Lol, ik sta er nog versteld van. Of Supertxxx is nog zo jong dat ze nooit die Walker Texas Ranger serie heeft gezien. Dan kan het nogquote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:04 schreef Ceased2Be het volgende:
Alternatieve titel was 'waar Supertuxxx niet weet wie Chuck Norris is'
Was beter geweest, Kudtquote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:04 schreef Ceased2Be het volgende:
Alternatieve titel was 'waar Supertuxxx niet weet wie Chuck Norris is'
Dat plaatje zegt me wel wat, maar verder....quote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:49 schreef Ceased2Be het volgende:
-knip facts-
Oh nee, volgens je profiel ben je ouder dan Sinterklaasquote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:56 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Dat plaatje zegt me wel wat, maar verder....En zo jong ben ik nou ook weer niet meer hoor.
quote:Op woensdag 7 oktober 2009 17:00 schreef Sempiterna het volgende:
[..]
Oh nee, volgens je profiel ben je ouder dan Sinterklaas
Voetbalquote:
Dat dus.quote:
Toch niet gewoon op straat he mag ik hopen... het mag dan wel Boschveld zijn, maar toch...quote:Op woensdag 7 oktober 2009 17:39 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Mijn buurman is op het idee gekomen om met dit weer z'n schoonmoeder te cremeren.![]()
quote:Aangehouden voor schietpartij op Parallelweg
donderdag 08 oktober 2009 | 17:54 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 08 oktober 2009 | 17:59
DEN BOSCH - De politie heeft donderdagmiddag een 22-jarige Bosschenaar aangehouden op de Bossche Oude Engelenseweg.
De man werd gezocht vanwege zijn mogelijke betrokkenheid bij een schietpartij op maandagavond 6 juli op de Parallelweg in Den Bosch.
Bij de schietpartij raakten een 45-jarige man uit Berkel en Rodenrijs en een 29-jarige man uit Tiel raakten zwaargewond.
Aanleiding voor de schietpartij was volgens de slachtoffers een mislukte deal over computeronderdelen.
De slachtoffers hadden de politie op het spoor gezet van een 25-jarige man uit Rosmalen. Deze man werd op 29 juli op de Bossche Hekellaan aangehouden in verband met poging tot doodslag.
De Rosmalenaar zit nog steeds vast.
Het wat?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 17:29 schreef Roflpantoffel het volgende:
Nog 4 weken tot het Kwèkfestijn.
Je komt uit Boxtel.. hm ja.quote:
quote:Vanaf 1959 heeft Oeteldonk zijn Kwèkfestijn. Het theater Casino (het huidige Theater aan de Parade) organiseerde zelf het eerste festijn. De tweede keer deed de Oeteldonksche Club van 1882 mee, en vanaf de derde keer, op woensdag 9 november 1960, nam de Oeteldonksche Club de hele organisatie op zich. Meteen werd als Oeteldonkse kwèkfestijn-wet ingevoerd, dat voortaan alleen nieuwe teksten op nieuwe melodieën mochten meedoen.
Eén jaar werd er geen Kwèkfestijn gehouden; voor het carnaval van 1970 niet. Er was, als altijd, geldgebrek. Maar de grootste viering van het 88-jarig bestaan van de Oeteldonkse Club, op 8 november 1969, kostte een hoop geld. Op verzoek schreef Wim Kersten de carnavalsschlager voor Oeteldonk 1970. Dat werd "Gij bent m'n botterbloem", een van zijn allerbeste liedjes, vandaag de dag nog springlevend.
De eerste twaalf jaren was de organisatie van het Kwèkfestijn wel wat simpeler van opzet dan tegenwoordig. Een kleine jury van soms maar drie man -in 1971 Jack Bulterman, Coen van Orsouw en Karel van der Velden- selecteerde vooraf acht van de ingezonden liedjes. Op het Kwèkfestijn zong Mari van der Velden alle acht liedjes, begeleid door de Confetti's onder leiding van Gerard Rovers. Zo'n aanpak is vandaag de dag ondenkbaar.
Vanaf het 13e Kwèkfestijn, op 6 november 1971. moeten de meedingende groepen zelf hun lied uitvoeren en wordt er geen voorselectie meer gemaakt. Dat leverde nog geen slopende marathon op, want in 1972 waren er nog maar 17 deelnemende groepen. 's Middags traden zij allemaal op en 's avonds nog een keer de beste vijf. Mensen die dat meemaakten, vertellen dat alles toen veel leutiger was, gezelliger, kolderieker en zonder gewichtige en felle concurrentie tussen de deelnemende groepen.
De laatste jaren is de deelname overweldigend. Dat is een goed teken. De vele carnavalsclubs werken maanden aan een eigen lied en daarmee willen zij ook op het Kwèkfestijn voor de dag komen. Vanaf 1978 doen meer dan 40 carnavalsclubs mee. De onvolprezen Minister van Evenementen, Jan van der Schoot, leidt op 13 november 1982 voor de 11e en laatste keer het Kwèkfestijn, een hele dag lang. Men moet al vroeg beginnen. Dat is niet zonder problemen, want een carnavalslied lanceren in een bijna lege zaal, dat kan eigenlijk niet. Op het 25e Kwèkfestijn, op 12 november 1983, beleeft de nieuwe Minister van Evenementen, Monny Otgens, meteen een hoogtepunt: 's morgens 2350 Oeteldonkers op het festijn, 's middags 3800 en 's avonds zelfs 6000. De Oeteldonkers kunnen niet meer zonder hun Kwèkfestijn. In 1986 lanceert Monny Otgens een vondst: elf clubs loten 'n Joker; zij moeten alle elf om 10.30 uur aanwezig zijn; zaal vol. Daar pas wordt hun volgorde geloot.
Hij woont hier al langer dan ik en zelfs ik ken het al heel lang.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 20:36 schreef Roflpantoffel het volgende:
[..]
Je komt uit Boxtel.. hm ja.![]()
[..]
Wè errug. Maar goed, vorige week hebben wij de 1ste repetitie gehad. Wij gaon weer veur de finale!quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 20:39 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Hij woont hier al langer dan ik en zelfs ik ken het al heel lang.
Maar ik heb een bloedhekel aan alles wat met carnaval te maken heeft, waarschijnlijk ligt het daaraan.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 20:39 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Hij woont hier al langer dan ik en zelfs ik ken het al heel lang.
WTF is New Kids.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 18:11 schreef marjo84 het volgende:
Best slecht dat er nog niets over New Kids is gezegd terwijl iig 1 ervan toch echt van de Hambaken komt, hoeveel Bosscher wilde ut hebben, kut!
Één aflevering van dit seizoen is voor een gedeelde opgenomen bij dat tabakswinkeltje op de hoek van de Visstraat en de Lepelstraat.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 18:11 schreef marjo84 het volgende:
Best slecht dat er nog niets over New Kids is gezegd terwijl iig 1 ervan toch echt van de Hambaken komt, hoeveel Bosscher wilde ut hebben, kut!
En bij de Esso.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 18:54 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Één aflevering van dit seizoen is voor een gedeelde opgenomen bij dat tabakswinkeltje op de hoek van de Visstraat en de Lepelstraat.
Zo slecht dat er voorheen nog niets over gezegd is in het Den Bosch topicquote:
De Pulpshow was bijna altijd in Den Bosch, Sinterklaar-terreur was op de Rompert-passagequote:Op dinsdag 20 oktober 2009 18:54 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Één aflevering van dit seizoen is voor een gedeelde opgenomen bij dat tabakswinkeltje op de hoek van de Visstraat en de Lepelstraat.
En ik kwam er toen toevallig niet langs.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:21 schreef shifto het volgende:
Gisteren ongelukje gebeurd op de rotonde hier aan het einde van de straat (simonstevinweg / kooikersweg)
Zit met nog meer Boschenaren op een apart voetbalforum. Door een ruzie met Danny.quote:Op maandag 9 november 2009 15:45 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Waar is TerroRobbie gebleven?
Hierquote:Op maandag 9 november 2009 15:45 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Waar is TerroRobbie gebleven?
is SCH ofzoiets nog steeds gebanned beidewej? Heb die rel maar half gevolgd namelijkquote:Op dinsdag 10 november 2009 03:24 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zit met nog meer Boschenaren op een apart voetbalforum. Door een ruzie met Danny.
Heel veel andere Fokkers hebben dat ook gedaan. Dutchgooner bv.
Volgens mij zijn alle bans teruggedraaid, Ik had ook een ban bv.quote:Op dinsdag 10 november 2009 12:54 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
is SCH ofzoiets nog steeds gebanned beidewej? Heb die rel maar half gevolgd namelijk
aha thx, ik zal maar geen danny_lol kloon aanmakenquote:Op dinsdag 10 november 2009 13:06 schreef tong80 het volgende:
Ik mag het er hier niet over hebben dus verdere informatie moet je ergens anders halen.
Beter van nietquote:Op dinsdag 10 november 2009 13:24 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
aha thx, ik zal maar geen danny_lol kloon aanmaken
Volgens de politie ben ik de eigenaar van die garageboxquote:Stoffelijk overschot gevonden in garage
DEN BOSCH - In een garagebox aan het Van Coehoornplein in Den Bosch is dinsdagavond laat het stoffelijk overschot van een man aangetroffen.
Volgens de politie gaat het om een 44-jarige man uit Geldrop die sinds 13 augustus werd vermist. Onderzoek heeft uitgewezen dat hij zichzelf van het leven heeft beroofd.
De man is op aanwijzing van zijn familie gevonden. De auto waarmee hij ten tijde van de verdwijning reisde, is voor de garagebox aangetroffen en even na middernacht weggesleept.
De brandweer heeft de garagebox woensdagmiddag schoongemaakt.
Ga weg! Stond er daarom allemaal politie daar! Hoe witte gij dè??quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:22 schreef shifto het volgende:
En er ging eergisteren iemand dood in het huis naast de pistache! ook allemaal ambulance enzo
Ja vroagde nie kutquote:Op woensdag 11 november 2009 12:09 schreef marjo84 het volgende:
[..]
Ga weg! Stond er daarom allemaal politie daar! Hoe witte gij dè??
quote:Op woensdag 11 november 2009 11:54 schreef Ceased2Be het volgende:
O ja voor degenen die zich dit nog weten te herinneren:
[..]
Volgens de politie ben ik de eigenaar van die garagebox
Ik weet van niks, maar hoe kom ik erachter of ik dat wel ben!?
OMGquote:Op woensdag 11 november 2009 11:54 schreef Ceased2Be het volgende:
O ja voor degenen die zich dit nog weten te herinneren:
[..]
Volgens de politie ben ik de eigenaar van die garagebox
Ik weet van niks, maar hoe kom ik erachter of ik dat wel ben!?
Hoe kom ik er (snel) achter of dit mijn eigendom is?quote:Op woensdag 11 november 2009 13:23 schreef Blik het volgende:
[..]
Vraag ze om bewijs
En tis 11-11 vandaag, carnaval komt eraan
quote:Op woensdag 11 november 2009 13:23 schreef Blik het volgende:
[..]
En tis 11-11 vandaag, carnaval komt eraan
Het was kei vet. Ik was vanaf 10 uur er sochtends al.quote:Op zondag 15 november 2009 15:00 schreef 3FMaster het volgende:
Gisteren Kwekfestijn, en de opening van't carnavalseizoen. Op Boschtion werd de avond live uitgezonden en ik vond het (vanuit de regiewagen) er heul vet uitzien
Bij welk clubke hoor je?quote:Op zondag 15 november 2009 16:02 schreef Roflpantoffel het volgende:
[..]
Het was kei vet. Ik was vanaf 10 uur er sochtends al.Ik moest pas om 5 over 5. Voor mij de eerste keer dat ik met instrument op het podium moest. In de avond was ik er al tegen 8 uur. En het was héél gezellig. Tevens een terechte winnaar.
Laat de carnaval maar komen![]()
Spuit Elluf, wij hadden de oude prins en adjudant als zangers. 26e geworden. Bah bah.quote:
BOXTEL!quote:Agressieve winkeldieven aangehouden
DEN BOSCH - Een 22-jarige Boxtelaar en 22-jarige man uit Zutphen zijn zaterdagmorgen bij een warenhuis aan de Markt aangehouden voor diefstal met geweld.
De twee werden door de beveiliging betrapt toen zij kleding wegnamen. De beveiliging hield hen aan maar de dieven verzetten zich hevig en bedreigden de beveiligingsbeambten. Die wisten het duo onder controle te houden totdat de politie kwam. Het agressieve tweetal is in verzekering gesteld.
http://www.brabantsdagbla(...)aan-in-Den-Bosch.ecequote:Pleidooi voor kabelbaan in Den Bosch
dinsdag 24 november 2009 | 18:51 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 25 november 2009 | 08:43
DEN BOSCH - Een kabelbaan zoals je die ziet in wintersportoorden, maar dan in Den Bosch. Zweven op een hoogte van zo'n vijf meter boven de Zuid-Willemsvaart. Uitstappen bij het Kardinaal van Rossemplein of liever bij het station.
Jacques van der Miessen, vice-voorzitter van Ondernemersvereniging Hartje 's-Hertogenbosch, ziet het helemaal voor zich. Volgens hem is het uitvoerbaar voor 25 miljoen euro.
Van der Miessen kaartte het idee al een tijdje geleden aan tijdens een discussiebijeenkomst waarbij GroenLinks pleitte voor een tram in Den Bosch Volgens Van de Miessen is een kabelbaan is vier keer zo goedkoop. Na de bijeenkomst is hij verder gegaan met het uitwerken van het project. Houvast was een haalbaarheidsonderzoek dat drie jaar geleden is gehouden naar een mogelijke kabelbaan in Groningen. Volgens het college van B. en W. was een route naar de binnenstad uiteindelijk 'een stap te ver'.
Van der Miessen vindt dat Den Bosch de stap wel zou moeten zetten.
quote:Op woensdag 25 november 2009 09:18 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
http://www.brabantsdagbla(...)aan-in-Den-Bosch.ece
Een kabelbaan.
Liever niet. Maar de Bijenkorf komt alleen op de plek van het Groot te staan als de beschikbaarheid beter is.quote:Op woensdag 25 november 2009 09:18 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
http://www.brabantsdagbla(...)aan-in-Den-Bosch.ece
Een kabelbaan.
Hebben we nog een bijenkorf nodig dan?quote:Op woensdag 25 november 2009 13:34 schreef Roflpantoffel het volgende:
[..]
Liever niet. Maar de Bijenkorf komt alleen op de plek van het Groot te staan als de beschikbaarheid beter is.
Ja blijkbaar wel, in Den Bosch is het een van de best lopende Bijenkorven in Nederland.quote:Op woensdag 25 november 2009 14:47 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Hebben we nog een bijenkorf nodig dan?
Mij lijkt zo'n kabelbaantje echt wel vet. Beter realiseerbaar ook dan een tramlijn of (erger nog) metro.
quote:Geld pand Talent Factory gaat naar Willem II
Bij de w2 worden vier ramen aan de voorzijde aan de Boschdijkstraat transparant en twee aan de zijkant. foto Chris van Cromvoirt
Bij de w2 worden vier ramen aan de voorzijde aan de Boschdijkstraat transparant en twee aan de zijkant. foto Chris van Cromvoirt
De gemeente Den Bosch wil 1,5 miljoen euro extra steken in de restauratie van de Willem II-fabriek aan de Boschdijkstraat.
Dit rijksmonument moet in de toekomst een cluster van beeldende kunst worden. Hierin is onder meer het Centrum voor Beeldende Kunst gepland. De 1,5 miljoen subsidie was oorspronkelijk gereseveerd voor restauratie van het pand van de Talent Factory. Maar omdat nog niet duidelijk is hoe de toekomst van dit gebouw eruit ziet, wordt daar vanaf gezien.
Jammer dat die megabios van de baan isquote:Ondanks de economische crisis gaat de bouw van het geplande hotel in het Paleiskwartier door. De plannen stonden op losse schroeven nadat de geplande mega-bioscoop voorlopig niet haalbaar bleek. Op de site deondernemer.nl zegt een woordvoerder van projectontwikkelaar Credo Integrale Planontwikkeling dat er voorlopig gewacht wordt met de bouw van de geplande woningen en kantoren in het plan De Markies. Het geplande hotel gaat rond de 150 kamers tellen. Opening is al voor 2012 gepland.
Vond ik ook idd. En ik heb leuke filmpjes.quote:Op dinsdag 1 december 2009 14:10 schreef MB88 het volgende:
Was jij daar ook?
Ik vond het zeker geslaagd!
Euh....nee.quote:Op vrijdag 4 december 2009 23:45 schreef booo het volgende:
Zeggen ze tegen jullie wel eens van, "Hé jij praat New Kids na" terwijl ze in New Kids eigenlijk gewoon hetzelfde praten als wij, ipv wij als hen?
Waor hedde 't over?quote:Op vrijdag 4 december 2009 23:45 schreef booo het volgende:
Zeggen ze tegen jullie wel eens van, "Hé jij praat New Kids na" terwijl ze in New Kids eigenlijk gewoon hetzelfde praten als wij, ipv wij als hen?
Neequote:Op vrijdag 4 december 2009 23:45 schreef booo het volgende:
Zeggen ze tegen jullie wel eens van, "Hé jij praat New Kids na" terwijl ze in New Kids eigenlijk gewoon hetzelfde praten als wij, ipv wij als hen?
Komt dat hotel op de plaats waar vroeger die busplaats zat? Jammer van die bios, dan hadden we even na school een filmpje kunnen pakkenquote:Op vrijdag 27 november 2009 10:38 schreef Ceased2Be het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Jammer dat die megabios van de baan is
Ik en een vriend wilde daar ook heen, maar 10 euro vond ik iets teveel voor een niet Iron Maiden fan.quote:Op zondag 29 november 2009 13:13 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Straks naar Plein 79Up The Irons.
quote:
quote:Op zaterdag 5 december 2009 09:18 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Waor hedde 't over?![]()
Vorige week pas dat new kids gezien toen een collega er mee aankwam... wat een kneuzenkermis zeg.
Oké oké, duidelijkquote:
Dat zeggen ze wel eens tegen me, vooral die losers van boven de rivieren die kei bekakt praten.quote:Op vrijdag 4 december 2009 23:45 schreef booo het volgende:
Zeggen ze tegen jullie wel eens van, "Hé jij praat New Kids na" terwijl ze in New Kids eigenlijk gewoon hetzelfde praten als wij, ipv wij als hen?
Collega van me is afgelopen week in Belgie tijdens het stappen aan zijn nekvel naar buiten gegooit omdat ie er wat befaamde New Kids termen uitfloepte..quote:Op maandag 7 december 2009 19:06 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat zeggen ze wel eens tegen me, vooral die losers van boven de rivieren die kei bekakt praten.
quote:Op maandag 7 december 2009 22:15 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
[..]
Collega van me is afgelopen week in Belgie tijdens het stappen aan zijn nekvel naar buiten gegooit omdat ie er wat befaamde New Kids termen uitfloepte..
Onder de grenzen des lands is het net zo erg. We zitten opgeslotenquote:Op maandag 7 december 2009 22:15 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
[..]
Collega van me is afgelopen week in Belgie tijdens het stappen aan zijn nekvel naar buiten gegooit omdat ie er wat befaamde New Kids termen uitfloepte..
Geen idee wat die befaamde termen zijn, maar het was vast terechtquote:Op maandag 7 december 2009 22:15 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
[..]
Collega van me is afgelopen week in Belgie tijdens het stappen aan zijn nekvel naar buiten gegooit omdat ie er wat befaamde New Kids termen uitfloepte..
Nee, ze zijn het wel gewend dat ik al jaren zo praat.quote:Op vrijdag 4 december 2009 23:45 schreef booo het volgende:
Zeggen ze tegen jullie wel eens van, "Hé jij praat New Kids na" terwijl ze in New Kids eigenlijk gewoon hetzelfde praten als wij, ipv wij als hen?
Dan ben je niet de enige.quote:Op dinsdag 8 december 2009 05:17 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Geen idee wat die befaamde termen zijn, maar het was vast terecht
ligt een beetje aan je leeftijd. Onder de 18, de Parade. Boven de 25 is Uilenburg en Karrenstraat wel leuk. Zit je er tussenin, dan moet je maar naar de 3 Gezusters...quote:Op maandag 14 december 2009 15:20 schreef djayzz het volgende:
Wat zijn de leuke plekken om s'avonds te zijn in Denbosch?
Nee.quote:Op maandag 14 december 2009 15:23 schreef Blik het volgende:
[..]
ligt een beetje aan je leeftijd. Onder de 18, de Parade. Boven de 25 is Uilenburg en Karrenstraat wel leuk. Zit je er tussenin, dan moet je maar naar de 3 Gezusters...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |