Hoe weet jij dat dat K3 is.quote:Op zondag 14 maart 2010 11:16 schreef Hyman het volgende:
Die hadewijch moet wel een kloon zijn, wie zoent er nou met zn broer, en is verliefd op de nederlands leraar, én is 13 met een K3 UI
Post wat pics, dan beoordelen wij dat wel.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:27 schreef hadewijch het volgende:
Ik ben al heel lang op mijn leraar Nederlands dus.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Maar ik durf het hem niet te vertellen. Ik weet niet of hij mij leuk vindt. Hij heeft geen vriendin.
Misschien vindt hij mij te jong, maar ik lijk wel ouder.
quote:Op zondag 14 maart 2010 11:31 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Post wat pics, dan beoordelen wij dat wel.
en vervolgens allemaal data krijgen zeker, dit topic kan je ook best anders dan met ja/nee beantwoordenquote:Op zondag 14 maart 2010 21:02 schreef Mexicaantje. het volgende:
Is het niet leuker om hier een 'Wanneer was je voor het laatst verliefd' topic van te maken? Dus wanneer/waarom? Anders krijg je alleen ja/nee antwoorden.
Omdat vrouwen dan weer rokjes en andere korte dingen gaan dragen natuurlijk. Had je zelf ook wel kunnen bedenken.quote:Op maandag 15 maart 2010 10:09 schreef GoodGawd het volgende:
In lente worden mensen toch vaak verliefd zeggen ze. Waarom?
Of jij moet ook rokjes gaan dragen, dan wel.quote:Op maandag 15 maart 2010 11:59 schreef GoodGawd het volgende:
Dus dan is het eigenlijk niet wederzijds?
GastEN?quote:Op maandag 15 maart 2010 13:45 schreef Elvanera het volgende:
Hmm, wel weer leuke gasten in zicht. Verliefd neeZo snel gaat dat niet
Wat heerlijk romantisch.quote:Op maandag 15 maart 2010 22:22 schreef pizzaluigi het volgende:
Yep, at once, afgelopen weekend, op het eerste gezicht.
Nu nog zorgen dat het van twee kanten komt
Maar dat doet bijna niemand. En op een ander forum werkt het en da's veel leuker om te lezen.quote:Op maandag 15 maart 2010 07:05 schreef Hyman het volgende:
[..]
en vervolgens allemaal data krijgen zeker, dit topic kan je ook best anders dan met ja/nee beantwoorden
OP-waardig.quote:Op maandag 15 maart 2010 22:56 schreef MASD het volgende:
[..]
Onzin.
ja -> ja
misschien/geen idee -> nee
nee -> nee.
Dat kopieer je gewoon uit zo'n hoe-leer-ik-vrouwen-begrijpen-boekje.quote:Op maandag 15 maart 2010 22:56 schreef MASD het volgende:
[..]
Onzin.
ja -> ja
misschien/geen idee -> nee
nee -> nee.
*boks*.quote:Op maandag 15 maart 2010 22:59 schreef Rockabella het volgende:
[..]
Dat kopieer je gewoon uit zo'n hoe-leer-ik-vrouwen-begrijpen-boekje.
Mijn huidige situatie ligt iets anders..
Ja -> Geen idee
Misschien -> Geen idee
Nee -> Geen idee
Geen idee -> Geen idee
M'n rikketik is momenteel labielquote:Op maandag 15 maart 2010 23:02 schreef MASD het volgende:
[..]
*boks*.
Welkom bij de club van labiele mensen.
ben het weer, op m'n lieve exquote:Op dinsdag 16 maart 2010 13:34 schreef i10TD het volgende:
never been, never will be
welcome to heartbreak
Herkenbaar.quote:Op maandag 15 maart 2010 23:05 schreef Rockabella het volgende:
[..]
M'n rikketik is momenteel labiel.
vraag het eens ?quote:Op woensdag 17 maart 2010 21:38 schreef HugoChavez het volgende:
Sinds vanmiddag. Op een Koerdisch meisje.![]()
Ze is echt liev.![]()
![]()
Ze vindt mij ook wel leuk geloof ik. Nou ja, hoop ik.Kwee nie eigenlijk.
![]()
Ik zie haar zaterdag weer, insch'Allah.quote:
herkenbaarquote:Op woensdag 17 maart 2010 22:04 schreef HugoChavez het volgende:
[..]
Ik zie haar zaterdag weer, insch'Allah.
Ik ben dus alleen niet moslim, dus ik denk dat haar ouders mij niet lief vinden.Ik kan wel moslim worden natuurlijk.
Maar dan moet ik 5 keer per dag bidden en ik ben erg lui.
Gek he, je bent fucking Hugo Chavez!quote:Ik ben dus alleen niet moslim, dus ik denk dat haar ouders mij niet lief vinden.Ik kan wel moslim worden natuurlijk.
Maar dan moet ik 5 keer per dag bidden en ik ben erg lui.
Wanneer gaan wij eigenlijk daten?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 20:36 schreef Elvanera het volgende:
[..]
Ga m'n aandacht maar weer verleggen naar die andere dude
..quote:
Ben alweer een tijdje vrijgezel hoorquote:Op vrijdag 19 maart 2010 20:47 schreef SuperKaasNacho het volgende:
Haat aan uber leuke meisjes met vriendjes. En dan moet je wel lezen dat je zelf dan niet het vriendje bent.
:"x
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 20:48 schreef Elvanera het volgende:
[..]
Ben alweer een tijdje vrijgezel hoor
??quote:Op vrijdag 19 maart 2010 20:47 schreef SuperKaasNacho het volgende:
Haat aan uber leuke meisjes met vriendjes. En dan moet je wel lezen dat je zelf dan niet het vriendje bent.
:"x
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Blues ain't nothing but a good man feeling bad...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |