op woensdag 14 juli 2010 20:13 schreef PPL het volgende:
[..]
Iedere BB ondersteund toch massa opslag?
Das het nieuwe modewoord he sinds apple besloten heeft geen flash te supporten op mobile devices. Dat op dat moment nog geen enkel mobile device flash support had werd even uit het oog verloren.quote:Op donderdag 15 juli 2010 13:33 schreef Tazar_Yoot het volgende:
[..]
Nee. waarvoor zou je flash nodig hebben?
True. ik heb het ook niet nodig op een blackberry, als je flash nodig zou hebben is er wel een applicatie voor.quote:Op donderdag 15 juli 2010 13:34 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Das het nieuwe modewoord he sinds apple besloten heeft geen flash te supporten op mobile devices. Dat op dat moment nog geen enkel mobile device flash support had werd even uit het oog verloren.
Om bepaalde sites te bekijken zoals youtube.quote:Op donderdag 15 juli 2010 13:33 schreef Tazar_Yoot het volgende:
[..]
Nee. waarvoor zou je flash nodig hebben?
quote:Op donderdag 15 juli 2010 13:49 schreef Glennz het volgende:
[..]
Om bepaalde sites te bekijken zoals youtube.
Hier gewoon fullscreen en HD kwaliteitquote:Op donderdag 15 juli 2010 18:27 schreef Antony1989 het volgende:
Ze mogen de kwaliteit van YT wel een omhoog schroeven want dit is niet leuk meer. Niet fullscreen, en niet de beste kwaliteit, op mn Nokia e61 had ik nog wel betere kwaliteit!
Serieus?! Heb je een Storm dan ofzo? Ookal klik ik aan hogere kwaliteit, dan nog ziet het er echt lelijk uit!quote:Op vrijdag 16 juli 2010 19:24 schreef Leonos het volgende:
[..]
Hier gewoon fullscreen en HD kwaliteit
App gedownload.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 19:42 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Serieus?! Heb je een Storm dan ofzo? Ookal klik ik aan hogere kwaliteit, dan nog ziet het er echt lelijk uit!
Heb je iets aangepast ofzo hiervoor?
Speelt bij mij helaas gewoon precies dezelfde kwaliteit als m.youtube.comquote:
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 00:00 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Speelt bij mij helaas gewoon precies dezelfde kwaliteit als m.youtube.com
1 enorm veel, volgens mij is je opslag gewoon je limietquote:Op zaterdag 17 juli 2010 22:04 schreef turnazz het volgende:
2 vraagjes over de BlackBerry Curve 8900 met Vodafone... Ik heb er zo een...
1)hoeveel SMSjes kan je in je inbox hebben totaal.. ik ben bang dat straks mijn SMSjes niet binnenkomen..
2)volgens mij kunnen de SMSjes die ik stuur oneindig veel tekens hebben.. Na de 160 tekens begint ie weer opnieuw.. Maar ik ben bang dat als ik een SMS stuur met teveel tekens dat de ontvanger niet het hele bericht ontvangt, weet iemand hoe dat zit..
ALvast bedankt voor jullie antwoorden.
znarch, dank je wel voor je uitleg..quote:Op zaterdag 17 juli 2010 22:21 schreef znarch het volgende:
[..]
1 enorm veel, volgens mij is je opslag gewoon je limiet
2 bovenin staat hoeveel tekens je nog hebt. ga je erover heen veranderd ook in de linkerbovenhoek een 1 in een 2. Dan ontvangt de ontvanger jouw sms gewoon in 1 delen.
[ afbeelding ]
Zoals hier dus. 160 tekens (klopt dat?) en dus het 1tje.
Staat er bij je mailinstelling niet dat je hem moet verifiëren ofzo? Vreemd namelijkquote:Op zondag 18 juli 2010 16:31 schreef aaipod het volgende:
Nou ik heb ook een blackberry hoor. Een bold 9700. Sinds woensdag. Hartstikke mooi ding!
..Tot gisteravond! Mijn e-mail begon vaag te doen. Ik kreeg opeens geen mailtjes meer binnen. Na zelf een mailtje verzonden te hebben kreeg ik er ineens 6. Ok prima ik denk dat lost zich vanzelf wel weer op. Maar goed, vandaag weer geen mails..
Nu na 10 battery pulls. 8 keer mijn mailaccount opnieuw toevoegen. 2 volledige whipes, 5 keer servicebooks opnieuw verzonden en minstens 20 keer opnieuw aanmelden bij de hostrouteringstabel komt er stoom uit mijn oren![]()
Heeft iemand nog tips, want ik ben in staat dit ding nu van het balkon te gooien :S
Waar zou dat precies moeten staan? Ik ben niets tegengekomen..quote:Op zondag 18 juli 2010 16:33 schreef znarch het volgende:
[..]
Staat er bij je mailinstelling niet dat je hem moet verifiëren ofzo? Vreemd namelijk
Staat gewoon ergens onder opties bij sms of ed.quote:Op zondag 18 juli 2010 21:58 schreef Syb.ren het volgende:
Weet iemand hoe ik bij de bold 9700 uitzet dat, wanneer ik in een SMS op enter druk, hij verzendt?
Ja, moet je alleen je PIN en SN en Imei opgeven aan Vodafone volgens mij. Nummer kan je inderdaad behouden.quote:Op zondag 18 juli 2010 22:31 schreef Glennz het volgende:
Als ik nou een los zgan toestel koop (want dat ben ik van plan), kan ik toch een sim-only abbo afsluiten met BB internet? Kan ik dan ook m'n nummer behouden?
Ik zat de denken aan een Vodafone abbo ivm betere FUP.
Zijn m'n minuten dan langer dan 2 maanden houdbaar?
Ok, kan ik dat eerste in de telefoonwinkel laten regelen? Ik ben van plan om daar sowieso morgen even langs te gaan. Van die belminuten.. dan zal het wel 2 maanden zijn. Ik had gehoopt dat het wat langer zou zijn.quote:Op zondag 18 juli 2010 22:50 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Ja, moet je alleen je PIN en SN en Imei opgeven aan Vodafone volgens mij. Nummer kan je inderdaad behouden.
Belminuten zijn maximaal 2 maanden houdbaar, weet niet of dit nu langer is geworden?
Jep, zou gewoon bij een Vodafone winkel langs gaan dan. En ff op een rijtje hebben wat je precies wilt weten, mijn ervaring is dat ze altijd wel goed helpen, en antwoorden op je vragen hebben.quote:Op zondag 18 juli 2010 22:54 schreef Glennz het volgende:
[..]
Ok, kan ik dat eerste in de telefoonwinkel laten regelen? Ik ben van plan om daar sowieso morgen even langs te gaan. Van die belminuten.. dan zal het wel 2 maanden zijn. Ik had gehoopt dat het wat langer zou zijn.
Ok, nja een Vodafone winkel is hier niet. Maar de phone house is ook een optie toch?quote:Op zondag 18 juli 2010 22:59 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Jep, zou gewoon bij een Vodafone winkel langs gaan dan. En ff op een rijtje hebben wat je precies wilt weten, mijn ervaring is dat ze altijd wel goed helpen, en antwoorden op je vragen hebben.
Dit is niet van toepassing op SO abo!!quote:Op zondag 18 juli 2010 22:50 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Belminuten zijn maximaal 2 maanden houdbaar, weet niet of dit nu langer is geworden?
PhoneHouse kan ook, online kan ook. Je kan ook eens op Directsales van Vdoafone kijken..quote:Op zondag 18 juli 2010 23:00 schreef Glennz het volgende:
[..]
Ok, nja een Vodafone winkel is hier niet. Maar de phone house is ook een optie toch?
-EDIT- Net google even gecheckt, en hier is dus wel een Vodafone winkel. Maar phone house zou in principe ook kunnen toch?
Leek mij ook, maar ik heb gezocht en gezocht maar kan het niet vinden...quote:Op zondag 18 juli 2010 22:05 schreef znarch het volgende:
[..]
Staat gewoon ergens onder opties bij sms of ed.
Instellingen -> Sms en daar staat druk op enter om te verzenden, kun je ja of nee intoetsen!quote:Op maandag 19 juli 2010 16:15 schreef Syb.ren het volgende:
[..]
Leek mij ook, maar ik heb gezocht en gezocht maar kan het niet vinden...
quote:Op maandag 19 juli 2010 16:45 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Instellingen -> Sms en daar staat druk op enter om te verzenden, kun je ja of nee intoetsen!
Wat voor bb heb je? Bij mij staat er toch echt als ik in het normale menu naar instellingen of opties ga 'sms'. Als ik die aanklik kan ik daar een aantal instellingen veranderen zoals de houdbaarheid, afleverrapporten en ook 'Druk op Enter om te verzenden'. Misschien niet goed gekeken?quote:
Kan 1 á 2 werkdagen duren. Maar heb je jezelf al geregistreerd op de Blackberry site van hi oftewel kpn?quote:Op maandag 19 juli 2010 17:42 schreef Eirick het volgende:
Zijn hier meer mensen met de combinatie Blackberry / Hi ?
Ik heb afgelopen vrijdag m'n abo verlengd, en een bold 9700 erbij gekregen. Nu wil ik daar m'n e-mail op instellen, maar bij de installatiewizard kan ik alleen een BES account aanmaken.
Ik heb een BBinternet abbo erbij genomen.
Ook heb ik het BB logo rechtsboven staan (3G-BBlogo-Bereikindicator)
Bij de installatiewizard is dit de enige optie:
Selecteer een optie voor het instellen van uw e-mail.
- Ik wil een e-mailaccount van het werk gebruiken met een Blackberry Enterprise Server
Weet iemand waardoor dit komt? Abo nog niet overgezet misschien?
9700, en ik heb écht goed gekeken, maar staat er echt niet tussen!quote:Op maandag 19 juli 2010 17:10 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Wat voor bb heb je? Bij mij staat er toch echt als ik in het normale menu naar instellingen of opties ga 'sms'. Als ik die aanklik kan ik daar een aantal instellingen veranderen zoals de houdbaarheid, afleverrapporten en ook 'Druk op Enter om te verzenden'. Misschien niet goed gekeken?
mmm, dat is wel raar..Ik zou eens een paar dagjes wachten 1 á 2 dagen. Als ie het daarna nog niet doet, zou ik Hi even bellen. Want misschien is er dan iets mis gegaan?!quote:Op dinsdag 20 juli 2010 13:12 schreef Eirick het volgende:
@ Antony:
Ik heb het via de KPN site geprobeerd, PIN en IMEI code ingevuld, maar dan geeft hij aan dat het toestel niet geregistreerd is. Vervolgens het toestel geregistreerd zoals uitgelegd staat. Bevestigingsmail gekregen en opnieuw geprobeerd.
Geen resultaat.
Help me! Jij t-mobile gebruikerquote:Op zondag 18 juli 2010 16:46 schreef aaipod het volgende:
Ah, nee daar staat niets bij. Ik heb het account al een aantal keer opnieuw ingesteld volgens de settings op t-mobile.nl
Niet lullig bedoel maar staat al een aantal keer uitgelegd in dit topic, en vorige delen.quote:Op donderdag 22 juli 2010 01:39 schreef jens007 het volgende:
Ik heb een Blackberry Curve 8520. Zaterdag vertrek ik naar Rimini, en week week daarna ga ik voor een half jaar studeren in the USA. Ik heb mijn abbo op Hi Pauze gezet vanaf augustus, dus dat loopt niet door. Nu wil ik wel dat mijn gsm totaal géen verbinding meer maakt met internet in het buitenland, want dat kost klauwen met geld. Bijv. mijn Twitter applicatie doet hij automatisch verversen, net als e-mail.
Ik neem aan dat ik dit allemaal moet uitschakelen, anders kost het toch ontzettend veel geld? Iemand tips wat ik het beste kan doen of andere toepassingen die ik zeker moet uitschakelen?
Vodafone komt deze of volgende week met een prepaid variant, dit zou dan aan je wensen voldoen.quote:Op donderdag 22 juli 2010 17:23 schreef Glennz het volgende:
Weet iemand hier ook of het mogelijk is om een los abbo af te sluiten (zonder toestel) bij bijv. Vodafone met eindeloos BB internet? Want ik heb geen abbo, nooit gehad ook. Daarom heb ik er ook geen verstand van. Is het eigenlijk goedkoper als ik een los toestel neem (BB 9700) van bijv. 300,-. En daar bijv. een 1jarig abbo van Vodafone bij neem?
is die versie 5 officieel voor 8900 pas uit? wat zijn de verschillen mbt 4.6?quote:Op donderdag 22 juli 2010 18:58 schreef rcco het volgende:
Ik sluit me BB 8900 (T-Mobile) net aan op de pc en ik krijg voor het eerst een officiele software update.
Ik had de BB vorig jaar gekocht met os 4.6 erop, begin dit jaar onofficiele versie van os 5 geinstalleerd en nu ben ik dus de officiele 5.0.0.681 aan het installeren.
Leuk dat RIM/T-Mobile nog aan de 8900 gebruikers denkt.
ik ben ook van plan het te installeren, maar ik ben bang dat het opeens al mijn smsjes en mijn telefoonboek wist, zoals de vorige keer..quote:Op donderdag 22 juli 2010 19:27 schreef rcco het volgende:
Het is voor het eerst dat ik in Nederland en bij T-Mobile een officiele versie 5 zie. Maar in het buitenland zijn er al meerdere officiele updates naar os 5 geweest dit jaar.
Verschil met 4.6 is een wat mooier UI, sommige dingen zijn wat logischer ingedeeld en alles loopt wat soepeler.
Inmiddels os 5.0.0.681 geinstalleerd en ik zie eigenlijk geen verschil met de eerdere onofficiele versie van os 5 die ik al had.
Als je gewoon eerst een back-up maakt, wat eigenlijk niet nodig is want tijden de update maakt ie ook al een back-up, en hem lekker laat updaten en wacht totdat ie klaar is kan er weinig fout gaan.quote:Op donderdag 22 juli 2010 19:28 schreef turnazz het volgende:
[..]
ik ben ook van plan het te installeren, maar ik ben bang dat het opeens al mijn smsjes en mijn telefoonboek wist, zoals de vorige keer..
Die zou je automatisch moeten krijgen in Desktop Manager.quote:Op donderdag 22 juli 2010 19:51 schreef turnazz het volgende:
hoe installeer je in hemelsnaam de officiele 5 versie..?ik kan met de Blackberry Desktop Manager alleen maar dingen synchroniseren, zoals muziek en adresboek..
Ja ik kreeg het nu ook voor het eerst.quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:00 schreef Tazar_Yoot het volgende:
Ik heb genoeg vrienden die als ze hem aansluiten niet standaard een update krijgen.
hoe doe je het dan?quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:00 schreef Tazar_Yoot het volgende:
Ik heb genoeg vrienden die als ze hem aansluiten niet standaard een update krijgen.
nee ik bedoel als je het niet automatisch krijgt... is er een andere manier om die officiele 5 versie te installeren..quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:04 schreef Tazar_Yoot het volgende:
[..]
gewoon aansluiten en het venstertje krijgen met updates beschikbaar
Try again later?quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:07 schreef turnazz het volgende:
[..]
nee ik bedoel als je het niet automatisch krijgt... is er een andere manier om die officiele 5 versie te installeren..
Crackberry.com Daar is er genoeg over te vinden.. Zijn ook officiele maar komen dan niet uit NL, maar zijn voor een andere provider. Maar er staan daar tutorials die het puntje voor puntje uitleggen!!quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:07 schreef turnazz het volgende:
[..]
nee ik bedoel als je het niet automatisch krijgt... is er een andere manier om die officiele 5 versie te installeren..
Is ie iets aan het oploaden? En een restart?!quote:Op donderdag 22 juli 2010 21:17 schreef -Marjo- het volgende:
Ik heb steeds een blauw pijltje rechts bovenin de hoek knipperen die naar boven wijst. Heb al Data Alerter maar die geeft niets bijzonders aan. Iemand een idee wat het kan zijn?
Dat helpt ook niet. Pijltje blijf knipperen...quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:27 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Is ie iets aan het oploaden? En een restart?!
Je weet dat dat pijltje laat zien als er netwerk activiteiten zijn?!quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:04 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Dat helpt ook niet. Pijltje blijf knipperen...
I know, maar hoort dat constant te knipperen dan?quote:Op vrijdag 23 juli 2010 17:57 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Je weet dat dat pijltje laat zien als er netwerk activiteiten zijn?!
Nee, maar wel als je msn of andere programmas die op internet moeten op de achtergrond hebt draaien.quote:Op vrijdag 23 juli 2010 17:59 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
I know, maar hoort dat constant te knipperen dan?
nu heb ik mn BBM en mn internet via menu sluiten gedaan maar het ledje blijft groen knipperenquote:Op vrijdag 23 juli 2010 18:05 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Nee, maar wel als je msn of andere programmas die op internet moeten op de achtergrond hebt draaien.
hij zit in zn hoesje, net helemaal opgeladen..quote:Op vrijdag 23 juli 2010 20:05 schreef Leonos het volgende:
BBM kan je niet sluiten
Groene lampje is van je oplader ?
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 20:18 schreef Rick_dB het volgende:
[..]
hij zit in zn hoesje, net helemaal opgeladen..
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 20:58 schreef Leonos het volgende:
[..]
Oh, ik zie alleen een groen lampje als mijn telefoon klaar is met opladen als ie nog in de stekker zit.
Dan weet ik het ook niet
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 21:01 schreef Rick_dB het volgende:
[..]
ik had wel ergens aanstaan dat het ledje bleef knipperen als er internetverbinding is maar heb bij opties gekeken en kon het niet meer vinden
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 21:09 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Opties -> scherm en toetsenbord en daar staat een optie 'led indicator bereik' dan knippert ie niet meer groen, maar alleen rood als er een sms of iets binnen is
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 17:59 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
I know, maar hoort dat constant te knipperen dan?
Ik heb een pijltje in beeld. Da's iets anders dan een ledje lijkt mij...quote:Op vrijdag 23 juli 2010 21:17 schreef Rick_dB het volgende:
[..]
denk dat wij hetzelfde probleem hadden
Dat is een update voor een applicatie..quote:Op zaterdag 24 juli 2010 22:42 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Ik heb een pijltje in beeld. Da's iets anders dan een ledje lijkt mij...
Nope, dat is een zwart bolletje met een wit pijltje.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:05 schreef Tazar_Yoot het volgende:
[..]
Dat is een update voor een applicatie..
Dat blauwe driehoekje, bij roaming? Dat zou ik maar eens uitzoeken dan, voor je een dikke rekening krijgt.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:08 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Nope, dat is een zwart bolletje met een wit pijltje.
Wat ik heb is het blauwe netwerk pijltje.
[ afbeelding ]
Dat is inderdaad raarquote:Op zondag 25 juli 2010 12:18 schreef jakees het volgende:
Ik heb ook een vaag probleem. Als ik een paar uur niets doet raak ik alle verbindingen kwijt. Rechtsboven staat alleen nog maar SOS. Heeft dit iets te maken met beveiligingsinstellingen? IUk heb een bold 9700.
thx alvast!
Daar lijkt het inderdaad op. Mijn toestel was kapot en toen had ik het en nu heb ik het ook weer.quote:Op zondag 25 juli 2010 15:30 schreef Tazar_Yoot het volgende:
[..]
Dat is inderdaad raar
Een soort standby stand?
Ja, die is er zeker.quote:Op zondag 25 juli 2010 20:34 schreef turnazz het volgende:
ik ga morgenochtend hardlopen, wil graag weten hoeveel km ik heb afgelegd, kan ik dat met een bepaalde BB app meten of met Google maps ofzoiets?
www.sportypal.comquote:Op zondag 25 juli 2010 20:34 schreef turnazz het volgende:
ik ga morgenochtend hardlopen, wil graag weten hoeveel km ik heb afgelegd, kan ik dat met een bepaalde BB app meten of met Google maps ofzoiets?
quote:Op zondag 25 juli 2010 22:10 schreef Tazar_Yoot het volgende:
Endomondo, is het programmatje wat dat bij kan houden
thanks Tazar_Yoot en Swetsenegger..quote:
Ik heb het ook wel eens inderdaad. Ik heb dan alleen nog een wifi verbinding.quote:Op zondag 25 juli 2010 17:21 schreef jakees het volgende:
[..]
Daar lijkt het inderdaad op. Mijn toestel was kapot en toen had ik het en nu heb ik het ook weer.
Neequote:Op maandag 26 juli 2010 17:16 schreef M.C. het volgende:
Als ik een abonnement neem bij vodafone met daarbij een blackberry, maar ik wil over een tijdje misschien een iphone. Kan ik dan gewoon internetten op de iphone met hetzelfde abonnement dat ik met de blackberry had?
Jawel, door gewoon de standaard vodafone instellingen te gebruiken. Een BIS is normaal internet + de Blackberry Services. En dit is uit ervaring!quote:
- Links bovenaan op het slotje drukkenquote:Op dinsdag 27 juli 2010 20:45 schreef MissJ het volgende:
ik heb vandaag de BB bold 9700 gehaald![]()
Echt wennen na een jaar de Samsung Jet te hebben gehad.
Ben dus nog druk bezig met checken hoe alles werkt.
Alvast 2 vragen aan jullie:
- hoe zet ik de BB op toetsblokkering?
- waarom staat er achter elke naam in mijn sms lijst het volgende: (werk) ?
Ik heb dat zelf namelijk niet zo ingesteld, in mijn telefoonlijst staat dat (werk) er namelijk niet achter..
dank voor de info!quote:Op dinsdag 27 juli 2010 21:13 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
- Links bovenaan op het slotje drukken
- Het telefoonnummer staat bij je contacten achter Werk
Ik heb BB basis, maar merk geen echt lage snelheid.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 07:59 schreef M.C. het volgende:
Is er hier ook iemand die Blackberry Basis heeft van vodafone? Hoe is de snelheid in de praktijk?
Opties -> Mobiel Netwerk -> Gegevensservice tijdens roamen: Uit.quote:Op woensdag 28 juli 2010 19:06 schreef Thijs045 het volgende:
Ik heb sinds vandaag een Blackberry 9700 Bold met een Hi abonnement (incl. Blackberry Eindeloos Online). Ik werk regelmatig in Belgie en wil dan dat er geen gebruik wordt gemaakt van het internet (dus dat ik niet hoef te betalen voor data gebruik buiten de bundel). Wat is de beste manier om data gebruik in het buitenland te voorkomen? Gewoon elke keer voordat ik naar het buitenland ga bij "verbindingen beheren" kiezen voor "alle verbindingen uitschakelen". Of kan er iets worden ingesteld waardoor dit automatisch gaat?
Bedankt alvast voor jullie antwoorden!
Thijs
Het is tenslotte ook nog geen enkele keer genoemd in dit en alle voorgaande topics..quote:Op woensdag 28 juli 2010 19:15 schreef Thijs045 het volgende:
Ik dacht inderdaad dat 'm dat was. In ieder geval bedankt voor je snelle antwoord!
quote:Op woensdag 28 juli 2010 19:58 schreef Folkwin het volgende:
[..]
Het is tenslotte ook nog geen enkele keer genoemd in dit en alle voorgaande topics..
Ik ook!! Alleen over Wifi krijg je dat niet, maar ik heb niet overal Wifi...quote:Op woensdag 28 juli 2010 22:21 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik word wel schijtziek van de 413-error van de browser 'entity to large'.
Wanneer krijg je datquote:Op woensdag 28 juli 2010 22:21 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik word wel schijtziek van de 413-error van de browser 'entity to large'.
Nou blijkbaar als je een beetje grote website of bestand probeert te laden. Een tethering bescherming schijnbaar. Ik kan m'n eigen webmail niet bekijken.quote:
Al eens een reboot geprobeerd?quote:Op woensdag 28 juli 2010 23:34 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nou blijkbaar als je een beetje grote website of bestand probeert te laden. Een tethering bescherming schijnbaar. Ik kan m'n eigen webmail niet bekijken.
Ik heb het minimaal 2 tot 3 keer per week op allerlei websites. Ook na een reboot.quote:Op woensdag 28 juli 2010 23:38 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Al eens een reboot geprobeerd?
Normaal krijg je dit alleen bij bestanden groter dan 6mb, of een hele zware website..
Kun je eens een website noemen? Heb het hier nog niet meegemaakt op websites, alleen met grote bestanden die ik wilde downloaden.quote:Op woensdag 28 juli 2010 23:44 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik heb het minimaal 2 tot 3 keer per week op allerlei websites. Ook na een reboot.
en en en enquote:
TOFquote:Op vrijdag 30 juli 2010 16:40 schreef Tazar_Yoot het volgende:
[..]
en en en en? wat vind je ervan?
En als ik een twitter client mag aanraden voor je blackberry,
Probeer Ubertwitter eens.
Te vinden in de app store.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |