Ah nu snap ik waarom ze mariniers bijna in de pan gehakt werden...quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:09 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Welke wapens? De katapulten? Gereedschap? Onderdelen van de reling? Keukenmessen? Rituele dolk?
kijk:
[..]
www.hansanders.nlquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
OMG! Ik zie het al voor me: duizenden Gazanen gewapend met slingshots bestormen de Israelische grenswachten en rukken op naar Jeruzalem waar de Israelische regering omver wordt geworpen.
Trouwens, jij hebt foto's gezien van de slingshots? En gaat dwars door een varkensbeen heen? Kom de fuck op zegJij doet alsof het een verkapte magnum is. Mn buurjochie heeft ook een katapult. Moet ik mij zorgen gaan maken?
Kijk de filmpjes gerust. Met een knikker + katapult gaat het dwars door een varkensbeen heen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
OMG! Ik zie het al voor me: duizenden Gazanen gewapend met slingshots bestormen de Israelische grenswachten en rukken op naar Jeruzalem waar de Israelische regering omver wordt geworpen.
Trouwens, jij hebt foto's gezien van de slingshots? En gaat dwars door een varkensbeen heen? Kom de fuck op zegJij doet alsof het een verkapte magnum is. Mn buurjochie heeft ook een katapult. Moet ik mij zorgen gaan maken?
en wat is er dan daadwerkelijk mis om een confrontatie aan te gaan... en waarom zouden ze dat doen door tot de tanden toe gewapend te zijn met futuliteiten, ik denk dat een par kalashnikovs en bazooka's toch echt effectiever had geweest...quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:13 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Zie mijn post hierboven.
En dan nog is de intentie dus wel aanwezig geweest om tot fysieke confrontatie te komen. En dan achteraf kunnen huilen hoe ongelijk het was...
Dit zijn die katapulten die in Nederland verboden zijn? (maar je bij elke dumpzaak kan kopen)quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:15 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Kijk de filmpjes gerust. Met een knikker + katapult gaat het dwars door een varkensbeen heen.
Ja haal je buurjochie erbijZit jouw buurjochie op een "vredes"vloot naar Gaza dan? Is jouw buurjochie een vent met volwassen kracht om dat elastiek te spannen op een volwassen manier in plaats van een kinderkrachtje erop uit te oefenen?
het is toch niet moeilijk om even een screenshot te maken, ben je geliijk van het gezeur af... vooralsnog is er dus gewoon geen bewijs dat er flash/brand/rookbommen aanwezig waren... dan hebben we dat dus ook gehadquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:13 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Ja dat is al eerder gedaan, dat filmpje dus en dan wordt het afgedaan als "vervalst" en "propaganda"
Het is toch nooit goed als je eenmaal je oogkleppen op hebt.
Als ik mocht kiezen tussen een M16 en een of andere gare slingshot dan had ik het geweten. Voordat jouw aanvaller dat apparaat kan spannen heeft hij al drie kogels in zn mik.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:15 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Kijk de filmpjes gerust. Met een knikker + katapult gaat het dwars door een varkensbeen heen.
Ja haal je buurjochie erbijZit jouw buurjochie op een "vredes"vloot naar Gaza dan? Is jouw buurjochie een vent met volwassen kracht om dat elastiek te spannen op een volwassen manier in plaats van een kinderkrachtje erop uit te oefenen?
Of je kunt zeggen dat ze zich hebben voorbereid op onrechtmatig enteren van hun schepen met zelfgeknutselde dingen. Slaat nergens op dat jij blijft beweren dat er intentie aanwezig was voor confrontatie terwijl er nog helemaal niet duidelijk is of de entering zelf helemaal klopt, je gaat er van uit dat het rechtmatig is geweest en dat de arme zwaarbewapende mariniers zonder mensen af te knallen een zekere dood tegemoet zouden zijn gegaan.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:13 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Zie mijn post hierboven.
En dan nog is de intentie dus wel aanwezig geweest om tot fysieke confrontatie te komen. En dan achteraf kunnen huilen hoe ongelijk het was...
Ik heb begrepen dat men alle (21) nederzettingen in Gaza zou ontruimen, inclusief alle militaire installaties. Daarnaast zou men ook 4 nederzettingen in de Westelijke Jordaanoever ontruimen. Dat is inderdaad maar een druppel op de plaat (4 van de 150 stuks totaal in de Jordaanoever)quote:
Uiteraard is dat effectiever, maar dan kun je achteraf niet heel verongelijkt doen. Nu hebben ze wapens bij die door lieden als jij gedoogd worden (en er zijn er hier zat die het schijnbaar terecht vinden dat de bootmannekes teruggevochten hebbenquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:15 schreef Re het volgende:
[..]
en wat is er dan daadwerkelijk mis om een confrontatie aan te gaan... en waarom zouden ze dat doen door tot de tanden toe gewapend te zijn met futuliteiten, ik denk dat een par kalashnikovs en bazooka's toch echt effectiever had geweest...
quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:14 schreef BasOne het volgende:
[..]
Ah nu snap ik waarom ze mariniers bijna in de pan gehakt werden...
PIKACHUUU....
Ja, daar schiet je mensen echt (serieuze) verwondingen mee.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:16 schreef BasOne het volgende:
[..]
Dit zijn die katapulten die in Nederland verboden zijn? (maar je bij elke dumpzaak kan kopen)
quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:17 schreef Re het volgende:
[..]
het is toch niet moeilijk om even een screenshot te maken, ben je geliijk van het gezeur af... vooralsnog is er dus gewoon geen bewijs dat er flash/brand/rookbommen aanwezig waren... dan hebben we dat dus ook gehad
Klopt, maar dan moet je wel goed mikken wil je een soldaat met een flak vest en helm uit kunnen schakelen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:19 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Ja, daar schiet je mensen echt (serieuze) verwondingen mee.
Lees je eigen post nog eens goed. Dat ze dus wapens bij zich hadden duidt dus op een intentie om een aanval met een aanval te vergelden. Tot zover de "vredesmissie".quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:17 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Of je kunt zeggen dat ze zich hebben voorbereid op onrechtmatig enteren van hun schepen met zelfgeknutselde dingen. Slaat nergens op dat jij blijft beweren dat er intentie aanwezig was voor confrontatie terwijl er nog helemaal niet duidelijk is of de entering zelf helemaal klopt, je gaat er van uit dat het rechtmatig is geweest en dat de arme zwaarbewapende mariniers zonder mensen af te knallen een zekere dood tegemoet zouden zijn gegaan.
Juist, omdat er paar opvarenden lullige wapens bij zich dragen is het natuurlijk gerechtvaardigd om 19 man neer te knallen. Hoop dat mensen zoals jij nooit aan de macht komen in Nederland. Voortaan ook maar hooligans neermaaien met een machinegeweer?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:18 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Uiteraard is dat effectiever, maar dan kun je achteraf niet heel verongelijkt doen. Nu hebben ze wapens bij die door lieden als jij gedoogd worden (en er zijn er hier zat die het schijnbaar terecht vinden dat de bootmannekes teruggevochten hebben) en is het ineens heel zielig voor ze.
Ze dragen geen full body armour, zeker niet bij het enteren van een schip ivm mobiliteit.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:20 schreef BasOne het volgende:
[..]
Klopt, maar dan moet je wel goed mikken wil je een soldaat met een flak vest en helm uit kunnen schakelen.
quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:20 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Het is toch niet moeilijk om bewijs te leveren dat de israeli's eerst aanvielen?
Oh wacht, dat bewijs is er ook niet. Dat filmpje met wapens spreekt toch echt boekdelen.
Waar zeg ik dat het gerechtvaardigd is? Stop nou maar met meningen voor mij verzinnen, ik heb al vaker gezegd en ik blijf erbij dat elke dode onnodig is en niet had moeten gebeuren.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Juist, omdat er paar opvarenden lullige wapens bij zich dragen is het natuurlijk gerechtvaardigd om 19 man neer te knallen. Hoop dat mensen zoals jij nooit aan de macht komen in Nederland. Voortaan ook maar hooligans neermaaien met een machinegeweer?
ik hoop voor de joodse gemeenschap dat er geen mensen zoals jij in nederland aan de macht komen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Juist, omdat er paar opvarenden lullige wapens bij zich dragen is het natuurlijk gerechtvaardigd om 19 man neer te knallen. Hoop dat mensen zoals jij nooit aan de macht komen in Nederland. Voortaan ook maar hooligans neermaaien met een machinegeweer?
Jaja het is goed met je screenshots, zelfs al zouden mensen het in je hand drukken heb je hier mensen die zeggen "dat is daar neergelegd door de zionisten" en weet ik veel watquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:22 schreef Re het volgende:
[..]... alles is geconfisceerd
... convenient, dat wel
dat filmpje spreekt geen boekdelen... simpele screenshots vraag ik om...
Gaza ontruimen was dan ook een PR-stunt van Israël "kijk ons eens goed zijn" maar de wereld kreeg natuurlijk geen woord te horen over die andere 500.000 illegale kolonisten.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:17 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat men alle (21) nederzettingen in Gaza zou ontruimen, inclusief alle militaire installaties. Daarnaast zou men ook 4 nederzettingen in de Westelijke Jordaanoever ontruimen. Dat is inderdaad maar een druppel op de plaat (4 van de 150 stuks totaal in de Jordaanoever)
Dank je wel voor het ontruimen van Gaza, hier heb je wat raketten.
Nee, das lekker voor verdere onderhandelingen en een oplossing vinden.
Nogmaals beide zijden moeten water bij de wijn doen, maar ik zie elke keer weer provocaties van twee kanten.
Ehm, die flak vest en tac armours zijn tegenwoordig niet echt meer van platen staal.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:21 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Ze dragen geen full body armour, zeker niet bij het enteren van een schip ivm mobiliteit.
Het gaat ook om de intentie, de wapens zijn voorhanden.
het IS een IDF filmpje... en ik zeg nergens dat men niet onbewapend was... ik vraag alleen om bevestiging uit het IDF fimpje wat er zowel brand als rook als flashbommen aanwezig warenquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:23 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Jaja het is goed met je screenshots, zelfs al zouden mensen het in je hand drukken heb je hier mensen die zeggen "dat is daar neergelegd door de zionisten" en weet ik veel wat
Dat filmpje blijf ik een sterke bron vinden. Ik heb van jullie kant nog weinig bewijs gezien als het gaat om het onbewapend zijn van de "vredes"activisten.
Dus als jij een blokkade opwerpt mag ik daar ook zonder problemen doorheen? En als je mij dan sommeert weg te gaan (want dat is eerst gebeurd) dan mag je mij niks doen en mag ik je mooie blokkade gewoon negeren?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:25 schreef BasOne het volgende:
[..]
Ehm, die flak vest en tac armours zijn tegenwoordig niet echt meer van platen staal.
Die hinderen voor geen meter.
Daarbij dragen ze dan ook nog eens knie en elleboog beschermers, soms maar niet altijd schouder bescherming.
Tac gloves met extra bescherming, en waarschijnlijk 3/4 lagen kleding.
Maar het gaat idd om de intentie, en de intentie van de Israëliërs was de schepen te enteren en te commanderen en naar Ashdod te brengen.
Met die intentie zeg ik op mijn beurt dat de aanval begon op het moment dat de heli's opstegen.
IDF@israel.com ? Lekker aan het muggenziften ben je, andere zaken geloof je blindelings.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:25 schreef Re het volgende:
[..]
het IS een IDF filmpje... en ik zeg nergens dat men niet onbewapend was... ik vraag alleen om bevestiging uit het IDF fimpje wat er zowel brand als rook als flashbommen aanwezig waren
Ja, omdat ze gewaarschuwd waren door de israeli's. En dan toch doorvaren door een blokkade is provocatie.quote:Op de boot wisten ze dat ze zouden worden aangevallen, dat was al eerder gecommuniceerd
andere zaken geloof ik helemaal niet blindelings... maar goed één IDF filmpje is natuurlijk volledig getrouw en oprecht, zit geen woordje propaganda tussen en is de ultieme waarheid in deze situatie... primaquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:27 schreef Amos_ het volgende:
[..]
IDF@israel.com ? Lekker aan het muggenziften ben je, andere zaken geloof je blindelings.
[..]
Ja, omdat ze gewaarschuwd waren door de israeli's. En dan toch doorvaren door een blokkade is provocatie.
Je lijkt anders overtuigd van de oprechtheid van de "vredes"activistenquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:29 schreef Re het volgende:
[..]
andere zaken geloof ik helemaal niet blindelings... maar goed één IDF filmpje is natuurlijk volledig getrouw en oprecht, zit geen woordje propaganda tussen en is de ultieme waarheid in deze situatie... prima
zijn er al filmpjes in omloop die wel in jouw haatstraat passen?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:29 schreef Re het volgende:
[..]
andere zaken geloof ik helemaal niet blindelings... maar goed één IDF filmpje is natuurlijk volledig getrouw en oprecht, zit geen woordje propaganda tussen en is de ultieme waarheid in deze situatie... prima
De blokkade is op de 24mijls grens, De schepen zijn aangevallen op 72 mijl van de Israëlische kust, en 90 mijl van de kust van Gaza.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:26 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Dus als jij een blokkade opwerpt mag ik daar ook zonder problemen doorheen? En als je mij dan sommeert weg te gaan (want dat is eerst gebeurd) dan mag je mij niks doen en mag ik je mooie blokkade gewoon negeren?
Je moet er dus toch wel voor oppassen.quote:De politie heeft bij enkele dierspeciaalzaken in Helmond en omgeving enkele tientallen verboden katapulten ingenomen.
De katapulten worden door sportvissers gebruikt als zogenaamde voerkatapult. Met deze katapulten worden voerbollen met grote kracht het water ingeschoten. Afstanden van 30 tot 60 meter worden bereikt. Met de voerbollen worden vissen gelokt, zodat op die plek de vangkans groter wordt.
De katapult is in de Wet Wapens en Munitie genoemd als ongewenst handwapen. De katapulten zijn erg professioneel uitgevoerd en kunnen bij onjuist gebruik dat ook ernstige verwondingen veroorzaken. Zowel de verkoop als het bezit van de katapulten is verboden.
de actie is nu ook volkomen legaal. besef dat nou eens, kunnen we vanaf dat punt verder gaan discussiëren.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:30 schreef BasOne het volgende:
[..]
De blokkade is op de 24mijls grens, De schepen zijn aangevallen op 72 mijl van de Israëlische kust, en 90 mijl van de kust van Gaza.
Het had nog een dag of langer geduurd voordat ze een 'point of no return' zouden zijn gepasseerd, waarna deze actie volkomen legaal zou zijn geweest.
Vredesmissie? Vanaf het begin was duidelijk dat ze humanitaire hulp naar Gaza wilden brengen, waar haal jij vredesmissie vandaan? Een vredesmissie is herstellen van de vrede, dit was toch gewoon hulp brengen naar de Gaza strook? Een aanval met een aanval vergelden is niet wat er is gebeurd, het schip werd ge-enterd en men heeft zich verdedigd met alles wat voorradig was, en ja, ze hadden katapults meegenomen voor dat doel.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:20 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Lees je eigen post nog eens goed. Dat ze dus wapens bij zich hadden duidt dus op een intentie om een aanval met een aanval te vergelden. Tot zover de "vredesmissie".
flikker op zielig mannetje...quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:29 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
zijn er al filmpjes in omloop die wel in jouw haatstraat passen?
Scheutje melk en een suiker graagquote:
ik had vroeger een zogenaamde 'zwarte weduwe'. daarmee kon je een flink gat in een brommerhelm schieten.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:31 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Je moet er dus toch wel voor oppassen.
Is inderdaad te hopen. Ik had Israel namelijk nooit de hand boven het hoofd gehouden zoals het westen al zestig jaar doet.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:22 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik hoop voor de joodse gemeenschap dat er geen mensen zoals jij in nederland aan de macht komen.![]()
lol. zit er iets dwars?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:32 schreef Re het volgende:
[..]
flikker op zielig mannetje...
alles is geconfisceerd he... en dan nog... ik wil gewoon wat meer visueel bewijs ziien van wat er allemaal op dat schip is gebeurd... dat IDFers zich verweren als ze in nood zitten is geheel terecht, dat kun je ze niet aanrekenen, dat mensen indringers aanvallen lijkt me ook wel logisch
maar nee ik ga geen conclusies trekken omdat de IDF een filmpje heeft gemaakt en dat zo snel mogelijk de ether heeft ingegooid
Het was dan wel geen machinegeweer, maar er is inderdaad ook geschoten op de hooligans in Hoek van Holland.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Juist, omdat er paar opvarenden lullige wapens bij zich dragen is het natuurlijk gerechtvaardigd om 19 man neer te knallen. Hoop dat mensen zoals jij nooit aan de macht komen in Nederland. Voortaan ook maar hooligans neermaaien met een machinegeweer?
quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:29 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
zijn er al filmpjes in omloop die wel in jouw haatstraat passen?
Als jij beseft dat het oorlogsrecht niet geld en dat de actie volkomen illegaal was kunnen we idd verderquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:31 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
de actie is nu ook volkomen legaal. besef dat nou eens, kunnen we vanaf dat punt verder gaan discussiëren.
Heb je daar een bron voor? Ik ben er nog niet over uit namelijk, het kan zijn dat ik er overheen gelezen heb maar volgens mij is daar nog geen uitsluitsel over.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:31 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
de actie is nu ook volkomen legaal. besef dat nou eens, kunnen we vanaf dat punt verder gaan discussiëren.
quote:The ripple effects of Monday's bloody raid on the Gaza-bound flotilla could impact Israel's Under-21 team's quest to compete in next year's European Championships. The Swedish Football Association announced Tuesday that it will appeal to European soccer's governing body, UEFA, in a bid to cancel the scheduled appearance of Sweden's U-21 team for a game in Israel this week. Israel and Sweden are due to meet in a critical match on Friday in the qualifying round for the 2011 European Championships.
The Swedish team, which is currently preparing for the match by training in Cyprus, expressed reservations about playing in Israel after hearing news of the raid. The SFA cited "the events and the harsh responses to those events in Sweden and around the world," a reference to Monday morning's Israeli commando operation that left nine dead aboard a ship said to be carrying aid to the Gaza Strip.
"Like all human beings, we deplore violence and are shocked at what we saw," said SFA President Lars-Ake Lagrell.
"It's not pleasant to play in Israel at this juncture," Lagrell said. "But we will not boycott the game [if UEFA instructs us to play] because this is liable to result in harsh sanctions in the long term. Despite this, we would be happy not to play in Israel."
According to Swedish press reports, the Gaza aid flotilla included 11 citizens of the country.
On Monday, the Turkish U-19 soccer team canceled its scheduled game against Israel after it received explicit instructions from the Turkish government to return to the country.
"The Israel Football Association is saddened by the mixture of politics and sports," the IFA said in a statement in response to Turkey's cancellation. "It was possible, and necessary, to hold the game as scheduled."
As for the possibility that the Swedish U-21 team will not play its scheduled match in Israel, an IFA official told the Israeli news portal Walla!: "As of now we have not received any request from the SFA or from UEFA. From our standpoint, everything will take place as scheduled. We have no doubt that Sweden will come to Israel and the game will be played."
Bibras Natkho, the midfielder who plays for Russian club Rubin Kazan, is unlikely to play in this Friday's U-21 Euro 2011 qualifier against Sweden.
Natkho is nursing a pulled thigh muscle suffered during the senior national team's friendly match against Chile on Monday. The former Hapoel Tel Aviv star arrived in Israel yesterday and was excused from the U-21 team so that he may rest.
His status for the game will be definitively determined just prior to Friday. U-21 coach Motti Ivanir is expected to have Ben Sahar and Ariel Harush ready to play after the two returned from last week's friendly against Uruguay.
If the game against Sweden goes ahead as planned, it will be played on Friday at 5 P.M. at the Nes Tziona Stadium. The game will also be broadcast live on Channel 1.
http://www.haaretz.com/pr(...)with-israel-1.293650
zullen ze wel een goede reden voor hebben. of weet jij het beter dan al die landen al die jaren? kom je weer met het schuldverhaaltje?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Is inderdaad te hopen. Ik had Israel namelijk nooit de hand boven het hoofd gehouden zoals het westen al zestig jaar doet.
de grootste boot waar het nu om gaat daar zaten passagiers op die de GAZA strook wilde bereiken met hulpgoederen, en ze waren bereid om er voor te sterven... het was een hulp convooi, geen vredesmissiequote:Op woensdag 2 juni 2010 14:29 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Je lijkt anders overtuigd van de oprechtheid van de "vredes"activisten
Ooh en dat is de norm? Bovendien droegen die hooligans vuurwapens.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:33 schreef Prosac het volgende:
[..]
Het was dan wel geen machinegeweer, maar er is inderdaad ook geschoten op de hooligans in Hoek van Holland.
wat? geloof jij de advocaten van maxim verhagen niet? heb je zelf veel verstand van maritiemrecht?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:34 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Heb je daar een bron voor? Ik ben er nog niet over uit namelijk, het kan zijn dat ik er overheen gelezen heb maar volgens mij is daar nog geen uitsluitsel over.
Er is heel vaak reden geweest om Israel onvoorwaardelijk te steunen. Het westen is echter doorgeschoten en heeft het punt bereikt dat vrijwel alle misstanden worden bedekt met de mantel der liefde.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:34 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
zullen ze wel een goede reden voor hebben. of weet jij het beter dan al die landen al die jaren? kom je weer met het schuldverhaaltje?
ja, je insinuaties... maar goed, daar ben je goed in... ga nou maar in op wat ik daadwerkelijk zeg ipv je met goedkope antwoorden te bevuilenquote:
Die door een door een land opgelegde blokkade wilden varen en na een waarschuwing zijn tegengehouden.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:34 schreef Re het volgende:
[..]
de grootste boot waar het nu om gaat daar zaten passagiers op die de GAZA strook wilde bereiken met hulpgoederen, en ze waren bereid om er voor te sterven... het was een hulp convooi, geen vredesmissie
Zolang Hamas daar aan de macht is, zal er ook weinig aan die situatie veranderen. Ik vind het bijzonder jammer dat er met name sinds het aan de macht komen van Hamas, totaal geen enkele ruimte meer is voor enige vorm van ontspanning in dat gebied. Alle gezeik zit volgens mijn beleving ook steeds in dat gebied.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:24 schreef Farang het volgende:
Israël wordt bestookt met vuurpijlen door hun blokkade van Gaza.
Ik zeg alleen dat ik er geen duidelijke bron van heb gezien, als het zo klaar als een klontje was dan zou dat al wel in de media zijn verschenen. Heb jij een duidelijke bron? Dat is alles wat ik vraag.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:36 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
wat? geloof jij de advocaten van maxim verhagen niet? heb je zelf veel verstand van maritiemrecht?
ja, en ze wilde dus gewoon naar gaza, linksom of rechtom...quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:37 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Die door een door een land opgelegde blokkade wilden varen en na een waarschuwing zijn tegengehouden.
Wat hypocriet. Toen die rellen om de mohammed-posters en bedreigen aan het adres van de tekenaar kwamen steunden ze hun eigen bewoner niet met dit soort soortgelijke acties.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:34 schreef HAKIM_1988 het volgende:
Zweden wil inmiddels de voetbalwedstrijd van deze week tegen Israel afzeggen om mensenrechtenschendingen.
[..]
Ja en dat had gemogen mits ze de schepen in Ashdod hadden laten controleren. Maar nee men moest en zou stoicijns doorvaren met de kennis dat israel er dan op zou reagerenquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:38 schreef Re het volgende:
[..]
ja, en ze wilde dus gewoon naar gaza, linksom of rechtom...
provocatie zeker... met een antwoord van Israel daarop... dat leek me wel duidelijk ja...quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:39 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Ja en dat had gemogen mits ze de schepen in Ashdod hadden laten controleren. Maar nee men moest en zou stoicijns doorvaren met de kennis dat israel er dan op zou reageren
Dat zouden wij heden ten dage provocatie mogen noemen.
http://www.nu.nl/algemeen(...)ng-nederlanders.htmlquote:Wapens
Op grond daarvan mag Israël neutrale schepen op volle zee controleren of er tussen de lading mogelijk goederen, zoals wapens, zitten die bestemd zijn voor militaire activiteiten van de vijand.
PvdA-er Van Dam bestrijdt die lezing. Volgens hem is geen sprake van een oorlog en evenmin van een zeeoorlog en is dus het zeeoorlogsrecht niet van toepassing.
http://www.fas.org/irp/crs/RL31191.pdfquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:34 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Heb je daar een bron voor? Ik ben er nog niet over uit namelijk, het kan zijn dat ik er overheen gelezen heb maar volgens mij is daar nog geen uitsluitsel over.
Hamas is democratisch aan de macht gekomen nadat George W. Bush had aangedrongen op democratische verkiezingen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:37 schreef Prosac het volgende:
[..]
Zolang Hamas daar aan de macht is, zal er ook weinig aan die situatie veranderen. Ik vind het bijzonder jammer dat er met name sinds het aan de macht komen van Hamas, totaal geen enkele ruimte meer is voor enige vorm van ontspanning in dat gebied. Alle gezeik zit volgens mijn beleving ook steeds in dat gebied.
De hele toestand in Gaza is natuurlijk ook gewoon een provocatie. Ik snap dat Israel ietwat huiverig is om goederen zomaar Gaza in te laten. Maar de bevolking lijdt daaronder. Dat valt moeilijk goed te praten.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:39 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Ja en dat had gemogen mits ze de schepen in Ashdod hadden laten controleren. Maar nee men moest en zou stoicijns doorvaren met de kennis dat israel er dan op zou reageren
Dat zouden wij heden ten dage provocatie mogen noemen.
Nee, jij haalt de hooligans aan als norm, ik zeg dus dat dat ook gewoon gebeurd is.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ooh en dat is de norm? Bovendien droegen die hooligans vuurwapens.
Je gelooft ze wel en jij hebt er veel verstand van?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:36 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
wat? geloof jij de advocaten van maxim verhagen niet? heb je zelf veel verstand van maritiemrecht?
Want Zweden moest voetballen tegen de islam?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:38 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Wat hypocriet. Toen die rellen om de mohammed-posters en bedreigen aan het adres van de tekenaar kwamen steunden ze hun eigen bewoner niet met dit soort soortgelijke acties.
Zijn natuurlijk totaal onvergelijkbare situaties.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:38 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Wat hypocriet. Toen die rellen om de mohammed-posters en bedreigen aan het adres van de tekenaar kwamen steunden ze hun eigen bewoner niet met dit soort soortgelijke acties.
Pfff was op vakantie toen het gebeurde en heb dat in de krant gelezen. Zeker weten doe ik het niet, dat moet ik wel bekennen. Echter, hooligans bestormen zo vaak de politie. Gelukkig wordt er nooit geschoten.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:42 schreef Prosac het volgende:
[..]
Nee, jij haalt de hooligans aan als norm, ik zeg dus dat dat ook gewoon gebeurd is.
En volgens mij droegen die hooligans geen vuurwapens, wel belaagden ze de met vuurwapens gewapende politieagenten. Ik kan in de berichtgeving nergens vinden dat de hooligans die avond geschoten hebben. Dus als je me met een bron daarvan zou kunnen informeren.
Israel heeft de IHH bestempeld als terroristische organisatie, en vanuit dat oogpunt hebben ze het schip geconfisceerd... waarom ze de andere schepen van free gaza hebben overgenomen lijkt me dan ook niet echt duidelijkquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:41 schreef BasOne het volgende:
[..]
http://www.fas.org/irp/crs/RL31191.pdf
Lap tekst, een rapport over terrorisme en het oorlogsrecht.
Waar het op neerkomt is dat terroristische organisaties niet onder het oorlogsrecht vallen.
Het oorlogsrecht is de enige manier om legaal schepen te enteren en 'controleren' in internationale wateren.
Dit is eigenlijk het beste te zien met Al Qaida terroristen op Camp X-ray of hamas terroristen in Israël.
Als het oorlogsrecht zou gelden zouden het krijgsgevangenen zijn, en ook zo behandelt moeten worden.
En dat worden ze niet
Wat snap je niet aan "soortgelijke sancties" ?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Want Zweden moest voetballen tegen de islam?
Sancties tegen wie? Je hebt een domme opmerking gemaakt, face it.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:45 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Wat snap je niet aan "soortgelijke sancties" ?
Maar dit is wat jij altijd doet, van die cynische wedervragen stellen met zo'n schaapachtige blik-smiley. Tot zover jouw inhoudelijke bijdrage weer.
Iedereen spreekt elkaar tegen of het rechtmatig is of niet. Maar nergens is het 100% zeker dat de actie illegaal danwel legaal is.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:41 schreef kahaarin het volgende:
Ik heb wel een bron van de tegenstrijdigheid:
[..]
http://www.nu.nl/algemeen(...)ng-nederlanders.html
Landen en groeperingen die zich zo uitgesproken uitten tegenover een tekenaar.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:46 schreef Farang het volgende:
[..]
Sancties tegen wie? Je hebt een domme opmerking gemaakt, face it.
Dat is natuurlijk onvergelijkbaar. Wat had Zweden in jouw ogen moeten doen? De regering heeft zijn afkeuring uitgesproken en meer kon zij ook niet doen. Moet er een land worden geboycot of op de vingers worden getikt? Zeg het me aub.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:45 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Wat snap je niet aan "soortgelijke sancties" ?
Maar dit is wat jij altijd doet, van die cynische wedervragen stellen met zo'n schaapachtige blik-smiley. Tot zover jouw inhoudelijke bijdrage weer.
Dat willen ze nu ook doen door die wedstrijd eventueel geen doorgang te geven natuurlijk.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:47 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk onvergelijkbaar. Wat had Zweden in jouw ogen moeten doen. De regering heeft zijn afkeuring uitgesproken en meer kon zij ook niet doen. Moet er een land worden geboycot of op de vingers worden getikt? Zeg het me aub.
En andere mensen zijn ervan overtuigd dat al het slechte van Israel komt en dat Arabieren per definitie nooit iets fout kunnen doen. Beide even dom.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Stemmingmakerij daar doen wij gelukkig niet aan. Daarom krijgen wij de laatste jaren ook de grootste horror-verhalen uit Iran en is er geen plaats voor nuance in het debat. Maar ik heb al een beetje door hoe de gemiddelde Nederlander de situatie bekijkt.
Israel: een en al goedheid. Het is de engel die zich verzet tegen het barbarisme van de arabieren
Rest van het M-O: tuig dat eigenlijk allemaal dood moet.
Om welke landen gaat het precies en wat hebben zij misdaan? Mogen ze hun mening niet geven?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:47 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Landen en groeperingen die zich zo uitgesproken uitten tegenover een tekenaar.
Ja gooi er een belediging doorheen, mooi teken van onmacht
Yup, en dat hadden ze mogen doen onder douane bevoegdheden in de 24mijls zone, of tot 5 mijl daarbuiten voor de intentie van het doorbreken van de blokkade.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:44 schreef Re het volgende:
[..]
Israel heeft de IHH bestempeld als terroristische organisatie, en vanuit dat oogpunt hebben ze het schip geconfisceerd... waarom ze de andere schepen van free gaza hebben overgenomen lijkt me dan ook niet echt duidelijk
Als er terroristen aan boord waren had je gelijk, het betrof echter een humanitaire missie met 6 schepen onder verschillende vlaggen, ik begrijp dat je niet zo maar een blokkade kan doorbreken maar er is twijfel over het feit of het een oorlogssituatie betreft. Ook kon ISR. niet weten of er terroristen aan boord waren, in mijn ogen hebben ze onrechtmatig in internationale wateren schepen ge-enterd. Als die schepen voor de kust tegen waren gehouden en gecontroleerd was het een ander verhaal geweest. Volgens mij hadden ze namelijk het volle recht om daar te varen. Wat hun intenties ook waren.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:41 schreef BasOne het volgende:
[..]
http://www.fas.org/irp/crs/RL31191.pdf
Lap tekst, een rapport over terrorisme en het oorlogsrecht.
Waar het op neerkomt is dat terroristische organisaties niet onder het oorlogsrecht vallen.
Het oorlogsrecht is de enige manier om legaal schepen te enteren en 'controleren' in internationale wateren.
Dit is eigenlijk het beste te zien met Al Qaida terroristen op Camp X-ray of hamas terroristen in Israël.
Als het oorlogsrecht zou gelden zouden het krijgsgevangenen zijn, en ook zo behandelt moeten worden.
En dat worden ze niet
Normaal gesproken weet de ME ze wel terug te meppen inderdaad.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Pfff was op vakantie toen het gebeurde en heb dat in de krant gelezen. Zeker weten doe ik het niet, dat moet ik wel bekennen. Echter, hooligans bestormen zo vaak de politie. Gelukkig wordt er nooit geschoten.
Dus Zweden had Al-Qaida moeten boycotten of weet ik het wat? Er waren namelijk geen Arabische landen verwikkeld in de gebeurtenissen, enkel burgers die uit zichzelf handelden.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:47 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Landen en groeperingen die zich zo uitgesproken uitten tegenover een tekenaar.
Ja gooi er een belediging doorheen, mooi teken van onmacht
Ja, dat weet ik. Maar jij sleepte die tekening-kerel erbij.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:48 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Dat willen ze nu ook doen door die wedstrijd eventueel geen doorgang te geven natuurlijk.
ik geloof hen eerder dan een stel jodenhatende users zonder kennis van zaken op fok! ja.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:42 schreef BasOne het volgende:
[..]
Je gelooft ze wel en jij hebt er veel verstand van?
Als je je terug trekt uit een deel van het gebied dat van de Palestijnen Judenrein moet worden dan mag je toch minstens verwachten dat er dan te praten valt, ipv een regen van raketten.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:06 schreef Farang het volgende:
[..]
Wat een onzinpropaganda. Het is net zoiets als je zou zeggen: de Nederlandse troepen zijn vertrokken uit Zuid-Irak, maar het geweld tegen de Amerikaanse bezetters is nog niet gestopt. Waarom niet? Boehoe.
Een beetje beladen door frustratie inderdaad en ik zie in dat de vergelijking niet helemaal eerlijk is, maar ik vind dit soort sancties hypocriet. Er is nog niet eens duidelijkheid.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik. Maar jij sleepte die tekening-kerel erbij.
Een regen van raketten is meer een reactie op de blokkade van Gaza. Of omdat Israël niet blij is met de overwinning van Hamas bij de democratische verkiezingen en er samen met Fatah alles aan doet om Hamas te verdrijven terwijl ze eerlijk hebben gewonnen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:52 schreef Viajero het volgende:
[..]
Als je je terug trekt uit een deel van het gebied dat van de Palestijnen Judenrein moet worden dan mag je toch minstens verwachten dat er dan te praten valt, ipv een regen van raketten.
We moeten niet doen alsof Israel zich lekker coulant opstelt. De bouw van illegale nederzettingen wordt bijvoorbeeld rustig voortgezet.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:52 schreef Viajero het volgende:
[..]
Als je je terug trekt uit een deel van het gebied dat van de Palestijnen Judenrein moet worden dan mag je toch minstens verwachten dat er dan te praten valt, ipv een regen van raketten.
Jij doet nu of die wapens niets voorstellen, maar denk je echt dat een ijzeren staaf in je gezicht, een messteek, of een fles gevuld met knikkers niks doen?quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
OMG! Ik zie het al voor me: duizenden Gazanen gewapend met slingshots bestormen de Israelische grenswachten en rukken op naar Jeruzalem waar de Israelische regering omver wordt geworpen.
Trouwens, jij hebt foto's gezien van de slingshots? En gaat dwars door een varkensbeen heen? Kom de fuck op zegJij doet alsof het een verkapte magnum is. Mn buurjochie heeft ook een katapult. Moet ik mij zorgen gaan maken?
ik vind dat zweden idd hun conclusies te snel hebben getrokken. beetje vreemd van een land dat toch redelijk overkomt.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:53 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Een beetje beladen door frustratie inderdaad en ik zie in dat de vergelijking niet helemaal eerlijk is, maar ik vind dit soort sancties hypocriet. Er is nog niet eens duidelijkheid.
Het is enigszins voorbarig, dat klopt.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:53 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Een beetje beladen door frustratie inderdaad en ik zie in dat de vergelijking niet helemaal eerlijk is, maar ik vind dit soort sancties hypocriet. Er is nog niet eens duidelijkheid.
Jij leest niet wat ik schrijf. Nog een keer dan, jij doet alsof ze allemaal naar de westbank zijn verplaatst, en dat is een leugen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:07 schreef Farang het volgende:
[..]
Lees je wel wat je schrijft? "Een aantal settlers zijn naar de westbank gegaan". Je bevestigt mijn punt alleen maar. Ik neem jouw Israëlische propaganda niet serieus en dat vind jij niet leuk.
Moet ook. Stilstand is achteruitgang.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
We moeten niet doen alsof Israel zich lekker coulant opstelt. De bouw van illegale nederzettingen wordt bijvoorbeeld rustig voortgezet.
Voor het oorlogsrecht maakt dat niet uit.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:48 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Als er terroristen aan boord waren had je gelijk, het betrof echter een humanitaire missie met 6 schepen onder verschillende vlaggen, ik begrijp dat je niet zo maar een blokkade kan doorbreken maar er is twijfel over het feit of het een oorlogssituatie betreft. Ook kon ISR. niet weten of er terroristen aan boord waren, in mijn ogen hebben ze onrechtmatig in internationale wateren schepen ge-enterd. Als die schepen voor de kust tegen waren gehouden en gecontroleerd was het een ander verhaal geweest. Volgens mij hadden ze namelijk het volle recht om daar te varen. Wat hun intenties ook waren.
Waar heb jij jodenhatende users gezien dan? Ik kan alleen voor mezelf spreken, mijn mening is dat deze actie niet door de beugel kan, net zo min als raketaanvallen van beide kanten of stenen gooien of beschietingen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik geloof hen eerder dan een stel jodenhatende users zonder kennis van zaken op fok! ja.
Misschien op de website van Hamas, iedereen heeft in tussen genoeg beelden kunnen zien om zelf te concluderen dat het klinkklare onzin is.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:41 schreef deedeetee het volgende:
Ik heb ergens hier( ik vermoed via een link ) een verslag gelezen dat de soldaten meteen toen ze aan boord waren zich al schietend een weg baanden naar de brug om het schip over te nemen.
Ik wil dat graag nog eens doorlezen maar vind het niet meer terugwie weet nog waar dat beschreven stond ?
Ze zijn niet allemaal naar de westbank verplaatst? Nee dan is het goed zeker!quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:55 schreef Viajero het volgende:
[..]
Jij leest niet wat ik schrijf. Nog een keer dan, jij doet alsof ze allemaal naar de westbank zijn verplaatst, en dat is een leugen.
Jij zei: Dat was een toneelstukje van Israël. De kolonisten werden niet verwijderd, ze werden verplaatst naar de Westelijke Jordaanoever.
Heb je gelijk in. Echter, stel dat die zogenaamde wapens Gaza hadden bereikt. Wat hadden de Gazanen met die troep moeten doen? In close-combat situaties heb je misschien profijt van een loden pijp maar als jij het in een straat op moet nemen tegen gewapende militairen, dan ben je gewoon de sjaak.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:54 schreef Disorder het volgende:
[..]
Jij doet nu of die wapens niets voorstellen, maar denk je echt dat een ijzeren staaf in je gezicht, een messteek, of een fles gevuld met knikkers niks doen?
Dat is volgens mij ook wat ik zeg toch? Controleren binnen nationale wateren prima maar enteren in internationale wateren niet.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:55 schreef BasOne het volgende:
[..]
Voor het oorlogsrecht maakt dat niet uit.
Neutrale schepen die voorraden naar 'de vijand' brengen kunnen op open zee geënterd worden door de andere partij, wapens en dergelijke mogen dan in beslag genomen worden, humanitaire middelen zijn ze dan verplicht door te laten onder het 'recht van vrije doorvaart'.
Douane bevoegdheden strekken tot 24 zeemijl uit de kust, binnen die zone mogen ze controleren wat ze willen en confisqueren wat ze willen.
Maar terroristische organisaties als Hamas vallen niet onder het oorlogsrecht, dus Israël had geen bevoegdheid om de schepen te controleren of enteren of wat dan ook in internationale wateren.
Moet je helemaal zelf wetenquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik geloof hen eerder dan een stel jodenhatende users zonder kennis van zaken op fok! ja.
Duidelijke zaak. Valt mee dat ze niet getorpedeerd zijn.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:56 schreef franske19 het volgende:
[..]
Misschien op de website van Hamas, iedereen heeft in tussen genoeg beelden kunnen zien om zelf te concluderen dat het klinkklare onzin is.
Op die boot met vredesactivisten zaten bekende terroristen, waren wapens aanwezig (waaronder stun grenades, kogelwerende vesten, messen, zwaarden en stalen pijpen) en is ook nog eens een x aantal kogelwerende vesten en gasmaskers. Niet echt noodhulp.
Yup, maar het maakt niet uit of er nu wel of geen terroristen aan boord waren.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:58 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Dat is volgens mij ook wat ik zeg toch? Controleren binnen nationale wateren prima maar enteren in internationale wateren niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |