Vraag dat lekker in het BF:BC2 topic. Ik snap al dat over en weer gepost en gebash niet, er is niet voor niets een apart topic.quote:Op woensdag 10 maart 2010 22:43 schreef Thormodo het volgende:
Is dat nog wat de multiplayer van BC2? Ik vond de singleplayer weinig bijzonders en dat beta level vond ik ook niet erg boeiend. Het schieten voelde gewoon niet goed en ik vond het allemaal maar wat traag.
Ik wacht nog steeds op BF1943 -,- .
Want in het BF:BC2 topic kan ik betere informatie vinden over wat MW2 spelers van de BF:BC2 MP vinden? En aangezien de posts voor mij hier over gingen...quote:Op donderdag 11 maart 2010 18:19 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Vraag dat lekker in het BF:BC2 topic. Ik snap al dat over en weer gepost en gebash niet, er is niet voor niets een apart topic.
Neemt niet weg dat ik binnenkort zeker wel BF:BC2 ga kopen, maar daar gaat dit topic niet over.
Nee klopt, dat is het probleem. Maar zag geen points meer die ik moest behalen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 18:55 schreef -J-D- het volgende:
Heb je 70 afgerond?
Is practisch onmogelijk. Maar goed, ik ben benieuwd wat Ulreazj zegt..quote:
Er is vast nog genoeg te doen qua challenges van andere wapens, secondaries, perks.quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:32 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Nee klopt, dat is het probleem. Maar zag geen points meer die ik moest behalen.
Die AK is echt uberbaas zeg
Als je in duel bent, dan achter kist gaan staan. Paar keer gelukt om langs te rennenquote:Op donderdag 11 maart 2010 23:46 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Is practisch onmogelijk. Maar goed, ik ben benieuwd wat Ulreazj zegt..
misschien wat vaker je kast ontstoffen dan?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 10:29 schreef -J-D- het volgende:
Ik denk dat ik teveel gespeeld hebMijn videokaart was gisteren opgeblazen.
POEF en toen wat rook.
1.5 jaar oud
Jeps, maar dan lvl je zo snel mogelijk tot prestige 10 en dan ga je alles verzamelen?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:48 schreef luciferist het volgende:
Ik ben nu ergens in level 66 oid, nog geen prestige gehad, maar ik ben voornamelijk bezig om mijn challenges te behalen.. Maar nu las ik dat je die net zo hard weer kwijt bent na het uitvoeren van een prestige....
beetje zonde he...
Ik heb echt al bijna ontmogelijke challenges behaald, zelfs dictator (compleet magazijn van lmg in de vijand leegschieten zonder te missen) zit een kleine 20 uur in. dus no way dat ik die opnieuw ga halenquote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:04 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Jeps, maar dan lvl je zo snel mogelijk tot prestige 10 en dan ga je alles verzamelen?
Najah je kan Spec Ops nog doen. Dat kan of in je eentje of in Coop, maar verder zijn er geen extra SP mappen nee.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:42 schreef di0r1 het volgende:
Klopt het dat er weinig mappen zijn bij single player? Ik heb het spel in 7 uur en 30 minuten uitgespeeld...Is eindigde bij het museum. Er zijn niet meerdere mappen? En zo nee, kan ik meerdere mappen downloaden?
Wat kun je eingelijk in dat museum doen ? Nog nooit naar gekeken ?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:42 schreef di0r1 het volgende:
Klopt het dat er weinig mappen zijn bij single player? Ik heb het spel in 7 uur en 30 minuten uitgespeeld...Is eindigde bij het museum. Er zijn niet meerdere mappen? En zo nee, kan ik meerdere mappen downloaden?
Neem een 5770 die is goedkoop rond de 150 eutjes en werkt als een treinquote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:45 schreef Droathoah het volgende:
Ik heb nu een Geforce 7900 GT/GTO, wat is een leuke videokaart als ik deze wil vervangen voor een normale prijs?
Moederbord is Asus A8N-E
Je houdt je titels gewoon, dus daarvoor maakt het niet uit, je kan hem dan wel opnieuw halen voor de xp.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:34 schreef luciferist het volgende:
[..]
Ik heb echt al bijna ontmogelijke challenges behaald, zelfs dictator (compleet magazijn van lmg in de vijand leegschieten zonder te missen) zit een kleine 20 uur in. dus no way dat ik die opnieuw ga halen
Heb nu ook maar 2gb en een AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+ kan ik dan op high spelen met die nieuwe kaart?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 19:05 schreef afro het volgende:
[..]
Neem een 5770 die is goedkoop rond de 150 eutjes en werkt als een trein
Heb deze zelf ook als tussen stap gebruikt omdat ik nog even op nieuw moederboord moet wachten.
kansloos is het enige woord hiervoor...quote:Op maandag 15 maart 2010 09:22 schreef Tain het volgende:
Mappack voor MW2 gaat 15 euro kosten voor de 360
Ben benieuwd wat de prijs voor de pc gaat worden en of je niet bijna verplicht die pack moet kopen om nog een beetje normaal online te kunnen spelen.
Laat ze eerst maar eens een fatsoenlijk anti-cheatsysteem ontwikkelen..quote:Op maandag 15 maart 2010 09:22 schreef Tain het volgende:
Mappack voor MW2 gaat 15 euro kosten voor de 360
Ben benieuwd wat de prijs voor de pc gaat worden en of je niet bijna verplicht die pack moet kopen om nog een beetje normaal online te kunnen spelen.
Af en toe is het leuk om in discussie te gaan met die 12-jarige, gebrekking engels sprekende kneusjes en de rest van de server te laten zien hoe kansloos ze zijn(zelf lijken ze het nooit door te krijgen helaas). Maar meestal is het goed irritant.quote:Op maandag 15 maart 2010 12:36 schreef BugWorks het volgende:
Ik geniet er juist van als anderen op mij beginnen te zeuren van noob, cheater, etc. Speel de laatste tijd veel met GL en als perk one man army, 2 schoten dan steeds wisselen. Je wilt niet weten hoe vaak ik dan cheater naar me toe gegooid krijg, geweldig gewoon.
gisteren zo een gozer gehad tegenover me. 2x tuben, ff achter de muur en dan weer 2x en weer en weer. dat is gewoon niet leuk. buiten het feit dat hij mij bij elk schot totaal mistquote:Op maandag 15 maart 2010 12:36 schreef BugWorks het volgende:
Ik geniet er juist van als anderen op mij beginnen te zeuren van noob, cheater, etc. Speel de laatste tijd veel met GL en als perk one man army, 2 schoten dan steeds wisselen. Je wilt niet weten hoe vaak ik dan cheater naar me toe gegooid krijg, geweldig gewoon.
Part of the game. Live with it..quote:Op maandag 15 maart 2010 13:59 schreef afro het volgende:
ik heb zelf ook een pest hekel aan de noobtubers ze zijn zo schijt irritand.
Maar ik hou me bek altijd daarover ik ben zelf ook zo scheef als wat maar met een shotgun
raak ik altijd wel en me K;D ratio is daardoor meestal positief.
Cheater-noobsquote:Op maandag 15 maart 2010 14:23 schreef PieterBas het volgende:
Het moet niet gekker worden.. Ik begin zelfs positief te spelen..
Vond het laatst prachtig dat een stel Engelsen onze "clan" uitscholden voor cheaters, omdat zij zelfs zo dom waren met zijn drieën naar buiten te stormen
Daar gaat het overquote:
Moet je godverdomme dokken voor die maps?!quote:Op maandag 15 maart 2010 19:22 schreef bigbass het volgende:
[..]
Daar gaat het over
Ik ben op zich wel bereid om te betalen voor die maps, niet zozeer omdat ik het waard vind, maar omdat ik wel echt toe ben aan (leuke) nieuwe maps...
quote:Op maandag 15 maart 2010 20:56 schreef FFSletop het volgende:
[..]
Als ik niet hevig verslaafd was aan dit spel was ik er nu mee gestopt!
En hoeveel maps er inzitten etc wil dat eerst weten voordat ik er uberhaupt aan denk om het te kopen. (En wat al eerder gezegt is of er dan nog wel te spelen is als je het niet koopt.)quote:Op maandag 15 maart 2010 22:47 schreef WurM het volgende:
Nog ff afwachten of we echt moeten dokken, maar de kans is groot. En inderdaad:
[..]
dat is toch al bekend, 5 mappen. Ik neem niet aan dat er verschil zit tussen de DLC van de X360, PS3 en PCquote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:43 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
En hoeveel maps er inzitten etc wil dat eerst weten voordat ik er uberhaupt aan denk om het te kopen. (En wat al eerder gezegt is of er dan nog wel te spelen is als je het niet koopt.)
Lijkt me sterk dat je ineens niet meer kan spelen als je die mappack niet koopt..quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:43 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
En hoeveel maps er inzitten etc wil dat eerst weten voordat ik er uberhaupt aan denk om het te kopen. (En wat al eerder gezegt is of er dan nog wel te spelen is als je het niet koopt.)
Vaagjes staat me wat bij van aparte modes met de nieuwe maps, maar weet niet waar ik dat had gelezen en het lijkt me niet heel handigquote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:55 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat je ineens niet meer kan spelen als je die mappack niet koopt..
Maarja, aan de andere kant.. Wat gebeurt er als je in een mapcycle zit met mensen mét en zonder de mappack, en er een nieuwe map geladen wordt..
Dan word je gewoon uit de server gekicked, althans zo werkt het bij alle andere p2p multiplayer games op bijv de 360...quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:55 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat je ineens niet meer kan spelen als je die mappack niet koopt..
Maarja, aan de andere kant.. Wat gebeurt er als je in een mapcycle zit met mensen mét en zonder de mappack, en er een nieuwe map geladen wordt..
Bron? Een soort van "capture-the-win"quote:Op dinsdag 16 maart 2010 11:42 schreef Amos_ het volgende:
Er komt naar wat ik heb gezien een nieuwe game-mode bij, waarbij er een Nuke in een map zit. Die moet je met je team capturen (dat duurt vrij lang) en het team dat hem capped heeft die wint (Nuke, boem etc.)
die wisten ze al te draaien op hacked servers, dus zat er eigenlijk al bij, maar is nooit vrijgegeven en zal prolly met deze dlc komen.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 11:53 schreef Deetch het volgende:
[..]
Bron? Een soort van "capture-the-win"
Mijn punt dus een beetje. Wat nou als veel mensen dat ding kopen en jij niet? Kom je dan nog wel op zulke hosts of word je gekicked zodra zon map laad?quote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:55 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat je ineens niet meer kan spelen als je die mappack niet koopt..
Maarja, aan de andere kant.. Wat gebeurt er als je in een mapcycle zit met mensen mét en zonder de mappack, en er een nieuwe map geladen wordt..
Zal eens kijken danquote:Op dinsdag 16 maart 2010 08:52 schreef Blik het volgende:
[..]
dat is toch al bekend, 5 mappen. Ik neem niet aan dat er verschil zit tussen de DLC van de X360, PS3 en PC
Lekker met zijn allen rond de nuke zitten.. tube, grenade of rocket er op en je kan weer opnieuw beginnenquote:Op dinsdag 16 maart 2010 11:53 schreef Deetch het volgende:
[..]
Bron? Een soort van "capture-the-win"
Ik heb wel een paar keer DLC aangeschaft op xbox live, daar waren dus aparte servers voor diegene die de DLC hadden gekocht.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:23 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Mijn punt dus een beetje. Wat nou als veel mensen dat ding kopen en jij niet? Kom je dan nog wel op zulke hosts of word je gekicked zodra zon map laad?
[..]
Zal eens kijken dan.
Je wilt Sitrep Pro? Ga FFA doen. Met al die Nukeboosters daar ben je zo klaar.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 09:55 schreef Bootje84 het volgende:
Ik heb btw mijn zilveren RPG-7 title
(500 RPG-7 kills)
Ben nu op 485/750 met Sitrep pro.. Duurt een eeuwigheid
Verder ook bezig aan de SMG's. MP5 moet ik nu 100 kills maken om de FMJ te unlocken, UMP-45 moet ik ACOG-kills gaan maken. Best een lekker wapentje moet ik zeggen! Alleen vind ik de iron right niet echt heel fijn.
Jij zou graag zelfs een tube onder een usp willen hebbenquote:Op woensdag 17 maart 2010 08:32 schreef Bootje84 het volgende:
Ik wil ff melden dat een SMG levelen met ACOG-scope niet tof is.. Helaas moet ik tóch die kills maken om alle attachments te unlocken.
Verder wil ik een tube eronder kunnen plaatsen
Hoewel raketten ook koning zijn
Ik wil Bling überpro..quote:Op woensdag 17 maart 2010 08:34 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Jij zou graag zelfs een tube onder een usp willen hebben
Jup. We rox0rdquote:Op woensdag 17 maart 2010 09:01 schreef Scorpie het volgende:
Gisteren weer 2 bizarre potjes he Boot.
Ga ik nu ook voor het eerst proberen, P90 compleet maken.quote:Op woensdag 17 maart 2010 08:32 schreef Bootje84 het volgende:
Ik wil ff melden dat een SMG levelen met ACOG-scope niet tof is.. Helaas moet ik tóch die kills maken om alle attachments te unlocken.
Verder wil ik een tube eronder kunnen plaatsen
Hoewel raketten ook koning zijn
Volgens mij gaan die gewoon door..quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:21 schreef Deetch het volgende:
Blijven je prestige challenges trouwens wel doorlopen als je van prestige 1 naar 2 en verder gaat of wordt die ook elke keer gereset?
Ja die gaan door, en de complete kun je weer opnieuw beginnen.quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:21 schreef Deetch het volgende:
Blijven je prestige challenges trouwens wel doorlopen als je van prestige 1 naar 2 en verder gaat of wordt die ook elke keer gereset?
complete?? wabedoelledege?quote:Op woensdag 17 maart 2010 12:07 schreef Ulreazj het volgende:
[..]
Ja die gaan door, en de complete kun je weer opnieuw beginnen.
Als je bijvoorbeeld 2500 kills hebt gemaakt met 1 wapen, mag je weer opnieuw beginnen omdat die completed was.. Als je er 2499 had, blijven ze staan..quote:
Leuk? Denk ik?quote:Op woensdag 17 maart 2010 12:54 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Als je bijvoorbeeld 2500 kills hebt gemaakt met 1 wapen, mag je weer opnieuw beginnen omdat die completed was.. Als je er 2499 had, blijven ze staan..
Ik ben nu lvl 66 en heb de 2500 kills voor de m4 gehaald, dus binnenkort weet ik hoe het zitquote:Op woensdag 17 maart 2010 12:54 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Als je bijvoorbeeld 2500 kills hebt gemaakt met 1 wapen, mag je weer opnieuw beginnen omdat die completed was.. Als je er 2499 had, blijven ze staan..
Ik vind de gouden titles van alle attachments leukerquote:Op woensdag 17 maart 2010 13:48 schreef Champy het volgende:
[..]
Ik ben nu lvl 66 en heb de 2500 kills voor de m4 gehaald, dus binnenkort weet ik hoe het zit
3500???quote:
Showoff. Ik heb er ook zoietsquote:Op woensdag 17 maart 2010 14:50 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
3500???
Christus. Ik heb er volgens mij al 35000....
Jouw E-peen groeit dan met 2 cmquote:Op woensdag 17 maart 2010 14:55 schreef Deetch het volgende:
bijna 10000, krijg je daar ook nog wat voor?
Ik speel ook maar een paar uur per week ofzo. Heb nog niet eens 2 volle dagen speeltijd opgebouwt. En ben prestige 0, level 58.quote:Op woensdag 17 maart 2010 14:50 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
3500???
Christus. Ik heb er volgens mij al 35000....
Verschil moet er zijn hè?quote:Op woensdag 17 maart 2010 15:07 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik speel ook maar een paar uur per week ofzo. Heb nog niet eens 2 volle dagen speeltijd opgebouwt. En ben prestige 0, level 58.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |