Lange termijn meet agendaquote:Vergunning ingebruikname openbare grond voor het plaatsen van een kokosmat van 3 bij 2 meter in het voetgangersgebied langs de Rotte t.h.v. het Noordplein en 2 schemerlampen op de hoek Zaagmolenstraat en 1e Pijnackerstraat aan de bestaande lantaarnpaal op ca. 5 meter hoogte. De schemerlampen branden in de avond en nacht. De vergunning is verleend voor de periode 1 maart 2009 tot en met 30 juni 2010
Roti zonder roti ... Ik maak het altijd zonder de "pannekoek"quote:Op maandag 25 januari 2010 10:56 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Als je een recept hebt van roti dan hou ik me aanbevolen.
Ik gok dat Roti kruiden gelijk zijn aan kerrie masala, hooguit met wat E621 en zout extra...quote:Op maandag 25 januari 2010 11:23 schreef junkiexp het volgende:
Klinkt goed, bedankt man !
Jij gebruikt zo'n soort braadpan ? :[ [url= afbeelding]http://www.pannenwebshop.nl/data/producten/30149-normaal.jpg]afbeelding[/url][/url] ]
En de kipfilet wordt eigenlijk meer gekookt dan gebakken begrijp ik?
Dus het wordt wel gaar, maar niet bruin ?
En ik heb in plaats van kerrie masala, Roti kruiden die naar kerrie ruiken dat lijkt me geen probleem toch ?
Binnenkort eens maken
Door mensen die naar binnen willen zeker? In de trein hetzelfde verhaal. Debiel gedrag. Gewoon je ellebogen gebruiken en er wat van zeggen.quote:Op maandag 25 januari 2010 12:25 schreef IemandNiemand het volgende:
Wat wordt ik toch gek s'ochtends tijdens de spits in de metro. Als je probeert uit te stappen word je zowat omver gelopen.
Ik snap het echt niet hoor alsof die metro weg rijdt als je 0,5 seconden later instapt.quote:Op maandag 25 januari 2010 12:47 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Door mensen die naar binnen willen zeker? In de trein hetzelfde verhaal. Debiel gedrag. Gewoon je ellebogen gebruiken en er wat van zeggen.
Ik duw me tegenwoordig een weg er doorheen.quote:Op maandag 25 januari 2010 12:25 schreef IemandNiemand het volgende:
Wat wordt ik toch gek s'ochtends tijdens de spits in de metro. Als je probeert uit te stappen word je zowat omver gelopen.
Ik begrijp het ook niet. Ik vind het heel raar gedrag. En als het nou alleen gebeurde als de trein (metro) afgeladen vol zat, dan kon ik er nog inkomen. Maar het gebeurt ook als de trein half leeg is.quote:Op maandag 25 januari 2010 13:27 schreef IemandNiemand het volgende:
[..]
Ik snap het echt niet hoor alsof die metro weg rijdt als je 0,5 seconden later instapt.Of mensen die pal voor die deuren gaan staan waardoor je er zijdelings langs moet.
quote:Op maandag 25 januari 2010 14:18 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Ik duw me tegenwoordig een weg er doorheen.
uitstappen Chefquote:Op maandag 25 januari 2010 14:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Tijdens het instappen of het uitstappen?
Ok, thanksquote:Op maandag 25 januari 2010 11:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ik gok dat Roti kruiden gelijk zijn aan kerrie masala, hooguit met wat E621 en zout extra...Dus opzich prima. De kip bak je eigenlijk maar heel kort, maar dat is niet eens echt nodig, je kookt het inderdaad. Het is een stoofpot, eigenlijk maak je irish stew op dezelfde manier maar dan met lams/rundvlees, thijm en oregano, kruidenbouillion, worcestersauce guiness en jameson, en worteltjes
![]()
en in zo'n ouderwetse braadpan inderdaad![]()
Overigens is het ook lekker - wat vaak bij een tweede keer opwarmen ook gebeurt - om de kip helemaal kapot te laten koken. Op dat moment krijg je een soort suri-variant van erwtesoep
Erg handig dat ze het gebouw dat daar nu deels staat op het plaatje een meter of 6 naar rechts hebben verplaatst, dat komt ze goed uitquote:
quote:26-01-10 14:53:09 Politie Rotterdam-Rijnmond politie lost schoten tijdens aanhouding na bedreiging
15:40:29 26-01-10 Melding : vanaf heden is de erasmusbrug afgesloten ivm ijsvorming dit duurt tot in ieder geval morgenochtendquote:
Tjeempie, het lijkt de NS wel.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 16:05 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
15:40:29 26-01-10 Melding : vanaf heden is de erasmusbrug afgesloten ivm ijsvorming dit duurt tot in ieder geval morgenochtend
Regio : [ROT] 17. Rotterdam Rijnmond
Ijspegels?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 16:05 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
15:40:29 26-01-10 Melding : vanaf heden is de erasmusbrug afgesloten ivm ijsvorming dit duurt tot in ieder geval morgenochtend
Regio : [ROT] 17. Rotterdam Rijnmond
Tja, naar het Marconiplein moeten vanaf de snelweg en dan blijkbaar 3 grote witte torens in the middel of nowhere over het hoofd zienquote:
Precies, als je in Rotterdam verdwaalt is het wel slecht met je gesteld hoorquote:Op dinsdag 26 januari 2010 19:47 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Tja, naar het Marconiplein moeten vanaf de snelweg en dan blijkbaar 3 grote witte torens in the middel of nowhere over het hoofd zien
sorry zal mijn auto bij mezelf houden.quote:Op woensdag 27 januari 2010 15:10 schreef Isegrim het volgende:
Vannacht tot drie keer toe hetzelfde auto-alarm dat hier in de straat afging. Als dat nog een keer gebeurt, ga ik naar buiten om een briefje onder de ruitenwisser te plakken om de eigenaar te bedanken voor het volledig verkloten van mijn nachtrust, die toch al niet al te best was met koorts en krampen e.d.
uh nee. Ooit van joy riding gehoord?quote:Op woensdag 27 januari 2010 15:26 schreef Isegrim het volgende:
Heb jij wel een rijbewijs, klein jongetje?
quote:Op woensdag 27 januari 2010 18:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Als je dit achterstevoren leest, dan kots je over neger heen.
Zolang er in Rotterdam pakweg evenveel surinamers wonen als in Paramaribo, kunnen we het hier best over Roti hebbenquote:Op woensdag 27 januari 2010 20:30 schreef DutchTrain het volgende:
Iemand het Rotterdam topic gezien? Over het Filmfestival, de Museumnacht en andere zaken die in de stad spelen? Zie hier alleen een CUL topic met vaag bekende users....
quote:Op woensdag 27 januari 2010 20:30 schreef DutchTrain het volgende:
Iemand het Rotterdam topic gezien? Over het Filmfestival, de Museumnacht en andere zaken die in de stad spelen? Zie hier alleen een CUL topic met vaag bekende users....
0-2! en de joden zijn aan het gas bij NEC!quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:46 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Feyenoord hard op weg om 11 brabo's gek te tikken
feestje gehad?quote:Op donderdag 28 januari 2010 08:25 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
* TJDoornbos doet het weer uit
slower dn slow chat over nix bedoel jequote:Op woensdag 27 januari 2010 20:30 schreef DutchTrain het volgende:
Iemand het Rotterdam topic gezien? Over het Filmfestival, de Museumnacht en andere zaken die in de stad spelen? Zie hier alleen een CUL topic met vaag bekende users....
Eerst maar wachten tot die voor de PC uit komt...quote:Op vrijdag 29 januari 2010 13:19 schreef Isegrim het volgende:
Oh en net de nieuwe trailer van Red Dead Redemption gekeken, ziet er supergaaf uit.Kan niet wachten tot die game uit is.
Zo'n volgbusje voor ballonvaardersquote:Op vrijdag 29 januari 2010 18:09 schreef DutchTrain het volgende:
Spanning ende sensatie hier in de straat. Kijk naar buiten hoe vier zwarte geblindeerde VW Passat's een bestelbus omcirkelen en tot stoppen dwingen. Twee undercover agenten die de bestuurder van de bestelbus in de boeien slaan, in één de andere auto's zetten en vervolgens het busje starten en achter de VW's aan wegrijden. Daarachter nog een zwarte VW bus met zo'n onopvallend ingebouwd blauw waarschuwingslicht en nog twee geblindeerde voertuigen die na de arrestatie de andere kant oprijden...
En dat alles in minder dan 2 minuten... ben nu wel benieuwd wie er opgepakt is als het een operatie is in de vrijdagavondspits waarbij zoveel man en voertuigen betrokken zijn.
fotootje
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 17:45 schreef junkiexp het volgende:
Nog nooit echt grondig gedaan in de 1 1/2 jaar dat we hier wonen
Niet grondig, er werd wel schoongemaakt.quote:
Ik maak niet dwangmatig schoon, maar ik hou niet van een vieze omgeving.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:44 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
dat heeft toch een naam, dat dwangmatige schoonmaken van jou?
Sluit ramen en deuren, waarschuw de man met licht en geluidssignalen (schreeuwen mag) en blijf stil op de grond liggen totdat John Williams langs komtquote:
dat moest je dan mar eens doen, hè?quote:Op zaterdag 30 januari 2010 13:11 schreef Isegrim het volgende:
De lokale stemwijzer vind dat ik VVD moet stemmen. En daarna komt de Broederschapspartij.
da's niet normaal. Een beetje vies is gezellig.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 13:01 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik maak niet dwangmatig schoon, maar ik hou niet van een vieze omgeving.
Ik denk dat het toch wat anders wordt.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 13:44 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
dat moest je dan mar eens doen, hè?
quote:Op zaterdag 30 januari 2010 13:45 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
da's niet normaal. Een beetje vies is gezellig.
quote:Sneeuw funest voor tasjesdieven in Schiedam
30 januari 2010
De sneeuw is vanmorgen in Schiedam erg behulpzaam gebleken voor een zoektocht van de politie. Een tweetal overvallers kon gemakkelijk opgespoord worden.
Rond 8:00 uur in de ochtend werd zaterdag bij station Schiedam-Centrum een vrouw door twee mannen beroofd van haar tas.
De daders, 29 en 33 jaar, zetten het vervolgens op een lopen. De vrouw belde de politie, die vervolgens het spoor van de daders is gaan volgen. De daders hadden er waarschijnlijk niet op gerekend, dat hun voetstappen in de sneeuw zouden blijven staan.
Het spoor eindigde uiteindelijk bij een huis in Schiedam-Oost. De mannen konden worden aangehouden en ook het tasje heeft de politie teruggevonden.
N00bs.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 13:46 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
=> http://www.rtvrijnmond.nl(...)even%20in%20Schiedam
hmmm...dan wil je zeker ook niet even aan mijn piemel likken? Nou, dan ga ik zomaar eerst even douchen en dan een kapsalon ergens scoren. Mijn vrouw is weg dus mijn leven is stuurloos.quote:
quote:Op zaterdag 30 januari 2010 13:48 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
hmmm...dan wil je zeker ook niet even aan mijn piemel likken?
Kapsalon als ontbijt? En waarom is je vrouw weg?quote:Nou, dan ga ik zomaar eerst even douchen en dan een kapsalon ergens scoren. Mijn vrouw is weg dus mijn leven is stuurloos.
Ja, dat krijg je, als man alleen, hè. Ik kan er zelf ook niet bij, anders zou ik je niet lastig vallen natuurlijk. Maar als het je niks lijkt dan wacht ik wel tt ze terug is, zoveel haast heeft het nou ook weer nietquote:Op zaterdag 30 januari 2010 13:50 schreef Isegrim het volgende:
[..]Wat is dat voor onzedelijk voorstel?
[..]
Ja,of is dat ook al vies?quote:Kapsalon als ontbijt?
Ze speelt vanochtend mee in een promo filmpje van haar werk en heeft aansluitend een borrel en etentje enzo.quote:En waarom is je vrouw weg?
Dat lijkt me beter.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 14:02 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Ja, dat krijg je, als man alleen, hè. Ik kan er zelf ook niet bij, anders zou ik je niet lastig vallen natuurlijk. Maar als het je niks lijkt dan wacht ik wel tt ze terug is, zoveel haast heeft het nou ook weer niet![]()
Nee, maar het is wel typisch iets voor een man die niet onder de bezielende leiding van een goede vrouw staat.quote:Ja,of is dat ook al vies?
En jij mocht niet eens mee?quote:Ze speelt vanochtend mee in een promo filmpje van haar werk en heeft aansluitend een borrel en etentje enzo.
Deal Mijn vrouw wil trouwens liever niet dat ik door andere vrouwen aan mijn piemel gelikt wordt dus we kunnen er maar beter niet aan beginnen ook!quote:
Het was haar voorstel...:)quote:Nee, maar het is wel typisch iets voor een man die niet onder de bezielende leiding van een goede vrouw staat.
[..]
Nee...triest hè?quote:En jij mocht niet eens mee?
Ik las pornoquote:Op zaterdag 30 januari 2010 14:02 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Ja, dat krijg je, als man alleen, hè. Ik kan er zelf ook niet bij, anders zou ik je niet lastig vallen natuurlijk. Maar als het je niks lijkt dan wacht ik wel tt ze terug is, zoveel haast heeft het nou ook weer niet
[..]
Ja,of is dat ook al vies?
[..]
Ze speelt vanochtend mee in een promo filmpje van haar werk en heeft aansluitend een borrel en etentje enzo.
Ik geloof het wel. In ieder geval wel geile smsjes enzoquote:Op zaterdag 30 januari 2010 14:24 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik weet niet of ze op Aliceys werk ook pornofilmpjes maken.
jij hebt echt het verkeerde werkquote:Op zaterdag 30 januari 2010 17:27 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ik ben blij dat het weekend is, met al dat geNSFW hier.
Ja, hij's een beetje raar, maar hij post ook alleen daar, heeft zich speciaal voor dat topic geregd.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 22:01 schreef junkiexp het volgende:
Die kerel in het stadsverwarmingstopic snapt het echt niet hoor.
Lekkere discussie
de cocktails zijn daar wel oke en niet duur.quote:Op zondag 31 januari 2010 16:20 schreef junkiexp het volgende:
Aha.
Gisterenavond in bootleg geweest.
Coketent, maar wel goede muziek.
Schiedam-Oost, onze hood.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 13:46 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
=> http://www.rtvrijnmond.nl(...)even%20in%20Schiedam
Natte sneeuw met voor de afwisseling wat hagel hier.quote:Op maandag 1 februari 2010 13:38 schreef ChatGirl het volgende:
Wat een baggerweer zeg. Fijn onweer hier.
Dat is goed.quote:Op maandag 1 februari 2010 20:28 schreef DutchTrain het volgende:
Ik ben eind volgende maand nog even in de buurt. Moet ik de Euromast voor je meenemen?
Tuurlijk!quote:
de sneeuwquote:Op maandag 1 februari 2010 20:46 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Wat mis je het meest aan Nederland?
Ah, daar moet ik ook nog effe langs.quote:
Mijn oude ritme. Alles binnen handbereik hebben. Snel internet. Mijn eigen huis. M'n kat.quote:Op maandag 1 februari 2010 20:46 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Wat mis je het meest aan Nederland?
Hmja, snel internet valt wel een beetje tegen daar.quote:Op maandag 1 februari 2010 22:44 schreef Breuls het volgende:
Mijn oude ritme. Alles binnen handbereik hebben. Snel internet. Mijn eigen huis. M'n kat.
Waarom komen de bbq's niet in dat lijstje voor?quote:Op maandag 1 februari 2010 22:44 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ah, daar moet ik ook nog effe langs.
[..]
Mijn oude ritme. Alles binnen handbereik hebben. Snel internet. Mijn eigen huis. M'n kat.
20cm ?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 09:19 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Hey, dat ben ik zo'n 5 kilo zwaarder en met 20 centimeter korter haar.
Het krult. Het ziet er niet zo lang uit, maar als ik het naar beneden trek dan komt het tot ergens tussen mn mond en mn kin ofzo.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 09:28 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
20cm ?Ben je nu een hippie dan? ttiwwp!
Zoveel sneeuw gevallen dat je deur niet meer open gaat?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 10:19 schreef junkiexp het volgende:
Idd, kom maar op met die zomer.
Ben al 3-4 maanden niet meer op mijn dakterras geweest
Was het maar waar, dan was het wel leukquote:Op dinsdag 2 februari 2010 10:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Zoveel sneeuw gevallen dat je deur niet meer open gaat?
Ik heb hetzelfde. Bij mij komt het nu tot aan mijn mond, maar aan de voorkant groeit het niet zo hard. Aan de achterkant wel al tot tussen mijn schouderbladen. Maar het is aan de zijkanten nog net niet lang genoeg voor een staartjequote:Op dinsdag 2 februari 2010 09:32 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Het krult. Het ziet er niet zo lang uit, maar als ik het naar beneden trek dan komt het tot ergens tussen mn mond en mn kin ofzo.
Petra dr moeder snoeit de achterkant af en toe iets in vorm, maar voor de rest laat ik het gewoon groeienquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:11 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde. Bij mij komt het nu tot aan mijn mond, maar aan de voorkant groeit het niet zo hard. Aan de achterkant wel al tot tussen mijn schouderbladen. Maar het is aan de zijkanten nog net niet lang genoeg voor een staartje
Laat je het eik bijhouden of laat je het gewoon maar groeien?
Ik ga hier vanavond nog barbecuen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 09:17 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Waarom komen de bbq's niet in dat lijstje voor?
bij mij is het al een jaar niet geknipt, het blijft redelijk in modelquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:58 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Petra dr moeder snoeit de achterkant af en toe iets in vorm, maar voor de rest laat ik het gewoon groeien
Hier zou dat niet gaan. De sneeuw heeft zojuist plaatsgemaakt voor de warme variant van sneeuw.quote:
Hier ook zoiets, misschien nog wel iets langer geleden. Pleeg nu wel dagelijks onderhoud met volume-shampoo en curl-activator-sprayquote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:11 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
bij mij is het al een jaar niet geknipt, het blijft redelijk in model
Idem, ik gebruik de cremespoeling van A., daar krijg ik eensoort van RobertLong coupe van:quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:13 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Hier ook zoiets, misschien nog wel iets langer geleden. Pleeg nu wel dagelijks onderhoud met volume-shampoo en curl-activator-spray
Ik wist niet dat Robert Long menstrueerdequote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:55 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Idem, ik gebruik de cremespoeling van A., daar krijg ik eensoort van RobertLong coupe van:
[ afbeelding ]
shampoo van de Lidlquote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:56 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ik wist niet dat Robert Long menstrueerderood kruisje
Als ik de shampo van de Lidl gebruik dan zijn mijn krullen ineens foetsie. Of, om Isegrim te citeren, "Nu heb je meisjeshaar".
Ik kan bevestigen dat de Friese rood-bont met lidl-shampoo wastquote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:11 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
shampoo van de Lidl![]()
mss voor rood-bonten...
Op zuid wist ik er genoeg inderdaad, maar dan is die bij het station toch dichterbijquote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:06 schreef junkiexp het volgende:
Bij de AH en de Dirk op de walenburgweg achter het station zit een Turk die wel lekkere patat heeft.
Maar het is in centrum een drama om een oud-hollandsche snackbar te vinden idd.
In Delfshaven heb je een heel goed cafetaria, van een Griekse eigenaar.
En anders moet je naar zuid gaan, daar zitten nog wel wat echte snackbars.
Op de Groene Zoom bijvoorbeeld.
Op de Walenburgerweg zit, als je de vanaf het station komt naar rechts, een Italiaan/Turk/Hollander met kleine zitgelegenheid.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:02 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Weet iemand trouwens een snackbar, op loopafstand van Heliport, die ook oud Hollandsche snacks zoals kroketten en frikandellen serveert, en lekkere patat heeft? De optie die nu het meeste in de buurt komt is de kebabboer aan de blijdorp kant van het stationMaar is dat echt de enige?
Voorwaarde is dat je er kan zitten (smullers valt dus af). Tekbir heeft geen lekkere patat, frikandellen zijn niet je-van-het, en een frikandelspeciaal blijkt toch wel erg lastig te zijn, als ze al uitjes hebben
Bram, op de Vlasmarkt?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:02 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Weet iemand trouwens een snackbar, op loopafstand van Heliport, die ook oud Hollandsche snacks zoals kroketten en frikandellen serveert, en lekkere patat heeft? De optie die nu het meeste in de buurt komt is de kebabboer aan de blijdorp kant van het stationMaar is dat echt de enige?
Voorwaarde is dat je er kan zitten (smullers valt dus af). Tekbir heeft geen lekkere patat, frikandellen zijn niet je-van-het, en een frikandelspeciaal blijkt toch wel erg lastig te zijn, als ze al uitjes hebben
Daar kan je toch niet zitten? Dat is alleen afhaal, dacht ikquote:
Zijn de bankjes daar weggehaald dan?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:41 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Daar kan je toch niet zitten? Dat is alleen afhaal, dacht ikVergeet niet dat het hier regent op het moment
En die sluit zelfs tegelijk met de winkels (althans, dat doet de Bram op het binnenwegplein wel).
Geen idee. Dat is bij de boterhamexpress toch? Da's toch alleen zo'n balie?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:00 schreef Breuls het volgende:
[..]
Zijn de bankjes daar weggehaald dan?
Die buiten-bankjes, zoals door de hele stad staan?quote:
Volgens mij zitten alleen Figaro en Chinny's daar nog, qua eten.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:11 schreef Breuls het volgende:
Hmm, true.
Die snackbar op de Hoogstraat is al een tijdje weg he?
Dan moet je naar de kipknotsen halen bij dat tentje voor de Bas vd Heijdenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 17:12 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Nu snap ik waarom het blijdorp is.
dat verkopen ze dan weer nietquote:
Eens! Het is dat ik vandaag boodschappen moest doen, want anders was ik fijn binnen gebleven.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:27 schreef Isegrim het volgende:
We hebben uiteindelijk kapsalon gehaald achter het station.@ het weer.
vergat je niet iemand te bellen?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:27 schreef Isegrim het volgende:
We hebben uiteindelijk kapsalon gehaald achter het station.@ het weer.
Wie moest ik bellen dan?quote:Op woensdag 3 februari 2010 08:14 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
vergat je niet iemand te bellen?
Bij een kapsalonBoy verwacht ik ook een vadsig iemand, en niet iemand die bij windkracht 3 wegwaait.quote:
quote:Op woensdag 3 februari 2010 10:51 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Bij een kapsalonBoy verwacht ik ook een vadsig iemand, en niet iemand die bij windkracht 3 wegwaait.
Wij geven wel eens een fooi.quote:Op woensdag 3 februari 2010 14:33 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ik krijg nooit een fooi van winkelpersoneel.
Al dat werkloze tuig daar op een doordeweekse dagquote:Op woensdag 3 februari 2010 15:28 schreef junkiexp het volgende:
Ik was net bij Ikea Barendrecht, topdruk.
Echt niet niet normaal
Wij wilden vanaaf ook nog even langs IKEA, maar dan doen we maar Delft.quote:Op woensdag 3 februari 2010 15:28 schreef junkiexp het volgende:
Ik was net bij Ikea Barendrecht, topdruk.
Echt niet niet normaal
Ik wilde so-wie-so al niet naar Barendrecht, want dan kom je in Carnisselande...quote:Op woensdag 3 februari 2010 15:35 schreef Alicey het volgende:
[..]
Wij wilden vanaaf ook nog even langs IKEA, maar dan doen we maar Delft.
Idd, ga eens wat doen met je leven denk ik danquote:Op woensdag 3 februari 2010 15:32 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Al dat werkloze tuig daar op een doordeweekse dag
Laat die kutboeren dan ook gewoon optyfen uit Rotterdam, dan kan ik tenminste normaal boodschappen doen zonder gedoe.quote:Op woensdag 3 februari 2010 16:08 schreef SingleCoil het volgende:
en dit dan... [ afbeelding ]
http://www.bredavandaag.n(...)er-rotterdam-sticker
mooi hequote:Op woensdag 3 februari 2010 16:08 schreef SingleCoil het volgende:
en dit dan... [ afbeelding ]
http://www.bredavandaag.n(...)er-rotterdam-sticker
Zeg spoel je mond eens stuk ongediertequote:Op woensdag 3 februari 2010 16:27 schreef Alicey het volgende:
[..]
Laat die kutboeren dan ook gewoon optyfen uit Rotterdam, dan kan ik tenminste normaal boodschappen doen zonder gedoe.
Tja er is wel een strandje en een grasveld vlakbij, maar er is maar één restaurant en een snackcorner, je kan nergens fietsen huren en je weet nooit of het er goed weer is in die tijd van het jaar.quote:Op woensdag 3 februari 2010 20:08 schreef ChatGirl het volgende:
Die IKEA in Barendrecht, is dat wat om heen te gaan in de voorjaarsvakantie? Of zeggen jullie van niet?
Inderdaad. Het enige voordeel van die in Barendrecht is, dat je er met een RET tram kunt komen.quote:
quote:Op woensdag 3 februari 2010 20:26 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Tja er is wel een strandje en een grasveld vlakbij, maar er is maar één restaurant en een snackcorner, je kan nergens fietsen huren en je weet nooit of het er goed weer is in die tijd van het jaar.
Je kan wel kiezen uit verschillende bedden, maar ondanks dat ze een aantal keukens hebben, kun je er niet echt zelf koken. Het zwembad is ook niet echt dichtbij. Ik zou dus toch maar naar Hoek van Holland, Blanes of Rimini gaan.
Da's waar. Alleen homo's willen een Billy.quote:Op woensdag 3 februari 2010 20:29 schreef DutchTrain het volgende:
Maar goed. Wie wil er nou een Billy van IKEA als je een Gwen bij Leen Bakker online kan bestellen?
quote:Op woensdag 3 februari 2010 20:26 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Tja er is wel een strandje en een grasveld vlakbij, maar er is maar één restaurant en een snackcorner, je kan nergens fietsen huren en je weet nooit of het er goed weer is in die tijd van het jaar.
Je kan wel kiezen uit verschillende bedden, maar ondanks dat ze een aantal keukens hebben, kun je er niet echt zelf koken. Het zwembad is ook niet echt dichtbij. Ik zou dus toch maar naar Hoek van Holland, Blanes of Rimini gaan.
Dat is wel fucking handig overigens, want diezelfde tram komt vlakbij waar ik woon en levert derhalve de ideale verbinding met IKEA.quote:Op woensdag 3 februari 2010 20:28 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Inderdaad. Het enige voordeel van die in Barendrecht is, dat je er met een RET tram kunt komen.
Maar goed, ik werk dan ook zowat naast die in Delft.
De verbinding met Delft is dan wel met een overstap en zo'n naar ding op fosiele brandstof met wielen met banden, maar wel erg goed te doen.quote:Op woensdag 3 februari 2010 20:39 schreef ChatGirl het volgende:
[..]Zo bedoelde ik het niet. Maar inderdaad zoals gezegd, het is makkelijk om met de RET te komen. Ik wilde gaan kijken voor een schilderij voor in de woonkamer, en dat kan mooi in de vakantie.
Qua drukte bedoel je ?quote:Op woensdag 3 februari 2010 20:08 schreef ChatGirl het volgende:
Die IKEA in Barendrecht, is dat wat om heen te gaan in de voorjaarsvakantie? Of zeggen jullie van niet?
Ja, ik kan me zo voorstellen dat er dan complete gezinnen naar IKEA gaan.quote:
Ja, klopt je kan dan beter op een doordeweekse dag gaan overdag.quote:Op woensdag 3 februari 2010 22:00 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Ja, ik kan me zo voorstellen dat er dan complete gezinnen naar IKEA gaan.
't is woensdagmiddag. Dan zijn alle basisscholen toch gesloten, of is dat hier niet?quote:Op woensdag 3 februari 2010 22:03 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Ja, klopt je kan dan beter op een doordeweekse dag gaan overdag.
Maar ik was er vandaag overdag en toen was het ook heel druk ?
Ga daarvoor naar Leen Bakker op de Schiekade of de Woonstore in Capelle XL (loopafstand van station Alexander of daarvandaan 2 haltes met de bus). Daar hebben ze net wat originelere dingen om aan je muur te hangen dan het spul van de IKEA dat iedereen al heeft.quote:Op woensdag 3 februari 2010 21:59 schreef ChatGirl het volgende:
Ik ben helemaal afhankelijk van het OV en via 9292 zie ik dat ik er ongeveer anderhalf uur over ga doen dan. Tegenover de helft naar Barendrecht. Maar misschien kom ik ergens anders nog een mooi schilderij tegen, dan hoef ik helemaal niet meer naar de IKEA.
Zoek een mooie, grote afbeelding en ga naar herinneringen op linnen (punt nl).quote:Op woensdag 3 februari 2010 22:43 schreef ChatGirl het volgende:
Die 2e kende ik nog niet. Tnx voor de tip! Die ga ik ff nader bekijken.
Leenbakker, Kwantum, Praxis en Xenos heb ik al binnenstebuiten gekeerd, maar zonder resultaat.
quote:Op woensdag 3 februari 2010 20:39 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Da's waar. Alleen homo's willen een Billy.
dat is imo zijn krachtquote:Op donderdag 4 februari 2010 10:22 schreef junkiexp het volgende:
Waarom is die Billy eigenlijk al 10 jaar (oid) zo populair ?
Het is toch een redelijke simpel product ?
Of is dat juist de kracht ?
Ik denk het wel. Het is simpel en degelijk. Doordat het ding simpel is past het ook in zo'n beetje ieder huis.quote:Op donderdag 4 februari 2010 10:22 schreef junkiexp het volgende:
Waarom is die Billy eigenlijk al 10 jaar (oid) zo populair ?
Het is toch een redelijke simpel product ?
Of is dat juist de kracht ?
Had ik me ook al bedacht. Alleen het feit dat ik 3 of 4 (grote) schilderijen wil hebben, houdt me nog tegen. En dan welke afbeelding en zo. Veel te veel keuze.quote:Op woensdag 3 februari 2010 23:23 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Zoek een mooie, grote afbeelding en ga naar herinneringen op linnen (punt nl).
Dat komt door gebruik van de juiste vitaliserende cremes.quote:Op donderdag 4 februari 2010 14:37 schreef Reya het volgende:
Ik wist niet dat SingleCoil al 29 was. Hij ziet er veel jonger uit.
Dat doe ik om de politie in verwarring te brengen.quote:Op donderdag 4 februari 2010 14:37 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik wist niet dat SingleCoil al 29 was. Hij ziet er veel jonger uit.
Idem. Maar dat is ook logisch, denk ikquote:Op donderdag 4 februari 2010 15:13 schreef Alicey het volgende:
Volgens het kiescompas ben ik zelfs een beetje links. D66 zit het dichtste bij en CDA het verst. Hoe zit dat bij de andere Rotterdammerts?
...ik zou me zorgen maken...quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:00 schreef Reya het volgende:
VVD en Christenunie/SGP ex aequo hier, gevolgd door Leefbaar Rotterdam en CDA. Geen idee wat ik met de Christenunie heb, in Enschede kwam die ook al bovenaan de lijst uit bij mij, terwijl geen haar op mijn hoofd zou overwegen op die partij te stemmen.
Ja, en bij ons thuis ligt het aan de weegschaalquote:Maar goed, zoals ik in een topic in POL al betoogde, kieswijzers zijn over het algemeen beroerde meetinstrumenten.
Precies, de vertekening is al even ernstigquote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:06 schreef SingleCoil het volgende:
Ja, en bij ons thuis ligt het aan de weegschaal
Nou, als de weegschaal van Isegrim dr moeder klopt, dan ben ik al een aantal maanden doodquote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:06 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
...ik zou me zorgen maken...
[..]
Ja, en bij ons thuis ligt het aan de weegschaal
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:05 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Hoezo? Eindelijk iets zinnigs...
Als jij de baas van Rotterdam zou zijn, zou ik waarschijnlijk verhuizen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:31 schreef TJDoornbos het volgende:
LR mag van mij minsten 20 zetels halen. Weg met die linkse! Vanmorgen zag ik Arno Bonteop tv. Kreeg er spontaan jeuk van, idioot dat het er is.
Natuurlijk mag dat van jou, jij bent immers fascist.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:31 schreef TJDoornbos het volgende:
LR mag van mij minsten 20 zetels halen. Weg met die linkse! Vanmorgen zag ik Arno Bonteop tv. Kreeg er spontaan jeuk van, idioot dat het er is.
Ook geen Leefbaar Schiedam?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:41 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Natuurlijk mag dat van jou, jij bent immers fascist.
Weer een schiedam:voordeel: Geen LR
Dat weet ik niet of je dan zou verhuizen. Maargoed wat SC zegt klopt ook van geen kant maargoed het zal.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:38 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Als jij de baas van Rotterdam zou zijn, zou ik waarschijnlijk verhuizen.
SC overdrijft altijd graag een beetje.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:44 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Dat weet ik niet of je dan zou verhuizen. Maargoed wat SC zegt klopt ook van geen kant maargoed het zal.
Dat is zoiets als verdwaald raken op Antarctica en dan blij zijn dat je geen malaria oploopt.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:41 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Natuurlijk mag dat van jou, jij bent immers fascist.
Weer een schiedam-voordeel: Geen LR
SC mag mij gewoon niet je weetsquote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:45 schreef Isegrim het volgende:
[..]
SC overdrijft altijd graag een beetje.
Dat kan.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:49 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
SC mag mij gewoon niet je weets
PvdA (12) CDA (5) Leefbaar Schiedam/Fractie De Ron (4) Fractie Hamerslag (4) VVD (4) GroenLinks (2) AOV (1) SP (1) D66 (1)quote:
Jullie zijn alleen in de minderheid tov de paupers.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:52 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
PvdA (12) CDA (5) Leefbaar Schiedam/Fractie De Ron (4) Fractie Hamerslag (4) VVD (4) GroenLinks (2) AOV (1) SP (1) D66 (1)
Maar dit keer mogen wij ook meestemmen...
...maar wij kunnen wel lezen, en dat helpt als je het stembureau wilt vindenquote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:54 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Jullie zijn alleen in de minderheid tov de paupers.
Stemde jij vorig jaar niet SP?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:31 schreef TJDoornbos het volgende:
LR mag van mij minsten 20 zetels halen. Weg met die linkse! Vanmorgen zag ik Arno Bonteop tv. Kreeg er spontaan jeuk van, idioot dat het er is.
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:46 schreef Reya het volgende:
[..]
Dat is zoiets als verdwaald raken op Antarctica en dan blij zijn dat je geen malaria oploopt.
Overschat je het inwoneraantal van Schiedam nu niet een beetje?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:54 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Jullie zijn alleen in de minderheid tov de paupers.
Laatste tweede kamer verkiezingen idd maar kan me er niet meer in vinden bij die gasten.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:27 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Stemde jij vorig jaar niet SP?
Da's kutquote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:06 schreef ebeaydojraes het volgende:
ga je naar zwolle.. kom je 3 sjonnies en 1 anita tegen en dan stelen ze je tas met je MacBookPro erin en je hele priveleven .... ik ga nog eens naar zwolle toe ...
Het is echt wel jouw jaar, wbt. het tegenkomen van white trashquote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:06 schreef ebeaydojraes het volgende:
ga je naar zwolle.. kom je 3 sjonnies en 1 anita tegen en dan stelen ze je tas met je MacBookPro erin en je hele priveleven .... ik ga nog eens naar zwolle toe ...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |