Terecht.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:43 schreef Frutsel het volgende:
DeParo en AraMeyr komen voorlopig niet terug
Daarom ook nog wat opgeruimd
Waarom DAT nou weer????quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:43 schreef Frutsel het volgende:
DeParo en AraMeyr komen voorlopig niet terug
Daarom ook nog wat opgeruimd
Natuurlijk niet terecht. IEDEREEN heeft vrijheid van meningsuiting. Zelfs een doorgedraaide Israellover als DeParo.quote:
Heb je dan totaal niet door dat het helemaal niet om hun mening gaat over een onderwerp? Dat is dus niet de reden. Lees maar eens terug.quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:52 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Natuurlijk niet terecht. IEDEREEN heeft vrijheid van meningsuiting. Zelfs een doorgedraaide Israellover als DeParo.
Wegmoffelen omdat iemands mening je niet aanstaat.
Het werd onderbouwd met het noemen van verzetsstrijders die tijdens het verzet of in kampen sneuvelden.quote:Op donderdag 6 mei 2010 18:23 schreef paddy het volgende:
Van mij hadden er trouwens nog wel een paar even een dag rust mogen hebben. Ik schijnt nl ook heel erg op hyenagedrag. Met een groep op één user af. Iemand voor totaal onbenullig om een mening uit te maken zonder ook maar in te gaan op wat hij zegt en dat te proberen te onderbouwen.
Ik sluit me hier volledig bij aan en meer hoef ik er niet over kwijt.quote:Op donderdag 6 mei 2010 18:42 schreef ErwinRommel het volgende:
Onterecht deze ban voor beiden.
Wat is dat toch vandaag met die zachtgekookte eitjes die zich om het minste geringste op de tenen gertapt voelen? Kan men kritiek niet aan soms?
Laten we wel wezen, iedereen moet tegen een stootje kunnen. We zijn toch geen maatschappij gemaakt van peperkoek en janken bij het eerste wat ons niet aanstaat?
Ik mag hopen dat de modjes tot inkeer komen en de ban ongedaan maken.
Een 24-uursban om wat af te koelen was wat mij betreft ook prima geweest, waarom ze nu 3 maanden weg moeten is mij onduidelijk. DeParo ging echt helemaal door het lint, het had niets meer met mening of inhoud te maken.quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:52 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Natuurlijk niet terecht. IEDEREEN heeft vrijheid van meningsuiting. Zelfs een doorgedraaide Israellover als DeParo.
Wegmoffelen omdat iemands mening je niet aanstaat.
lul niet zo stomquote:Op donderdag 6 mei 2010 18:42 schreef ErwinRommel het volgende:
Onterecht deze ban voor beiden.
kunnen we niet, willen we nietquote:Ik mag hopen dat de modjes tot inkeer komen en de ban ongedaan maken.
Zeg, dat mag ook een toontje lager ja?!!!!!!quote:Op donderdag 6 mei 2010 20:50 schreef sp3c het volgende:
[..]
lul niet zo stom
de heren zijn gewaarschuwd, meerdere malen en op een gegeven moment houd het op
[..]
kunnen we niet, willen we niet
en je weet donders goed waar je heen moet voor dit soort zaken
quote:Op donderdag 6 mei 2010 20:55 schreef sp3c het volgende:
mwoch
geen zin om heel de dag dezelfde domme discussie te voeren met mensen die beter weten
Ik had in PM niet eens door wat je nu bedoelde vandaag, maar ga maar op deze reactie in. Heb je mijn eerdere reactie niet gelezen? Het boeit me niet wanneer iemand /meerderen één persoon tegenspreekt(en) met argumenten over het onderwerp. heb het daar dan ook niet overquote:Op donderdag 6 mei 2010 18:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Het werd onderbouwd met het noemen van verzetsstrijders die tijdens het verzet of in kampen sneuvelden.
Het was maar ook een poging tot humor. Weliswaar een matige, maar toch.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:18 schreef sp3c het volgende:
crewbash is ban bansheeboy
die hoofddoekjes zijn gefotosoeptquote:Op maandag 10 mei 2010 16:54 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
![]()
Als er geen hoofddoekjes op te zien waren was je reactie
dat was het altijd alquote:
Je verwart moslims met de islam.quote:Op maandag 10 mei 2010 20:07 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Gun haar nou die extreme haat tegen moslims.
Nee (en dat bewijs je 3 alinea's verder in deze post).quote:Op dinsdag 11 mei 2010 08:05 schreef Dr.Nikita het volgende:
Je verwart moslims met de islam.
Klopt, jouw humorgrens overschrijdt vaak de grenzen van fatsoen. Die zijn niet vastgelegd in sprookjesboeken, het betreffen echter ongeschreven samenlevingsregels.quote:Bovendien is mijn humorgrens en leefwijze gelukkig niet vastgelegd in sprookjesboeken hoe graag rechtgeaarde moslims het ook zouden willen. Zelfs modjes doen er al aan mee door feiten gewoon te verwijderen.
Wat fijn voor je dat jij dat vindt. Elke persoon die zich een beetje verdiept heeft in het hoe of wat, zal al gauw tot een totaal andere conclusie komen. Ten tweede lijk je te vergeten dat de Islam door de tijd heen het communisme heeft bestreden.quote:Er zijn twee ideologieën waar ik een hekel aan heb, dat is het communisme en de islam daar ze in onderdrukking, indoctrinatie en onderwerping (erg) veel met elkaar gemeen hebben.
Dank je. Maar je hebt niets tegen moslims.quote:Bij de weg, een neef van mij die in Egypte woont is in januari getrouwd met een moslima (de sukkel) en een nicht van mij in Duitsland is een bekeerde moslima geworden, compleet met kopvod en al. Dan ben je imo geestelijk gehandicapt.
Je hebt het over mijn fatsoensgrenzen. nou, breaking news misschien voor je maar die liggen niet anders als die van de gemiddelde westerling. Dat jouw normen lager liggen kan ik niets aan doen.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 08:10 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee (en dat bewijs je 3 alinea's verder in deze post).
[..]
Klopt, jouw humorgrens overschrijdt vaak de grenzen van fatsoen. Die zijn niet vastgelegd in sprookjesboeken, het betreffen echter ongeschreven samenlevingsregels.
[..]
Mooi, zijn we het daarover eens.quote:Wat fijn voor je dat jij dat vindt.
Ach, wat heet verdiept als je er dagelijks mee te maken hebt.quote:Elke persoon die zich een beetje verdiept heeft in het hoe of wat, zal al gauw tot een totaal andere conclusie komen.
Mooi voor de islam dat het ook weleens het communisme bestreden heeft maar dat geeft bij mij geen credits dat ik mijn mening over de islam bijstel.quote:Ten tweede lijk je te vergeten dat de Islam door de tijd heen het communisme heeft bestreden.
[..]
Well become.quote:Dank je.
Nee, ik hoef niets tegen moslims te hebben als ik mijn neef en nicht sukkels vind net zoals ik GL-ers sukkels kan vinden zonder iets tegen GL te hebben.quote:Maar je hebt niets tegen moslims.
Wat is dat dan?quote:Op woensdag 19 mei 2010 08:52 schreef Disana het volgende:
Leuk tooltje: http://www.fok.nl/gm/forumvriendjes.php
Mijn lijst:
Scrutinizer
Copycat
Toverheks
beequeen
Pearlbitch
Ian_Nick
Marrije
Chanel5
tuinfluiter
Jian
Lavenderr
Whiskey_Tango
Maanvis
Laysa
KoosVogels
Teun_ZHV
Frutsel
spuitje
D.
MeraViglioSa
Dementor
Mutant01
PietjePuk007
Gert
Leandra
5thencounter
Dottey
paddy
liesje1979
zoalshetis
mootie
Deisyy
Hukkie
Kally
Stefan
sp3c
Peter6000
El_Matador
voyeur
moussie
Gia
ruudpuntenel
Noek
gomi
IHVK
AryaMehr
kitao
PhysicsRules
remlof
Amos_
Ik zie nu pas dat Whiskey_Tango er nog tussen staat. Die is al zo lang weg. Heel up-to-date is het tooltje dus niet.
quote:Mijn forumvriendjes gebaseerd op een periode van een jaar:
AryaMehr
Kees22
Gellius
Disana
TitusPullo
PhysicsRules
SamuelofSEK
pyl
El_Matador
Viajero
Weltschmerz
Papierversnipperaar
moussie
KoosVogels
Harajuku.
Frutsel
Bronson
Pietverdriet
paddy
ErwinRommel
Patch
Burakius
zoalshetis
Mutant01
Flitspaal
sp3c
Louis22
Monidique
Gulo
Dichtpiet.
Amos_
Iblardi
IHVK
Dagonet
Dopekoe
HAKIM_1988
Tokay
Ringo
Lord_Vetinari
Fortune_Cookie
Sachertorte
Zienswijze
Ribbenburg
Q.E.D.
waht
Hulkio
Bluesdude
UncleErnie
WammesWaggel
OeJ
Toch een grappig rijtje.quote:Op donderdag 20 mei 2010 01:11 schreef DeParo het volgende:
Oh, ik zie het al, mijn forumvriendjes zijn het meest terug te vinden bij het Nieuws gedeelte (wat een toeval he![]()
![]()
![]()
). Wel opvallend dat Hakim erbij staat, die reageert pas een week actief, maar het zal wel.
[..]
Raar dat er bij jou in het eerste lijstje geen politicus zit.quote:Op donderdag 20 mei 2010 18:26 schreef Hukkie het volgende:
Grappig, grootste overeenkomst:
1. Humberto Tan
2. Gijs Staverman
3. Jort Kelder
Kleinste overeenkomst:
1. Jack Spijkerman
2. Andre Rouvoet
3. Jan Peter Balkenende
Eerder raar dat ze bij jou er wel bij staan.quote:Op donderdag 20 mei 2010 18:55 schreef Disana het volgende:
[..]
Raar dat er bij jou in het eerste lijstje geen politicus zit.
Maar in mijn tweede lijstje staan er tweequote:Op donderdag 20 mei 2010 18:55 schreef Disana het volgende:
[..]
Raar dat er bij jou in het eerste lijstje geen politicus zit.
Die heb ik op no 7 staan. Jeroen v Nieuwenhuize dusquote:Op vrijdag 21 mei 2010 10:29 schreef Frutsel het volgende:
Meeste: Jeroen van Nieuwenhuizen
Minste: Femke Halsema
Dat laatste klopt wel : P Blijkt ook uit stemwijzer en kieskompas
Op nr achtien staat bij mij ene Paddyquote:Op vrijdag 21 mei 2010 10:31 schreef paddy het volgende:
Wow! Jij komt niet eens voor op mijn lijstjequote:
Het zijn maar 20 mensen.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 10:14 schreef paddy het volgende:
Bij mij grote overeenkomst
1) Peter van der Vorst
2) Jack Spijkerman
3) Gijs Staverman
4) Peter R de Vries
Minst overeenkomen met;
1) Willem Middelkoop
2) Andre Rouvoet
3) Ruud de Wild.
Het zal allemaal wel. Alsof ik weet hoe die mensen persoonlijk zijn en denken.
Die Gijs vind ik trouwens wel appetijtelijk![]()
Gewoon kolderspelletje dus
quote:Op maandag 24 mei 2010 04:43 schreef DeParo het volgende:
Beste moderators, telkens als mensen hier klachten openenplaatsen over posters die bepaalde beledingen posten over een specifiek volk, bepaalde mensen die 'topics' openen over een specifiek onderwerp, dan is er tevens een select gezelschap mensen dat de aanklacht probeert te verdoezelen onder dehet mom van zogenaamd 'dapper', eerlijk, en moet toch kunnen'. Terwijl meer dan eens dit keiharde opmerkingen zijn, beledigingen, en vaak topics die door hun subjectieve instelling elk niveau van informeren voorbij gaan.
quote:Op woensdag 26 mei 2010 18:31 schreef Mutant01 het volgende:
Ah Ferdo, ahhhh dat verklaart een hoop.
Veel geluk toegewenst.
Zeikwijf.quote:Op maandag 24 mei 2010 04:43 schreef DeParo het volgende:
Beste moderators, telkens als mensen hier klachten openen over posters die bepaalde beledingen plaatsen over een specifiek volk, bepaalde mensen die 'topics' openen over een specifiek onderwerp, dan is er tevens een select gezelschap mensen dat de aanklacht probeert te verdoezelen onder het mom van zogenaamd 'dapper', eerlijk, en moet toch kunnen'. Terwijl meer dan eens dit keiharde opmerkingen zijn, beledigingen, en vaak topics die door hun subjectieve instelling elk niveau van informeren voorbij gaan.
Af en toe een topic over een bepaald onderwerp posten, ok, al is het uit selectief oogpunt.
Het herhalen en toestaan van deze manier van posten lokt ook tal van vooroordelen uit die herhaald blijven worden in elk topic. Jullie kunnen zelf wel invulling geven aan wat ik hier bedoel.
Maar ook bij de neutrale mensen en bij de mensen die tegenovergesteld staan mbt hun mening roept dit agressie en irritatie op. Zeker als de opmerkingen en bash chronisch lijkt te worden.
Dat kunnen we allemaal hierboven terug zien.
Er zijn enkele mensen in dat selecte gezelschap die niet dom zijn, die op een redelijk niveau kunnen en willen praten, maar er zijn ook een paar lieden die dat niet kunnen. Een groep die zichzelf graag herhaalt door telkens opnieuw en opnieuw hun vooroordelen op dit forum rondspuiten zonder enige correcte of wetenschappelijke fundering. Daadwerkelijke beledigingen proberen weg te moffelen. Maar als een correct tegenargument wordt gegeven zich als kleine kinderen gedragen wanneer ze daar niet mee overweg kunnen gaan. Dan voelen deze personen zich opeens wel beledigd. In mijn geval gaan ze me negeren, in andere gevallen blijven ze hun ongeinformeerde opmerkingen herhalen en maken ze je voor gek of trol uit zonder ook maar te lezen wat een ander echt schrijft, het zijn mensen die weigeren iets aan te nemen van iemand anders hoe slecht geinformeerd ze ook zijn over dat ene onderwerp.
Dat kan je niemand afdwingen, iets aannemen, en iedereen moet te zeggen krijgen wat hij wilt zeggen.
Maar het nodeloos herhalen van dit soort onderwerpen waarbij zij telkens opnieuw en opnieuw hun vuil kunnen spuien gaat te ver. Daar zit geen enkele vorm van discussie of informeren meer in.
Dit mondt uit in irritatie en beledigingen die zij ook nog proberen te verdedigen.
Daarom ben ik het volledig met posters hierboven eens die vinden dat daar iets tegen gedaan moet worden.
Anders verliest dit forum elke vorm van objectiviteit.
Koop een tuinslangquote:Op dinsdag 1 juni 2010 16:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou da's ook wel lekker als het gepaard gaat met regen. Mijn tuin is kurkdroog.
Heb ik maar ik heb nog steeds geen koppelstuk voor de nieuwe keukenkraan.quote:
Nou hier niet zoveel, wij hadden steeds de staartjes geloof ik.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 16:12 schreef Frutsel het volgende:
Onkruid groeit ook hard... maar hier is afgelopen weekend aardig wat regen gevallen hoor
vooruit dan maar, dit is echter de SC en geen FBquote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:25 schreef mediacurator het volgende:
help! fout gemaakt met TS! hierrrrrr a.u.b. wissen verwijderen en deleten
Volgens mij ben ik nu officieel volwassen zelfsquote:
Ik wil het ook nog even volhouden, maar het record schijnt iets van 365 dagen te zijn,quote:
Op je 30ste ben je op je bestquote:Op maandag 7 juni 2010 01:14 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik wil het ook nog even volhouden, maar het record schijnt iets van 365 dagen te zijn,
zucht zal nog moeilijk worden dus, maar goed, maar goed.
Men zegt dat je pas op je 35e begint met aftakelen en op je 30e heb je je beste vorm.
Heb dus nog fftjes.![]()
quote:
Thnxquote:Op maandag 7 juni 2010 08:47 schreef Tally het volgende:
[..]
Op je 30ste ben je op je best
Gefeliciteerd!
Ja, thnx,quote:
De modjes hadden niks te doen?quote:Op maandag 7 juni 2010 20:11 schreef paddy het volgende:
Het einde van de TVP
TVP's zullen vanaf nu verwijderd worden
Blijkbaar storen enorm veel mensen zich aan die tvp's, dus de eigenaar van het forum doet er iets aan. Is toch niet zo erg?quote:Op maandag 7 juni 2010 20:19 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De modjes hadden niks te doen?![]()
Wat een onzin zeg. Doe iets nuttigs met je forum ofzo.
Degenen die een probleem hebben zijn degenen die zich eraan storen.quote:Op maandag 7 juni 2010 20:26 schreef paddy het volgende:
[..]
Blijkbaar storen enorm veel mensen zich aan die tvp's, dus de eigenaar van het forum doet er iets aan. Is toch niet zo erg?
Dus jij stoort je weer aan mensen die zich storen zodat jouw storen weer kleinburgerlijk gaat worden. Ik snap hem!!quote:Op maandag 7 juni 2010 20:29 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Degenen die een probleem hebben zijn degenen die zich eraan storen.
Typisch kleinburgerlijk VerNederlands gedrag.
Zolang gebruikers in feedback nog moeten wijzen op dingen die gemodereerd moeten worden heeft het weghalen van tvp's wel je laagste prioriteit lijkt me.quote:Op maandag 7 juni 2010 20:26 schreef paddy het volgende:
[..]
Blijkbaar storen enorm veel mensen zich aan die tvp's, dus de eigenaar van het forum doet er iets aan. Is toch niet zo erg?
Ik stoor me er helemaal niet aan.quote:Op maandag 7 juni 2010 20:30 schreef paddy het volgende:
[..]
Dus jij stoort je weer aan mensen die zich storen zodat jouw storen weer kleinburgerlijk gaat worden. Ik snap hem!!
Ik kan het eens met gelly eens zijn.quote:Op maandag 7 juni 2010 20:31 schreef gelly het volgende:
[..]
Zolang gebruikers in feedback nog moeten wijzen op dingen die gemodereerd moeten worden heeft het weghalen van tvp's wel je laatste prioriteit lijkt me.
Wat ?quote:Op maandag 7 juni 2010 20:34 schreef paddy het volgende:
Mooi. Wat niet gemod is, behoefde blijkbaar niet gemod te worden?
Ik bedoel dus de meldingen van feedback.quote:
Thnx thnxquote:Op maandag 7 juni 2010 20:11 schreef paddy het volgende:
Het einde van de TVP
TVP's zullen vanaf nu verwijderd worden
En nog gefeliciteerd, de Paro
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |