http://rotterdam.nl/smartsite2249111.dwsquote:Zondag 6 september
14:00 & 16:15 uur Cityloungen in de bouwput van Calypso
Woensdag 9 september
Rotterdam pakt uit
1 t/m 13 september: NAi
14 t/m 20 september: City Informatiecentrum
Het Nieuwe Stadskantoor
Zaterdag 19 september
Parfum de BoemBoem en The Red Apple
Zondag 20 september
Parfum de BoemBoem
Vrijdag 25 september
Bekendmaking nieuwste klushuizen
Zaterdag 26 september
11:00 - 14:00 uur Nieuwbouw kijken tijdens LiViN’ op Locatie
www.zomerfestivals.nlquote:Vanaf maandag 14 september zijn de vijf ontwerpen voor het Nieuwe Stadskantoor te zien in het City Informatiecentrum op de Coolsingel 197.
Bezoekers kunnen daar met een kaart aan de beoordelingscommissie laten weten wat zij van de ontwerpen vinden. Op woensdag en zaterdag kunnen mensen gratis in een fietstaxi naar de tentoonstelling. Bewoners in het centrumgebied werden als eerste door wethouder Karakus voor de deur van het City Informatiecentrum afgezet. Karakus: “Rotterdam ontwikkelt het meest duurzame gebouw van Nederland. Wij zorgen wij er dan graag voor dat mensen op een duurzame manier naar de tentoonstelling worden gebracht.”
De tentoonstelling in het City Informatiecentrum duurt nog tot en met 20 september. In oktober neemt het College, op voordracht van de beoordelingscommissie, een besluit over het definitieve ontwerp.
Lange termijn meet agendaquote:Vergunning ingebruikname openbare grond voor het plaatsen van een kokosmat van 3 bij 2 meter in het voetgangersgebied langs de Rotte t.h.v. het Noordplein en 2 schemerlampen op de hoek Zaagmolenstraat en 1e Pijnackerstraat aan de bestaande lantaarnpaal op ca. 5 meter hoogte. De schemerlampen branden in de avond en nacht. De vergunning is verleend voor de periode 1 maart 2009 tot en met 30 juni 2010
Dan zou ik een andere kapsalondealer zoeken als ik jou wasquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:47 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Bah kapsalon.
Dan krijg je van die kleffe patat.
Nou zeg, niet zo duister! Het is vandaag immers zaagdag!quote:Op woensdag 7 oktober 2009 07:31 schreef Alicey het volgende:
Goedemorgen weer allemaal op deze donkere, winderige, regenachtige woensdagochtend!
Belgen kunnen net zo goed treintje rijden als Oostenrijkers auto kunnen rijden denk ik.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 08:23 schreef SingleCoil het volgende:
je gaat er anders wel fantasierijk van posten, Issie.
Iets anders dan: de thalys rijdt stapvoets achter een stoptrein richting Antwerpen. Een eindje verderop loopt het HSL-traject, waar ons een goederentrein met een flink vaartje inhaalt. Snapt u het nog?
Da's wel weer waar ja.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 07:49 schreef SingleCoil het volgende:
Nou zeg, niet zo duister! Het is vandaag immers zaagdag!
Maarja, stel nu dat hij bij een houtzagerij zou werken, zou hij wellicht juist productiever zijn. .Zaagmans heeft tenslotte heel veel ervaring met het doorzagen van weken.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 09:03 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Volgens mij zou iemand als hij/zij werkelijk Zaagmans zou heten, en op zo'n flauw kantoorhumor-kantoor zou werken, woensdags een stuk minder arbeidsproductief zijn door alle request forms die binnen zouden komen, om de week even door het midden te zagen.
52 a 53 weken per jaar, van wat ik begrepen heb.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 09:07 schreef Alicey het volgende:
[..]
Maarja, stel nu dat hij bij een houtzagerij zou werken, zou hij wellicht juist productiever zijn. .Zaagmans heeft tenslotte heel veel ervaring met het doorzagen van weken.
good job LHOquote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:57 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[ afbeelding ]
Thats where they belong!
Nah, ze waren gewoon in de onderwaterkeuken aan het bezorgen.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:57 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[ afbeelding ]
Thats where they belong!
Why ? is toch een relaxte service ?quote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:57 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[ afbeelding ]
Thats where they belong!
Omdat AH veels te duur is, en over het algemeen bagger-kwaliteit spul heeftquote:Op woensdag 7 oktober 2009 12:20 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Why ? is toch een relaxte service ?
Niet, ik doe gewoon al onze boodschappen bij de Jumbo, op de markt, bij de turk op bij de Bas.quote:
Feit of mening ?quote:Op woensdag 7 oktober 2009 12:42 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Omdat AH veels te duur is, en over het algemeen bagger-kwaliteit spul heeft
Feit, aangezien de meeste supermarkten (veel) goedkoper zijn dan de AH (waarbij bijv. de Jumbo en de betere C1000 filialen ook een assortiment hebben dat minstens even goed is, en zeker bij de Jumbo ligt het serviceniveau ook een stuk hoger), daarnaast is het vlees erg slecht bij de AH (opgespoten, gekleurd, stukken bot in je kipfiletquote:
Feit, wij leveren niet aan AH maar wel aan dequote:Op woensdag 7 oktober 2009 12:46 schreef junkiexp het volgende:
Feit of mening ?
Dikke onzin man.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 12:52 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Feit, aangezien de meeste supermarkten (veel) goedkoper zijn dan de AH (waarbij bijv. de Jumbo en de betere C1000 filialen ook een assortiment hebben dat minstens even goed is, en zeker bij de Jumbo ligt het serviceniveau ook een stuk hoger), daarnaast is het vlees erg slecht bij de AH (opgespoten, gekleurd, stukken bot in je kipfilet). De filet Americain van de AH, om maar iets te noemen, heeft als voornaamste ingredient mayonaise. En dat voor een vleesproduct!
Daarnaast zijn AH winkels klein, zijn de B/huismerken of zeer laag van kwaliteit of zeer hoog van prijs (lipton-like ijsthee, jumbo 90 cent de fles, AH 1,20 de fles... om maar iets te noemen). Om overeuroshopper
nog maar te zwijgen. Neem dan O' lacy bij de Jumbo, welke gewoon goed spul heeft.
Ik lust geen komkommer, dus daar kan ik in dit geval niet over oordelenquote:Op woensdag 7 oktober 2009 12:53 schreef FJD het volgende:
[..]
Feit, wij leveren niet aan AH maar wel aan de
rest, dus AH heeft bagger en de rest niet
Ik heb nog niets gevonden bij de Jumbo wat elder (noemenswaardig) goedkoper was. Ja, de Gato Negro wijnen, die had de Bas voor 20 cent minder, die zijn nu dus 21 cent goedkoper geworden bij de jumbo...quote:Op woensdag 7 oktober 2009 13:47 schreef SingleCoil het volgende:
LHO heeft gelijk, maa hij overdrijft misschien een beetje. Jumbo is wel beter dan AH, maar zeker niet structureel goedkoper.
Toch zijn we bij de Jumbo altijd (veel) meer geld kwijt dan bij de AH.Dat komt denk ik vooral door het betere en meer uitgebreide assortiment, maar waar we vroeger onder de 100 eur per week aftikten, raken we 'm nu steeds voor 160-180 eur.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 13:49 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ik heb nog niets gevonden bij de Jumbo wat elder (noemenswaardig) goedkoper was. Ja, de Gato Negro wijnen, die had de Bas voor 20 cent minder, die zijn nu dus 21 cent goedkoper geworden bij de jumbo...
We doen nog veul meerquote:Op woensdag 7 oktober 2009 13:33 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ik lust geen komkommer, dus daar kan ik in dit geval niet over oordelen
Bij mijn ouders van de week bij AH een zak Manna, een fles cola (huismerk) en een fles ijsthee (huismerk), en van beide een klein flesje voor de trein, en een pakje kauwgum gehaald. Schade: 7 euro.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 15:12 schreef junkiexp het volgende:
Tsja, ik vind rosbief van de jumbo of de AH niet veel verschillen hoor.
En de groenten en de rest van het vlees van de AH ook niet echt.
Wij doen de grote boodschappen bij de Jumbo, en halen elke dag bij de AH verse spullen voor avondeten, bevalt prima.
En als je goedkoop wilt moet je naar de Aldi ofzo, tussen Jumbo en AH is het echt geen tientjeswerk.
Nee, meer "ik haal wat dingen voor onderweg" of: "ik haal een berg boodschappen ter aanvulling van de Turk". En dat ik voor de dingen voor onderweg al meer kwijt ben dan voor de boodschappen. Allleen al van twee pakken voorgesneden kaas zou je verwachten dat het 2 flessen en 2 flesjes frisdrank + wat snoep te boven gaat, qua waarde.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 15:43 schreef junkiexp het volgende:
Wat is dat nou voor vergelijking ?
Ik kocht een nieuwe Mini voor 50 K, en daarna een nieuwe Transporter voor 35 K.
Kijk maar uit of je mag voortaan zelf kokenquote:Op woensdag 7 oktober 2009 15:35 schreef Isegrim het volgende:
De Heilige Jumbo-Kerk heeft gesproken.![]()
Ik heb tenminste een werkend fornuis.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 15:48 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Kijk maar uit of je mag voortaan zelf koken
Mijn fornuis werkt ook primaquote:Op woensdag 7 oktober 2009 15:54 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik heb tenminste een werkend fornuis.
Dan heb je echt pauperkaas gehaald man, volgens mij krijg je het zo goedkoop nog niet bij de lidl.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 15:27 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Bij mijn ouders van de week bij AH een zak Manna, een fles cola (huismerk) en een fles ijsthee (huismerk), en van beide een klein flesje voor de trein, en een pakje kauwgum gehaald. Schade: 7 euro.
Van de week bij de Jumbo, zak witte bollen, zak mueslibollen, 2 pakjes kaas, en een fles B-merk Dr. Pepper. Ik was 5,50 kwijt. Lijkt mij toch dat ik de tweede keer voor een groter kapitaal aan spullen gehaald heb, toch was ik minder kwijt ...
Het is toch appels met peren vergelijken joh, kom opquote:Op woensdag 7 oktober 2009 15:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Nee, meer "ik haal wat dingen voor onderweg" of: "ik haal een berg boodschappen ter aanvulling van de Turk". En dat ik voor de dingen voor onderweg al meer kwijt ben dan voor de boodschappen. Allleen al van twee pakken voorgesneden kaas zou je verwachten dat het 2 flessen en 2 flesjes frisdrank + wat snoep te boven gaat, qua waarde.
Nee hoor, dan verhuizen ze je naar ONZquote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:25 schreef Isegrim het volgende:
Pas op.Als we hier alleen maar smileys gaan posten, sluiten ze ons bij gebrek aan inhoudelijke slowchat.
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 08:27 schreef Alicey het volgende:
[..]
Eensch. Behalve als het op seks aankomt.
zal je wel stout zijn geweestquote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:21 schreef junkiexp het volgende:
Ik zit de hele dag in Brabant, dag![]()
.
Sterktequote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:21 schreef junkiexp het volgende:
Ik zit de hele dag in Brabant, dag![]()
.
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 08:29 schreef Alicey het volgende:
de kindertjes in Afrika, die hebben pas hoofdpijn moet je maar denken.
Ja, en ook honger geloof ik.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 10:52 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Kindertjes in Afrika hebben toch gewoon AIDS?
Maargoed, ze hebben er wel weer warm weer.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 11:45 schreef SingleCoil het volgende:
en kiespijn, dus...
En vrouwen daar weten tenminste nog hoe een schaal zo te plaatsen dat hij niet valt. Zelfs op hun hoofd. Vrouwen hier kunnen niet eens een schaal op de koelkast zetten zonder dat hij kapot valt!quote:Op donderdag 8 oktober 2009 12:16 schreef Alicey het volgende:
[..]
Maargoed, ze hebben er wel weer warm weer.
en ze zitten de hele dag buiten...quote:Op donderdag 8 oktober 2009 12:16 schreef Alicey het volgende:
Maargoed, ze hebben er wel weer warm weer.
Jouw vrouw kan dat niet bedoel je.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 13:05 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
En vrouwen daar weten tenminste nog hoe een schaal zo te plaatsen dat hij niet valt. Zelfs op hun hoofd. Vrouwen hier kunnen niet eens een schaal op de koelkast zetten zonder dat hij kapot valt!
Krijgen die vrouwen 11 dochters en een zoon?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 14:13 schreef SingleCoil het volgende:
iedere vrouw heeft 12 kinderen en iedere man 12 vrouwen...
Urenlange knuffelseks enzulksquote:
quote:Message from server ROTAPP03:
Received Friday, October 09, 2009 9:08:51 AM (2 of these messages received):
WARNING! Server ROTAPP03 has experienced a critical error. It is going down in 2 minutes. Save your files and logout.
Hey, servers vallen niet onder mijn beheer, dat moeten ze in 020 oplossen!quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 10:55 schreef SingleCoil het volgende:
Huilie, doe je werk dan ook gewoon goed!
Richting Zuid gaat het wel in de tunnel. Ik weet niet waar je vandaan komt? Je komt wel in de drukte als je de 's Gravendijkwal naar het zuiden rijdt, bij Dijkzigt.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 10:55 schreef Fugie het volgende:
Ik moet volgende week om 9 uur in de waalhaven zijn, iemand ervaring met de maastunnel/zuid rond half 9 's ochtends?
Ah, het is hullie ze schuld!quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 11:16 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Hey, servers vallen niet onder mijn beheer, dat moeten ze in 020 oplossen!
Volk dat nog geen tunnel kan graven, geen joden kan verbergen in de oorlog, denk je dat die wel een serverpark kunnen onderhouden?quote:
Ik kom vanaf de 's gravendijksewal jaquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 11:16 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
[..]
Richting Zuid gaat het wel in de tunnel. Ik weet niet waar je vandaan komt? Je komt wel in de drukte als je de 's Gravendijkwal naar het zuiden rijdt, bij Dijkzigt.
Geen ervaring, maar n.a.v. wat ik van collega's hoor lijkt het me te doen, zolang er op de ring geen ernstige dingen gebeuren.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 10:55 schreef Fugie het volgende:
Ik moet volgende week om 9 uur in de waalhaven zijn, iemand ervaring met de maastunnel/zuid rond half 9 's ochtends?
Dat is in alle grote steden wel een beetje zo. De binnenstad zelf is vaak prima bereikbaar met OV, maar in de Waalhaven is dat inderdaad een stuk minder goed geregeld, al stoppen er geloof ik wel bussen (quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 11:51 schreef Fugie het volgende:
Best irritant, een opdracht in mijn eigen stad en dan nog zo'n drama qua vervoer
Een brommertje of scootertje is volgens mij wel een beetje het ideale vervoer in de stad.quote:Misschien maar een brommertje kopen ofzo
Mja, ik woon zelf niet echt handig voor tram/metroquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 11:53 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat is in alle grote steden wel een beetje zo. De binnenstad zelf is vaak prima bereikbaar met OV, maar in de Waalhaven is dat inderdaad een stuk minder goed geregeld, al stoppen er geloof ik wel bussen ().
[..]
Een brommertje of scootertje is volgens mij wel een beetje het ideale vervoer in de stad.
Fietsenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:05 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Of een fiets..
Ik heb in mijn hele leven nog nooit zulke afstanden op de fiets gedaan, was ik nu dus ook niet van plan. Daarnaast is mijn fiets niet geschikt voor dagelijks gebruikquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:05 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Of een fiets..
Dit is rond die tijd geen probleem, dit is de route voor mijn huis langs en het is hier niet echt druk rond die tijd.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 11:47 schreef Alicey het volgende:
Een andere optie is over de Coolsingel, Erasmusbrug en dan bij de Maashaven afslaan. Ik zou echter niet durven zeggen hoe dat er om 8.30 bij ligt..
Ja, dat laatste is wel jammer.. In Nederland weet je nooit wat voor weer het wordt.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 11:57 schreef Fugie het volgende:
[..]
Mja, ik woon zelf niet echt handig voor tram/metro![]()
Volgens 9292 doe ik er minstens 50 minuten over met ov, dan kan ik net zo goed in de file gaan staan
Brommer/scooter is wel ok, maar die regen en kou !
Het is wel goed voor je gezondheid om zulke afstanden (over wat voor afstanden hebben we het trouwens, 10 km ofzo?) met de fiets te doen. Dat je het nooit hebt gedaan zegt natuurlijk weinig, want eens moet de eerste keer zijn.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:09 schreef Fugie het volgende:
[..]
Ik heb in mijn hele leven nog nooit zulke afstanden op de fiets gedaan, was ik nu dus ook niet van plan. Daarnaast is mijn fiets niet geschikt voor dagelijks gebruik
Als ik me goed voel, het goed weer is en ik verder geen aparte dingen heb de fiets. Scheelt misschien weer wat kilo's en je wordt er ook lekker wakker van.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:31 schreef junkiexp het volgende:
Ik moet ook maar 10 km maar pak ook de auto![]()
Dat ken ik maar het is altijd wat :quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:40 schreef Alicey het volgende:
[..]
Als ik me goed voel, het goed weer is en ik verder geen aparte dingen heb de fiets. Scheelt misschien weer wat kilo's en je wordt er ook lekker wakker van.
Het weer is de laatste tijd echter om te.
Een excuus verzinnen is ook zeker niet moeilijk.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:53 schreef junkiexp het volgende:
Dat ken ik maar het is altijd wat :
Ik moet naar een klant
Ik ben gaar
Het is kut weer
Fiets is kapot
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:26 schreef Alicey het volgende:
[..]
Het is wel goed voor je gezondheid om zulke afstanden (over wat voor afstanden hebben we het trouwens, 10 km ofzo?) met de fiets te doen. Dat je het nooit hebt gedaan zegt natuurlijk weinig, want eens moet de eerste keer zijn.
Had je daar niet 25 jaar geleden mee kunnen komenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 13:15 schreef Fugie het volgende:
[..]
Nee, niet voor alles hoeft een eerste keer te zijn!
Jarenlang 8 km naar school gefietst, 7 km naar het station, ... dat zijn wel prettige afstanden en op de fiets in 25 minuten, op skeelers in 15 a 20 minuten te doen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 13:41 schreef FJD het volgende:
10km is een net niet afstand. Te lang om op een normaal tempo te fietsen en te kort om er een training van te maken. Tot een km of 5 fiets ik en vanaf een km of 35 fiets ik. Alles daartussen schiet zo weinig op.
Het ligt er maar net aan waar je moet zijn en hoe de route loopt. Een voordeel van fietsen is wel dat de tijd die je er over doet redelijk constant is. Misschien duurt het een paar minuten langer dan met de auto, maar aan de andere kant weer geen files etc.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 13:41 schreef FJD het volgende:
10km is een net niet afstand. Te lang om op een normaal tempo te fietsen en te kort om er een training van te maken. Tot een km of 5 fiets ik en vanaf een km of 35 fiets ik. Alles daartussen schiet zo weinig op.
* Alicey zit te wachten tot haar baas eh.. WOEF! werkgever een douche gaat aanleggen. Dan word ik wel fanatiek hardloper.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 13:53 schreef Fugie het volgende:
als ik nou fanatiek hardloper was, had ik er nog wel een uitdaging aan
Nee klopt, vandaag was het wel lekker weer, maar dan denk ik er weer niet aanquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:54 schreef Alicey het volgende:
[..]
Een excuus verzinnen is ook zeker niet moeilijk.
Ik heb na werk nog andere dingen te doen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 14:25 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Nee klopt, vandaag was het wel lekker weer, maar dan denk ik er weer niet aan.
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 15:35 schreef Isegrim het volgende:
Ik las 'boekverslagen'. Vroeg me al af of je daar niet veel te oud voor was.
Dynamisch IP op je werk ofzo ?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 17:43 schreef Isegrim het volgende:
Om een mij onbekende reden word ik al een aantal dagen steeds uitgelogd van Fok elke keer dat ik van de site weg navigeer of elke keer dat mijn browser afgesloten is geweest.
Ik ben al een tijd aant schilderenquote:
Je kent me duidelijk nietquote:
Langzaamquote:Op zondag 11 oktober 2009 10:22 schreef FJD het volgende:
Mogguh![]()
Eerste kluswerkzaamheden zitten er alweer opNu even langs de Karwei voor materiaal
Hoe gaat t bij jou Junkie?
Ken hetquote:Op zondag 11 oktober 2009 10:30 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Langzaam.
Nee het gaat opzich wel goed, maar de huiskamer is in de afwerkingsfase, en dat is nu net de fase dat je er ook fatsoenlijk in kunt leven en daarom laat het afwerken op zicht wachten.
Plinten moeten nog geplaats worden, en ben bezig met een zitvensterbank.
Nu het wat slechter weer wordt neemt de zin om te klussen wel toe.
Schiet het bij jou een beetje op ? Wanneer komt jou topic ?
Waar heb je nu ergens een huis ? En koop of huur ?quote:Op zondag 11 oktober 2009 10:37 schreef FJD het volgende:
[..]
Ken hetHeb eeuwige discussies over dat soort dingen met een vriend van me. Hij heeft nog nooit op zichzelf gewoond, ik wel al verschillende malen (Arnhem
Roemenie
Den Haag
). Ik heb afgelopen jaar thuis gewoond maar toen m'n huis eenmaal functioneel bewoonbaar kon worden verklaard ben ik meteen overgegaan
Hij zou eerst alles tot het laatste kabeltje wegwerken en dan pas overgaan.
Anyway, m'n huiskamer/eetkamer wacht op inrichting op dit moment (en plinten ja..). Eigenlijk net als de rest van m'n huis. Er zijn nog een paar kleine klusjes (trapleuning schilderen, badkamer schoonmaken/kit verwijderen, klein wandje schilderen, drempels leggen) maar verder is het meeste wel gedaan.
Ik heb geen foto's gemaakt maar ik heb tijdens de eerste klusdag een film-rondje gemaakt. Zal eens kijken of ik als alles klaar is precies eenzelfde rondje kan maken (ook qua duur enzo).
Zin om te klussen is er wel weer een beetje ja, ik beperk het wel tot in het weekend. Door de weeks is het werken-eten-gamen/sporten en dat vind ik mooi zoAf en toe een dagje vrij (heb er nog 25 ofzo
) en dan maar lekker klussen
Heb je iets van een einddatum in gedachten?
Hiero, koopwoning jaquote:Op zondag 11 oktober 2009 10:43 schreef junkiexp het volgende:
Waar heb je nu ergens een huis ? En koop of huur ?
Ook herkenbaar jaquote:Ja en het is lastig qua tijd, we werken beide 40 uur en hebben best wel drukke banen, dus 's avond doordeweeks is het lekker chillen en een beetje achter de tv en pc hangen.Als we in het weekend zaterdagavond weggaan schiet het zondag ook niet echt op zeg maar.
Daar gaan nog wel een paar uurtjes inzitten ja. Tis het allemaal waard moet je maar denken :pquote:Niet echt een einddatum maar ik denk dat het in totaal nog wel 1 1/2 jaar duurt.
Nieuwe keuken en een muur wegbreken en plafond verlagen, trapgat overloop renoveren (6 1/2 meter hoog), tzt badkamer vernieuwen, Dakterras en 2 balkons voorzien van hardhouten vlonderdelen, schuipui naar dakterras plaatsen. Ik ben voorlopig echt niet nog klaar.
http://www.bla-bla.nl/quote:Op zondag 11 oktober 2009 21:05 schreef Darkestrah het volgende:
Goedendag mensen! Ik kom even binnen vallen met een vraagje.
Mn vriendin en ik willen volgende week naar de film (Cinerama), en we willen van tevoren graag ergens uit eten in de buurt van de bioscoop. Mn vriendin is vegetariër, en we eten allebei al vaak genoeg italiaans... dus dat hoeven we ook niet. Weten jullie nog een leuk adresje?
Alvast bedankt
Is dat Bla-Bla in Delfshaven? Degene die de zaak heeft geopend (Mark, dacht ik) is/was een bekende van me. We waren er ook bij toen het restaurant werd geopend.quote:Op zondag 11 oktober 2009 21:21 schreef Isegrim het volgende:
[..]
http://www.bla-bla.nl/
Niet duur, wel lekker.
Iemand nog geld geleend bij de DSB bank ? Nu is het de tijd om te emigrerenquote:Op maandag 12 oktober 2009 08:40 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Iemand hier nog geld bij DSB staan? Nú is de tijd om het weg te halen
Ik wist niet dat IJsselmonde een zelfstandige gemeente was.quote:Op maandag 12 oktober 2009 09:30 schreef TJDoornbos het volgende:
* TJDoornbos stuitert weer door zijn home-town
Djeez...ben je tóch naar je werk gaan? Bikkel...quote:Op maandag 12 oktober 2009 08:25 schreef Alicey het volgende:
Zo, ik heb alweer de eerste vraag of ik een zwaar weekend heb gehad achter de rug. Kennelijk zie ik er toch niet helemaal 100% uit vandaag.
dat wordt per 1-1-2010 ToekTownquote:Op maandag 12 oktober 2009 09:42 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ik wist niet dat IJsselmonde een zelfstandige gemeente was.
quote:Op maandag 12 oktober 2009 10:12 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
dat wordt per 1-1-2010 ToekTownEigen vlag, eigen regels en bovenal ADHD-vriendelijk en beslist zonder rimpelsauriers en dure supermarkten
Jawel, we hebben wat sprays en verschillende soorten pilletjes en uiteraard had C. nog wat speciale thee. Als het heel erg wordt breid ik mijn pillenassortiment over de dag nog wel uit, maar volgens mij ga ik het wel gewoon redden.quote:Op maandag 12 oktober 2009 10:10 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Djeez...ben je tóch naar je werk gaan? Bikkel...
Tja, slapen kun je altijd wel.quote:Op maandag 12 oktober 2009 10:35 schreef SingleCoil het volgende:
Ook een beetje snotterig en keelpijn, verder alles prima
nog wel een beetje slaap...
Dat klinkt als Rotterdam Zuidquote:Op maandag 12 oktober 2009 10:12 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
dat wordt per 1-1-2010 ToekTownEigen vlag, eigen regels en bovenal ADHD-vriendelijk en beslist zonder rimpelsauriers en dure supermarkten
Niet bekend met de AH op Zuidquote:Op maandag 12 oktober 2009 10:56 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Dat klinkt als Rotterdam Zuid
...geen vriendelijk term...quote:Op maandag 12 oktober 2009 10:12 schreef TJDoornbos het volgende:
...en beslist zonder rimpelsauriers...
Maar "50 plusser" is gelijk zo generaliserend, aangezien niet iedere 50 plusser een rimpelsaurus isquote:
Witte pistolet roomkaas-rauwe ham, witte pistolet filet Americain, en een vietnamese loempiaquote:Op maandag 12 oktober 2009 13:01 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Goed idee. Starving over here.
Lekker gezondquote:Op maandag 12 oktober 2009 13:48 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Witte pistolet roomkaas-rauwe ham, witte pistolet filet Americain, en een vietnamese loempia
Gekke opmerking. Klinkt als "ik lust geen aardbeien" "maar fruit is gelijk zo generaliserend aangezien niet alle fruit aardbei is"quote:Op maandag 12 oktober 2009 13:01 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Maar "50 plusser" is gelijk zo generaliserend, aangezien niet iedere 50 plusser een rimpelsaurus is
Het is meer dat TJ roept: "Ik hou niet van aardbeien!" en jij zegt: "Dat is onaardig!".quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:45 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Gekke opmerking. Klinkt als "ik lust geen aardbeien" "maar fruit is gelijk zo generaliserend aangezien niet alle fruit aardbei is"
Jaquote:
Pinpad ligt in het verlengde van het pieterpad?quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:10 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
ben ik ook niet als mensen 5x pinpas op verkeerde manier door de pinpad schoppen
zelf doe je gelukkig nooit iets doms of hinderlijks...quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:10 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
ben ik ook niet als mensen 5x pinpas op verkeerde manier door de pinpad schoppen
quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:18 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
zelf doe je gelukkig nooit iets doms of hinderlijks...
nee, sarcasme is niet netjes!quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:21 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
SC, het lijkt wel alsof je een sarcastische opmerking maakt
Wil nog niet zeggen dat het gezond isquote:Op maandag 12 oktober 2009 15:06 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ja![]()
Ik was veel te veel afgevallen. Ik kan een vuist in de lengte tussen mn broek en mn buik doen. Broeken zakken ook de hele tijd van mn reet af
Definieer gezond. Vet, suiker en koolhydraten zijn nodig om te leven. Gezien mijn gewichtsverlies en eetpatroon zal ik vooral vet en koolhydraten wat aan moeten vullen op het moment. Als ik enkel sla eet (gezond?) dan zal dit voor mijn lichaam 'ongezond' zijn.quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:35 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Wil nog niet zeggen dat het gezond is.
begreep van dat meisje bij Jumbo dat die vrouw het elke week wel x of 3 gebeurd.........quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:18 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
zelf doe je gelukkig nooit iets doms of hinderlijks...
Kan gezonder, bruine pistoletjes bijvoorbeeld :p.quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:39 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Definieer gezond. Vet, suiker en koolhydraten zijn nodig om te leven. Gezien mijn gewichtsverlies en eetpatroon zal ik vooral vet en koolhydraten wat aan moeten vullen op het moment. Als ik enkel sla eet (gezond?) dan zal dit voor mijn lichaam 'ongezond' zijn.
Ik eet dus iets wat niet perse slecht voor mijn lijf is, en waar ik, gezien mijn gewicht (<90 op het moment) en mijn lengte (ca 1.98 meter) een te kort aan heb.
Daarnaast is het nog lekker ook.
En als jij dat zo kort van te voren zou doen, mag je waarschijnlijk alsnog betalen.quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:41 schreef Fugie het volgende:
Zit ik thuis te werken ivm een afspraak bij de fysio, belt de fysio af :/
Minder lekker. En witbrood is niet 'ongezond', alleen heeft bruinbrood wel meer toegevoegde waarde zeg maarquote:Op maandag 12 oktober 2009 15:47 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Kan gezonder, bruine pistoletjes bijvoorbeeld :p.
Bruinbrood, Waldkornquote:Op maandag 12 oktober 2009 15:48 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Minder lekker. En witbrood is niet 'ongezond', alleen heeft bruinbrood wel meer toegevoegde waarde zeg maar
Jij kunt ook gewoon een claim indienen...quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:48 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
En als jij dat zo kort van te voren zou doen, mag je waarschijnlijk alsnog betalen.
Zit iig maar erg weinig in waar t lichaam nut van heeft.quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:48 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Minder lekker. En witbrood is niet 'ongezond', alleen heeft bruinbrood wel meer toegevoegde waarde zeg maar
quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:11 schreef FJD het volgende:
[..]
Zit iig maar erg weinig in waar t lichaam nut van heeft.
VolkorenBeetje sportman kan niet zonder
Hé, nog een Fries in dit topic... zometeen wordt dit nog het meest multi-culturele topic van FOK!quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:06 schreef Alexxxxx het volgende:
Hoort ik daar kapsalon dan?
[ afbeelding ]
Gister lekker gegeten(bij de Mac op de achtergrond, dat wel
)
Ik ga er niet wonen hoorquote:Op maandag 12 oktober 2009 21:04 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Hé, nog een Fries in dit topic... zometeen wordt dit nog het meest multi-culturele topic van FOK!
Zit een hele wetenschap achter de soorten koolhydraten en de manier waarop ze energie afgeven aan je lichaam. Ik ken er een klein beetje van maar t meeste vraag ik gewoon aan m'n fitness-junk-collega. Zo ben ik ook achter maltodextrine gekomenquote:Op maandag 12 oktober 2009 18:56 schreef LeeHarveyOswald het volgende:Het is echt niet zo dat als je het meel door een zeef haalt, ineens álle voedingsstoffen weg zijn
Ben jij Thomas Dekkerquote:Op maandag 12 oktober 2009 22:15 schreef FJD het volgende:
[..]
Zit een hele wetenschap achter de soorten koolhydraten en de manier waarop ze energie afgeven aan je lichaam. Ik ken er een klein beetje van maar t meeste vraag ik gewoon aan m'n fitness-junk-collega. Zo ben ik ook achter maltodextrine gekomenGeniaal spul, paar slokken onderweg en je kunt weer volop vooruit. Heeft ook weer te maken met de suikerketens die in die koolhydraten zitten ofzo. Tis wel interessant maar het enige echt interessante is dat ik er harder van kan fietsen
quote:
Maltodextrine (aardappelzetmeel), dextrose (druivensuiker) en andere hoge suikers worden erg snel opgenomenquote:Op maandag 12 oktober 2009 22:15 schreef FJD het volgende:
[..]
Zit een hele wetenschap achter de soorten koolhydraten en de manier waarop ze energie afgeven aan je lichaam. Ik ken er een klein beetje van maar t meeste vraag ik gewoon aan m'n fitness-junk-collega. Zo ben ik ook achter maltodextrine gekomenGeniaal spul, paar slokken onderweg en je kunt weer volop vooruit. Heeft ook weer te maken met de suikerketens die in die koolhydraten zitten ofzo. Tis wel interessant maar het enige echt interessante is dat ik er harder van kan fietsen
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | display: block; position: fixed; top: 10px; left: 10px; height: 40px; z-index: 999; background-color: red; border:1px solid black; } #content { Position: relative; } |
Er is nog 1 betere geloof ik maar de kosten daarvan wegen niet op tegen de prestatieverhoging. Maltodex kun je (als je wegblijft van de peperdure rode potjes in de sportwinkel) voor voor 5,40 per kg in huis hebben. Die potjes doen vaak een kleine 10,- voor 500grquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:57 schreef Fugie het volgende:
banaan is meer fructose en dat heeft weer andere eigenschappen dan maltodextrine. Van alle suikers is maltodextrine geloof ik het beste, wordt het snelst opgenomen door je lichaam.
Isegrims' euroshopper-zoetstof bestaat voor 99% uit Maltodextrine en voor 1 procent uit aspartaam.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 12:45 schreef FJD het volgende:
[..]
Er is nog 1 betere geloof ik maar de kosten daarvan wegen niet op tegen de prestatieverhoging. Maltodex kun je (als je wegblijft van de peperdure rode potjes in de sportwinkel) voor voor 5,40 per kg in huis hebben. Die potjes doen vaak een kleine 10,- voor 500gr
Om het voortbestaan van voetbalclubs zeker te stellen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 12:47 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik begin echt moordneigingen te krijgen van sommige mensen, waarom bestaan die mensen überhaupt?
Als je inname groter is dan je verbruik dan wel ja. Maar goed, dat is niet echt iets waar ik me druk over maak tijdens t fietsenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 11:24 schreef SingleCoil het volgende:
mogguh!
maltodextrine...das toch waar je een bierbuik van krijgt?
Nee, wel naar Coparck in Rotown op zaterdagquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:55 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Gaan er nog mensen naar The Fray in Watt op zondag?
Het OM onderzoekt de zaak en iets wat een noodlottig incident lijkt kan dan opeens wel eens flink strafbaar blijken.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:51 schreef DutchTrain het volgende:
Het heeft tien maanden geduurd, maar dan is er toch een behoorlijk hoge en onverwachte eis van het OM voor iets dat door de plaatselijke politie in eerste instantie werd afgedaan als een noodlottig incident.
=> http://www.nu.nl/algemeen(...)-zaak-treindode.html
Alive and kicking!quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:08 schreef TJDoornbos het volgende:
* TJDoornbos vraagt zich af of iedereen nog leeft hier
Niet echtquote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:33 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
heb ik nog wat gemist laatste dagen dat ik hier niet was?
Jeps zag je het snoer niet door het halve land?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:54 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Hebben ze je pacemaker aan een verlengsnoer gehangen?
* LeeHarveyOswald unplugsquote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:58 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Jeps zag je het snoer niet door het halve land?
Arbeit macht Freiquote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:58 schreef SingleCoil het volgende:
Hup, armen uit de mouwen en aan de slag! Van hard werken wordt je gelukkig, probeer het zelf maar!
Sinterklaas heeft wat last van obesitas.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 15:35 schreef Alicey het volgende:
Vanochtend is er een kerstman op bezoek geweest.
Sinterklaas is nog niet eens in het land.
Huh?Waar dan?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 15:35 schreef Alicey het volgende:
Vanochtend is er een kerstman op bezoek geweest.
Hier op het bedrijventerrein loopt-ie rond.quote:
Wat heb ik nou gezegd over mannen met zakken snoep?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 15:52 schreef Alicey het volgende:
[..]
Hier op het bedrijventerrein loopt-ie rond.
Nouja, hij had wel een zak snoep bij zich. Zakken snoep worden altijd traditiegetrouw op mijn afdeling gedeponeerd, dus da's dan wel weer aardig.
Nouja, ik hoefde er verder niets voor te doen ofzo.. Hij hoefde niet getroost te worden etc..quote:Op donderdag 15 oktober 2009 16:03 schreef SingleCoil het volgende:
Wat heb ik nou gezegd over mannen met zakken snoep?
Ja, dan ligt het wel anders.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 16:07 schreef Alicey het volgende:
[..]
Nouja, ik hoefde er verder niets voor te doen ofzo.. Hij hoefde niet getroost te worden etc..
Je hoefde ook niet met hem mee?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 16:07 schreef Alicey het volgende:
[..]
Nouja, ik hoefde er verder niets voor te doen ofzo.. Hij hoefde niet getroost te worden etc..
Mjah, ik weet niet.. Dat proberen oude mannen toch altijd?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 16:13 schreef SingleCoil het volgende:
Ja, dan ligt het wel anders.
Wat is dat trouwens met die snoepjesfixatie?
Ook dat niet nee.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 16:13 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Je hoefde ook niet met hem mee?
Waarom zet jij dan snoepjes op het boodschappenlijstje in de keuken? Nou? He?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 16:13 schreef Alicey het volgende:
[..]
Mjah, ik weet niet.. Dat proberen oude mannen toch altijd?
en kan je ook zelf kiezen waar ze foto's van maken?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 17:43 schreef Fugie het volgende:
moet ik naar het ziekenhuis voor rontgenfoto's, kan je gewoon online afspraken maken
Oh, dat. Omdat ik heb bemerkt dat ze er niet meer liggen. Simpel toch?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 17:37 schreef SingleCoil het volgende:
Waarom zet jij dan snoepjes op het boodschappenlijstje in de keuken? Nou? He?
Omdat ons hele wagenpark er sinds een week of wat vol mee ligt. Als ik nauwkeurig terug denk zou het begin daarvan samen kunnen vallen met het behalen van je rijbewijs. Zuiver toeval, uiteraard...quote:Op donderdag 15 oktober 2009 18:01 schreef Alicey het volgende:
[..]
Oh, dat. Omdat ik heb bemerkt dat ze er niet meer liggen. Simpel toch?
Hoe komt het dat ze zo snel op zijn?
hebbie je vriendin het ziekenhuis in geslagen?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 18:33 schreef SingleCoil het volgende:
Nou, het wordt weer een gezellig weekeinde
Isegrim is Sinterklaas?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 15:36 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Sinterklaas heeft wat last van obesitas.
Het lukt me nooit om schone handen te houden, maar dat de roti zelf al onder de prut zit is weer niet de bedoeling.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:12 schreef junkiexp het volgende:
Roti zonder vieze handen bestaat niet hoor.
Klopt, de kousenband en de aardappelen in een bakje, de kip + saus + ei in één bak, en de rotiplaat in een los zakjequote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:23 schreef Alicey het volgende:
[..]
Het lukt me nooit om schone handen te houden, maar dat de roti zelf al onder de prut zit is weer niet de bedoeling.
Oh, dat is ook nog iets : Het ei ontbrak!!quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:51 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Klopt, de kousenband en de aardappelen in een bakje, de kip + saus + ei in één bak, en de rotiplaat in een los zakje.
Schandaligquote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:57 schreef Alicey het volgende:
[..]
Oh, dat is ook nog iets : Het ei ontbrak!!
Ik niet, meestal is een standaard maaltijd wel genoeg en eten weggooien vind ik not done.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:02 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Schandalig.
Ik bestel trouwens altijd een extra Rotiplaat mee
Ik dus.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:07 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik doelde meer op de Kerstman en sinterklaas...
Bij mij is het dus omgekeerd, als ik geen extra plaat mee bestel dan hou ik dus Roti over.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:04 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik niet, meestal is een standaard maaltijd wel genoeg en eten weggooien vind ik not done.
Roti = de plaat.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 13:13 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Bij mij is het dus omgekeerd, als ik geen extra plaat mee bestel dan hou ik dus Roti over.
Dus met een extra plaat eet ik alles op.
De roti is toch ook zonder plaat te eten?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 13:13 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Bij mij is het dus omgekeerd, als ik geen extra plaat mee bestel dan hou ik dus Roti over.
Dus met een extra plaat eet ik alles op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |