Het feit dat het in Nederland verboden is, wil niet zeggen dat de vrouwen hier "op vakantie" gaan om zonder clitoris thuis te komen... Zelfde met uithuwelijking.. En dat het in de hindoecultuur ook gebeurt is ook lomp. Die cultuur loopt ook op dat gebied achter. Alleen ging dit topic puur over de islam.quote:Op maandag 3 mei 2010 20:30 schreef maartena het volgende:
[..]
En de huidige wetgeving voorziet daar allang in. Men mag niet onder de 18 trouwen, en alleen met toestemming van het ministerie EN de ouders als het om 16 of 17 jarigen gaat, en onder de 16 nooit.
Verder zijn zaken als vrouwenbesnijdenis allang verboden in Nederland, net als polygamie.
Uithuwelijken komt verder ook voor in de (Indiase) Hindoe-cultuur.... sterker nog het is daar veel gewoner dan binnen de Islam.
Dat voorkom je toch nooit. We hebben 1 miljoen moslims in Nederland, en zolang ze nog geen reisverbod opgelegd krijgen door Herr Wilders, ontkom je er niet aan dat men naar het thuisland terug gaat voor dat soort zaken.quote:Op donderdag 6 mei 2010 08:31 schreef Bootje84 het volgende:
Het feit dat het in Nederland verboden is, wil niet zeggen dat de vrouwen hier "op vakantie" gaan om zonder clitoris thuis te komen... Zelfde met uithuwelijking.. En dat het in de hindoecultuur ook gebeurt is ook lomp. Die cultuur loopt ook op dat gebied achter. Alleen ging dit topic puur over de islam.
Ik ben ook geen voorstander van het beperken van rechten van bepaalde mensen. Dat is uiteindelijk discriminatie. Aan de andere kant moet het omzeilen van de Nederlandse (grond)wet strafbaar gesteld worden. Als jij dus met je bekrompen kop jouw kind naar een zandbak stuurt om haar daar te laten besnijden, moet je hier berecht worden voor zware mishandeling.quote:Op donderdag 6 mei 2010 08:35 schreef maartena het volgende:
[..]
Dat voorkom je toch nooit. We hebben 1 miljoen moslims in Nederland, en zolang ze nog geen reisverbod opgelegd krijgen door Herr Wilders, ontkom je er niet aan dat men naar het thuisland terug gaat voor dat soort zaken.
De Grondwet zo aanpassen om moslims van minder burgerrechten te voorzien zal moslims alleen maar verder weg drukken van de Nederlandse maatschappij waar ze nu onderdeel van uitmaken.
http://www.eenvandaag.nl/(...)nis_vanuit_nederlandquote:Op donderdag 6 mei 2010 08:42 schreef Bootje84 het volgende:
Ik ben ook geen voorstander van het beperken van rechten van bepaalde mensen. Dat is uiteindelijk discriminatie. Aan de andere kant moet het omzeilen van de Nederlandse (grond)wet strafbaar gesteld worden. Als jij dus met je bekrompen kop jouw kind naar een zandbak stuurt om haar daar te laten besnijden, moet je hier berecht worden voor zware mishandeling.
Dat ging niet om dat kruisje, het ging om het feit dat werknemers van dat bedrijf niet zichtbaar een ketting mogen dragen.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 18:11 schreef Janver het volgende:
I Maar gezien de linkse gedachtengang moet de Nederlander zich aanpassen. Een buschauffeur mag geen katholiek kruisje boven zijn uniform dragen maar een islamitische/moslim buschauffeuse mag wel een hoofddoekje dragen. Beiden zijn niet nodig en toch wordt de één geaccepteerd en de andere is een niet nodig gevonden geloofsuiting.
Ondergang .....je overdrijft gigantica enorma ...quote:Op vrijdag 7 mei 2010 18:11 schreef Janver het volgende:
Maar de integratie van de islam in de Nederlandse cultuur(De cultuur die verscheidende eeuwen geleden is ontstaan, de cultuur van zeg maar jaren 50; de tijd van: Toen was geluk nog heel gewoon) is de ondergang van onze samenleving.
iedereen moet zich aan iedereen aanpassen... dat met die buschauffeur was de gedachtegang van het busbedrijf.quote:. Maar gezien de linkse gedachtengang moet de Nederlander zich aanpassen.
natuurlijk niet .. dat zeggen ze allemaal ..quote:Ik heb niks tegen moslims, niks tegen de koran,
goed zo die zelfkennis.. jij bent idd intolerante Nederlandse cultuurquote:maar ik heb wel wat tegen de intolerantie van de Islamitische cultuur en de intolerantie van de Nederlandse cultuur
je egoooootje heeft het nodig opgeklopt te worden ?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 18:54 schreef Buschetta het volgende:
Dezelfde linkse figuren die hier reageren lul ik altijd klem op feestjes
Nee ik vind het grappig om liberale linkse "vrije denkers" erop te wijzen dat hun hele wereld op leugens gebaseerd is. Mijn eigen ego is al groot genoeg.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 18:59 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
je egoooootje heeft het nodig opgeklopt te worden ?
gefeliciteerd met je briljant vermogen mensen op feestjes klem te lullen ....
ik kom zulke mensen ook tegen op feestjes.... ze willen altijd gelijk hebben .. persé.. komen met drogredeneringen.. zeggen de meeste a-sociale dingen, ...: ik laat ze maar lullen ..
Jongens heeft iemand een recept voor kebab??quote:Op maandag 3 mei 2010 11:08 schreef tAfkaR het volgende:
De eerste reacties versterken mijn punt ... ik zou eens de reacties willen zien , het moment dat de hele moslimbevolking het werk neerlegt...![]()
Oke, ik was niet in NL, heb het alleen in de krant gelezen. Ik dacht dat er wel een kruisje aanhing of niet? of was dat de overdrijving van internet?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 18:34 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Dat ging niet om dat kruisje, het ging om het feit dat werknemers van dat bedrijf niet zichtbaar een ketting mogen dragen.
Gelukkig breng jij zelf ook veel nuttige en inhoudelijke informatie, danwel een mening(behalve op onzinnige wijze mensen kritiseren), in een discussie.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 18:51 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ondergang .....je overdrijft gigantica enorma ...
Waarom doe je dat?
[..]
iedereen moet zich aan iedereen aanpassen... dat met die buschauffeur was de gedachtegang van het busbedrijf.
[..]
natuurlijk niet .. dat zeggen ze allemaal ..
[..]
goed zo die zelfkennis.. jij bent idd intolerante Nederlandse cultuur
ps: het Nederland van de jaren 50 eindigde 31 december 1959 ...
Vet van mij: Heb jij Gerard Cox wele ens bezig gehoord in die serie? Geen toonbeeld van tolerantie en ruimdenkendheid!quote:Op vrijdag 7 mei 2010 18:11 schreef Janver het volgende:
Ik zie overigens niet hoe de islam te maken heeft met jou artikel.
Tolerant is relatief, ik vind Duitsland ook tolerant.
De vergelijking met Zuid-Afrika/Apartheid heeft niks te maken met Nederland zelf. Zuid-Afrika is gekoloniseerd en daarbij zijn de blanke bewoners(veelal Nederlanders, maar ook Engelsen & o.a. Duitsers) de fout in gegaan. Apartheid is een Zuid-afrikaans woord dat is overgenomen in de Engelse Taal.
Maar de integratie van de islam in de Nederlandse cultuur(De cultuur die verscheidende eeuwen geleden is ontstaan, de cultuur van zeg maar jaren 50; de tijd van: Toen was geluk nog heel gewoon) is de ondergang van onze samenleving. Daarbij gaat het over tolerantie, de tolerantie van de gelukzoekers die zich willen aanpassen aan de Nederlandse cultuur. Maar gezien de linkse gedachtengang moet de Nederlander zich aanpassen. Een buschauffeur mag geen katholiek kruisje boven zijn uniform dragen maar een islamitische/moslim buschauffeuse mag wel een hoofddoekje dragen. Beiden zijn niet nodig en toch wordt de één geaccepteerd en de andere is een niet nodig gevonden geloofsuiting.
Ik heb niks tegen moslims, niks tegen de koran, maar ik heb wel wat tegen de intolerantie van de Islamitische cultuur en de intolerantie van de Nederlandse cultuur door de linkse kliek in NL.
Dat verhaal gebruiken wel meer mensen, maar het slaat nergens op, natuurlijk. Want doorredenerend zouden we ons moeten gaan gedragen als de minst verlichte landen. Zio komt er nooit wat van de beschaving terecht, natuurlijk: als we ons verlagen tot de domsten en minst toleranten.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 19:14 schreef Janver het volgende:
Ik ben, denk ik, redelijk tolerant. Maar ik overdrijf het niet, ik moet niet nodig mijn islamitische buurman omhelzen in het kader van integratie. Ik ben in vele landen geweest, o.a. Zuid Afrika, Saudi Arabië,Egypte, Marokko, Verenigde Emiraten, Maleisie, Singapore, Hong Kong, China, Japan en Korea. Nog wel veel meer maar dat is niet nuttig om te vermelden. In vergelijking met deze landen is Nederland heel erg tolerant, Singapore is tolerant maar van integratie is geen sprake. Dus ik weet wat niet tolerante landen uitrichten. Je zult maar eens proberen een bijbel Saudi Arabië meenemen, even kijken wat ze doen!
Ik wil niet Nederland goedpraten, maar er is een zekere tolerantie maar zeker met limieten.
Je overdrijft tot in het absurde metquote:Op vrijdag 7 mei 2010 19:14 schreef Janver het volgende:
.
Ik ben, denk ik, redelijk tolerant. Maar ik overdrijf het niet,
ik omhels geen enkele buurman zonodig .. en dat is ook niet nodig....wat wel belangrijk is, is de bereidheid om samen te leven.... itt een attitude van "mijn buurman maakt de ondergang van onze samenleving"quote:ik moet niet nodig mijn islamitische buurman omhelzen in het kader van integratie
Omdat ze een nep-religie aanhangen die hen transformeert in laffe mensen.quote:Op maandag 3 mei 2010 12:42 schreef teknomist het volgende:
[..]
Als welvaart alles bepalend is, waarom hebben we dan geen niet zoveel last van boeddhisten of hindoe's? Alsof Nepal en India zulke rijke landen zijn... Je kunt niet alles op sociaal-economische omstandigheden schuiven, en alle andere facturen uitsluiten.
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:45 schreef Islamist het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Omdat ze een nep-religie aanhangen die hen transformeert in laffe mensen.
De islam, de ware religie van God, de Almachtige, geeft mensen kracht, moed, zelfwaarde, zelfvertrouwen etc. Het is dan ook niet raar dat het dekolonisatieproces in zwart Afrika als eerste begon op die plekken die de eer hadden om in aanraking te komen met de islam. Deze religie gaf de onderdrukte mensen van Afrika hun zelfrespect terug en wakkerde hun strijd tegen de ongelovige onderdrukkers aan. De rest is geschiedenis.
De islam is sinds het ontstaan al een verfoeide religie geweest, maar is altijd als overwinnaar uit de strijd gekomen. De voormalige boeddhistische, christenlanden etc. zijn één voor één, als dominostenen gevallen voor de islam. Inmiddels telt de islamitische oemmah 57 islamitische landen, en leven er bijna 1.600.000.000 moslims verspreid over de wereld. Dit proces is niet te stoppen. De islam zal alleen maar verder verspreiden, dat is namelijk een belofte van God zelf, die de gelovigen heeft beloofd dat Zijn religie zal overwinnen.
Jouw vraag waarom we zoveel last hebben van moslims is lachwekkend. Het zijn juist de moslims die last hebben van jou. Met dat laatste refereer ik natuurlijk naar het imperialistische Westen. Je hoeft alleen maar naar het Midden-Oosten te kijken om te constateren hoe agressief het Westen zich gedraagt jegens de verschillende moslimvolkeren. Verschillende islamitische landen worden, as we speak, bezet en van hun natuurlijke rijkdommen beroofd door agressieve misdadige westerse (huurlingen)legers. Andere islamitische landen zijn weer het slachtoffer geworden van regime changes door westerse inlichtingendiensten, hun democratisch gekozen leiders zijn vervangen door (seculiere) westerse puppets die hun eigen landen hebben verraden en in de uitverkoop hebben gedaan.
Niet zo raar dan dat de moslims het zat zijn en terugvechten. De islam is de meest tolerante religie van de drie Abrahamitische monotheïstische religies. Maar God is duidelijk geweest in de Koran over één ding, namelijk dat zelfverdediging te allen tijde is toegestaan. Ga er maar dus niet vanuit dat de moslims zich als makke lammen zullen laten afslachten en geen verzet zullen bieden om jou haatdragende soort te pleasen. Dat zal namelijk nimmer gebeuren, de strijd zal voortgezet worden, en de moslims zullen overwinnen.
De enige manier om je ondergang te stoppen is door de islam en de moslims met rust te laten en niet uit te dagen, want dan geef je ze ook geen reden en religieuze rechtvaardiging om achter jou aan te gaan. Anders zul je roemloos ten onder gaan. Je kunt het namelijk niet winnen van mensen die God aan hun zijde hebben.
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:45 schreef Islamist het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Omdat ze een nep-religie aanhangen die hen transformeert in laffe mensen.
De islam, de ware religie van God, de Almachtige, geeft mensen kracht, moed, zelfwaarde, zelfvertrouwen etc. Het is dan ook niet raar dat het dekolonisatieproces in zwart Afrika als eerste begon op die plekken die de eer hadden om in aanraking te komen met de islam. Deze religie gaf de onderdrukte mensen van Afrika hun zelfrespect terug en wakkerde hun strijd tegen de ongelovige onderdrukkers aan. De rest is geschiedenis.
De islam is sinds het ontstaan al een verfoeide religie geweest, maar is altijd als overwinnaar uit de strijd gekomen. De voormalige boeddhistische, christenlanden etc. zijn één voor één, als dominostenen gevallen voor de islam. Inmiddels telt de islamitische oemmah 57 islamitische landen, en leven er bijna 1.600.000.000 moslims verspreid over de wereld. Dit proces is niet te stoppen. De islam zal alleen maar verder verspreiden, dat is namelijk een belofte van God zelf, die de gelovigen heeft beloofd dat Zijn religie zal overwinnen.
Jouw vraag waarom we zoveel last hebben van moslims is lachwekkend. Het zijn juist de moslims die last hebben van jou. Met dat laatste refereer ik natuurlijk naar het imperialistische Westen. Je hoeft alleen maar naar het Midden-Oosten te kijken om te constateren hoe agressief het Westen zich gedraagt jegens de verschillende moslimvolkeren. Verschillende islamitische landen worden, as we speak, bezet en van hun natuurlijke rijkdommen beroofd door agressieve misdadige westerse (huurlingen)legers. Andere islamitische landen zijn weer het slachtoffer geworden van regime changes door westerse inlichtingendiensten, hun democratisch gekozen leiders zijn vervangen door (seculiere) westerse puppets die hun eigen landen hebben verraden en in de uitverkoop hebben gedaan.
Niet zo raar dan dat de moslims het zat zijn en terugvechten. De islam is de meest tolerante religie van de drie Abrahamitische monotheïstische religies. Maar God is duidelijk geweest in de Koran over één ding, namelijk dat zelfverdediging te allen tijde is toegestaan. Ga er maar dus niet vanuit dat de moslims zich als makke lammen zullen laten afslachten en geen verzet zullen bieden om jou haatdragende soort te pleasen. Dat zal namelijk nimmer gebeuren, de strijd zal voortgezet worden, en de moslims zullen overwinnen.
De enige manier om je ondergang te stoppen is door de islam en de moslims met rust te laten en niet uit te dagen, want dan geef je ze ook geen reden en religieuze rechtvaardiging om achter jou aan te gaan. Anders zul je roemloos ten onder gaan. Je kunt het namelijk niet winnen van mensen die God aan hun zijde hebben.
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:45 schreef Islamist het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Omdat ze een nep-religie aanhangen die hen transformeert in laffe mensen.
De islam, de ware religie van God, de Almachtige, geeft mensen kracht, moed, zelfwaarde, zelfvertrouwen etc. Het is dan ook niet raar dat het dekolonisatieproces in zwart Afrika als eerste begon op die plekken die de eer hadden om in aanraking te komen met de islam. Deze religie gaf de onderdrukte mensen van Afrika hun zelfrespect terug en wakkerde hun strijd tegen de ongelovige onderdrukkers aan. De rest is geschiedenis.
De islam is sinds het ontstaan al een verfoeide religie geweest, maar is altijd als overwinnaar uit de strijd gekomen. De voormalige boeddhistische, christenlanden etc. zijn één voor één, als dominostenen gevallen voor de islam. Inmiddels telt de islamitische oemmah 57 islamitische landen, en leven er bijna 1.600.000.000 moslims verspreid over de wereld. Dit proces is niet te stoppen. De islam zal alleen maar verder verspreiden, dat is namelijk een belofte van God zelf, die de gelovigen heeft beloofd dat Zijn religie zal overwinnen.
Jouw vraag waarom we zoveel last hebben van moslims is lachwekkend. Het zijn juist de moslims die last hebben van jou. Met dat laatste refereer ik natuurlijk naar het imperialistische Westen. Je hoeft alleen maar naar het Midden-Oosten te kijken om te constateren hoe agressief het Westen zich gedraagt jegens de verschillende moslimvolkeren. Verschillende islamitische landen worden, as we speak, bezet en van hun natuurlijke rijkdommen beroofd door agressieve misdadige westerse (huurlingen)legers. Andere islamitische landen zijn weer het slachtoffer geworden van regime changes door westerse inlichtingendiensten, hun democratisch gekozen leiders zijn vervangen door (seculiere) westerse puppets die hun eigen landen hebben verraden en in de uitverkoop hebben gedaan.
Niet zo raar dan dat de moslims het zat zijn en terugvechten. De islam is de meest tolerante religie van de drie Abrahamitische monotheïstische religies. Maar God is duidelijk geweest in de Koran over één ding, namelijk dat zelfverdediging te allen tijde is toegestaan. Ga er maar dus niet vanuit dat de moslims zich als makke lammen zullen laten afslachten en geen verzet zullen bieden om jou haatdragende soort te pleasen. Dat zal namelijk nimmer gebeuren, de strijd zal voortgezet worden, en de moslims zullen overwinnen.
De enige manier om je ondergang te stoppen is door de islam en de moslims met rust te laten en niet uit te dagen, want dan geef je ze ook geen reden en religieuze rechtvaardiging om achter jou aan te gaan. Anders zul je roemloos ten onder gaan. Je kunt het namelijk niet winnen van mensen die God aan hun zijde hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |