Je zag heel veel papier op de straten liggen, papier wordt makkelijk weggeblazen. Maar als je foto's van straten na de instorting bekijkt zie je niet alleen papier vooral veel troep.quote:Op woensdag 9 juni 2010 21:39 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Mja.. die strenge bewaking zou imho kunnen betekenen dat ze wilden dat niemand met zijn jatten bij dat staal zou kunnen. Mogelijk om zaken te verbergen. Áls er sprake was van CD, op wat voor manier dan ook, dan was het staal DE plek om te zoeken naar bewijs hiervoor.
Zelfs NIST heeft het staal niet in handen gekregen. Het staal zou teven HET materiaal zijn om de exacte temperatuur van de branden te kunnen berekenen en om te achterhalen wáár het gebouw precies is verzwakt.
Behalve staal was er verder stof. Veel stof. HEEEEL veel stof. Geen computers, beeldschermen, toetsenborden, stoelen, bureau's, printers, kopieer machines. Nee stof. Alleen maar stof....en papier
Best lief dat je zo goed van vertrouwen bentquote:Op woensdag 9 juni 2010 21:41 schreef oompaloompa het volgende:
Yeap, kan beide, maar aangezien CD zo goed als onmogelijk is (zal straks weer eens terug zoeken naar cijfers etc.) denk ik nu eerder aan het eerste. Nog steeds treurig dat mensen aan jatten denken en dat men bang is voor diefstal terwijl je eigenlijk hoopt dat op dat soort momenten capitalistisch denken even op een laag pitje gaat, maar dat terzijde.
quote:Although the loads of steel stolen in September were recovered, the spectre of other abuses was raised, recalls IDC-Criticom's Menard. A truck left the area, we dispatched the City of New York, which was working with seven different municipal, state and federal police forces.
Zoek de fout ...quote:Op woensdag 9 juni 2010 21:45 schreef Redux het volgende:
[..]
Je zag heel veel papier op de straten liggen, papier wordt makkelijk weggeblazen. Maar als je foto's van straten na de instorting bekijkt zie je niet alleen papier vooral veel troep.
Maar ook zijn er diverse vliegtuigonderdelen op staat gevonden.
Bekijk deze link maar eens:
http://killtown.911review.org/wtc-gallery.html
Klopt, dat papier is ook zo vreemd nog niet. Wat wel vreemd is, is dat het vuur nogal selectief leek te zijn. Auto's stonden in brand, maar eigenlijk nergens zag/zie je brandend papier op straat. Strange! Zeker als je ziet dat 90% van het oppervlak rondom die brandjes bezaaid ligt met papier.quote:Op woensdag 9 juni 2010 21:45 schreef Redux het volgende:
[..]
Je zag heel veel papier op de straten liggen, papier wordt makkelijk weggeblazen. Maar als je foto's van straten na de instorting bekijkt zie je niet alleen papier vooral veel troep.
Maar ook zijn er diverse vliegtuigonderdelen op staat gevonden.
Bekijk deze link maar eens:
http://killtown.911review.org/wtc-gallery.html
lol, geintje toch?quote:Op woensdag 9 juni 2010 21:53 schreef J0kkebr0k het volgende:
[ afbeelding ]
Geen wonder dat die torens tegen de vlakte gingen. Moet je zien hoe verroest die balken zijn.
Dat vraag ik me ook af. Ben benieuwdquote:
Een beetje.quote:
wil je bewijs?quote:Op woensdag 9 juni 2010 21:35 schreef Redux het volgende:
[..]
Wat is je of zijn je persoonlijke ervaring(en) mbt het onderwerp?
Sinds wanneer vliegt puin in de rondte? Kijk ook eens voor de grap op een luchtfoto waar dat gebouw t.o.v. de torens staat. Puin vliegt niet opzij.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:00 schreef Redux het volgende:
Rondvliegend puin door instortingen misschien?
quote:Op woensdag 9 juni 2010 21:59 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af. Ben benieuwd
[..]
Een beetje.![]()
Overigens, n.a.v. die link van jouw:
[ afbeelding ]
Check die kapotte ramen aan de zijkant. Hoe is dat mogelijk?
lol nice onequote:Op woensdag 9 juni 2010 21:53 schreef J0kkebr0k het volgende:
[ afbeelding ]
Geen wonder dat die torens tegen de vlakte gingen. Moet je zien hoe verroest die balken zijn.
Nope... het is de hoek gezien vanaf boven gezien op het plaatje. Kijk maar naar de foto. Daar zie je WFC 2 er nog naast staan.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:06 schreef Redux het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
south east corner of wfc3, dat is dus gericht richting de wtc torens....
quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:14 schreef Redux het volgende:
Ja precies, dus de linkerkant van dat gebouw (en wfc2) 'kijken uit' naar de wtc torens.
Je kunt op filmpjes zien dat er een enorme rook en puin ontwikkeling langs wfc3 raast. Dat verklaart wat mij betreft de schade aan wfc3.
Dan zou het puin dat er langs raast toch verder richting het noorden moeten worden geblazen en geen draai naar het zuid westen moeten kunnen maken. Ok.. het zal wel gebeurd zijn, maar logisch vind ik het niet helemaal.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:23 schreef Redux het volgende:
Je moet je voorstellen dat je door alle hoge gebouwen soort van 'gangen' krijgt waar het rook/stof en puin doorheen wordt geblazen.
Daarnaast klopt de rode bocht-pijl van je niet helemaal, het puin van wtc1 heeft wfc3 op het oosten geraakt en puin wat langs wfc3 (richting het parkeerplaats met jouw afgebrande wagens) is geblazen heeft zijdelings de noordkant van wfc3 geraakt.
Je ziet dan ook dat de beschadigingen geconcentreerd zijn op het oosten met lichtelijke beschadigingen op het noorden richting de oosthoek.
Die mevrouw rechtsboven heeft alleen bovenbenenquote:Op woensdag 9 juni 2010 21:49 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Zoek de fout ...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik zie de fout(en) al. FF painten.... brb.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:29 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Die mevrouw rechtsboven heeft alleen bovenbenen
Ja... klopt, maar merk op dat het bij lange na niet om de hoek van dat gebouw vliegt.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:32 schreef Redux het volgende:
Kijk hoe breed die paraplu van zooi is:
[ afbeelding ]
Puin raakt wtc5, wordt voor wtc5 langs geblazen richting wfc3 en uiteindelijk komt er wat puin op dat parkeerplaats met die afgebrande wagens uit
Mzzls!quote:
Da's het mooie van demontabele steigers. Die kun je demonteren tussen twee sessies van verschillende fotograven door. Op de onderste foto kun je al zien dat er vleugelmoeren missen op moeren die de horizontale balk "dragen".quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:42 schreef J0kkebr0k het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Of zie ik nu spoken?
Enige zou kunnen zijn dat op foto 1 de band inmiddels iets naar achteren is geplaatst.
EDIT: Ja, dat moet het zijn... Mensen hebben het geprobeerd te tillen en daarna is het afgezet met politie lint. Ik zie dus spoken![]()
[..]
Mzzls!
Ja, je moet wel eten hoor... tussen al dat geFOK door.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:49 schreef oompaloompa het volgende:
i ga zo nog inhoudelijk op je in hoor jokkebrok maar ben aan t eten :p
Nee... kijk maar goed. Er is niets gedemonteerd. Het wiel is verplaatst. Let maar op de bocht in de stoep en het aangetaste stuk deel waar het wiel op foto 2 op ligt. Maar goed.. zo gek is het niet dat mensen gaan lopen slepen met een wiel. Dat is dus wel te verklaren en dus zie ik achteraf niets raars op deze foto.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:50 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Da's het mooie van demontabele steigers. Die kun je demonteren tussen twee sessies van verschillende fotograven door. Op de onderste foto kun je al zien dat er vleugelmoeren missen op moeren die de horizontale balk "dragen".
Om het wiel te kunnen verplaatsen/onderzoeken/optillen, bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:57 schreef J0kkebr0k het volgende:
Nee... kijk maar goed. Er is niets gedemonteerd. Het wiel is verplaatst. Let maar op de bocht in de stoep en het aangetaste stuk deel waar het wiel op foto 2 op ligt. Maar goed.. zo gek is het niet dat mensen gaan lopen slepen met een wiel. Dat is dus wel te verklaren en dus zie ik achteraf niets raars op deze foto.
Het wachten is op Unclescorp.
Maaruh: Waarom zou men in godsnaam die stijger gaan demonteren?![]()
Doe je nou een Balkenende?quote:Op woensdag 9 juni 2010 21:47 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Best lief dat je zo goed van vertrouwen bent
Overigens er is staal gestolen, maar dat hebben ze weer teruggevonden. Dus ook nog moeite doen om schroot op te sporen.
[..]
quote:Op woensdag 9 juni 2010 21:50 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Klopt, dat papier is ook zo vreemd nog niet. Wat wel vreemd is, is dat het vuur nogal selectief leek te zijn. Auto's stonden in brand, maar eigenlijk nergens zag/zie je brandend papier op straat. Strange! Zeker als je ziet dat 90% van het oppervlak rondom die brandjes bezaaid ligt met papier.
Ik ga die link meteen ff checken
quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:53 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ja, je moet wel eten hoor... tussen al dat geFOK door.
Eetse..
quote:
Zekers. YouTube staat vol met filmpjes waarop je veel papier ziet. Nergens zie je het branden... tenminste... mij is het niet opgevallen. Zal er nog eens verder induiken idd.quote:Misschien omdat papier binnen 30 seconden weg is zodra hetfikt. Wel vreemd als er geen half verfikt papier bv gevonden is. Interessant om dieper in te kijken misschien?
quote:Het roest is heel normaal ijzer roest verschrikkelijk snel wanneer er geen beschermlaagje op zit. Voor de gein maar eens een stuk van je fiets opschuren en een dagje (vochtige als het enigszins kan) buiten laten staan.
nee zou ik ook niet doen ;Pquote:Op woensdag 9 juni 2010 23:14 schreef J0kkebr0k het volgende:
Neuh.. ik ga mijn mooie, trouwe MTB ff een beetje opschuren en dan buiten zetten. Ding staat altijd binnen... in mijn keuken zelfs
![]()
Maar goed.... dat van dat roest was ook maar een joke
Het valt me op dat de gelovers van het officiele verhaal hier niet op reageren.quote:Op woensdag 9 juni 2010 12:36 schreef polderturk het volgende:
Bekijk deze video van de pentagon aanslag:
Het zijn de twee video's die vrijgegeven zijn door de VS autoriteiten.
Vanaf frame 20 zie je dat er exact twee frames zijn tussen de explosies. Vanaf frame 38 lopen de beelden echter weer exact synchroon. Dat kun je aan de wolken zien die exact hetzelfde zijn. Zeer merkwaardig. Er is duidelijk geknoeid met de video's.
Tja.. dat viel mij ook wel op. Er is mee geknoeid, dat is wel duidelijk. Of dat door de Bush Administration is gedaan of door thruthers, laat ik dan in het midden. Misschien een idee om de origineel vrij gegeven filmpjes op te zoeken en zelf de frames te tellen en vergelijken.quote:Op woensdag 9 juni 2010 23:21 schreef polderturk het volgende:
[..]
Het valt me op dat de gelovers van het officiele verhaal hier niet op reageren.
ow is er langs geslopen, ik ga er nu naar kijkenquote:Op woensdag 9 juni 2010 23:21 schreef polderturk het volgende:
[..]
Het valt me op dat de gelovers van het officiele verhaal hier niet op reageren.
2 verschillende cams, zo te zien.quote:Op woensdag 9 juni 2010 23:31 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
ow is er langs geslopen, ik ga er nu naar kijken
Even ter info: zijn het dezelfde opnames uit verschillende bronnen of zijn het twee verschilllende opnames?
De autoriteiten hadden twee video's vrijgegeven van de pentagon aanslagen.quote:Op woensdag 9 juni 2010 23:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
2 verschillende cams, zo te zien.
Dat muziekje...Ken ik nog wel van het uitgaan vroegah.
Hier nog een ander beeld dat ik nog niet gezien had. Moeilijk te zien, maar ik zie wederom niets wat op een vliegtuig lijkt.
Goed gezien. Je ziet het goed aan de auto en de afstand tot dat slagboom ding.quote:Op donderdag 10 juni 2010 00:05 schreef oompaloompa het volgende:
die filmpjes beginnen helemaal niet tegelijk?
Dat bedoel ik. Filmpje is onzin.quote:Op donderdag 10 juni 2010 00:19 schreef oompaloompa het volgende:
maar dat betekent dan juist toch niet dat er frames halverwege missen o.i.d. maar dat ze niet allebei precies dezelfde framerate hebben?
Of bedoelde je dat ook? =D
ahquote:
Vergeet niet dat al de beelden van beveiliging camera's in de nabije omgeving in beslag zijn genomen van winkels en benzine stations door de FBI.quote:Op donderdag 10 juni 2010 00:51 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
ah
m.t. die CD, heb je het dan over gewone explosieven of termiet of een combinatie? Wat is een beetje het algemene idee hoe dat dan gegaan moet zijn?
Lekker, zo'n zin kopieren van een bericht.quote:Op donderdag 10 juni 2010 02:56 schreef Lambiekje het volgende:
Waarom zou het Pentagon knoeien met fotos. Als de de Arabieren het gedaan hebben, waarom compositie foto's maken van hulpdiensten die andere mensen verzorgen?
Tja, wss weer niets abnormaals maar het wiel is verplaatst (kijk naar ronding stoeprand), de paal op straat is verlegd (kijk naar afstand bovenste van de paal en het wiel), de steiger is veranderd (horizontale en diagonale palen zijn weg) etc.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:57 schreef J0kkebr0k het volgende:
Nee... kijk maar goed. Er is niets gedemonteerd. Het wiel is verplaatst. Let maar op de bocht in de stoep en het aangetaste stuk deel waar het wiel op foto 2 op ligt. Maar goed.. zo gek is het niet dat mensen gaan lopen slepen met een wiel. Dat is dus wel te verklaren en dus zie ik achteraf niets raars op deze foto.
Het wachten is op Unclescorp.
Maaruh: Waarom zou men in godsnaam die stijger gaan demonteren?![]()
Lol ik denk niet dat jij daar iets abnormaals aan gaat zienquote:Op donderdag 10 juni 2010 07:35 schreef Redux het volgende:
Ah, ik zie het al, op de volgende pagina (knop next onderaan) worden de foto's besproken.
Ik zal daar vandaag eens in duiken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |