Noem ze eens ?quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:37 schreef Frano het volgende:
met inhoudelijk goed onderbouwde standpunten.
www.vvd.nlquote:
Gelijk gebleven in Almere inderdaad, verlies in Den Haag. Iets slechter dus dan de peiling.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 14:00 schreef reem het volgende:
Ik denk dat ondanks het (relatieve) succes van de VVD in de gemeenteraadsverkiezingen, de PVV ze op 9 juni veel stemmen gaat kosten. Hoe heeft de VVD het in 'PVV-gemeenten' Almere en Den Haag gedaan?
Noem ze eens vroeg ik.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:59 schreef Frano het volgende:
Je kan zeggen wat je wilt, maar het is een van de weinige partijen die echt inhoudelijk debatteert in plaats van op de persoon spelen en alleen kritiek leveren.
Nou de VVD is ook altijd wel erg voor proefballonnetjes in media...quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:59 schreef Frano het volgende:
[..]
www.vvd.nl
Je kan zeggen wat je wilt, maar het is een van de weinige partijen die echt inhoudelijk debatteert in plaats van op de persoon spelen en alleen kritiek leveren.
Die maakt het er niet makkelijker op inderdaad, nou stem ik al jaren VVD, maar iedere keer als hij zijn mond open doet ben ik het er niet mee eens.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:38 schreef OldJeller het volgende:
Nee, Fred Teeven zorgt er wel voor dat dat niet kan als die mogelijkheid al realistisch was.
Hier hetzelfde, ik hoop dat die vent snel verdwijnt, misschien wil Wilders hem wel hebben.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 14:22 schreef Tweek het volgende:
[..]
Die maakt het er niet makkelijker op inderdaad, nou stem ik al jaren VVD, maar iedere keer als hij zijn mond open doet ben ik het er niet mee eens.
Dat lijkt me idd niet de bedoelingquote:Op zaterdag 6 maart 2010 19:23 schreef Klopkoek het volgende:
Ja want het moeten vooral anderen zijn die lastig worden gevallen. O wee als ze aan jou privacy komen en jou als crimineel behandelen.
ja, zo zijn jullie. vooral anderen onderdrukken en criminaliserenquote:
jij kent mij dus echt niet hequote:Op zaterdag 6 maart 2010 20:04 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
ja, zo zijn jullie. vooral anderen onderdrukken en criminaliseren
De VVD is van de New World Order, dat wist je toch welquote:Op zaterdag 6 maart 2010 20:03 schreef Klopkoek het volgende:
Van de week werd mijn haat tegen de VVD weer eens onderhouden/versterkt. Op mijn mailadres, wat ik nooit gebruik bij het invullen van formulieren behalve als het om overheidsinstanties of bedrijven gaat, (zoals m'n mobiele provider) kreeg ik opeens spam van de plaatselijke VVD. Ik werd zelfs met mijn voornaam aangesproken met daarbij argumenten opgesomd van dingen die precies in deze wijk spelen (zoals het verbreden van een weg vlakbij). Hoe de fuck weten die hufters nou mijn mailadres? Van alle andere partijen kreeg ik gelukkig geen enkel spam. Er was maar één conclusie mogelijk: ze hebben hulp gekregen van hun grootkapitalistische vriendjes om de bevolking geniepig en sluw te hersenspoelen. Overgewaaid uit Amerika, zoals zoveel slechte dingen.
als ik op het forum af ga denk je nogal simpel wat politiek betreft. geldt nog wel meer voor wat zelfbenoemde libertariërs hier. stonden ook vooraan te juichen in het polonaisefeestje. strookt totaal niet met de libertarische levenswijzequote:
Zie je, je geniet er gewoon van.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 20:06 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
De VVD is van de New World Order, dat wist je toch wel
Vooral dit.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:38 schreef OldJeller het volgende:
Nee, Fred Teeven zorgt er wel voor dat dat niet kan als die mogelijkheid al realistisch was.
Tuurlijk geniet ik van jouw VVD-fobie en angst voor alles wat rechtser is dan de NCPNquote:
Je vraagt je af hoe ze aan die gegevens komen maar tegelijk zeg je dat het door hun vriendjes in de 'grootkapitaal' komtquote:Ik vind het schandalig. Dat ze zoveel over mij weten en hulp krijgen van het grootkapitaal. En godver de godver, élk bedrijf wil tegenwoordig alles over je weten.... wat dus wordt misbruikt door hun politieke vriendjes. Hoe weet de plaatselijke VVD nou opeens van mij precies waar ik woon, wat er speelt? Hoe komen die hufters aan m'n mailadres.... het zijn gewoon onderdrukkers
Ik deel deze mening.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 14:00 schreef reem het volgende:
Ik denk dat ondanks het (relatieve) succes van de VVD in de gemeenteraadsverkiezingen, de PVV ze op 9 juni veel stemmen gaat kosten.
Kan maar als ze het slim spelen en zich positioneren als veilige keuze op rechts, zoals ook het CDA deed bij Fortuyn, dan zouden ze best winst kunnen boeken.quote:Op zondag 7 maart 2010 14:47 schreef Monco10 het volgende:
Ik denk dat ze veel verliezen aan de PVV
Zoveel stemmers verliest de VVD niet aan de PVV. Het grote aantal zwevende kiezers dat de vorige keer de Pvda of het CDA als grootste partij wilde zullen nu PVV stemmen net als die groep SP stemmers die ook niet weten waar de verschillende partijen voor staan.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 20:23 schreef thewishmaster het volgende:
Het relatief positieve resultaat van de VVD bij de gemeenteraadsverkiezingen zegt niet zoveel, aangezien de PVV in de meeste gemeenten niet meedeed. Het valt me wel op dat de VVD tegenwoordig stabiel blijft in de peilingen in de Tweede Kamer. De grootste partij zal de VVD niet worden, daarvoor verliest de partij teveel stemmen aan de PVV.
Zo'n Teeven kan juist kiezers trekken als je het mij vraagt. Natuurlijk niet de potentiële D66 kiezer, maar daar moet de VVD gewoon ook niet meer op mikken. Die raak je toch wel kwijt. De strijd gaat om de rechtsliberale kiezer. Die kan richting CDA gaan, maar ook richting PVV, hangt er nogal vanaf wat voor type je bent natuurlijk. En richting D66 kan dus ook, maar dan heb je een soort kiezer te pakken dat niet meer te winnen is voor de VVD, al zou je natuurlijk de strijd aan kunnen gaan. Maar ik vermoed dat Pechthold het dan van Rutte gaat winnen. Dus moet hij met wat anders komen.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:38 schreef OldJeller het volgende:
Nee, Fred Teeven zorgt er wel voor dat dat niet kan als die mogelijkheid al realistisch was.
ik krijg dat dan weer voornamelijk van SP. d66, en GroenLinks ... en dat zijn zelfs papieren folders, die arme bomen!quote:Op zaterdag 6 maart 2010 20:03 schreef Klopkoek het volgende:
... Van alle andere partijen kreeg ik gelukkig geen enkel spam. ...
Dat en het feit dat hij als lijsttrekker voor de Tweede Kamerverkiezingen WEER door partijbaronnen naar voren is geschoven en alleen door hen is gekozen.quote:Op zondag 7 maart 2010 11:53 schreef Nieuwschierig het volgende:
Ik kan maar niet wennen aan Mark Rutte.
Hij wekt bij mij steeds de indruk dat hij een uit het hoofd geleerd verhaaltje afdraait. Hij is té lang onder de invloed van spindokters geweest. Precies wat je nu ook bij het CDA ziet.
Wat wel een pluspunt is dat hij de laatste tijd alle VVD-kikkers in de kruiwagen weet te houden.
Het is nu denk ik ook te laat om nog een interne lijsttrekkers-verkiezing te houden. De stofwolken van de vorige, met Rutte en Verdonk zijn nog nauwelijks opgetrokken.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 09:41 schreef huhggh het volgende:
[..]
Dat en het feit dat hij als lijsttrekker voor de Tweede Kamerverkiezingen WEER door partijbaronnen naar voren is geschoven en alleen door hen is gekozen.
Ik dacht dat ze bij de VVD daar inmiddels vanaf waren gestapt.
Precies. En daarnaast doet Rutte het mijn inziens gewoon prima nu.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 18:12 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Het is nu denk ik ook te laat om nog een interne lijsttrekkers-verkiezing te houden. De stofwolken van de vorige, met Rutte en Verdonk zijn nog nauwelijks opgetrokken.
Ik denk juist andersom. Kiezers prikken nu door Wilders heen en zullen terugkeren naar de VVD. Liberale kiezers worden nu juist naar de D66 getrokken, die erg succesvol is op het moment.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 00:09 schreef du_ke het volgende:
Ik denk dat het voor de VVD momenteel lastiger is om de rechts-conservatieve stemmers terug te winnen dan de meer liberale. Zo stellig als de PVV kunnen ze toch geen uitspraken doen omdat de VVD wel aan de realiteit is gebonden...
Denk dat dit helaas nog wat tegen zal vallen. De holle praat van Wilders doet het nog altijd goed en in Almere en Den Haag was de VVD nergens meer.quote:Op donderdag 11 maart 2010 16:08 schreef Jac0bus het volgende:
[..]
Ik denk juist andersom. Kiezers prikken nu door Wilders heen en zullen terugkeren naar de VVD.
Zonder Teeven kan de VVD voor veel van hen zeker wel een mogelijkheid zijn. Dat verschil is kleiner dan het verschil VVD-PVV.quote:Liberale kiezers worden nu juist naar de D66 getrokken, die erg succesvol is op het moment.
Ach hier in de buurt was de lokale VVD de VVD afdeling met de meeste wisselingen van de wacht (halverwege andere wethouder, een andere fractievoorzitter en een tussentijds gestopt raadslid) en toch wonnen ze wonnen ze vorige week meer dan iedere andere VVD in de regio. Stabiliteit is dus ook niet allesquote:Ik denk wel dat de stijgende lijn blijft. VVD is stabiel en staat ergens voor, of je het er mee eens bent of niet.
Het VVD spotje gemist?quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:59 schreef Frano het volgende:
[..]
www.vvd.nl
Je kan zeggen wat je wilt, maar het is een van de weinige partijen die echt inhoudelijk debatteert in plaats van op de persoon spelen en alleen kritiek leveren.
Ehm ja 1,6 procent eraf in Almere, gelijk gebleven in zetels en 3 zetels kwijt in Den Haag waar er 5.2 procent. Kijk vooral niet naar de halvering van het CDA en SP in die steden, of het verlies van de lokale partijen. De PVV is niet de grote bedrijging voor de VVD zoals die vaak in de media wordt voorgedaan.quote:Op donderdag 11 maart 2010 18:37 schreef du_ke het volgende:
[..]
Denk dat dit helaas nog wat tegen zal vallen. De holle praat van Wilders doet het nog altijd goed en in Almere en Den Haag was de VVD nergens meer.
De vorige raadsverkiezingen waren een vrij groot drama voor de VVD. Als je bijna overal stevig wint tegenover 4 jaar geleden is is een beetje of stevig verliezen wel degelijk een zeer matige prestatie.quote:Op donderdag 11 maart 2010 23:27 schreef Tweek het volgende:
[..]
Ehm ja 1,6 procent eraf in Almere, gelijk gebleven in zetels en 3 zetels kwijt in Den Haag waar er 5.2 procent. Kijk vooral niet naar de halvering van het CDA en SP in die steden, of het verlies van de lokale partijen. De PVV is niet de grote bedrijging voor de VVD zoals die vaak in de media wordt voorgedaan.
De VVD heeft gewonnen in de gemeenteraad verkiezingen, CDA, PVDA en SP hebben verloren.
Als VVD de conservatieve vleugel zou laten varen dan zouden ze best groter kunnen worden, anders blijven ze rond de 22 hangen.
Niet ten opzichte van een andere partij die van 9 naar 25 zetels gaat. Maar met al die wisselingen nu zal het denk ik goed voor de VVD uitpakken.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 08:08 schreef du_ke het volgende:
[..]
De vorige raadsverkiezingen waren een vrij groot drama voor de VVD. Als je bijna overal stevig wint tegenover 4 jaar geleden is is een beetje of stevig verliezen wel degelijk een zeer matige prestatie.
Dat wilde ik net typen.quote:
Na deze verkiezingen even afwachten hoe stabiel Wilders' partij blijkt, of zeker als ze deel gaan nemen aan de regering. Als de PVV stabiel is en geen LPFje doet, zouden ze wmb ook moeten fuseren met D66. Dan zijn ze in het versplinterde klimaat in een klap de grootste en krijgen ze het voor het zeggen.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 19:53 schreef Ringo het volgende:
De VVD zou zichzelf beter opsplitsen. Het conservatieve deel mag slijmbekken bij Wilders. Het liberale deel zou de handen ineen moeten slaan met D66, plus de rechterflank van de PvdA. (Die partij is overigens hetzelfde lot beschoren als de VVD, bevindt zich ook op een breuklijn, tussen links liberalisme en socialisme.)
Dan pas is er sprake van een brede liberale beweging die ook daadwerkelijk iets tot stand kan brengen. We zijn toe aan een ideologische herijking. Weg met die versnippering op basis van oudbakken partijstructuren. Zaait alleen maar verwarring.
Gewoon alles waar jij het niet mee eens bent, Tong.quote:
Precies, wat een keuzequote:Op vrijdag 12 maart 2010 19:49 schreef Barca het volgende:
Ik hoop heel groot want Balkenende, Cohen of Wilders!?! Moet alweer kotsen.
Momenteel is het CDA de grootste.quote:Op zondag 14 maart 2010 19:36 schreef hb7525 het volgende:
momenteel is de PVDA groter dan het CDA en ook als de VVD
Nou doe dat maar niet, dan kom ik helemaal niet meer op mijn werk, het ging net zo goed de laatste jaren met Eurlingsquote:Op maandag 15 maart 2010 06:36 schreef Barca het volgende:
Als de SP in de coalitie komt dan meteen maar Roemer minister van Verkeer&Waterstaat maken.
Eurlings is een CDA-er. Ik wil geen CDA-er in de regering! Om nu Neelie minister van Verkeer & Waterstaat te laten zijn ... Ze is er geschikt voor, maar de meeste invloed komt vanuit Brussel. Laat haar dus maar lekker Europese politica blijven.quote:Op maandag 15 maart 2010 09:57 schreef hb7525 het volgende:
[..]
Nou doe dat maar niet, dan kom ik helemaal niet meer op mijn werk, het ging net zo goed de laatste jaren met Eurlings
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
Wat een relatie hebben is verplicht voor een politicus?quote:Op maandag 15 maart 2010 21:39 schreef ahnuld het volgende:
Bestaat er eigenlijk zoiets als een VVD stemmende vrouw?
Die uit eigen keuze, niet in navolging van vader/man, VVD stemt?
In mijn eigen omgeving stemmen alle vrouwen (m.u.v. mijn vriendin, die nog rechtser is dan ik) links, dus wellicht begint mijn beeld wat vervormt te raken....maar als ik dan lees dat Mark Rutte niet eens een vriendin heeft
Vrouwen stemmen op diegene die ze "leuk" vinden.quote:Op maandag 15 maart 2010 21:39 schreef ahnuld het volgende:
Bestaat er eigenlijk zoiets als een VVD stemmende vrouw?
Die uit eigen keuze, niet in navolging van vader/man, VVD stemt?
In mijn eigen omgeving stemmen alle vrouwen (m.u.v. mijn vriendin, die nog rechtser is dan ik) links, dus wellicht begint mijn beeld wat vervormt te raken....maar als ik dan lees dat Mark Rutte niet eens een vriendin heeft
Ik vind Teeven anders één van de beste politici in de Tweede Kamer.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:38 schreef OldJeller het volgende:
Nee, Fred Teeven zorgt er wel voor dat dat niet kan als die mogelijkheid al realistisch was.
Waarom blijven mensen toch denken dat de HRA een subsidie is?quote:Op woensdag 17 maart 2010 01:15 schreef Boldface het volgende:
Het is merkwaardig dat de VVD altijd zo hamert op overheidsuitgaven en op de noodzaak om te bezuinigen, maar tegelijkertijd miljarden euro's blijft wegpompen naar mensen die dat geld helemaal niet nodig hebben (met nog als ongunstig neveneffect dat de HRA de huizenprijzen alleen maar opdrijft). Onbegrijpelijk dat een liberale partij, die altijd zo lyrisch is over marktwerking, zoiets stug kan blijven steunen.
Ik zie nergens het woord subsidie?quote:Op woensdag 17 maart 2010 13:07 schreef Chewie het volgende:
[..]
Waarom blijven mensen toch denken dat de HRA een subsidie is?
De opmerking "geld blijven wegpompen" wijst daar op. Nu is het wel zo dat het in de praktijk op die manier werkt, eerst betalen dan terug ontvangen, maar het is gewoon een aftrekpost en het levert de staat dus minder belastinginkomsten op.quote:
Het feit dat half Nederland failliet zou gaan bij afschaffing van de HRA geeft aan dat veel mensen deze wel degelijk nodig hebben.quote:Op woensdag 17 maart 2010 01:15 schreef Boldface het volgende:
[..]
Ik vind Teeven anders één van de beste politici in de Tweede Kamer.
De VVD zou wat nadrukkelijker afstand moeten nemen van Wilders en zou ook eens de marktverstorende, uiterst ON-liberale overheidsmaatregel genaamd hypotheekrenteaftrek moeten veroordelen in plaats van toejuichen.
Het is merkwaardig dat de VVD altijd zo hamert op overheidsuitgaven en op de noodzaak om te bezuinigen, maar tegelijkertijd miljarden euro's blijft wegpompen naar mensen die dat geld helemaal niet nodig hebben (met nog als ongunstig neveneffect dat de HRA de huizenprijzen alleen maar opdrijft). Onbegrijpelijk dat een liberale partij, die altijd zo lyrisch is over marktwerking, zoiets stug kan blijven steunen.
omdat het dat domweg is ... zelfs al is het een subsidie met een omweg, nl. via een aftrekpost...quote:Op woensdag 17 maart 2010 13:07 schreef Chewie het volgende:
[..]
Waarom blijven mensen toch denken dat de HRA een subsidie is?
En een eerlijk belastingstelsel, je kunt in het huidige belastingstelsel niet zomaar de HRA af gaan bouwen. Zelfs een modaal gezin kan niet zomaar enkele honderden euros per maand meer betalen.quote:Op woensdag 17 maart 2010 13:12 schreef ahnuld het volgende:
Ben het eens met Boldface overigens. Het is echt belangrijk om de hypotheekrenteaftrek zo snel mogelijk af te gaan bouwen. Evenals starterssubsidies overigens, en de 'sociale' huur. Van een liberale partij verwacht je dat ze voor een eerlijke huizenmarkt zijn.
Hmm, goed punt. Is de reden dat half Nederland failliet gaat omdat men dan opeens een hypotheek heeft die veel hoger is dan de waarde van de woning?quote:Op woensdag 17 maart 2010 13:18 schreef Devz het volgende:
[..]
Het feit dat half Nederland failliet zou gaan bij afschaffing van de HRA geeft aan dat veel mensen deze wel degelijk nodig hebben.
HRA alleen afschaffen als hetzelfde met de huursubsidie gebeurt.
Inderdaad, ik heb de verkeerde woorden gebruikt. Het is zo dat de hypotheekrenteaftrek de prijzen van huizen omhoog duwt. In die zin is de huizenmarkt dus oneerlijk tegenover mensen die geen recht hebben op hypotheekrenteaftrek. (bijvoorbeeld omdat zij geen baan hebben, omdat ze al 30 jaar een huis bezitten, etc.)quote:Op woensdag 17 maart 2010 13:23 schreef Chewie het volgende:
[..]
En een eerlijk belastingstelsel, je kunt in het huidige belastingstelsel niet zomaar de HRA af gaan bouwen. Zelfs een modaal gezin kan niet zomaar enkele honderden euros per maand meer betalen.
HRA heeft ook maar weinig te maken met een eerlijke huizenmarkt en het afschaffen van de HRA maakt de huizenmarkt ook niet eerlijker. Een eerlijke huizenmarkt krijg je door vraag en aanbod en zolang de overheid schaarste in stand houd krijg je dus nooit een eerlijke huizenmarkt met of zonder HRA.
In sommige gevallen misschien wel, maar dat neemt niet weg dat de HRA dus wél noodzakelijk is.quote:Op woensdag 17 maart 2010 13:23 schreef ahnuld het volgende:
[..]
Hmm, goed punt. Is de reden dat half Nederland failliet gaat omdat men dan opeens een hypotheek heeft die veel hoger is dan de waarde van de woning?
als je de WAjong afschaft gaan die mensen ook failliet... maakt dat de Wajong opeens 'noodzakelijk'....?quote:Op woensdag 17 maart 2010 15:07 schreef Devz het volgende:
[..]
In sommige gevallen misschien wel, maar dat neemt niet weg dat de HRA dus wél noodzakelijk is.
Wat een ontzettende bullshit, ze vallen Bos aan waar ze maar kunnen!!!quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:59 schreef Frano het volgende:
[..]
www.vvd.nl
Je kan zeggen wat je wilt, maar het is een van de weinige partijen die echt inhoudelijk debatteert in plaats van op de persoon spelen en alleen kritiek leveren.
je ondergraaft je eigen stelling. Als de VVD ook landelijk stabiel blijft dan is het dus niet zo dat ze gemeentelijk veel PVV stemmers hebben gekregen.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 20:23 schreef thewishmaster het volgende:
Het relatief positieve resultaat van de VVD bij de gemeenteraadsverkiezingen zegt niet zoveel, aangezien de PVV in de meeste gemeenten niet meedeed. Het valt me wel op dat de VVD tegenwoordig stabiel blijft in de peilingen in de Tweede Kamer. De grootste partij zal de VVD niet worden, daarvoor verliest de partij teveel stemmen aan de PVV.
hij is meer zichtbaar op TV, dat maakt hem niet een van de beste.quote:Op woensdag 17 maart 2010 01:15 schreef Boldface het volgende:
[..]
Ik vind Teeven anders één van de beste politici in de Tweede Kamer.
Volstrekt begrijpelijk, VVD is een rijkeluispartij, de meeste van haar stemmers zullen lijden onder afschaffing van de HRA. Gewoon simpel clientilisme.quote:Onbegrijpelijk dat een liberale partij, die altijd zo lyrisch is over marktwerking, zoiets stug kan blijven steunen.
Eeeeeh, ALLE overheden in de WERELD doen NIET ANDERS dan sturen via belastingheffingen, waar heb je het over? Dat is juist een slimme manier. Neem roken. is het slim om een heel opsporingsapparaat in te zetten om mensen van het roken af te houden? Nee, het is duur en omslachtig en gevoelig voor corruptie en fraude. Veel slimmer is het om belasting op sigaretten heel hoog te maken.quote:Op woensdag 17 maart 2010 13:23 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Hét probleem eraan is dat de overheid probeert te 'sturen' via de belastingen, wat altijd enorm risicovol is en een groot gevaar voral gewone marktwerking te verstoren, terwijl zeker op de langer termijn juist makkelijk 'steun' of afremeffecten domweg wegvallen én de overheid mogelijk ook financieel afhankelijk wordt van het tegengestelde effect (zoals bv bij acijnsen of oom verkeersboertes wat óók een vorm van belasting-heffing is )...
Wat een buitengewone bizarre redenering. Goedkope huizen zijn GEEN duidelijk voordeel voor huizenkopers??? Niet te geloven, zo dom. Laat ik het dan voorkauwen: Hoe minder geld ze aan het huis besteden, hoe meer geld ze aan andere dingen kunnen uitgeven, zoals opleiding, waarmee ze betere banen kunnen krijgen.quote:Ovcerigens, de HRA is géén subsidie voor huizenkopers... maar wél eeen subsidie voor lening verstrekkers... huizenkopers hebben geen duidelijk voordeel aan de HRA, in landen zonder een HRA-achtig beleid is de huizenprijs gewoonweg lager, en lenen mensen gewoon 'minder' voor hun huis en liggen ook de prijzen lager...
Bullshit. de HRA is een subsidie van arme mensen aan rijke mensen. gewoon geleidelijk afschaffen die hap, over een periode van 20 jaar of zo, of sneller, als dat kan.quote:Op woensdag 17 maart 2010 15:07 schreef Devz het volgende:
[..]
In sommige gevallen misschien wel, maar dat neemt niet weg dat de HRA dus wél noodzakelijk is.
de HRA maakt helemaal geen huizen goedkoper ... zelfs duurder ... wel maakt het makkelijker voor kredietverlenende instanties om tegen een iets lagere 'effectieve' rente-afdracht ook hógere leningen te verstrekken deze veel duurdere woningen te financieren...quote:Op woensdag 17 maart 2010 16:00 schreef BogardeRules het volgende:
Wat een buitengewone bizarre redenering. Goedkope huizen zijn GEEN duidelijk voordeel voor huizenkopers??? Niet te geloven, zo dom.
Bijvoorbeeld alle mensen die de HRA 'krijgen', en het CDA!quote:Op woensdag 17 maart 2010 16:18 schreef RM-rf het volgende:
als je het over dom wilt hebben... wie is nu zo dom te denken dat de HRA ten voordele van de consumenten zou zijn... de enige profiteurs zijn de kredietverstrekkers
quote:Op woensdag 17 maart 2010 16:28 schreef BogardeRules het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld alle mensen die de HRA 'krijgen', en het CDA!
Dat jij nou niet zo goed met je hypotheek en je hypotheekverstrekker overweg kon, geeft je niet het recht om domme en bizarre uitspraken te doen.
ik wilde je er op wijzen dat je waanzinnig bizarre uitspraken doet. zie boven, je zei:quote:Op woensdag 17 maart 2010 16:36 schreef RM-rf het volgende:
[..]waar slaat dit op? en wat wil je nu eigenlijk beweren?
leg maar eens uit dan.quote:1. Hét probleem eraan is dat de overheid probeert te 'sturen' via de belastingen,
2. huizenkopers hebben geen duidelijk voordeel aan de HRA, in landen zonder een HRA-achtig beleid is de huizenprijs gewoonweg lager, en lenen mensen gewoon 'minder' voor hun huis en liggen ook de prijzen lager...
Omdat payability het criterium is, hoe hoger de payability ofwel betaalbaarheid, hoe meer men moet lenenquote:Op woensdag 17 maart 2010 16:46 schreef BogardeRules het volgende:
[..]
ik wilde je er op wijzen dat je waanzinnig bizarre uitspraken doet. zie boven, je zei:
[..]
leg maar eens uit dan.
léés gewoon... de argumenten staan er namelijk bij:quote:Op woensdag 17 maart 2010 16:46 schreef BogardeRules het volgende:
[..]
ik wilde je er op wijzen dat je waanzinnig bizarre uitspraken doet. zie boven, je zei:
[..]
leg maar eens uit dan.
Kunnen we iets van een toets inbouwen voordat men toegang tot pol krijgt? Dan ben je ook van deze rommel af.quote:Op zondag 14 maart 2010 19:36 schreef hb7525 het volgende:
momenteel is de PVDA groter dan het CDA en ook als de VVD
Een consequent liberaal standpunt zou natuurlijk moeten leiden tot afschaffing van deze dingen. Dat het ook gecombineerd wordt met een praktijkgerichte pragmatische houding maakt het wat moeilijker allemaal.quote:Op woensdag 17 maart 2010 16:53 schreef hb7525 het volgende:
[..]
Omdat payability het criterium is, hoe hoger de payability ofwel betaalbaarheid, hoe meer men moet lenen
HRA en Koopsubsidie verhogen de betaalbaarheid
De PVV zal terugzakken naar 9 zetels. De spijtoptanten vinden Wilders te radicaal en te vreemd. De VVD zal daar het meeste van profiteren (4-5 zetels).quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:37 schreef Frano het volgende:
Terwijl de PVV winst haalt en het bij de meeste partijen vandaan heeft gehaald blijft de VVD stabiel. Denken jullie dat ze de grootste van Nederland kunnen worden? De gemeenteraad belooft veel goeds in elk geval. En het is een stabiele partij met inhoudelijk goed onderbouwde standpunten.
Nu alleen nog een echte stemmentrekker, een vader des vaderlands, zoals J. Cohenquote:Op woensdag 17 maart 2010 17:53 schreef voice-over het volgende:
[..]
De PVV zal terugzakken naar 9 zetels. De spijtoptanten vinden Wilders te radicaal en te vreemd. De VVD zal daar het meeste van profiteren (4-5 zetels).
Omdat de PVV gemarginaliseerd wordt door de kiezer zal ook d66 nauwelijks bestaansrecht hebben. Ook daar profiteert de VVD van (eveneens 4-5 zetels). Ik zie dus de VVD naar een stuk 30 zetels gaan.
Ach het is maar hoe je het technisch wilt benoemen. Het is een herverdeling van welvaart via de belastingsdienst waar vooral de midden en hoge inkomens van profiteren. Is dat een subsidie of een belastingvoordeeltje? Maakt dat vervolgens veel uit?quote:Op woensdag 17 maart 2010 13:07 schreef Chewie het volgende:
[..]
Waarom blijven mensen toch denken dat de HRA een subsidie is?
Precies, inherent verlaagd het de belastingdruk voor degene die een huis kunnen betalen. Nu... daar valt over te discussiëren of dat goed of slecht is. Maar als je als partij voorstander bent van de HRA en vervolgens 'actie' wilt ondernemen tegen het 'scheefhuren' dan ben je toch behoorlijk hypocrietquote:Op woensdag 17 maart 2010 18:23 schreef du_ke het volgende:
Ach het is maar hoe je het technisch wilt benoemen. Het is een herverdeling van welvaart via de belastingsdienst waar vooral de midden en hoge inkomens van profiteren. Is dat een subsidie of een belastingvoordeeltje? Maakt dat vervolgens veel uit?
Ik. Vanwege de inhoud van de partij, niet omdat ik meeloop met anderen uit m'n omgeving. Ik ben rechts en liberaal, PVV vind ik te extreem, en dan is de VVD een voor de handliggende keuze. Ik ben het met de meeste van hun standpunten eens, al is niet voor mij niet het meest gunstig (ik kan bv door ziekte niet werken en ik weet dat ik eerder een uitkering zou kunnen krijgen met een linkse regering, maar desondanks vind ik dat er geen misbruik van gemaakt moet worden en dat een hoge uitkering ook weer niet hoeft)quote:Op maandag 15 maart 2010 21:39 schreef ahnuld het volgende:
Bestaat er eigenlijk zoiets als een VVD stemmende vrouw?
Persoonlijk denk ik dat met al jouw gekanker op de VVD iemand jouw personalia heeft doorgegeven als practical joke...quote:Op zaterdag 6 maart 2010 20:07 schreef Klopkoek het volgende:
Hoe weet de plaatselijke VVD nou opeens van mij precies waar ik woon, wat er speelt? Hoe komen die hufters aan m'n mailadres? Hoe weten ze m'n naam?....
Maar stoot er veel meer af. Die man is niet liberaal, maar een grote autoritaire gek.quote:Op maandag 8 maart 2010 23:34 schreef sneakypete het volgende:
Zo'n Teeven kan juist kiezers trekken als je het mij vraagt.
Met alle respect, maar als je zijn c.v. ziet twijfel ik al aan zijn capaciteiten om wethouder te worden. Laat staan een minister!quote:Op maandag 15 maart 2010 06:36 schreef Barca het volgende:
Als de SP in de coalitie komt dan meteen maar Roemer minister van Verkeer&Waterstaat maken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |