Wat voor injecties heb je dan?quote:Op dinsdag 2 maart 2010 09:43 schreef draculettetje het volgende:
Ymme succes vandaag!
Ik ga ook lekker elke week zwangerschapszwemmen/walvissen! Ik vind het echt lekker (dat mn been dan 2 dagen protesteert vergeten we voor het gemak)
Orea fijn dat het in ieder geval wel beter lijkt te gaan, niet te veel doen dan he
net met assistent van de huisarts een mooi schema gemaakt om mn injecties te halen, de eerste ook net gehad viel me reuze mee! maar toch, ben er wel mooi druk mee!
ik moest al elke maand voor een antibiotica injectie, maar nu dus 2 a 3 maal in de week voor een B12 injectie erbij, tot in ieder geval aan de bevalling, dan over op 1x in de maandquote:
Punt is een beetje dat ik me bezwaard voel als ik 's avonds weg ga.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 09:50 schreef Brighteyes het volgende:
Tico, bij ons was er geen zwangerschapszwemmen, maar wel 'baantjes zwemmen voor vrouwen' en dat deed ik dus 's avonds.Beetje tussen de bejaarden heen en weer cruisen.
Ah ok, dat had ik even niet meegekregen.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 09:51 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Punt is een beetje dat ik me bezwaard voel als ik 's avonds weg ga.
Ja das wel weer zoquote:Op dinsdag 2 maart 2010 09:55 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ah ok, dat had ik even niet meegekregen.
Maar ehm... *zeurt* je bent dan toch niet langer dan een uurtje weg?
Doe ik wel een lintje in als ik thuis kom.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 09:58 schreef Brighteyes het volgende:
Pcies. M. kan vast zijn eigen kopje koffie/biertje* wel pakken dan toch?
*doorstrepen wat niet van toepassing is...
Jij snapt het!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 09:58 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Doe ik wel een lintje in als ik thuis kom.
Dan is mijn suggestie inderdaad niets voor jou neequote:
Niet tof..quote:Op dinsdag 2 maart 2010 09:49 schreef draculettetje het volgende:
[..]
ik moest al elke maand voor een antibiotica injectie, maar nu dus 2 a 3 maal in de week voor een B12 injectie erbij, tot in ieder geval aan de bevalling, dan over op 1x in de maand
Dat is het simpelste dat er is. Je pakt de url, dus:quote:Op dinsdag 2 maart 2010 12:00 schreef pessie het volgende:
En BE, ik weet niet hoe ik van een topic een linkje moet maken... Als ik weer een keer een topic open zal ik het wel proberen.
1 |
Ik zal het proberen, maar hoef bijna nooit een nieuw topic aan te makenquote:Op dinsdag 2 maart 2010 12:34 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat is het simpelste dat er is. Je pakt de url, dus:
[ code verwijderd ]
zet dat bovenaan het lijstje met namen en FOK maakt er dan zelf: Zwangerschap en geboorte deel 633 van.![]()
Nope is geen pijnstiller, maar een vitamine ietsquote:Op dinsdag 2 maart 2010 12:00 schreef pessie het volgende:
[..]
Niet tof..Merk je nu wel dat je minder pijn hebt? (Of is het geen pijnstiller?).
Dat is inderdaad schattig!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 15:51 schreef Suzanna het volgende:
Mijn buurvrouw zit ook te wachten op de baby... 9 dagen overtijd inmiddels. Arme meid.
Ik werd vanmiddag gefeliciteerd door een moeder op school.... Noa had het grote nieuws aan haar verteld door te vragen of ze ook op kraambezoek kwam, want haar mama had een baby in haar buik.... haha. Wel ontzettend schattig.
Overstroomt door hormonen voor anderen?quote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:32 schreef maffemuts het volgende:
pfff k weet niet eens meer t verschil tussen n edit en n quote knop... waar gaat dit heeeeeeeeeeen
Heb t eigenlijk al de hele dag maar check dan nog 100x of ik t wel goed heb gedaan.. nu weer eens niet, maar was nog op tijd met mn editquote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:35 schreef pessie het volgende:
[..]
Overstroomt door hormonen voor anderen?
Bezoek aan schoonmoeder ook niet geldig?quote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:31 schreef maffemuts het volgende:
Dat Leonieke niet bijtijds zou zijn wisten we maarruh... tis al bijna half 5 !! de enige geldige reden voor dit te laat zijn is natuurlijk![]()
dus Leonieke of meneer Leonieke, laat eens wat horen
mcLaura, al iets van ymme vernomen ?k voel me net n kind dat geen snoepje krijgt vandaag
quote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:43 schreef leonieke het volgende:
[..]
Bezoek aan schoonmoeder ook niet geldig?
En toch...![]()
Ik had tijdens de CTG netjes om de 5 minuten een harde buik (dus DAT is een harde buikheb ik idd al een tijdje last van ja
) maar voor de rest is er niet zoveel veranderd. Baarmoederhals een beetje meer verweekt, maar nog niet voldoende, nog geen ontsluiting.
Als er voor donderdagavond niets gebeurd is, moet ik binnen rond 19.30u (het lijkt wel een gevangenis) en gaan ze inleiden. Dan sturen ze mijn man terug naar huis zodat hij nog een nacht kan slapen (alsof hij goed zal slapen
![]()
) en dan verwachten ze hem rond 7.30u terug in de hoop dat er dan al een paar cm ontsluiting is en ze de vliezen gecontroleerd kunnen breken (ivm streptokokken B en de antibiotica die ik dan moet krijgen). En vrijdag zou ik dan toch wel moeten bevallen (na 24u schakelen ze volgens mij over op keizersnede (is toch gebeurd bij de meeste mensen die ik ken al was dat wel niet in dat ziekenhuis), dus vrijdagavond is volgens mij alles achter de rug... oftewel, vrijdagavond begint alles
).
Ja, hoor. Ze gaan gewoon donderdag al starten, terwijl de gyn altijd gezegd heeft dat het eigenlijk 'pas' op 8 maart ging zijn. En de enige momenten dat ik wat last heb, zijn tegenwoordig 's nachts, een aantal uur. Dan is het wat pijnlijker om te slapen omdat ik enkel op één kant kan slapen en de baby daar altijd zit te schoppen en daar komen dan tegelijkertijd wat harde buiken bij. Voor de rest voel ik me eigenlijk nog heel goedquote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:47 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Ik had tóch even iets anders verwacht toen ik jou als laatste postster van dit topic zagBen je hier tevreden mee, Leonieke? Ik hoop voor je dat de laatste loodjes niet zwaar zullen zijn!
Ah, ok, alleszins een meevaller dusquote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:53 schreef leonieke het volgende:
[..]
Ja, hoor. Ze gaan gewoon donderdag al starten, terwijl de gyn altijd gezegd heeft dat het eigenlijk 'pas' op 8 maart ging zijn. En de enige momenten dat ik wat last heb, zijn tegenwoordig 's nachts, een aantal uur. Dan is het wat pijnlijker om te slapen omdat ik enkel op één kant kan slapen en de baby daar altijd zit te schoppen en daar komen dan tegelijkertijd wat harde buiken bij. Voor de rest voel ik me eigenlijk nog heel goed(ik heb trouwens niet voor niets die award gekregen hé, moet ik hem ook in eer houden
)
Ik was gewoon wat geschrokken toen ze zei dat mijn man naar huis moet (zoiets als: maar ik kan dat helemaal niet alleen), maar het lijkt me idd wel handiger als mijn man wat uitgerust is voor als de 'zware' uren er zitten aan te komen (waarmee ik niet wil zeggen dat de eerste cm's niet zwaar zullen zijn, maar ik vermoed dat het alleen maar erger wordt). Ik moest gewoon wat wennen aan dat idee, maar het is dus wel beter dat ik het op voorhand weet
![]()
En mijn water kan natuurlijk ook vanavond nog breken hé(maar de gyn dacht toch dat we elkaar pas donderdagavond gingen terug zien).
Maar ik ben dus wel vergeten te vragen tot welke pieken een CTG gaat qua harde buiken bij de zwaarste weeënKwestie van misschien wat te kunnen inschatten wat me te wachten staat (als je dat al een beetje kunt inschatten).
Hmz... ik heb dus nog niets meegemaakt, als ik het zo leesquote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:58 schreef Troel het volgende:
Een en ander is afhankelijk van hoe zo'n apparaat ingesteld staat, maar een harde buik was bij mij zeg maar 20 (en dan in rust was het 5), terwijl de eche weeen rustig richting de 80 gingen (op een schaal van 0 tot 100 dus)
Die zenuwen, dat is misschien nog het slechtste jaquote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:10 schreef Orea het volgende:
Jemig Dracu, nog meer spuiten. Zou wel fijn zijn als het verlichting geeft!
Leo, jij haalt idd het maximale eruit zeg!! Hoe is het met de zenuwen?
Nog geen nieuws van Ymme? Hmmzzzz...
Een meisje was het zeker, hé?quote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:18 schreef Orea het volgende:
Ik kan me er nog zo niet echt wat bij voorstellen, op het einde lopen, vlak voor hét moment... Begin pas net een beetje écht te geloven dat ik écht zwanger ben... (en nog niet altijd volledig)
Maar echt heel spannend, ben zo benieuwd! Voor het weekend ben je gewoon écht mama!
Nog maar 2 cmquote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:31 schreef McLaura het volgende:
Nieuws van Ymme : Nou eigenlijk geen nieuws. Ze heeft veel pijn en nog maar 2 cm ontsluiting, en een ruggenprik gekregen.
Ik heb haar maar weer veel sterkte gesmst.....
quote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:31 schreef McLaura het volgende:
Nieuws van Ymme : Nou eigenlijk geen nieuws. Ze heeft veel pijn en nog maar 2 cm ontsluiting, en een ruggenprik gekregen.
Ik heb haar maar weer veel sterkte gesmst.....
Dat is ook mijn plan jaquote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:37 schreef tessie het volgende:
Leo, wat spannend zeg! Wel vervelend dat je man weg moet. Maar als je het toch echt niet zonder hem redt, dan bel je hem toch gewoon dat ie weer terug komt om je te steunen.
Wat jammer dat ze niet even naar het hartje geluisterd hebben (mij hebben ze gezegd dat ze dat ook pas later in de zwangerschap doen omdat dat minder goed zou zijn voor de baby).quote:Ik ben vandaag voor het eerst weer bij de vk geweest. Allleen maar weer allerlei vragen, ze heeft nog niet naar het hartje geluisterd, daar was het nog wat vroeg voor zei ze. En ik moet de ha bellen om mijn rare reactie op verdovende middelen te laten testen... om te kijken waar iik nu eigenlijk wel en niet tegen kan, omdat ik de vorige keer zo raar reageerde op de pethidine en eerder ook al op verdovingen van de tandarts
Ik ben het vergeten te vragen van die pijnstilling (zelfs nu komen mijn vragen nog steeds achterafquote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:51 schreef mefke79 het volgende:
Leonieke, veel succes! En als je dan ingeleid wordt donderdagavond, krijg je dan pijnstilling voor de nacht? Want dan kan je mijn bevalling nadoen, heerlijk slapen met medicijnen, wakker worden met 6 cm en dan vliezen breken. O en op een ctg die inwendig werd gemaakt kwam ik ook nooit boven de 80 ondanks een weeënstorm, dus dat zegt niets.
Ik dus ook inderdaad, hoop dat hij goed zakt nog de komende tijd. Ymme, zet 'm opquote:Op dinsdag 2 maart 2010 20:39 schreef amaranta het volgende:
Oeh hoog liggend kindje. Dat had ik ook. Hoop maar dat het allemaal goed lukt en beebje snel doorzakt
Dat is één ding wat ik geleerd heb bij mijn vorige bevalling, als jij vind dat je man moet komen, dan bel je hem gewoon zelf, of ze er nu een probleem mee hebben of niet. Het is jouw bevalling, en dat kunnen zij niet voor je bepalen.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 20:08 schreef leonieke het volgende:
[..]
Dat is ook mijn plan jaDenk niet dat ze daar zo'n probleem zouden van maken in het ziekenhuis.
[..]
Nou hier werd meneer al snel weggestuurd...quote:Op dinsdag 2 maart 2010 21:28 schreef Lieszdraaijer het volgende:
Herken het helemaal niet... Na mijn bevalling mocht Henk de nacht ook gewoon in het ziekenhuis blijven slapen als hij wou. Zelfs toen ik met 35 weken een week lang er lag mocht hij blijven slapen maar toen deed hij dat niet.
Sluit ik me bij aan.quote:Op woensdag 3 maart 2010 07:17 schreef Cantare het volgende:
Ymme, je zal op dit moment hopelijk lekker aan het uitrusten zijn van alle belevenissen van gisteren, met je zoon naast je.Ik ben heel benieuwd!
dat dus!quote:Op woensdag 3 maart 2010 01:37 schreef mama_papa het volgende:
Jeetje Ymme, dat is even slikken zeg. Succes in ieder geval en dalijk (misschien nu al!!) heb je dan eindelijk je mannetje in je armen!Hoop dat je alles bewust kan meemaken
Zet m op meid!
Hihi, leuk hoor. Dat doet mijn kat nietquote:Op woensdag 3 maart 2010 08:40 schreef flugeltje het volgende:
Nog geen nieuws van ymme? Ik hoop net als de rest dat je je mannetje inmiddels in je armen hebt meid!
Hier begint een verkoudheidje door te breken, wel balen... Ben op een griepje in november na de winter namelijk redelijk ongeschonden doorgekomen. Laten we hopen dat dit het laatste staartje winter is en we daarna over kunnen stappen op de zomerjas... (in mijn geval is dat ook echt noodzakelijk aan het worden, m'n winterjas gaat nu echt nog maar nét dicht en wil eigenlijk niet alsnog een positiemodel moeten kopen)
Verder alles okay met de overige dames?
Hier gisteren weer cuteness all over toen Luna besloot net zo'n lieve foto te willen als Mollie
[ afbeelding ]
Dat tegen m'n buik aanpurren begint hier toch echt wel een 'ding' te worden...
Op de buik is inderdaad wat minder, maar ertegenaan schijnt Willem wel fijn te vinden. Ik voel het purren ook echt door m'n buik heen trekken... Denk dat het duurt tót Willem heeft ontdekt hoe hij ze weg kan schoppenquote:Op woensdag 3 maart 2010 08:44 schreef Ticootje het volgende:
Bij mij wilden de katten altijd op mn buik liggen... Daar werd ik helemaal naar van..
Ja ik denk het wel, katten voelen dat er iets is....quote:Op woensdag 3 maart 2010 08:47 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Op de buik is inderdaad wat minder, maar ertegenaan schijnt Willem wel fijn te vinden. Ik voel het purren ook echt door m'n buik heen trekken... Denk dat het duurt tót Willem heeft ontdekt hoe hij ze weg kan schoppen
Voelen ze het overigens dat er iets in die buik zit? Van Mollie sta ik niet te kijken dat ze op schoot kruipt, maar Luna doet dat hoogst zelden....
Gaan ze niet a la Pfaff's aan de deur staan luisteren?quote:Op woensdag 3 maart 2010 08:51 schreef leonieke het volgende:
Wat jammer dat het toch nog een ks is geworden voor ymme, maar gelukkig zal ze nu natuurlijk al haar zoon in haar armen hebben![]()
En gisteren heb ik ook nog maar eens mijn ma verwittigd aan de telefoon dat mijn man of ik vanaf donderdagavond geen berichtjes willen krijgen. Stel je maar voor dat het niet vooruit gaat en we om het uur een smsje krijgen hoever het staat. Ik sleur ze waarschijnlijk door mijn gsmMaar ze heeft gezegd dat ze netjes zal wachten tot zij van ons een sms krijgt
Mijn god, ik doe ze waarschijnlijk doodquote:Op woensdag 3 maart 2010 08:53 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Gaan ze niet a la Pfaff's aan de deur staan luisteren?
Sorry, flauw, maar ik kan het niet laten die vergelijking te trekken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |