abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 20 september 2009 @ 17:17:17 #1
20211 Da_Ripper
Follow your bliss
pi_72938929

© donroyco

Waar is dit topic voor bedoeld?

Hulp bij het zoeken naar de uitvoerende(n) en/of titel van een bepaald nummer, tabs, songteksten, etc...

Dit topic is een uitbreiding van de succesvolle 'Help, ik zoek een artiest/nummer!'- reeks.

Tips

  • Als het een recent nummer betreft, blader eerst het topic (evt. de vorige ook) even door, je hebt kans dat iemand anders de vraag al heeft gesteld.
  • Als je een nummer zoekt uit een reclame, kijk dan eerst even op www.ster.nl, of een van de andere sites in het onderstaand overzicht.
  • Als je een nummer zoekt uit een film/tv-serie, kijk dan eerst bij de info over die film/tv-serie op www.imdb.com
  • Als je de muziek zoekt van een filmpje op youtube, kijk dan eerst eens door de comments bij het filmpje.
  • Heb je een stukje tekst uit een nummer?
    Ga dan naar Google en zoek op: lyrics "jouw stukje tekst" (vergeet de aanhalingstekens niet)
  • Heb je een request geplaatst, post dan niet binnen een dag opnieuw hetzelfde verzoek, dat voorkomt ergernissen..
  • Heb je een request geplaatst, en heb je daarna zelf al het nummer gevonden, schroom dan niet om nog even het nummer te vermelden, dit kan natuurlijk helpen met toekomstige vragen!
  • Heb je een request geplaatst, en is het juiste antwoord gegeven, laat het even weten, toch leuk om te horen of we het goed hebben/hadden!

    Handige links:*

    www.midomi.com/
    www.musipedia.org/whistle.0.html?&L=0
    www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe
    www.megamediamagazine.nl/mvtr.php
    www.adformatie.nl/campagnes/
    www.muzieknu.nl/category/muziek-in-reclame/ (Nieuw!)
    www.rwdbase.nl/ (Nieuw!)

    *Met dank aan Baggeruser, Deetch, Noodly, RacerDKB & willem888 voor de bijdragen

    Waar is dit topic niet voor bedoeld?

  • Warez-requests (wie heeft dat-en-dat nummer voor mij op mp3?)
  • 'Algemene vragen' (wie kent er nog meer nummers zoals het Wilhelmus?), maar je staat natuurlijk vrij om daar zelf een topic over te openen.
  • Hoe goed bedoeld ook, het is niet de bedoeling dat je nummers (in mp3-vorm bijvoorbeeld) aanbiedt als je weet welk nummer er gezocht wordt.

    Als het topic vol is, open dan een nieuw topic met deze openingspost. Een lief modje zal hem tzt weer sticky maken. Vergeet ook de link naar het vorige topic niet. In dit geval is dat Help ik zoek...#270

    Wijzigingen/toevoegingen aan deze OP zijn welkom! Omdat ik dit topic niet elke dag lees kan je het beste een PM doen naar donroyco
  • Wat je vindt, ...
      zondag 20 september 2009 @ 17:22:54 #2
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_72939148
    De nog legaal openstaande requests:
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 11:18 schreef fespo het volgende:
    iemand toevallig?
    quote:
    Op zaterdag 19 september 2009 22:36 schreef oZner het volgende:
    Hoe heet ook alweer....

    De tekst is zoiets als "the birds, the bees, the flowers and trees". Een beetje loungy trancy dance nummer...
    quote:
    Op zaterdag 19 september 2009 21:40 schreef SnowCockroach het volgende:
    Ik zoek een nummer uit een , waarbij een man terug komt van de bank en zijn hele huis overhoop ligt. Dan zie je dat hij het zwembad weer vult etc. wanneer hij dan de telefoon terug gooit op het bed van z'n dochter speelt er een rock/indie nummer op de achtergrond. Vrij uptempo. Iemand een idee?
    quote:
    Op vrijdag 18 september 2009 23:37 schreef NordicBlue het volgende:
    Ik zoek het liedje wat aan het einde van dit filmpje zit, begint op 0:42
    Iemand enig idee welke het is?


    Speelt ook af op http://www.hollandcasino.nl/dinnerjackpot/
    quote:
    Op vrijdag 18 september 2009 13:44 schreef 3t het volgende:
    Iemand misschien enig idee wat de titel is van de de achtetgrondmuziek bij dit filmpje?

    filmpje
    Wat je vindt, ...
    pi_72939628
    mzp
    pi_72939711
    Hoi ik zoek het nummer onder de promo van de 4de aflevering van GOoische vrouwen..
    Ik weet niet of je hier een link mag plaatsen..

    http://www.rtl.nl/compone(...)8/Fri13.N4060084.xml

    Weet iemand hoe dit liedje heet?

    Alvast bedankt!
    pi_72939918
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 17:38 schreef Tomiiejj het volgende:
    Hoi ik zoek het nummer onder de promo van de 4de aflevering van GOoische vrouwen..
    Ik weet niet of je hier een link mag plaatsen..

    http://www.rtl.nl/compone(...)8/Fri13.N4060084.xml

    Weet iemand hoe dit liedje heet?

    Alvast bedankt!
    Kate Nash - Merry Happy

    pi_72939993
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 17:45 schreef stijn_ het volgende:

    [..]

    Kate Nash - Merry Happy


    Zo das snel man!
    hartstikke bedankt!!
    pi_72940044
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 17:48 schreef Tomiiejj het volgende:

    [..]

    Zo das snel man!
    hartstikke bedankt!!
    graag gedaan.

    Overigens ben ik op zoek naar een pop nummer, die was in de zomer wel wat meer te horen. ik heb helemaal geen aanknopingspunten, alleen dat het lekker melodieus was (synthesizers). Wordt in ieder geval nu niet of nauwelijks (meer) op de radio gedraaid. Ook zat deze onder een reclame waarvan ik de zender niet meer weet

    succes

    [ Bericht 38% gewijzigd door stijn_ op 20-09-2009 18:45:58 ]
    pi_72942599
    TVP
      zondag 20 september 2009 @ 19:43:51 #9
    151110 Malahide
    Interne amplitude
    pi_72943697
    quote:
    Op zaterdag 19 september 2009 22:36 schreef oZner het volgende:
    Hoe heet ook alweer....

    De tekst is zoiets als "the birds, the bees, the flowers and trees". Een beetje loungy trancy dance nummer...
    quote:


    Maar als je het over loungy en trance hebt zul je deze wellicht niet bedoelen...
    You cheated on me with choreography.
      zondag 20 september 2009 @ 19:44:34 #10
    151110 Malahide
    Interne amplitude
    pi_72943728
    dubbel
    You cheated on me with choreography.
    pi_72943854
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 17:49 schreef stijn_ het volgende:

    [..]

    graag gedaan.

    Overigens ben ik op zoek naar een pop nummer, die was in de zomer wel wat meer te horen. ik heb helemaal geen aanknopingspunten, alleen dat het lekker melodieus was (synthesizers). Wordt in ieder geval nu niet of nauwelijks (meer) op de radio gedraaid. Ook zat deze onder een reclame waarvan ik de zender niet meer weet

    succes
    Gokje :

      zondag 20 september 2009 @ 20:27:00 #12
    53151 T42
    Pinball Wizard
    pi_72945390
    quote:
    dat was hem! 1000maal dank
    pi_72945988
    heb er weer 1 gevonden waarvan ik de titel wil weten.

    http://www.rtl.nl/compone(...)fect/index_video.xml

    Klik op de link en dan naar AFL 4. van 24-11-2008.
    En dan op : 32.58.

    Hoe heet dat nummer. Er wordt wel in gezongen maar kan het amper verstaan.. Hoor alleen Explosion, maja daar kom je ook niet ver bij google..

    Alvast bedankt!
    pi_72946744
    quote:
    Op vrijdag 18 september 2009 13:44 schreef 3t het volgende:
    Iemand misschien enig idee wat de titel is van de de achtetgrondmuziek bij dit filmpje?

    filmpje
    Rise and rise again, until lambs become lions...
    pi_72948507
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 19:48 schreef Paul-89 het volgende:

    [..]

    Gokje :


    Dit is hem niet. Het was ook een wat wilder nummer. Ik weet niet over er uberhaupt in gezongen werd. Als dat wel zo was, volgens mij mannelijke zanger(s) het wordt alsmaar duidelijker
    pi_72949842
    ik zoek een nummer wat door een vrouw is gezongen

    iets met: show me what a boy can do

    vrij nieuw nummer 2008 2009

    iemand?
    pi_72951723
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 20:44 schreef NikkelCobalt het volgende:

    Dankjewelll!!!!
      zondag 20 september 2009 @ 22:47:36 #19
    82552 Bullet-tooth
    H.K.A.S. Groningen
    pi_72952619
    MZP
    Henk Knaagt Aan Schenen
    Hij Kijkt Aapjes Soms
      zondag 20 september 2009 @ 23:28:49 #20
    211551 Kopknabbelaar
    *OM NOM NOM NOM*
    pi_72954341
    Goedenavond!

    Ik heb een beetje een lastige vraag (zal uiteindelijk wel meevallen, meestal zijn jullie vrij snel). Ik ben op zoek naar een nummertje/muziekje met een bepaalde melodie. Het gaat om de melode die te vinden is in het nummer De Soldaat van Nick en Simon, om precies te zijn tussen 0:10 en 0:24 van het nummer (en later in het midden ook nog eens). Het gaat in feite om het eerste couplet (voor zover de rest een refrein te noemen is).



    Ik herken dat stukje ergens van, maar ik kan me met alle wil van de wereld niet herinneren waarvan. Ik denk dat het gaat om iets wat ik ooit als kind heb gehoord, want de melodie klinkt vertrouwd maar waarom is bijzonder vaag (een beetje het gevoel dat je hebt bij muziekjes van series uit je kindertijd).

    Ik kon met Midomi niets vinden (behalve, toen ik het stuk van Nick en Simon letterlijk liet horen, het nummer zelf), in ieder geval niets wat er ook maar enigszins op leek. Ik denk daarom dat het muziekje dat ik zoek Nederlands is, en anders zeer obscuur (Midomi werkt meestal wel goed namelijk).

    Bij voorbaat dank!

    [ Bericht 14% gewijzigd door Kopknabbelaar op 20-09-2009 23:29:43 (vage automatische url-naar-youttube-tag omzetting) ]
    USUK!
      maandag 21 september 2009 @ 00:17:03 #21
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_72955595
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 23:28 schreef Kopknabbelaar het volgende:
    Het gaat om de melode die te vinden is in het nummer De Soldaat van Nick en Simon, om precies te zijn tussen 0:10 en 0:24 van het nummer


    on second thought zal 't um toch niet zijn
    Wat je vindt, ...
    pi_72955984
    Ik zie ergens de gelijkenis, maar het is volgens mij niet dat wat ik zoek. Sowieso ken ik de themesong van Seabert wel, dus ik denk dat ik het wel als zodanig had herkend.

    Het blijft natuurlijk lastig, ik weet zelf nog niet wat ik nou eigenlijk precies zoek
    USUK!
      maandag 21 september 2009 @ 10:49:58 #23
    250866 jrgino
    Bezig met nieuwe mix ;)
    pi_72960460
    Heey mensen,

    Ik weet eigenlijk niet of dit uit een appart nummer komt dus vraag ik het nog even:

    Als je het nummer van : Rocka Bump vs Run Dmc - waking the dread hebt, (youtube link :http://www.youtube.com/watch?v=X4Q_0vAiKb4)
    Dan begint op 2.35 iemand te zingen, komt dit uit een ander nummer? Of is dit echt van dit nummer?

    Met vriendelijke groet,
    Gino
    Gino
    pi_72963830
    Er was vroeger een Trance / Dance Nummer met een badeendjes geluid erdoorheen. Heel vet.
    De clip (die ook op tmf etc. kwam) zat ook vol met badeendjes, althans zo herinner ik het me.

    Hetgeen wat ik me niet herinner is: HOE HEET DIT NR ??

    Ik hoop op een geslaagde reactie van jullie

     2011 13" i5 ...
    pi_72970001
    quote:
    Op maandag 21 september 2009 12:47 schreef AskMe het volgende:
    Er was vroeger een Trance / Dance Nummer met een badeendjes geluid erdoorheen. Heel vet.
    De clip (die ook op tmf etc. kwam) zat ook vol met badeendjes, althans zo herinner ik het me.

    Hetgeen wat ik me niet herinner is: HOE HEET DIT NR ??

    Ik hoop op een geslaagde reactie van jullie

    [ afbeelding ]

    pi_72972112
    quote:
    Op maandag 21 september 2009 16:16 schreef Prixie het volgende:

    [..]


    wat een rotherrie
    Rise and rise again, until lambs become lions...
      maandag 21 september 2009 @ 20:07:51 #27
    78707 TheSilentEnigma
    Heldin, bazin, godin.
    pi_72978692
    eya
    hoe heet dat leipe nr van 101 barz
    een paar jongens van mijn
    sgool luisteren dit nr best vaak
    wil het zelf oook graag!
    dus de jongeren hier kennen het wel
    een klein stukje wet ik wel:

    als de sterren aan de hemel staan neuk ik ze hahahaha

    meer weet ik niet
    hopelijk kan iemand mij een meiltje sturen?!
    lul niet over je fiets!!!
    we fietsen ook niet over jouwn lul!!!!;-)
      maandag 21 september 2009 @ 20:30:43 #29
    78707 TheSilentEnigma
    Heldin, bazin, godin.
    pi_72979241
    quote:
    Op maandag 21 september 2009 20:19 schreef willem1231 het volgende:
    eya
    hoe heet dat leipe nr van 101 barz
    een paar jongens van mijn
    sgool luisteren dit nr best vaak
    wil het zelf oook graag!
    dus de jongeren hier kennen het wel
    een klein stukje wet ik wel:

    als de sterren aan de hemel staan neuk ik ze hahahaha

    meer weet ik niet
    hopelijk kan iemand mij een meiltje sturen?!
    Deze?
    pi_72979650
    nee een anere beat
    is wel gaaf nmmr
    lul niet over je fiets!!!
    we fietsen ook niet over jouwn lul!!!!;-)
    pi_72984729
    quote:
    Op maandag 21 september 2009 20:19 schreef willem1231 het volgende:
    eya
    hoe heet dat leipe nr van 101 barz
    een paar jongens van mijn
    sgool luisteren dit nr best vaak
    wil het zelf oook graag!
    dus de jongeren hier kennen het wel
    een klein stukje wet ik wel:

    als de sterren aan de hemel staan neuk ik ze hahahaha

    meer weet ik niet
    hopelijk kan iemand mij een meiltje sturen?!
    pi_72990504
    THX
    lul niet over je fiets!!!
    we fietsen ook niet over jouwn lul!!!!;-)
    pi_73005726
    Weet iemand hoe dit liedje heet, uit Boer zoekt Vrouw:

    http://player.omroep.nl/?aflID=10109217

    15:46 t/m 16:12
      dinsdag 22 september 2009 @ 16:21:21 #34
    129638 Lov1
    Bring it on :)
    pi_73006303
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 16:11 schreef banananasi het volgende:
    Weet iemand hoe dit liedje heet, uit Boer zoekt Vrouw:

    http://player.omroep.nl/?aflID=10109217

    15:46 t/m 16:12
    Ik ken hem uit de soundtrack van Ice Age 3 (vanaf 0.19)

    Music gives soul to the universe, wings to the mind and life to everything
    pi_73006579
    Jaaaa daar kende ik hem van Hij kwam me al zo bekend voor!
      dinsdag 22 september 2009 @ 20:23:54 #36
    130378 MosPos
    Gang is alles...
    pi_73018923
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 20:23 schreef MosPos het volgende:
    Welk nummer hoor je tussen 0:16 en 0:33? Iets van Jay-Z?


    Jay-Z - Roc Boys
    pi_73019268
    ik had vroeger een heel leuk liedje en nu ben ik hem kwijt
    het was een filmpje met een gothic achtig iets erin en een man die in een wereld zat met allemaal
    mensen met witte maskers
    en hij had koekjes gebakken en toe liep er zo'n gozer tegen hem op, op de straat
    en toen werd hij neergeslagen door de politie met een masker;-)
    en het was iets met rock achtig en toch een beetje zacht
    zouden jullie me alsjeblieft willen helpen met zoeken???
    aub
    lul niet over je fiets!!!
    we fietsen ook niet over jouwn lul!!!!;-)
    pi_73021343
    Ik zoek de titel van dit instrumentale nummer in een aflevering van de echte gooische meisjes in de bijstand..

    http://www.rtl.nl/compone(...)tand/index_video.xml

    Klik dan de aflevering aan van 31 - 05 - 09
    En dan ff spoelen naar : 36:36.

    Wie herkent die muziek?

    Alvast heel erg bedankt!
    pi_73022781
    ben de naam van 't nummer kwijt
    in de clip zijn het 2 mensen op een podium, de zaal zit vol mensen in een compleet zwart pak.
    langzaamaan worden het steeds meer mensen in een wit pak.
    wie weet welk nummer ik zoek?
    is niet zo heel oud btw
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_73023981
    Vrij simpel denk ik, ik kan gewoon even niet op de titel komen.
    Liedje, is zomerhit geweest, gebaseerd op dit nummer:

    Elementen die er zeker inzitten is het geluidje van de eerste 10 sec, en de "kreet" van 2:10 tot 2:14 & 2:58 tot 3:15.

    Ook weet ik bijna zeker dat het woord "heaven" in de titel of het nummer voorkomt.
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
    pi_73024196
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 23:04 schreef delano.888 het volgende:
    Vrij simpel denk ik, ik kan gewoon even niet op de titel komen.
    Liedje, is zomerhit geweest, gebaseerd op dit nummer:

    Elementen die er zeker inzitten is het geluidje van de eerste 10 sec, en de "kreet" van 2:10 tot 2:14 & 2:58 tot 3:15.

    Ook weet ik bijna zeker dat het woord "heaven" in de titel of het nummer voorkomt.
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_73024504
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 22:36 schreef Mirjam het volgende:
    ben de naam van 't nummer kwijt
    in de clip zijn het 2 mensen op een podium, de zaal zit vol mensen in een compleet zwart pak.
    langzaamaan worden het steeds meer mensen in een wit pak.
    wie weet welk nummer ik zoek?
    is niet zo heel oud btw
    ben er uit, tegan and sarah-back in your head
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_73024555
    quote:
    Jij bent goed!
    Had alleen in me hoofd dat hij veeeeel langzamer en rustiger ging maar blijkbaar dus niet
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
    pi_73024932
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 23:20 schreef delano.888 het volgende:

    [..]

    Jij bent goed!
    Had alleen in me hoofd dat hij veeeeel langzamer en rustiger ging maar blijkbaar dus niet
    viel mee, was ff zoeken op de sample
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_73025067
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 23:29 schreef Mirjam het volgende:

    [..]

    viel mee, was ff zoeken op de sample
    Ok
    Toevallig ook enig idee of er een langzamere versie bestaat?
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
    pi_73025152
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 23:33 schreef delano.888 het volgende:

    [..]

    Ok
    Toevallig ook enig idee of er een langzamere versie bestaat?
    ohjee, moet ik weer ff zoeken
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_73025183
    geen idee.
    http://www.whosampled.com(...)kson-Human%20Nature/ daar staan de nummers die de human nature sample hebben gebruikt
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_73025285
    is 't enige wat ik er van kan maken
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_73025428
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 23:36 schreef Mirjam het volgende:
    geen idee.
    http://www.whosampled.com(...)kson-Human%20Nature/ daar staan de nummers die de human nature sample hebben gebruikt
    Gevonden, daar herkende ik t muziekje ook van, deze zocht ik:


    Stuk langzamer, en is dan ook niet heaven.. maar wel veel mooier!

    iemand die de artiest herkent? nu is t maar een half nummer.
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
    pi_73025537
    Hoe heet 't nummer ook al weer waar Nederlands en Frans wordt gezongen.. heel bekend.....

    dankje
    x
    pi_73025542
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 23:43 schreef delano.888 het volgende:

    [..]

    Gevonden, daar herkende ik t muziekje ook van, deze zocht ik:


    Stuk langzamer, en is dan ook niet heaven.. maar wel veel mooier!

    iemand die de artiest herkent? nu is t maar een half nummer.
    shit, t is gewoon de eerste van jou lijstje
    quote:
    Song is by SWV - Love will be right here
    anyway... I'll be shutting up now
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
    pi_73025599
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 23:43 schreef delano.888 het volgende:

    [..]

    Gevonden, daar herkende ik t muziekje ook van, deze zocht ik:


    Stuk langzamer, en is dan ook niet heaven.. maar wel veel mooier!

    iemand die de artiest herkent? nu is t maar een half nummer.
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_73025611
    oh, je had 'm al.
    ik wilde die als eerste posten, maar ik dach dat die niet goed was omdat die te oude was
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_73025719
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 23:48 schreef Mirjam het volgende:
    oh, je had 'm al.
    ik wilde die als eerste posten, maar ik dach dat die niet goed was omdat die te oude was
    ghehe ok, je bent in ieder geval goed bezig en ik ben weer happy
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
    pi_73026415
    Ik zoek het Party Animals-achtige nummer dat tijdens de korte New Kids reclame'tjes op Comedy Central wordt afgespeeld. Je ziet dan 5 seconden een stukje als sneak preview voor de TV serie, klinkt echt heerlijk. Weet iemand de titel?
    I am the Alpha and the Omega
      woensdag 23 september 2009 @ 10:04:25 #57
    136730 PiRANiA
    All thinking men are atheists.
    pi_73030761
    -- hiervoor is dit topic niet bedoeld --

    [ Bericht 86% gewijzigd door Da_Ripper op 23-09-2009 15:19:29 ]
      woensdag 23 september 2009 @ 13:18:26 #58
    54096 Gambolputty
    von Hautkopft of Ulm
    pi_73035870
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 23:46 schreef richbitch het volgende:
    Hoe heet 't nummer ook al weer waar Nederlands en Frans wordt gezongen.. heel bekend.....

    dankje
    And you may find yourself behind the wheel of a large automobile.
      woensdag 23 september 2009 @ 15:28:44 #59
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_73039708
    quote:
    Op woensdag 23 september 2009 00:15 schreef MusicFan het volgende:
    Ik zoek het Party Animals-achtige nummer dat tijdens de korte New Kids reclame'tjes op Comedy Central wordt afgespeeld. Je ziet dan 5 seconden een stukje als sneak preview voor de TV serie, klinkt echt heerlijk. Weet iemand de titel?
    die dus


    comment zegt Paul Elstak - Rainbow in the Sky (ook iemand op partyflock zegt dit), maar dat is 'm volgens mij toch niet
    Wat je vindt, ...
      woensdag 23 september 2009 @ 16:12:54 #60
    69994 seto
    -|||--------|||-
    pi_73041044
    Ik zoek een liedje van Hazes.

    Het is een beetje een droevig lied, en op een gegevent moment gaat het over "de pijn van niet meer klein zijn" (of iets dergelijks).

    Iemand?
    Op dinsdag 3 december 2013 21:29 schreef JackieBrown het volgende:
    Seto is zo ene baas he
    pi_73050345
    Wie weet hoe een nummer binnen het hardcore house genre heet waarin je hoort "Don't tell me to be cool... I Am Cool!" van de film be cool volgens mij
      woensdag 23 september 2009 @ 21:23:50 #62
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_73051174
    quote:
    Op woensdag 23 september 2009 21:03 schreef julian6 het volgende:
    Wie weet hoe een nummer binnen het hardcore house genre heet waarin je hoort "Don't tell me to be cool... I Am Cool!" van de film be cool volgens mij

    of
    Wat je vindt, ...
    pi_73051189
    quote:
    Op woensdag 23 september 2009 21:03 schreef julian6 het volgende:
    Wie weet hoe een nummer binnen het hardcore house genre heet waarin je hoort "Don't tell me to be cool... I Am Cool!" van de film be cool volgens mij
    Ik sluit me hier bij aan...kom op mensen wie weet het...please?
    pi_73058153
    Ik zoek een liedje met een soort van 16 bit clip waar mannetjes dansen en vogels rondvliegen en andere dingen. Het liedje zelf is een soort van electro? met een stem + soms meerdere stemmen tegelijkertijd en het is een heel vrolijk liedje. Ik meen ook te herinneren dat er vrij lang dezelfde 2 korte zinnen na elkaar werden gezegd.
    When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
    pi_73058435
    quote:
    Op woensdag 23 september 2009 15:28 schreef Da_Ripper het volgende:

    [..]

    die dus


    comment zegt Paul Elstak - Rainbow in the Sky (ook iemand op partyflock zegt dit), maar dat is 'm volgens mij toch niet
    Hmm nee niet die, ik bedoel de korte stukjes van 6 seconden waar je een mooi nummer met belletjes en zo hoort. Dit dus (slechte kwaliteit .mp3 opname)

    [ Bericht 7% gewijzigd door MusicFan op 24-09-2009 01:13:03 ]
    I am the Alpha and the Omega
    pi_73059152
    quote:
    Op donderdag 24 september 2009 00:23 schreef MouzurX het volgende:
    Ik zoek een liedje met een soort van 16 bit clip waar mannetjes dansen en vogels rondvliegen en andere dingen. Het liedje zelf is een soort van electro? met een stem + soms meerdere stemmen tegelijkertijd en het is een heel vrolijk liedje. Ik meen ook te herinneren dat er vrij lang dezelfde 2 korte zinnen na elkaar werden gezegd.
    Junior Senior - Move your feet

    pi_73059324
    Hoe heet dat nummer wat je nu vrij regelmatig op tmf ziet, een beetje rap achtig(urban ofzo noemen ze dat?)
    Met die clip dat je 2 meiden basketball teams ziet 1 in het groen en 1 in het rood dacht ik waarbij je de hele tijd van die enorme borsten ziet. en waarbij het team wat je de hele tijd ziet dik verliest

    nevermind ik heb hem al gevonden:


    [ Bericht 19% gewijzigd door kaasaanfiets op 24-09-2009 01:57:04 ]
    The TruTh is out There
    pi_73064871
    quote:
    Op woensdag 23 september 2009 13:18 schreef Gambolputty het volgende:

    [..]

    Nee uhm.. nieuwer
    Het wordt gezongen door een Nederlandse man en nog iemand.
    Die Nederlandse zanger zingt redelijk laag.

    pff lastig uit te leggen

    [ Bericht 10% gewijzigd door richbitch op 24-09-2009 11:55:05 ]
    x
    pi_73065545
    Ik zoek een heel bekend neger-nummer, die iedereen kent, maar ik ken de titel/artiest niet.

    "It's true that i love you

    and it's true you're the only one"

    blablabla
    pi_73068988
    quote:
    Op donderdag 24 september 2009 12:11 schreef pberends het volgende:
    Ik zoek een heel bekend neger-nummer, die iedereen kent, maar ik ken de titel/artiest niet.

    "It's true that i love you

    and it's true you're the only one"

    blablabla
    Even om het wat makkelijker te maken

    Is het nummer al oud of is het van de afgelopen jaren ? Zanger man/vrouw ?
    Wat bedoel je met neger nummer ? reggea,soul R n B,hip hop ?
    pi_73069662
    quote:
    Op donderdag 24 september 2009 14:12 schreef Paul-89 het volgende:

    [..]

    Even om het wat makkelijker te maken

    Is het nummer al oud of is het van de afgelopen jaren ? Zanger man/vrouw ?
    Wat bedoel je met neger nummer ? reggea,soul R n B,hip hop ?
    Al gevonden: Black Eyed Pies - Alive . Ik zei toch dat het een neger-nummer was.
    pi_73070321
    quote:
    Op donderdag 24 september 2009 14:36 schreef pberends het volgende:

    [..]

    Al gevonden: Black Eyed Pies - Alive . Ik zei toch dat het een neger-nummer was.
    hehe inderdaad, maar om nou te zeggen dat iedereen dat nummer kent,,
    pi_73070983
    ben op zoek naar:

    (Piano)muziek aan het begin van nieuwe Grey's Anatomy aankondiging op net5?
    pi_73072161
    quote:
    Op donderdag 24 september 2009 15:17 schreef steve-urkel het volgende:
    ben op zoek naar:

    (Piano)muziek aan het begin van nieuwe Grey's Anatomy aankondiging op net5?
    Heb zelf geen idee, maar neem aan dat je het stukje bedoeld onder deze preview ?

    http://www.net5.nl/web/show/id=245247/langid=43
    pi_73079472
    quote:
    Op donderdag 24 september 2009 11:49 schreef richbitch het volgende:

    [..]

    Nee uhm.. nieuwer
    Het wordt gezongen door een Nederlandse man en nog iemand.
    Die Nederlandse zanger zingt redelijk laag.

    pff lastig uit te leggen


    deze dus
    x
    pi_73079906
    Ik ben op zoek naar een nummer dat bestaat uit een medley van Braziliaanse sambas.
    Het werd veel gedraaid tijdens carnaval eind jaren 70, begin 80. En nog steeds well, het is een beetje een klassieker van braziliaans carnaval. De nummers die ik me herinner zijn: Zazueira. A.E.I.O.U., Brasil, Mas Que Nada en Meu Amigo Charlie (Charlie Brown).
    Ik zoek dus NIET de individuele nummers, maar de medley.


    EDIT: GEVONDEN

    [ Bericht 9% gewijzigd door Tobester op 24-09-2009 21:34:19 ]
    pi_73080947
    Zat gisteren Discovery (HD?) te kijken en toen kwam er een promo langs van Space Pioneers..
    zat een errrrug lekker nummer onder, maar ik kan geen youtube link o.i.d. vinden.
    Ook discovery.com bood geen uitkomst

    alle hulp is meer dan welkom...
    pi_73085987
    quote:
    quote:Op woensdag 23 september 2009 21:03 schreef julian6 het volgende:
    Wie weet hoe een nummer binnen het hardcore house genre heet waarin je hoort "Don't tell me to be cool... I Am Cool!" van de film be cool volgens mij
    quote:
    Op woensdag 23 september 2009 21:24 schreef Katagua het volgende:

    [..]

    Ik sluit me hier bij aan...kom op mensen wie weet het...please?
    BUMP
    pi_73086059
    quote:
    Op donderdag 24 september 2009 22:30 schreef Katagua het volgende:

    [..]


    [..]

    BUMP
    Zing/neurie/fluit + record?
    hula
    pi_73086351
    quote:
    Op donderdag 24 september 2009 22:30 schreef Katagua het volgende:

    [..]


    [..]

    BUMP
    Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
    CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
    Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
    Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*
      vrijdag 25 september 2009 @ 00:19:49 #81
    154854 Jenny_
    Don't be hasty
    pi_73089202
    Hallo,

    Zoek het nummer uit de reclame van Lindemans wijn. Het enige wat ik nog onthouden heb is: "it's a wonderful day". Ben zelf ook aan het zoeken geweest maar kan tot nu toe niets vinden. Dus vandaar even hier proberen...

    Bedankt.
    Dreams do come true
    pi_73097108
    http://player.omroep.nl/?aflID=10120515
    Het nummer dat hier vanaf het begin speelt, hoe heette dat ook alweer?
    'And I called your name,
    like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
    pi_73102064
    quote:
    Op vrijdag 25 september 2009 12:40 schreef Me_Wesley het volgende:
    http://player.omroep.nl/?aflID=10120515
    Het nummer dat hier vanaf het begin speelt, hoe heette dat ook alweer?
    Het nummer uit de film, of daavoor nog? Jazz-achtig zeg maar

    Ik zoek ook een nummer. En ik weet de titel zelfs. Maar toch kan ik m niet vinden!

    Niet via Google, niet via nieuwsgroepen, ook niet via torrents en zelfs niet in de tip/top40!

    Titel: I' ll remember. Het is een dance/trance achtig nummer. En is zelfs nog regelmatig op tv (TMF)
    Echt lekker nummertje
    pi_73102259
    quote:
    Op vrijdag 25 september 2009 15:39 schreef Heider00sje het volgende:

    [..]

    Het nummer uit de film, of daavoor nog? Jazz-achtig zeg maar
    Echt het allereerste dat je hoort, de aankondiging van het programma. Meer klassiek dan jazz.
    Bij het beeld van "Nederland 2 presenteert een nieuwe generatie filmactrices"
    quote:
    Ik zoek ook een nummer. En ik weet de titel zelfs. Maar toch kan ik m niet vinden!

    Niet via Google, niet via nieuwsgroepen, ook niet via torrents en zelfs niet in de tip/top40!

    Titel: I' ll remember. Het is een dance/trance achtig nummer. En is zelfs nog regelmatig op tv (TMF)
    Echt lekker nummertje
    Wilde gok:
    'And I called your name,
    like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
    pi_73102588
    quote:
    Op vrijdag 25 september 2009 15:45 schreef Me_Wesley het volgende:

    [..]

    Echt het allereerste dat je hoort, de aankondiging van het programma. Meer klassiek dan jazz.
    Bij het beeld van "Nederland 2 presenteert een nieuwe generatie filmactrices"
    [..]

    Wilde gok:
    Dank je zeg, jou wilde goed is een goede gok

    Helaas kan ik jou niet helpen. Ik zit niet zo into the classic muziek
    pi_73104663


    Hoe heet dat trekzak deuntje dat begint op sec. 20. Het is zo bekend en toch kom ik er niet op.
    pi_73105263
    quote:
    Op vrijdag 25 september 2009 17:23 schreef TheArt het volgende:


    Hoe heet dat trekzak deuntje dat begint op sec. 20. Het is zo bekend en toch kom ik er niet op.
    'And I called your name,
    like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
    pi_73105554
    quote:
    Op vrijdag 25 september 2009 17:50 schreef Me_Wesley het volgende:

    [..]

    Thnx
    pi_73110353
    Wat is de titel van de intro van deze sketch van draadstaal?

    pi_73110399
    Ik zoek een nummer uit een ABN Amro reclame, waarbij een man terug komt van de bank en zijn hele huis overhoop ligt. Dan zie je dat hij het zwembad weer vult etc. wanneer hij dan de telefoon terug gooit op het bed van z'n dochter speelt er een rock/indie nummer op de achtergrond. Vrij uptempo. Iemand een idee?

    Let's Rummikub the night away.
    pi_73113408
    quote:
    Op donderdag 24 september 2009 01:14 schreef stijn_ het volgende:

    [..]

    Junior Senior - Move your feet


    Jep is em, ty
    When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
    pi_73115889
    quote:
    Op vrijdag 25 september 2009 12:40 schreef Me_Wesley het volgende:
    http://player.omroep.nl/?aflID=10120515
    Het nummer dat hier vanaf het begin speelt, hoe heette dat ook alweer?
    Niemand? Volgens mij is het een vrij bekend nummer..
    'And I called your name,
    like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
      zaterdag 26 september 2009 @ 13:14:28 #93
    69994 seto
    -|||--------|||-
    pi_73123213
    quote:
    Op woensdag 23 september 2009 16:12 schreef seto het volgende:
    Ik zoek een liedje van Hazes.

    Het is een beetje een droevig lied, en op een gegevent moment gaat het over "de pijn van niet meer klein zijn" (of iets dergelijks).

    Iemand?
    Niemand?
    Op dinsdag 3 december 2013 21:29 schreef JackieBrown het volgende:
    Seto is zo ene baas he
      zaterdag 26 september 2009 @ 13:41:02 #94
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_73123861
    Die precieze combinatie van woorden heeft Hazes waarschijnlijk nooit gezongen.

    Je kunt anders zelf wat gaan goochelen/Google'n met die zoektermen:
    lyrics hazes "de pijn van"
    lyrics hazes "klein zijn"
    lyrics hazes "pijn" + "zijn"
    Wat je vindt, ...
    pi_73126264
    quote:
    Op vrijdag 25 september 2009 23:50 schreef Me_Wesley het volgende:

    [..]

    Niemand? Volgens mij is het een vrij bekend nummer..
    Is het liedje van Madagascar.

    pi_73127830
    ik zoek een liedje, ik heb wel de clip gezien en het refrein was pakkend,
    in de clip zag je een vrouw met zwart haar zingen als ober, en er waren oude mannen in het cafe aan het dansen


    edit: gevonden

    [ Bericht 7% gewijzigd door michiel2304 op 27-09-2009 15:54:13 ]
    pi_73129359
    quote:
    Op zaterdag 26 september 2009 15:41 schreef stijn_ het volgende:

    [..]

    Is het liedje van Madagascar.

    Hartstikke bedankt

    Na even verder zoeken ook de instrumentale versie gevonden:
    'And I called your name,
    like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
    pi_73130715
    Hoi ik zoek het nummer dat je kan vinden in de aflevering van 24-11-08 Aflvering 4 van Miss en mrs perfect.

    http://www.rtl.nl/compone(...)fect/index_video.xml

    het liedje begint bij 30:50.

    Wie o wie kan me helpen?
    Alvast erg bedankt.!
    pi_73130870
    quote:
    Op zaterdag 26 september 2009 16:50 schreef michiel2304 het volgende:
    ik zoek een liedje, ik heb wel de clip gezien en het refrein was pakkend,
    in de clip zag je een vrouw met zwart haar zingen als ober, en er waren oude mannen in het cafe aan het dansen
    Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
    CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
    Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
    Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*
    pi_73141881
    quote:
    Op zaterdag 26 september 2009 13:14 schreef seto het volgende:

    [..]

    Niemand?
    is het niet gewoon " kleine jongen" ?
    pi_73154496
    zoek nr uit dit filmpje: aant begin/ eind..
    toch?
    pi_73169775
    Erg vage omschrijving van een nummer dat ik zoek:

    Ik heb weleens stukken in de kroeg of op de radio gehoort, ik hoor het pas sinds 2 weken ofzo. Enige dat ik kan omschrijven is dat er een aanstekelijk deuntje wordt gespeelt op een klarinet of trompet, op een redelijk rustig tempo Heb de top40 en tipparade al uitgekamt maar kan niks vinden..
      maandag 28 september 2009 @ 01:45:48 #103
    259273 NoFidea
    No Fucking Idea
    pi_73170745
    .se
    High Quality is my second name!
    Swedish girls #2
    pi_73170766
    quote:
    Mandy. vs Booka Shade - Body Language?
    hula
      maandag 28 september 2009 @ 01:49:15 #105
    259273 NoFidea
    No Fucking Idea
    pi_73170778
    quote:
    Op maandag 28 september 2009 01:47 schreef NikkelCobalt het volgende:

    [..]

    Mandy. vs Booka Shade - Body Language?
    Thnx dat is hem

    edit: LOL ik had hem al in mijn favorieten staan
    .se
    High Quality is my second name!
    Swedish girls #2
    pi_73183483
    Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
    pi_73189236
    quote:
    I love you
    Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
    pi_73189506
    quote:
    Op maandag 28 september 2009 19:30 schreef Blistering het volgende:

    [..]

    I love you
    Ik zie de bloemen wel verschijnen,,
    pi_73189833
    hallo allemaal .
    zit met een probleempje ben op zoek naar een oud nummertje .
    weet alleen niet meer van wie het nummer is en de titel weet ik ook niet meer
    er zit een stukje text in (round one fight)
    het lijkt een beetje op : Dr Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing
    alvast bedankt
    misterr-d
    pi_73190172
    Ik zoek een Nederlandstalig liedje wat ik laatst in de kroeg hoorde:

    Het heeft een beetje dezelfde insteek als ´´Ik wil je´´ van Guus Meeuwis (dus poppy nummer, op een leuke manier over de liefde gezongen). Het wordt ook gezongen door een man en ergens in de tekst zit zoiets als ´´wij komen ooit samen´´ (of iets van die strekking ).

    Kan iemand mij misschien verder helpen?
    pi_73190794
    http://www.lullos.nl/geluiden/tunelullos.mp3

    de tune van de lullo's.... wie weet van wie dit is??

    eeuwige roem voor degene het antwoord heeft
    pi_73190824
    @sunglasses : misschie het origineel van Ik wil je? van de Kreuners is dat
    pi_73191194
    Wie weet welke remix dit is van Fever Ray - Triangle Walks?

    Hij staat hier met een sublieme beat, maar het is helaas de echte versie niet.

    http://www.3fm.nl/page/3fm_playlist_new/hits
    pi_73191385
    quote:
    Op maandag 28 september 2009 20:21 schreef Beaudelaire het volgende:
    Wie weet welke remix dit is van Fever Ray - Triangle Walks?

    Hij staat hier met een sublieme beat, maar het is helaas de echte versie niet.

    http://www.3fm.nl/page/3fm_playlist_new/hits
    Heb hem al.

      maandag 28 september 2009 @ 20:51:20 #116
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_73192301
    quote:
    Op maandag 28 september 2009 19:44 schreef misterr-d het volgende:
    hallo allemaal .
    zit met een probleempje ben op zoek naar een oud nummertje .
    weet alleen niet meer van wie het nummer is en de titel weet ik ook niet meer
    er zit een stukje text in (round one fight)
    het lijkt een beetje op : Dr Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing
    alvast bedankt
    misterr-d
    Wat je vindt, ...
    pi_73192742
    Op TV komt er nu af-en-toe een reclame langs van Dove waarin het liedje 'I'm forever blowing bubbles' langs.
    Misschien heb je deze reclame wel eens langs zien komen, maar ik kan het liedje dus nergens vinden.
    Ik heb zojuist wel de naam van de artiest gevonden, Tony B via www.lukehits.com, maar ik kan nergens iets vinden.

    Help, help!

    -edit-
    Ik heb 't filmpje van de reclame gevonden, nu nog het hele liedje.
    pi_73193473
    @ Mrrrtijn1975: bedankt voor het meedenken maar die is het inderdaad niet. Het is een liedje in de stijl van ´´Ik wil je´´, ook zo´n meezingnummer voor in de kroeg. Up tempo en met een tekst van dezelfde strekking .

    Wie weet er meer?
      dinsdag 29 september 2009 @ 00:54:04 #119
    160346 Mavro
    Black & Red
    pi_73200529
    Aan het begin van 'Soldaat van Oranje' zijn de jongens aan dansen op een gala als de Duitsers aanvallen. Iemand enig idee welke muziek daar gespeeld wordt?
    Ik kon van die scene helaas geen Youtube filmpje vinden.
    "If you can fake sincerity, you can fake pretty much anything."
    pi_73203043
    quote:
    Op maandag 28 september 2009 20:51 schreef Da_Ripper het volgende:

    [..]


    Haha held, deze zocht ik echt al jaren



    Da_Ripper FA maken
    "You know why they call it the American dream? Because you'd have to be fucking asleep to believe it!"
      dinsdag 29 september 2009 @ 19:01:04 #121
    165573 Compass
    www.habbix.nl
    pi_73218296
    Ik zoek een nummer word gezongen door een vrouw,
    stukje tekst:
    In your head (en dat herhalend en op een shakira achtige/verkouden klank/toon)
    Het is vrij oud nummer volgens mij
      dinsdag 29 september 2009 @ 19:03:31 #122
    129638 Lov1
    Bring it on :)
    pi_73218377
    quote:
    Op dinsdag 29 september 2009 19:01 schreef Compass het volgende:
    Ik zoek een nummer word gezongen door een vrouw,
    stukje tekst:
    In your head (en dat herhalend en op een shakira achtige/verkouden klank/toon)
    Het is vrij oud nummer volgens mij
    Deze misschien?

    Music gives soul to the universe, wings to the mind and life to everything
    pi_73227765
    Weet iemand of het volgende nummer al uit is(en of het origineel van hun is of niet..)
    Het gaat over een lied uit de film Lover of Loser, wanneer ze in het park spelen.

    In het onderstaande filmpje hoor je een stuk vanaf minuut 3 ongeveer..

    pi_73228825
    quote:
    Op dinsdag 29 september 2009 23:06 schreef MMUFC het volgende:
    Weet iemand of het volgende nummer al uit is(en of het origineel van hun is of niet..)
    Het gaat over een lied uit de film Lover of Loser, wanneer ze in het park spelen.

    In het onderstaande filmpje hoor je een stuk vanaf minuut 3 ongeveer..


    pi_73232372
    quote:
    Dat is niet het nummer dat ik zocht.. het gaat mij om het Nederlandstalige nummer dat begint in het filmpje wat ik geplaatst had op 3.04. Het is een nummer uit de film zegmaar..
    pi_73250766
    Ik zoek ook een liedje dat ik hoorde in een winkel. Ik weet alleen dat t waarschijnlijk door een afro-amerikaanse man is gezongen aan t accent te horen. De tekst die ik mij nog kan herinneren is:

    Living the American dream, everything is not what it seams.
    (ik heb de tekst al grondig gegoogled maar zondig resultaat )

    T is een vrij simpel nummer met goede achtergrondmuziek t klonk vrij modern, of t met een beat was kan ik
    niet precies zeggen.

    N,
      woensdag 30 september 2009 @ 21:21:18 #127
    54096 Gambolputty
    von Hautkopft of Ulm
    pi_73256512
    quote:
    Op woensdag 30 september 2009 18:42 schreef MRCLLO het volgende:
    Ik zoek ook een liedje dat ik hoorde in een winkel. Ik weet alleen dat t waarschijnlijk door een afro-amerikaanse man is gezongen aan t accent te horen. De tekst die ik mij nog kan herinneren is:

    Living the American dream, everything is not what it seams.
    (ik heb de tekst al grondig gegoogled maar zondig resultaat )

    T is een vrij simpel nummer met goede achtergrondmuziek t klonk vrij modern, of t met een beat was kan ik
    niet precies zeggen.

    N,
    En als je zoekt op Living the American dream, everything is not what it seams seems?.
    And you may find yourself behind the wheel of a large automobile.
    pi_73258894
    Kan iemand mij de titel vertellen van dit nummer?

    http://www.youtube.com/watch?v=MAxLA

    Bvd.
    pi_73259039
    quote:
    Op woensdag 30 september 2009 22:25 schreef Frank020 het volgende:
    Kan iemand mij de titel vertellen van dit nummer?

    http://www.youtube.com/watch?v=MAxLA

    Bvd.
    je link werkt niet.. "De URL bevat een video-id met een onjuiste notatie. "
    pi_73259914
    quote:
    Op woensdag 30 september 2009 21:21 schreef Gambolputty het volgende:

    [..]

    En als je zoekt op Living the American dream, everything is not what it seams seems?.
    Ja daar heb ik ook op gezocht was type foutje in de reactie.
      donderdag 1 oktober 2009 @ 03:46:46 #131
    1593 Perico
    Serpent Rouge
    pi_73264220
    Een nummer uit GTST van vandaag, dat speelt in de kroeg op de achtergrond: van 2:30 tot 3:40!

    GTST 30/09/2009

    Ik kan er haast geen woord uit opmaken, en Shazam of Midomi op de iPhone herkent ook niks, daarvoor staat het te zacht... lijkt me een recente hit!
    pi_73264355
    Rise and rise again, until lambs become lions...
    pi_73269145
    quote:
    Op woensdag 30 september 2009 22:29 schreef MMUFC het volgende:

    [..]

    je link werkt niet.. "De URL bevat een video-id met een onjuiste notatie. "
    Inderdaad, foutje gemaakt tijdens het kopieren.

    Nog een poging dan maar. Kan iemand mij vertellen welk nummer dit is?



    Bvd!
    pi_73285503
    ik zoek een trance nummer dat vrij bekend was een paar jaar terug.
    er zat een vocal in die het meest lijkt op een hoge kerk stem.

    het heeft veel weg van deze muziek:



    pi_73285624
    ?

    Klinkt hetzelfde omdat de vocals ook van Era zijn. Maar dit nummer is wel 8 jaar oud ofzo
    hula
    pi_73285692
    wow wat goed
      vrijdag 2 oktober 2009 @ 10:26:29 #137
    211758 thzk
    tralalala
    pi_73298730
    Weet iemand van wie het liedje is dat jaren 90 werd uitgebracht met een videoclip waarin Michael Jackson meedoet. Hij zingt niet echt mee met het liedje maar je hoort hem wel.
    In de clip staat hij in de zee of onder een waterval ofzoiets dergelijks... Misschien weet iemand nog welke clip of van welke band het was!
    Nog even wat bedenken...
    pi_73305563
    Ik ga een hele wazige omschrijving geven, maar ik hoop dat een liefhebber mij kan helpen.

    Ik hoorde net op 101TV een nummer onder zo'n kort filmpje. Het filmpje ging over een meisje dat een achteruit salto deed via een schans in het water (om zo het ski springen te oefenen)
    Het nummer was in het begin een basgitaar met een pakkend deuntje, vervolgens kwam er een piano doorheen op de maat (dus niet veel ofzo, paar toontjes) en als laatste zong er een meisje heel hoog (beetje dromerig zeg maar). Wat ik verstond was nog "Telephoooonneee". Maar de rest kon ik er niet uithalen.

    Ik hoop dat iemand kan helpen!
    HIER KAN UW RECLAME STAAN!!
    bel nu naar: 0900 MIJNRECLAME
    pi_73311229
    Welk liedje begint te spelen na 1 minuut in dit olijk filmpje?

    pi_73311859
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 17:18 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
    Welk liedje begint te spelen na 1 minuut in dit olijk filmpje?

    'And I called your name,
    like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
    pi_73312163
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 17:39 schreef Me_Wesley het volgende:

    [..]


    Oh best een kutnummer eigenlijk

    Maar bedankt voor je antwoord, tof
    pi_73312997
    quote:
    Op donderdag 1 oktober 2009 11:27 schreef Frank020 het volgende:

    [..]

    Inderdaad, foutje gemaakt tijdens het kopieren.

    Nog een poging dan maar. Kan iemand mij vertellen welk nummer dit is?



    Bvd!
    Weet iemand die toevallig nog? En anders misschien welk nummer de background track van deze site is?

    http://music.pepsi.nl/mysteryland

    Bvd!
      vrijdag 2 oktober 2009 @ 18:31:39 #143
    82552 Bullet-tooth
    H.K.A.S. Groningen
    pi_73313643
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 18:14 schreef Frank020 het volgende:

    [..]

    Weet iemand die toevallig nog? En anders misschien welk nummer de background track van deze site is?

    http://music.pepsi.nl/mysteryland

    Bvd!
    Henk Knaagt Aan Schenen
    Hij Kijkt Aapjes Soms
    pi_73315133
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 14:28 schreef Sirmixalot het volgende:
    Ik ga een hele wazige omschrijving geven, maar ik hoop dat een liefhebber mij kan helpen.

    Ik hoorde net op 101TV een nummer onder zo'n kort filmpje. Het filmpje ging over een meisje dat een achteruit salto deed via een schans in het water (om zo het ski springen te oefenen)
    Het nummer was in het begin een basgitaar met een pakkend deuntje, vervolgens kwam er een piano doorheen op de maat (dus niet veel ofzo, paar toontjes) en als laatste zong er een meisje heel hoog (beetje dromerig zeg maar). Wat ik verstond was nog "Telephoooonneee". Maar de rest kon ik er niet uithalen.

    Ik hoop dat iemand kan helpen!
    Het is van Blondie - Hanging on the telephone.. alleen dan een remix ervan. Dus misschien kan iemand meezoeken
    HIER KAN UW RECLAME STAAN!!
    bel nu naar: 0900 MIJNRECLAME
    pi_73315661
    Ik ben op zoek naar een nummer maar ik weet niet wat de titel is..

    Ik weet alleen dat het gaat van: We gaan beuke, kekekekeke...

    Iemand?:$
    pi_73319357
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 18:14 schreef Frank020 het volgende:

    [..]

    Weet iemand die toevallig nog? En anders misschien welk nummer de background track van deze site is?

    http://music.pepsi.nl/mysteryland

    Bvd!
    Ik weet dat het een nummer van Deadmau5 is, kan alleen zo 1-2-3 niet op de titel komen. Zoek maar effe op youtube.
      vrijdag 2 oktober 2009 @ 22:18:34 #147
    118585 Crutch
    Filantroop || Taalzwengel
    pi_73320679
    Damn, ik zoek me helemaal de tyfus.
    Weet iemand welke liedje ze gebruiken in de TV-promo voor RTL Lounge?
    Niet de trailer die op internet te vinden is, maar echt de promo van +/- 30 sec.
    Het klinkt een beetje Tiesto-achtig. (kan helaas de tekst niet goed verstaan) Voor de kenners een beetje als 'In my memory/in my memories'. Hellup
    Je moeder is een hamster
    pi_73320948
    quote:
    Op dinsdag 29 september 2009 00:54 schreef Mavro het volgende:
    Aan het begin van 'Soldaat van Oranje' zijn de jongens aan dansen op een gala als de Duitsers aanvallen. Iemand enig idee welke muziek daar gespeeld wordt?
    Ik kon van die scene helaas geen Youtube filmpje vinden.



      vrijdag 2 oktober 2009 @ 22:26:17 #149
    251438 Mertofzo
    ffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuu
      vrijdag 2 oktober 2009 @ 22:30:29 #150
    251438 Mertofzo
    ffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    pi_73321103
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 21:37 schreef stijn_ het volgende:

    [..]

    Ik weet dat het een nummer van Deadmau5 is, kan alleen zo 1-2-3 niet op de titel komen. Zoek maar effe op youtube.
      vrijdag 2 oktober 2009 @ 22:32:18 #151
    118585 Crutch
    Filantroop || Taalzwengel
    pi_73321167
    quote:
    Ja die ken ik, dit was bedoeld als referentie voor de promo waar ik op doel.
    Je moeder is een hamster
    pi_73322131
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 22:30 schreef Mertofzo het volgende:

    [..]


    Ik had het over zijn eerste post.
      vrijdag 2 oktober 2009 @ 23:16:12 #153
    82552 Bullet-tooth
    H.K.A.S. Groningen
    pi_73322599
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 22:18 schreef Crutch het volgende:
    Damn, ik zoek me helemaal de tyfus.
    Weet iemand welke liedje ze gebruiken in de TV-promo voor RTL Lounge?
    Niet de trailer die op internet te vinden is, maar echt de promo van +/- 30 sec.
    Het klinkt een beetje Tiesto-achtig. (kan helaas de tekst niet goed verstaan) Voor de kenners een beetje als 'In my memory/in my memories'. Hellup
    Henk Knaagt Aan Schenen
    Hij Kijkt Aapjes Soms
      vrijdag 2 oktober 2009 @ 23:25:15 #154
    118585 Crutch
    Filantroop || Taalzwengel
    pi_73322843
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 23:16 schreef Bullet-tooth het volgende:

    [..]

    JAAAAAAAAH! Dat is 'm.
    Je moeder is een hamster
    pi_73323941
    tijdens popstars zag ik een auditie, nu wil ik niet het nummer weten wat ze zingt maar de muziek die op de achtergrond speelt Hopelijk kan iemand me helpen.

    Het gaat om de volgende link: http://www.sbs6.nl/web/sh(...)/media=105179/page=2 en dan het nummer wat begint op 2 minuut 13.

    [ Bericht 3% gewijzigd door knalkoen op 03-10-2009 01:04:35 ]
    Het leven is net een kroket, allebei vol rotzooi
      zaterdag 3 oktober 2009 @ 12:48:16 #156
    211758 thzk
    tralalala
    pi_73330732
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 10:26 schreef thzk het volgende:
    Weet iemand van wie het liedje is dat jaren 90 werd uitgebracht met een videoclip waarin Michael Jackson meedoet. Hij zingt niet echt mee met het liedje maar je hoort hem wel.
    In de clip staat hij in de zee of onder een waterval ofzoiets dergelijks... Misschien weet iemand nog welke clip of van welke band het was!
    Iemand nog enig idee? ik dacht ff dat het Waterfalls van TLC was maar die bleek het niet te zijn....!
    Nog even wat bedenken...
    pi_73330986
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 12:48 schreef thzk het volgende:

    [..]

    Iemand nog enig idee? ik dacht ff dat het Waterfalls van TLC was maar die bleek het niet te zijn....!
    ik zou denken SWV-Right here

    pi_73332892
    ik zoek dat dance nummertje wat de laatste tijd wel eens op de radio is met zo'n catchy accordeonnetje erbij
      zaterdag 3 oktober 2009 @ 14:36:31 #159
    82552 Bullet-tooth
    H.K.A.S. Groningen
    pi_73333219
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 14:20 schreef Parvus het volgende:
    ik zoek dat dance nummertje wat de laatste tijd wel eens op de radio is met zo'n catchy accordeonnetje erbij
    Henk Knaagt Aan Schenen
    Hij Kijkt Aapjes Soms
    pi_73333391
    quote:
    ik aanbid u.
      zaterdag 3 oktober 2009 @ 14:45:23 #161
    82552 Bullet-tooth
    H.K.A.S. Groningen
    pi_73333439
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 14:43 schreef Parvus het volgende:

    [..]

    ik aanbid u.
    Dat mag .
    Henk Knaagt Aan Schenen
    Hij Kijkt Aapjes Soms
      zaterdag 3 oktober 2009 @ 14:53:20 #162
    211758 thzk
    tralalala
    pi_73333658
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 12:58 schreef kvd het volgende:

    [..]

    ik zou denken SWV-Right here


    Zo'n soort liedje is het wel inderdaad, mis alleen Michael Jackson in de clip zelf al hoor ik 'm wel zingen...
    Nog even wat bedenken...
    pi_73338408
    Ik zoek een liedje

    waar in "all I ever needed all you ever wanted is here ... in my arms..."

    Niet kelly clarkson
    Niet Basshunter
      zaterdag 3 oktober 2009 @ 18:03:21 #164
    129638 Lov1
    Bring it on :)
    pi_73338713
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 17:52 schreef ReWout het volgende:
    Ik zoek een liedje

    waar in "all I ever needed all you ever wanted is here ... in my arms..."

    Niet kelly clarkson
    Niet Basshunter
    Music gives soul to the universe, wings to the mind and life to everything
      zaterdag 3 oktober 2009 @ 21:19:45 #167
    179248 De_Nylon_Badmuts
    cola saved my life
    pi_73344134
    oke ik hoop dat iemand mij kan helpen, ik zoek een nummer maar weet niet wat de titel is en heb ook geen artiest of songtekst, het enige wat ik nog weet is dat het frans talig is en dat de clip zich afspeeld op het strand met een vrouw en een kind, in die clip gaat die vrouw dan een boek lezen en dat kind gaat een kuil graven in het zand, op een gegeven moment valt die vrouw in slaap en dan steekt er een storm op en is die vrouw haar kind kwijt.

    het is behoorlijk vaag allemaal maar ik hoop dat iemand dit herkend, het nummer is al een paar jaar oud en kwam toen redelijk vaak langs op de bekende clipzenders.

    [ Bericht 1% gewijzigd door De_Nylon_Badmuts op 03-10-2009 22:24:38 ]
    DNB
    pi_73344422
    Ik zoek een nummer wat wel eens op de radio was, een beetje een 'normaal' nummer wat je op de gemiddelde radiozender hoort, dus geen dance/techno/etc. Ik weet ook niet precies meer of het een nummer is met Engelse zang of buitenlands (Spaans/Italiaans).

    Het begint met strings in het begin, alleen het is niet Lighthouse Family - High (dat nummer begint ook met strings, luister maar als je niet goed weet wat ik bedoel). Verder kan ik er zo niks over zeggen, als ik het nummer hoor dan weet ik het wel weer.

    pi_73344813
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 21:31 schreef SharQueDo het volgende:
    Ik zoek een nummer wat wel eens op de radio was, een beetje een 'normaal' nummer wat je op de gemiddelde radiozender hoort, dus geen dance/techno/etc. Ik weet ook niet precies meer of het een nummer is met Engelse zang of buitenlands (Spaans/Italiaans).

    Het begint met strings in het begin, alleen het is niet Lighthouse Family - High (dat nummer begint ook met strings, luister maar als je niet goed weet wat ik bedoel). Verder kan ik er zo niks over zeggen, als ik het nummer hoor dan weet ik het wel weer.

    Je bedoelt niet toevallig Des'ree - Life?
    hula
      zaterdag 3 oktober 2009 @ 21:48:04 #170
    159199 Rickocum
    LOLZ! BACKWARD PWNAGE V3
    pi_73344951
    JA!

    Een pittige.

    Op TV zullen jullie een reclame tegenkomen van NUON;

    Daar zit een zeer chill deuntje in die je wel vaker hoort, een beetje zo'n hawaïiaans / stoner / surfer deuntje is het!
    Iemand enig idee?
    pi_73345024
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 21:43 schreef NikkelCobalt het volgende:

    [..]

    Je bedoelt niet toevallig Des'ree - Life?
    Een mooi nummer, maar niet diegene die ik bedoel. Het is ook een beetje een vage omschrijving wat ik gegeven heb, want ik weet er niet veel meer van. Tegenwoordig is hij niet meer op de radio volgens mij, jaren geleden iig wel.

    Misschien dat iemand anders weet ik bedoel. Toch bedankt iig.
    pi_73345039
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 21:48 schreef RickoKun het volgende:
    JA!

    Een pittige.

    Op TV zullen jullie een reclame tegenkomen van NUON;

    Daar zit een zeer chill deuntje in die je wel vaker hoort, een beetje zo'n hawaïiaans / stoner / surfer deuntje is het!
    Iemand enig idee?
    http://www.muziekindereclame.nl/?cid=258

    Effe googelen in het vervolg? : D
    hula
    pi_73345316
    Reclame voor "Hole in the wall" een nieuw programma van SBS6.

    Klinkt me heel bekend in de oren maar ik kan er niet op komen... iemand?
    pi_73345385
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 21:50 schreef SharQueDo het volgende:

    [..]

    Een mooi nummer, maar niet diegene die ik bedoel. Het is ook een beetje een vage omschrijving wat ik gegeven heb, want ik weet er niet veel meer van. Tegenwoordig is hij niet meer op de radio volgens mij, jaren geleden iig wel.

    Misschien dat iemand anders weet ik bedoel. Toch bedankt iig.
    The verve - Bittersweet symphony?
      zaterdag 3 oktober 2009 @ 22:05:09 #175
    159199 Rickocum
    LOLZ! BACKWARD PWNAGE V3
    pi_73345415
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 21:50 schreef NikkelCobalt het volgende:

    [..]

    http://www.muziekindereclame.nl/?cid=258

    Effe googelen in het vervolg? : D
    Thanks man! Ja had ik misschien kunnen doen maar wistg niet of ik wel wat zou vinden
    pi_73345495
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 22:03 schreef kvd het volgende:

    [..]

    The verve - Bittersweet symphony?
    Nee, ook niet.
      zaterdag 3 oktober 2009 @ 22:25:53 #177
    179248 De_Nylon_Badmuts
    cola saved my life
    pi_73346055
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 21:19 schreef De_Nylon_Badmuts het volgende:
    Oke ik hoop dat iemand mij kan helpen, ik zoek een nummer maar weet niet wat de titel is en heb ook geen artiest of songtekst, het enige wat ik nog weet is dat het frans talig is en dat de clip zich afspeeld op het strand met een vrouw en een kind, in die clip gaat die vrouw dan een boek lezen en dat kind gaat een kuil graven in het zand, op een gegeven moment valt die vrouw in slaap en dan steekt er een storm op en is die vrouw haar kind kwijt.

    het is behoorlijk vaag allemaal maar ik hoop dat iemand dit herkend, het nummer is al een paar jaar oud en kwam toen redelijk vaak langs op de bekende clipzenders.

    Niemand ?
    DNB
    pi_73346489
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 22:25 schreef De_Nylon_Badmuts het volgende:

    [..]

    Niemand ?
    Uit de OP
    quote:
    Heb je een request geplaatst, post dan niet binnen een dag opnieuw hetzelfde verzoek, dat voorkomt ergernissen..
      zaterdag 3 oktober 2009 @ 23:16:38 #179
    179248 De_Nylon_Badmuts
    cola saved my life
    pi_73347285
    sorry daarvoor dan
    DNB
    pi_73347870
    Ik durf het haast niet eens te vragen, schaam me dood dat ik dit soort muziek leuk vind maar:

    Er is de laatste tijd op TMF dance heeel vaak een nummer voorbij gekomen, waar ontzettend veel bas in zit en weinig zang. Verder weet ik dat het vrij rustig is, er een woord word geschreeuwd, weet het woord niet meer maar iets in de trend van "jamming" ofzo. En dan begint er dus een flinke bas. Goed nummer verder maar geen idee. Iemand hier die heeel toevallig ook wel eens tmf dance op heeft?
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
    pi_73352156
    Ik wil graag naar funk gaan luisteren. Waar moet ik beginnen?
    pi_73352883
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 22:25 schreef De_Nylon_Badmuts het volgende:

    [..]

    Niemand ?
    Dat moet deze zijn:

    Old enough to know better. Too young to care.
    pi_73353873
    Gister in de Irish pub voorbij gekomen (live bandjes ). Het is een wat sneller (pop)rock nummer wat redelijk recent zou moeten zijn en wat de hele tent wel mee kon zingen. Klonk wel lekker maar ik kende het echt niet

    Werd voor Republica - Ready to go gespeeld en daar paste het wel ok bij alhoewel Ready to go meer varieert in snelheid. Het nummer wat ik bedoel was eigenlijk continue snel. Zou me niets verbazen als het ook ergens in de top 40 rondzwerft aangezien de zangeres op een gegeven moment wel heel vaak dezelfde line aan het herhalen was

    -edit-
    Top 40 it was
    http://www.top40.nl/bundle.aspx?jaar=2009&maand=9&week=39&bundle_id=300922&tid=1&prelisten=1

    Live was t echt een lekker nummer maar zo in de clip ist beetje saai.
    Eerste beste voetbalkenner binnen BoF!
    [b]Winnaar van de Band of FOK!kers Michael Rasmussen Award[/b]
    Alpe d'Huez (1:16), Col du Telegraphe (0:56) & Col du Galibier (1:20)
      zondag 4 oktober 2009 @ 12:36:29 #184
    160346 Mavro
    Black & Red
    pi_73354236
    quote:
    Dankjewel, maar de eerste tune ken ik natuurlijk wel en het tweede filmpje is een stuk later in de film. Ze zijn dan al naar Engeland geweest enzo. Ik bedoel het stuk waar ze aan het dansen zijn vóórdat de oorlog is aangebroken. Een van die gasten is dan net afgestudeerd.

    P.S. Al het zo makkelijk was, dan had ik het zelf wel gevonden hoor
    "If you can fake sincerity, you can fake pretty much anything."
      zondag 4 oktober 2009 @ 15:42:37 #185
    179248 De_Nylon_Badmuts
    cola saved my life
    pi_73359429
    quote:
    Op zondag 4 oktober 2009 11:38 schreef Marky_Mark01 het volgende:

    [..]

    Dat moet deze zijn:


    you're the man, bedankt man deze zocht ik al weken
    DNB
    pi_73359632
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 19:09 schreef ReWout het volgende:

    [..]

    I love you
    Ik heb nu dit liedje

    ook Depeche Mode - Enjoy The Silence maar dan geloof ik een soort van remix... weet iemand welke remix?
    http://video.google.com/videoplay?docid=2393871897217445281
    pi_73359853
    Ik hoorde vanmorgen op Arrow weer een nummer waar ik al een tijdje naar op zoek ben.
    't is een mid-tempo classic rock nummertje gezongen door een man.. aan het eind van ieder refrein hoor je" she's my babe" ..een bekende dacht dat het iets van santana was, maar daar heb ik niet echt iets op kunnen vinden.
    SV Wanne!
    pi_73359959
    http://player.omroep.nl/?aflID=10121130 (Badgasten, 25-09-2009)
    minuut 29:00
    Hoe heet dit lied origineel?
    pi_73360859
    quote:
    Op zondag 4 oktober 2009 15:49 schreef ReWout het volgende:

    [..]

    Ik heb nu dit liedje

    ook Depeche Mode - Enjoy The Silence maar dan geloof ik een soort van remix... weet iemand welke remix?
    http://video.google.com/videoplay?docid=2393871897217445281
    Dit is de Mike Shinoda Remix.

    Nummer staat op het remixalbum van Depeche Mode '81 - '04
    Old enough to know better. Too young to care.
    pi_73360975
    quote:
    Op zondag 4 oktober 2009 15:57 schreef Schobbejak. het volgende:
    Ik hoorde vanmorgen op Arrow weer een nummer waar ik al een tijdje naar op zoek ben.
    't is een mid-tempo classic rock nummertje gezongen door een man.. aan het eind van ieder refrein hoor je" she's my babe" ..een bekende dacht dat het iets van santana was, maar daar heb ik niet echt iets op kunnen vinden.
    Wings (met Paul McCartney) - She's my baby???
    Old enough to know better. Too young to care.
    pi_73361412
    quote:
    Op zaterdag 3 oktober 2009 21:31 schreef SharQueDo het volgende:
    Ik zoek een nummer wat wel eens op de radio was, een beetje een 'normaal' nummer wat je op de gemiddelde radiozender hoort, dus geen dance/techno/etc. Ik weet ook niet precies meer of het een nummer is met Engelse zang of buitenlands (Spaans/Italiaans).

    Het begint met strings in het begin, alleen het is niet Lighthouse Family - High (dat nummer begint ook met strings, luister maar als je niet goed weet wat ik bedoel). Verder kan ik er zo niks over zeggen, als ik het nummer hoor dan weet ik het wel weer.

    Gevonden!



    Niet bepaald Engels, Spaans of Italiaans, maar een oh zo vet nummer. Bedankt allen voor het meehelpen zoeken!
    pi_73366699
    quote:
    Op zondag 4 oktober 2009 16:36 schreef Marky_Mark01 het volgende:

    [..]

    Wings (met Paul McCartney) - She's my baby???
    Nee dat is het niet, 't is met wat meer gitaarwerk erin, ook een dikke solo..
    SV Wanne!
    pi_73380028
    quote:
    Op zondag 4 oktober 2009 20:00 schreef Schobbejak. het volgende:

    [..]

    Nee dat is het niet, 't is met wat meer gitaarwerk erin, ook een dikke solo..
    ?
    pi_73380141
    http://www.rtl.nl/compone(...)our_Gordon_s1_a5.xml

    Hoe heet de bekende melodie vanaf 42:20?
    pi_73380595
    quote:
    Op maandag 5 oktober 2009 00:15 schreef NikkelCobalt het volgende:
    Thanks!
    Heerlijk nummer
    pi_73380675
    quote:
    Op maandag 5 oktober 2009 00:17 schreef El_Liberaliste het volgende:

    [..]

    Thanks!
    Heerlijk nummer
    Zeker niet slecht maar vind hem in remixes uptempo altijd wat beter tot zijn recht komen
    hula
    pi_73385818
    Ik zoek er nog eentje
    Toen ik zondagochtend naar mijn werk reed hoorde ik op de radio (Decibel, die geen playlist heeft) een nummer, volgens mij een beetje in de categorie hiphop/r&b maar het zou ook dance achtig kunnen zijn. Ik was het nummer gisteren helemaal vergeten maar gisternacht in bed had ik het opeens weer in m'n hoofd en toen heb ik 'what did she say' op m'n hand geschreven
    Het gaat denk ik om een recent nummer en het wordt gezongen door een vrouw.

    Iemand?
      maandag 5 oktober 2009 @ 11:15:27 #199
    267282 iggyinthehouse
    the man from outta space
    pi_73386166
    Google says:



    Weet niet of dat de goede is
    pi_73386745
    quote:
    Op zondag 4 oktober 2009 15:57 schreef Schobbejak. het volgende:
    Ik hoorde vanmorgen op Arrow weer een nummer waar ik al een tijdje naar op zoek ben.
    't is een mid-tempo classic rock nummertje gezongen door een man.. aan het eind van ieder refrein hoor je" she's my babe" ..een bekende dacht dat het iets van santana was, maar daar heb ik niet echt iets op kunnen vinden.
    Long shot:



    ?
    pi_73386996
    quote:
    Op maandag 5 oktober 2009 11:15 schreef iggyinthehouse het volgende:
    Google says:



    Weet niet of dat de goede is
    Ja!
    Ik kwam via Google alleen maar andere dingen tegen.. Thanks!
    pi_73387068
    quote:
    Op maandag 5 oktober 2009 11:47 schreef El_Liberaliste het volgende:

    [..]

    Ja!
    Ik kwam via Google alleen maar andere dingen tegen.. Thanks!
    Ik had ook al even voor je gezocht, maar toen dat nummer alle top hits in google vormde dacht ik, nee dat kan hem niet zijn want anders had hij hem zelf al gevonden

    Dit was een UTFSE hint
    hula
    pi_73387240

    Misschien had ik een spelfout gemaakt in de zoekopdracht ofzo
    pi_73387428
    quote:
    Op maandag 5 oktober 2009 11:57 schreef El_Liberaliste het volgende:

    Misschien had ik een spelfout gemaakt in de zoekopdracht ofzo


    Maar ontopic:

    Wie weet welk nummer in de leader van City Folk / Urbania (programma van de NPS) wordt gebruikt?

    http://player.omroep.nl/?aflID=10158659 vanaf 0:05 sec.
    hula
    pi_73399694
    Het lijkt op het begin van dit nummer, het nummer wat ik zoek begint ook met dit instrument, heel bekend nummer, is ook een keer in een reclame gebruikt.

      maandag 5 oktober 2009 @ 19:05:39 #206
    118585 Crutch
    Filantroop || Taalzwengel
    pi_73399814
    quote:
    Op maandag 5 oktober 2009 19:02 schreef MarkyMarkx het volgende:
    Het lijkt op het begin van dit nummer, het nummer wat ik zoek begint ook met dit instrument, heel bekend nummer, is ook een keer in een reclame gebruikt.

    Ik moest qua klank aan dit nummer denken:

    Je moeder is een hamster
    pi_73400332
    quote:
    Op maandag 5 oktober 2009 19:05 schreef Crutch het volgende:

    [..]

    Ik moest qua klank aan dit nummer denken:


    w00t, thanks
    pi_73401429
    tijdens popstars zag ik een auditie, nu wil ik niet het nummer weten wat ze zingt maar de muziek die op de achtergrond speelt Hopelijk kan iemand me helpen.

    Het gaat om de volgende link:

    http://www.sbs6.nl/web/sh(...)/media=105179/page=2

    en dan het nummer wat begint op 2 minuut 13.
    Het leven is net een kroket, allebei vol rotzooi
    pi_73401720
    quote:
    Op donderdag 24 september 2009 20:17 schreef gangsterreus het volgende:
    Zat gisteren Discovery (HD?) te kijken en toen kwam er een promo langs van Space Pioneer..
    zat een errrrug lekker nummer onder, maar ik kan geen youtube link o.i.d. vinden.
    Ook discovery.com bood geen uitkomst

    alle hulp is meer dan welkom...
    ben er inmiddels achter,
    tis Moby - Go
    pi_73401936
    quote

    Op vrijdag 18 september 2009 13:44 schreef 3t het volgende:
    Iemand misschien enig idee wat de titel is van de de achtetgrondmuziek bij dit filmpje?

    filmpje

    unquote
    quote:



    http://www.bol.com/nl/p/d(...)s2422#product_images
      dinsdag 6 oktober 2009 @ 07:54:21 #211
    267282 iggyinthehouse
    the man from outta space
    pi_73415049
    lama
    pi_73418596
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 14:28 schreef Sirmixalot het volgende:
    Ik ga een hele wazige omschrijving geven, maar ik hoop dat een liefhebber mij kan helpen.

    Ik hoorde net op 101TV een nummer onder zo'n kort filmpje. Het filmpje ging over een meisje dat een achteruit salto deed via een schans in het water (om zo het ski springen te oefenen)
    Het nummer was in het begin een basgitaar met een pakkend deuntje, vervolgens kwam er een piano doorheen op de maat (dus niet veel ofzo, paar toontjes) en als laatste zong er een meisje heel hoog (beetje dromerig zeg maar). Wat ik verstond was nog "Telephoooonneee". Maar de rest kon ik er niet uithalen.

    Ik hoop dat iemand kan helpen!
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 19:25 schreef Sirmixalot het volgende:

    [..]

    Het is van Blondie - Hanging on the telephone.. alleen dan een remix ervan. Dus misschien kan iemand meezoeken
    Kan iemand me helpen?
    HIER KAN UW RECLAME STAAN!!
    bel nu naar: 0900 MIJNRECLAME
    pi_73419103
    quote:
    Op dinsdag 6 oktober 2009 11:07 schreef Sirmixalot het volgende:

    [..]


    [..]

    Kan iemand me helpen?
    Is niet het orgineel, dat van Blondie. Heb je al eens gezocht op alleen de titel op youtube?
    hula
    pi_73419192
    Hallo,

    Van dit youtube nummer wil ik het 2de weten,begint om 2.07


    Het lijkt op pitbull en lil wayne,
    pi_73420410
    quote:
    Op dinsdag 6 oktober 2009 11:28 schreef Quintenajax het volgende:
    Hallo,

    Van dit youtube nummer wil ik het 2de weten,begint om 2.07


    Het lijkt op pitbull en lil wayne,
      dinsdag 6 oktober 2009 @ 12:15:58 #216
    54096 Gambolputty
    von Hautkopft of Ulm
    pi_73420420
    quote:
    Op dinsdag 6 oktober 2009 11:28 schreef Quintenajax het volgende:
    Hallo,

    Van dit youtube nummer wil ik het 2de weten,begint om 2.07


    Het lijkt op pitbull en lil wayne,
    And you may find yourself behind the wheel of a large automobile.
    pi_73420460
    zo te zien was ik je net voor..
    pi_73421463
    quote:
    Op dinsdag 6 oktober 2009 11:25 schreef NikkelCobalt het volgende:

    [..]

    Is niet het orgineel, dat van Blondie. Heb je al eens gezocht op alleen de titel op youtube?
    Ja ik heb gezocht op Blondie remix en op haning up the telephone.. en op hangin' ..
    Vanalles eigenlijk. Maar kon niks vinden. Dus ik hoopte dat iemand hier misschien de alternative titel ervoor had.
    HIER KAN UW RECLAME STAAN!!
    bel nu naar: 0900 MIJNRECLAME
      dinsdag 6 oktober 2009 @ 13:04:04 #219
    267282 iggyinthehouse
    the man from outta space
    pi_73421654
    quote:
    Op dinsdag 6 oktober 2009 12:56 schreef Sirmixalot het volgende:

    [..]

    Ja ik heb gezocht op Blondie remix en op haning up the telephone.. en op hangin' ..
    Vanalles eigenlijk. Maar kon niks vinden. Dus ik hoopte dat iemand hier misschien de alternative titel ervoor had.
    Origineel is van The Nerves, en dit vond ik ook nog op wikipedia:

    Cover versions and appearances in other media
    quote:
    In 2001 Polish rock band Hey released cover of the song on their studio album sic!]]

    In late 2005, an unreleased version of the song recorded by Cat Power was used for a Cingular commercial

    In 2006, both UK girl band Girls Aloud and Def Leppard released covers of the song, on a limited edition bonus disc to The Sound of Girls Aloud and on Yeah!, respectively

    The song has been covered by Alexi Laiho's Finnish extreme power metal band Sinergy on the album To Hell and Back

    An unnamed studio band cover of the song appeared in the 2005 edition of the PC game You Don't Know Jack

    A cover of this song appeared on punk rock band Rehasher's 2009 album, High Speed Access to My Brain

    The song appeared on the soundtrack of the 2006 video game True Crime: New York City

    The master recording of Blondie's version of the song is available as downloadable content for the music video game series Rock Band
    Misschien kun je eens op 1 van die andere versies zoeken?
    pi_73425350
    ik zoek het nummer van als bij 'waar is de mol' de reclame voorbij is en het programma weer begint. mogelijk is dit hetzelfde nummer als bij eurotrip amsterdam wordt aangekondigd. zo niet wil ik dit nummer ook graag weten.
    alvast bedankrt
    pi_73426106
    http://www2.gamelux.nl/forum/topics/53229/

    Maar dat lijkt in de verste verte niet op dat nummer van Eurotrip toch?

    hula
    pi_73427029
    Ik zoek een wat ouder liedje. (jaren 80 of 90)

    en hij lijkt een kleeeein beetje op het liedje van Roy Orbison - Pretty Woman


    de tekst lijkt een beetje op
    everything she does, she got it
    every xxxx she xxxx, she got it


    het kan ook totaal een andere tekst zijn, maar zo herinner ik het me in ieder geval.

    Past qua muziek ook in het straatje van 'all you need is love' van the beatles.

    wie o wie weet het!
    pi_73427103
    quote:
    Op dinsdag 6 oktober 2009 15:59 schreef fikfokfak het volgende:
    Ik zoek een wat ouder liedje. (jaren 80 of 90)

    en hij lijkt een kleeeein beetje op het liedje van Roy Orbison - Pretty Woman


    de tekst lijkt een beetje op
    everything she does, she got it
    every xxxx she xxxx, she got it


    het kan ook totaal een andere tekst zijn, maar zo herinner ik het me in ieder geval.

    Past qua muziek ook in het straatje van 'all you need is love' van the beatles.

    wie o wie weet het!

    ?
    hula
    pi_73430275
    quote:
    Op dinsdag 6 oktober 2009 15:59 schreef fikfokfak het volgende:
    Ik zoek een wat ouder liedje. (jaren 80 of 90)

    en hij lijkt een kleeeein beetje op het liedje van Roy Orbison - Pretty Woman
    .......
    bedoel je misschien " You got it" van diezelfde Roy Orbison?
    pi_73432372
    ik hoorde zonet een nummer op de radio langskomen, erg sfeervol..
    begint met een stukje dat een gast wat in het frans lult, iets over ene 'max', dus ik gok dat het nummer zo zou kunnen heten (maar das wat te kort om uit te vinden wie de artiest is :p)

    ik heb een stukje nagespeeld op de synth, er zit ook nog een soortgelijk maar iets lastiger stukje in, maar die was te moeilijk om te spelen verder zit er nog een harmonica in het nummer

    http://www.properlydecent.com/media/zooi/welk_nummer_is_dit.mp3

    ps. pas op: volume iets te hard, niet schrikken
    pi_73432522
    Paolo Conte - Max ?

    hula
    pi_73432676
    yeah, tnx!!
    pi_73435101
    Ik zoek eigenlijk 2 liedjes.

    - Het liedje van de proximus-reclame (het kan ook een andere gsm-operator zijn ). De titel moet iets in de aard van 'my feet' zijn. Weet iemand wat ik bedoel?

    - Een liedje van een reclame van magnum, het is een reclame van een paar maanden geleden, maar daarin bijt iemand van een magnum en wordt dan behandeld als een konginin. Ik zou het kunnen neuriën, maar daar zijn jullie niet veel mee...

    Alvast bedankt!
    pi_73435662
    quote:
    Op dinsdag 6 oktober 2009 20:09 schreef lostsong het volgende:
    - Een liedje van een reclame van magnum, het is een reclame van een paar maanden geleden, maar daarin bijt iemand van een magnum en wordt dan behandeld als een konginin. Ik zou het kunnen neuriën, maar daar zijn jullie niet veel mee...

    Alvast bedankt!
    Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
    CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
    Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
    Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*
    pi_73435721
    Dat is hem! Zaaalig. Bedankt!
    pi_73441424
    quote:
    Op dinsdag 6 oktober 2009 17:35 schreef cafca het volgende:

    [..]

    bedoel je misschien " You got it" van diezelfde Roy Orbison?
    dat is hem! grappig dat hij ook van Roy is, (voel me wel extra stom nu )
    bedankt! ook jij bedankt NikkelCobalt al bedoelde ik die niet
      dinsdag 6 oktober 2009 @ 23:53:04 #232
    130378 MosPos
    Gang is alles...
    pi_73443873
    quote:
    Op dinsdag 6 oktober 2009 23:53 schreef MosPos het volgende:


    Iemand een idee?

    Alvast bedankt!
    Staat gewoon bij de video, bij de iTunes reclame

    hula
      woensdag 7 oktober 2009 @ 16:20:24 #234
    214062 Jep.
    harharhar.
    pi_73460297
    Ik zoek een liedje, het is gezongen door een vrouw en je hoort piano en gitaar erin en het word heel sloom gezongen..

    De tekst gaat ongeveer zo: “Make this choice, A kiss is still warm. Take this chance. Ride out this storm.”
    en ergens in het liedje hoor je de zin 'changing chords'.

    Iemand?
    //
    pi_73460388
    Lieve mensen,

    ik zoek het klassieke nummer achter deze achterlijke commercial:

    http://www.veiligheid.nl/csi/veiligheid.nsf/wwwVwContent/M_3AD2C16333DF5430C12574D0002A9640?opendocument&context=65A55808402D8CEEC12573A20045B816


    Wie o wie kan mij tot een hulp zijn?

    TMM
      woensdag 7 oktober 2009 @ 17:34:12 #236
    47190 MassimO
    æ³o & h³æ
    pi_73462423
    Ik ben op zoek naar een House nummer. Sample van een mannen stem die "Take me home" zegt , met daarna , tja hoe zal ik het uitleggen..een vals gespeelde synthesizer jengel.

    Klinkt mischien wat wazig , maar ik hoop dat iemand er wat mee kan
    Face, please don't hate me for this palm I am about to bestow upon thee.
    AFCA
    pi_73462486
    Het enige valse house nummer dat ik ken dat daar een beetje op lijkt is :



    Maar daar zingen ze "Take me home tonight"...
    hula
      woensdag 7 oktober 2009 @ 17:39:29 #238
    47190 MassimO
    æ³o & h³æ
    pi_73462545
    Nee die lijkt er in de verste verte niet op. Echt zon commercieel nummertje.
    Waar ik naar op zoek ben klinkt als een vette club plaat.

    nevertheless , thx voor het meedenken
    Face, please don't hate me for this palm I am about to bestow upon thee.
    AFCA
    pi_73463513
    quote:
    Op woensdag 30 september 2009 18:42 schreef MRCLLO het volgende:
    Ik zoek ook een liedje dat ik hoorde in een winkel. Ik weet alleen dat t waarschijnlijk door een afro-amerikaanse man is gezongen aan t accent te horen. De tekst die ik mij nog kan herinneren is:

    Living the American dream, everything is not what it seams.
    (ik heb de tekst al grondig gegoogled maar zondig resultaat )

    T is een vrij simpel nummer met goede achtergrondmuziek t klonk vrij modern, of t met een beat was kan ik
    niet precies zeggen.

    N,
    Weet echt niemand welk nummer ik bedoel?
    pi_73468813
    quote:
    Op maandag 5 oktober 2009 19:40 schreef knalkoen het volgende:
    tijdens popstars zag ik een auditie, nu wil ik niet het nummer weten wat ze zingt maar de muziek die op de achtergrond speelt Hopelijk kan iemand me helpen.

    Het gaat om de volgende link:

    http://www.sbs6.nl/web/sh(...)/media=105179/page=2

    en dan het nummer wat begint op 2 minuut 13.
    Niemand die het weet????
    Het leven is net een kroket, allebei vol rotzooi
    pi_73469467
    Ik zoek nummer waar ik vaag wat stukjes tekst van oppikte. Het is een rustig nummer die je - qua vocals, maar ook qua muziek - doet denken aan Chris Martin (Coldplay) op hun debuutalbum Parachutes. Heel rustig met piano, gitaar en daarna vergezeld met viool muziek.

    Het was iets in de trant als:
    Somewhere I know.. dreams will go away.. somewhere I know..

    Wellicht niet helemaal correct, maar het was volgens mij zoiets. En dat was volgens mij ook nog eens het refrein. Heel rustig gezongen.
    Alvast bedankt.
    pi_73470228
    quote:
    Op woensdag 7 oktober 2009 21:08 schreef OldJeller het volgende:
    Ik zoek nummer waar ik vaag wat stukjes tekst van oppikte. Het is een rustig nummer die je - qua vocals, maar ook qua muziek - doet denken aan Chris Martin (Coldplay) op hun debuutalbum Parachutes. Heel rustig met piano, gitaar en daarna vergezeld met viool muziek.

    Het was iets in de trant als:
    Somewhere I know.. dreams will go away.. somewhere I know..

    Wellicht niet helemaal correct, maar het was volgens mij zoiets. En dat was volgens mij ook nog eens het refrein. Heel rustig gezongen.
    Alvast bedankt.
    Gokje:



    ?
    pi_73470495
    quote:
    Die had ik dan gekend!
    Het is nog iets rustiger dan dat.
    Maar dank voor het meedenken.
    pi_73475935
    quote:
    Op woensdag 7 oktober 2009 17:34 schreef MassimO het volgende:
    Ik ben op zoek naar een House nummer. Sample van een mannen stem die "Take me home" zegt , met daarna , tja hoe zal ik het uitleggen..een vals gespeelde synthesizer jengel.

    Klinkt mischien wat wazig , maar ik hoop dat iemand er wat mee kan
    Franz Ferdinand - Take me out?

    Zelf zoek ik het instrumentele liedje die je in de eerste en laatste 20 seconden hoort van het volgende programma: http://player.omroep.nl/?aflID=10129720
    pi_73476090
    quote:
    Op woensdag 7 oktober 2009 17:39 schreef MassimO het volgende:
    Nee die lijkt er in de verste verte niet op. Echt zon commercieel nummertje.
    Waar ik naar op zoek ben klinkt als een vette club plaat.

    nevertheless , thx voor het meedenken


    Deze is al redelijk oud, maar er zit wel een vals geluidje in
    pi_73476744
    hallo ik ben op zoek naar het nummer die word gebruikt bij californication bij comedy central dat is zo'n klein stukje reclame van 10 sec ofzo en het is beetje een dromerig nummer
    iemand een idee?
      donderdag 8 oktober 2009 @ 11:15:29 #247
    47190 MassimO
    æ³o & h³æ
    pi_73480898
    Irving en stijn , bedankt maar is beide niet wat ik zoek.
    Ik heb een setje geupload waar die track in zit http://soundcloud.com/mas(...)t-ep-102-19-jun-2009

    Op 1uur 11 minuten heb ik een comment geplaatst , dan word die plaat ingemixed. Het nummer na de Soul 2 Soul remix dus

    bvd.
    Face, please don't hate me for this palm I am about to bestow upon thee.
    AFCA
    pi_73483558
    Ik zoek een nummer, dat kent iedereen denk ik wel.. maar de titel is mij niet bekend. Heb er laatst wel de videoclip van gezien.. Hele clip in slowmotion..Maar de titel ben ik vergeten. Het is een enigszins dramatisch nummer met oplopende spanning, wordt vooral gebruikt bij spannende stukken op tv, was een aantal jaar geleden ook het intronummer van een nederlands-belgische spelshow, sort voorloper van Fear Factor
    pi_73485183
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 04:04 schreef donnentelo het volgende:
    hallo ik ben op zoek naar het nummer die word gebruikt bij californication bij comedy central dat is zo'n klein stukje reclame van 10 sec ofzo en het is beetje een dromerig nummer
    iemand een idee?
    Is het dit nummer?

    Niet dat ik het dan weet, maar het kan anderen helpen.
    pi_73485986
    @guppi

    nee dat is um niet het is nog relaxter en een vrouw zingt het,,all1 de woorden die ze zingt zijn heel slecht te verstaan,,

    tog bedankt;)
    pi_73486194
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 14:13 schreef donnentelo het volgende:
    @guppi

    nee dat is um niet het is nog relaxter en een vrouw zingt het,,all1 de woorden die ze zingt zijn heel slecht te verstaan,,

    tog bedankt;)
    Heb hem.
    Vandaag nu speciaal even PC aangetrapt om toch maar even dat nummer met dat stripclub achtige refrein te vinden, Google skills for dah win.

    Goldfrapp - Ooh La La

    Oh en JijBuis wil niet embedden (Buma?! ), dus gewoon op YouTube bekijken.
    Volgens mij gebruiken ze het stukje dat net na 1:00 volgt.

    Bron: http://www.gamespot.com/xbox360/action/grandtheftauto4/show_msgs.php?topic_id=m-1-42897424&pid=933037
    Link:
    pi_73486496
    oooh omg echt bedankt:O egt ben je eeuwig dankbaar
    pi_73486586
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 14:27 schreef donnentelo het volgende:
    oooh omg echt bedankt:O egt ben je eeuwig dankbaar
    Whaha graag gedaan
    pi_73491739
    quote:
    Op dinsdag 22 september 2009 22:36 schreef Mirjam het volgende:
    ben de naam van 't nummer kwijt
    in de clip zijn het 2 mensen op een podium, de zaal zit vol mensen in een compleet zwart pak.
    langzaamaan worden het steeds meer mensen in een wit pak.
    wie weet welk nummer ik zoek?
    is niet zo heel oud btw
    Iets met I just want back in your head?


    Edit: Deze was al opgelost, sorry.
    Anonimity is a bliss
    pi_73491914
    hoi mensen,

    ik ben opzoek naar een dance muziekje en het gaat las volgt: je hoort gewoon een standaard nummer en dan net als de mix wil beginnen word het muziekje lager of hoger en dan hoor je een oud muziekje tussendoor, en dan begint de mix. ik heb mischien een klein idee van wie deze mix is, maar ik weet het niet zeker, mischien is hij van DJ Jean. wie kan mij helpen?

    ,stekel01
    pi_73492014
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 11:15 schreef MassimO het volgende:
    Irving en stijn , bedankt maar is beide niet wat ik zoek.
    Ik heb een setje geupload waar die track in zit http://soundcloud.com/mas(...)t-ep-102-19-jun-2009

    Op 1uur 11 minuten heb ik een comment geplaatst , dan word die plaat ingemixed. Het nummer na de Soul 2 Soul remix dus

    bvd.
      donderdag 8 oktober 2009 @ 17:37:07 #257
    47190 MassimO
    æ³o & h³æ
    pi_73492829
    stijn_ held! Bedankt man.
    Face, please don't hate me for this palm I am about to bestow upon thee.
    AFCA
    pi_73497052
    Ik ben op zoek naar de Nederlandstalige (of misschien wel dialect) van
    pi_73497144
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 19:37 schreef Jippie1994 het volgende:
    Ik ben op zoek naar de Nederlandstalige (of misschien wel dialect) van
    pi_73498525
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 19:37 schreef Jippie1994 het volgende:
    Ik ben op zoek naar de Nederlandstalige (of misschien wel dialect) van
    Mocht je de dialectversie zoeken :

      donderdag 8 oktober 2009 @ 22:38:44 #261
    139677 Curiosity
    In the devil's playground
    pi_73504711
    Ik meende van de week op 3fm een andere versie te horen van 'I got a feeling" nu gezongen door de Black eye peas.
    Is het een cover, zo ja wie weet van wie?
    “Gentlemen, you had my curiosity… but now you have my attention.”
    pi_73505202
    Iemand enig idee hoe dit mooie klassieke stuk onder dit nummer heet:

    pi_73506216
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 22:38 schreef Curiosity het volgende:
    Ik meende van de week op 3fm een andere versie te horen van 'I got a feeling" nu gezongen door de Black eye peas.
    Is het een cover, zo ja wie weet van wie?
    Kan je hier wat mee?
    http://nl.wikipedia.org/wiki/I_Gotta_Feeling
    pi_73507920
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 22:38 schreef Curiosity het volgende:
    Ik meende van de week op 3fm een andere versie te horen van 'I got a feeling" nu gezongen door de Black eye peas.
    Is het een cover, zo ja wie weet van wie?
    The Jonas Brothers covered hem ook, alleen kan je op youtube alleen een live versie zien.
    pi_73517481
    Hoe heet ook alweer dat R&B nummer uit de jaren 90. In de clip werd een vrouw geslagen door haar man/vriend, en de zanger hoorde dat de hele tijd. Totdat hij op een dag te laat was en toen was ze dood.
    Enig idee?
    ovide - Ovide - viOde - videO - video
      vrijdag 9 oktober 2009 @ 13:13:03 #266
    139677 Curiosity
    In the devil's playground
    pi_73517865
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 12:59 schreef Miesjemies het volgende:
    Hoe heet ook alweer dat R&B nummer uit de jaren 90. In de clip werd een vrouw geslagen door haar man/vriend, en de zanger hoorde dat de hele tijd. Totdat hij op een dag te laat was en toen was ze dood.
    Enig idee?


    dit is niet de juiste clip maar wel het goede nummer.
    Op het eind wordt er iemand naar buiten gedragen maar dat is niet de vrouw
    “Gentlemen, you had my curiosity… but now you have my attention.”
    pi_73517970
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 13:13 schreef Curiosity het volgende:

    [..]



    dit is niet de juiste clip maar wel het goede nummer.
    Op het eind wordt er iemand naar buiten gedragen maar dat is niet de vrouw
    Hmm is toch niet welke ik bedoel! Zij werd echt constant geslagen door die man, en dan aan het einde zie je zo'n lijk met een wit laken naar buiten gedragen worden.
    ovide - Ovide - viOde - videO - video
      vrijdag 9 oktober 2009 @ 13:22:20 #268
    139677 Curiosity
    In the devil's playground
    pi_73518139
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 13:16 schreef Miesjemies het volgende:

    [..]

    Hmm is toch niet welke ik bedoel! Zij werd echt constant geslagen door die man, en dan aan het einde zie je zo'n lijk met een wit laken naar buiten gedragen worden.
    Ik heb hem

    “Gentlemen, you had my curiosity… but now you have my attention.”
      vrijdag 9 oktober 2009 @ 13:41:59 #269
    139677 Curiosity
    In the devil's playground
    pi_73518858
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 00:20 schreef stijn_ het volgende:

    [..]

    The Jonas Brothers covered hem ook, alleen kan je op youtube alleen een live versie zien.
    nee, is het ook niet.
    “Gentlemen, you had my curiosity… but now you have my attention.”
    pi_73518956
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 13:22 schreef Curiosity het volgende:

    [..]

    Ik heb hem


    Ja die ja! Bedankt!
    ovide - Ovide - viOde - videO - video
    pi_73518992
    Please help!

    Ik zoek een dance/techno-nummer waarbij in de videoclip voornamelijk zwarte schorpioenen te zien waren. Ik gok een jaartje of 10 oud...

    Anybody?
    pi_73519084
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 13:41 schreef Curiosity het volgende:

    [..]

    nee, is het ook niet.
    Dan moet je me nog even helpen want ik snap je eerste berichtje niet helemaal
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 22:38 schreef Curiosity het volgende:
    Ik meende van de week op 3fm een andere versie te horen van 'I got a feeling" nu gezongen door de Black eye peas.
    Is het een cover, zo ja wie weet van wie?
    Hoorde je een nieuwe uitvoering? Had je hem al eerder gehoord van iemand anders maar nu van BEP en vraag je je af van wie het origineel is? Hoorde je afgelopen week wel BEP of meende je iemand anders te horen?
      vrijdag 9 oktober 2009 @ 13:59:56 #273
    139677 Curiosity
    In the devil's playground
    pi_73519337
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 13:50 schreef kvd het volgende:

    [..]

    Dan moet je me nog even helpen want ik snap je eerste berichtje niet helemaal
    [..]

    Hoorde je een nieuwe uitvoering? Had je hem al eerder gehoord van iemand anders maar nu van BEP en vraag je je af van wie het origineel is? Hoorde je afgelopen week wel BEP of meende je iemand anders te horen?
    Het waren in ieder geval niet de BEP, het was een versie die gedateerd klonk.
    Van wie, geen idee.
    Volgens mij was het nog in de ochtend show van Giel, en die heb ik inmiddels ook een mail gestuurd.
    Misschien was het een band die in de studio zat, dan kan ook nog.

    Maar ik was zo druk bezig die dag dat ik niet echt meer info heb.
    “Gentlemen, you had my curiosity… but now you have my attention.”
    pi_73520536
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 22:38 schreef Curiosity het volgende:
    Ik meende van de week op 3fm een andere versie te horen van 'I got a feeling" nu gezongen door de Black eye peas.
    Is het een cover, zo ja wie weet van wie?
    Lenin - I got A Feeling?

    Er staat een filmpje op de site van Giel:

    http://giel.vara.nl/Videohighlight-single.688.0.html?&tx_ttnews%5Btt_news%5D=10468&tx_ttnews%5BbackPid%5D=250&cHash=57e0c863f1
    Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
    CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
    Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
    Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*
      vrijdag 9 oktober 2009 @ 14:52:12 #275
    139677 Curiosity
    In the devil's playground
    pi_73520883
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 14:42 schreef ChatGirl het volgende:

    [..]

    Lenin - I got A Feeling?

    Er staat een filmpje op de site van Giel:

    http://giel.vara.nl/Videohighlight-single.688.0.html?&tx_ttnews%5Btt_news%5D=10468&tx_ttnews%5BbackPid%5D=250&cHash=57e0c863f1
    Dam moet deze het wel geweest zijn.
    Thanks.
    “Gentlemen, you had my curiosity… but now you have my attention.”
    pi_73525333
    quote:
    Op donderdag 8 oktober 2009 20:15 schreef Paul-89 het volgende:

    [..]

    Mocht je de dialectversie zoeken :


    Dankje, ik wist dat hij er in het dialect was.:p
    pi_73525663
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 13:47 schreef Sero82 het volgende:
    Please help!

    Ik zoek een dance/techno-nummer waarbij in de videoclip voornamelijk zwarte schorpioenen te zien waren. Ik gok een jaartje of 10 oud...

    Anybody?
    die?
      vrijdag 9 oktober 2009 @ 18:40:25 #278
    182714 RitseB
    Walking like a lucky charm
    pi_73527379
    Nevermind
    Do androids dream of electric sheep?
    pi_73527573


    Iemand idee welk nummer als achtergrond muziek is gebruikt hier?
    Where facts are few, experts are many.
    pi_73529641
    Held!!

    Yep, dat is hem. Heerlijk nummer! Tnx!!!!
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 17:31 schreef gangsterreus het volgende:

    [..]

    die?

    pi_73532899
    Ik zoek een bekende hit van een vlaamse zanger(es), top 40 nummertje..
    recentelijk geweest..

    Iemand die weet op welk nummer ik doel? thanks!!
    x
    pi_73533289
    Ik zoek van de TMF reclame "License to Liberty" het nummer, als de jongen in de auto zit, en er een hiphop nummer voorbij komt en hij met zijn hand op en neer gaat.

    Please respond
    101kiffle101
    Frozen
    pi_73534835
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 21:36 schreef richbitch het volgende:
    Ik zoek een bekende hit van een vlaamse zanger(es), top 40 nummertje..
    recentelijk geweest..

    Iemand die weet op welk nummer ik doel? thanks!!
    Eva De Roovere - Fantastig toch

    toevallig?
    pi_73535311


    Weet iemand toevallig hoe dit nummer heet?
    pi_73539369
    Ik heb zo af en toe een melodie in mn hoofd van een nummer, wat ik geloof ik voor het eerst op vakantie hoorde, dat was in Juli ongeveer. Ik weet niet hoe de artiest heet, maar ik heb het melodietje even nagemaakt in Fruityloops

    zippyshare link

    Instrument was electrische gitaar/synthesizer.
    pi_73541756
    quote:
    Op zaterdag 10 oktober 2009 01:14 schreef stijn_ het volgende:
    Ik heb zo af en toe een melodie in mn hoofd van een nummer, wat ik geloof ik voor het eerst op vakantie hoorde, dat was in Juli ongeveer. Ik weet niet hoe de artiest heet, maar ik heb het melodietje even nagemaakt in Fruityloops

    zippyshare link

    Instrument was electrische gitaar/synthesizer.
    Rise and rise again, until lambs become lions...
    pi_73542617
    Heeelp ik heb 1 liedjes in me hoofd,

    1 is iets van I'm in love mister mister and i ...........................

    [ Bericht 15% gewijzigd door super-gabber op 10-10-2009 11:40:46 ]
    pi_73543573
    Heey,

    Ik zoek een nummer dat ik van de zomer vaak op vakantie hoorde. Het is een beetje techno/electro achtig. De enige woorden die ik me kan herinneren zijn iets van: Daydream en Magazine.

    bla bla bla ...daydream???
    bla bla bla.....magazine??

    de vocals werden gevolgd door een dikke beat.
    Gezongen door een man met een ietwat brits accentje.
    Bvd,

    pasterofmuppets
    pi_73544155
    quote:
    Op zaterdag 10 oktober 2009 11:08 schreef super-gabber het volgende:
    Heeelp ik heb 1 liedjes in me hoofd,

    1 is iets van I'm in love mister mister and i ...........................
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_73545034
    Vanochtend op de radio gehoord bij qmusic, soort dance nummer met een accordeon / mondharmonica (?) erin . Niet zoals heater, maar veel relaxter... kom er maar niet achter!
    pi_73545553
    quote:
    Op vrijdag 9 oktober 2009 22:37 schreef Kadt het volgende:

    [..]

    Eva De Roovere - Fantastig toch

    toevallig?
    Yessssssssssss
    x
    pi_73547018
    quote:
    Op zaterdag 10 oktober 2009 12:37 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]



    Dankje dankje dankje
    pi_73549311
    Help ik zoek:

    Trance nummer, rond 2000 gok ik.... kan me alleen de clip herinneren naam van de DJ ??

    Clip is voornaamste herkenbaar door de hele grote RODE vierkante bank waar de dj? opzit en door de clip gaat, steeds andere mensen op de bank. de dj had een zwart shirt aan met grijze dj headphones.

    dacht dat het tiesto was maar is hem blijkbaar niet aangezien ik de clip niet op youtube kan vinden het nummer was toen wel een hit dacht ik... nu zit ik met de clip ipv het nummer in me hoofd iemand help...

    *edit

    k gevonden Paul van Dyk - We are alive...
    "Drink Senseo, cause your worth it"
    pi_73550600
    quote:
    Op zaterdag 10 oktober 2009 09:58 schreef Stinus het volgende:

    [..]


    hartelijk dank
      zaterdag 10 oktober 2009 @ 17:14:27 #296
    211758 thzk
    tralalala
    pi_73551620
    quote:
    Op vrijdag 2 oktober 2009 10:26 schreef thzk het volgende:
    Weet iemand van wie het liedje is dat jaren 90 werd uitgebracht met een videoclip waarin Michael Jackson meedoet. Hij zingt niet echt mee met het liedje maar je hoort hem wel.
    In de clip staat hij in de zee of onder een waterval ofzoiets dergelijks... Misschien weet iemand nog welke clip of van welke band het was!
    Helaas nog geen antwoord iemand die dit weet toevallig?
    Nog even wat bedenken...
    pi_73551714
    quote:
    Op zaterdag 10 oktober 2009 17:14 schreef thzk het volgende:

    [..]

    Helaas nog geen antwoord iemand die dit weet toevallig?
    ijs_beer fan!
    pi_73552699
    quote:
    Op zaterdag 10 oktober 2009 12:07 schreef pasterofmuppets het volgende:
    Heey,

    Ik zoek een nummer dat ik van de zomer vaak op vakantie hoorde. Het is een beetje techno/electro achtig. De enige woorden die ik me kan herinneren zijn iets van: Daydream en Magazine.

    bla bla bla ...daydream???
    bla bla bla.....magazine??

    de vocals werden gevolgd door een dikke beat.
    Gezongen door een man met een ietwat brits accentje.
    Bvd,

    pasterofmuppets
    Rise and rise again, until lambs become lions...
    pi_73553171
    Iemand enig idee hoe de laatste track in de Djuma Soundsystem mix van dance dept. podcast 211 heet? Vrolijk deuntje met gitaartje erin, erg vet!
    I look back and I'm amazed, that my thoughts were so clear and true, that three words went through my mind endlessly, repeating themselves like a broken record... you're so cool, you're so cool, you're so cool...
    pi_73553958
    quote:
    hartelijk dank!!
      zaterdag 10 oktober 2009 @ 22:30:16 #301
    117875 H-blast
    Niet de echte.
    pi_73560638
    ik zoek het liedje van:


    En dan van 4:10 tot eh 4:23.
    Zeeeeer bekend, maar ik weet de naam dus niet.

    BVD. En een biertje naar zijn hoofd gesmeten voor diegene (hoop dat je kan vangen).
    pi_73560791
    quote:
    Op zaterdag 10 oktober 2009 22:30 schreef H-blast het volgende:
    ik zoek het liedje van:


    En dan van 4:10 tot eh 4:23.
    Zeeeeer bekend, maar ik weet de naam dus niet.

    BVD. En een biertje naar zijn hoofd gesmeten voor diegene (hoop dat je kan vangen).


    over je TR, een topic gaat na 300 posts automatisch op slot, jij hebt de laatste post dus je 'moet' even een nieuwe openen
    ijs_beer fan!
      zaterdag 10 oktober 2009 @ 23:15:01 #303
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_73561780
    Duurde me iets te lang ..

    Help, ik zoek ... #273
    Wat je vindt, ...
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')