De post van ene yvonne is ook briljant!quote:
quote:lieve gordon
ja die dingen kunnen gebeuren ik hoop en bid dat het goed gaat komen tussen jou en raoul lyk me een lieve jongen ik vind het heel er voor jullie maar vecht er voor he hopen en bidden dat het goed komt veel liefs sterkte kanjer
Geplaatst op 8 Apr 2012 door yvonne
Das nie waarquote:
In het donker kan je ook foto's makenquote:Op woensdag 11 april 2012 18:42 schreef Ole het volgende:
[..]
Ja maar dan hadden we toch geen foto's gehad
en de mediaquote:Op woensdag 11 april 2012 22:34 schreef roos85 het volgende:
[..]
Das nie waarhet ligt aan de drank, de jongen die hem versierde, aan degene die foto's heeft gemaakt, en aan de jongen die Raoul heeft ingelicht
en het ding wat er zomaar ineenkeer uit zichzelf bij hem infloeptequote:
quote:
Dus we kunnen toch wel concluderen dat het iig niet aan Gordon ligt he, hij is het slachtoffer in deze situatie!quote:Op woensdag 11 april 2012 22:42 schreef DjinN het volgende:
[..]
en het ding wat er zomaar ineenkeer uit zichzelf bij hem infloepte
Ja, echt schandalig zoals hij behandeld wordt na wat hem allemaal overkomt...quote:Op woensdag 11 april 2012 22:52 schreef roos85 het volgende:
[..]
[..]
Dus we kunnen toch wel concluderen dat het iig niet aan Gordon ligt he, hij is het slachtoffer in deze situatie!
Gordon ging toch vreemd? Of is er inmiddels weer wat anders?quote:Op woensdag 11 april 2012 22:52 schreef roos85 het volgende:
Dus we kunnen toch wel concluderen dat het iig niet aan Gordon ligt he, hij is het slachtoffer in deze situatie!
Als Gordon maar lang en hard genoeg jankt (op de schouders van z'n volgende scharrel) dan zou men bijna vergeten dat hij degene is die vreemd ging...quote:Op woensdag 11 april 2012 23:23 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Gordon ging toch vreemd? Of is er inmiddels weer wat anders?
Het is sarcastisch bedoeltquote:Op woensdag 11 april 2012 23:23 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Gordon ging toch vreemd? Of is er inmiddels weer wat anders?
en dat deel je niet hier?quote:Op woensdag 11 april 2012 23:36 schreef admiraal_anaal het volgende:
Dit soort zaken wist ik al een 3 maanden geleden, alleen dan wel met een andere gast
OMG... bedriegt hij zelfs z'n vreemdganger??quote:Op woensdag 11 april 2012 23:36 schreef admiraal_anaal het volgende:
Dit soort zaken wist ik al een 3 maanden geleden, alleen dan wel met een andere gast
quote:
Dat zullen wij nooit zeggen! Wij smullen van gatesquote:Op woensdag 11 april 2012 23:41 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]en dan uitgemaakt worden voor fantast hier
Kan heel boekje opendoen over een groot deel van BN'ers gezien ik vroeger bepaalde werkzaamheden deed in priveclubs ala Mayfair, Elegance en zo nog wat clubs. Van acteurs tot politici
inderdaad, dus kom maar op met de verhalenquote:Op woensdag 11 april 2012 23:46 schreef roos85 het volgende:
[..]
Dat zullen wij nooit zeggen! Wij smullen van gates
Kom maar op met je verhaalquote:Op woensdag 11 april 2012 23:41 schreef admiraal_anaal het volgende:
en dan uitgemaakt worden voor fantast hier
Kan heel boekje opendoen over een groot deel van BN'ers gezien ik vroeger bepaalde werkzaamheden deed in priveclubs ala Mayfair, Elegance en zo nog wat clubs. Van acteurs tot politici
Volgens mij hebben we een nieuwe SHO mod gevonden.quote:Op woensdag 11 april 2012 23:41 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]en dan uitgemaakt worden voor fantast hier
Kan heel boekje opendoen over een groot deel van BN'ers gezien ik vroeger bepaalde werkzaamheden deed in priveclubs ala Mayfair, Elegance en zo nog wat clubs. Van acteurs tot politici
Party!quote:Op woensdag 11 april 2012 23:58 schreef Leandra het volgende:
En de redactie van de PrivƩ weer een directe copy & paste doen...
Mag ie alvast achter de schermen een boekje opendoenquote:Op donderdag 12 april 2012 00:01 schreef static het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we een nieuwe SHO mod gevonden.
quote:Gordon zoekt oudere partner
door Wilma Nanninga
AMSTERDAM - Gordon (43) is na zijn liefdesbreuk met de zeventien jaar jongere Raoul van één ding overtuigd. „Ik moet nu een oudere man als partner kiezen. Van minstens dertig jaar. Met een eigen carričre.”
De zanger/presentator ziet het verbreken van de relatie met twintiger Raoul, die hij eind deze maand op de Maldiven zelfs ten huwelijk wilde vragen, als zijn eigen schuld. „Het is gebeurd, ik heb overspel gepleegd. Ik ben er dan misschien ook wel ingeluisd, ik heb het zelf gedaan. Ik zie het zo: als alles in een relatie honderd procent in orde is, ben je niet vatbaar voor vreemdgaan.”
Het meest triest vindt hij het voor Raoul. „Hij is een fantastische, lieve, aantrekkelijke jongen. We zijn een jaar samen geweest. Ik weet zeker dat hij snel tegen de liefde van zijn leven aanloopt. Zelf heb ik nu wel geleerd dat mijn ideale partner toch ouder moet zijn dan 25. Mijn liefdesverdriet zal slijten. En voor Raoul hoop ik echt het beste.”
Gordon heeft het in de liefde al vaker geprobeerd. In een ver verleden was hij weliswaar maar liefst elf jaar samen met Patrick, daarna volgden Adriaan, Jacob, Bartho, de Spaanse Jose, de Amerikaanse Kevin en Sander elkaar in rap tempo op. En nu heeft hij alweer een nieuwe partner...althans op televisie: dat is Chantal Janzen.
Goed maar dan dat ze niet getrouwd zijnquote:Ik zie het zo: als alles in een relatie honderd procent in orde is, ben je niet vatbaar voor vreemdgaan.”
Of als hij geen alcohol had gedronken en niet was gefotografeerdquote:Op donderdag 19 april 2012 13:45 schreef Leandra het volgende:
En dat was hem natuurlijk nooit overkomen als z'n relatie 100% was...
Nogal. Dus eigenlijk ligt het aan Raoul's leeftijd en gebrek aan carričre. En aan degene die hem erin heeft geluisd.quote:
En de drank.... maar niet, ik herhaal, NIET aan Gordon, die kon er ook niets aan doen, echt nietquote:Op donderdag 19 april 2012 14:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nogal. Dus eigenlijk ligt het aan Raoul's leeftijd en gebrek aan carričre. En aan degene die hem erin heeft geluisd.
Ja. ook tijdens het zingen graagquote:Op donderdag 19 april 2012 16:40 schreef Ole het volgende:
Wanneer leert hij nou eens dat hij beter zijn grote waffel kan houden?
Ja idd.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:51 schreef Karina het volgende:
Goh dat maakt verschil, 17 jaar jonger of 13 jaar jonger
Gaat snel in die contreien.quote:Gordon heeft nu alweer nieuwe vlam
Vorige maand rouwde hij nog om het stuklopen van zijn relatie met Raoul, maar Gordon heeft nu alweer een nieuwe man. Op Koninginnedag ontmoette hij 'een fantastisch leuke jongen uit Portugal'. 'Het klikte meteen. Dit weekend komt hij naar mij en over twee weken ga ik naar Lissabon', vertelt Gordon vandaag in het AD.
Op een relatie zit de presentator en zanger voorlopig echter niet meer te wachten. 'Ik wil gewoon lekker lol maken'. De breuk met de 19 jaar jongere Raoul van der Heiden heeft hem echter wel pijn gedaan. De relatie van het stel kwam na tweeėnhalf jaar abrupt ten einde wegens een slippertje van Gordon in een Rotterdamse uitgaansgelegenheid.
'Ik heb mezelf vreselijk teleurgesteld. Mensen vonden het zielig voor me. Onzin. Als mijn moeder nog geleefd had, had ze me een klap voor mijn kop verkocht. Maar ik realiseer me ook dat het niet voor niets is gebeurd. Als ik echt verliefd was geweest, had ik dat nooit gedaan in die discotheek', zegt Gordon.
De zanger stelt dat hij zichzelf ruim twee jaar voor de gek heeft gehouden. 'Dat gevoel van intense liefde was er gewoon niet. Het komt vanzelf, hield ik mezelf voor. Begrijp me goed: Ik hield van Raoul, maar dat is gewoon niet genoeg'.
Als hij niet genoeg intense liefde voelde voor Raoul, waarom wou hij er mee trouwen?quote:Op vrijdag 11 mei 2012 11:04 schreef OProg het volgende:
En hij is er weer overheen.
[..]
Gaat snel in die contreien.
Ach joh, dit is maar een scharrelquote:Op vrijdag 11 mei 2012 11:51 schreef HaywoodJablome het volgende:
Aangezien hij het heeft over een jongen uit Portugal vraag ik me af of hij zich aan zijn voornemen heeft gehouden om 'oudere' mannen te daten in het vervolg.
Neeeeee, het is veel leuker als hij de liefde van zijn leven is!quote:
Dat horen we wel over een week of tweequote:Op vrijdag 11 mei 2012 12:02 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Neeeeee, het is veel leuker als hij de liefde van zijn leven is!
In mijn fantasie zijn ze dan al lang en breed getrouwd in een soort ludieke over the top campy ceremonie is Vegas ofzo, met de gehele Nederlandse roddelpers in glittercatsuits als publiek en Rene Froger als Elvis die het paar in de echt verbindt, want dit is natuurlijk overduidelijk the one. Kom op, kan bijna niet anders toch?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |