De pure tank/healing classes, bedoel je?quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:20 schreef Ulreazj het volgende:
[..]
Hybrids hoeven niet die rol te vervullen.
Jezus gast,hij is aan het levelen dan is het toch doodnormaal dat je een dps bent? Ongeduldige kut aapquote:Op donderdag 6 mei 2010 20:38 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Hee kijk kinderen, een hybrid die alleen maar gaat dpsen in instances.![]()
![]()
Dankzij jouw soort hebben pure classes een groot nadeel en een tyfuslange queue omdat je zelf - als hybrid (!) - te LAKS bent om te gaan tanken of healen.
Want level 15-79 instances bestaan niet, wil je zeggen?quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:40 schreef borstmelk het volgende:
[..]
Jezus gast,hij is aan het levelen dan is het toch doodnormaal dat je een dps bent? Ongeduldige kut aap
Natuurlijk bestaan ze,maar vooral op 15-60 kan je ze gewoon met dps specc tanken als je geen retard bentquote:Op donderdag 6 mei 2010 23:41 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Want level 15-79 instances bestaan niet, wil je zeggen?
over die speccs,ik dacht dat arms het beste was. ik heb niet zoveel ervaring met warr's maar een vriend van mij lvlde met arms en ging redelijk snel. hij had ook bijna nooit moeite met elites. http://www.wowwiki.com/Warrior_builds Daar staat best veel info. Maar dat wist je waarschijnlijk alquote:Op donderdag 6 mei 2010 23:45 schreef Blistering het volgende:
Normaal gesproken doe ik sowieso geen dungeons als ik level, enkel en alleen als ik een goeie questreward krijg van een dungeon quest, zoals in dit geval. Kwam er ook achter dat ik nog een t6 token in m'n bag had, gelijk ff ingeleverd en gegemmed met hit. Hit met levellen
Ik heb als Fury geleveld. Gewoon omdat Titans Grip te tof is. Ging prima. Gewoon van je bloodthirst en whirlwind gebruik maken en als je boven de 50 rage zit pas je heroic strike (op packs cleave) doen.quote:Op donderdag 6 mei 2010 20:16 schreef Blistering het volgende:
Iemand hier een idee wat de beste spec is om te lvlen als warrior? Ben nu level 72, en opzich levelled Fury best aardig met die 2 heirloom axes, maar is Arms toch niet beter/sneller? Vooral in dungeons zit ik vaak zonder rage
ken geen enkele arms warrior die bij mijn dps in de buurt kan komenquote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:20 schreef Sapstengel het volgende:
Ik heb eerst gelevelled als Fury, maar dat was best irritant, vooral voordat je whirlwind hebt. En je rage komt ook veel langzamer. Op level 30 ofzo ben ik naar arms gegaan en dat ben ik nu (70) nog steeds. Beviel me veel beter, sneller rage en je abilties kosten veel minder. En het is gewoon steeds rend, mortal strike, dan overpower door taste for blood proc en execute.
Wat ook irritant is aan fury, je kan veel dingen als retaliation of rend niet gebruiken in berserker stance.
quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:38 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
De pure tank/healing classes, bedoel je?_
Dus volgens jouw _MOET_ je als hybrid class perse gaan healing/tanken met levelen in dungeons?quote:Op donderdag 6 mei 2010 20:38 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Hee kijk kinderen, een hybrid die alleen maar gaat dpsen in instances.![]()
![]()
Dankzij jouw soort hebben pure classes een groot nadeel en een tyfuslange queue omdat je zelf - als hybrid (!) - te LAKS bent om te gaan tanken of healen.
Ja.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 10:21 schreef CraniuM het volgende:
[..]
Dus volgens jouw _MOET_ je als hybrid class perse gaan healing/tanken met levelen in dungeons?
Een leuk schild om mee te beginnen, echter er is er 1 van emblems of valor volgens mij, die een stuk beter is.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 10:26 schreef Sjiznit het volgende:
Afgelopen week begonnen met een Tauren Warrior (Heb nog een maand RAF over). Mijn Dwerg warrior is inmiddels een tijdje 80 nu maar ik zit er over te denken om daar ook een tank spec op te nemen. Aangezien ik geen idee heb of ik dat leuk ga vinden op warrior (Heb op private server wel als DK getanked) en hoe dat werkt level ik mijn Tauren als prot. Een beetje oefenen en dan op mijn dwerg alvast wat gear verzamelen.
Oh en de Royal Crest of Lordaeron wat is die vet zegDus ff wat Culling of Strat doen komende tijd.
Juh, maar die ziet er retevet uitquote:Op vrijdag 7 mei 2010 10:41 schreef jagga het volgende:
[..]
Een leuk schild om mee te beginnen, echter er is er 1 van emblems of valor volgens mij, die een stuk beter is.
nog beter is die uit toc, of icc10 natuurlijk
Ieeewww!quote:Op vrijdag 7 mei 2010 10:56 schreef Silmarwen het volgende:
Gisteren ToC met twee vingers in mijn neus gehealed.
/follow op een rangedquote:Op vrijdag 7 mei 2010 10:56 schreef Silmarwen het volgende:
Ben nu eindelijk ICC 10 ready met mijn resto druid. Gisteren ToC met twee vingers in mijn neus gehealed. Vooral de faction champs vind ik leuk. Is net WG healen.
Normale hc's vind ik echt niet leuk om te healen. Ik verveel me rot, niet normaal.
En jij bent diegene die zo'n hekel heeft aan slackers ?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 11:08 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
/follow op een ranged
ES en Rip op de tank
*alt-tab* en iets productiefs doen
Ligt eraan. Wat ben je? Een pallie, want das best faceroll. Bovendien is mijn ret gear bijna net zo goed als mijn tank gear en dus ongeveer zo goed als de top dps'ers in onze guild. Ik sta dan ook vaak behoorlijk hoog, ondanks dat ik zelden dps. Heb gewoon offspec gear gekregen omdat niemand het wilde etc. Verder goed gegemmed en ik zag net dat ik wat enchants mis, dus dat ook maar even doen.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 11:22 schreef jagga het volgende:
als je normaal gesproken guild MT bent...
En je kunt dpsen voor de verandering in icc10..(vanwege nieuwe tanks die een kans wilden)
En je staat na de eerste 3 wings 1e op de dps lijst met damage done, en maar 200 dps onder onze beste dps.. Dan is er toch iets fout of ligt het aan mij ?
een warrior.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 11:27 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Ligt eraan. Wat ben je? Een pallie, want das best faceroll. Bovendien is mijn ret gear bijna net zo goed als mijn tank gear en dus ongeveer zo goed als de top dps'ers in onze guild. Ik sta dan ook vaak behoorlijk hoog, ondanks dat ik zelden dps. Heb gewoon offspec gear gekregen omdat niemand het wilde etc. Verder goed gegemmed en ik zag net dat ik wat enchants mis, dus dat ook maar even doen.
En dat geluidje van een gnome alstie dood gaat erbij, genieten, puur genietenquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:36 schreef Ezio het volgende:
Net even WSG gedaan, valt een mage met 12k hp me aan.
Chimera shot voor 9k, daarna kill shot voor 19537!!!! damage
Arme gnome
Inderdaad, en dan die doodsanimatie. Heerlijk!quote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:39 schreef Blistering het volgende:
[..]
En dat geluidje van een gnome alstie dood gaat erbij, genieten, puur genieten
Zou kunnen, maar wat is jouw character's naam dan? Ik zie je nl. niet in de OPquote:Op donderdag 6 mei 2010 10:57 schreef Vengswiejj het volgende:
Amg, heb je wel eens zien rondlopen, volgens mij ook wel eens in een pug met je gezeten :0 .
Alleen met Shaddix dan.
Rising Sun is een mix van twee oude hardcore guilds (From the Ashes en Eye for an Eye), maar niet iedereen die in de guild zit zijn hardcore spelers. Kijk zelf maar, niet alle chars die je daar ziet doen aan raidsquote:Maar uhh, Rising Sun is toch geen Casual Guild ?
Nee inderdaad. Als ik 80 ben en ik heb wat hit en expertise (en twee goede wapens) ga ik sowieso fury. Arms heb ik alleen omdat het tijdens het levellen wel lekker werkt, mar mijn doel is toch wel fury. DPS boeit me niet tijdens het levellen, dan gaat het me alleen om het gemak van mobs grinden.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:29 schreef DJ_ het volgende:
[..]
ken geen enkele arms warrior die bij mijn dps in de buurt kan komen
Ja ik ook, bij de meeste tanks is een rejuvenation genoeg. Vooral als je van die pally's en warriors krijgt met 50k hp.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 10:56 schreef Silmarwen het volgende:
Ben nu eindelijk ICC 10 ready met mijn resto druid. Gisteren ToC met twee vingers in mijn neus gehealed. Vooral de faction champs vind ik leuk. Is net WG healen.
Normale hc's vind ik echt niet leuk om te healen. Ik verveel me rot, niet normaal.
Tis toch immers je eigen keuze als je met een hybrid class niet wilt tanken maar wilt dpsen, maar ik zit nu ook een warrior te levelen maar ga wel een duel spec nemen om in dungeons te gaan tanken zo ben ik dan weer welquote:
Bij ons ook zoiets, maar het schiet niet echt opquote:
Same herequote:Op vrijdag 7 mei 2010 15:01 schreef Blistering het volgende:
[..]
Bij ons ook zoiets, maar het schiet niet echt op
Geen idee, doe nooit 10 mans mee. Misschien vanavond een keertje, maar we doen eerst een Immortal run met de 2 beste guild v.d server (Waaronder dus de mijne)quote:Op vrijdag 7 mei 2010 15:08 schreef ufopiloot het volgende:
En de 10 man op HC?
Bij ons op de realm hebben een paar guilds het al gehaald, maar één daarvaan heeft het gedaan zonder melee dps, en de ander met 1 meleeWij zitten in onze groep al met minimaal 3 melee DPS, best kut.
bij ons word er nog steeds gefaald op normalquote:
Haha idd, ik lig ook altijd in een deuk als ik weer eens Gnomeregan doe. Dooie gnomes aan de lopende band.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:55 schreef Ezio het volgende:
[..]
Inderdaad, en dan die doodsanimatie. Heerlijk!
een one shot overlevenquote:
Dan taunten de tanks verkeerd of doen je healers iets niet goed. Soul Reaper moet elke josti tank nu wel kunnen overleven met de 15% hp buff.quote:
ik bedoelde eigenlijk een one shot is geen one shot als je hem overleefdquote:Op vrijdag 7 mei 2010 19:04 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Dan taunten de tanks verkeerd of doen je healers iets niet goed. Soul Reaper moet elke josti tank nu wel kunnen overleven met de 15% hp buff.
nicequote:Op vrijdag 7 mei 2010 21:10 schreef Blistering het volgende:
Pffffffrt. Net Immortal gehaald, wát een stress alsnog zeg.
Tevens gehaald;
- Needy
- The Dedicated Few
- Subtraction
- Got my mind on my money (25k)
Lekker avondje zo
9170quote:Op zaterdag 8 mei 2010 02:36 schreef Santello het volgende:
[..]
nice
hoeveel achiev points heb je nu dan
quote:
"ja maar, heb je LK25hc al op farm dan????"quote:Op zaterdag 8 mei 2010 13:56 schreef Fipotje het volgende:
blegh! het is zo saai geworden als healer! Random heroics hoef je niet eens meer te healen icc10 kan je zo beetje alleen doen en 25 is weer veel van het zelfde heb icc wel gezien nu. (ben al een tijdje gestopt nu ook, wacht wel op cata)
Nu nog iets om die punten aan te bestedenquote:
Whehequote:
Heb ik ook weleens gezien. Die baas vloog gewoon onze basis in toen de deur nog dicht was en schoot ons kapot vanaf het dakquote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:15 schreef CraniuM het volgende:
Gister in 10-19 lvl wsg een dikke speedhacker
quote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:58 schreef Ezio het volgende:
[..]
Heb ik ook weleens gezien. Die baas vloog gewoon onze basis in toen de deur nog dicht was en schoot ons kapot vanaf het dak
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |