Dat is ook mijn plan jaquote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:37 schreef tessie het volgende:
Leo, wat spannend zeg! Wel vervelend dat je man weg moet. Maar als je het toch echt niet zonder hem redt, dan bel je hem toch gewoon dat ie weer terug komt om je te steunen.
Wat jammer dat ze niet even naar het hartje geluisterd hebben (mij hebben ze gezegd dat ze dat ook pas later in de zwangerschap doen omdat dat minder goed zou zijn voor de baby).quote:Ik ben vandaag voor het eerst weer bij de vk geweest. Allleen maar weer allerlei vragen, ze heeft nog niet naar het hartje geluisterd, daar was het nog wat vroeg voor zei ze. En ik moet de ha bellen om mijn rare reactie op verdovende middelen te laten testen... om te kijken waar iik nu eigenlijk wel en niet tegen kan, omdat ik de vorige keer zo raar reageerde op de pethidine en eerder ook al op verdovingen van de tandarts
Ik ben het vergeten te vragen van die pijnstilling (zelfs nu komen mijn vragen nog steeds achterafquote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:51 schreef mefke79 het volgende:
Leonieke, veel succes! En als je dan ingeleid wordt donderdagavond, krijg je dan pijnstilling voor de nacht? Want dan kan je mijn bevalling nadoen, heerlijk slapen met medicijnen, wakker worden met 6 cm en dan vliezen breken. O en op een ctg die inwendig werd gemaakt kwam ik ook nooit boven de 80 ondanks een weeënstorm, dus dat zegt niets.
Ik dus ook inderdaad, hoop dat hij goed zakt nog de komende tijd. Ymme, zet 'm opquote:Op dinsdag 2 maart 2010 20:39 schreef amaranta het volgende:
Oeh hoog liggend kindje. Dat had ik ook. Hoop maar dat het allemaal goed lukt en beebje snel doorzakt
Dat is één ding wat ik geleerd heb bij mijn vorige bevalling, als jij vind dat je man moet komen, dan bel je hem gewoon zelf, of ze er nu een probleem mee hebben of niet. Het is jouw bevalling, en dat kunnen zij niet voor je bepalen.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 20:08 schreef leonieke het volgende:
[..]
Dat is ook mijn plan jaDenk niet dat ze daar zo'n probleem zouden van maken in het ziekenhuis.
[..]
Nou hier werd meneer al snel weggestuurd...quote:Op dinsdag 2 maart 2010 21:28 schreef Lieszdraaijer het volgende:
Herken het helemaal niet... Na mijn bevalling mocht Henk de nacht ook gewoon in het ziekenhuis blijven slapen als hij wou. Zelfs toen ik met 35 weken een week lang er lag mocht hij blijven slapen maar toen deed hij dat niet.
Sluit ik me bij aan.quote:Op woensdag 3 maart 2010 07:17 schreef Cantare het volgende:
Ymme, je zal op dit moment hopelijk lekker aan het uitrusten zijn van alle belevenissen van gisteren, met je zoon naast je.Ik ben heel benieuwd!
dat dus!quote:Op woensdag 3 maart 2010 01:37 schreef mama_papa het volgende:
Jeetje Ymme, dat is even slikken zeg. Succes in ieder geval en dalijk (misschien nu al!!) heb je dan eindelijk je mannetje in je armen!Hoop dat je alles bewust kan meemaken
Zet m op meid!
Hihi, leuk hoor. Dat doet mijn kat nietquote:Op woensdag 3 maart 2010 08:40 schreef flugeltje het volgende:
Nog geen nieuws van ymme? Ik hoop net als de rest dat je je mannetje inmiddels in je armen hebt meid!
Hier begint een verkoudheidje door te breken, wel balen... Ben op een griepje in november na de winter namelijk redelijk ongeschonden doorgekomen. Laten we hopen dat dit het laatste staartje winter is en we daarna over kunnen stappen op de zomerjas... (in mijn geval is dat ook echt noodzakelijk aan het worden, m'n winterjas gaat nu echt nog maar nét dicht en wil eigenlijk niet alsnog een positiemodel moeten kopen)
Verder alles okay met de overige dames?
Hier gisteren weer cuteness all over toen Luna besloot net zo'n lieve foto te willen als Mollie
[ afbeelding ]
Dat tegen m'n buik aanpurren begint hier toch echt wel een 'ding' te worden...
Op de buik is inderdaad wat minder, maar ertegenaan schijnt Willem wel fijn te vinden. Ik voel het purren ook echt door m'n buik heen trekken... Denk dat het duurt tót Willem heeft ontdekt hoe hij ze weg kan schoppenquote:Op woensdag 3 maart 2010 08:44 schreef Ticootje het volgende:
Bij mij wilden de katten altijd op mn buik liggen... Daar werd ik helemaal naar van..
Ja ik denk het wel, katten voelen dat er iets is....quote:Op woensdag 3 maart 2010 08:47 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Op de buik is inderdaad wat minder, maar ertegenaan schijnt Willem wel fijn te vinden. Ik voel het purren ook echt door m'n buik heen trekken... Denk dat het duurt tót Willem heeft ontdekt hoe hij ze weg kan schoppen
Voelen ze het overigens dat er iets in die buik zit? Van Mollie sta ik niet te kijken dat ze op schoot kruipt, maar Luna doet dat hoogst zelden....
Gaan ze niet a la Pfaff's aan de deur staan luisteren?quote:Op woensdag 3 maart 2010 08:51 schreef leonieke het volgende:
Wat jammer dat het toch nog een ks is geworden voor ymme, maar gelukkig zal ze nu natuurlijk al haar zoon in haar armen hebben![]()
En gisteren heb ik ook nog maar eens mijn ma verwittigd aan de telefoon dat mijn man of ik vanaf donderdagavond geen berichtjes willen krijgen. Stel je maar voor dat het niet vooruit gaat en we om het uur een smsje krijgen hoever het staat. Ik sleur ze waarschijnlijk door mijn gsmMaar ze heeft gezegd dat ze netjes zal wachten tot zij van ons een sms krijgt
Mijn god, ik doe ze waarschijnlijk doodquote:Op woensdag 3 maart 2010 08:53 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Gaan ze niet a la Pfaff's aan de deur staan luisteren?
Sorry, flauw, maar ik kan het niet laten die vergelijking te trekken.
Hier is dat de 3de of 4de dag naar huis. Je stoelgang moet op gang zijn, en je moet een beetje mobiel zijn.quote:Op woensdag 3 maart 2010 08:59 schreef leonieke het volgende:
Hoe lang moet ymme nu in het ziekenhuis blijven? Of mag ze na een ks ook vandaag nog naar huis? (bij ons is dat namelijk een dag extra in het ziekenhuis blijven).
In het UZ in Jette is het blijkbaar geen optiequote:Op woensdag 3 maart 2010 10:46 schreef Libell het volgende:
Ymme: gefeliciteerd met Mart! Mooie naam!!
Leonieke: succes de komende dagen! Kan je man niet blijven slapen in het ziekenhuis? Bij onze oudste heeft mijn vriend dat wel gedaan.
Bij de anderen moest ie natuurlijk thuis zijn voor de oudste(n), maar bij de eerste ging dat makkelijk.
Deze keer hoop ik poliklinisch te bevallen. Dus dan ben ik ook al na een dagje thuis.
Als alles goed gaat ten minste...
Hier hangt het ervan af of het druk is op de afdeling of de vader mag blijven. Als het rustig is en de moeder ligt alleen op een kamer dan mag de vader blijven slapen op een soort stretcher, als het druk is liggen er al 2 moeders met 2 baby's op een kamer, 2 vaders erbij wordt dan wel erg veel.quote:Op woensdag 3 maart 2010 11:05 schreef leonieke het volgende:
[..]
In het UZ in Jette is het blijkbaar geen optieDaar moet de vader naar huis 's nachts. Nu herinner ik mij wel dat de man van mijn zus ook elke nacht naar huis ging na de geboorte, dus dat is logisch
maar ik dacht gewoon dat hij er bij heel de bevalling ging kunnen bij zijn.
Mijn schoonzus vertelde me wel dat ze bij haar ook ingeleid hebben 's avonds en zij 's nachts ook heeft kunnen slapen. Dus hopelijk lukt me dat ook welGaan de uren rapper vooruit
Maar als je 's nachts daadwerkelijk actief bezig bent met bevallen, hoeft hij toch niet naar huisquote:Op woensdag 3 maart 2010 11:05 schreef leonieke het volgende:
[..]
In het UZ in Jette is het blijkbaar geen optieDaar moet de vader naar huis 's nachts. Nu herinner ik mij wel dat de man van mijn zus ook elke nacht naar huis ging na de geboorte, dus dat is logisch
maar ik dacht gewoon dat hij er bij heel de bevalling ging kunnen bij zijn.
Mijn schoonzus vertelde me wel dat ze bij haar ook ingeleid hebben 's avonds en zij 's nachts ook heeft kunnen slapen. Dus hopelijk lukt me dat ook welGaan de uren rapper vooruit
Nee, dat niet nee. Maar ze hopen dat er na 12u een paar cm opening zal zijn, ze gaan er helemaal niet van uit dat ik 's nachts al zou bevallen.quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Maar als je 's nachts daadwerkelijk actief bezig bent met bevallen, hoeft hij toch niet naar huisDat zou ik echt heel erg raar vinden.
Mja, bij mij ging het schrikken echt gewoon over de nacht na het inleiden. De overige nachten die ik in het ziekenhuis moet doorbrengen, daarvan wist ik dat het zonder mijn man ging zijn.quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:05 schreef pessie het volgende:
[..]
Hier hangt het ervan af of het druk is op de afdeling of de vader mag blijven. Als het rustig is en de moeder ligt alleen op een kamer dan mag de vader blijven slapen op een soort stretcher, als het druk is liggen er al 2 moeders met 2 baby's op een kamer, 2 vaders erbij wordt dan wel erg veel.
Ik hoop echt op een thuisbevalling, dan is mn man de hele tijd bij me. Maar mocht ik onverwachts wel naar het ziekenhuis moeten en daar even moeten blijven ga ik er vanuit dat hij 'snachts naar huis gaat. Ik heb bij mn broer gezien hoeveel verschil het maakt, en als mijn man de eerste nachten na de bevalling nog een lange nachtrust heeft denk ik dat ik meer aan hem heb op het moment dat ik weer thuiskom.
Maar nu ga ik er nog van uit dat ik de hele tijd thuis ben.
Dat had ik ook altijd (met dat voelenquote:Op woensdag 3 maart 2010 13:10 schreef CrazyPrincess het volgende:
Hier weer goedgekeurd bij de vk. Volgende afspraak pas over 4 weken. Ik dacht altijd dat ze naar het einde toe vaker kwamen, maar het zal wel goed zijn zo
Ze liet me het kindje voelen, maar ik kon er geen wijs uit. Ik had de billen en het hoofdje moeten voelen, maar voelde niets bijzonders
Voor een KS staat 3 tot 5 dagen in NL. Mijn vrouw is vorige week op de 4e dag naar huis gegaan. Alhoewel dat weer wat lastig was want de woensdag was de 0 dag dus was eigenlijk weer de 3e dag.quote:Op woensdag 3 maart 2010 09:27 schreef Memmel het volgende:
Ik kwam even kijken of er al nieuwe baby's waren. Leonieke bijna en Ymme gewoon al bevallen!
Gefelciteerd hoor!
Leonieke, bij een ks in NL moet je volgens mij 48 uur blijven. Als alles dan goed is, dan mag je naar huis.
Maar in Nederland blijft daarna nog een paar dagen de kraamverzorgster komen dus vind het wel logisch dat het bij jullie iets langer is.quote:Op woensdag 3 maart 2010 13:56 schreef leonieke het volgende:
Mja, keizersnede is bij ons normaal gezien 6 dagen.
En nu ga ik me echt eens klaarmaken en drank halen voor in de materniteit. En dan moest ik nog iets doen, maar dat ben ik ondertussen al vergeten
quote:Op woensdag 3 maart 2010 17:39 schreef leonieke het volgende:Die zijn enthousiast BarbaBientje
Wat fijn dat er zo'n positieve reacties zijn gekomen
nee dat hou ik een beetje afquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:29 schreef BarbaBientje01 het volgende:
Hahaha, super leuk dat ze zo enthousiast zijn![]()
Komen ze nu ook 3 keer per week langs om jou, je man en je prachtige dochter te bewonderen. Huup?
Leonieke, ben je al zenuwachtig?
Snap ikquote:
Of juist wel shoppen, in ieder geval rondkijken. In deze fase heb je meestal nog genoeg energie en een lichaam dat nog enigszins meewerktquote:Op woensdag 3 maart 2010 16:08 schreef Cantare het volgende:
Effe tussendoor: bwaaaa, wat duurt het lang!Ik snap nu wel het "niemandsland" waar mensen het wel eens over hebben zo tussen de 12 en 20 weken. Het compleet nieuwe is eraf, ik voel me niet bagger meer, ik voel de baby nog niet en voor shoppen is het nog wat vroeg...
Maar ergens ook wel fijn, kan ik tenminste ook weer eens wat nuttigs doen (studeren bijvoorbeeld)
O ja, 8 april 20 weken-echo
quote:
Dan krijgen we een datumtweelingquote:Op donderdag 4 maart 2010 08:29 schreef Webkim het volgende:
Fluugs, gefeliciteerd met je 20 weken.![]()
Leo, heel veel succes vandaag!
Hier weer een rustige nacht gehad.Afgezien van een uurtje op om drie uur, omdat ik zo'n last had van maagzuur. Vandaag de laatste kans voor beeb om zichzélf te melden. Anders word ik morgen ingeleid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |