En dan kom je bij Frank Snoeks?quote:Op donderdag 8 juli 2010 03:45 schreef gnilrednoz het volgende:
wat ik overigens echt zo niet snapte was dat Johan zei dat hij Frank Snoeks niks vond, en Jeroen Gruter geweldig. als er iemand slecht is, is het Jeroen Gruter wel. die gast praat zoveel poep dat is echt niet te harden. zoveel bevooroordeeld commentaar ook vooral.. geen objectieve kijk op wedstrijden vaak.. geen accurate kijk iig.. strontziek van die gast. maar mn moeder vindt Frank Snoeks ook irritant.. zal wel aan de generatie liggen.. ik heb liever iemand die veel praat, en geen onzin, dan iemand die minder praat maar constant onzin uitkraamt..
Jeroen Gruter komt uit de stal van Johan derksenquote:Op donderdag 8 juli 2010 03:45 schreef gnilrednoz het volgende:
wat ik overigens echt zo niet snapte was dat Johan zei dat hij Frank Snoeks niks vond, en Jeroen Gruter geweldig. als er iemand slecht is, is het Jeroen Gruter wel. die gast praat zoveel poep dat is echt niet te harden. zoveel bevooroordeeld commentaar ook vooral.. geen objectieve kijk op wedstrijden vaak.. geen accurate kijk iig.. strontziek van die gast. maar mn moeder vindt Frank Snoeks ook irritant.. zal wel aan de generatie liggen.. ik heb liever iemand die veel praat, en geen onzin, dan iemand die minder praat maar constant onzin uitkraamt..
Evert zei over die man 'ik becommentarieer al zo'n 30 jaar wedstrijden en nog nooit heb ik het over andijvie gehad, dat weet ik zeker, dus wat die man zegt klopt absoluut niet!'quote:
ja en SSZ bijna 2.500.000!!!!! ongelooflijk......quote:
ja, dat heb ik ook al eerder gepost...alle lachers op zn hand dan is ie in zn element, maar zodra wilfred of johan gijp even op de korrel (proberen te) nemen, wordt ie opeens bloedserieus, kijkt recht voor zich uit en gaat nergens op in......jammer is dat.quote:Op donderdag 8 juli 2010 12:09 schreef Aloulou het volgende:
Gijp valt al langer door de mand, moet je hem eens zien als ze grapjes over hem maken (zijn zonnebril en kritiek op Sneijder en/of zijn verleden). Vreemde vogel die Rene
Na Nederland - Uruguay 1,2 miljoen kijkers en gister 2,3 miljoen. Geloven ze zelf ook wel zeker.quote:Op donderdag 8 juli 2010 12:07 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ja en SSZ bijna 2.500.000!!!!! ongelooflijk......![]()
Er was alleen een SSZ Tour de France na Ned-Uru.quote:Op donderdag 8 juli 2010 12:29 schreef bascross het volgende:
[..]
Na Nederland - Uruguay 1,2 miljoen kijkers en gister 2,3 miljoen. Geloven ze zelf ook wel zeker.Of is het Sportzomer publiek erg jong en waren ze allemaal aan het feestvieren na de halve finale van Nederland?
Hij wilt het nooit over zichzelf hebben. Dat werd ook duidelijk die keer toen Wilfred het gesprek ging aansturen op zijn zoon, daar werd hij ook erg ongemakkelijk van.quote:Op donderdag 8 juli 2010 12:10 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ja, dat heb ik ook al eerder gepost...alle lachers op zn hand dan is ie in zn element, maar zodra wilfred of johan gijp even op de korrel (proberen te) nemen, wordt ie opeens bloedserieus, kijkt recht voor zich uit en gaat nergens op in......jammer is dat.
daar kan ik wel inkomen, maar ik bedoelde meer gewoon de flauwe (fantastische) afzeikgrapjes die johan en wilfred onderling wel 10 keer per uitzending maken....zoals bijv over die zonnebril enzo.......en ook als iemand anders het hoogste woord aan tafel heeft zie je hem altijd stoicijns voor zichuit zitten staren....quote:Op donderdag 8 juli 2010 12:42 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Hij wilt het nooit over zichzelf hebben. Dat werd ook duidelijk die keer toen Wilfred het gesprek ging aansturen op zijn zoon, daar werd hij ook erg ongemakkelijk van.
Hehe, daar heeft Matthijs van Nieuwkerk ook last van.quote:Op donderdag 8 juli 2010 12:42 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Hij wilt het nooit over zichzelf hebben. Dat werd ook duidelijk die keer toen Wilfred het gesprek ging aansturen op zijn zoon, daar werd hij ook erg ongemakkelijk van.
Enkel als de bal richting pedro rolde had die torres kunnen zien, maar op datzelfde moment moet pedro ook kijken waar de laatste verdediger staat en of er niemand in zijn nek hijgt. De rest van de rit naar het goal was die volledig op de bal gefocustquote:Op donderdag 8 juli 2010 12:07 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ja en SSZ bijna 2.500.000!!!!! ongelooflijk......![]()
overigens heb ik het na gisteravond voor deze VI Oranje serie helemaal gehad met die Rene van der Gijp....die heeft zich echt belachelijk gemaakt (en irritant) door als enige in heel Nederland stellig te beweren dat die gast die volledig vrijstaande speler op 2 meter totaal niet gezien heeft.....
wat een vervelend "kijk mij eens apart en anders dan de rest" gedrag vertoont ie de laatste tijd zeg...![]()
echt, wat kwam ie dom over met dat slappe gelul van em
Ja, maar het zou wel handig zijn als die speler het zelf ook door had!quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:24 schreef gniffie het volgende:
Alleen Gijp die zegt dat Mathijsen beter is dan Puyol, en dat je Pique en Lucio aan de bal mag laten komen want die kunnen geen lange bal geven is echt not dun. Die bal van Pique die gister PRECIES in de voeten van Iniesta kwam
Hij hoeft er niet eens bewust naar te kijken. Als Torres op vijf meter staat dan moet je echt wel een rood shirt in je ooghoek zien.quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:23 schreef gniffie het volgende:
[..]
Enkel als de bal richting pedro rolde had die torres kunnen zien, maar op datzelfde moment moet pedro ook kijken waar de laatste verdediger staat en of er niemand in zijn nek hijgt. De rest van de rit naar het goal was die volledig op de bal gefocust
precies, al bij de aanname zie je dat...automatisch, alleen als ie zn ogen de hele tijd dicht had kon ie hem niet zien...quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:40 schreef marcodej het volgende:
[..]
Hij hoeft er niet eens bewust naar te kijken. Als Torres op vijf meter staat dan moet je echt wel een rood shirt in je ooghoek zien.
Ga je anders serieus ergeren aan het gedrag van een of andere dikke hofnarquote:Op donderdag 8 juli 2010 12:47 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
nee, ik heb het heel even gehad met gijp, met name dat bullshit verhaal over die pedro die het niet gezien zou hebben sloeg werkelijk helemaal nergens op.....
VI Oranje is mijn leven! mijn dagelijkse brandstof!quote:Op donderdag 8 juli 2010 15:16 schreef Flashwin het volgende:
[..]
Ga je anders serieus ergeren aan het gedrag van een of andere dikke hofnar
ik heb het gehad met gijp, boehoeee wat een stomme man blijkft dat toch!!
Van Der Gijpquote:Op donderdag 8 juli 2010 17:28 schreef Winner_Taco het volgende:
Doodziek van die Vd Gijp met zn Spanjepromotie
Haha en Gijp hem maar blijven verdedigenquote:Op donderdag 8 juli 2010 17:50 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
Van Der Gijp![]()
![]()
![]()
![]()
Pedro: 'Ik was een beetje verrast dat ik in de basis stond'
08/07/2010 17:41
Spanje klopte woensdag Duitsland (1-0) in de halve finale van het WK in Zuid-Afrika. Bondscoach Vicente Del Bosque koos ervoor om Pedro een basisplaats toe te delen in plaats van Fernando Torres.
'Ik was wel een beetje verrast dat ik in de basis stond', vertelt de 22-jarige Barcelona-aanvaller daags na het duel met Duitsland. 'Maar gelukkig mocht ik meedoen. Ik ben heel blij met hoe we gespeeld hebben en dat we zijn doorgedrongen tot de finale.'
In de slotfase had Pedro de mogelijkheid om de wedstrijd definitief te beslissen, maar in plaats van afspelen op de meegelopen invaller Fernando Torres, ging de aanvaller voor eigen succes. 'Ik was alleen en had Torres aan mijn zijde. Ik denk dat ik iets te veel zelfvertrouwen had.'
Ik erger me de laatste tijd toch al aan het overdreven supporter gedrag van Gijp wanneer het over de Spanjaarden gaat.quote:Op donderdag 8 juli 2010 17:58 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Haha en Gijp hem maar blijven verdedigen
topquote:
echt, is lezen voor sommige impies nou zooooo moeilijk???? 5 berichten hierboven staat waarom van der gijp zich compleet belachelijk gemaakt heeft en dan komt er zo'n spuit 11 met zo'n reactie.....quote:Op donderdag 8 juli 2010 19:04 schreef Heufd het volgende:
Ik geloof Gijp wat Pedro betreft. Misschien had hij voordat 'ie de bal ontving Torres al gezien, maar daarna was hij voortdurend bezig met de bal en met het maken van zijn actie dat hij Torres over het hoofd heeft gezien. Slecht overzicht, weinig met egoïsme te maken.
Jaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh Evert!!quote:Reitsma en Ten Napel schuiven aan bij 'VI Oranje'
woensdag 7 juli 2010
Voor de komende dagen zijn er twee prominente commentatoren toegevoegd aan de gastenlijst van WK-talkshow 'VI Oranje' op RTL 7: morgen schuift Theo Reitsma aan bij Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp, een dag later neemt Evert ten Napel plaats in het Kurhaus in Scheveningen.
Reitsma, tegenwoordig commentator bij Eredivisie Live, is beroemd vanwege de vele finales die hij van commentaar voorzag. De handsbal van Maradona ('de Hand van God') en de bekende volley van Marco van Basten vonden plaats terwijl hij verslag deed. Ten Napel deed onlangs voor de laatste keer het commentaar bij een WK-wedstrijd. De afgelopen dagen was er veel ophef over het commentaar bij de wedstrijd Nederlands - Brazilië.
Op donderdag is behalve Theo Reitsma ook Frank Evenblij te gast en vrijdag bezet Tijl Beckand 'de vijfde stoel aan tafel'
quote:Op donderdag 8 juli 2010 19:58 schreef TC03 het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een raar artikel.
1. Van der Gijp die nooit iets zinnigs over voetbal zegt?
2. Derksen een analist noemen terwijl hij dat zelf niet eens zo ziet. Derksen is helemaal geen analist.
3. Mario Been die elke vorm van humor schuwt?
quote:Hij zegt werkelijk nooit iets zinnings, maar zijn oneliners schijnen door tieners op internetforum religieus overgetikt te worden
En wie de neuk is Gijs Groenteman . Vast een van zn ontslagen redacteurenquote:Op donderdag 8 juli 2010 19:58 schreef TC03 het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een raar artikel.
1. Van der Gijp die nooit iets zinnigs over voetbal zegt?
2. Derksen een analist noemen terwijl hij dat zelf niet eens zo ziet. Derksen is helemaal geen analist.
3. Mario Been die elke vorm van humor schuwt?
Doelde daarmee niet specifiek op Frank Snoeks. Maar aangezien Johan Derksen het over Frank Snoeks had noemde ik die eerder in mn post.quote:Op donderdag 8 juli 2010 09:54 schreef Keltie het volgende:
[..]
En dan kom je bij Frank Snoeks?
Ik wil wedstrijden zonder commentaar (maar wel met de rest van het geluid)
De stal van? Als in hij heeft bij VI gewerkt ofzo?quote:Op donderdag 8 juli 2010 10:25 schreef Michie_ het volgende:
[..]
Jeroen Gruter komt uit de stal van Johan derksen![]()
(bron rtl boulevard waarin derksen dit bevestigde)
Zal wel familie zijn van Hanneke Groenteman.quote:Op donderdag 8 juli 2010 20:30 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
En wie de neuk is Gijs Groenteman . Vast een van zn ontslagen redacteuren
Ja, zie de Jeroen Grueter wikipediapagina.quote:Op donderdag 8 juli 2010 20:31 schreef gnilrednoz het volgende:
[..]
De stal van? Als in hij heeft bij VI gewerkt ofzo?
Danny Vera.quote:Op donderdag 8 juli 2010 21:23 schreef DrDentz het volgende:
Johan staat aan de basis van vele grote carrières. Borst, Genee, Grueter, noem ze maar op.
quote:Op donderdag 8 juli 2010 22:23 schreef Dj_Day-V het volgende:
Frank als Bassie/Froger/Reinout bij Jensen Radio
Ze zullen vd Vaart en de Jong ook vast meerekenenquote:Op donderdag 8 juli 2010 22:35 schreef Marcoss het volgende:
Er staan toch maar 3 spelers uit de Bundesliga in de basis bij Nederland?
Dat klopt, en er wordt in het Wilhelmus ook niet over het land Duitsland o.i.d. gesproken, maar over een verbastering van Diets (Nederlands).quote:Op donderdag 8 juli 2010 22:35 schreef Marcoss het volgende:
Er staan toch maar 3 spelers uit de Bundesliga in de basis bij Nederland?
quote:Op donderdag 8 juli 2010 22:35 schreef Marcoss het volgende:
Er staan toch maar 3 spelers uit de Bundesliga in de basis bij Nederland?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |