de kleinste werd kiro, afgeleid van kito en degene die *die* referentie weet te vinden: "hulde!"quote:Op vrijdag 12 maart 2010 22:44 schreef Linda2205 het volgende:
Simmu, wat heftig! Sterkte de komende tijd!
En wat Rocka vraagt over namen, vraag ik me met een tweeling af: hoe beslis je wie welke naam krijgt
daar dacht ik vanmiddag nog aan!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 22:44 schreef Linda2205 het volgende:
Simmu, wat heftig! Sterkte de komende tijd!
En wat Rocka vraagt over namen, vraag ik me met een tweeling af: hoe beslis je wie welke naam krijgt
Ik hoop dat je morgen langer kunt knuffelen!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 23:15 schreef Keshet het volgende:
Met Teigetje gaat het goed. Ze moet hard werken nu ze zelf moet ademen en dat is te merken. Na een verzorgingsrondje is ze echt bekaf. Gisteren konden we niet buidelen omdat ze te moe was en vandaag moest ze na 10 minuutjes terug haar couveuse in omdat het zuurstofgehalte in haar bloed na een flinke daling te laag bleef.
Ik baalde er ontzettend van; ik heb haar dinsdag voor het laaste echt vastgehouden. Teigetje lag vanmiddag die 10 minuten ook echt te genieten, niet als ik.
Maar, morgen weer een dag! Hopelijk gaat het dan beter en dan hou ik 'r gewoon extra lang vast.![]()
Ik zag ook nog een vraag over m'n zwangerschapsverlof voorbij komen.
Als je voor de 32 weken zwangerschap bevalt dan gaat je verlof in op de dag na de bevalling en dan krijg je de volledige 16 weken waar je in NL recht op hebt.
Ik moet 26 mei weer aan het werk. Ik was uitgerekend op 8 mei. Teigetje komt hopelijk ook rond die datum thuis maar de kans is groot dat dat wat later zal zijn.
Er is dus een reele kans dat ze thuiskomt als ik al weer aan het werk ben.
Er zijn geen wettelijke regelingen voor dit soort situaties. Ik zal dus met mijn werkgever moeten bepalen wat we gaan doen. Vanuit het ziekenhuis wordt geadviseerd om je na je verlof ziek te melden.
Gelukkig is het nog geen 26 mei en kan ik m'n hoofd nog een paar weken in het zand steken.
Oh, we gaan morgen op zoek naar een babykamer en wandelwagen.
dat we geen tijd hebben voor gedoe van andere mensen. zo zijn er mensen (blijkbaar) erg boos omdat we geen bezoek bij de jongens toelaten nu. zeker toen ze net geboren waren vonden wij dat veel te onrustig voor de jongens. ze lagen niet voor niets op de IC. niet iedereen accepteert dat we proberen het beste te doen voor de jongens. daar heb ik dus geen tijd voor.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:55 schreef freecell het volgende:
Ik snap je laatste post niet?
En daar heb je groot gelijk in. Wat zijn sommige mensen toch egoistich en zonder inlevingsvermogenquote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:59 schreef simmu het volgende:
[..]
dat we geen tijd hebben voor gedoe van andere mensen. zo zijn er mensen (blijkbaar) erg boos omdat we geen bezoek bij de jongens toelaten nu. zeker toen ze net geboren waren vonden wij dat veel te onrustig voor de jongens. ze lagen niet voor niets op de IC. niet iedereen accepteert dat we proberen het beste te doen voor de jongens. daar heb ik dus geen tijd voor.
neej joh! ik vind het ook reuzeboeiend hoe het op een neonaten-IC gaat...quote:Op zaterdag 13 maart 2010 10:32 schreef Keshet het volgende:
(Ik zit net te bedenken dat ik deze post misschien beter in een PM had kunnen doen!Sorry!
Ik herken de manier waarop je hiermee omgaat. Ik vraag me nog regelmatig af waarom ik niet volledig ben ingestort toen mijn vader overleed. Ik krijg ook nog vaak de vraag of ik het niet zwaar vind om te beseffen dat mijn vader Ivan nooit heeft gekend en Ivan mijn vader nooit zal leren kennen. Het is heel moeilijk en verdrietig voor me, maar ik richt me liever op wat er voor me ligt. Er zijn mensen die tegen me gezegd hebben dat ik uit moest kijken dat de klap niet later kwam. Ik ben nu geneigd om net zoiets tegen jou te zeggen: voel je niet te veel een supervrouw, later kun je het er zomaar ineens heel moeilijk mee krijgen. Maar ik weet ook nog hoe vervelend ik het vond dat mensen dat tegen me zeiden. Ik kon er niets mee en ze gaven me alleen het gevoel dat er iets onheilspellends op me zat te wachten. Er zijn lichtpuntjes en zo te horen probeer jij je daar op te richten. Ik heb het al eerder gezegd, maar je lijkt me een fantastische moeder voor je drie kinderen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:48 schreef simmu het volgende:
freecell, zo jong ben ik niet hoorde discussie om te testen op down was hier uitgebreid gevoerd. ben trouwens nog steeds blij dat we dat niet gedaan hebben! stel je voor wat voor beslissing we dan hadden moeten nemen. wellicht dat het daarom voor mij iig niet zo'n impact heeft.
Dan antwoord ik gewoon dat het maar goed is dat hij mijn karakter heeft of dat we op die manier wel zeker zijn dat ze niet gemist hebben in Jettequote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:13 schreef Claudia_x het volgende:
Leonieke, komen mensen bij jullie ook binnenwandelen met de opmerking: "Zo hee, die lijkt op zijn vader!"?
Lange vingers (raad eens wie van de twee ook lange vingers heeft: mama of papaquote:Wat een knapperd is het.Je zoon dus, he? Ik ben nu wel heel nieuwsgierig hoe zijn handen eruit zien!
Jaloers op andere kindjes ben ik niet, maar ik vind het persoonlijk wel jammer dat één van de opa's alleen nog maar een sms heeft gestuurd met de opmerking dat hij "morgen eens gaat bellen". Nu heb je natuurlijk elke dag een "morgen", maar ik als dom wicht had echt gedacht dat hij de dag na zijn smsje ging bellenquote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:51 schreef amaranta het volgende:
ClaudiA, hoe lang geleden is het dat je vader overleed?
Mijn kinderen missen een opa en een oom, en naarmate de kindjes groeien, des temeer moeite ik ermee heb. Al wil ik niet aan het gemis toegeven.
Het "stoort " me dat andere kindjes wel een oo
hebben en dan ben ik echt jaloers.
Vind het ook vreselijk dat ze "maar'" 1 opa hebben.
Bedankt voor de tip! Wel apart dat ik op de instructies van het ziekenhuis lees dat ik maar 2 weken niet mag rijden en daarna wel, als ik zelf een noodstop kan maken.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:48 schreef simmu het volgende:
ps; dames met keizersnee, wanneer je wilt autorijden voordat er 6 weken verstreken zijn na de operatie moet je een dokter spreken (telefonisch is ok) omdat je anders onverzekerd bent.
Wij hadden 'afgesproken' dat nr 1 M werd en nr 2 T. Ik hoor ook wel eens dat mensen bewust een tijdje wachten na de geboorte, om te kijken bij welk kindje welke naam het beste 'past'.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 22:47 schreef huuphuup het volgende:
[..]
daar dacht ik vanmiddag nog aan!ik ben ook benieuwd ja. Lijkt me moeilijk op een of andere manier.
het stond er een beetje ongelukkig, had het bericht met de iphone getypt en er ontbraken wat letters.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:09 schreef leonieke het volgende:
[..]
Jaloers op andere kindjes ben ik niet, maar ik vind het persoonlijk wel jammer dat één van de opa's alleen nog maar een sms heeft gestuurd met de opmerking dat hij "morgen eens gaat bellen". Nu heb je natuurlijk elke dag een "morgen", maar ik als dom wicht had echt gedacht dat hij de dag na zijn smsje ging bellen
Hij is op 24 juli 2008 overleden. Een half jaar erna raakte ik zwanger, dus de associatie is best sterk. Mijn ouders waren al gescheiden, maar mijn moeder heeft inmiddels een nieuwe vriend die de oparol op zich neemt. Voor mij is dat natuurlijk wel raar, want Ivan zal nooit beter weten en hem gewoon als zijn opa zien. Maar ach, dat is vooral voor mij soms moeilijk en voor Ivan alleen maar leuk en fijn. Hij moet ook vreselijk om zijn stiefopa lachen (we denken dat het komt doordat hij Limburgs spreektquote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:51 schreef amaranta het volgende:
ClaudiA, hoe lang geleden is het dat je vader overleed?
Mijn kinderen missen een opa en een oom, en naarmate de kindjes groeien, des temeer moeite ik ermee heb. Al wil ik niet aan het gemis toegeven.
Het "stoort " me dat andere kindjes wel een oo
hebben en dan ben ik echt jaloers.
Vind het ook vreselijk dat ze "maar'" 1 opa hebben.
Ah op die manier. Ja tante zijn is idd wel fijn (ik had begrepen dat je het jammer vond dat je kindjes geen oom of tante zouden hebben).quote:Op zaterdag 13 maart 2010 16:17 schreef amaranta het volgende:
[..]
het stond er een beetje ongelukkig, had het bericht met de iphone getypt en er ontbraken wat letters.
Wat ik bedoelde te zeggen was dat ik het zo jammer vind dat mijn kinderen hun opa en oom nooit zullen kennen (omdat ze niet meer leven.) En dat ik soms best jaloers ben op ooms en tantes. Ik zal nooit tante zijn van de kinderen van mijn broer en mijn kinderen zullen aan mijn kant dus nooit neefjes of nichtjes krijgen.
Ik zag het ook niet als kritiek, maar wilde het even toelichten.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 18:26 schreef leonieke het volgende:
[..]
Ah op die manier. Ja tante zijn is idd wel fijn (ik had begrepen dat je het jammer vond dat je kindjes geen oom of tante zouden hebben).
Ik bedoelde het ook niet als kritiek ofzo, want het is inderdaad jammer dat je kindjes hun opa of oom nooit zullen kennen.
En bedankt allemaal over de complimenten over mijn zoon (en onrechtstreeks ook wel over mijn man hoor![]()
)
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 21:18 schreef Lijnloos het volgende:
Lotte aan de rol!bij welke "leeftijd" is dat eigenlijk normaal zeg maar? Want wij kregen gisteren bij het ophalen van minke van het kdv te horen dat die kleine Miep zich tot tweemaal toe van buik naar rug had gedraait. Balen dat we het niet hebben gezien zelf, maar vind het wel heel snel!
tevens kwamen zij erachter dat ze het ook best lekker vind om op har buik te slapen, dus dat vanmiddag ook even geprobeerd en jawel hoor, 2 uur heerlijk liggen tukken in de box!wel jammer dat ze door haar flesjestijd was heen geslapen, vervolgens hongerig wakker werd, de fles daardoor zo snel werd binnengeschrolt dat ze vervolgens de halve middag last had van haar buikje en krampjes
minder handig dus. En ik heb vanmiddag maar weer wat shirtjes bijgekocht in maat 56, want die gaan er hier zo hard doorheen door het vele spugen dat we er niet meer tegenop kunnen wassen. Which reminds me... *rent weer richting wasmachine om nieuwe was er in te mikken...
quote:Rollen van ruglig naar buiklig en terug
Vanaf de leeftijd van 4-5 maanden zal je kind zich op zijn zij leren rollen. Na enkele weken kan je kind zich helemaal van ruglig naar buiklig rollen. De meeste baby’s leren eerst van rug naar buik te rollen en daarna van buik naar rug. Maar er zijn ook gezonde kinderen die deze ontwikkeling in de omgekeerde volgorde doormaken. Sommige kinderen kunnen rollen vanaf de leeftijd van 3 maanden, andere leren het pas op 6 maanden.
Wanneer je kind in staat is om zich van ruglig naar buiklig te rollen, ligt het niet zo vaak meer op zijn rug. De buikligging heeft namelijk het voordeel dat je baby zich kan leren verplaatsen.
Jij ook hierquote:Op vrijdag 12 maart 2010 23:15 schreef Keshet het volgende:
Met Teigetje gaat het goed. Ze moet hard werken nu ze zelf moet ademen en dat is te merken. Na een verzorgingsrondje is ze echt bekaf. Gisteren konden we niet buidelen omdat ze te moe was en vandaag moest ze na 10 minuutjes terug haar couveuse in omdat het zuurstofgehalte in haar bloed na een flinke daling te laag bleef.
Ik baalde er ontzettend van; ik heb haar dinsdag voor het laaste echt vastgehouden. Teigetje lag vanmiddag die 10 minuten ook echt te genieten, niet als ik.
Maar, morgen weer een dag! Hopelijk gaat het dan beter en dan hou ik 'r gewoon extra lang vast.![]()
Ik zag ook nog een vraag over m'n zwangerschapsverlof voorbij komen.
Als je voor de 32 weken zwangerschap bevalt dan gaat je verlof in op de dag na de bevalling en dan krijg je de volledige 16 weken waar je in NL recht op hebt.
Ik moet 26 mei weer aan het werk. Ik was uitgerekend op 8 mei. Teigetje komt hopelijk ook rond die datum thuis maar de kans is groot dat dat wat later zal zijn.
Er is dus een reele kans dat ze thuiskomt als ik al weer aan het werk ben.
Er zijn geen wettelijke regelingen voor dit soort situaties. Ik zal dus met mijn werkgever moeten bepalen wat we gaan doen. Vanuit het ziekenhuis wordt geadviseerd om je na je verlof ziek te melden.
Gelukkig is het nog geen 26 mei en kan ik m'n hoofd nog een paar weken in het zand steken.
Oh, we gaan morgen op zoek naar een babykamer en wandelwagen.
We staan meestal al gauw naast z'n bed. Soms valt hij ook zelf weer in slaap (vooral als we te moe zijn om meteen het bed uit te springen), maar het is voor ons lastig in te schatten hoe vaak dat voorkomt.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 21:46 schreef Linda2205 het volgende:
Owja, Claudia, daar wilde ik ook nog op reageren.
Lotte kan ook niet inslapen zonder speen, maar 's nachts hoef ik er nooit uit om 'm er weer in te stoppen. Soms moppert ze even kort, maar slaapt altijd weer in. Doet Ivan dat ook, of staan jullie voor die tijd al naast zn bedje?
yups Evie heeft ook al meerdere malen gerold en deed dit voor het eerst toen ze nog maar net 2 maanden was. (dus niet vanaf de uitgerekende datum; maar gewoon 2 maanden). Ik heb het dr nu zowel zien doen van buik naar rug, als van rug naar buik.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 21:39 schreef Linda2205 het volgende:
Evie rolt toch ook al...en die is te vroeg, dus die deed het met 2 maand ofzo (vanaf uitgerekende datum). Kan toch, heb je gewoon een snelle
Over mensen moeten missen, Lotte zal 2 oma's hebben, maar geen opa's. We zijn er nog niet uit hoe we dat moeten gaan uitleggen, tegen de tijd dat ze geen genoegen meer neemt met "oma heeft geen opa"
Ik vind het fijn dat je meedenkt! De bedoeling is om nieuwe slaapassociaties bij Ivan te ontwikkelen. Het doel is om hem te helpen zelfstandig in slaap te vallen, dus met de wagen wandelen valt ook onder 'verkeerde slaapassociatie'.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 23:28 schreef Linda2205 het volgende:
Ik weet niet of het uitmaakt, maar ik geef Lotte overdag geen speen meer. Alleen in bed/doek/wagen (met doel slapen dus) heeft ze 'm. Misschien kan je zo langzaam afbouwen? Dat je wat vaker met de wagen gaat lopen als Ivan moet slapen, maar dat je 'm geen speentje geeft? Dan leert hij misschien dat de speen niet nodig is
gewoon maar wat ideetjes hoor![]()
Ik zou juist blij zijn als Ivan gaat duimen en zichzelf daar rustig mee krijgt.quote:Op zondag 14 maart 2010 07:53 schreef Twinkly het volgende:
Is het gelukt vannacht zonder speen Claudia? Ik vind het best jammer dat Niels geen speen wil, duimen is zo lastig af te leren.
Haha, maar dat is ook wat hij in het begin deed, toch? Ik legde zijn handjes dan onder zijn lichaam, hij keek omhoog naar zijn mobiel en uiteindelijk 'viel' hij zo om. Nu doet hij het ineens bijna niet meer trouwens.quote:Wow Minke!!!! Wat knap!! Kun je nagaan hoe mini ze nog is, maat 56, en dan al rollen!!
Volgens onze fysiotherapeute rollen kindjes die heel vroeg rollen door hun hoofd in hun nek te gooien en zo om te vallen terwijl oudere kindjes hun heupen gebruiken. Maar ik geloof dat niet meer sinds ik dat filmpje van Ivan gezien heb
Ach, arme Niels.quote:Niels was vannacht best wel ontregeld, werd heel vaak wakker, waarschijnlijk door de drukte van gisteren. Hij sliep terwijl er bezoek was wel het grootste deel van de tijd, maar heel onrustig door de herrie van beneden.
Hij heeft het rammen met zijn handjes door, bam bam bam op de tafel nu
Meen je dit nou echt? Hoe ga je het duimen dan tzt afwennen?quote:Op zondag 14 maart 2010 08:19 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zou juist blij zijn als Ivan gaat duimen en zichzelf daar rustig mee krijgt.Helaas komt hij niet verder dan z'n knuistje in z'n mond rammen, heel hard sabbelen en nog veel wakkerder worden.
[..]
Zonder Puckababy slapen is hier ook een ramp, hoor. Ik ben ook benieuwd hoe dat t.z.t. gaat, maar ik leg me er nu maar bij neer dat hij zich er geborgen door voelt. Ik voel me wat dat betreft wel gesterkt door het boek waarin stevig instoppen juist aangemoedigd wordt.quote:Op zondag 14 maart 2010 08:36 schreef Twinkly het volgende:
Heej Claudia het ging dus hartstikke goed zonder speen!De manier hoe jij beschrijft dat hij in slaap valt, zo gaat dat hier ook. En Niels wordt ook vaak hyper van zijn vuistje, alleen op zijn buik werkt het om in slaap te vallen. Hij moet nog steeds een bakerzakje aan wanneer hij op zijn rug ligt, ik vermoed dat het moeilijk wordt om dat af te leren
![]()
Bij ons zit er een belletje in de bal, 1 figuurtje knispert, 1 piept en 1 rammelt. Hij vindt ze allemaal leuk en blijft er maar aan trekken. Z'n mobiel vond hij ook nog fantastisch, maar ik vond het tijd worden voor een speeltje in zijn box waar hij actiever mee aan de slag kon.quote:Die boxspiraal hebben wij ook, hij vind alleen de bal leuk, die rammelt![]()
Ivan spuugt bijna nooit, maar als ik hem op zijn buik leg moet ik er ook bij blijven. Dan gaat hij erg kwijlen en komt er wel eens wat voeding terug. Ik wacht het liefst tot zo lang mogelijk na de voeding met op zijn buik leggen, maarja, hij is nog steeds maar 1,5 uur wakker. Hoelang is Niels nu wakker?quote:Wanneer ik Niels op zijn buik leg moet ik er altijd bij staan om constant schoon te maken onder zijn gezichtje, hij blijft maar spugenMaar hij vindt het al wel wat leuker om op zijn zij te liggen (al moet ik hem nog steeds tegenhouden zodat hij niet omvalt) hij heeft nu door je zo ook best kan spelen.
Wij gaan zometeen ook badderen.quote:Ik ben best wel doodMaar ik ga straks gezellig met Niels in bad
Nou, wat ik meen is dat het me fijn lijkt als hij zichzelf kan troosten. Ik ben niet van plan de speen er helemaal uit te gooien maar alleen de associatie met inslapen te veranderen. Hij heeft nu overdag de speen niet nodig (behalve om in te slapen, en soms net na een voeding als hij nog zuigbehoefte heeft), dus ik verwacht niet dat hij een echte duimer zal worden. Maar mijn 'oplossing' zou zijn om andere vormen van troost te bieden. Dat is ook wat we nu proberen te doen.quote:Op zondag 14 maart 2010 08:56 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Meen je dit nou echt? Hoe ga je het duimen dan tzt afwennen?
Lotte is over een week 6 maanden, ik geloofde er ook niet meer inquote:Op zondag 14 maart 2010 09:44 schreef sproet-je het volgende:
Simmu. Heftig nieuws heb je gekregen.. Ik hoop dat beide jongens heel snel lekker bij je thuis zijn.
Keshet, ik hoop dat je vandaag lekker gaat buidelen!!
Oh, en rollen is zo vreselijk overrated vindt minisproetje(5 maanden en 1 week.....)
in dit tempo mag hij begin komende week naar meppel. als het 1190 gram is doen ze niet moeilijkquote:Op zondag 14 maart 2010 10:12 schreef Linda2205 het volgende:
Wat fijn Simmu! Heb je ongeveer een idee hoelag het duurt tot Kiro op 1200 gram zit?
Da's mooi, want daar ben ik niet zo goed in.quote:Op zondag 14 maart 2010 10:11 schreef simmu het volgende:
dames, niet piekeren over hoe je 'correct' moet reageren hoor! da's nergens voor nodig
kiro is vanochtend gewogen en weegt nu 1120 gram!!! bij 1200 gram (en gezond, wat hij nu lijkt te zijn al dik een week!) mag hij naar meppel! de problemen met zijn aders zijn trouwens van dien aard dat ze er nu niets aan doen en gewoon afwachten of het vanzelf verbetert (dat kan best). wel blijft hij onder controle bij de kindercardioloog, maar ook dat kan prima vanuit meppel
BJ nog steeds aan het duimen!? Is het nu niet een keer tijd om daarmee te stoppen?quote:Op zondag 14 maart 2010 11:57 schreef Beessie-Jen het volgende:
oooo Simmu; wat een goed bericht!!! ik ga de komende week hard aan het duimen voor jullie! wat zal dat het alweer makkelijker maken zeg.
ja en ik denk dat het wel weer lekker is om een beetje uit de huissleur te komen... schaam me bijna dat ik dat zeg; maar ik wil ook wel even weer iets voor 'mezelf' doen. (en me nuttig maken voor iemand anders dan alleen mijn kleine meisje).quote:Op zondag 14 maart 2010 12:02 schreef Ssserpente het volgende:
Werkse BJ! Ik vond de eerste dagen best ff wennen, maar binnen no time had ik het gevoel alsof ik nooit was weggeweest.
Lekker om weer even Laura te zijn ipv alleen maar mama.
O, ik kwam er trouwens net achter dat Lente nog niet op d'r naam reageert.
Wel op tutje.
Dat had ik ook. En ik vind het heerlijk om te werken ondanks gebroken nachten. Het lijkt me juist heel zwaar om dan overdag ook nog de hele tijd met de kleine bezig te zijn.quote:Op zondag 14 maart 2010 12:02 schreef Ssserpente het volgende:
Werkse BJ! Ik vond de eerste dagen best ff wennen, maar binnen no time had ik het gevoel alsof ik nooit was weggeweest.
quote:O, ik kwam er trouwens net achter dat Lente nog niet op d'r naam reageert.
Wel op tutje.
He, wat vervelend voor jullie allemaal.quote:Op zondag 14 maart 2010 12:27 schreef Poppejans het volgende:
Even een ego postje hoor
Wolf heeft weer veel gehuild bij mijn ouders, ik had slaapdienst van gister op vandaag, en het was voor hem de eerste keer logeren. Echt ontroostbaar heeft hij gisteravond bijna een uur gehuild en vanmorgen weer 3 kwartierik heb wel 3x gebeld vanaf het werk
pff zat zelf echt met knoop in mn maag en vond het zo rot.
Toen ik er eenmaal was, was hij ook zo weer gekalmeerdvolgens mij heeft hij dus echt nu al last van eenkennig zijn. En andere omgeving enzo zal ook wel hebben meegespeelt, maar ik hoop toch dat het steeds wel wat beter gaat als hij naar mn ouders moet.
Nu hier thuis is alles nog steeds ok, hij is helemaal uitgeput in slaap gevallen
Ik sta er ook van te kijken hoe snel het gaat. Net is hij weer probleemloos binnen 5 minuten in slaap gevallen zonder speen. Ik heb even met oma overlegd en die gaat morgen en overmorgen hetzelfde doen. Ik heb goede hoop!quote:Op zondag 14 maart 2010 11:57 schreef Beessie-Jen het volgende:
@Claudia; fijn dat het de afgelopen nacht zo goed ging met Ivan. En dat dat ontwennen zo makkelijk gaat zeg! dat had ik niet verwacht... Heb je zelf een beetje lekker bijgeslapen? of heb je op wacht gelegen? ik hoop echt het eerste....
quote:Op zondag 14 maart 2010 13:09 schreef Claudia_x het volgende:
Ik kan er ook zo van genieten om 's avonds nadat hij in bed is gestopt bijvoorbeeld nog even wat koffie te drinken en een boek te lezen. Ook als hij er niet bij is is het thuis zo knus. Ik ben erg blij met m'n gezinnetje.
whehehe idemquote:
Daarom breng ik Lotte altijd naar bed, ook opquote:Op zondag 14 maart 2010 13:50 schreef Claudia_x het volgende:
De discussie hebben wij gister ook gevoerd.Al ben ik misschien een ritueelnazi.
Hier ben ik het dus niet met je eens.Een speen kun je weldegelijk heel makkelijk afleren, althans die ervaring heb ikquote:Wolf zoekt momenteel erg zn duim, zit steeds wanhopig met zn hele vuist in mond en word dan boos!
ik heb ook liever dat hij duimt dan een speentje heeft, alleen al voor het gemak, zn duimpje heeft hij altijd bij zich! en volgens mij is het stoppen met duimen makkelijker, dan het stoppen met een speen. Een kind van 2 met overdag een speen in vind ik geen gezicht.
Ja, dat was heel leuk! Ik vind de strategie om de speen aan Sinkterklaas mee te geven trouwens heel gemeen. Zo maak je van iets wat heel leuk zou moeten zijn (joepie, Sinterklaas, cadeautjes!) een vervelende ervaring (de slechtheiligman heeft m'n speen meegenomenquote:Op zondag 14 maart 2010 14:12 schreef Linda2205 het volgende:
Ik wil het later wel zo doen zoals MvD dat met S. gedaan heeft, denk ik
Maar het is misschien iets te veel gevraagd om haar ouders bij hen te laten slapen? Ik zou zelf proberen om gewoon even door te zetten en zoveel mogelijk van thuis mee te geven, dus niet alleen de fysieke dingen maar ook de rituelen (zoals Twinkly adviseerde). Hij moet z'n opa en oma natuurlijk ook nog leren kennen, en zij hem. Straks hebben zij vast hun eigen ritueeltjes met hem en vindt hij dat alleen maar leuk.quote:Poppejans, is het misschien een idee dat opa en oma een tijdje bij jullie thuis komen oppassen, zodat Wolf maar aan 1 ding tegelijk hoeft te wennen?
Ik had er even niet aangedacht dat het ook om slapen ging...dat lijkt me inderdaad een beetje teveel gedoe...quote:Op zondag 14 maart 2010 14:18 schreef Claudia_x het volgende:
Maar het is misschien iets te veel gevraagd om haar ouders bij hen te laten slapen? Ik zou zelf proberen om gewoon even door te zetten en zoveel mogelijk van thuis mee te geven, dus niet alleen de fysieke dingen maar ook de rituelen (zoals Twinkly adviseerde). Hij moet z'n opa en oma natuurlijk ook nog leren kennen, en zij hem. Straks hebben zij vast hun eigen ritueeltjes met hem en vindt hij dat alleen maar leuk.
6 weken als ik me niet vergis.quote:Op zondag 14 maart 2010 14:20 schreef Claudia_x het volgende:
Fijn trouwens dat je tot en met halverwege juni ouderschapsverlof hebt, amaranta! Jij zit toch in het onderwijs? Dan zal het tegen die tijd ook vast niet lang duren voor de zomervakantie begint?
Even nieuwsgierig, hoe ging dat?quote:Op zondag 14 maart 2010 14:12 schreef Linda2205 het volgende:
Ik wil het later wel zo doen zoals MvD dat met S. gedaan heeft, denk ik
Mwah... beetje het huishouden bijwerken..quote:Op zondag 14 maart 2010 18:41 schreef Beessie-Jen het volgende:
zoo wat zijn jullie rustig vandaagallemaal leuke dingen aan het doen??
Die kleertjes zijn idd erg leuk! Vond wel de broekjes erg kort, maat 56 past hier nog wel, behalve die van Goodmood.quote:Evie heeft vandaag weer eens een goodmoodpakje aan, maat 62-68! OMG! die vallen blijkbaar niet echt groot...Ik heb vandaag daar net weer een nieuwe bestelling gedaan; want korting met mama2010 code. (20% en 6+1 gratis...). Heb nu ook alvast wat jumpsuits en jurkjes in een maatje groter
vind het materiaal van die pakjes zo heerlijk en mooie kleurtjes
![]()
vanmiddag ben ik weer heerlijk met ons meisje in bad geweest; las hier meerder badderplannen? ook weer zo heerlijk bevallen???
Ook van Goodmood?quote:Op zondag 14 maart 2010 19:19 schreef amaranta het volgende:
Serieus? Fabian past nog in 50!! 56 is nog vaak te ruim!
Er stond een serie foto's in het foto-topic. S. had zijn speentje in een envelop gedaan, met daarop geschreven: "Voor een ander kindje. Ik ben al groot, ik hoef geen speentje meer" (iets in die trant). Daarna heel stoer samen met papa in de brievenbus gegooid. En de volgende dag of een paar dagen later was er een brief terug van een ander kindje, met een cadeautje (dacht ik?) en een dank je welquote:
Ah ok, dankje! Die had ik even gemist. Leuk idee inderdaad!quote:Op zondag 14 maart 2010 19:52 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Er stond een serie foto's in het foto-topic. S. had zijn speentje in een envelop gedaan, met daarop geschreven: "Voor een ander kindje. Ik ben al groot, ik hoef geen speentje meer" (iets in die trant). Daarna heel stoer samen met papa in de brievenbus gegooid. En de volgende dag of een paar dagen later was er een brief terug van een ander kindje, met een cadeautje (dacht ik?) en een dank je wel
is al best lang geleden, volgens mij was ik toen nog zwanger, dus minstens een half jaar terugquote:Op zondag 14 maart 2010 20:38 schreef NieuweUser het volgende:
[..]
Ah ok, dankje! Die had ik even gemist. Leuk idee inderdaad!
Simmu, wat fijn dat ze goed groeien!
Hier werkte het prima bij het buurmeisje: de babypiet kreeg haar speen. Maaar, ze was dan ook al bijna 5quote:Op zondag 14 maart 2010 14:18 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ja, dat was heel leuk! Ik vind de strategie om de speen aan Sinkterklaas mee te geven trouwens heel gemeen. Zo maak je van iets wat heel leuk zou moeten zijn (joepie, Sinterklaas, cadeautjes!) een vervelende ervaring (de slechtheiligman heeft m'n speen meegenomen). Het zoontje van een collega van mijn lief had tegen zijn moeder gezegd: "Mama, laat Sinterklaas alle cadeautjes maar weer meenemen, zolang ik mijn speen maar terugkrijg!"
![]()
Ik vond het ook geen geweldige actie van mn lief, maar begrijp t wel. Ergens vind ik het stoer van hem dat hij dit alleen geregeld heeft. Normaal roept hij mij al als Jamie spuugt en er is geen doekje binnen hand bereik.quote:Op maandag 15 maart 2010 09:21 schreef Claudia_x het volgende:
Slopend weekeinde, Martine. Hopelijk blijft het daarbij! Dat lijkt me echt schrikken, ineens 40 graden koorts. Ik zou het trouwens niet op prijs stellen als mijn lief me niet zou bellen! Maarja, er was waarschijnlijk ook weinig wat jij kon doen?
Wij hebben weer een goede nacht gehad. Hoera!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |