Waarom zou je dat niet mogen posten en onderstaande wel?quote:Op zondag 21 februari 2010 03:15 schreef Stali het volgende:
[..]
Jij komt op FOK! echt overal mee weg he?
quote:Op zondag 21 februari 2010 02:35 schreef Kardash het volgende:
[..]
Ehhh... Zou afschaffing en sterilisatie van PVV'ers niet de beste oplossing zijn op het verzonnen buitenlander-probleem?
Je bedoelt dat je je kinderen zodanig geïndoctrineerd hebt dat ze braaf hetzelfde denken en stemmen als jij?quote:Op zondag 21 februari 2010 04:16 schreef scanman1 het volgende:
Godzijdank hebben mijn kinderen begrepen dat je wel tuig moet zijn wil je een enorme grote groep mensen over 1 kam scheren!
Juist en het trieste is dat jongeren vaak zo ontzettend zwak zijn en zwak staan, dan denk ik joh, je graaft je eigen graf.quote:Op zondag 21 februari 2010 05:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik wou al zeggen, want ook op het forum wordt links van alles en nog wat aangewreven, wat op zijn minst erg ongenuanceerd is.
En wrs heeft dat met psychologie te maken. Links komt op voor zwakkeren. Fok! bestaat voor een groot deel uit jongeren. Om je te identificeren met zwak/zwakkeren is niet stoer/cool, de kans op een succesvolle teeltkeuze neemt dan af. Als jongere ben je dus sterk. En dus is links uncool.
Zo simpel ongeveer, soms althans.
Als men hetzelfde over moslims zegt begin jij wel ineens te huilen. Selective verontwaardiging?quote:
Ik denk, als ie überhaupt kinderen heeft, dat hij het zijn kinderen wel ingeslagen zou hebben. Dat zie je namelijk wel meer met mensen(eigenlijk beesten) die geen overmacht hebben.quote:Op zondag 21 februari 2010 11:22 schreef Gia het volgende:
[..]
Je bedoelt dat je je kinderen zodanig geïndoctrineerd hebt dat ze braaf hetzelfde denken en stemmen als jij?
Heb je de posters al voor het raam geplakt en de SP vlag gehesen?
Feit is dat hij kinderen heeft, helaas. En volgens mij zwerft er minstens eentje hier op Fok rond. Althans, er is een jonge fokster met exact, maar dan ook letterlijk dezelfde uitspraken als Scanman. Dat KAN geen toevaal zijn.quote:Op zondag 21 februari 2010 11:46 schreef sumerian het volgende:
[..]
Ik denk, als ie überhaupt kinderen heeft, dat hij het zijn kinderen wel ingeslagen zou hebben. Dat zie je namelijk wel meer met mensen(eigenlijk beesten) die geen overmacht hebben.
Het zal wel een kloon van hem zijn. Ik geloof namelijk niet dat ook maar iemand met zo'n eng figuur zou kunnen samenwonen/voortplanten. Iemand die elke dag pilletjes moet slikken en zich lam moet zuipen om in slaap te komen zal vast geen aangenaam persoon zijn. En dat blijkt wel weer uit zijn reacties.quote:Op zondag 21 februari 2010 11:58 schreef Gia het volgende:
[..]
Feit is dat hij kinderen heeft, helaas. En volgens mij zwerft er minstens eentje hier op Fok rond. Althans, er is een jonge fokster met exact, maar dan ook letterlijk dezelfde uitspraken als Scanman. Dat KAN geen toevaal zijn.
Hij is wat ouder. Uit de tijd dat de man het hoofd is van het gezin en de rest braaf luistert naar Mr. Father!quote:Op zondag 21 februari 2010 12:11 schreef sumerian het volgende:
[..]
Het zal wel een kloon van hem zijn. Ik geloof namelijk niet dat ook maar iemand met zo'n eng figuur zou kunnen samenwonen/voortplanten. Iemand die elke dag pilletjes moet slikken en zich lam moet zuipen om in slaap te komen zal vast geen aangenaam persoon zijn. En dat blijkt wel weer uit zijn reacties.
Onderdeel van een beschermde opvoeding is je kinderen een te nauw denkkader geven. Dit is goed, en de rest is kwaad. Dat beschouw ik als een beschermde opvoeding.quote:Op zondag 21 februari 2010 04:08 schreef Stali het volgende:
[..]
Waar reageer je nu precies op?
Je kinderen leren sociaal te zijn heeft helemaal niets te maken met overprotectie.
Mag hij z'n partij wel gaan zuiveren en lieden als Guusje Ter Horst eruit flikkeren.quote:Op zondag 21 februari 2010 14:04 schreef EchtGaaf het volgende:
Bos heeft z'n kansen wel vergroot. Een waardig minister-president in spe. Hoop dat hij het wordt...
Dat zie ik dus eerder als indoctrinatie.quote:Op zondag 21 februari 2010 14:00 schreef Lagrinta het volgende:
Onderdeel van een beschermde opvoeding is je kinderen een te nauw denkkader geven. Dit is goed, en de rest is kwaad. Dat beschouw ik als een beschermde opvoeding.
A.u.b. niet!! Dan wordt er alleen nog maar meer thee gedronken en clubhuizen gebouwd. Dan gaat het land dus pas echt naar de klote!quote:Op zondag 21 februari 2010 14:04 schreef EchtGaaf het volgende:
Bos heeft z'n kansen wel vergroot. Een waardig minister-president in spe. Hoop dat hij het wordt...
Dat bedoel ik dus. Als ik iemand hoor zeggen dat ze hun kinderen leren wat sociaal is, klinkt dat prima. Als ze dan zeggen dat ze daarmee hetzelfde stemmen als hun ouders word ik achterdochtig.quote:Op zondag 21 februari 2010 14:18 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat zie ik dus eerder als indoctrinatie.
Je kinderen aanpraten dat iedereen die rechts stemt per definitie asociaal is, heeft niks meer met bescherming te maken, maar inderdaad wat jij zegt, een nauw denkkader, maar het is pure indoctrinatie.
In het geval van Scan gaat dat dus veel verder. Ook het idee dat mensen met een iq onder de 100 niet mogen stemmen, nemen zijn kinderen klakkeloos van hem over. Hij is hiervan zo overtuigd dat hij dit idee als de enige waarheid ziet.quote:Op zondag 21 februari 2010 14:19 schreef Lagrinta het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus. Als ik iemand hoor zeggen dat ze hun kinderen leren wat sociaal is, klinkt dat prima. Als ze dan zeggen dat ze daarmee hetzelfde stemmen als hun ouders word ik achterdochtig.
Wie dan?quote:Op zondag 21 februari 2010 14:19 schreef Gia het volgende:
[..]
A.u.b. niet!! Dan wordt er alleen nog maar meer thee gedronken en clubhuizen gebouwd. Dan gaat het land dus pas echt naar de klote!
Ik ken hem verder niet, maar het klinkt eng. Wat ik altijd zo jammer vind aan mensen die linkse opvattingen hebben, dat je van hen juist mag verwachten dat ze hun kinderen vrij opvoeden. Dat gebeurt ook wel vaak want zo haal je de creativiteit uit kindeeren naar boven (zie een Kyteman). Maar ook vaak genoeg niet.quote:Op zondag 21 februari 2010 14:21 schreef Gia het volgende:
[..]
In het geval van Scan gaat dat dus veel verder. Ook het idee dat mensen met een iq onder de 100 niet mogen stemmen, nemen zijn kinderen klakkeloos van hem over. Hij is hiervan zo overtuigd dat hij dit idee als de enige waarheid ziet.
Een heel eng mannetje als je het mij vraagt.
Nog effe en hij wil iedereen met een ìq onder de 100 preventief ruimen. Kosten ze geen geld meer, kunnen ze ook niet meer stemmen en kunnen ze zich niet meer voortplanten. Allemaal veel beter voor Nederland.
quote:Op zondag 21 februari 2010 14:19 schreef Gia het volgende:
[..]
A.u.b. niet!! Dan wordt er alleen nog maar meer thee gedronken en clubhuizen gebouwd. Dan gaat het land dus pas echt naar de klote!
Inderdaad. 150 euro voor bellen achter het stuur.quote:Op zondag 21 februari 2010 14:27 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
![]()
Er wordt al hard genoeg gestraft in dit land
Ook ja.quote:Op zondag 21 februari 2010 14:38 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Inderdaad. 150 euro voor bellen achter het stuur.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |