quote:Op dinsdag 23 februari 2010 16:01 schreef Asyniur het volgende:
Over poepluiers: mijn kraam zei dat Harry nu elke dag toch wel zo'n 4 poepluiers moest produceren. Vanaf dag 28 was er iets met de darmen (ben even vergeten wat) en dan kunnen ze ook langer zonder poepluier...
Freecell, het klinkt niet best hoor! Ik zou echt even bellen. Niet zo zeer vanwege het 'zware' gevoel maar wel vanwege de geur. Dat hoort echt niet!
Ow en dank jullie wel voor de complimentjes voor onze zoon. WIj vinden hem natuurlijk sowieso geweldig maar ik hoor steeds maar weer dat het zo'n mooi manneke is. Ga er bijna van naast mijn schoenen lopen
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 16:14 schreef NieuweUser het volgende:
Lijnloos, fijn dat Minke geen last heeft van de prikjes!
Mijn eigen laatste:quote:Op dinsdag 23 februari 2010 16:31 schreef Incantrix het volgende:
Hallo lieve mensen! Hoe gaat het ermee? Eens even kijken wat ik heb onthouden:
Keshet, meis, ik denk dat we allemaal al wel het gevoel hadden dat er een boel gebeurd is de afgelopen dagen, fijn je weer even te lezen, we kijken uit naar je update!Harry
OMG, Asy, wat is dat een prachtigmooi ventje! Superlief! Vervelend dat je met de bv meer problemen tegenkomt, bij mij is het in het begin ook heel naar gegaan omdat er in het ziekenhuis niet goed gehandeld is.. Succes ermee, hoop dat dit snel achter jullie ligt!
Octo, wat vervelend dat ook jij veel moeite moet doen om het allemaal op gang te krijgen, ik hoop heel erg dat deze stijgende lijn door de lk kan worden gestimuleerd.. Al is het ook geen schande om de fles te gaan geven hoorEn dat mensen boos op jullie zijn in deze enorm emotionele en bijzondere tijd vind ik echt schandalig. Niets van aantrekken kan ik makkelijk zeggen, maar zo werkt het vaak niet. Ik hoop maar gewoon dat dit sne voorbij waait!
Arme Jamie, balen dat hij zo onwijs leegloopt Martine! beterschap voor je ventje
BE, hoe is het met Oscar?
Minke, volgens mij ben jij een superstoere tante!
Stef is vandaag voor het eerst wezen wennen op het KDV en dat is van beide kanten uit helemaal prima gegaan. Beiden niet gehuild, hahaStef heeft lekker geslapen, gelachen en met een mooie babygym gespeeld en wij hebben even hardcore boodschappen gedaan
Was wel fijn om hem weer op te gaan halen, dat dan weer wel
De fysio was erg fijn (thnx for asking Twinkly
) en had goede tips! Ow, en Karin, zei jij dat nou over dat mailen voor een nieuw speeldoosje voor de mobile? Superthnx voor de tip, is hetzelfde merk!
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 16:35 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
wasn't me!
Fijn dat het goed ging op het kdv, en dat het voor jou ook goed voelde!
En je kindje weer ophalen is leuk!
Sorry, dan was dat Linda! En haha, dat was érg fijn inderdaad! Vrijdag gaat hij nog een keer en dan ben ik écht alleen thuis.. Eens kijken f ik dan ook zo stoer benquote:Op dinsdag 23 februari 2010 16:35 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
wasn't me!
Fijn dat het goed ging op het kdv, en dat het voor jou ook goed voelde!
En je kindje weer ophalen is leuk!
Same here, zal mij ook benieuwen... morgen ook nog even wennen, voor 4 uurtjes en dan vrijdag voor 6!quote:Op dinsdag 23 februari 2010 16:48 schreef Incantrix het volgende:
Oh, jemig, wat gaan er een boel kindjes weg deze maand zeg! Dag lieve grote lieffies, tot over even!![]()
![]()
[..]
Sorry, dan was dat Linda! En haha, dat was érg fijn inderdaad! Vrijdag gaat hij nog een keer en dan ben ik écht alleen thuis.. Eens kijken f ik dan ook zo stoer ben
Ach joh..quote:
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 18:12 schreef Sorbootje het volgende:
Rolbewijs:
Bekijk deze YouTube-video
Let niet op mijn hysterische gekraai
Stoma?quote:Op dinsdag 23 februari 2010 18:01 schreef Co_OL het volgende:
Terugvind opa en stoma![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee heb nog even snel gekeken, maar was goed tot half mei. Vreemd spul hoor...quote:Op dinsdag 23 februari 2010 20:06 schreef DaviniaHR het volgende:
stiemie, mss was het kant-en-klare wel over datum?
Dat was in het oor van Lentequote:Op dinsdag 23 februari 2010 20:06 schreef DaviniaHR het volgende:
free, ik heb het ook in mijn vingers, maar dieworden niet wit, maar bevrore dingen probeer ik zo min mogelijk aan te raken, want dat doet binnen de kortste keren enorm zeer.
ik bedenk me nu dat het ding in het oor van isabeau niet weg is gegaan. gaan ze daar nu iets aan doen?
stiemie, mss was het kant-en-klare wel over datum?
sorbo, waarom moet je stopen met trotse mama te zijn? lekker trots zijn, is leuk om te lezen
It was Iquote:Op dinsdag 23 februari 2010 16:31 schreef Incantrix het volgende:
Ow, en Karin, zei jij dat nou over dat mailen voor een nieuw speeldoosje voor de mobile? Superthnx voor de tip, is hetzelfde merk!
gefixtquote:Op dinsdag 23 februari 2010 20:41 schreef octopussy het volgende:
Mag ik in de OP met Hannah (15-02)?
ah, oeps! naja, de nick begint met een S, ongeveer, toch?quote:Op dinsdag 23 februari 2010 20:17 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Dat was in het oor van Lente
Ik bedoel trouwens dat ik wel heel erg bezig ben van 'oh kijk eens wat mijn wonderbaby allemaal kan"
Tja, daar ben ik ook benieuwd naar.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 21:00 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
ah, oeps! naja, de nick begint met een S, ongeveer, toch?
en je hebt idd ook een wonderbaby!
en ik ook!
en alle andere dames en heren ook!
ssserpente, wat zou de dokter kunnen zeggen/doen?
ja, ik denk dat het komt door het gefrut "down under". ze is toch een tijd bezig geweest, en ik ben nog best heel erg gammel (lees: ieder tree van de trap kraakt het, en bij voorover buigen kraakt het, maar wel pijnloos, dus ben allang blij.)
Géén idee. Hij krijgt nu flesvoeding, dus ik kan hem niet zomaar een extra voeding geven want dan krijgt hij veel te veel binnen. Ik was er dus op gebrand om hem in slaap te krijgen zonder hem een voeding tegen. Hij drinkt nu al met gemak het maximum van wat hij mag krijgen op een dag. Hij laat zich trouwens altijd eigenlijk wel heel makkelijk troosten, alleen begon hij telkens weer te huilen als ik hem weglegde. Tegen de tijd dat hij ging slapen kon ik naar m'n werk. Ik zag het reizen niet zitten, dus ik ben maar weer eens thuis blijven werken.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 18:06 schreef Sorbootje het volgende:
Claudia, enig idee wat er met Ivan aan de hand was?!
De hond schrok zich wild.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 18:12 schreef Sorbootje het volgende:
Let niet op mijn hysterische gekraai
Haha, nee, ik weet het ook wel, maar nouja, op dat moment..quote:Op dinsdag 23 februari 2010 22:22 schreef Stiemie het volgende:
Incantrix niet zo streng voor jezelf hoorStef kreeg echt geen krampjes omdat jij dat zei. Zulke bovennatuurlijke krachten heeft de wet van fok ook weer niet
Slaapt je ventje nog steeds? In ieder geval nemen de krampjes wel af als hij de rest van de dag nog geen last had gehad!
Haha, niet mee zitten, hoor.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 22:18 schreef Stiemie het volgende:
tsja zoals je kan lezen, herken ik de hongersignalen van Esmee niet al te bestdus geen tips van mij
Suf, maar ik haal jou en Karin altijd door elkaar. Al die a's en i's in namen ook..quote:Op dinsdag 23 februari 2010 20:32 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
It was Imaar ik wist idd dat Nijntje van dezelfde fabrikant is als onze W&P mobile. Hebben ze al gereageerd? Ik had binnen 2 dagen een nieuwe, echt fijn, want de mobile is hier heilig
Wij doen hier idd romper, jurkje en maillot en dan klaar. Maar Amélie heeft niet snel last van koude voeten. Gaat ze in de doek mee dan heeft ze wel nog slofjes over het maillotje heen. (maar dan doe k haar ook een broekje over een maillot aan met dit weer en geen jurkjequote:Op dinsdag 23 februari 2010 21:00 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
ah, oeps! naja, de nick begint met een S, ongeveer, toch?
en je hebt idd ook een wonderbaby!
en ik ook!
en alle andere dames en heren ook!
ssserpente, wat zou de dokter kunnen zeggen/doen?
ja, ik denk dat het komt door het gefrut "down under". ze is toch een tijd bezig geweest, en ik ben nog best heel erg gammel (lees: ieder tree van de trap kraakt het, en bij voorover buigen kraakt het, maar wel pijnloos, dus ben allang blij.)
trouwens, ik had nog een vraag aan de meisjesmama's: hoe werkt dat met jurkjes? doe je daar enkel een maillotje onder? dus romper, jurkje, maillot, klaar? is dat niet koud aan de voetjes? aviva is nogal een koukleum, namelijk...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A grand adventure has begun.
Tot morgen!quote:Op woensdag 24 februari 2010 10:07 schreef huuphuup het volgende:
Och Keshet jemigwat een bizarre dagen inderdaad voor jullie.
BE en Oscar![]()
tot morgen in het volgende topic!
Twinkly, heb nog beetje naweeen van de migraine maar functioneer weer tenminste.quote:Op woensdag 24 februari 2010 09:50 schreef Twinkly het volgende:
Keshet jeetje wat een weekend, gelukkig is het allemaal goed gekomen met Teigetje![]()
Wat ontzettend heftig dat haar buurjongetje overleden is![]()
Stef en Evie wat rot toch die krampjes![]()
Stef mag er nu wel een keertje vanaf zijn hoor, ik duim voor een magische 3-maanden grens!![]()
Bah Faja migraine sucks, is het nu weer helemaal over?
Wat een nacht Martine. Hopelijk knap jij ook snel weer op![]()
Niels is net uitgeschreven bij het kinderdagverblijf, de bedrijfsleidster was er zichtbaar niet rouwig om.
Maar gisteren hebben we een inschrijvingsgesprek gehad bij het gastouderbureau, dus het komt nu vast allemaal goed![]()
Gisteren is ook de prelogopediste weer langs geweest en ik heb een Haberman Feeder van haar gekregen, iig ze gaat het regelen met de verzekering. Als je in de speen knijpt komt er melk uit en het kind kan er ook met al heel weinig zuigen melk uitkrijgen, nu moet Niels alleen nog leren de speen in zijn mond te houden.
Ik vind het wel een klein beetje uhmofzo dat Niels nu met een Haberman Feeder moet oefenen omdat het toch eigenlijk bedoeld is voor kinderen met een handicap. Maar goed, als hij maar wat binnenkrijgt.
Het viel de prelogopediste ook op dat Niels nog steeds niet een goede synchronisatie van drinken en ademhalen heeft en daarom zoveel lucht inslikt. Dat verklaard waarom hij altijd megaveel moet boeren terwijl er beweerd wordt dat borstvoedingskindjes minder of zelfs niet hoeven boeren.
Vannacht kwam hij een aantal keer om de 1,5 en 2 uur en vanmorgen was hij om 6 uur klaarwakker en super vrolijkIk heb al vanaf zaterdag heel erg last van een ontsteking in de buurt van een verstandskies waar ik slecht van slaap, dus nu ben ik errrug moe.
Hier moet ik even voor jompelen!quote:Op woensdag 24 februari 2010 09:56 schreef Twinkly het volgende:
Niels is net helemaal zelf in slaap gevallen!!!![]()
![]()
![]()
Waar kan ik zo'n buikgriep halen?! Maar dan graag volgende week. (want meet zaterdag)quote:Op woensdag 24 februari 2010 11:41 schreef Xenia het volgende:
Ben de afgelopen week 3 kilo afgevallen. Sterkte!
Ehh.. sorry maar ik weet niet of je ooit eens een écht heftige buikgriep hebt gehad maar dat is echt niet fijn hoor! En die kilo's er af zijn misschien dan wel leuk maar je moet niet vragen hoe dat dan gaat.... Anyway, ik snap best dat het een grapje was maar toch..quote:Op woensdag 24 februari 2010 11:54 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Waar kan ik zo'n buikgriep halen?! Maar dan graag volgende week. (want meet zaterdag)
Ja heb ik gehad (vaak) daarom vind ik dat ik er ook best een grapje over mag makenquote:Op woensdag 24 februari 2010 11:56 schreef Raissa het volgende:
[..]
Ehh.. sorry maar ik weet niet of je ooit eens een écht heftige buikgriep hebt gehad maar dat is echt niet fijn hoor! En die kilo's er af zijn misschien dan wel leuk maar je moet niet vragen hoe dat dan gaat.... Anyway, ik snap best dat het een grapje was maar toch..
Kom maar even langsquote:Op woensdag 24 februari 2010 11:54 schreef Sorbootje het volgende:
Waar kan ik zo'n buikgriep halen?! Maar dan graag volgende week. (want meet zaterdag)
Het is heftig inderdaad. Ik snak momenteel naar een voedzame warme maaltijd, maar het kan gewoon niet want alles komt er met dezelfde gang boven en onder weer uit. Ik kan geen water en slappe thee meer zien...quote:Op woensdag 24 februari 2010 11:56 schreef Raissa het volgende:
Ehh.. sorry maar ik weet niet of je ooit eens een écht heftige buikgriep hebt gehad maar dat is echt niet fijn hoor! En die kilo's er af zijn misschien dan wel leuk maar je moet niet vragen hoe dat dan gaat.... Anyway, ik snap best dat het een grapje was maar toch..
Ja, ze houden zijn tong omhoog met een ijzeren spatel en dat knipt hij in 2 keer een stukje door. Rienk werd helemaal rood en gilde zo hard dat er geen geluid uitkwam. Daarna moest hij heel hard huilen met zijn mondje vol bloedquote:Op woensdag 24 februari 2010 14:42 schreef XXXKarinXXX het volgende:
O Vlindur, ik hoop dat dit Rienk gaat helpen!
Maar het klinkt wel heel zielig, knippen ze dat zo door joh, zonder verdoving enz?
Dan gilde hij toch de hele toko bij elkaar daar?
quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:50 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Ja, ze houden zijn tong omhoog met een ijzeren spatel en dat knipt hij in 2 keer een stukje door. Rienk werd helemaal rood en gilde zo hard dat er geen geluid uitkwam. Daarna moest hij heel hard huilen met zijn mondje vol bloedMet het aanleggen was zn hele mondje en mijn borst besmeerd, maar het gaat nu beter en ja.. zonder verdoving..
quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:50 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Ja, ze houden zijn tong omhoog met een ijzeren spatel en dat knipt hij in 2 keer een stukje door. Rienk werd helemaal rood en gilde zo hard dat er geen geluid uitkwam. Daarna moest hij heel hard huilen met zijn mondje vol bloedMet het aanleggen was zn hele mondje en mijn borst besmeerd, maar het gaat nu beter en ja.. zonder verdoving..
Hey, natuurlijk KLINKT het heel zielig, maar dit is echt beter. En niet onder het mom van 'dat weet ie toch niet meer, maar hoe denk je dat het gaat als het verdoofd wordt? Een paar beste prikken in dat mondje, mondje weer dicht, checken of het werkt en dan nog knippen, ik denk dat een kindje van die 2 knipjes minder last heeft. Hoe vervelend dit ook klinkt......quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:56 schreef Linda2205 het volgende:
Oh Vlindur, wat moet jullie dat pijn gedaan hebben, zowel jou als je lieve ventje! Wat gemeen om te doen zonder verdoving
Ja dat, maar volgens mij ook wat iemand eerder al schreef, risico op inslikken van de tong?quote:Op woensdag 24 februari 2010 16:45 schreef McLaura het volgende:
[..]
Hey, natuurlijk KLINKT het heel zielig, maar dit is echt beter. En niet onder het mom van 'dat weet ie toch niet meer, maar hoe denk je dat het gaat als het verdoofd wordt? Een paar beste prikken in dat mondje, mondje weer dicht, checken of het werkt en dan nog knippen, ik denk dat een kindje van die 2 knipjes minder last heeft. Hoe vervelend dit ook klinkt......
ik denk idd dat je gelijk hebt...quote:Op woensdag 24 februari 2010 16:45 schreef McLaura het volgende:
[..]
Hey, natuurlijk KLINKT het heel zielig, maar dit is echt beter. En niet onder het mom van 'dat weet ie toch niet meer, maar hoe denk je dat het gaat als het verdoofd wordt? Een paar beste prikken in dat mondje, mondje weer dicht, checken of het werkt en dan nog knippen, ik denk dat een kindje van die 2 knipjes minder last heeft. Hoe vervelend dit ook klinkt......
ja, schaam jequote:Op woensdag 24 februari 2010 16:58 schreef DaviniaHR het volgende:
mss moet ik toch maar weer met word-documentjes gaan werken, want volgens mij vergeet ik echt de helft!
Ooohhhh ik zat ook bijna mee te snikken hoor, met die kleine man. Het is niet leuk, maar hopelijk werkt het!quote:Op woensdag 24 februari 2010 17:39 schreef Lijnloos het volgende:
Hmm, ja daar heb je wel gelijk in McLaura, maar het klinkt zo zielig en gemeen... dat kunnen mijn ontzwanger-hormonen nog niet aan geloof ik.
Van Difrax S/1 en van Avent ook 1quote:Op woensdag 24 februari 2010 18:07 schreef Claudia_x het volgende:
Vlindur: welk speennummer gebruik je?
Ja, volgens mij wel. In de dikke fles volgens mij. Ik heb alles in de vaatwasser, dus ga straks even kijken om het zeker te weten.quote:Op woensdag 24 februari 2010 18:20 schreef McLaura het volgende:
Ja, en vanmiddag met dat water verslikte hij zich bijna, dus groter moet sowieso niet. Hoewel, voeding is natuurlijk dikker dan water, en borstvoeding is nog weer wat dikker, krijgt hij het er wel uit?
Zat er bij die flessen van mij toevallig ook een m speen?
En 30 ml drinken is natuurlijk wel heel weinig. Ivan drinkt met nummer 2 veel beter dan met nummer 1, maar bij nummer 1 dronk hij altijd wel minstens 100 ml.quote:Op woensdag 24 februari 2010 18:20 schreef McLaura het volgende:
Ja, en vanmiddag met dat water verslikte hij zich bijna, dus groter moet sowieso niet. Hoewel, voeding is natuurlijk dikker dan water, en borstvoeding is nog weer wat dikker, krijgt hij het er wel uit?
Zat er bij die flessen van mij toevallig ook een m speen?
Je bent niet de enige. Ik zou als ouder zijnde geloof ik al helemaal niet meer weg te slaan zijn bij de couveuse en de moed niet hebben om naar huis te gaan. En wat ik er uit begreep is dat Keshet en haar man door hadden dat het met Teigetje mis ging en niet eens de verpleegster. Dat lijkt me echt zo angstig. Je behoort artsen en verpleegster met je leven te kunnen vertrouwen.quote:Op donderdag 25 februari 2010 10:02 schreef DaviniaHR het volgende:
pfff, ik blijf maar denken over het verhaal van keshet. wat nou als die arts er niet was geweest op dat moment... brrr!
en aviva begint ook wat geluidjes te maken, heel lief!
Bij de apotheek kan je een tube vaseline lanette creme halen. Niet duur en erg effectief. Dijon heeft schrale wangetjes en daar smeer ik de creme op.quote:Op donderdag 25 februari 2010 09:52 schreef NieuweUser het volgende:
Evie en Isabeau, allebei goede slapers! Lekker hoor!
Jamie minder lees ik. Isa slaapt de laatste dagen ook niet zo lekker meer 's nachts! Ze heeft volgens mij ontzettende jeuk aan de huid rond haar ogen, ze doet namelijk niets anders dan erg driftig met haar handjes door haar gezicht wrijven.Ze had last van pukkeltjes in haar gezicht. Die worden nu minder, maar haar huid is nog wel erg droog. Ik smeer op haar wangetjes wel een creme-pje, maar rond haar ogen lijkt mij dat niet verstandig. Vind het wel zielig!
Kan je niet aan de huisarts vragen om neusdruppels Xylometazoline? Dijon was 4 weken oud toen hij die kreeg. Van otrivin heb je pipetjes met zoutoplossing die je ook kan gebruiken ipv spuitje met water. Door de zoutoplossing slinken de slijmvliezen ook iets. Met water niet. En vertrouw je het niet of de mening van de kno arts niet, second opinion.quote:Op woensdag 24 februari 2010 20:03 schreef Ssserpente het volgende:
Dag Evi, Thomas en Oscar! Tot snel!![]()
Ach Keshet, ik las je post vanmorgen vroeg nog even voordat ik naar m’n werk ging. Wat een ongelooflijk verhaal. En wat moet dat veel met jullie doen. Onvoorstelbaar. Ik wens jullie en klein dapper teigetje alle kracht van de wereld toe.![]()
Rienk z’n riempje meteen al ingeknipt joh? Wauw. En zonder verdoving. Arme vent. Ik hoop dat het helpt, Vlindur!![]()
Wat goed van Niels, Twink! Nu hopen dat ie doorzet!![]()
N. is vanmorgen met Lente bij de ha geweest. We hebben een doorverwijzing voor de KNO-arts. Helaas konden we daar in eerste instantie pas 20 maart terecht.Tot ik zei: "Plan deze afspraak dan maar even onder voorbehoud, dan ga ik eerst nog wat andere ziekenhuizen in de omgeving bellen om te vragen of zij eerder plek hebben". Helemaal niet bedoeld om te pushen trouwens. Maar gek genoeg vond ze toen toch inééns nog een plekje voor 10 maart. "Goh," zei ze nog, "wat gek dat ie datum net niet naar boven kwam..!"
![]()
En we hebben geen neusspray meegekregen. Dat zou niet helpen omdat er daarvoor te veel snot in de holtes zit. Nu moeten we regelmatig met een spuitje met flink wat kracht wat water in d'r neusje spuiten. Dat loopt er dan weer uit en neemt een hoop troep mee. En er komt idd heel wat mee.Nu maar kijken of het vannacht ook effect heeft. Het arme meisje kon afgelopen nacht nauwelijks een paar slokjes naar binnen krijgen omdat ze niet door kon ademen.
Dus had zo ongeveer elke twee uur honger.
En een doorgemiddengesneden ui leek ook al weinig te helpen. Ben benieuwd wat vannacht ons zal brengen.
quote:Op donderdag 25 februari 2010 12:00 schreef huuphuup het volgende:
Dag lieve allemaal, 6 maanden geleden rond deze tijd waren we onderweg naar het ziekenhuis. Er is geen ontkennen meer aan, mijn kleine baby is zo heel klein niet meer! Wij verhuizen nu, tot snel in het andere topic!![]()
Je ontmoedigd me niet hoorquote:Op donderdag 25 februari 2010 12:11 schreef Sorbootje het volgende:
Vlindur, niet om je te ontmoedigen, maar ik heb hier thuis een zeer hardnekkig flesweigeraartje en ik heb me er bij neergelegd dat zolang ik borstvoeding geef, ze de fles zal weigeren. Zoalng ze ergens op de dag een ander alternatief zal krijgen houdt ze vol. Deze conclusie heb ik getrokken nadat ze bij mijn schoonzus die oppaste wél de fles pakte toen ze echt echt echt honger kreeg.Pas als ik helemaal stop en het er op aan laat komen gaat het misschien lukken, maar zo ver ben ík niet.
Het tongriempje is gister pas geknipt en het kan een week duren voor je echt verbetering ziet. De borst drinkt hij dus al goed (dus een LK is niet meer nodig) en nu die fles nogquote:Op donderdag 25 februari 2010 12:23 schreef mikoxx het volgende:
Och Vlindur toch.... gaat het nu niet beter nu het tongriempje geknipt is? In het tweede stukje schrijf je dat je kv geeft, maar ik neem aan dat je bv bedoelt? En een lactatiekundige? IK weet even niet of je dat al hebt geprobeerd.... evt voeden met een tepelhoedje oid?
Ja, precies. Die keuze kan ik ook wel maken, maar ik weet zelf nog niet wat ik wil..quote:Op donderdag 25 februari 2010 12:24 schreef Sorbootje het volgende:
't Is vreselijk frustrerend Vlindur. Wij hebben nu een soort evenwicht gevonden, maar het blijft schipperen. Ik ga met 6 maanden over op KV. linksom of rechtsom. Maar combi fles en borst gaat er bij I. niet in. Als ze echt nooit meer de borst krijgt gaat het pas lukken. Maar dat zei ik net ook al.. heb een kras op m'n tong
Als je d'r eens uit wilt met Rienk ben je welkom hoor! Zo ver woon ik niet bij je vandaan.
Vreemd genoeg ben ik niet eens heel moequote:Op donderdag 25 februari 2010 12:28 schreef Poppejans het volgende:
Jeutje alweer 6maanden die kleine meid van Huup![]()
![]()
![]()
Tot over een paar maandjes, jammer hoor dat je hier weg gaat
En Stef alweer 3 maandenbeterschap voor jou Incantrix! Ik hoop wel heeeel hard dat je gewoon naar de meet kunt komen
Vlindurik kan me niet indenken hoe moe je soms moet zijn...
Wolf gaat vannacht voor het allereerst in zn eigen bedje slapen, ik heb een babyfoon gekocht dus nu durf ik het wel te proberen.
Hij ligt nu al iets van een half uur stil, ook in zn eigen bedje op eigen kamertje
En ach, hij is net 2 maanden. Misschien verwacht ik ook wel te veel van die kleine..quote:Op donderdag 25 februari 2010 12:39 schreef Sorbootje het volgende:
Dat gevoel er alleen voor te staan heb ik niet echt, maar dat komt vast ook omdat het op het KDV heel goed gaat met melk met rijstebloem van een lepeltje. En ik heb overdag dus mijn werk om even met iets anders dan voeden bezig te zijn. En sinds ze op het KDV zit laat Isabeau op niet KDV dagen minimaal 4 uur tussen de voedingen dus alles is oneindig veel gemakkelijker dan pak em beet anderhalve maand geleden. Toen zat ik er ook behoorlijk doorheen..dus ik weet wel hoe het voelt. Niemand kan het even van je overnemen.![]()
Nou ik pm je wel even over afspreken
Ja hoor!quote:Op donderdag 25 februari 2010 12:55 schreef Aoraki het volgende:
Vlindur, is vervelend dat hij de fles niet pakt. Misschien wordt het nu beter?
Net de huisarts gebeld voor de uitslag van de ontlastings-kweek. Hebben ze die nog niet, of ik volgende week terugbel... "Ja mevrouw, dat duurt lang" TOCH GEEN 2 WEKEN??? Ik ben zelf microbioloog en binnen 3 dagen is er wat van te zeggen...GRRRRR. Ze ging bellen met het lab, ja doe dat maar....![]()
Ik wilde nog een afspraak met de HA voor vandaag omdat ik me toch zorgen maak, maar die wil ze niet maken voordat de resultaten van de kweek terug zijn. Ja hallo!!! Moet ie eerst doodbloeden ofzo? Hij heeft het al een week en het wordt niet minder erg... ARGG, soms voel ik me zo machteloos...
Sorry voor mijn geraas...kan ik de hormonen nog de schuld geven?
Niet nodig, het is ook gewoon stom. Zou iedereen over razen!quote:Op donderdag 25 februari 2010 12:55 schreef Aoraki het volgende:
Vlindur, is vervelend dat hij de fles niet pakt. Misschien wordt het nu beter?
Wolf in zijn eigen bedje, goed hoor!
Dag, huuphuup! Tot over een paar maanden!
Net de huisarts gebeld voor de uitslag van de ontlastings-kweek. Hebben ze die nog niet, of ik volgende week terugbel... "Ja mevrouw, dat duurt lang" TOCH GEEN 2 WEKEN??? Ik ben zelf microbioloog en binnen 3 dagen is er wat van te zeggen...GRRRRR. Ze ging bellen met het lab, ja doe dat maar....![]()
Ik wilde nog een afspraak met de HA voor vandaag omdat ik me toch zorgen maak, maar die wil ze niet maken voordat de resultaten van de kweek terug zijn. Ja hallo!!! Moet ie eerst doodbloeden ofzo? Hij heeft het al een week en het wordt niet minder erg... ARGG, soms voel ik me zo machteloos...
Sorry voor mijn geraas...kan ik de hormonen nog de schuld geven?
quote:Op donderdag 25 februari 2010 13:29 schreef Liessaa het volgende:
Hoi iedereen!
Ik ben tot nu toe te verlegen geweest om me voor te stellen: jullie kennen elkaar al zo goed! Hoe dan ook, het lijkt me gezellig om hier af en toe mee te typen
Mijn steeds-minder-kleine babietje heet Ella. Ze is op 23 november geboren, dus nu net 3 maanden oud <3
[ afbeelding ]
ja heel erg vreemd ook; blijkbaar heeft ze toch onthouden van de 1e weken hoe het een beetje moet...quote:Op donderdag 25 februari 2010 13:31 schreef Vlindur het volgende:
Beessie, wat goed dat ze dat zomaar deed!Dat voelde zeker wel heel speciaal?
Dat was trouwens niet vervelend bedoeld wat ik zei!quote:
ik ookquote:Op donderdag 25 februari 2010 13:41 schreef Aoraki het volgende:
Hoi Liessa en Ella![]()
Wat een mooi meisje!Net een weekje jonger dan mijn Thomas.
Wow, BJ... Wat grappig dat ze het dan toch nog weet! Nog 3 weekjes verlof voor jou. Gaat snel voorbij, hoor. Ik heb nu 3 dagen 'gewerkt' en nu weer 2 dagen vrij... We hebben pas vanaf volgende week onze dagen op het kdv. Thomas vond het afgelopen dagen prima (en ik eigenlijk ook)
ik ben benieuwd hoe het jou weer gaat bevallen! Zeker met wisselende diensten.
Weet ik!quote:Op donderdag 25 februari 2010 13:45 schreef NieuweUser het volgende:
[..]
Dat was trouwens niet vervelend bedoeld wat ik zei!![]()
Wat goed BJ! En wat handig dat ze nog goed uit de borst drinkt!
Nou dat ik volgens mij helemaal niet erg dat je dat denkt hoor! Ik heb nog zo'n 5 weken vrij, en kan mij nog niet zo goed voorstellen hoe dat zal gaan straks. Ik geniet nu ook nog van de vrije dagen, maar het lijkt mij straks ook wel weer lekker om ernaast te werken!quote:Op donderdag 25 februari 2010 13:46 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
ik ookEn wij hebben kinderopvang vanaf 1 maart; dus Evie kan nog een paar keer oefenen vtv..
![]()
aan de ene kant heb ik ook wel weer zin om te werken hoor. Ik vind mijn werk echt leuk en heb het best een beetje gemist![]()
lijkt me ook wel lekker om soms gewoon even een dagje voor mezelf te hebben en niet te moederen...![]()
klinkt best erg; vind het heeeeeel fijn en leuk met Evie hoor; maar ik heb niet voor niets deze opleiding gevolgd natuurlijk...
Gelukkig denken dus meer moeders zo....quote:Op donderdag 25 februari 2010 13:46 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
ik ookEn wij hebben kinderopvang vanaf 1 maart; dus Evie kan nog een paar keer oefenen vtv..
![]()
aan de ene kant heb ik ook wel weer zin om te werken hoor. Ik vind mijn werk echt leuk en heb het best een beetje gemist![]()
lijkt me ook wel lekker om soms gewoon even een dagje voor mezelf te hebben en niet te moederen...![]()
klinkt best erg; vind het heeeeeel fijn en leuk met Evie hoor; maar ik heb niet voor niets deze opleiding gevolgd natuurlijk...
3 weken?!quote:Op donderdag 25 februari 2010 14:01 schreef Linda2205 het volgende:
Ik heb net de meest ranzige luier ooit verschoondLotte had al 3 weken niet gepoept dus nu kregen we een klysma mee. Dat werkt als een tiet kan ik je zeggen, kind is een kilo lichter
nu ff teruglezen
quote:Op donderdag 25 februari 2010 13:56 schreef Aoraki het volgende:
[..]
Gelukkig denken dus meer moeders zo....
mag ik vragen waarom ze een inhaalslag kan gebruiken?quote:Op donderdag 25 februari 2010 14:13 schreef Liessaa het volgende:
Dankjulliewel voor het warme welkom!
Ooh KDV, spannend! Goed om te horen dat het bevalt tot nu toe! Ik heb mazzel met mijn verlof: ik hoef pas in mei weer te werken, en wennen is dus in april. Tot die tijd is meer en beter knuffelen het plan![]()
Ella is de afgelopen dagen een beetje uit haar doen. Sinds vorige week veel kwijl en handen opeten, 1 middagje verhoging, het hele weekeind niet overdag willen slapen en groene stinkende poep. Volgens Google betekent dat tandjesIk vind 't erg vroeg maar we gaan het zien...
Vandaag was de 2e inentingsronde, ik hoop dat ze er net zo goed op slaapt als de vorige keer: een inhaalslag kan ze wel gebruiken
Oh ja natuurlijkquote:Op donderdag 25 februari 2010 14:19 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
mag ik vragen waarom ze een inhaalslag kan gebruiken?
Ik krijg het in de mailquote:Op donderdag 25 februari 2010 14:39 schreef Lijnloos het volgende:
Uit het magazine:
8 weken: De wereld is geen ‘soepje’ meer
Vanaf dit sprongetje beleeft je baby de wereld niet meer als
één geheel, als een ‘soepje’. Hij begint vaste ‘patronen’ in
dit soepje te onderscheiden. Bijvoorbeeld: hij ontdekt zijn
handen. Hij bekijkt ze verbaasd en draait ze rond. Je baby
raakt veel automatische reflexen kwijt, en begint de dingen
die hij met zijn lijf doet ‘bewust’ te voelen. Alle bewegingen
die je baby maakt zien er nog heel erg houterig uit.
uhhh ik denk dat Evie die sprong nog gaat maken? ze is nu 11 wk en 5 dagen; en was 3 wk en 5 dagen te vroeg...quote:Op donderdag 25 februari 2010 14:36 schreef NieuweUser het volgende:
Davinia, er is inderdaad een sprong bij 8 weken, volgens het boek! Ik was al aan het wachten op berichten van BJ voor de sprong
Isa heeft er volgens mij nog geen last van. Ze slaapt wel wat minder overdag, doet alleen maar hele korte slaapjes in de box en de kinderwagenbak.
Dat zou dan best eens kunnen.quote:Op donderdag 25 februari 2010 14:47 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
uhhh ik denk dat Evie die sprong nog gaat maken? ze is nu 11 wk en 5 dagen; en was 3 wk en 5 dagen te vroeg...
ooooo jeeeee... dat zou betekenen dat er een sprongetje aankomt...![]()
(of heeeej misschien waren die darmkrampen wel niet alleen darmkrampen en zit ze er al
Goddelijk! Het is echt superleuk om te doen, zowel op de cursusdagen met zijn allen als 's avonds lekker knus in de woonkamer op de bank. Ik doe het thuis altijd rond half 10 's avonds, dan heeft ze de 1-na-laatste fles al een tijdje op maar nog geen honger voor de volgende en dan nadien lekker aankleden, schone luier en meteen de slaapzak aan. Vervolgens de laatste fles en zonder kik naar bed... ideaal! Maar ook gewoon leuk hoor, je ziet haar niet echt ontspannen of zo, alle armen en benen zwaaien alle kanten op, maar ze vind het wel leuk (getuige de grote glimlach regelmatig).quote:Op donderdag 25 februari 2010 14:46 schreef NieuweUser het volgende:
Lijnloos, hoe bevalt de babymassage trouwens?
Klinkt goed!quote:Op donderdag 25 februari 2010 14:50 schreef Lijnloos het volgende:
[..]
Goddelijk! Het is echt superleuk om te doen, zowel op de cursusdagen met zijn allen als 's avonds lekker knus in de woonkamer op de bank. Ik doe het thuis altijd rond half 10 's avonds, dan heeft ze de 1-na-laatste fles al een tijdje op maar nog geen honger voor de volgende en dan nadien lekker aankleden, schone luier en meteen de slaapzak aan. Vervolgens de laatste fles en zonder kik naar bed... ideaal! Maar ook gewoon leuk hoor, je ziet haar niet echt ontspannen of zo, alle armen en benen zwaaien alle kanten op, maar ze vind het wel leuk (getuige de grote glimlach regelmatig).
En op zich is het neit heel spannend of zo, maar het is wel handig te leren wat je nou precies moet doen en in welke volgorde en zo. En elke week worden er een paar nieuwe handelingen bij geleerd. Nog 2 keer te gaan maar helaas kan ik de laatste keer niet meer, dan moet ik al weer aan het werkMaar er zat ook een boekje bij met alle handelingen.
nou ik denk verder niets; misschien dat ik de komende dagen 1 keer per dag kijk hoe het gaat...quote:Op donderdag 25 februari 2010 14:53 schreef Linda2205 het volgende:
Evie nu toch ineens aan de borst?! En nu BJ?
quote:Op donderdag 25 februari 2010 14:58 schreef Linda2205 het volgende:
Maar als het nu ineens goed gaat aan de borst, is kolven op je werk misschien wel te doen (dan is het maar 1x per dag toch?) Loop je mee naar het BV-topic?
Dat gaat eigenlijk ook best goed nu... ik probeer haar minstens een keer per dag naar boven te doen om te slapen op haar eigen kamertje en dus ook in haar eigen bedje. Het wil niet altijd even goed, net ook weer even bij haar gebleven tot ze doorkreeg dat ze toch echt wel moe is en inmiddels al een kwartier niks meer gehoord. Het is alleen altijd wel erg kort voor mijn gevoel, slechts een uurtje en dan is het ook echt over... Maar goed, ze slaapt overdag ook wel eens in de wipper of in de box. 's Avonds is ze altijd heel erg wakker, dan gaat ze ook echt niet slapen voor de laatste fles. Dat ze de nacht doorhaalt is dan ook niet zo heel raar.quote:Op donderdag 25 februari 2010 14:54 schreef Beessie-Jen het volgende:
klinkt superleuk lijnloos!![]()
hoe gaat het met Minke haar middagdutjes? Evie slaapt alweer 2 uur....achteraf heb ik dan zoooo vaak spijt dat ik zelf niet even ben gaan liggen; maar doe ik dat wel; dan is Evie na een uurtje klaarwakker... (en mama een beetje chagarijnig,..
![]()
quote:Op woensdag 24 februari 2010 00:25 schreef Keshet het volgende:
Update zaterdag 20-02-2010: Te bizar voor woordenik ben stil en sprakeloos Keshet...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat een Mooierd!quote:Op donderdag 25 februari 2010 16:14 schreef Faja-Lobi het volgende:
kijk eens wat mijn bink kan
[ afbeelding ]
hij kon ziijn hoofdje wel al omhoog maar nooit eerder zo ver zien doen als net
Ella!quote:Op donderdag 25 februari 2010 13:29 schreef Liessaa het volgende:
Hoi iedereen!
Ik ben tot nu toe te verlegen geweest om me voor te stellen: jullie kennen elkaar al zo goed! Hoe dan ook, het lijkt me gezellig om hier af en toe mee te typen
Mijn steeds-minder-kleine babietje heet Ella. Ze is op 23 november geboren, dus nu net 3 maanden oud![]()
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 25 februari 2010 16:14 schreef Faja-Lobi het volgende:
kijk eens wat mijn bink kan
[ afbeelding ]
hij kon ziijn hoofdje wel al omhoog maar nooit eerder zo ver zien doen als net
En wat een ongelooflijk mooi kind ook!quote:
Oooh wat stoerquote:Op donderdag 25 februari 2010 16:14 schreef Faja-Lobi het volgende:
kijk eens wat mijn bink kan
[ afbeelding ]
hij kon ziijn hoofdje wel al omhoog maar nooit eerder zo ver zien doen als net
Echt..zoals zoveel...dat gaat vanzelf! Isabeau had er een bloedhekel aan en ineens merkte ze dat ze d'r hoofd omhoog kon houden en dat het eigenlijk best leuk was. Nu moet ze er zelfs om lachen (maar niet te lang.. don't push itquote:Oooh wat stoerElla vertikt dat, ze vindt op de buik he-le-maal niks. Ik probeer af en toe wel te oefenen door haar over ons bed te rollen maar op de buik is binnen een minuut gillen. Ze komt ook niet op het idee om op haar armen te steunen. Iemand ideeen om haar het buikliggen te leren?
En dat was toch ook 1 van de hoofdredenen v mij om geen bv te geven, het was me het niet waard.(Bovenop vele andere redenen hoor)quote:Op donderdag 25 februari 2010 12:34 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Vreemd genoeg ben ik niet eens heel moeMaar ik ben gewoon op van het altijd moeten. Ik kan J. nooit eens porren met 'ga jij maar, ik heb geen zin'
![]()
Thanks!quote:Op donderdag 25 februari 2010 11:05 schreef Faja-Lobi het volgende:
[..]
Kan je niet aan de huisarts vragen om neusdruppels Xylometazoline? Dijon was 4 weken oud toen hij die kreeg. Van otrivin heb je pipetjes met zoutoplossing die je ook kan gebruiken ipv spuitje met water. Door de zoutoplossing slinken de slijmvliezen ook iets. Met water niet. En vertrouw je het niet of de mening van de kno arts niet, second opinion.
Xylo- metazoline
Wat doet dit middel en hoe merk ik dat?
In de neus gebracht, doet xylometazoline het neusslijmvlies slinken. Dit vergemakkelijkt de afvoer van vastzittend slijm in de neusholte ('verstopte neus'), u kunt weer beter door de neus ademen. Ook de doorgang tussen middenoor en neusholte wordt wijder; daarom wordt dit soort neusdruppels ook wel voorgeschreven bij een middenoor-ontsteking, om de pijnlijke druk in het middenoor op te heffen. Volg in dat geval de aanwijzingen van uw arts op. Deze tekst gaat vooral over toepassing bij een verstopte neus.
tot 3 maanden mogen ze 3 zetpillen per dag van 60 mg, daarna tot 1 jaar 120 mg 3 x daagsquote:Op donderdag 25 februari 2010 19:58 schreef martine1984 het volgende:
Jamie wilde ook niet op zn buik in het begin. Hij snapte niet dat zn hoofd om hoog moest, hij deed zn kont in de lucht. Na 2 keer mn hand op zn kont te houden deed hij zn hoofd omhoog en toen snapte hij het.
Iemand enige idee hoeveel zetpillen Jamie mag hebben? Ik heb die van VSM maar wordt niet echt wijs uit de bijsluiter.
Ik hoop echt dat je het nooit nodig zal hebben maar ik heb een eerste hulp voor kinderen cursus wel heel erg handig en leerzaam gevonden. Mocht het ooit nog een keer gebeuren, google eens op heimlich greep baby (ik bedoel niet tijdens maar wanneer je tijd hebt, altijd handig om te weten)quote:Op donderdag 25 februari 2010 22:03 schreef Co_OL het volgende:
Ja dat was erg heftig, we dachten echt zo van ow nee he het zal toch niet... gelukkig bleven we vrij rustig en kalm om de juiste dingen te doen.
Achteraf bleek het iets onschuldigs te zijn gelukkig![]()
De 112 medewerkers zeiden dat we goed gehandeld hadden om te bellen
mannen! Die van mij zou ook zoiets gezegd kunnen hebben. Maar ondertussen....quote:Op vrijdag 26 februari 2010 06:22 schreef Stiemie het volgende:
Hier zit er ook net weer een fles in. Ook al had ik Esmee om 12 uur nog wakker gemaakt. Normaal gesproken slaapt ze dan door tot een uur of 7, maar nu dus maar tot 5 uur wegens gevalletje verstopte neus![]()
En ik ben boos op mijn vriend. Zegt ie gisterenavond doodleuk: ja maar jij kunt lekker morgen een beetje op je kont zitten. Uh ja hoor, maar wie brengt dan de kinderen naar de opvang, doet de weekendboodschappen, helpt 2 uur mee met schoonmaken als de werkster er is zodat het hele huis gedaan is, brengt de boeken terug naar de bieb, verschoont de kattenbak, ruimt de vaatwasser uit, haalt de kinderen weer van de opvang en zorgt dat alles klaar staat aan badzooi en kleren e.d. voor als de kinderen weer thuis zijn. Is hem zeker niet opgevallen dat hij dat soort dingen al 3 maanden niet meer hoeft te doen![]()
Daartussendoor moet ik ook nog naar vacatures zoeken want ik zit nu echt niet voor mijn lol thuis... O ja dan is het ook nog de bedoeling dat ik vanmiddag alvast kook omdat ik vanavond een etentje heb zodat hij dat niet meer uit zijn werk vandaan hoeft te doen terwijl de kinderen moe zijn en ze snel kunnen eten.
Nou nu maar hopen dat ik me niet verveel vanmiddag tijdens het kijken van mij soaps
Ik wil trouwens niet zeggen dat hij niks doet hoor, maar deze opmerking viel dus echt even verkeerd...
quote:Op donderdag 25 februari 2010 13:29 schreef Liessaa het volgende:
Hoi iedereen!
Ik ben tot nu toe te verlegen geweest om me voor te stellen: jullie kennen elkaar al zo goed! Hoe dan ook, het lijkt me gezellig om hier af en toe mee te typen
Mijn steeds-minder-kleine babietje heet Ella. Ze is op 23 november geboren, dus nu net 3 maanden oud![]()
[ afbeelding ]
Kapper is fijnquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:12 schreef Lijnloos het volgende:
Freecell, wat fijn dat je even ongestoord naar de tandarts kon (nou ja, fijn... het blijft wel de tandarts natuurlijk). Prettig idee toch dat Tara het ook prima zonder jou redt?!
Mijn muppet is vandaag ook weer wennen op het kdv, nu van 9 tot 15 uur... dus heb even een paar uurtjes voor mezelf, maar heb ook van mijn man alweer genoeg opdrachten gekregen onder het mom van "jij hebt dan toch effe niks te doen"... en bedankt!Zo maar eens lekker effe naar de kapper en dan bij de bank nog wat zaken regelen en boodschapjes doen en dan nog effe thuis relaxen voor ik Minke weer mag ophalen. En dan is het alweer bijna weekend!!!
Ze staan in het pornofototopicquote:Op vrijdag 26 februari 2010 10:00 schreef Twinkly het volgende:
Sorbootje wat heerlijk dat Isabeau zo goed slaaptHoe gaat het met je tieten, zijn ze al een beetje ontporno-ed? (hoe schrijf je dat
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |